Zdravie

Prečo mesačné oneskorenie na 9 dní

Pin
Send
Share
Send
Send


Často majú ženy meškanie. Deň 9 nie je výnimkou, aj keď je tehotenský test negatívny. Podľa gynekológov by ste sa nemali báť veľa, ale stále musíte zistiť, aké zmeny sa vo vašom tele odohrávajú. Ak sa menštruácia nevyskytne dlhšie ako osem až desať dní, obráťte sa na špecialistu.

Oneskorená menštruácia 9 dní, negatívny test, biely výtok

Najčastejšie takéto oneskorenie menštruácie indikuje, že žena je tehotná, najmä ak je sprevádzaná výtokom bielej vagíny. Ak však tehotenský test vykonaný viackrát ukázal negatívny výsledok, možno dospieť k záveru, že dôvod je stále iný.

Oneskorenie 9 dní sprevádzané bielym výtokom môže znamenať, že v tele ženy došlo k hormonálnemu zlyhaniu. V tomto prípade sa určite poraďte s gynekológom a požiadajte ho, aby urobil analýzu gonadotropínového chorionu od vás.

Oneskorenie 9 dní, test je negatívny, môže byť spôsobený týmito faktormi:

- žena má veľmi únavnú fyzickú alebo duševnú aktivitu,

- môže byť ovplyvnená aj diéta, v ktorej sa používajú produkty, ktoré môžu oddialiť cyklus menštruácie,

- psycho-emocionálny stres spojený s konfliktmi, zmenou zamestnania, miestom bydliska a klímou,

- Tiež nezabudnite, že s vekom, hormóny ženy sú preskupené, a to môže znamenať, že oneskorenie 9 dní sa objaví.

Taktiež môžu byť oneskorené z dôvodu porušenia hormonálneho systému alebo v prítomnosti zápalových infekcií v tele. Ak je oneskorenie sprevádzané bielym prepustením, môže to znamenať, že žena má pohlavne prenosné choroby. Tento stav môže byť sprevádzaný pocitom pálenia v oblasti genitálnych pier alebo nepríjemných pocitov počas pohlavného styku.

Oneskorenie 9 dní veľmi trápi ženy. Nie je možné poskytnúť presnú odpoveď, čo bolo dôvodom, prečo sa menštruácia stále nevyskytuje. Stále však podrobnejšie zvažujeme hlavné dôvody.

tehotenstvo

Delay 9 day môže spôsobiť veľa nepokojov medzi fair sex. Najprv musíte kúpiť tehotenský test. Aj keď ukázal negatívny výsledok, stále choďte k lekárovi. Táto metóda často vykazuje nepresné výsledky.

Ak lekár potvrdil, že ste tehotná, nebojte sa o biele sekréty. Zvyčajne predstavujú ochranný obal proti infekciám.

Infekčné ochorenia

Oneskorenie 9-mesačného obdobia môže naznačovať, že vo Vašom tele sú prítomné infekčné ochorenia. Najčastejším z nich je drozd. Takéto ochorenia môžu ovplyvniť menštruačný cyklus. Preto, ak sa okrem omeškania obávate aj o prepustenie, určite o tom informujte gynekológa. Možno, že okrem drozd, budete musieť vyliečiť závažnejšie ochorenia. Všimnite si, že v tomto prípade bude liečba musieť prejsť obaja partneri.

Prítomnosť zápalových procesov

Oneskorenie 9 mesiacov (negatívny test) môže byť tiež spôsobené prítomnosťou zápalových procesov v tele. Patria sem rôzne ochorenia, ktoré sú sprevádzané zápalom vaječníkov a krčka maternice. Na potvrdenie diagnózy budete musieť prejsť šmuhy, ako aj močové a krvné testy. Tiež, gynekológ vám ponúkne urobiť ultrazvuk.

Neodmietajte tento postup. Prostredníctvom takýchto štúdií bude lekár schopný určiť, prečo máte meškanie 9 mesiacov. Tehotenský test nie vždy poskytuje presné výsledky, na to nezabudnite.

Hormonálne zlyhanie

Nesprávne fungovanie hormonálneho systému je najčastejšou príčinou oneskoreného menštruačného cyklu. V tomto prípade budete musieť podstúpiť špeciálne vyšetrenie, na základe ktorého bude lekár schopný predpísať hormonálne prípravky. Hormonálna terapia sa veľmi rýchlo vyrovná so svojou úlohou a vedie cyklus späť do normálu.

Stresové situácie

V skutočnosti môže byť 9-dňové oneskorenie spôsobené stresovými situáciami. Verte mi, ak sa veľmi obávate, okamžite to ovplyvní váš cyklus. V tomto prípade lekári odporúčajú trochu viac odpočinku a pitia sedatív.

Po normalizácii mentálneho stavu sa menštruácia upraví.

Preventívne opatrenia

9 dní oneskorenia (test negatívne s týmto) môže riadiť každú ženu blázon. Všetky druhy dôvodov, pre ktoré bol cyklus prerušený, boli opísané vyššie. Teraz zvážte, ako prijať preventívne opatrenia.

Prvá vec, ktorú potrebujete vedieť, je, že každá žena je tou správnou cestou na umývanie. Urobte to len spredu dozadu. Používajte tečúcu vodu. Gynekológovia odporúčajú umývanie jemným detským mydlom alebo použitím špeciálnych intímnych hygienických prostriedkov bez zápachu.

Používajte len kvalitné spodné prádlo vyrobené z prírodných tkanín. To platí najmä pre ženy, ktoré sú náchylné na alergické reakcie.

A samozrejme, používajte kondómy, najmä keď máte sex s nepravidelným partnerom. O to by ste sa mali postarať vy, takže je lepšie, aby ste nepočítali so zodpovednosťou svojho mladého muža.

Najstrašnejšou chybou, ktorú všetky ženy robia, je, že nechodia k lekárovi, ak sa test ukázal ako negatívny. Ak odložíte návštevu gynekológa, môžete mať veľa problémov.

Trvanie menštruačného cyklu

Menštruačný cyklus je prechodné obdobie od prvého dňa menštruácie až po začiatok ďalšieho. Každá žena má svoj vlastný cyklus, ale dvadsaťpäť až tridsaťpäť dní sa považuje za normu. Ideálny cyklus sa považuje za medzeru dvadsaťosem dní. Bohužiaľ, kvôli mnohým faktorom je takýto cyklus skôr výnimkou z pravidla.

Považuje sa za normu, ak žena v jednom roku nemala viac ako dve meškania až na desať dní. V každom inom prípade musíte ísť do gynekológa.

Nehrajte si so svojím zdravím, pretože akékoľvek ochorenie je ľahšie predchádzať ako liečiť. Jedzte správne, cvičte, zostaňte pod šírym nebom a choďte pravidelne k lekárovi a potom sa nebudete báť žiadnych chorôb.

Možné príčiny

Keďže jednorazový tehotenský test nie je zárukou správneho výsledku testu z dôvodu skladovateľnosti alebo nesprávneho skladovania, odporúča sa, aby ste si vzali výrobky od viacerých rôznych výrobcov. Lekár môže zároveň úplne vyvrátiť alebo potvrdiť začiatok tehotenstva po vykonaní ultrazvukového vyšetrenia panvových orgánov a vyšetrení krvi na hCG.

Ak získané výsledky úplne vylučujú tehotenstvo a prerušenie melanchológie nie je pozorované asi 9 dní, sú potrebné ďalšie vyšetrenia, pretože príčinou absencie menštruačného krvácania môže byť odklad stresu alebo závažnejších ochorení.

Zoznam príčin menštruačných nepravidelností s oneskorením 9 dní zahŕňa:

 • prudká strata alebo prírastok hmotnosti,
 • zmena klimatických podmienok pobytu, t
 • vytrvalé napätie s hlbokými pocitmi,
 • prudký nárast fyzickej aktivity na tele,
 • existujúce poruchy v gastrointestinálnom trakte,
 • porušenie režimu úplného spánku v noci a aktivity počas dňa,
 • dojčenie (dojčenie),
 • užívanie liekov, ktorých zloženie môže ovplyvniť reprodukčný systém (ako vedľajšie účinky farmakoterapie).

Medzi časté príčiny nedostatku včasného nástupu menštruácie patrí narušenie hormonálnej rovnováhy v ženskom tele. V každom prípade liečba pacienta zahŕňa vytvorenie jeho každodenného života. To platí najmä pre normalizáciu stravy, obnovenie zdravého spánku a odpočinku, ako aj odstránenie chorôb spojených s fungovaním gastrointestinálneho traktu. Ak po vyšetrení gynekológom a prijatí výsledkov analýz nebudú zistené špeciálne odchýlky, je potrebné vytvoriť všetky podmienky tak, aby orgán mohol sám obnoviť mesačný cyklus.

Neprítomnosť tehotenstva počas oneskorenia menštruácie najčastejšie indikuje prítomnosť chorôb v ranom štádiu, keď je nutný zásah lekára a vymenovanie vhodnej liečby. Medzi vážnejšie dôvody oneskorenia patria:

 • porucha vaječníkov
 • zdedené zvláštnosti reprodukčného systému ženského tela,
 • používanie nevhodne vybraných antikoncepčných prostriedkov, ktoré vyvolávajú závažnú hormonálnu nerovnováhu, t
 • prítomnosť benígnych a malígnych nádorov,
 • zápalové procesy v oblasti genitálií,
 • oblasti infekčného poškodenia reprodukčného systému, t
 • tvorba cysty (dutý nádor s vnútorným obsahom).

Niektoré z príčin môžu mať súvisiace symptómy, ako je pocit pálenia a svrbenie v oblasti genitálií, ale existujúce nádory a nádory, najmä v počiatočných štádiách, sú takmer neviditeľné a môžu byť zistené iba starostlivým vyšetrením lekárom. V takýchto prípadoch sú potrebné ďalšie vyšetrenia, ako aj liečebná alebo chirurgická liečba s cieľom zachovať reprodukčný systém a možnosť ženy otehotnieť v budúcnosti.

Z najnebezpečnejších príčin meškania je potrebné zvoliť mimomaternicové tehotenstvo, ktoré je potrebné nielen včas odhaliť, ale aj odstrániť všetky nebezpečné faktory, pretože ďalší rast patológie bez zásahu lekárov môže vyvolať krvácanie z maternice a viesť k smrti.

Akékoľvek samoobslužné zaobchádzanie v takýchto prípadoch je neprijateľné, pretože existuje vysoké riziko ďalšieho zhoršenia situácie. Týka sa to užívania farmaceutických liekov a akýchkoľvek rastlinných prípravkov pripravených doma. V každej situácii sa musíte najprv poradiť s lekárom a jeho osobným povolením používať jeden alebo iný liek.

Je tehotenstvo pravdepodobné?

Tehotenstvo sa stále považuje za možné, ak je oneskorenie 9 dní, test je negatívny. Potvrdenie alebo vyvrátenie faktu oplodnenia vajíčka môže lekár po dôkladnom vyšetrení iba lekár. Ale aj pred samotnou konzultáciou je možné skontrolovať prítomnosť niektorých príznakov začínajúceho tehotenstva a upozorniť ošetrujúceho lekára na ne. Spravidla sa to týka pocitu opuchu prsných žliaz a precitlivenosti v oblasti bradavky. Preto sa ženské telo začne pripravovať na nosenie plodu, jeho narodenie a ďalšie kŕmenie.

Druhým dôležitým príznakom sú neobvykle časté návštevy toalety, ktorá je spojená s postupným zvyšovaním maternice a jej tlakom na močový mechúr. Medzi zvyšnými príznakmi nástupu tehotenstva by ste mali venovať pozornosť zvýšenej podráždenosti, únave a zároveň ospalosti pacienta. Tam sú tiež nezvyčajné pocity v bruchu, rovnako ako špeciálny sentiment voči ostatným.

Potvrdenie alebo vyvrátenie začiatku tehotenstva by malo byť pred užitím akýchkoľvek liekov a odvarov byliniek, pretože môžu inak ovplyvniť vývoj plodu a jeho zdravia. Najpresnejšia analýza na určenie, či tehotenstvo môže byť ultrazvukové vyšetrenie tela a darovanie krvi na analýzu hCG.

Čo robiť

Ak prvý tehotenský test vykonaný s oneskorenou menštruáciou mal negatívny výsledok, mali by ste byť v bezpečí a po niekoľkých dňoch znovu pracovať. Je lepšie, ak sa na stanovenie začiatku tehotenstva použijú aspoň 2 - 3 testy od rôznych výrobcov a dokonca aj od rôznych lekární, pretože chybný výsledok môže súvisieť s uplynutím doby použiteľnosti výrobku alebo jeho nesprávneho skladovania.

Ak je tehotenstvo vylúčené, ale zároveň nie sú žiadne mesačné obdobia, pacient by mal skontrolovať zvolený životný štýl. To platí najmä pre nadmerné množstvo stresových situácií, prítomnosť zlých návykov a vytvorenie správneho spánku a odpočinku.

Keďže dysfunkcia vaječníkov môže byť spojená s podvýživou alebo jej nadmerným obmedzením, je potrebné potravu naplniť základnými vitamínmi a mikroelementmi. Nemenej dôležitý bod sa týka príjmu liekov a nesprávne zvolených perorálnych kontraceptív. V oboch prípadoch sa musí ukončiť ich používanie alebo nahradiť iným liekom pod prísnou kontrolou ošetrujúceho gynekológa.

Ak sa po deviatich dňoch upravia mesačné obdobia, mali by ste skontrolovať ich včasný štart v nasledujúcom cykle. Každá odchýlka pri nástupe ďalšieho menštruačného cyklu vyžaduje lekárske vyšetrenie a lekársku konzultáciu. To umožní identifikovať patológie v raných štádiách ich vývoja a zabrániť nebezpečným komplikáciám, najmä pri nádorových nádoroch, ktoré sa časom môžu stať malígnymi a spôsobiť šírenie rakovinových buniek.

Huby Lyudmila Nikolaevna

Psychológ. Špecialista z webovej stránky b17.ru

zmerajte teplotu a vykonajte skúšku. môže byť čokoľvek a potrat a len krvácanie.

Čo je to za BT? Ak pravidlá, potom nie je tehotná.

Toto je fórum pôrodníkov. ako ste sa dostali so svojimi monštrami! Všetky ženy sú tukové, napoly dospelé a tehotné

Vyzerá to ako zlyhanie vaječníkov. Ostré uvoľnenie testosterónu, a to je dôvod, prečo obdobie trvalo tak málo, že je lepšie poradiť sa s gynekológom, aby nedošlo k vyliečeniu dysfunkcie na dlhú dobu a nákladne.

Bol som tak, len mesačne prišiel podľa očakávania v čase av deň 1, to dopadlo tehotenstvo! Test ukázal veľmi slabý druhý prúžok, sotva viditeľný. Urobiť ďalší test za pár dní.

Bol som tak, len mesačne prišiel podľa očakávania v čase av deň 1, to dopadlo tehotenstvo! Test ukázal veľmi slabý druhý prúžok, sotva viditeľný. Urobiť ďalší test za pár dní.

Súvisiace témy

No nočná mora. A mal som tiež jeden alebo dva dni, moje mesačné myšlienky prišli, ale deň skončil. Okrem toho som pila dosť radosti a začala piť antikoncepciu, takže už žiadne prsia neboli. A zrazu tiež (((((((AAAaa ((Test to urobil, ale môže to byť ešte skoro.

monštrá))), keď to prvýkrát počujem)

Opäť to bolo bez ochrany?

No nočná mora. A mal som tiež jeden alebo dva dni, moje mesačné myšlienky prišli, ale deň skončil. Okrem toho som pila dosť radosti a začala piť antikoncepciu, takže už žiadne prsia neboli. A zrazu tiež (((((((AAAaa ((Test to urobil, ale môže to byť ešte skoro.
V dobrom stave, počas normálneho tehotenstva, by mal test ukázať aj 2 dni pred oneskorením, iba ak je cyklus nepravidelný alebo nevykazuje problémy s obličkami! Mimochodom, som tiež pil veľmi slušne pred meškaním, hovorí, že v ranom štádiu alkohol nefunguje na ovocie!

ahoj dievčatá! Prosím, povedzte mi, mám takúto otázku, môj manžel a ja naozaj chcem dieťa, snažili sme sa viac ako pol roka a nie ako, takže tento mesiac sa mi zdalo, že sa niečo stalo, mal som meškanie 7 dní celé obdobie m / s, závrat ostré, ale nanešťastie v deň 8 prišli, čo to mohlo byť? test bol negatívny.

ahoj dievčatá! Prosím, povedzte mi, mám takúto otázku, môj manžel a ja naozaj chcem dieťa, snažili sme sa viac ako pol roka a nie ako, takže tento mesiac sa mi zdalo, že sa niečo stalo, mal som meškanie 7 dní celé obdobie m / s, závrat ostré, ale nanešťastie v deň 8 prišli, čo to mohlo byť? test bol negatívny.

Mesiac 20 dní nebol, potom prišiel na 2 dni. Uskutočnil sa test 1, akýsi negatívny. Čo to mohlo byť?

A mám meškanie 9 dní ((((Viac ako týždeň bolí môj hrudník. Nemôžem teraz ísť k lekárovi a ani nemôžem kúpiť test ((

Mal som meškanie 9 dní, na piaty deň test ukázal 1 prúžok, 7 dní som ukázal dva prúžky ráno a večer, druhý deň to isté. 10. deň prišli mesačne, boli tam 4 dni, po tom som urobil test, opäť 2 prúžky boli slabé. čo to mohlo byť?

Mal som meškanie 9 dní, na piaty deň test ukázal 1 prúžok, 7 dní som ukázal dva prúžky ráno a večer, druhý deň to isté. 10. deň prišli mesačne, boli tam 4 dni, po tom som urobil test, opäť 2 prúžky boli slabé. čo to mohlo byť?

Môj manžel a ja tiež chcem dieťa na dlhú dobu a teraz som si myslel, že je to konečne tresk. Oneskorenie bolo 11 dní, test bol naozaj negatívny, takže som dúfal, že sa pripravím na analýzu hgch a tu prišli na 12 dní všetky naše nádeje zlyhali ((((((((((((

ahoj všetci! Mal som meškanie až 7 dní, myslel som, že som tehotná, ale v ôsmy deň prišiel môj čas, možno je to nejaká choroba? Nemôžem ísť do gynelogu.

Vitajte! Ja som 21. Kritické dni zvyčajne idú pravidelne, mám kalendár, meškania boli maximálne 2 dni. Situácia bola taká, že bol nechránený pohlavný styk tri dni pred údajným nástupom menštruácie a nešiel, keď mali byť. задержка 9дней, на 10й начались вроде как месячные, но очень свелые, розовые, живот тянет, грудь не болит. Подскажите может ли это быть имплантационным кровотечением, при таких сроках.

И у меня задержка 8дней,вчера пошли месячные ,но сначала розовое че то,потом алая вода будто , и помазало чем то коричневым,сегодня кровь но мало.низ живота болит . Тесты отрицательные , но на некоторых слабая полоска . Малыша планируем , не предохранялась. Pijem duphaston všetko meškanie, dobre, a ja ho pijem, pretože gynekológ povedal, že má videl, zatiaľ čo meškanie. Mám strach: (chcem dieťa tak moc, myslel som, že to fungovalo, keď som mal týždeň bolesť hlavy a bol som točiaci sa, a teraz je to to isté. A ja som bol z nejakého dôvodu pritiahnutý na zmrzlinu. Moje prsia bolí trochu.

Ahoj všetci. Mal som oneskorenie 10-11 dní, test ukázal dva prúžky (tam bol slabý druhý prúžok), ultrazvuk hovoril, že nebolo tehotenstvo, menštruácia prišla na 12. deň, tam bol veľmi veľký rozrušený! Povedz mi, kto to bol ??

[quote = "Guest" dievčatá mám tiež všetko, ale 9 dní som šiel plus som chorý na 2 dni a teplota, môj nos je plnený, chcem rád Lyalka, ale to je Kopec (((

Musel som prísť mesačne 31 čísel, ale neprišli v ten istý deň nechránený PA (môj MCH bol poškodený vo mne). Mesačne prišli 3 čísla, bezbolestné. Prešli 2 dni a skončili na tretí deň. Všetky tieto dva dni boli strašne nevoľné, ale nevracali. Mohlo by to byť tehotenstvo.

Zabudol som povedať, že 5. júla bola tiež nechránená PA

Dievčatá majú meškanie 9 dní, mali by začať 4. augusta, ale nezačali. pred nimi bola 3. augusta. ale nemôžem letieť. je ešte príliš skoro na to, aby sme začali s dieťaťom, zatiaľ to nechceme! Prosím, povedz mi, čo mám robiť.

Naplánujte si svoje dieťa. 10 dní. Existuje len málo príznakov (bruško a hlava sú po celý ten čas bolelo. Test-3 je negatívny. Išiel som k gynekológovi. Ale dnes je 11. deň, večer prebehla krv. Je to zvláštne (tak ako ja zajtra pôjdem k lekárovi). organizmy sa deje ..))

Kto má otázku, pochybnosti, okamžite kontaktujte svojho lekára. Nie je potrebné uhádnuť.

Dievčatá, píšete, že máte také zmeny v tele. Odhlásiť niekoho, kto na konci? Bude niekto z vás čoskoro malý? Mám 9 dní meškania, dieťa bolo plánované. Dnes prebehol krvavý výtok veľmi tekutý. Brownish .. 2 test neg. Nie presne tehotná, však?

Ahoj, došlo k oneskoreniu 9 dní, potom prišla menštruácia (tentoraz menštruácia nie je bolestivá, prsia sú takmer ani opuchnuté a nie boľavé)! Teplota je 37,3 ° C pred a počas menštruácie Test bol negatívny! tehotenstvo alebo nie? ale naozaj chcete otehotnieť!

ahoj Došlo k oneskoreniu 5 dní, ťahanie žalúdka, nevoľnosť, ale test je negatívny. Šiesteho dňa prišli skromné ​​periódy a bolesť žalúdka. Mohlo by to byť tehotenstvo a čo je s ním spojené.

Zdá sa, že meškanie piatich dní v šiestej šiestej časti šlo mesačne, ale po dvoch hodinách sa zdalo, že nepočuli, čo sa deje, nerozumiem.

Ahoj, moje meškanie bolo 6 dní, 7 dní, hneď teraz prišli, hlavná hnedá výtok a malé bruško malej bruško

Dobrý deň všetkým. Mám taký problém, môj manžel a ja sme plánovali dieťa na dlhú dobu a teraz na začiatku júla, som dostal mesačné obdobie denne (aj keď zvyčajne s oneskorením 2 dni), ktoré išli normálne po pár dňoch to začalo mazať aj len pár kvapiek a tentoraz oni prišiel s oneskorením 6 dní na 7 a tak bolestivé, že len horor. A zvyčajne hojné a teraz nie príliš hojné. Čo to môže byť, povedz mi to.

Assel, ahoj, je mi ľúto, ale termín tvojej správy je už dlhoročný, ale píšem, pretože situácia je podobná tvojej situácii - týždňové oneskorenie, veľa pozitívnych testov, idem na ultrazvuk v siedmy deň oneskorenia - nevidia nič a začínajú mesačne, zajtra re-ultrazvuk, ale stále existuje nádej vo vnútri, čo ak tehotenstvo prežilo? A aká je vaša situácia?

Stratím svoju myseľ, čítam články a fóra a situácia mi stále nie je jasná, je to meškanie 6 dní, cyklus je pravidelný, neboli žiadne takéto oneskorenia predtým, robím testy rôznych spoločností - pozitívne, šťastné, snívame, na pokoj som sa rozhodol ísť ďalej a tam nič nevidia. Nasledujúci deň začne menštruácia, žalúdočné zvraty, bolí, výtok ako obvykle, skromný alebo príliš bohatý nemožno nazvať, zajtra pôjdem na kontrolný ultrazvuk, takže chcem veriť, že embryo zostalo a zajtra povedia, že ste tehotná, dievčatá, podiel, ktorý mal podobný a ako to skončilo! Koniec koncov, týždeň testuje polosatili! A rôzne spoločnosti! Všetky príznaky, vrátane nevoľnosti a vracania, boli ((((((


Dobrý deň všetkým. Mám taký problém, môj manžel a ja sme plánovali dieťa na dlhú dobu a teraz na začiatku júla, som dostal mesačné obdobie denne (aj keď zvyčajne s oneskorením 2 dni), ktoré išli normálne po pár dňoch to začalo mazať aj len pár kvapiek a tentoraz oni prišiel s oneskorením 6 dní na 7 a tak bolestivé, že len horor. A zvyčajne hojné a teraz nie príliš hojné. Čo to môže byť, povedz mi to.

Oneskorenie bolo 2 týždne, od prvého dňa test ukázal // najprv bola pravda slabá, ale každý deň bola jasnejšia, 3. deň meškania som šiel na ultrazvuk a tam sme nič nevideli. Všetky znaky B boli. Môj hrudník bolí, každých 15 min bežal cez malý, BT 37.3. O týždeň neskôr sa vrátila k ultrazvuku a nič tam nevidela, na druhý deň sa trochu rozplývala, dala na záchranu. Lekári boli hrozní. V dôsledku toho potrat po týždni. Pred 7 rokmi tam bol VB, potom, čo to bolo nemožné otehotnieť, šiel k lekárom dať Neplodnosť obštrukcia vajíčkovodov a potom máte také dlho očakávané tehotenstvo. Ale bohužiaľ, nie je to osud, ktorý vidíte, dva mesiace pred tehotenstvom pijavice zjavne pomohli

Po potratu po 3 mesiacoch sa opäť oneskorilo o 10 dní, niekoľkokrát som si kúpil testy - záporné, šiel som na gynekológa, stanovil si 5 týždňov a otrávil ma na HGCH, akonáhle som po 30 minútach daroval krv, dostal som mesačný obrázok. ..

Ahoj všetci. Naozaj chceme, aby bolo dieťa odložené o 14 dní na 15 mesačných období. Čo je to?

Ahoj všetci. Naozaj chceme, aby bolo dieťa odložené o 14 dní na 15 mesačných období. Čo je to?

Ahoj všetci! Mám pravidelný deň na 23. deň. Mal som PA 5th. potom bolo 9 dní testov oneskorenia negatívnych.
symptómov (ospalosť a slabosť), ale 10. deň menštruácia prebehla.
Môže to byť, že som tehotná?

Vitajte!
Týždeň pred menštruačným obdobím bol NPA, menštruácia je pravidelná, ale tentoraz je meškanie 10 dní, potom krv prešla 2 dni a zastavila sa a opäť ťahá žalúdok a nechutne vôbec.
Urobil som test na piaty deň oneskorenia bol negatívny, je možné mať tehotenstvo? Kto vie? Povedz mi naozaj chcem dieťa.


Toto je fórum pôrodníkov. ako ste sa dostali so svojimi monštrami! Všetky ženy sú tukové, napoly dospelé a tehotné

A môžete sa dozvedieť o pokračovaní príbehu, páči sa mi
A ja mám meškanie 8 dní, moje obdobie išlo včera, ale najprv to bolo ružové, potom šarlatová voda mala pomazaný hnedou, dnes je tu málo krvi, ale môj žalúdok bolí. Testy sú negatívne, ale na niektorých slabých prúžkoch. Baby plán, nie je chránený. Pijem duphaston všetko meškanie, dobre, a ja ho pijem, pretože gynekológ povedal, že má videl, zatiaľ čo meškanie. Mám strach: (chcem dieťa tak moc, myslel som, že to fungovalo, keď som mal týždeň bolesť hlavy a bol som točiaci sa, a teraz je to to isté. A ja som bol z nejakého dôvodu pritiahnutý na zmrzlinu. Moje prsia bolí trochu.

dobrý deň pre moje dieťa 1 a 7 mesiacov som nemal normu, cyklus január bol oneskorený dobre vo februári šiel 16 čísel šiel 9 dní 24 skončil večer bol napoly akt 25 všetko normálne a 26 dnes išiel s podobným kývne ako lámanie nosa


Bol som tak, len mesačne prišiel podľa očakávania v čase av deň 1, to dopadlo tehotenstvo! Test ukázal veľmi slabý druhý prúžok, sotva viditeľný. Urobiť ďalší test za pár dní.


ahoj dievčatá! Prosím, povedzte mi, mám takúto otázku, môj manžel a ja naozaj chcem dieťa, snažili sme sa viac ako pol roka a nie ako, takže tento mesiac sa mi zdalo, že sa niečo stalo, mal som meškanie 7 dní celé obdobie m / s, závrat ostré, ale nanešťastie v deň 8 prišli, čo to mohlo byť? test bol negatívny.


ahoj všetci! Mal som meškanie až 7 dní, myslel som, že som tehotná, ale v ôsmy deň prišiel môj čas, možno je to nejaká choroba? Nemôžem ísť do gynelogu.


Musel som prísť mesačne 31 čísel, ale neprišli v ten istý deň nechránený PA (môj MCH bol poškodený vo mne). Mesačne prišli 3 čísla, bezbolestné. Prešli 2 dni a skončili na tretí deň. Všetky tieto dva dni boli strašne nevoľné, ale nevracali. Mohlo by to byť tehotenstvo.


Ahoj, moje meškanie bolo 6 dní, 7 dní, hneď teraz prišli, hlavná hnedá výtok a malé bruško malej bruško


Po potratu po 3 mesiacoch sa opäť oneskorilo o 10 dní, niekoľkokrát som si kúpil testy - záporné, šiel som na gynekológa, stanovil si 5 týždňov a otrávil ma na HGCH, akonáhle som po 30 minútach daroval krv, dostal som mesačný obrázok. ..

Pomoc! Oneskorenie bolo 11 dní
Spočiatku všetko bolo v poriadku, potom som sa stal závrat, nevoľnosť, som len bežať na záchod na trochu
A na 11. deň to všetko začalo svetlým ružovým výbojom, potom hnedým a teraz mesačným
Test dvakrát negatívny
Nikdy nebolo také oneskorenie
Neviem, čo si mám myslieť

Mal som meškanie 10 dní. Test je pozitívny. Na 11. deň ráno začal mesačne. Na obed som šiel k lekárovi, ktorý povedali neskoro, musel som zavolať sanitku hneď ráno. Potrat. Potrebujeme urobiť ďalší test, ak sa zistí pozitívny výsledok v nemocnici na potvrdenie ektopickej reakcie.

Dobrý deň, môj manžel a ja chcem dieťa. Zdržali sa 9 dní, tri dni som mal brucho a teraz som neprišiel na 10 ako obvykle, ale len keď som trochu chodil, žalúdok nebolí negatívnym testom. Neviem, čo to je? A neviem, čo si mám myslieť ((((((

Fórum: Zdravie

Novinka pre dnešok

Populárna dnes

Užívateľ stránky Woman.ru chápe a akceptuje, že nesie výhradnú zodpovednosť za všetky materiály, ktoré čiastočne alebo úplne zverejnil prostredníctvom služby Woman.ru.
Užívateľ stránky Woman.ru zaručuje, že umiestnenie materiálov, ktoré im boli predložené, neporušuje práva tretích osôb (vrátane, ale nie výlučne, autorských práv), nepoškodzuje ich česť a dôstojnosť.
Užívateľ stránky Woman.ru zasielaním materiálov má teda záujem o ich uverejnenie na stránke a vyjadruje svoj súhlas s ich ďalším používaním redaktormi stránky Woman.ru.

Použitie a dotlač tlačených materiálov na stránke woman.ru je možné len s aktívnym odkazom na zdroj.
Použitie fotografických materiálov je povolené len s písomným súhlasom správy lokality.

Umiestnenie duševného vlastníctva (fotografie, videá, literárne diela, ochranné známky atď.)
na stránkach woman.ru je povolené len osobám, ktoré majú všetky potrebné práva na takéto umiestnenie.

Copyright (c) 2016-2018 Hurst Shkulev Publishing LLC

Vydanie siete "WOMAN.RU" (Woman.RU)

Certifikát o registrácii hromadných médií EL č. FS77-65950, vydaný Federálnou službou pre dohľad v oblasti komunikácie,
Informačné technológie a masové komunikácie (Roskomnadzor) 10. júna 2016. 16+

Zakladateľ: Spoločnosť s ručením obmedzeným “Hurst Shkulev Publishing”

Dôvody oneskorenia o 9 dní

Za normálne sa považuje oneskorenie kratšie ako 7 dní. Aktívne opatrenia musia byť prijaté po deviatich dňoch, potom tehotenský test môže preukázať spoľahlivý výsledok. Negatívny test nemusí nutne znamenať, že nie je tehotenstvo, takže je potrebné konzultovať s gynekológom, aby ste objasnili príčinu.

Ak ultrazvuk a testy neodhalili tehotenstvo, žena by mala byť upozornená a vážne skúmať svoje zdravie.

Oneskorená menštruácia nie je nevyhnutne ovplyvnená chorobami ženských reprodukčných orgánov. Ženské telo je jemné a zmyselné. Mnoho faktorov môže viesť k zlyhaniu menštruačného cyklu.

Príčiny oneskorenia:

 • Úbytok hmotnosti
 • stres,
 • Použitie hormonálnej antikoncepcie, t
 • Nadmerná fyzická aktivita
 • Vedľajšie účinky liekov
 • Gastrointestinálne poruchy,
 • Nesprávny denný a nočný režim,
 • Dojčenie.

Oneskorenie v 9 dňoch môže byť spôsobené hormonálnym zlyhaním

Oneskorenie menštruácie by nemalo vstúpiť do paniky, ale malo by byť ostražité. Ak nie je tehotenstvo, potom žena musí venovať pozornosť svojmu životnému tempu, výžive, stresovým situáciám a zlyhaniam v režime spánku. Ak testy a vyšetrenie gynekológa neodhalia žiadne ochorenie, môžete si byť istí, že telo si nastaví cyklus sám.

Časté príčiny oneskorenej menštruácie: 9 dní

Mnohé ženy sa obávajú, že ich obdobia sú zastarané. Je to celkom prirodzené, pretože môžeme hovoriť o vzniku nového života. O tehotenstve sa môžete dozvedieť vďaka testu. Ale čo keď zistil negatívny výsledok?

Absencia menštruácie môže hovoriť o závažných ochoreniach, ktoré sa najlepšie identifikujú v ranom štádiu.

Ak je žena presvedčená o svojom zdraví a test ukázal negatívny výsledok, potom sa môžete pokúsiť zavolať menštruáciu pomocou ľudových metód. Zvyčajne sa to robí pomocou bylín. Pred použitím akýchkoľvek liekov sa poraďte s lekárom.

Prečo sa mesačné obdobia oneskorujú?

 • Porucha vaječníkov,
 • Súkromný stres
 • Zmena klímy
 • Kolísanie hmotnosti
 • Dedičné faktory
 • Antikoncepčné lieky
 • Narušenie hormonálnych hladín,
 • Benígne a malígne nádory.

Je prísne zakázané zúčastňovať sa na samoobsluhe. Je potrebné mať na pamäti, že tehotenské testy môžu byť nesprávne. Preto je dôležité pozorovať stav organizmu, ktorý môže naznačovať, že vo vás sa vyvíja nový život.

Pravdepodobnosť gravidity: 9 dní oneskorenie a negatívny test

Mesačne môže zostať na desať dní, a test hovorí, že nie je tehotenstvo. Ale na internete sa dá nájsť mnoho príbehov, ktoré test zlyhal, bez toho, aby sa dali správne výsledky. Ak je návšteva u lekára z nejakého dôvodu odložená, niektoré príznaky môžu rozpoznať tehotenstvo.

Prvé príznaky tehotenstva po nedostatku menštruácie je opuch prsia a príliš citlivé bradavky.

Počas tehotenstva sa ženské telo pripravuje na pôrod a pôrod. Druhé znamenie - časté návštevy toalety, keď sa maternica zväčšuje a vytvára tlak na močový mechúr. Žena si môže všimnúť, že došlo k zmenám v jej chuťových preferenciách.

Príznaky tehotenstva:

 • Nepohodlie prsníkov,
 • Neobvyklý pocit v bruchu,
 • ospalosť,
 • únava,
 • letargia,
 • podráždenosť,
 • Sentimentalita.

Ak chcete presne určiť prítomnosť tehotenstva, musíte byť vyšetrený gynekológom.

Niektoré ženy používajú rôzne metódy na urýchlenie cyklu: pijú bylinné čaje, jedia veľa zelene a dokonca pijú šampanské. Je však dôležité si uvedomiť, že ak sa napriek tomu vyskytlo tehotenstvo, potom všetky tieto metódy môžu mať negatívny vplyv na plod. Najlepšou radou pre podozrenie z tehotenstva je návšteva gynekológa a vyšetrovacej miestnosti pre ultrazvuk.

Prečo je oneskorenie 9 dní a test záporný (video)

Mnohé ženy čelili situácii, keď sa mesačný cyklus posunul a mesačné obdobia sa oneskorili. Táto čakacia doba je pre ženu stresujúca. Takmer vždy pomáhajú rozptýliť testy. Ale nie vždy dávajú správnu odpoveď. Najlepšie je kontaktovať gynekológa, ktorý vám predpíše testy a ultrazvuk, aby zistil príčinu zlyhania menštruačného cyklu.

Oneskorené mesačne 10 dní. Prečo sa to stalo?

Ahoj, povedz mi prosím, Posledný mesiac 04/27/2013, cyklus je 32 dní, tentokrát som sledoval ovulku testami, ukázalo sa, že to bolo 05.11.2013, ale zdalo sa mi, že tento mesiac to bolo 2 krát, už 23.05. -25,05. Má pocit, že posledná PA bola 05/23/2013. Testy sa začali robiť 2 dni pred CD, slabo slabý druhý prúžok bol videný, ale ja som to videl, po ovulácii boli pocity úplne odlišné, akoby neboli premyslené. už vedel, že je lepšie, aby ste sa naladili. V dopoludňajších hodinách začala malá nevoľnosť, potom, ako v práci, chcela som rovný červený kaviár, večer som skoro jedla celú nádobu (bez chleba, ochutnávky), na záchod, najmä od 9:00 do 12:00, často som bežala rovno, potom ako spať, Chcela som takto jesť a aj teraz, keď nastalo oneskorenie, bolo to práve vtedy, keď prišiel čas na jedenie, jedenie a všetko bolo v poriadku. Testy sa robili aj naďalej, rôzne, lacné a drahé, pričom všetky vykazovali mierne pozitívny výsledok, t.j. neboli kričali, 7. deň meškania mal ostré bolesti v krku, teplota stúpla na 37,5, požiadala o odchod z práce, šla k terapeutovi, poslala ma do nemocnice. Dokonca aj keď som bol zvyčajne chorý, nechcel som jesť, najmä preto, že moje hrdlo sa lámalo rovno, ale tu chcem jesť a jesť. Bez premýšľania som daroval krv pre hCG a progesterón, výsledok je sklamaním (((((hCG -1,2, progesterón-6,2, podľa laboratórnych výsledkov, hCG označuje negravidné ženy, ale progesterón na 1 trimester tehotenstva. G, pozrel sa na mňa na stoličke, povedal, že maternica bola malá, ale zdalo sa, že je posunutá, to znamená, že v ich jazyku je možné tehotenstvo ... Povedal som, že urobím ultrazvuk, dnes ráno som šiel na ultrazvuk, povedal, čo a ako, aké testy 20 robili a všetky slabo pozitívne, uzizka povedal, že tehotenstvo nie je vidieť, žiadne cudzie telá, to znamená, že všetko je v poriadku, M-echo -8 mm, žlté telo v ľavých vaječníkoch-11 mm Záver: Gravidita maternice je pochybná, ultrazvuková kontrola v týždni, ak mesačne neprichádza. Dnes to nebolo 9 dní, nebol žiaden stres, nebral som lieky, len ľud, Vit E, Iodomarin, veľmi sa obávam, že ďalšia ovulka by mala byť na ceste, ale nemám mesics, Mimochodom moja hruď, po ovulke, bližšie k CD sa zväčšili, bradavky sa zvýšili, ako keby boli horúce, a potom v deň 1 oneskorenia sa stalo normálnym (((. Viem, že koniec koncov, výsledok HCG je indikátor, ale čítal som príbehy iných dievčat, tiež sa stalo, že HCG bolo zlé, alebo to bol len krátky čas, veríme, že posledný, kým neprišli mesiace, že tentoraz sme všetci ukázalo sa. Dnes, 10. deň oneskorenia začal merať BT-37.2

V auguste, na 22., som začal chodiť do fitness, môže to nejako ovplyvniť? Približne 6 mesiacov držím diétu, jím nízkotučné mliečne výrobky, dusenú a čerstvú zeleninu, ako aj ovocie a bobule. Úplne vylúčená múka a vajcia za posledné 3 mesiace. Moja strava je spojená s kameňmi v žlči.

Pred tehotenstvom sa zistila pravostranná salpingooporitída. Správal.

Koľko si myslíte, že čakáte na nástup menštruácie? Pravidelne, búšenie dolnej časti brucha, najmä počas fitness, že som s istotou začína myslieť, že sa chystajú ísť a nie sú. Veľmi ma znepokojuje ich neprítomnosť. Môžete niečo poradiť?

Tampón bol urobený naposledy v júni, predtým v máji.

Pin
Send
Share
Send
Send