Hygiena

Pohlavie pred menštruáciou

Deň pred menštruáciou mala sex so svojím priateľom, skončila vo mne, ráno znova a večer sa začala jej doba. Počul som, že pravdepodobnosť tehotenstva je pred menštruáciou veľmi nízka, je to tak? Stojí za to začať behať na eskortu alebo postinorum, pretože sú veľmi hormonálne, proste nechcem strácať čas kvôli premýšľaniu a teraz nechcem dieťa!

Tankova Oksana Vladimirovna

Psychológ, online konzultant. Špecialista z webovej stránky b17.ru

Samozrejme, pravdepodobnosť otehotnenia je takmer nula, ale niektorí ľudia dokážu letieť do takých dní. ak je cyklus pravidelný, môžete si oddýchnuť

Dievča, ak nechcete mať deti, buďte opatrní a je tu vždy šanca otehotnieť aj v menštruácii a počas tehotenstva môžete tiež chodiť mesačne)))

Samozrejme, pravdepodobnosť otehotnenia je takmer nula, ale niektorí ľudia dokážu letieť do takých dní. ak je cyklus pravidelný, môžete si oddýchnuť

prečo potom skončil, pretože deti nechcú, nejaký druh bláznovstva

ovulácia prebieha v polovici cyklu, a jeden deň pred M otehotnieť, dobre, to by malo byť vykonané veľmi tvrdo. Samozrejme, že je lepšie sa vždy chrániť tak, aby neskôr nebola žiadna bolesť hlavy.

prečo potom skončil, pretože deti nechcú, nejaký druh bláznovstva

Súvisiace témy

Ak je mesačný pravidelný, mal by robiť, ak nie - potom pravdepodobnosť tehotenstva sa zvyšuje.

Druhá dcéra bola práve koncipovaná. Deň pred začiatkom menštruácie.
Umyla sa dvakrát mesačne, tehotenstvo sa zistilo len za 10 týždňov.

+100 Dokončil som toľko ako dvakrát, ale "dieťa sa teraz vôbec necíti!"
Hmm.

Povedz mi, prosím. Tam bol nechránený sex, neskončil vo mne, ale dvakrát za sebou. Po 4 dňoch šli mesačne, ale veľmi rýchlo prešli. Od pohlavného styku uplynulo 10 dní. Ale problém je, že druhý deň v rade ma netrpezlivo po celú dobu, a ťahá spodnej časti brucha. Existuje riziko lietania, urobte test.

Prompt, nechránený sex 2 týždne pred menštruáciou. Mesačne išlo na čas, je pravdepodobné, že som letel?

Povedz mi, prosím, v novembri bol nechránený sex, a po 2 dňoch šli mesačne, v decembri všetko bolo ako obvykle, a v januári 3 mesačné čísla v dopoludňajších hodinách šli trošku a sú už 4 dni. chuť je brutálna a ospalá. Test nič neukazoval, ale chcem lyalechku.

Zdvihnite zadok z počítača a choďte k gynekológovi, povie vám všetko.

Taký inteligentný užívateľ GUEST. a čo gynekológ pracuje na sviatkoch.

Dobrý deň, ten chlapík mal sex pred menštruáciou bez kondómu. Nepôjde hlboko do mňa, neskončil na mňa. Mesačne a nezačali. Už 2 týždne meškania, predtým sa to nestalo. Môže to byť tehotenstvo?

Ahoj! 7.8 čísla zaoberajúce sa nechránený sex so svojím priateľom, on skončil na mňa dvakrát, ale jej obdobia nejde, už 3 meškanie, dnes je 13 číslo už, môj žalúdok bolí zle ten deň, keď museli ísť, ako oni išli ale nie mesačne. môžem byť tehotná

Dobrý deň, ten chlapík mal sex pred menštruáciou bez kondómu. Nepôjde hlboko do mňa, neskončil na mňa. Mesačne a nezačali. Už 2 týždne meškania, predtým sa to nestalo. Môže to byť tehotenstvo?

Tuk vo mne skončil deň pred menštruáciou. Mesiac prišiel a ten istý deň prešiel. Čo je to?

Pomôžte prosím! Moja 18. má prísť mesačne, ale skoro ráno sme mali sex so svojím priateľom, skončil na mne, tie mesačné nikdy neprišli ((môžem otehotnieť?

Aká je pravdepodobnosť lietania z maziva, ak som skončil prvé dva krát 28. mája a druhý 2. júna a pred menštruáciou v týždňoch je väčšia pravdepodobnosť, že otehotniete po sexe s mazivom?

Povedz mi to.
Sme datovania chlap už rok na 17. júna, rozhodli sme sa začať náš sexuálny život. bolo tam veľmi málo krvi. Mali sme sex 18, 19, 20, 21, ale mám problém, nie je to pre mňa také príjemné, a to aj nie veľa choroby. Tu, 23 po sexe, som si všimol krv na zips, ona bola na vrchole prizirvivoiva. Srzu potom som šiel na záchod a tam bolo veľa krvi tam: (((Malo by to byť tak? Pomoc prosím ((

Mal som sex s chlapom deň pred menštruáciou, a zvyčajne mám meškanie 2 alebo 3 dni, ale práve teraz piaty deň je preč, je to normálne alebo nie? Alebo možno som letel?

Aká je pravdepodobnosť tehotenstva, ak sex nie je chránený a končí vo mne? v ktorýkoľvek deň a na konci mesiaca. 7 tehotenstiev 2 mesiace. ale tentoraz mesiac., menej chodil, t. ich obineness

Dobrý deň! 28.apríla bola nezabudnuteľná. Sex bol prerušený, po 11. máji, mesačne 4-5 dni boli hojné skončil 15, a 17. mája tam bol ešte jeden neúspech. sex .16 Júl ultrazvuk ukázal obdobie 8,5 týždňa, a 1. augusta, 11 týždňov, za mesiac 11.6 Povedz mi, z akého druhu pohlavia by tehotenstvo mohlo vzniknúť 28. apríla alebo 17. mája.

spal s chlapom, ktorý je vo mne
dopoludnia skončila mesačne
cyklus 25 dní a 1. septembra
by mal byť preč 3. septembra

Tam bol nechránený sex, tri dni pred menštruáciou, nepravidelný cyklus, chlap skončil vo mne.O dva dni neskôr, menštruácia šla, ale nie tak hojné ako vždy, a skončila na druhý deň. Teraz sú silné boje v dolnej časti brucha av dolnej časti chrbta, je stále príliš skoro na to, aby sme sa dostali k lekárovi.
Je tehotenstvo?

Dobrý deň. podobná situácia, prosím, pomôžte, 30. novembra tam bol sex, môj mučeník robil všetky svoje činnosti vo mne, 2. decembra začala menštruácia (ako je naplánované), aká je pravdepodobnosť, že som teraz tehotná, keď robím test. ? Po SEX PASSED 10 DNÍ.

Ten chlapík skončil vo mne deň pred menštruáciou, ale dostal sa trochu, nie všetci. Nasledujúci deň začal mesačne včas, je tu šanca na tehotenstvo?

Ahoj, môj mesačník mal začať dňa 02/09/14 približne 12.02.14. Bolo 12,01 str. potom na 26.01, ten chlap skončil vo mne (to je 14. deň c.), potom 02.02 tiež skončil vo mne. A 03.02 začal mesačne. Pred nimi, týždeň, bolesť žalúdka (spodná časť brucha) bola opuchnutá. Dnes, 4. deň mesačného ísť žalúdok ešte bolí. Je tehotenstvo možné?

Ahoj, môj manžel a ja plánujeme
dieťa, deň ovulácie bol 2. februára, nie
boli chránené, ale bolo tam málo spermií a to neskončilo hlboko, včera musela prísť menštruácia, deň pred včerajškom skončil vo mne napoly vytečenom a môj žalúdok bolí ako pri menštruácii a moja hruď je oveľa väčšia. test je negatívny. čo to je. prosím odpovedzte prosím

Hello)
Manžel deň pred menštruáciou skončil vo mne, nie sú žiadne menštruácie, 4-dňové oneskorenie. ale test nevykazuje tehotenstvo. povedz mi, čo to znamená!

Mal som sex s dievčaťom som skončil a po niekoľkých minútach sme začali mať sex znova a za 4 dni mesačné obdobie bolo možné, mohol lietať? Veľmi veľa

Povedzte mi, prosím, skôr ako bolo v meškaní 4 dni, keď som spal so svojím priateľom na mojej mesačnej perióde, čo to bolo?
Naozaj chcem milovať

DMDS. 5 bol sex končiaci na bruchu, 9 by malo byť mesačné 5 dní oneskorenie. Cítim sa zle, kývam sa v aute predtým, ako to nebolo tak, chcem spať navždy a bolesti v dolnej časti brucha. ako keby mesačné ísť a nie sú

Povedz mi, prosím, bol tam sex a obdobie začalo, neboli chránené, ale on raz vo mne nebol, je možné lietať?

Deň pred menštruáciou bol nechránený pohlavný styk, nie je žiadne mesačné obdobie až do otca.

To je vec náhody, nemohol som otehotnieť 3 roky, porodil, potom môj manžel bol na pozore, mal som 2 dni pred mojím obdobím, poslal som všetky normul. A potom bang tehotná. Musel som mať potrat. Neverte nikomu, kto je prírodou.

Týždeň pred menštruáciou bol nechránený sex, priateľ na mňa neskončil, ale stále sa bál, môžem otehotnieť? Alebo to stojí za pitie postinor?

Prvý sex bol 23. novembra, bolesť bola, ale v priebehu času všetko išlo preč, 7. decembra by mal prísť mesačne, 2. decembra bol sex po ňom, keď ho vytiahol zo mňa s ním a kvapka vyšla ako počas menštruácie, ale biela, 4. decembra bol sex znova ale už mal krvný výtok, všetky známky toho mesačného prišli, ale všetko sa zastavilo, čo to mohlo byť? Ospravedlňujeme sa za detaily, ale táto otázka je veľmi znepokojujúca. Ďakujeme vopred za odpovede!

Dobré popoludnie Táto situácia je len 28 som sa vrátil z odpočinku. Menštruácia by mala byť na konci mesiaca, ale nešli tam bol akciový akt 7 krát na konci, letel hneď išiel s oneskorením, prvé dni každé ráno vytiahol dno, tam bol tmavo hnedý výtok pár dní, teraz sú bohaté, urobil test negatívne povedz mi, čo to môže byť. Možno zmena klímy a či by som mohla otehotnieť. Mal niekto takú situáciu, povedz mi, naozaj chcem dieťa. Vďaka za prvé.

Chlapci spali s chlapom 22. deň bez toho, aby boli chránení, ale nezdalo sa, že by na mňa skončili! a kde číslo 27 šlo mesačne! cyklus zostrelený! teraz tam ešte nie sú! Mám strach! pretože sme neustále chránení! tentoraz sa to stalo! No, teraz nemôžem otehotnieť! povedz mi, aké sú šance pre deti?

Dobrý deň) Manžel cum na mňa deň pred menštruáciou, nie sú žiadne menštruácie, 4 dni meškania. ale test nevykazuje tehotenstvo. povedz mi, čo to znamená!

Dobré popoludnie Táto situácia je len 28 som sa vrátil z odpočinku. Menštruácia by mala byť na konci mesiaca, ale nešli tam bol akciový akt 7 krát na konci, letel hneď išiel s oneskorením, prvé dni každé ráno vytiahol dno, tam bol tmavo hnedý výtok pár dní, teraz sú bohaté, urobil test negatívne povedz mi, čo to môže byť. Možno zmena klímy a či by som mohla otehotnieť. Mal niekto takú situáciu, povedz mi, naozaj chcem dieťa. Vďaka za prvé.

Dobré popoludnie Táto situácia je len 28 som sa vrátil z odpočinku.
Menštruácia by mala byť na konci mesiaca, ale nešli tam bol akciový akt 7 krát na konci, letel hneď išiel s oneskorením, prvé dni každé ráno vytiahol dno, tam bol tmavo hnedý výtok pár dní, teraz sú bohaté, urobil test negatívne povedz mi, čo to môže byť. Možno zmena klímy a či by som mohla otehotnieť. Mal niekto takú situáciu, povedz mi, naozaj chcem dieťa. Vďaka za prvé.

Bol som panna už mesiac, máme sex, niekoľkokrát tam bol nechránený sex, ale ja som to nedokončil raz, 2 dni pred mojím obdobím sme mali sex, opäť neskončil na mňa, po 2 dňoch som nebol tehotný!

Bola viditeľná krv. A ráno nie je nič, 2 dni prešli, čo majú robiť?

Tam bol sex s chlapom 2 dni pred menštruáciou, po 2 dňoch menštruácia nešla, už ako 5 dní meškanie. Môžem byť tehotná?

Od 5. do 18. dňa bol nechránený pohlavný styk (plánujeme mať dcéru), mesačné periódy začínali 20 (pravidelné cykly) boli bohaté na dva dni, už deň je sotva znateľná ružovkastá farba. Cíti sa slabý, má tendenciu spať, ťahá spodnú časť brucha. Možnosť tehotenstva? Testy sú negatívne.

Fórum: Zdravie

Novinka pre dnešok

Populárna dnes

Užívateľ stránky Woman.ru chápe a akceptuje, že nesie výhradnú zodpovednosť za všetky materiály, ktoré čiastočne alebo úplne zverejnil prostredníctvom služby Woman.ru.
Užívateľ stránky Woman.ru zaručuje, že umiestnenie materiálov, ktoré im boli predložené, neporušuje práva tretích osôb (vrátane, ale nie výlučne, autorských práv), nepoškodzuje ich česť a dôstojnosť.
Užívateľ stránky Woman.ru zasielaním materiálov má teda záujem o ich uverejnenie na stránke a vyjadruje svoj súhlas s ich ďalším používaním redaktormi stránky Woman.ru.

Použitie a dotlač tlačených materiálov na stránke woman.ru je možné len s aktívnym odkazom na zdroj.
Použitie fotografických materiálov je povolené len s písomným súhlasom správy lokality.

Umiestnenie duševného vlastníctva (fotografie, videá, literárne diela, ochranné známky atď.)
na stránkach woman.ru je povolené len osobám, ktoré majú všetky potrebné práva na takéto umiestnenie

Copyright (c) 2016-2018 Hurst Shkulev Publishing LLC

Vydanie siete "WOMAN.RU" (Woman.RU)

Certifikát o registrácii hromadných médií EL č. FS77-65950, vydaný Federálnou službou pre dohľad v oblasti komunikácie,
Informačné technológie a masové komunikácie (Roskomnadzor) 10. júna 2016. 16+

Zakladateľ: Spoločnosť s ručením obmedzeným “Hurst Shkulev Publishing”

Ako sa koncepcia vyskytuje a ako súvisí s cyklom a menštruáciou?

 • V prvej polovici menštruačného cyklu, pod vplyvom hormónu estrogénu, vo vaječníkoch ženy, nastáva proces dozrievania vajíčka vo folikule a v maternici sa zvyšuje sliznica. Zmeny v maternici sú nevyhnutné na prijatie vajíčka.
 • postupne, na 14. až 17. deň cyklu, hladina estrogénu stúpa na maximum a vaječná bunka opúšťa ováriu - ovuláciu a žlté telo sa tvorí z folikulu (tvorí progesterón). Ak sa v tomto čase vyskytne nechránený sex, potom môžeme povedať, že existuje vysoká pravdepodobnosť otehotnenia,
 • spermatozoon si dlhodobo zachováva svoju životaschopnosť v ženskom genitálnom trakte a zomrie 2-3 dni a vaječná bunka zomrie už 2 dni, ak nedôjde k oplodneniu,
 • mnoho žien môže mať opakovanú ovuláciu v rôznych obdobiach medzi ovuláciou a menštruáciou, preto tesne pred menštruáciou nie je nechránený sex vždy bezpečný,
 • ak nedôjde k oplodneniu, potom je funkčná vrstva endometria odmietnutá, čo je zrejmé z prítomnosti menštruačného krvácania.

Je teda možné mať pred menštruáciou nechránený sex?

To je jedna z najzaujímavejších otázok, ktoré ženy majú. Niekto chce poznať odpoveď, aby sa zabránilo nechcenému tehotenstvu, niekto, naopak, pre plánovanie rodiny. Je však potrebné brať do úvahy mnohé faktory a individuálne charakteristiky ženského tela.

Ak má žena stabilný, normálny, pravidelný cyklus, koncepcia nie je možná pred menštruáciou. Vaječník môže byť oplodnený výlučne v období ovulácie, ktorá bez ohľadu na trvanie individuálneho cyklu od 21 do 35 dní sa vyskytuje v jeho strede.

Dôvody, prečo pohlavný styk nebol pred menštruáciou:

 • nedostatok pravidelného menštruačného cyklu
 • opätovná ovulácia - tento jav sa vyskytuje u všetkých zdravých žien približne 1-2-krát ročne, takže je takmer nemožné predvídať bezpečný deň na sex bez nápravy,
 • zrušenie hormonálnych liekov, zatiaľ čo môžete otehotnieť 2-3 dni pred menštruáciou,
 • chyby pri užívaní hormonálnych liekov - ak do dvoch dní dievča z nejakého dôvodu vynechá užívanie antikoncepcie, potom riziko koncepcie existuje jeden týždeň.

Opakované prejavy ovulácie:

 • výskyt bolesti v spodnej časti brucha a dolnej časti chrbta v druhej polovici cyklu,
 • výtok sa stáva hojnejším, v druhom období cyklu môžu byť škvrnité hnedé škvrny, hoci sa zvyčajne uvoľňujú v malom množstve,
 • zvyšuje libido.

Ktoré dni možno považovať za "bezpečné" pre sex?

Medzi mnohými pármi je vnímanie, že pred menštruáciou môžete mať sex. Ako sa však ukázalo vyššie, toto nie je úplne správne presvedčenie. Existuje niekoľko metód na určenie "dní bezpečného pohlavia", ale nie sú úplne spoľahlivé.

Metóda kalendára, Jeho podstata sa zredukuje na monitorovanie cyklov počas celého roka a výber najdlhších a najkratších z nich. Potom vezmeme číslo 10 z dlhého (príklad 35-10 = 25) a odpočítame 17 od krátkeho (príklad 26-17 = 9), teda dostaneme „bezpečnostnú“ medzeru od 22. do 6. dňa cyklu. Presnosť sa odhaduje na približne 30%.

Účtovanie bazálnej teploty. Meranie bazálnej teploty pre 4-6 cyklov s konštrukciou teplotného grafu. "Nebezpečné" dni zvyšujú bazálnu teplotu o 0,5-0,6 stupňa, čo zodpovedá ovulácii, "bezpečné" dni, keď klesá. Presnosť je v rozsahu 70-80%

Štúdium vlastností hlienu krčka maternice. V dňoch nástupu ovulácie hlienu husté, sa tiahne. Keď ovulácia je u konca, do 3 dní výtok sa stáva viskózny a viskózny, ktorý zabraňuje spermie z prechodu. To znamená, že keď tretí deň prichádza po ovulácii a celé obdobie pred nástupom ďalšej menštruácie, sex možno považovať za bezpečný. Ak sa nevyskytne opätovná ovulácia, ako je uvedené vyššie.

Prečo je niekedy bolestivé mať sex na prahu „kritických dní“?

V niektorých situáciách môže byť pre mnoho žien bolestivé mať sex v predvečer menštruácie, taká situácia nastáva tak u sexuálne aktívneho dievčaťa, ako aj u už skúsenej ženy.

Môže byť bolestivé z týchto dôvodov:

 • bolesť môže byť považovaná za normálnu len počas deflorácie - prvého pohlavia, sprevádzanej porušením integrity hymen. Pocity vo väčšine prípadov však možno znížiť na nepríjemné pocity,
 • fenomén vaginizmu je stav, pri ktorom žena netrpí prenikaním penisu do pošvy, ale spastickou kontrakciou svalov panvového dna. Vaginizmus sa môže vyskytnúť na neuropsychických základoch (napríklad po znásilnení, s neúspešnými prvými skúsenosťami a vo veľmi emocionálne labilných dievčatách),
 • zápalové gynekologické ochorenia rôznych etiológií. Táto skupina príčin zahŕňa bakteriálne a plesňové lézie vnútorných pohlavných orgánov. Tieto ochorenia sú spravidla sprevádzané svrbením, pálením a začervenaním pohlavných orgánov, môže sa tiež meniť povaha a vôňa vaginálnych sekrétov,
 • tvorba zrastov, jaziev po úrazoch a operáciách,
 • endometrióza a adenomyóza - bolesť tejto patológie sa značne zhoršuje pred menštruáciou a po ich ukončení zmizne bez stopy, zvyšuje sa aj počet menštruačných výtokov,
 • nedostatok vaginálnych sekrétov - v období pred menštruáciou je to spôsobené minimálnou úrovňou pohlavných hormónov alebo psychickou neochotou dievčat voči intimite,
 • neuralgia a krvná stáza v panvových orgánoch.

Hygiena bezpečný sex počas menštruácie. Ak ste zdraví, necítite znechutenie a nie. Pred pohlavným stykom sa musíte osprchovať pre oboch partnerov.

Je možné mať sex bezprostredne po menštruácii. , Je takmer bezpečné mať sex pred menštruáciou - riziko nežiaduceho je minimalizované.

Aj pred 30-40 rokmi bola táto otázka jednoznačne rozhodnutá spoločnosťou a lekármi. Intímne vzťahy počas menštruácie boli považované za nebezpečné.