Vitálny

Je možné ísť na pohreb a cintorín počas menštruácie

Pin
Send
Share
Send
Send


V ojedinelých prípadoch sa vynára otázka: "Je možné ísť na cintorín počas menštruácie?". Miesta s hrobmi opustených sú každý deň navštevované zriedka. Čo možno urobiť, ak v čase plánovanom na spomienku začala žena veľmi „kritické dni“? Odmietnite cestovať alebo uctiť pamiatku príbuzných? Odkiaľ prišiel zákaz návštevy cintorína počas menštruácie? - Odpovede by sa mali hľadať od vzdialených predkov, ktorí v najmenšom zmysle tvoria povery ...

Výlet na cintorín počas menštruácie

Menštruačný tok prináša ženám veľa problémov. Nielen, že budete musieť znášať určité nepríjemnosti, ale aj všetci okolo sa odporúča odmietnuť navštíviť mnoho miest. Napríklad nikto nevie, či je možné ísť na cintorín počas menštruácie. Vo väčšine prípadov sa odporúča, aby to neurobili, aj keď nie je toľko zakázaných argumentov ...

Možné príčiny, pre ktoré sa ženám s menštruáciou neodporúča, aby sa zdržiavali na miestach pochovania ľudí:

1. Čiastočný prevod ich "odpadovej vody" na zosnulého.

Menštruačný tok bol po mnoho storočí vnímaný ako znak „znečistenia“ v doslovnom a obrazovom zmysle. Počas menštruácie bolo zakázané nielen chodiť na cintorín, ale aj rozlúčiť sa s nedávno zosnulým. Takýto zákaz bol odôvodnený stratou šance zosnulého na svet vstúpiť do nebeského kráľovstva vzhľadom na to, že jeho duša môže neúmyselne prijať nejakú "odpadovú vodu" od ženy.

Nešťastný mŕtvy muž sa podľa niektorých v dôsledku toho začal objavovať na očiach nažive av niektorých prípadoch ho dokonca vzal so sebou na ďalší svet. Táto teória výskytu duchov nie je dokázaná. Stojí za to premýšľať o tom, že drvivá väčšina hrobov na cintoríne sa skrýva v tých, ktorí zomreli pred desiatkami alebo stovkami rokov.

Ešte stále nie sú ich duše upadnuté do „lepšieho sveta“, že samotná myšlienka ich oneskorenia v tomto svete je taká desivá? V dedinách, kde v jednej chate žili 3-4 generácie príbuzných, občas niekto zomrel. Museli ženy tráviť noc na ulici len preto, že práve začali menštruovať?

2. Riziko usídlenia iných síl vo vnútri tela.

Takéto povery by sa mali pripisovať prirodzeným mechanizmom v tele žien. Ak menštruačný prúd začal, koncepcia sa nevyskytla z jedného z dôvodov. Vnútri maternice je prázdna. Okrem toho odmieta všetky nepotrebné a pre to otvára maternicový krčka maternice širšie. Gynekológ by povedal, že v tomto období sa zvyšuje riziko infekcie reprodukčného systému reprodukčného systému.

A pre starších bolo ľahšie povedať, že ženy sú otvorené machináciám zlých síl. Je to naozaj tak? Žijú cudzie bytosti výlučne na cintoríne? Ako potom vysvetliť pokusy predkov chrániť svoje domovy pred prenikaním zlých síl? Koniec koncov, ak zlý žije len na cintoríne, potom obyčajný dom je už chránený. Ak je zlo všade, ženy riskujú, že sa každý mesiac stanú posadnutými ...

3. Aktivácia upírov.

Fanúšikovia grófa Draculu nie sú tak málo. Radi šíria zvesti o tom, ako a kedy sa objavia upíri. Ak budete mať ich lásku k čerstvej krvi, je jasné, zákaz návštevy cintorína počas menštruácie. Ihneď tam je rozpor. Vampíri sú známi pre svoj strach zo slnečného svetla. Teoreticky je celodenná prechádzka medzi hrobmi absolútne bezpečná. Áno, a sotva v noci žena navštívi hrob milovanej osoby, dokonca aj bez menštruácie.

Dá sa predpokladať, že upíri sa len prebúdzajú z vône krvi a v noci sa dostanú von zo zeme. Ale potom by bolo logické každému zakázať navštíviť cintorín s najmenším strihom na koži. V opačnom prípade by sa počet upírov na svete rýchlo zvýšil ... Áno, a kto presne určuje, koľko krvi by malo vystúpiť, aby sa upír mohol prebudiť?

4. Pretrepte nervový systém.

S nástupom menštruácie sa slabší sex stáva podráždený. Hormonálne zmeny v tomto období ovplyvňujú nielen psycho-emocionálny stav, ale aj prácu celého nervového systému. Návšteva cintorína sa dá len ťažko pripísať pozitívnym momentom v živote.

Negatívna skúsenosť pridáva ešte viac nestability správania žien počas ich obdobia. Veľmi emocionálny človek lepšie sa zdržať dlhého pobytu medzi hrobmi.

Prečo môžete počas svojho obdobia robiť, čo chcete

V mojej hlave je vždy veľa otázok. Pre niektoré dievčatá je okrem iného dôležité, aby zistili, či je možné ísť na cintorín na Veľkú noc alebo na ktorýkoľvek iný deň, ak začali svoje obdobia. Na túto tému prebiehajú diskusie, každá odpoveď je sprevádzaná množstvom argumentov a množstvom pripomienok bežných občanov. Vo väčšine prípadov neexistuje definitívna odpoveď.

Mal by som sa ostro obmedziť na tie dni, ktoré sú v osobnom kalendári označené červenou farbou? Každý musí na túto otázku odpovedať samostatne. So skromným vybíjaním môžete pokračovať v obvyklom rytme života, pretože obyčajné tampóny pomôžu udržať tajomstvo aj na pobreží zálivu. Hojné obdobia by mali byť príčinou prudkého obmedzenia fyzickej aktivity.

Ak je to možné, je lepšie preniesť dlhší pobyt na jedno miesto na iný čas. Je nepravdepodobné, že ak sa niečo stane, bude tu možnosť zmeniť tesnenie na cintoríne. Dokonca aj pohreb môže byť zmeškaný, ak nie je istota, že hlava nedostane závraty zo skúsených emócií. Zvyčajná návšteva hrobov jasne nevyžaduje záväzný termín.

Je potrebné počúvať vnútorný hlas. Ak existuje pocit, že všetko, čo urobí, bude prínosom, potom prečo si plány odmietate? Život nie je príliš dlhý na to, aby ste utratili povery iných ľudí. Nakoniec si môžete vytvoriť svoj vlastný!

Prenos "špiny" do mŕtvych

Predtým bola pani zakázaná účasť na cirkvi a svätých miest počas menštruácie, ona tiež nemohla piecť kulich, variť večeru na pohreb. Dnes, z niekoľkých dôvodov, sa neodporúča ísť na pohreb s mesačnou. Na túto tému sa môžete dlho chváliť, ale každý zákaz má nejaký základ. Žena, ktorá sa snaží pochopiť situáciu, by mala vedieť, odkiaľ pochádzajú korene viery.

Už dlho sa myslelo, že žena počas menštruácie fyzicky i duchovne nečistý, Počas tohto obdobia bolo zakázané navštevovať hroby alebo sa rozlúčiť s odchádzajúcimi. Ľudia verili, že by to mohlo zabrániť duši mŕtveho človeka ísť do iného sveta, duša môže zostať nepokojná a navždy visieť medzi svetmi.

Dnes je zosnulá osoba často odvezená do márnice, a skôr bola ponechaná doma so svojou rodinou, aby sa jeho príbuzní mohli rozlúčiť so zosnulým. Samozrejme, kvôli mesačným ženám ich nikto nevyhnal, a oni sa tiež mohli úplne rozlúčiť s mŕtvym príbuzným.

Podkategória aktivácie zla a upírov

Počas obdobia menštruácie v ženskom tele dochádza k fyziologickým procesom, ktoré menia reprodukčný systém. Maternice sa uzatvára, jej krčka maternice sa mierne otvára a exfoliované endometrium vychádza von. Telo sa stáva obzvlášť náchylné k choroboplodným zárodkom, preto je mimoriadne dôležité zachovať osobnú hygienu a vyhnúť sa možnej infekcii.

Podľa všeobecného presvedčenia, na kritické dni dievča môžu byť ovplyvnené nečistými silami, Preto ženy vždy zažili neistotu, ktorá má v úmysle ísť na pohreb s menštruáciou. Môžete sa pokúsiť pozrieť sa na situáciu z druhej strany. V skutočnosti môžu nepokojné duše prebývať na akomkoľvek mieste. Potom sa ukáže, že vyhýbanie sa návšteve cintorína v určitých dňoch je jednoducho hlúpe. Scum môže žiť kdekoľvek, nielen na hroboch.

Mnohé hororové filmy, ktoré sa objavujú v televízii, ako aj literatúra o týchto témach, si myslia, že takéto predmety môžu byť reálne. Niektorí ľudia skutočne veria v dôveryhodnosť príbehu grófa Draculu a iných upírov. Je to vďaka takýmto ľuďom, že sa predpokladalo, že menštruačná krv je príťažlivá pre zlé sily, preto je lepšie ísť na cintorín s menštruačným obdobím.

Podľa teórie upírov, aj malá rana môže upíra prebudiť, a dokonca aj s malým poškrabaním na tele nemožno poslať na cintorín. Koniec koncov, nikto nevie, koľko krvi je potrebné na to, aby sa zlí duchovia stali aktívnymi.

Ale ak upíri lovia v noci a ľudia navštevujú hroby vo dne, ukazuje sa, že taká prechádzka nemá žiadne nebezpečenstvo.

Duševné poruchy

V kritických dňoch sa mení emocionálny stav ženy. Môže sa stať viac podráždený, agresívny alebo šialený, V tejto dobe by ste sa mali chrániť pred všetkými možnými spôsobmi. Toto je najjednoduchší dôvod na odmietnutie ísť na cintorín mesačne. Ďalší tlak na psychiku môže poškodiť ženu so zvýšenou citlivosťou.

Emocionálna žena počas menštruácie na návšteve cintorína alebo pri hrobe môže priniesť obrovskú bolesť povedie k vážnym porušeniam v tele a vyniesť z emocionálnej rovnováhy. Hormonálna nerovnováha ovplyvní zdravie, najmä ak je žena podozrivá a precitlivená. Je lepšie, aby sa váš nervový systém a zdržať sa účasti na pohrebe.

Ak je žena presvedčená o svojom emocionálnom stave, potom, či je možné ísť na cintorín s menštruáciou, mala by sa rozhodnúť pre seba.

Problémy v domácnosti

Ak niektorí odmietnu ísť na cintorín v kritických dňoch, aby nevyvolali nervové zrútenie, iní tam stále chodia a zabúdajú na niektoré fyzické problémy spojené s návštevou takýchto miest. Napríklad nie každý cintorín má toaletu, a ak je, nie je vždy dostatočne čistý. Ak je alokácia bohatá, mali by ste na ňu určite myslieť, pretože v prípade, že potrebujete zmeniť výrobky osobnej hygieny, môžu sa vyskytnúť určité ťažkosti.

Je potrebné vziať do úvahy, že nie vždy je možné pokojne sedieť na pohrebe. Spravidla musíte stáť dlhú dobu, a to je veľmi ťažké v kritických dňoch, najmä keď žalúdok alebo chrbát bolí.

Vďaka skúsenostiam môže:

 • zvýšenie krvácania
 • začať závraty,
 • dochádza k emocionálnemu nárastu.

Silné emócie môžu viesť k strate vedomia. To predstavuje veľké nebezpečenstvo pre už oslabený organizmus.

Len žena sama je schopná objektívne zhodnotiť svoj fyzický a psychický stav.

Stanovisko duchovenstva

Kňazi majú svoj vlastný názor na kritické dni. Menštruáciu podáva žena sama prírodou, avšak napriek tomu počas obdobia menštruačného cyklu Kresťanstvo zakazuje slabšie pohlavie:

 • Zúčastnite sa kostola. Toto je považované za veľký neúctu voči Bohu. V tejto dobe je žena "špinavá".
 • Prechádzka na cintorín ako zlí duchovia opúšťajúci ženu môžu zabrániť duši odišiel ísť do neba. Okrem toho, mŕtvy muž môže so sebou vziať pani.
 • Uvedenie sviečky do kostola, bude horieť pre diabla, nie pre Boha.
 • Použite svätú vodu pretože stále stráca svoju liečivú moc.

Niekto si myslí, že je to predsudok, a niekto naozaj verí, že s mesačnou krvou prichádza negatív, ktorý môže poškodiť mŕtvych a viesť k zlým dôsledkom.

To však môže byť, že je stále lepšie, ak podozrivé osoby neriskujú a odmietajú navštíviť cintorín a čakajú na koniec kritických dní.

Mesačná hodnota na jemnej úrovni

Fyziologické zmeny v ženskom tele počas nástupu menštruácie sú už dlho študované, ale ide o psychologický a duchovný plán. Jasnovidci napríklad veria, že každý mesiac dostane žena možnosť zbaviť sa nahromadených negatívov a obnoviť obálku svojej energie.

Mnohí nechápu, prečo sa vypúšťanie negatívnych energií uskutočňuje cez krv. V skutočnosti je všetko celkom jednoduché. Energia je v krvi, takže sa aktualizuje. Proces je sprevádzaný pocit slabosti a depresie psycho-emocionálny stav. Inými slovami, žena sa cíti apatia s ňou túžba angažovať sa v niečom je stratená, nie je schopná nepredvídateľnej reakcie.

Menštruácia vedie k oslabeniu energetického obalu, ktorý sa občas stáva obzvlášť zraniteľným. V tomto okamihu je človek ľahko ohováraný, je bezbranný a slabý, môže byť ľahko ovplyvnený zlými myšlienkami iných ľudí. Tento stav našťastie netrvá dlho.

Z hľadiska energie

Druh rany sa objavuje v energetickom poli ženy, energia prechádza cez ňu. S takýmto „zraneným poľom“ ide pani na cintorín, kde je mnoho nehmotných subjektov. Pre mnohých z nich energia rozpadajúcich sa tiel nie je najchutnejšie jedlo. Nemôžu sa však dostať pre seba a musia byť spokojní s tým, čo majú. A tu prichádza dievča s mesačníkom, pre tieto subjekty je to chutné kúsky, ktoré sa nikdy nevzdajú.

Prostredníctvom „otvorenej rany“ tak môže nečistá sila, ktorá sa nachádza na jemnej rovine, vpadnúť do energetického poľa človeka. Môže byť porovnaný s parazitmi, ktorí ochotne ťahajú energiu niekoho iného k sebe. Ak je pripojený podobný subjekt, dôsledky môžu byť veľmi nepredvídateľné. Všetko záleží na tom, kto presne uviazol, čo môže urobiť, ako ďaleko je pripravený ísť.

Tu sú najbežnejšie scenáre:

 • Primitívne stvorenie, ktoré nemá svoje vlastné vedomie, sa správa ako pijavica. Nebude schopný dostať sa za oranžovú čakru. Schopný spôsobiť sexuálne ochorenia. Ak budete mať šťastie, žena vystúpi so spoločným drozdom. V najhoršom prípade sa môže vyskytnúť ovariálny alebo cervikálny nádor.
 • Zlá mysliaca entita s malou rezervou energie. Je schopná nájsť miesto chutnejšie. Takýto tvor môže napríklad „prejsť krvou“ a viesť k rakovine alebo iným vážnym ochoreniam.
 • Subjekt, ktorý má vedomie a právomoci. Schopný ovládať telo a vedomie človeka. Taká žena po posadnutosti môže byť posadnutá.

Preto nemôžete ísť na cintorín počas menštruácie. Je to čas, keď je lepšie vyhnúť sa takýmto miestam, aby sa zachovalo zdravie a zabránilo sa zdieľaniu parazitov sania energie.

Sloboda voľby

Samozrejme, každá žena by sa mala rozhodnúť, či dôveruje poverám. Ale hlavným dôvodom je stále pohoda. ak skromný výtokpotom je možné pokračovať v obvyklom rytme života. Silné krvácanie - závažnejším dôvodom nezúčastniť sa udalosti, ktorá si vyžaduje dlhodobý pobyt na jednom mieste, pretože je nepravdepodobné, že by cintorín mohol vymeniť tesnenie.

náklady počúvajte svoj vnútorný hlasrozhoduje, či ísť na cintorín s mesačnými obdobiami, či je možné zúčastniť sa na pohrebe alebo navštíviť hrob. Ak je pocit, že všetko pôjde dobre, môžete ísť a vzdať hold opusteným.

Je možné ísť na cintorín počas menštruácie

V starovekom Rusku bola žena s mesačným krvácaním považovaná za nečistú. Preto bolo zakázané navštíviť:

Žena s menštruáciou nebola povolená na nasledujúce obrady:

Verilo sa, že ženská časť populácie svojím krvácaním znečisťuje nielen žijúcich ľudí, ale aj mŕtvych. Preto sa verilo, že duša zosnulého nebude schopná nájsť mier a ísť na ďalší svet. Ale je tu rozpor, pretože pred telom pred pohrebom na cintoríne neboli poslané do márnice a dievčatá na toto obdobie neboli naháňané z domu, aby spali na ulici.

Cirkevné stanovisko

V katolíckom náboženstve sa téma menštruačného výboja už dlho objavuje. Prirodzený proces v tele ženy by nemal nikoho obávať. Preto nie je dôvod odmietnuť návštevu cintorína alebo byť prítomný v deň pohrebu.

V ortodoxnom prostredí väčšina klerikov naďalej používa termín "dni nečistoty". Preto sa postavte proti prítomnosti žien počas pohrebníctva a pohrebníctva. Jednoduchá návšteva pohrebísk nikomu nezakazuje.

A tiež je tu ďalší názor. Odpoveď kňaza, či je možné ísť na cintorín s menštruáciou, môže byť pozitívna. Niektorí kňazi si sú istí, že účasť na pohrebe môže poškodiť len emocionálne. Koniec koncov, v čase kritických dní je atmosféra cintorína vnímaná ostrejšie, vznikajú zlé myšlienky a niektoré ženy dokonca strácajú vedomie.

Budete mať tiež záujem vedieť, čo sníva o menštruačnej krvi. Ak chcete zistiť svoju budúcnosť, postupujte podľa odkazu.

Iné povery

Nasledujúce informácie nemajú vedecké dôkazy a nie sú schválené cirkvou. Bola zhromaždená z rôznych zdrojov na preskúmanie. Vezmite si to vážne alebo odložte, je na čitateľovi, aby sa rozhodol.

 1. Nečisté sily. V období krvácania otvorí krčka maternice. A veria, že prostredníctvom nej sa zlá sila ľahšie prenikne do ženského tela.
 2. Strata energie Ezoterici veria, že hroby, rakvy a samotné pohrebiská majú negatívny vplyv na oblasť ľudskej energie. Mesačne robia telo menej chráneným. Preto sa po pohrebe často stáva zlým, dochádza k strate vitality.

Jednoduché vysvetlenie

Если откинуть фантастику, то также можно легко объяснить, почему нежелательно хоронить во время месячных или пойти на кладбище. Все дело в нестабильности нервной системы. Женская половина населения и так непросто переносит подобные события. A pod vplyvom hormonálnych skokov problémy s psychoemotívnym stavom len zosilňujú.

Rastie strach z nevysvetliteľných vecí a smrť človeka je vnímaná ešte bolestnejšie. Preto otázka, či je možné ísť na cintorín počas menštruácie, neexistuje jednoznačná odpoveď. Nesprávne udalosti po tom nebudú nasledovať, ale zbytočné skúsenosti nie sú vylúčené.

Upozornenie nebolí

Verte tomu alebo nie v početných presvedčeniach a povere, rozhodne. Príliš impozantní jednotlivci lepšie odložiť návštevu cintorína. V prípade núdze by mal pohreb vylúčiť:

 • dotýka mŕtvych
 • pobozkať čelo zosnulého,
 • dotknite sa rakvy a náhrobného kameňa.

Najlepšie je pozorovať proces zo strany. Žena teda nepodporuje staré presvedčenie, ale jednoducho chráni svoj emocionálny stav.

Ak počas kritických dní zostane normálny zdravotný stav a pokles nálady sa nepozoruje, môžete nielen prísť na cintorín, ale aj zúčastniť sa pohrebného sprievodu.

Stanovisko žien

Tam je trend, čím väčší vek, tým silnejšia viera v zákazy a znaky. Mladé uctievanie, ak nie je pod vplyvom starších ľudí, sa nepýta otázky, či je možné ísť s mesačne na pohreb.

Prevažný počet účastníkov fóra v rozhovoroch a komentároch ani hádal o negatívnom vzťahu menštruácie s cintorínmi. A všetky neuveriteľné príbehy a argumenty sú vnímané ako náhody. Preto sa nebojte negatívnych dôsledkov. Môžu vzniknúť problémy, ale budú sa týkať vnímania, nie vplyvu iných svetských síl.

Moderné metódy osobnej hygieny vylučujú krv do krajiny. Nikto si ani neuvedomuje, že konkrétna žena prechádza kritickými dňami.
Žena sa musí rozhodnúť, či môže ísť na pohreb počas menštruácie alebo jednoducho navštíviť pohrebiská. Najdôležitejšou vecou je starať sa o svoje zdravie, a nie veriť vo viery, predpovede a iné mystické veci.

Stanovisko odborníkov

Z hľadiska kvalifikovaných špecialistov by mala byť možnosť návštevy miesta zosnulého v kritických dňoch určená samotnou ženou. Rozhodnutie závisí od jeho všeobecného stavu, túžby a náboženského presvedčenia.

V modernom svete nie je zakázané chodiť na cintorín počas menštruácie. Takáto kontraindikácia je spôsobená skutočnosťou, že dievča v Regulskom období bolo považované za „špinavé“. To je dôvod, prečo ísť na posvätné miesta: kostol, cintorín a chrámy boli považované za neprijateľné.

Tiež sa neodporúča chodiť na cintorín, pretože dievča sa stáva v kritických dňoch emocionálnejším. Preto vplyv takéhoto miesta môže nepriaznivo ovplyvniť stav jej psychiky.

Ak je kampaň na cintorín organizovaná na pamätný deň, potom je lepšie odložiť návštevu na iný dátum. Ale ak pôjdete na miesto zosnulého, je potrebné pre pohreb milovaného človeka, ak chcete, môžete toto miesto navštíviť.

Aby sa predišlo psychickým poruchám, je lepšie dodržiavať tieto odporúčania:

 • Nedotýkajte sa mŕtvej osoby
 • Nehrajte mŕtveho muža
 • Chráňte sa pred prezeraním postupov likvidácie
 • Nedovoľte dotykový kontakt s náhrobným kameňom a pamätníkom.

Presunúť ich "nečistotu" do mŕtvych

„Špinavá“ žena v období kritických dní sa považuje nielen za fyzicky, ale aj za duchovné. To je dôvod, prečo bola žena, v tomto okamihu svojho života, zakázaná kontaktu s odchádzajúcimi. To by mohlo ovplyvniť skutočnosť, že duša zosnulej osoby nebude môcť ísť do neba a po zvyšok času bude putovať po zemi, prinášať katastrofu, úzkosť a dokonca smrť svojim priateľom a blízkym príbuzným. Neexistujú však žiadne vedecké fakty potvrdzujúce túto vieru.

Zavedenie zlých síl v tele ženy cez otvorený krk maternice

Je známe, že menštruácia je sprevádzaná určitými zmenami v štruktúre pohlavných orgánov: krčka maternice je odhalená tak, že endometriálne častice a neoplodnené vajíčko môžu byť odstránené z dutiny maternice.

To je dôvod, prečo je vysvetlenie, prečo je nemožné ísť na cintorín počas menštruácie, skutočnosť, že mnohí ľudia verili, že cez otvorený krčka maternice sa môže diabol presťahovať do ženy.

Vampíri sú aktivovaní

Hororové filmy, mystické knihy a legendy dokazujú, že vo svete existuje zlé iné svetstvo, ako napríklad upíri. Ako viete, tieto tvory reagujú na vôňu čerstvej krvi. Počas menštruácie sa z vaginálnej dutiny uvoľňuje aj značné množstvo krvnej tekutiny, ktorá z viery veriacich v sily iných svetov môže priťahovať pozornosť krvavých odberačov. Kampaň na cintorín - miesto upírov, vystavuje ženu a jej blízky vážnemu nebezpečenstvu a útoku týchto tvorov.

Všetci veriaci v mimozemské sily by však mali vedieť, že krvavé bytosti lovia v noci, preto chodiť na cintorín počas dňa je bezpečným cvičením.

Emočné poškodenie

Najzávažnejším a prirodzeným dôvodom, prečo sa dievčaťu neodporúča navštíviť svätyňu mŕtvych - zhoršených emocionálnych aktivít. Počas menštruácie sa hladiny hormónov menia, a preto sa žena stáva dráždivou a menej odolnou voči stresu.

Je to kvôli takýmto prirodzeným zmenám v tele dievčaťa, odporúča sa odložiť návštevu takéhoto ponurého miesta na nejakú dobu. Bolesť zo straty, mystického nastavenia a smútku môže nepriaznivo ovplyvniť psychické zdravie žien.

Ak sa chcete rozhodnúť, či budete dodržiavať vyššie uvedené odporúčania, iba vy. Hlavná vec je počúvať váš vnútorný stav. Pri najmenšej pochybnosti alebo poškodení zdravia je lepšie odmietnuť návštevu biotopu mŕtvych.

Môžem v týchto dňoch navštíviť cintorín?

Treba povedať, že osoba sama robí rozhodnutie o návšteve hrobu, rovnako ako o tom, či sa má zúčastniť na pohrebe. Situácie, keď sa spomienkové dni zhodujú s kritickými, sa zriedkavo vyskytujú u ženy. Ale ak mesačne stále začína, musíte premýšľať o realizovateľnosti kampane.

V nedávnej minulosti nebolo možné ísť do kostola, ísť na sväté miesta, ísť na cintorín s menštruáciou. Modernosť nie je tak kategorická.

Odborníci tvrdia, že tieto zákazy sú spojené so skresleným postojom ľudí as vysokou energetickou citlivosťou žien počas tohto obdobia. Kedysi to bol názor, že žena je v týchto dňoch „špinavá“, preto sú pre nich všetky viera v Boha v tomto období cudzie.

Okrem toho sa predpokladá, že nemôžete ísť na cintorín, pretože zdravie ženy sa môže zhoršiť. A to nie je mŕtvy muž. Zo skúseností a negatívnej energie, ktorá obklopuje cintorín, je narušený psychický stav človeka a ovplyvňuje zdravie.

Opýtajte sa ezoterika, či je možné ísť na cintorín počas menštruácie alebo lepšie odložiť túru. Ak sa to vzťahuje na spomienkový deň, keď je pamiatka zosnulého poctená, potom môže byť cesta odložená o niekoľko dní, pretože žena ukazuje, že na ňu nezabudla.

A s pohrebom milovanej osoby - je to ďalšia vec. Ak sa tak stane, že sa pohreb uskutoční v kritických dňoch a žena tam ešte chce ísť, nemali by ste ju zastaviť. Hlavnou vecou je, že nevydržala tak ťažké, pretože jej pocity sa mohli zo skúseností zhoršiť.

Na pohrebe by ste nemali brať na srdce predsudky starých ľudí, čo je najdôležitejšie, dodržiavať pravidlá:

 • nedotýkajte sa mŕtveho muža
 • Nemôžem ho pobozkať
 • netreba sa dotýkať rakvy a pamätníka,
 • nerešpektujte pohreb, je lepšie odstúpiť.

Než pôjdete na cintorín, musíte si prečítať modlitbu, ktorá vás môže ochrániť. Ale ak je to možné, je lepšie ísť kamkoľvek a po skončení kritických dní navštíviť hrob zosnulého.

Aké sú dôvody, prečo sa v týchto dňoch neodporúča navštíviť cintorín?

Ako už bolo spomenuté, žena je v kritických dňoch považovaná za „špinavú“. Toto bol skorší názor ľudí dnes. Nemohla ísť do kostola, ísť na sväté miesta a byť prítomná pri pohrebisku. Okrem toho, počas týždňa spomienok, žena, ktorá mala kritické dni, nemohla variť pamätný obed a piecť koláče.

Ženy sa zaujímajú aj o to, či je možné chodiť na cintorín s príbuznými a priateľmi a zároveň navštevovať menštruáciu, navštevovať svadby a pohreby. Všetky tieto postupy obsahujú sviatosť a už ich poznáte v kritických dňoch. Existuje niekoľko dôvodov, prečo by ste nemali navštíviť tieto miesta, takže žena by mala vedieť, odkiaľ pochádzajú korene viery.

Presunúť ich "špinu" do mŕtvych

Už dlho sa verí, že počas menštruácie je žena „špinavá“ nielen vo fyzickom, ale aj v duchovnom. Nemala dovolené ísť na pohreb, okrem toho bolo rozlúčka so zosnulým zakázaná. Verilo sa, že žena môže zabrániť svojej duši ísť do neba. Takáto duša bola nazývaná nepokojná, mohli byť videní nažive a niekedy ju dokonca vzala so sebou. Ale to nie je dokázaná skutočnosť, s najväčšou pravdepodobnosťou je to fikcia.

Ak hovoríme o starých cintorínoch, potom ľudia, ktorí tam boli pochovaní, sa v minulosti a dokonca v devätnástom storočí „presťahovali do iného sveta“, takže nemohli ublížiť na živobytie.

V modernom svete, keď človek zomrie, ho vezmú do márnice a nenechajú ho doma na noc, ako to robili nedávno. V minulosti sa rozlúčka so zosnulým oneskorila o pár dní a ak boli v dome ženy, neboli nikde vylúčení, len preto, že začali kritické dni.

Môžu zlé sily preniknúť telom cez maternicu?

Menštruačný cyklus je navrhnutý tak, aby v kritických dňoch v tele ženy boli prirodzené procesy. Štruktúra reprodukčného systému sa mení. Na odlupovanie endometria von, maternice je výrazne znížená, a krčka maternice sa otvorí. V tomto čase je telo vystavené napadnutiu choroboplodnými zárodkami, takže musíte dodržiavať pravidlá osobnej hygieny.

Tam je populárna viera, že v týchto dňoch zlý duch môže ovládať ženu, pretože zlý duch môže preniknúť do otvoreného lona. Preto ženy nevedeli, že môžu ísť na cintorín počas menštruácie, alebo je lepšie ísť. Hoci na druhej strane, nepokojná duša alebo iní zlí duchovia môžu byť kdekoľvek. A ak si myslíte, že z tohto dôvodu nemôžete ísť na cintorín, potom je to zvláštny záver.

Počas tohto obdobia môžete robiť všetko

Treba poznamenať, že iba žena má právo rozhodnúť sa, či môže ísť na cintorín počas menštruácie alebo lepšie sa zdržať hlasovania. Ak si myslíte, že o presvedčení starých ľudí, a počúvať zdravie, tak prečo to neurobiť. Môžete kedykoľvek, keď si žena želá alebo ak je to potrebné.

Treba si uvedomiť, že v kritických dňoch nie je možné len sedieť na cintoríne, pretože toto miesto nie je na to určené. Je potrebné poznamenať, že nie vždy na takých miestach sú čisté toalety, kde môžete meniť hygienické výrobky.

Počas pohrebu, telo zažíva stres, najmä ak pochovali milovaného človeka alebo milovaného človeka. A to ovplyvní zvýšené krvácanie a možnú synkopu, pretože to bude veľmi závrat. Vychádzajúc z toho, keď sa spýtali, či môžu emocionálne ženy chodiť na cintorín počas ich mesačných období, odpovedajú týmto spôsobom - je to zakázaný krok.

Každá žena by mala vedieť, že len ona môže presne určiť stav: psychologický a fyzický. Z tohto dôvodu sa sama rozhodne, kde a najmä keď môže alebo nemôže chodiť.

Čo hovoria kňazi o kritických dňoch:

 • Vzhľadom k tomu, že v týchto dňoch je žena považovaná za „špinavú“, pretože z nej vychádza zlá krv, nemôže ísť do chrámov. Pretože je neuctivá voči Bohu,
 • na otázku, či žena môže počas svojho obdobia chodiť na cintorín. odpovedajú nie, pretože zlí duchovia, ktorí opustia ženu, nedovolia duši zosnulého odísť do iného sveta. Okrem toho môže zosnulý vziať so sebou ženu,
 • nemôžete dať do kostola sviečku pred ikonami, pretože sa verí, že plameň bude horieť pre diabla,
 • nemôžete použiť svätú vodu, pretože jej moc sa vyčerpá.

Čo znamená mesačne na jemnej úrovni?

Na fyziologickej úrovni bol proces v tele dlhodobo skúmaný. Ale aké zmeny nastávajú z hľadiska psychológie a energie - to je záhada.

Jasnovidci by mohli tento proces opísať.

Žena má mesačnú príležitosť očistiť sa od zápornej energie nahromadenej počas tejto doby. Ale prečo krv? Energia je v ľudskej krvi, takže sa obnovuje. Počas tohto obdobia žena cíti poruchu, oslabuje jej psycho-emocionálny stav. Inými slovami, apatia na všetko, čo sa deje, sa mnohokrát zvyšuje. Nechce nič robiť, ísť kamkoľvek, premýšľať o niečom a ešte viac o niečom dôležitom. Podmienka je odôvodnená.

Počas menštruácie energetický obal oslabuje a stáva sa zraniteľným voči „zlým“ postojom a myšlienkam. V tejto dobe môže byť žena ľahko pošpinená, poškodiť ju, alebo vykonať iné magické akcie proti nej.

Na konci kritických dní sa však opäť stane aktívnym, atraktívnym a sebavedomým.

Je možné ísť na cintorín mesačne

Osoba rozhoduje o tom, či navštívi hroby odchádzajúcich, či sa majú zúčastniť na pohrebe. Takéto situácie, keď sa menštruácia zhoduje s pripomienkou, sa zriedkavo vyskytujú. Ale keď sa to stane, vzniká otázka, či navštíviť cintorín.

Predtým, počas menštruačných dní, bolo zakázané navštevovať kostol, sväté miesta a tiež pohrebiská, teraz to nie je tak kategoricky spracované.

A odborníci sa domnievajú, že zákazy sú vo veľkej miere založené na predsudkoch a tzv. Vysokej energetickej citlivosti pri menštruácii. Počas menštruácie boli ženy vždy považované za nečisté a akékoľvek presvedčenie je im v tomto období cudzie.

A to je tiež veril, že ísť na cintorín môže mať zlý vplyv na zdravie ženy. V žiadnom prípade nebude schopná ovplyvniť mŕtveho človeka, ale zážitky a negatívne energetické pole na pohrebných miestach budú schopné prelomiť jej psychickú a v dôsledku toho aj fyzickú kondíciu.

Ezoterici veria, že bez zvláštnej potreby navštíviť cintorín počas menštruácie za to nestojí. V prípade spomienkových dní, nie je desivé, ak žena príde na počesť spomienky zosnulého o niekoľko dní neskôr, hlavná vec je, že na ňu vo svojich myšlienkach nezabudne. Ale ak potrebujete prísť na pohreb milovanej osoby a žena sama to chce, nemala by byť zakázaná. Je dôležité, aby samotný postup nespôsoboval silné skúsenosti a neovplyvnil jeho stav.

V takýchto prípadoch by ste nemali venovať pozornosť rôznym predsudkom, ale len pozorovať určitú opatrnosť:

 • nedotýkajte sa zosnulého
 • bozkávať zosnulého
 • Nedotýkajte sa rakvy a náhrobku,
 • nepozerať sa na pohrebný proces, ale len stáť stranou.

Pred návštevou cintorína si môžete prečítať ochrannú modlitbu, a ak existuje príležitosť, je lepšie sa vyhnúť návšteve až do konca menštruácie a pokojne sa vrátiť neskôr bez skúseností.

Prečo sa mesačne neodporúča ísť na cintorín

Dokonca aj v starých časoch, a dokonca aj dnes, je žena počas jej obdobia považovaná za nečistú. Bývala pod veľkým zákazom nielen návštevy svätyne, cirkevných obradov, ale aj cintorína. Pre pohrebný týždeň nemala menštruujúca žena dovoliť variť, piecť veľkonočné koláče a Veľkú noc.

Ženy sú často znepokojené otázkou, či je možné ísť na cintorín, navštevovať pohreb, zúčastniť sa svadby a krstu. Všetky tieto sviatosti sú posvätné, ale zákaz je známy už dlhú dobu. Je na to niekoľko dôvodov a aby sme pochopili, ako môže návšteva ženského pohrebiska ovplyvniť ženu, je dôležité vedieť, s čím sú tieto presvedčenia spojené.

Transfer do kanalizácie

Od nepamäti je prirodzený menštruačný tok považovaný za prejav znečistenia ženy v doslovnom a obrazovom zmysle. Okrem návštevy cintorína bolo zakázané rozlúčiť sa s mŕtvymi - nečistá žena sa mohla stať prekážkou pre dušu zosnulého v nebeskom kráľovstve.

Verilo sa, že nepokojná duša nemohla odpočívať v pokoji a objavila sa pred živými a občas si vzala so sebou. Samozrejme, táto verzia nie je preukázaná, a prípadná návšteva ducha zosnulého je skôr ako fikcia. Nezabudnite, že na cintoríne, a najmä ten starý, tí, ktorí zomreli nielen pred niekoľkými rokmi, ale aj storočia, sú pochovaní v hroboch a je nepravdepodobné, že by spôsobili škodu živej osobe.

Teraz, po jeho smrti v noci zosnulého, takmer nikto neopustí dom, vezmú ho do márnice. Predtým, rozlúčka mohla trvať niekoľko dní, a ženy v dome zosnulého zostali za žiadnych okolností, neboli vylúčení spať na ulici, ak šli mesačne.

Usadenie iných svetských síl v tele cez mierne otvorený krčka maternice

Z fyziologických dôvodov sa počas menštruačného cyklu vyskytuje mnoho procesov, mení sa štruktúra vnútorných reprodukčných orgánov. Aby sa sekréty dostali von, maternica sa utiahne a otvorí sa jej krčka maternice. Skutočnosť, že infekcia môže preniknúť cez túto dieru, je známa všetkým, takže v týchto dňoch musíte byť čo najviac opatrní.

Существует суеверие, что женщина во время месячных становится уязвимой перед нечистыми силами: через открытую матку в нее может проникнуть дух. Но если посмотреть на это с другой стороны, не стоит забывать что души и вся нечисть способны жить везде и не только на кладбище, поэтому не посещать могил по этой сомнительной причине как минимум странно.

Из-за месячных активизируются вампиры

Veľa hororových filmov na televíznych obrazovkách, knihy podobných predmetov vám nevedomky myslia, že je to dosť reálne. Sú ľudia, ktorí pevne veria v dejiny grófa Draculu a iných upírov. Vďaka nim existuje hypotéza, že menštruačný prúd, podobne ako čerstvá krv, priťahuje upírov a počas menštruácie nie je možné navštíviť cintorín - ich príbytok.

Ale na druhej strane, upíri chodia loviť v noci a ľudia prichádzajú do hrobov počas dňa. Ukazuje sa, že prechádzka na cintorín je úplne bezpečná. Ak veríte v upírov, potom nemôžete prísť do hrobu nielen počas vášho obdobia, ale aj s najmenším poškrabaním, a kto všeobecne vie, koľko krvi je potrebné na prebudenie upíra.

Psychologické poruchy

Najzávažnejším a prirodzeným dôvodom zákazu navštevovania cintorínov je vplyv na psychologický stav. Každý vie, že aj menštruácia je úplne prirodzený proces, ale takmer všetky ženy to vnímajú inak. Hormonálna nerovnováha robí čestný sex viac podráždený a náchylnejší k tomu, čo sa deje okolo.

Aj keď milovaný človek zomrel pred mnohými rokmi, príbuzní sa vždy cítia smutní pri návšteve svojho hrobu a pre ženu počas jej mesačného obdobia sa takáto návšteva môže stať silným emocionálnym šokom. A čo pohreby, bolesť straty? Samotný proces pohrebu nemôže pozitívne ovplyvniť zdravie fyzického aj emocionálneho.

V skutočnosti sa iba žena sama môže rozhodnúť, či pôjde na cintorín s menštruáciou alebo nie. Ak neberiete do úvahy všetky predsudky a presvedčenie iných ľudí a premýšľate len o svojom stave, potom môžete hrob navštíviť kedykoľvek, keď je to túžba a potreba.

Je dôležité mať na pamäti, že cintorín nie je miestom, kde môžete pokojne sedieť, čo môže byť potrebné počas ťažkých období. Okrem toho nie je veľmi pohodlné a pohodlné meniť osobné hygienické výrobky, nie každý cintorín má čisté WC.

Ak je to pohreb, potom stres je skvelý pre organizmus, najmä keď je pochovaný alebo milovaný je pochovaný. Skúsenosti a stres môžu spôsobiť zvýšené krvácanie, závraty môžu tiež spôsobiť závraty, alebo emocionálne výbuch spôsobí stratu vedomia. To všetko je nebezpečné v období menštruačného toku.

Iba žena je schopná zhodnotiť svoje fyzické schopnosti a psychický stav, takže si sama môže slobodne vybrať, kedy a kam má ísť, či je tento cintorín a iné miesto.

Pin
Send
Share
Send
Send