Hygiena

Tranexam s ťažkými obdobiami - ako užívať, dávkovanie, ako piť, zastaviť menštruáciu, koľko tabliet, koľko tabliet, po pôrode

Pin
Send
Share
Send
Send


Máte ťažkú ​​a bolestivú menštruáciu alebo ešte horšiu hrozbu potratu? V tomto prípade môže lekár predpísať účinný nástroj "Tranexam". Jedná sa o pilulky, ktoré pôsobia na zastavenie krvácania. Dnes sa učíme názory pacientov o lieku "Tranexam" s ťažkými obdobiami. Posúdenie žien, ktoré prežili hrozbu potratu, tiež zvážiť. A samozrejme, dozvedieť sa o vedľajšie účinky a kontraindikácie pri prijímaní tohto lieku.

Indikácie na použitie. Medzinárodný titul

Prášky „Tranexam“, recenzie lichotivého charakteru, o ktorých sa dozvedia pacienti aj skúsení lekári, môžu byť predpísané za týchto okolností:

- Krvácanie počas tehotenstva.

- Alergická dermatitída, urtikária, ekzém na pozadí užívania liekov.

- Krvácanie maternice a krvácanie v gastrointestinálnom trakte.

- Laryngitída, tonzilitída, faryngitída, stomatitída.

Medzinárodný názov týchto tabliet je Traneksamis Acid.

Najčastejšie pre krvácanie lekári predpisujú Tranexam. Recenzie na stratu krvi maternice počas tehotenstva naznačujú, že je to veľmi populárna medicína. Nižšie uvádzame, ako o ňom hovoria samotní pacienti.

Pozitívna spätná väzba od tehotných žien

Bohužiaľ, v poslednej dobe, prípady náhleho ukončenia tehotenstva. V rôznych časoch ženy riskujú stratu svojho dieťaťa. Zlá ekológia, neustále napätie a starosti, nevhodná výživa - to všetko môže viesť nielen k potratu. Našťastie sa tomu dá vyhnúť s liekom "Tranexam". Reakcie na krvácanie z maternice vo všeobecnosti znamenajú pozitívne. Takže ženy sa radujú v tom zmysle: tento liek im skutočne pomohol udržať tehotenstvo. Po užití tabletiek ženy rýchlo zastavili krvácanie z maternice. Tehotné dievčatá sa domnievajú, že toto je núdzová medicína, ktorá naozaj pomáha s takýmto krvácaním.

Tiež, mnoho žien porovnať tablety "Tranexam", recenzie, ktoré sa často nachádzajú v mnohých fórach, s prostriedkami "Ditsinon", rovnako ako s hemostatické injekcie. Tehotné ženy hovoria, že injekcia je veľmi bolestivá. Len týždeň po takýchto injekciách je pre ženy ťažké sedieť a ľahnúť si, pretože bolesť je neznesiteľná. Ale s prášky "Tranexam", nemajú skúsenosti žiadne nepríjemné pocity. Preto ženy najčastejšie žiadajú lekárov, aby im nepodávali injekcie, a ak je to možné, predpíšu šetrnejšie ošetrenie. To je to, čo terapia pomocou Tranexam je. Pokiaľ ide o liek "Ditsinon", ktorý má tiež hemostatický účinok, mnoho žien píše na fórach, že tento nástroj im nepomohlo. Iba prechod na účinnejší liek "Tranexam" urobil svoju prácu: krvácanie z maternice prešlo, tehotenstvo je zachované.

Ženy si všimnú, že tieto pilulky pôsobia veľmi rýchlo. Už druhý deň, červený výtok získava béžovú farbu a po 3 až 4 dňoch všetko zmizne.

Negatívna spätná väzba od tehotných žien

Bohužiaľ, liek "Tranexam" hodnotenie s krvácaním z maternice má negatívny. Je pravda, že tieto odpovede sú veľmi málo a zanechávajú svoje ženy, ktoré samy boli vinníkmi takýchto situácií, keď mali potrat. Niektoré dievčatá obviňujú tento liek z jeho neefektívnosti, hovoria, že nemohli zachrániť svoje dieťa. Avšak, ako sa čoskoro ukáže, ženy vzali tento liek doma, a nie v stenách nemocnice. V tomto prípade dievčatá išli pracovať s takou hrozbou. To je v podstate nesprávne. Koniec koncov, akonáhle tehotná žena zistí krvácanie maternice do seba, mala by okamžite informovať gynekológa, ktorý ju sleduje. Príslušný lekár, samozrejme, musí poslať takéhoto pacienta do nemocnice. Ak z nejakého dôvodu žena odmietne ísť do nemocnice, potom lekár v zriedkavých prípadoch môže predpísať domácu liečbu. Avšak, on varuje, že dievča musí spĺňať posteľ na lôžku. Žiadne výlety do obchodu a najmä do práce by nemali byť. Ale v praxi to dopadá celkom inak. Ženy sa domnievajú, že liek "Tranexam", recenzie, ktoré opakujú jeho účinnosť, budú môcť pomôcť im s krvácaním z maternice. Bohužiaľ, po nejakom čase otehotnie a čoskoro stratí dieťa. Ale ona by mala obviňovať len seba. Keďže počas liečby nebolo potrebné chodiť do práce. S takou diagnózou by malo byť krvácanie z maternice u tehotných žien v nemocnici. To je ideálna voľba. Alebo sa ošetrite doma, ale striktne dodržiavajte pokoj na lôžku.

Pozitívna spätná väzba o lieku "Tranexam" s ťažkými obdobiami

Reakcie žien s ťažkým krvácaním počas menštruácie sú väčšinou pozitívne. Po užití piluliek mnohí zastavili silné prepustenie. Ženy považujú drogu "Tranexam" za svojho záchrancu. Teraz sa nemusíte báť, sedieť pri práci, že keď vstanete, na stoličke nájdete červené škvrny. Pomocou nástroja "Tranexam" je tento problém vyriešený. Liek naozaj pomáha zbaviť sa ťažkých období, pričom má tiež pozitívny vplyv na zdravie pacienta. Žena zastaví bolesť.

Aj na internete sa objavujú recenzie pacientov, ktorí si všimli, že užívali tento liek po hormonálnej antikoncepcii. Medzi vedľajšími účinkami po užívaní tabletiek na nechcené tehotenstvo je tiež bohatá menštruácia. Tento problém je ľahko zvládnuteľný liek "Tranexam". Mnohí považujú tento nástroj za najúčinnejší zo všetkých, ktoré sa predávajú v lekárni. Mimochodom, lekári s tým súhlasia.

Neschvaľovať spätnú väzbu na liek s ťažkou menštruáciou

Bohužiaľ, liek "Tranexam" s bohatou mesačné hodnotenie a má negatívny. Sú však spojené nie s tým, že liek nepomohol vyrovnať sa so silnou menštruáciou, ale so zoznamom možných vedľajších účinkov. A to je pravda. Niektoré ženy si všimli, že po užití týchto tabliet začali mať problémy so stolicou (zápcha), nevoľnosťou, stratou chuti do jedla a závratmi. Tento návod však hovorí, že tento nástroj môže spôsobiť takéto nežiaduce účinky. V tomto prípade musíte prestať užívať tabletky a hlásiť svoj stav lekárovi. Odborník vyberie iný liek, ktorý nespôsobuje vedľajšie účinky. Všeobecne platí, že v prípade silného krvácania, môžete a dokonca treba vziať liek "Tranexam" pre menštruáciu. Spätná väzba od ľudí potvrdzuje jeho účinnosť. Prečo trpíte bolesťou a silným krvácaním, ak môžete použiť takýto účinný liek?

Vedľajšie účinky

Napriek tomu, že tablety Tranexam majú väčšinou pozitívne schválenia a zriedkavo, keď niektorá z žien poukazuje na nevýhody tejto drogy, stále stojí za to vedieť, aký druh nežiaduceho účinku môže mať na telo. Medzi vedľajšie účinky môžu byť:

- Zníženie a dokonca strata chuti do jedla, nevoľnosť, pálenie záhy, vracanie, hnačka.

- Ospalosť, slabosť, závraty.

- Porušenie svetla a zraku.

- Bolesť na hrudníku, tachykardia.

Kožná vyrážka, žihľavka, svrbenie.

kontraindikácie

V nasledujúcich prípadoch je zakázané používať tento liek:

- Individuálna neznášanlivosť lieku.

Tablety Tranexamu určené na krvácanie, ktorých prehľady zanechalo mnoho žien, by sa mali s mimoriadnou opatrnosťou používať na liečbu pacientov s infarktom myokardu, hlbokou žilovou trombózou alebo mozgovými cievami. Tento liek sa má tiež používať opatrne vo vzťahu k pacientom so zlyhaním obličiek.

Napriek tomu, že cena mnohých liekov sa nedávno zvýšila, liek "Tranexam" je stále pomerne cenovo dostupné. Takže, pre 10 tabliet tohto lieku musíte dať asi 200 rubľov. To je malé množstvo peňazí, vzhľadom na to, aký pozitívny účinok sa dosiahne po liečbe týmto liekom.

Teraz viete, aký liek môže lekár predpísať s ťažkou menštruáciou, ako aj krvácanie z maternice, čo vedie k potratu. Zistili sme, že Tranexam má väčšinou pozitívne reakcie pacientov. A to znamená, že skutočne prináša výsledky. Je pravda, že samoobsluha je v tomto prípade prísne zakázaná. Tranexam môže predpisovať len lekár.

Protidrogová akcia

Nerovnováha v procese menštruácie vyžaduje ďalšie štúdium príčin a vhodnú liečbu. Tranexam odporúčajú lekári, keď menštruácia je sprevádzaná nadmerným vylučovaním, trvaním ich priebehu a bolestivými nepríjemnými pocitmi, čo prináša ďalšie nepríjemné pocity a nie je úplne normálny zdravotný stav ženy.

Indikácie na použitie

Tranexam s mesačnou hojnou povahou je hemostatické liečivo, ktoré súvisí s hemostatikom. Látka, ktorá je súčasťou lieku - kyselina tranexamová má veľký vplyv na proces krvácania urýchlením zrážania krvi.

Liek sa predpisuje na silné krvácanie, ako aj na všeobecnú reguláciu reprodukčného systému, pretože má tieto účinky:

 • protizápalové,
 • analgetikum,
 • antibakteriálne,
 • antihistaminikum,
 • pozastavuje vývoj cyst a nádorov.

Proces odstraňovania liečiva obličkami, tak pre ľudí s renálnou insuficienciou sa Tranexam neodporúča.

Okrem problémov s menštruáciou sa liek predpisuje na hemofíliu, v období po chirurgickej rehabilitácii a ochoreniach gastrointestinálneho traktu. V niektorých prípadoch sa pripisuje použitie u tehotných žien v prítomnosti hnedých sekrétov, ako aj problém menorágie, to znamená zvýšená menštruácia v dôsledku zápalu.

Príčiny hojnej menštruácie

Ako normálne je menštruácia, žena sa cíti samostatne, ale ak musíte zmeniť hygienické výrobky viac ako dvakrát za hodinu a jej trvanie je dlhšie ako týždeň, mali by ste byť diagnostikovaní, možno príčinou je menorágia.

Hlavné príčiny silného výboja počas menštruácie sú:

 • hormóny v tele,
 • dospievania,
 • menopauza,
 • hormonálne lieky,
 • myómy v maternici alebo na jej povrchu,
 • tvorba polypov na krčku maternice,
 • endometriálny polyp,
 • lupus,
 • infekcie panvových orgánov,
 • zhubné nádory,
 • intrauterinná antikoncepčná liečba,
 • prvé dni po narodení,
 • slabá zrážanlivosť krvi.

Tranexam s ťažkými mesačne

Tranexam počas menštruácie a prepúšťania sa odporúča ako prostriedok na reguláciu cyklu a ako liek na sanitku. Množstvo krvácania je ovplyvnené pomerne veľkým počtom faktorov, od zápalu a chronických ochorení až po životný štýl.

Liek zahusťuje krv, takže nepreteká veľkou rýchlosťou. Mali by ste vedieť, ako užívať Tranexam s ťažkými menštruáciami v správnych dávkach.

Ako sa užívať?

Ako piť Tranasks s ťažkými obdobiami, musíte sa poradiť s lekárom. Vzhľadom k tomu, že liek sa predáva len na lekársky predpis, nie je možné si ho kúpiť na vlastnú päsť, koľko tabliet môže užívať len špecialista.

Tranexam s ťažkými menštruáciami, ktorých dávkovanie v štandardnom termíne pozostáva zo 4 tabliet denne v rôznych časoch, sa odoberá od prvého dňa mesačného cyklu.

V prípade závažného krvácania aplikujte liek až päť dní.

Schéma adopcie je často čisto individuálna. Niekedy sa odporúča vziať niekoľko tabliet trikrát denne, existujú možnosti na užívanie štyroch tabliet naraz, a potom jeden po druhom. Neodporúča sa používať viac ako tri cykly za sebou.

Niekedy sa však vyskytnú okolnosti, keď sa lehota musí pozastaviť aspoň na niekoľko dní. Liek je schopný pozastaviť začiatok cyklu, ale odporúčania nie sú obsiahnuté v pokynoch. Aplikujte liek na nadmerné vypúšťanie každých sedem hodín pilulku, ale nie viac ako týždeň.

Analógy lieku

Analógy lieku sú:

Gynekológovia často čelia otázke: „Tranexam alebo Ditsinon, čo je lepšie s ťažkou menštruáciou?“ injekcie boli považované za aktívne liečivo, bol široko používaný.

Pozitívne prehľady o Tranexam naznačujú účinný účinok lieku v situácii, keď sa objavia silné výboje počas menštruácie, predaj len na lekársky predpis je pozitívnym stimulom na vyšetrenie ženy, správnu diagnózu a výber metódy liečby.

Krvácanie maternice

Krvácanie maternice - rôzna intenzita a charakter výtoku krvi z maternice. Veľmi často je patologický stav považovaný za bežnú menštruáciu.

Krvácanie maternice ohrozuje zdravie žien

Je možné uvažovať o krvácaní z maternice, ak je objem krvi uvoľnený počas menštruácie väčší ako 85 ml denne a žena je nútená meniť hygienickú vložku každé 1-2 hodiny.

Príznaky krvácania z maternice sú nasledovné:

 • veľké množstvo krvných zrazenín
 • bolesť brucha,
 • rozvoj anémie,
 • pocit únavy, slabosť.

Krvácanie maternice sa môže vyskytnúť v dôsledku ochorení ženských genitálií, napríklad s myómom, a tiež na pozadí hormonálnych porúch. Počas patologického priebehu tehotenstva a po pôrode predstavuje strata krvi vo väčšine prípadov vážnu hrozbu pre život ženy a dieťaťa.

Opis liečiva Tranexam

Tranexam vykazuje vynikajúce výsledky pri krvácaní z maternice a rýchlo ich zastavuje. Tento liek má účinok na systém zrážania krvi, blokuje aktivitu fibrinolyzínového enzýmu a zabraňuje premene plazmatickej zložky plazminogénu. Tranexam znižuje priepustnosť krvných ciev maternice a má tiež všeobecný účinok na organizmus. Hemostatický účinok lieku začína do 20 minút po injekcii do žily, vo forme tabliet, liek pôsobí 1-2 hodiny po podaní. Je to jeden z najrýchlejších spôsobov, ako bojovať proti krvácaniu z maternice.

Tranexam účinne zastavuje krvácanie z maternice

Označenia na vymenovanie Tranexam

Účel lieku Tranexam je odôvodnený v nasledujúcich prípadoch:

 • dysfunkčné krvácanie z maternice v plodnom veku,
 • stavy po operácii gynekologických ochorení,
 • krvácanie z maternice počas tehotenstva, pôrodu a po pôrode, t
 • krvácanie z maternice v menopauze.

Zloženie liečiva a forma uvoľňovania: tablety, injekcie

Tranexam je dostupný vo forme tabliet a ako injekčný roztok.

1 tableta obsahuje kyselinu tranexamovú v množstve 250 mg alebo 500 mg. Kompozícia tiež obsahuje nasledujúce pomocné zložky:

 • mikrokryštalická celulóza,
 • hydroxypropylcelulóza,
 • karboxymethylcelulóza,
 • mastenec,
 • stearát vápenatý
 • koloidný bezvodý oxid kremičitý,
 • oxid titaničitý,
 • makrogol 6000.

1 ml roztoku na intravenózne podanie obsahuje 50 mg kyseliny tranexamovej. Ampulka môže obsahovať 5 alebo 10 ml. Rozpúšťadlom je voda pre injekcie.

Intravenózne podávanie Tranexamu zastaví krvácanie počas niekoľkých minút.

Funkcie určenia

Menovanie drog v rôznych obdobiach života ženy má svoje vlastné charakteristiky. Počas tehotenstva a dojčenia je používanie mnohých liekov obmedzené - môžu poškodiť dieťa.

Krvácanie počas gravidity sa môže prerušiť užívaním Tranexamu

Počas tehotenstva

Pri objavení sa krvácania by mala nastávajúca matka okamžite vyhľadať lekársku pomoc. Krvácanie z maternice počas tehotenstva je nebezpečné pre plod a môže spôsobiť hrozbu potratu. V takejto situácii je použitie Tranexamu nevyhnutné a odôvodnené. Ak vyšetrenie odhalilo, že neexistuje bezprostredné nebezpečenstvo, môžete sa dostať pomocou miernejších prostriedkov. Rozhodnutia tohto druhu vykonáva ošetrujúci lekár po dôkladnom vyšetrení pacienta.

Pri dojčení

Počas liečby Tranexamom sa má dojčenie prerušiť.

Tranexam má schopnosť prenikať do materského mlieka. Vzhľadom na toxicitu lieku a možné vedľajšie účinky, môže byť predpísané kojaciemu dieťaťu len s bezprostredným ohrozením života a zdravia pacienta. V čase liečby liekom Tranexam sa dôrazne odporúča prerušiť dojčenie.

S menopauzou

Krvácanie z postmenopauzálnej menštruácie môže byť príznakom rakoviny ženských pohlavných orgánov

В пременопаузе значительно повышается риск дисфункциональных маточных кровотечений. Возможно выделение крови из влагалища в менопаузе и постменопаузе. Такая симптоматика требует не просто остановки кровотечения, а тщательного обследования у гинеколога. V menopauze môže byť príčinou krvácania z maternice:

 • vývoj benígnych a malígnych nádorov pohlavných orgánov,
 • endometrióza,
 • hormonálne poruchy.

Interakcia s inými liekmi

Neodporúča sa predpisovať Tranexam spolu s inými liekmi, ktoré stimulujú činnosť systému zrážania krvi alebo blokujú aktivitu fibrinolyzínu. V tejto situácii sa dramaticky zvyšuje pravdepodobnosť trombózy.

Nie je možné predpísať Tranexam antikoagulačnými a protidoštičkovými liekmi, niektorými antibiotikami, trankvilizérmi. Nasledujúce lieky sú nekompatibilné s Tranexamom: t

 • heparín,
 • warfarín,
 • courant
 • sibazon,
 • aspirín,
 • sodná soľ benzylpenicilínu,
 • tetracyklínové liečivá.

Ako užívať lieky

Tablety Tranexamu sa majú užívať 2 - 4-krát denne so pohárom vody. Priemerná dĺžka liečby je sedem alebo osem dní, v prípade potreby sa môže predĺžiť až na dva týždne.

Ak je potrebné podávať liek injekčne, Tranexam sa podáva intravenózne v prúde alebo vo forme kvapkadla.

Recenzia liečby krvácania z maternice Tranexam

Tento liek bol použitý dvakrát - a dvakrát mi to pomohlo. Samozrejme, že liek nie je celkom lacný, na rozdiel napr. Od Vicasol, ale účinný. Prvýkrát bol predpísaný pre malé výlučky počas tehotenstva - lekár povedal, že dobrý liek, pilulky nie sú horšie ako injekcie, to mi pomohlo za päť dní, výlučky zastavil. Podruhé, keď som požiadal o krvácanie po tom, čo bol Zhanin zrušený, Tranexam ma tu doslova zachránil, pretože krvácanie bolo dosť hojné, ale nepomohlo to okamžite, ale do jedného dňa, možno rýchlosť účinku závisí od dávky, pil som 2 3p tablety. za deň, na druhý deň sa stala menej, a na štvrtom takmer všetko sa zastavilo. Manuál tiež hovorí, že sa používa 1 - 1,5 gramu, to znamená, že 4 tablety sa môžu okamžite opiť. Pre mňa, liek prišiel, nevšimol žiadne vedľajšie účinky. Preto radím tým, ktorí majú problémy s ťažkým obdobím alebo krvácaním. Samozrejme, pretože liek je hemostatický, je dôležité ho užívať pod dohľadom lekára. Ale ako núdzové, mohol by som ešte piť, ak neexistovali žiadne zjavné kontraindikácie, ale potom okamžite ísť k lekárovi a pre ultrazvuk. Myslím, že ak nie sú žiadne vážne problémy, Tranexam musí pomôcť.

Korablik

http://irecommend.ru/content/mne-traneksam-pomog

Úplne otvorená téma na preskúmanie, ale stále ... Môj menštruačný cyklus bol vždy celkom demokratický a nespôsobil mi veľa problémov. Bolesť bola minimálna, menštruácia začala "hladko" postupne. Jediné negatívne bolo ich trvanie a to nie je nič menej ako 1 týždeň. Krvácanie nikdy nebolo hojné, zvyčajne kupujem najmenšie podložky (3 alebo 4 kvapky, podľa môjho názoru). Kvôli nedostatku hmotnosti však príležitostne meškám. Stalo sa to znova. Mal som zadržať asi týždeň, nie viac. A zrazu som zrazu krvácal, tak hojne, že jedno tesnenie vydržalo maximálne 15 minút „krvavého zabitia“ a tamponu celkovo 5-10 minút. Vystrašený, obliekajúc si moju najlepšiu hygienickú uniformu, išiel som rovno ku svojmu gynekológovi, ktorý mi predpísal tieto tablety, Tranexam, aby som „zmiernil zápal“ mojej menštruácie. V balení 30 tabliet a návod. Prášky sú biele, skôr malé, takže nebol problém s prehĺtaním (veľmi často sa moje pilulky zastavia niekde na začiatku cesty a musíte ich tlačiť s jedlom alebo pitím veľa). Účinnou zložkou je kyselina tranexamová. Vypil som ich na krátky čas (5 dní), 2 tablety denne. Nadmerné krvácanie začalo ustupovať a po 3 dňoch prešlo do normálneho režimu. Pôsobenie tabliet sa mi zdalo kumulatívne (nie okamžité). Toto je pravdepodobne mínus, ale veľa neviem a nemám čo porovnávať, pretože na to nebudem posudzovať výrobcu. Vedľajšie účinky, ktoré výrobca opísal, ma nezaznamenali. Tak som odvážne odporučil pilulky!

Samagonka

http://irecommend.ru/content/ostanovit-potop-legko-no-ne-tak-bystro-kak-khotelos-podrobnee-v-otzyve-foto

Nevýhody: drahý, existujú kontraindikácie a vedľajšie účinky.

Stretol som sa s týmto liekom v lete roku 2015. Po potrate, krvácanie pokračovalo veľmi dlho, napriek tomu, že ultrazvuk nevykazoval žiadne zvyšky v dutine maternice. Celá chyba bola nízka zrážanlivosť krvi. Lekár pripísal tieto pilulky. Liek nie je lacný (potom stojí asi 400 rubľov), a musíte ho piť dve tablety trikrát denne. Úplne krvácanie sa zastavilo po dvoch dňoch. Všetky tieto dva dni boli sprevádzané závratmi, ospalosťou, nevoľnosťou a bolesťou žalúdka. Prvé dve sú pravdepodobne dôsledkom samotného krvácania, ale tabletky zjavne ovplyvnili žalúdok. Ale všeobecne, som spokojný s drogou, naozaj pomohol. Odporúčam ho len vtedy, ak Vám to predpísal lekár. Neodporúčal by som, aby ste ho užívali bez schôdzky a sledovania lekára - existuje veľa kontraindikácií.

Celkový dojem: pomáha, ale existujú vedľajšie účinky.

Angelica Bovary

http://otzovik.com/review_2880318.html

Výhody: pomohli udržať tehotenstvo rýchlo.

Nevýhody: nenájdené.

Liečivo Tranexam je hemostatické činidlo, hemostatikum. Liečivo je kyselina tranexamová. To stojí, samozrejme, nie lacné, 212 rubľov za 10 tabliet, ale pôsobí rýchlo a efektívne. Stretol som sa s týmto liekom počas môjho druhého tehotenstva v 9. týždni, keď som začal krvácať trochu. Spočiatku som sa bála, chcela som zavolať sanitku a potom som si pomyslela, kým som čakala na túto ambulanciu, mohlo by sa to stať potratom. Potom som sa rozhodol užiť Tranexam 2 tablety naraz, tablety No-shpu 2 a Djufaston 2 kusy a celý deň ležať. Droga sa správala pomerne rýchlo, krvavé mazanie sa zastavilo, bolo nahradené béžovými sekrétmi a potom všetko zmizlo. O niekoľko dní neskôr som šiel na ultrazvuk, ukázal, že tam je malé placenty abruption. Bolo by žiaduce, aby sa takáto diagnóza nachádzala v nemocnici, ale vďaka Tranexamu som zostala doma. V týždni 13 som šiel na ultrazvuk, povedali, že všetko je už v poriadku, hrozba skončila. Myslím si, že tento liek by mal byť v lekárni prvej pomoci každej tehotnej žene ako prostriedok núdzovej pomoci, ak náhle začne náplasť.

Natalya1902

http://otzovik.com/review_835560.html

Tranexam účinne a rýchlo zvláda krvácanie z maternice. Tento liek je predpísaný pre masívnu stratu krvi, keď je potrebné problém vyriešiť naliehavo. Je potrebné pripomenúť, že Tranexam je nástrojom núdzovej pomoci. Je dôležité nielen zastaviť krvácanie, ale aj zistiť jeho príčinu.

Pin
Send
Share
Send
Send