Vitálny

Je možné počas mesiaca jazdiť na bicykli?

Pin
Send
Share
Send
Send


Kritické dni často prinášajú ženám nepríjemné pocity, niekedy dokonca musia odložiť svoje obvyklé podnikanie, napríklad šport. Po pár nepríjemných pohyboch - a môžete sa ocitnúť v nepríjemnej situácii. A niekedy abnormálna fyzická aktivita môže zvýšiť alokáciu a spôsobiť výskyt bolesti. A čo bicykel na menštruáciu?

Prečítajte si tento článok.

Je možné jazdiť

Neexistujú jednoznačné kontraindikácie obvyklej cyklistiky alebo používania takýchto simulátorov. V každom prípade by malo dievča posúdiť situáciu nezávisle, na základe množstva sekrétov, bolesti kritických dní a prítomnosti akýchkoľvek chorôb. Môžeme rozlišovať nasledujúce body, ktoré môžu byť spojené s obmedzeniami v týchto činnostiach:

 • Je tu šanca dostať sa do „nepríjemnej situácie“ s únikom. Či už je to jazda na bežnom bicykli alebo cvičenie na simulátore, musíte tvrdo pracovať a fyzicky veľa. V takýchto situáciách, najmä pri silnom výboji, sa tesnenie môže pohybovať spolu s bielizňou. Trochu jednoduchšie pri použití tampónov, ale tu sú možné "zlyhania".
 • Kolo môže spôsobiť zvýšenú bolesť. To platí najmä pre dievčatá s endometriózou genitálií, malými ochoreniami panvovej adhézie po operácii atď.

 • Intenzívna fyzická námaha, napríklad kríž, zvýši množstvo výboja. Je to spôsobené mnohými faktormi. Súčasne môžu byť kontrakcie maternice bolestivejšie ako obvykle a často sa môžu objaviť krvné zrazeniny.
 • Ak nie je mesačná, ale napríklad implantačné krvácanie alebo jeden z príznakov mimomaternicového tehotenstva, akékoľvek cvičenie zhorší situáciu. Niekedy tieto podmienky nie sú sprevádzané jasným klinickým obrazom a žena môže odpísať miernu indispozíciu na údajne „kritické dni“. Preto je potrebné byť obzvlášť opatrný, ak menštruácia nie je bežnej povahy (prišli s miernym oneskorením, vzácnejším ako obvykle, atď.).
 • V prípade, že dievča používa vankúšiky a má citlivú pokožku, konštantné trenie materiálu v oblasti rozkroku pri jazde na bicykli, najmä na dlhé vzdialenosti (alebo intenzívny tréning), môže vyvolať tvorbu nosa, plienkovej vyrážky atď. Ako výsledok, potom to bude trvať dlho, kým obnoviť kožu v tejto oblasti, čo prinesie veľa nepríjemností.
 • Osobitnú opatrnosť v súvislosti so všetkými typmi fyzickej námahy, vrátane cyklovania, by sa malo preukázať aj dievčatám, ktoré majú akékoľvek formácie na vaječníkoch, ako sú cysty. Intenzívny alebo dlhší tréning môže viesť k trhaniu alebo skrúteniu nôh. A to, a ďalšie znamená naliehavý chirurgický zákrok. Je potrebné poznamenať, že myómy maternice nie sú kontraindikované pre bicykle, s výnimkou špeciálnych prípadov, napríklad, ak je nádor veľký, mnohonásobný alebo lokalizovaný pod hladinou.

Počas menštruácie odporúčame prečítať si článok o športe. Z neho sa dozviete, či môžete cvičiť počas menštruácie, zdravých športov a kontraindikovaných typov, pripravovať sa na tréning.

Dôvody triedy oneskorenia

Ak je dievča pravidelne vyšetrované gynekológom a netrpí vážnymi ochoreniami v tejto oblasti, v zásade môže bicykel používať na prechádzky alebo ako simulátor neustále, bez prestávky počas kritických dní. Ale v niektorých situáciách je stále vhodné znížiť zaťaženie alebo dokonca odložiť svoje obľúbené podnikanie na jeden alebo dva dni. Patrí medzi ne:

 • v dňoch maximálneho prepustenia, zvyčajne druhého a tretieho,
 • ak je menštruácia bolestivá a hojná,
 • ak je výtok počas menštruácie atypický a tehotenstvo nie je vylúčené,
 • keď je cysta na vaječníkoch alebo maternicový fibroid je diagnostikovaná veľká veľkosť, viac alebo so špeciálnym usporiadaním uzlov.

Pozrite si video o cvičeniach počas menštruácie:

Tipy na prevenciu nežiaducich účinkov

Treba si uvedomiť, že kritické dni nie sú chorobou alebo niečím patologickým.

Medzi hlavné patria:

 • Pre ďalšiu spoľahlivosť, plánujete používať bicykel počas menštruácie, môžete kombinovať podložku s podložkou. Táto "dvojitá ochrana" ušetrí pred únikmi, najmä ak je dievča hojné a má zrazeniny. Môžete tiež použiť špeciálne menštruačné nohavice, ktoré majú špeciálny strih, takže môžete eliminovať akýkoľvek únik.
 • Ak sa koža, v hrádzi vrátane citlivých, môže aplikovať na ňu mastenec, ktorý zníži trenie a chráni pred vyrážkou plienkou. Je tiež lepšie použiť tesnenia s prirodzeným, nie sieťovým horným a bez dodatočného nasýtenia parfumami.
 • Ak má dievča vaječníky cysty alebo iné novotvary, možnosť použitia bicykla ako simulátora a nosiča by sa mala objasniť u lekára. S najväčšou pravdepodobnosťou odborník odporučí zdržať sa takýchto nákladov až do radikálneho vyliečenia.
 • V prípade myómov sa taktika presne zhoduje s taktikou. Nemali by ste paniku, ak je to len pár malých uzlov do 3 cm, ale je lepšie sa poraďte so svojím lekárom.
 • Ak sú obdobia nezvyčajné, len v prípade, mali by ste aspoň urobiť jednoduchý tehotenský test a vylúčiť alebo potvrdiť.
 • Je lepšie odmietnuť zvýšenie zaťaženia v týchto dňoch.

Iné obmedzenia počas menštruácie

Niektoré dievčatá počas menštruácie necítia žiadnu zmenu. Ako výkon, tak aj vytrvalosť, ich nálada zostáva rovnaká ako v bežných dňoch. Ale aj v tomto prípade je lepšie „nezažiť“ svoj vlastný organizmus a vylúčiť nasledujúce opatrenia:

 • Nemali by ste brať príliš horúcu kúpeľňu, ísť do sauny, kúpeľov. Ďalšie tepelné ošetrenie môže spôsobiť zvýšenie menštruačného krvácania aj u dokonale zdravých žien.
 • Odporúča sa zdržať sa nadmerne aktívneho tréningu alebo fyzickej práce.
 • Nechránený pohlavný styk v týchto dňoch môže vyvolať zápalový proces, pretože v tomto čase je znížená imunita v tele ženy. Plus, krčka maternice je pootvorený, ktorý "uľahčuje" cestu k infekcii.
 • Nemali by ste plánovať operácie, vážne kozmetické procedúry pre tieto dni.

Odporúčame si prečítať článok, ktorý nie je možné vykonať počas menštruácie. Z neho sa dozviete, čo je povolené a zakázané počas menštruácie, o alkohole, jedle, návštevách kúpeľov a bazénov, športu a diét.

Menštruácia je fyziologický jav v živote každej ženy. Tieto dni neznamenajú žiadne obmedzenia, ale je lepšie postarať sa o vlastné pohodlie a bezpečnosť a tiež o to, aby sme nezanedbávali jednoduché tipy. Bicykel ako simulátor alebo vozidlo je počas menštruácie úplne prijateľný, ale niekedy môže vyvolať zvýšenie bolesti, krvácania alebo iných patologických stavov.

Kedy môžem korčuľovať a kedy sa mám zdržať hlasovania?

Prehriatie tela vedie k bohatému krvácaniu, preto sú na chvíľu lepšie aj sauny, soláriá. Trvanie a tolerancia menštruácie sú pre každú ženu odlišné. K tomuto problému, ako je jazda na bicykli, je potrebné pristupovať individuálne.

S dobrým zdravotným stavom a miernym mesačným pokojným tréningom, napríklad na stacionárnom bicykli s oslabeným režimom je vhodné. Dlhodobá menštruácia je nepríjemná a cyklické zvyšovanie vylučovania krvi.

V kritických dňoch je potrebné venovať pozornosť krehkému telu. Zvlášť ak deň pred ochorením s nachladnutím alebo trpia anémiou, srdcovými problémami, muskuloskeletálnym systémom. Bez ohľadu na vykonané cvičenia je zvýšenie pulzu viac ako 120 úderov vysoko nežiaduce. Ak sa vyskytnú nejaké abnormality v zdraví alebo máte pocit, že fyzická námaha vás značne poškodí, potom je lepšie bicykel dočasne vymeniť za valce a čakať, kým krvácanie nezmizne. Dokonca aj s pohodu, stojí za to minimalizovať cyklistické cvičenia, jazdiť maximálne 40 minút, odpočinúť si, radšej jazdiť na vidieckych cestách bližšie k letným domom mimo mesta.

Otáčanie pedálu je určite dobrá lekcia. Zlepšuje sa krvný obeh, problémy s celulitídou, kŕčové žily alebo ateroskleróza, prechádza stres, zlepšuje sa nálada. Avšak dávkové zaťaženie začne pomaly jazdiť, čím sa postupne zvyšuje zaťaženie tela. Pamätajte, že hormóny nie sú stabilné počas kritických dní a môžu rýchlo zlyhať. Postarajte sa o svoje zdravie, po mesiacoch cyklistiky bude oveľa krajšie.

Bicykel počas menštruácie

Medzi spravodlivé sex nie je dosť cyklistov. Niekto sa profesionálne venuje cyklistike a niekto preferuje ľahké letné prechádzky na bicykli. Na tejto stránke sa dozviete, či môžete jazdiť na bicykli v týchto dňoch, alebo ešte lepšie, v tomto období sa zdržiavajte na bicykli. Predtým sme publikovali články o Gym počas menštruácie a hovorili o tom, či je možné zapojiť sa do mesačných športov? Jóga alebo fitness ?. Po prečítaní týchto článkov na odkazoch na našich webových stránkach, môžete už urobiť určité závery týkajúce sa športového tréningu počas menštruácie. Bicykel je stále športový tréning a zaťaženie tela, a to aj v prípade, že na bicykli nie je rýchlosť, telo bude stále fungovať. Toto treba mať na pamäti. Predovšetkým musíte stavať na svojej pohode, predtým ako pôjdete na bicykli. Ak pociťujete bolesť počas menštruácie a máte bolesť žalúdka, potom by ste prirodzene nemali dúfať, že táto bolesť prejde, ak jazdíte na bicykli. Keď bolesť, mali by ste sa poradiť s lekárom, ale nenechajte sa dostať za volant bicykla. Veľa dievčat a žien vie, ktoré dni majú najsilnejší výtok, a v takých dňoch, napriek absencii bolesti, by ste sa mali stále vzdať cyklistiky, aby ste sa vyhli rôznym nepríjemným situáciám. V tých dňoch, keď nie je toľko sekrétov a celkový stav tela bude dobrý, potom sa v tomto prípade už môžete dostať za volant, ale nezabudnite na pravidlá hygieny a trasa by mala byť stále kratšia ako v bežných dňoch. Toto sú všeobecné tipy a stojí za to pripomenúť, že každý organizmus je jedinec. Konzultácia s vaším gynekológom v tejto otázke nebude zbytočná, takže túto príležitosť nezanedbávajte, ak vôbec nejakú.

Publikované piatok o 14:05. V rubrikách: Zaujímavé. Odpovede na tento záznam môžete sledovať prostredníctvom RSS 2.0. Z vašej stránky môžete zanechať odpoveď alebo spätnú väzbu.

115 pracovných miest

Po prvé, pri rozhodovaní o otázke: ísť alebo nie ísť do fitness počas kritických dní, musíte sa zamerať na svoju pohodu. Ale aj s vynikajúcou pohodu nie je potrebné vyčerpať vaše telo dlhými tréningami, zároveň nie príliš intenzívne fyzické cvičenia pomôžu vyrovnať sa s nie silnou bolesťou a malátnosťou. Pri riešení tejto otázky je dôležité nájsť správny kompromis.
Len nezabudnite, že v každom prípade stojí za to odložiť triedy, ak boli zakázané gynekológom.
Je lepšie vyhnúť sa tréningu a silnej bolesti, dostatočnému výtoku, závratom.

Pri výkone počas kritických dní je potrebné minimalizovať zaťaženie brucha, pretože inak môže spôsobiť rozvoj endometriózy.
Ak neexistujú žiadne kontraindikácie pre fitness, pravidelné kurzy pomôžu znížiť dĺžku kritických dní, a výrazne zlepšiť svoje zdravie a náladu v tomto období.
Hlavnou vecou je správne opraviť triedy, vybrať menej aktívne typy fitness, a v súlade s nimi vybudovať individuálny tréningový plán, berúc do úvahy všetky vlastnosti ženského tela.
Vzhľadom k tomu, hemoglobín a počet červených krviniek v krvi klesá počas kritických dní, je ťažké robiť tvarovanie a aerobik, pretože to nemusí byť dosť vytrvalosti. Ak pracujete v simulátoroch, počas tohto obdobia musí byť zaťaženie znížené o jednu tretinu, vedenie tried miernym tempom.
Aby sa zabránilo prehriatiu, je potrebné zvoliť si oblečenie jednoduchšie ako v iných dňoch, pretože potenie sa v tomto období silnejšie. Trieda musí byť dobre vetraná.

Aké druhy fitness sú vhodné na kritické dni

V období kritických dní sú najvhodnejšie pilates a jóga, pretože nevyžadujú neustále intenzívne pohyby. Niektoré pohyby by však mali byť úplne odstránené, pretože nemusia mať najlepší vplyv na tok „ženských dní“.

Napríklad, keď sa vykonávajú pózy, v ktorých sú zapojené brušné svaly a silne stiahnuté, ako aj prevrátené ásany, môžu spôsobiť prerušenie výboja na niekoľko hodín, čo sa považuje za porušenie menštruačného cyklu.
Cvičenia pre tlač môžu vyvolať takúto chorobu ako endometriózu a tiež výrazne zvýšiť výtok počas kritických dní.
Na zvládnutie bolesti pomôže beh a strečing, ktoré telo celkom ľahko toleruje.

Pamätajte, že pri ľahu alebo úplne nečinnosti je menštruácia oveľa bolestivejšia ako pri pohybe alebo pri ľahkej práci!
Márne v polovici tohto storočia sa verilo, že telesná výchova počas menštruácie je kontraindikovaná. V súčasnosti mnohé štúdie ukázali, že väčšina dievčat môže v týchto dňoch praktizovať akýkoľvek šport bez toho, aby to ohrozilo ich zdravie. Sú prípady, keď športovci v tomto období života nastavili osobné záznamy a dokonca vyhrali olympijské medaily.

Týka sa to zdravých žien, ktoré si želajú cvičiť pred menštruáciou aj počas nej. Tu musíte dôverovať svojej intuícii a pohode. Ak máte pocit, že môžete urobiť, potom to urobte.

Huby Lyudmila Nikolaevna

Psychológ. Špecialista z webovej stránky b17.ru

[4090102989] - 22. apríl 2012, 13:18

Kone nemajú radi krvácanie dievčat na nich

[1864697255] - 22. apríl 2012 13:30

Jazda na koni je fyzická aktivita a počas menštruácie od nich musíte upustiť. Pamätajte na školu, vždy s menštruáciou v lekárskom centre - výnimka.

[2759982458] - 22. apríl 2012, 13:36

Prečo nie? Robím napríklad. To nie je plávať medzi žraloky. Samozrejme, musíte použiť tampon, nie tesnenie. Tesnenie všetkých jeho krvácanie do krvi.

[1883443196] - 22. apríl 2012, 13:46

Netesnosť môže byť ľahko - a zo zvýšeného zaťaženia prideľovania bohatšie, môže tesnenie vystúpiť, a tampon - dobre, v zásade možnosť, ale ak budete jazdiť na dlhú dobu, nemusí to stačiť. To isté platí pre bicykel. Hoci som počas mesiaca jazdil na bicykli (aj keď nie v 1-2 dňoch, ale v 3-4), všetko je v poriadku. A na druhý deň by som to neriskoval sám, nikdy neviete a dostať sa do domu so špinavými nohavicami. Čo sa týka koní, neviem, možno je to pre nich naozaj nepríjemné, neviem, ako dobrý je ich nos, tu psy okamžite cítia vôňu krvi a samci reagujú ako fena počas horúčavy, môj pes začal v týchto dňoch, milosť, kurva nohu a lízať ruky zvnútra von z lakťa. Možno, ak kôň učí, je schopný stratiť pokoj a trpieť. Ale ja neviem, nevykonal som jazdu na koni.

[2759982458] - 22. apríl 2012 13:52

Na koňoch necestujete tak veľa, že by tam stačil tampón. Za hodinu, budete ako "stlačený citrón s labkami", ak ste vážne zaoberá. Ako ja jazdím, kone nikdy nereagovali zvláštnym spôsobom počas "kritických dní". Psy, áno.

[4154616338] - 22. apríl 2012, 14:19

Bol som zamestnaný. Je to v poriadku To naozaj nie je plávanie so žralokmi, aj keď som plával na červenom mori, nikto nejedol: D

[1883443196] - 22. apríl 2012, 14:35

Na koňoch necestujete tak veľa, že by tam stačil tampón. Za hodinu, budete ako "stlačený citrón s labkami", ak ste vážne zaoberá. Ako ja jazdím, kone nikdy nereagovali zvláštnym spôsobom počas "kritických dní". Psy, áno.

No, potom to naozaj nie je potrebné, ak zaťaženie nie je choré, aby sa vážne zaoberali. V týchto dňoch je lepšie nepracovať tvrdo na záznam - sily nie sú rovnaké, aj keď v každodennom živote je to obzvlášť nepostrehnuteľné len vtedy, ak hráte šport profesionálne. Iba vy budete prepracovaní a hlavne nebudete dávať výhodu. A je celkom možné jazdiť ticho, bez naháňania záznamov, všetko je v poriadku.

[3848019963] - 22. apríla 2012, 14:46

Robím a nič sa nestalo. Pravda je nepohodlná, s lepším tampónom.

[707025217] - 22. apríl 2012, 15:57

Už 25 rokov sa venujem profesionálnemu jazdeckému športu (drezúra). Žiadne časy ma nikdy nezastavili ani iných športovcov. Niektoré nezmysly. Školenie 6 krát týždenne, podľa plánu.

[2243482032] - 22. apríl 2012 16:47

Mimochodom, idem, ako vždy šiel a idem. Neviem o tampónoch, som vždy s tesnením a je to normálne, aj keď cestujem na dlhú dobu, nie hodinu alebo dve.

[2495604366] - 23. apríl 2012, 13:01

Jazda na koni je fyzická aktivita a počas menštruácie od nich musíte upustiť. Вспомните школу-всегда при месячных брали в мед.пункте справку-освобождение.

бред какойто. зачем освобождение от физры то?

[2105844112] – 1 мая 2012 г., 16:24

Спасибо всем оромное)

[2247075667] – 30 июня 2012 г., 15:15

у меня месяц назад,у подруги на даче собака визжала и все ноги мне излизала, как не прогоняла не отходила. сегодня еду на дачу к бабушке.. как вы думаете её собака так же реагировать будет?

[3526690455] – 30 июня 2012 г., 15:31

Верховая езда-это физические нагрузки, а при месячных от них нужно воздерживаться. Вспомните школу-всегда при месячных брали в мед.пункте справку-освобождение.

Aký nezmysel, spomínam si, že som školačka, chcela odskrutkovať čoskoro zo školy, poslednú lekciu telesnej výchovy, naozaj som mala mesačné obdobia toho dňa, mohla som ich dokázať))) tak som išla na školský lekár na pomoc, tak mi lekársky pracovník jasne povedal že menštruácia nie je choroba a nie je dôvodom na preskočenie telesnej výchovy

[3662798322] - 10. augusta 2012, 15:39

Jazda je fyzická aktivita, čo je pravda, ale v kritických dňoch môžete jazdiť spolu s niekoľkými opatreniami, napríklad nočnými (veľkými) podložkami, môžete nosiť 2 spodné prádlo,) Bežím a skáčam so svojím psom v týchto dňoch :)

[2568893475] - 18. marec 2013, 14:48

Je to všetko úplné nezmysly, samozrejme, pre niekoho to môže skončiť zle, pretože. je to fyzické. Kôň má nádherný čuch a blázni z vône krvi.

[2568893475] - 18. marca 2013, 14:55

A tu je ďalší) Samozrejme, že nie všetci kone reagujú tak, keď sa pozeráme na to, aká je situácia.

Súvisiace témy

[1507586848] - 4. apríl 2013, 09:55

Záver: vziať hygienické výrobky označené "maxi", jazda na valachu :))

[37296906] - 2. júna 2013, 22:38

Prečo nie? Som v jazdeckom športe viac ako 7 rokov, praktizujem jazdecký šport takmer každý deň, som v poriadku, a nemôžete nosiť tesnenie "v krvi", ale vezmite si aspoň 2-3 tesnenia s vami. Predstavte si, že nerobíte drezúru, ale skákate alebo ešte horšie trio-bóru (kríž), kde musíte skákať cez prekážky, ale organizmus je iný a každý sa rozhodne, či to zvládnete počas menštruácie alebo nie!

[3222996847] - 20. jún 2013, 20:07

Mám marien, ale máme v žrebe žrebca.
Dnes som išiel, a nie Che, ani žrebec, ani moja reakcia.

[2927295340] - 19. august 2014, 20:02

Chcem sa ma spýtať na posledný deň v mesiaci už zajtra (STREDA) chodím do posilňovne a kvôli chorobe počas mesiaca budem pokračovať 1-2 dni, povedz mi naliehavo až do zajtra môžem jazdiť na koni?

[774889053] - 2. septembra 2014, 20:51

[943057494] - 4. septembra 2014, 4:15

Zapojený a nie dusený. Teraz nie je Sovietsky zväz s Marlechki.

[3104769482] - 13. júna 2015 07:52

Robím jazdecký šport už štyri roky (skákanie), skákanie na žrebcoch. Chodím každý deň, dokonca aj v týchto dňoch. A nič žrebcov blázon, to je všetko nezmysel. Všetko je v poriadku.

[2140751591] - 29. jún 2015, 09:16

Je možné sa zúčastniť jazdy na koni 4. deň v mesiaci? Nechcem preskočiť: s

[1951426402] - 16. január 2016, 20:04

Bol som zamestnaný. Je to v poriadku To naozaj nie je plávanie so žralokmi, aj keď som plával na červenom mori, nikto nejedol: D

s mesačne nie je možné plávať NA VŠETKO, dokonca ani s tamponom, nehovorím, že tam tam môže ísť tampon, že nebude odstránený, preto by sa mali mesačne používať iba mesačné tesnenia.

[1951426402] - 16. január 2016, 20:06

Je možné sa zúčastniť jazdy na koni 4. deň v mesiaci? Nechcem preskočiť: s

nie je to cirkusová gymnastika ani horská dráha.

[1581970176] - 29. februára 2016, 19:18

Robím jazdecký šport už štyri roky (skákanie), skákanie na žrebcoch. Chodím každý deň, dokonca aj v týchto dňoch. A nič žrebcov blázon, to je všetko nezmysel. Všetko je v poriadku.

A nie úniku? Ak nepohodlne vyskočíte a všetko toky

[2146444133] - 20. júla 2016, 12:43

Zapojil som sa dnes, veľa krvi. Bolo by lepšie doma ležať na 2-3 dni. Takmer som omdlel po tréningu nespadol. Mám otca, všetko je v poriadku s ním, nereagujú na menštruáciu, ale ak sa počas menštruácie objavia silné bolesti, potom je lepšie sa zdržať tréningu.

[43567748] - 9. júna 2017 6:20

s mesačne nie je možné plávať NA VŠETKO, dokonca ani s tamponom, nehovorím, že tam tam môže ísť tampon, že nebude odstránený, preto by sa mali mesačne používať iba mesačné tesnenia.

To je miesto, kde môže ísť tak, že to nevyberie? = -o V maternici alebo čo? Alebo máte bezrozmernú vagínu?

[2824330899] - 15. júna 2017, 14:54

Všetko záleží len na Vašom osobnom stave), ak sa cítite neistý, potom by ste sa mali v každom prípade zdržať tréningu, pretože kone pociťujú zdesenie jazdca. Ak nie je nepohodlie, potom choďte do toho!) Skutočnosť, že kone sa starajú o vaše kritické dni je ako vtip) V tomto období som išiel na koni a nič také sa nestalo. Jediná vec, samozrejme, bude musieť postarať sa o hygienu.

[3944784622] - 3. augusta 2017, 10:29

Nebojte sa. Zapojený do 1 dňa a 2 a posledný. Všetko je krásne. Najviac, čo sa môže stať, je stratiť trochu viac krvi! S tesnením divoko nepohodlné, lepšie ako tampon, je to pochopiteľné. Nikde sa nikam nedostane! Uterus, on vás nezničí! To je všetko nezmysel a nezmysel! Takže všetko vpred na tréning

[975839625] - 17. decembra 2017, 06:30

Netesnosť môže byť ľahko - a zo zvýšeného zaťaženia prideľovania bohatšie, môže tesnenie vystúpiť, a tampon - dobre, v zásade možnosť, ale ak budete jazdiť na dlhú dobu, nemusí to stačiť. To isté platí pre bicykel. Hoci som počas mesiaca jazdil na bicykli (aj keď nie v 1-2 dňoch, ale v 3-4), všetko je v poriadku. A na druhý deň by som to neriskoval sám, nikdy neviete a dostať sa do domu so špinavými nohavicami. Čo sa týka koní, neviem, možno je to pre nich naozaj nepríjemné, neviem, ako dobrý je ich nos, tu psy okamžite cítia vôňu krvi a samci reagujú ako fena počas horúčavy, môj pes začal v týchto dňoch, milosť, kurva nohu a lízať ruky zvnútra von z lakťa. Možno, ak kôň učí, je schopný stratiť pokoj a trpieť. Ale ja neviem, nevykonal som jazdu na koni.

Zvieratá môžu cítiť. Je to tak. Išiel som na prechádzku s manželom. a pes išiel sám, a medzi moje nohy všetko strkalo. A o tom veľkom. a chodil som do školy každý deň 10 km jedným smerom. Ako potom? Po škole šiel do práce. Alebo zemiaky. A nikto sa nestaral o to, čo si tam dostal

[1250105562] - 13. máj 2018 11:52

s mesačne nemôže plávať vôbec, aj s tamponom.Nemám povedať, že tampon môže ísť tam, že to nebude odstránený.Preto by mali byť použité len tesnenia pre menštruáciu.

Kam ísť? Študoval si anatómiu v škole? Ženská vagína nie je bez dna. V normálnom stave až 12 cm, v nadšenom až 20 a viac. Ale nevyplavujete tampon, ľúto, cez ústa. V maternici, on tiež nebude klesať. Vstup je príliš úzky. Ktorá otázka? Kde sa môže tampon stratiť? Aký druh nezmyslov?

[1250105562] - 13. máj 2018 11:59

Kam ísť? Študoval si anatómiu v škole? Ženská vagína nie je bez dna. V normálnom stave až 12 cm, v nadšenom až 20 a viac. Ale nevyplavujete tampon, ľúto, cez ústa. V maternici, on tiež nebude klesať. Vstup je príliš úzky. Ktorá otázka? Kde sa môže tampon stratiť? Aký druh nezmyslov?

Je možné plávať počas menštruácie. Vagína nie je otvorená trubica)))) ak nie je patológia, potom svaly udržujú vchod zatvorený. Úžasné 21. storočie 😂

Pin
Send
Share
Send
Send