Vitálny

Strata hmotnosti mama

Pin
Send
Share
Send
Send


Dievčatá. a ja zhor tak divoký napadol. a čo je najdôležitejšie, všetko je tak chutné! Aj ja som už vyčistil takmer celý studený nápoj, tak som povedal, že si kúpil aj čokoládovú tyčinku (((uzas).

Mám trošku zhor, takže tiež stále chcem spať pred CD, jesť a spať, spať a jesť a najškodlivejšia vec, ktorú vôbec nejediem - pizza, majonéza, sladkosti. Čoskoro by tieto dni už začali. A potom sa bojím priblížiť k váham ((

A ja som s tebou zároveň. Ja tiež jesť a spať. A fórum sa dostalo aj cez vyhľadávač. Zadané: zhor pred menštruáciou. Musíme sa s touto pohromou nejako zaoberať. Musí existovať cesta von!

Julia, napríklad, pijem homeopatické lieky už 3-4 mesiace, je ľahšie sa s nimi zaobchádzať.

Deffchenki, a ja mám presne to isté, ako máte))) Sakra, dobre, je pekné vedieť, že nie som sama na tomto svete :)) Najprv som si myslel, že je to bulímia. Čítajte niekde, že už nie je vyliečená (((Tak to nasávalo dušu. A dnes som dostal mesačnú zásobu sladkých sušienok, 2 čokolády, balenie zvlnení. Potom som si natiahol syr - môžem ho roztrhnúť bez zastavenia, len kúsok gramov 100 na ale potom opäť pre sladkosti - a čo je najdôležitejšie, vedomie je ako zatemnenie, nezáleží na tom, akú váhu to je)) Vo večerných hodinách, matka prišla domov z práce, rozhliadla sa okolo prázdnej skrinky pod cookies a prifigala na chvíľu - potom, čo sa cítim tak hanbiť. Vo večerných hodinách, estessno, KD začal)) No, zhora samo o sebe zmizlo, od budúceho týždňa Ber Odoberať denné cvičenie v dopoludňajších hodinách)))

tak čo s tým robiť, vie niekto?

Súvisiace témy

Áno, vysoký podiel žien.

Sakra, tiež začínam jesť za týždeň ((

To isté. Jedna ku jednej. Tu je štvrtý kus rýb.
Keď som si uvedomil, že je zrejmé, ohromujúci kalórií, pretiahnem priateľov na štadión a zapojiť sa do športu.

Dievčatá, prišiel som s takou vecou. hlad, ktorý sa cíti divoký. Začal som variť inú zeleninu pre seba, takže chuť desaturácie, ale bez oleja. Áno, a dusená cuketa s korením a domáce sushi, ale s divokou (užitočnou) ryžou, druhom, ako je tupá chuť k jedlu, a cuketa, to je ako vo vode =)
a varuje pred konzumáciou nebezpečenstiev. ako sa máš?
Môžete použiť moje tajomstvo, milý =)

Zakaždým, keď zakryjem, dal som do úst pár lyžičiek rastlinného odpadu. a)) až do nasledujúceho útoku))))))))))))))))

=))))))
za týždeň. Jedol som všetko, čo je doma
))))))))))))

))))))))) Ďakujem, že ste tam boli. Je úžasné, ako sú všetky naše myšlienky a túžby rovnaké. Jedí príliš veľa, žalúdok je plný a hladné sliny prúdia z mozgu, chcem len vypnúť hlavu. Začalo by to skôr.

Aj ja, cez vyhľadávač), rovnako ako nenapraviteľne používať všetko! nalial sa z 1,5 gk a potom sa vyčítal sám za to, že nie je zdržanlivý! : ((

Zhor ma tiež napadá, práve teraz som naproti tomu, ale stále chcem jesť!)))

Dnes som celý deň vyprázdňoval chladničku. Dokončila cestoviny, potom našla 1 kg hrozna, ale hlad nikdy neprešiel. Pridalo sa 0,5 kg koláča. Teraz sa zdá byť lepšie, ale stále chcem niečo iné. Cítim, že jesť a nemôže zastaviť. Rozhodol som sa vytočiť na internete. Ako som rád, že je nás veľa))))))

Mimochodom, aj téma hľadania bodovania "zhora počas menštruácie")))))))

Hrozné petržlen! Nechcete sa pozerať do zrkadla! Neviem, ako sa mám opraviť. Nálada je hrozná a jeme ako nič!

väčšina zo všetkých ťahá na muk, la crackers, chipsy, trhané, nakladané uhorky. Strážne slovo. Pečeň zjavne nemá rád (((

Som priatelia s zhorom pred "ich" priateľmi. ako keby ma niekto obťažoval a povedal, ísť a niečo zjesť, a nezáleží na tom, že nie som hladný. ísť a jesť to rovnako! Vďaka Bohu, že nemám tuk, ako bol 45 kg a zostal.

Nie som sám)))))) URAAAA Urrraaa)))) všetci sme šliapali pred menštruáciou. ak by som jedol málo, tak jím .. teraz pre seba jím ako slon .. mnoho a často ..) a dokonca aj na noc .. horor) V tomto okamihu sa zlepšujem .. a potom to ide niekde samo o sebe .. chudobný organizmus. .) To by tam bolo a nebolo by lepšie)))

rovnaké odpadky, jím všetko, čo príde do ruky, a chcem všetky najškodlivejšie a vysoko kalorické, veľa čokolády a zmrzliny ((((

No, áno) za 3 dni mám pms, stela 6 jabĺk denne, 200 g pohánky, 3 cukríky, 3 jogurty, obrovský zeleninový šalát a hromadu cookies - som vystrašený. Zajtra na šport, 3 hodiny tréningu

oh dievčatá mám to na dva týždne začína ((((((stále. zvážiť potom 6 dní mesačne. v dôsledku toho normálne cítim sám --- ONE WEEK PER MONTH. ((((((((((((((((((((

Rovnaký nezmysel, zhor začína týždeň pred CD. Ale mám trochu divné. Dostávam tuk (moje nohy sú opuchnuté, môj žalúdok je obrovský) ALE JEDNODUCHO, dokonca aj deň s týmto zhory, to znamená, že ešte nemám čas jesť, a ja veľa z týchto záchvatov nejem. možno aj ty?

idiot, pretože si určite sadnete na diétu a obmedzíte sa. av takýchto prípadoch, skôr alebo neskôr, útoky zhora, musíte si urobiť nové kroky a trénovať sa na nový režim, a nie si dopriať svoje slabiny. "popraskané", "burst", "báječný" buee dobre, a bzučiaky.

DADA! oh ďakujem Bohu nie som jediný. Bol som na diéte a zdravej výživy viac ako mesiac teraz! Ale čoskoro prídem mesačne jesť a jesť dnes, kým som sa necítil zle! potom som sa rozhodol nejesť, ale vyliezť v nete teraz žalúdok vedieť, koľko to bolí! ale stále chcem ot a žiadny hlad. hrôza.

ale hlavná vec, o ktorú sa neznepokojujete naposledy, keď som náhle získala dve kg dobre, samozrejme, bola tekutina a možno trochu kvôli nadmernému grubu, ale potom po menštruácii okamžite zmizli len za 5 dní

Teraz jedol zdravý pita chlieb. Otmazalas PMS.

Haha! A som cez vyhľadávač! Vo všeobecnosti som ľahostajný k jedlu, trochu jesť. Dnes, keď sa vznášala na jedlo, keď začala jesť! Nebolo to tak, bol som vystrašený, myslím, že so mnou zvyčajne denne jedím tvaroh a kefirchik a potom som išiel. a to, pozrite sa, mesačne. ale stále to nahlodáva na svedomí, ktoré zjedlo toľko ***. Napísal som vo vyhľadávači ON ME ATTACK MONTH BE MONTHLY. Nie som jediný. ale ako sa potom udržať?

Ala-la-la-la-laaa, nie som ten istý =))) aj prišívam ústa =))))))
strelil (zhor pred menštruáciou), priviedol ma sem a som šťastný. Samozrejme, vedel som prečo a čo je s ním spojené, ale aby som vedel, že nie som jediný, kto trpí takýmto čipom, ukázalo sa, že je to veľmi príjemné. Je ťažké sedieť, ale čakám, kým sa usadí a pozrie sa do chladničky, môže sa objaviť nová vec)

a som z google. tu práve prišli zo športu, 1,5 hodiny v posilňovni. a čo? nakrájaný šalát s kyslou smotanou, kúsok obilia chleba, syr na chlieb! Teraz je tu jesť pohár squashového kaviáru. deň som jedol 2 raňajky, obed, čokoládu, veľa sušičiek, 2 jablká, 2 sušienky, syrové maslo. Chcem zomrieť! Mám plné brucho a chcem jesť. Viem, že zmrzlina je v mrazničke a v kuchyni sú mandľové koláče. čo robiť?

1,5 jedla koláče. hanbiť. išiel do postele.

Áno, "zhor" je spojené so zmenou na hormonálnej úrovni. V našom školiacom systéme túto dobu zručne používame napríklad na zvýraznenie pásu dievčaťa alebo pridanie objemu prsníka. Hlavnou vecou je „prejedať sa“ počas tohto obdobia pod dohľadom trénera v licencovanom formovacom klube. Pracujem na letisku Teleos a som nesmierne šťastný!

Áno, počas menštruácie som prešiel "bolesťou"
a môj manžel si všimol, že po tréningu sa svaly posilnili
Tu je klubová stránka, kde som www.beperfect.pro

Oh, mám tiež mesačné obdobia za týždeň. Takže môžem zabudnúť na jedlo všeobecne, ale v PMS mám všetko v rade)). Môžem klobásu s džemom, zmrzlinou s kuracím mäsom. Hrozné ako akékoľvek škaredé veci, ako napríklad čipy. Keby to nebolo pre tento zhor, bol by som ako trstina, aj keď podporujem formy).

Oh, dievčatá, tento zhor je len nočná mora. Som ako zombie, ktorá chodí do chladničky a začína všetko hýbať. Najhoršie zo všetkého je, že mozgy, ktorým rozumiete, že je škodlivé pre žalúdok miešať všetko, a že to všetko sa odráža na koži, na obrázku. ale stále jím a jím :))))))

Naozaj sa s tým nedá nič robiť.
chorý, aby sa na seba pozrel!
a zhor je samozrejme cín.
Lekári prichádzajú s nejakými tabletkami)))))))))) nie je žiadna sila. každý mesiac to isté.
fuuu. to som ja pre seba. čoskoro

Hurá! Všetci sme normálni ľudia! A myslel som si, že moja čierna diera bola vytvorená, kde všetko po jedle zmizne niekoľko dní pred CD.
Možnosť jedna - zjedz všetko. Kto je slabý?))) Hmotnosť žien často kolíše. Mimochodom, všimol som si jednoznačne. Ak 2 týždne pred štartom nie je gesto s diétou, existujú mliečne výrobky, ovocie, potom zhora bez povšimnutia. No, možno viac ako 1 ovocie alebo pohár kefíru, ktorý ho pohltíte.
PS. a teraz o stave, keď sa potláčate pre kalórie, ale zažívate niečo podobné ako "zastavenie dýchania a ja som pravdepodobne stratil vedomie, pretože som si vzal tanier." a všetko, čo bolo na ňom, náhle zmizlo.

Ja osobne sedím pri práci v kancelárii. Všetky práce pokojne a len preto, že môj stôl konštantné počuteľné šuštenie a skosenie. Šalát práve skončil, obrátiť sa na jablká, hlad neskutočný - mesačne 10 začať!

Áno, dievčatá, mám to taky. na týždeň, kde začínam viac, a na 3 dni. je to všetko hrozné! Okamžite ma svedomie trápi, ja všetko jím a bežím každú hodinu do chladničky! a deň predtým .. je lepšie sa na seba nepozerať v zrkadle)) tváre, bruško) všetko je v poriadku)

Oops. Dostali ste sa na správne miesto. Zhor začína rovnako ako 74.irins, dva týždne + 5 dní menštruácie (stav priemerného podnikania), celkový týždeň "normálneho" zdravotného stavu. V úvodzovkách, pretože tento týždeň sa snažím vyhnať získané kilogramy.
Som 40 rokov, táto nočná mora sa začala asi pred piatimi rokmi, nevedela som, že existuje taký PMS, ale najskôr som si nemohla myslieť, že by to bolo spojené s hormónmi, ovuláciou atď. Sťažoval som sa na gynekológa, napísal Remens, strávil niekoľko mesiacov na nápoji, nepomohol žiadnej strane, chcel som ísť na endokrinológa, ale z nejakého dôvodu som si myslel, že okrem toho, že sa zbavím peňazí, nepomôže mi. Kúpil som si pilulku, aby som potlačil chuť, nie odpadky, nemecky, drahé. To je napísané, že účinok za dva týždne bude, dva týždne uplynuli - to nie je použitie.
Vytiahnite do úst všetko, čo môžete jesť, bez rozdielu. Zdá sa, že teraz prasknem, ale nevyskytne sa pocit sýtosti, mozog sa vypne, keď zombie vylezie do chladničky a nepočúva hlasy rozumu. Sledujem výživu a hmotnosť, nezhladujem a nesadám na diétu. Ale kvôli týmto bláznivým útokom šialenstva, pretože inak tento štát nemôže byť pomenovaný, človek sa musí neustále kontrolovať, keď je vo vedomí, niečo si zapierať. V tomto ohľade sa život zmenil na ESSENTIAL HELL, ak prestanem monitorovať tento stav, okamžite ho rozložím, ale naozaj to nechcem, dva roky už nemôžem stratiť 2 až 3 kg navyše, pretože každý mesiac musíte stratiť približne 2 kg. pre obdobie ICP.
Nechám svoj e-mail: [email protected] Možno, že niekto má nejaké odpovede, návrhy alebo spôsoby, ako sa vysporiadať s týmto šialenstvom, prosím napíšte.
Vydrž, dievčatá. Veľa šťastia všetkým.

Dievčatá a ja mám takú radosť))
dnes som jedol 15 čokolády) a to je 10 z nich po 6 !! (presnejšie o desiatich: P)
Ale ak je to úprimné - nechcem byť znechutený) všetko, čo sa zjedlo, je stráviteľné - neskôr si ľahnem a čo zostane na stranách - bude preč počas menštruácie)
Poviem vám cestu, ako bojovať proti zhoreniu galymu - v krátkosti, keď chápem, že chcem napchať všetky druhy škaredých vecí, umyť si jablká (vždy mám doma veľa jabĺk) a sadám si ich a žuť ich, chcem sa jesť znova - ja som znovu žuť jablká - ak nepomôžete, jesť slivky Umývam sa mliekom a stáva sa pre mňa zábavou soooo, že o potravinách už nemyslím)))))) sú tu pre vás dve veci - a zabijete chuť a vyčistíte telo nahromadeného bjaku)))

a naozaj chcem piť deň pred menštruáciou, tak ako tak, prichádza suchá matica))

Mám tak de - tu sedím, prehltnem každý bjaku. čakáme

A pre mňa 1-2 pred týmto obdobím začína, a keď cyklus končí, všetko je zavedené, ale pred tým, zhur je uzhzhzhasny! Neviem, ako sa s tým vysporiadať, je to veľmi zlé!

oh, ako som rád, že existuje veľa z nás, dievčat!))
Veľmi pekne vám ďakujem, usmial sa na mnoho správ a dokonca aj nálada sa výrazne zlepšila.
Už som si myslel, že so mnou niečo nie je v poriadku, strelil som pár kíl, hoci som v týchto dňoch nejedol nič moc a potom sa začalo hrozné zhoršenie!)) - výsledok - prišli dnes!))
a hneď som pochopil všetko. )
Tiež som čítal, že prírastok hmotnosti je normou, telo akumuluje tekutinu v tele)

Dievčatá, tiež chcem neustále jesť, jesť a jesť. Hoci náplasť na ústa lepidlo. = (tu je zatracené ženské telo!

rovnaké zhor! váhy len po menštruácii, nechcem byť rozrušený. to je len hrozné, vo dne, predtým, než sme sa naplniť to všetko v rade, potom chcete nič!

Ahahahah, dievčatá, ako vám môžem všetkým porozumieť)))) je to len kapet, nemám „robiť“, a počas môjho obdobia prídem a nemôžem nič robiť a naozaj nechcem. Keď nie sú žiadne obdobia - len zdravé jedlo, minimum sladkej a múky, akonáhle prídu - to je všetko. ))))) prichádza) všetko, čo letí v ústach, najviac škodlivé, a potom žiadne školenie, ale len na dlhú, dlhú dobu))))), ale potom je nálada dobrá))))))))))))))))

Ako sa vyrovnať s apetítom pred menštruáciou alebo ako vyhrať "zhor pred menštruáciou"

Existuje jeden jedinečný ženský problém v procese regulácie hmotnosti alebo boja o zachovanie postavy - ako poraziť zhora pred menštruáciou. Musím povedať, že menštruačný cyklus a zmeny hormonálnych hladín počas mesiaca majú obrovský vplyv na telo a správanie žien. Zmeny ovplyvňujú nielen náladu, ale aj chuť k jedlu. Prečo je to tak dychtivé jesť pred menštruáciou a ako sa vysporiadať s obžerstvom v predvečer kritických dní?

Faktom je, že niekoľko dní pred začiatkom menštruačného cyklu stúpa hladina ženského progesterónu v jej tele, čo ovplyvňuje rast adrenalínu v krvi, a ten stimuluje tvorbu veľkého množstva žalúdočnej šťavy, ktorá zapaľuje našu chuť k jedlu. Aktívne pracujúci žalúdok doslova okamžite spracuje potravinu, ktorá do nej vstúpila, a doslova bez toho, aby mal čas vstať zo stola, sa opäť cítime hladní.

Okrem zvýšenia hladiny adrenalínu stimuluje progesterón produkciu inzulínu vo väčších množstvách, ako je obvyklé, čo výrazne znižuje hladinu cukru v krvi. Nízka hladina cukru v krvi vedie k tomu, že pred kritickými dňami má žena neukojiteľnú potrebu nielen jesť niečo, ale jesť len niečo sladké. Čím viac sladkého vstúpi do ženského tela, tým viac sa produkuje progesterón, ktorý stimuluje inzulín, ktorý rozkladá krvný cukor a opäť chceme veľa sladkého. A výsledok - extra váhu a vinu za ich slabosť pre sladkosti.

Ako byť? Je možné poraziť vaše telo a vyrovnať sa so zhoršením pred menštruáciou? Ukazuje sa, že obťažnosť pred menštruáciou je celkom ovládateľná.

Po prvé, skúste sa vzdať sladkostí celkom, 4-5 dní pred očakávanou menštruáciou. Ak to chcete urobiť, naplánujte si nejaký výlet, pripravte si zaujímavú knihu alebo film, stretnite sa s priateľom, a to nielen v kaviarni, ale vonku v parku alebo vo veľkom nákupnom centre, jednoducho nakupujte, vyskúšajte čo najviac oblečenia a doprajte si niektoré pekné drobnosti. Urobte si prestávku, aby ste sa zamysleli čo najmenej o potravinách a najmä sladkostiach.

Po druhé, snažte sa jesť potraviny, ktoré sú strávené o niečo dlhšie ako iné. Uprednostnite nízkotučné mäso, ako aj iné živočíšne bielkoviny - nízkotučný tvaroh, kefír, jogurt, obilniny bez cukru, makaróny z tvrdého zrna a zeleninu.

Po tretie, znížiť spotrebu tukových potravín na minimum. Mastné potraviny tiež stimulujú progesterón, ktorý, ako sme zistili, v konečnom dôsledku vedie k žravosti.


Po štvrté, vzdať nakladané potraviny, slanosť, údené mäso, korenisté, to všetko provokuje chuť k jedlu a zadržiava prebytočnú tekutinu v tele.


Dodržiavanie týchto jednoduchých pravidiel vám pomôže vyrovnať sa s vlastnou apetítom v takom zložitom období mesiaca a zachová si dobrú náladu a štíhlu postavu.

Zhor pred menštruáciou

Pocit hladu spôsobí, že žena zjesť všetky domáce potreby, doslova vyprázdniť chladničku. Niekoľko dní pred očakávanou menštruáciou ženy zabudnú na svoj tvar a vzhľad a jednoducho si odumrú, aby potlačili svoj pocit hladu.

Keď začína nový menštruačný cyklus, všetko prechádza a výsledok prejedania je viditeľný. Žena sa potom dlhú dobu vyhovárala kvôli inkontinencii a slabosti, sľubuje si, že sa to už nestane. Ale mesiac pred menštruáciou, všetko začína znova. Pocit hladu prevyšuje všetko a túžba jesť niečo chutné a nezvyčajné nedáva oddych.

Pre takéto správanie existuje vysvetlenie, z mnohých prirodzených dôvodov vzniká ohromná túžba po jedle.

Menštruačný cyklus a všetko, čo sa stane so ženou, závisí od kolísania hormonálneho pozadia. Tieto zmeny ovplyvňujú fyziologický a psychologický stav. V závislosti od fázy sa hladina niektorých hormónov znižuje, zatiaľ čo iné sa zvyšujú. Pocit hladu v tomto prípade je vysvetlený tým, že v druhej fáze ženy estrogény znižujú svoju aktivitu.

V prvej fáze estrogény podporujú rast vajec, ale po ovulácii cyklus podporuje progesterón. To je tiež odpoveď na otázku - prečo prechádza po menštruácii?

Гормон беременности как его еще называют, приводит к повышенной выработке адреналина и норадреналина, которые увеличивают выделение желудочного сока. Его высокая концентрация способствует быстрому перевариванию пищи и требует еще.

Еще одной причиной является инсулин. Его низкий уровень также объясняется доминированием прогестерона. Показатели сахара в крови снижается, а женщине невероятно хочется есть особенно сладкое и богатую углеводами пищу. Nedostatok inzulínu je okamžite potlačený buchty, koláče a čokoládu. Tieto škodlivé sacharidy vedú k nárastu hmotnosti a narušujú tráviaci systém, nehovoriac o ďalších dôsledkoch prejedania.

Nedostatok endorfínov je tiež spojený s hormonálnymi fluktuáciami a jeho nízky obsah je zodpovedný za nedostatok nálady. Samozrejme, ako, ak nie jedlo, zlepšenie zdravia, preto túžba jesť. Nárast hormónu radosti padá na obdobie ovulácie a potom prudko klesá, čo spôsobuje zhoršenie počas menštruácie a pred nimi.

tehotenstvo

Pred príchodom ďalšej menštruácie žena nevie o možnom tehotenstve. Zvýšená chuť do jedla môže byť jedným z prvých príznakov tohto stavu. Telo sa pripravuje na nadchádzajúce dieťa. Hladina hormónu progesterónu stúpa a signalizuje telu, aby akumulovalo živiny. To spôsobuje nadmernú chuť do jedla, pretože pre nosenie dieťaťa je potrebné jesť pre dvoch.

Ak sa koncepcia nevyskytla v prvý deň menštruačného cyklu, hladiny hormónov sa vracajú do normálu a chuť k jedlu klesá, hlad prestáva rušiť.

Pred menštruáciou môžu existovať patologické príčiny zhora, ale tento jav je zriedkavý. Potvrdiť chorobu, ktorá spôsobuje chuť do jedla, môže len vyšetrenie a konzultácie s lekárom. V opačnom prípade sú na vine prírodné procesy, ale nemali by byť príčinou prejedania sa.

Ako sa vyrovnať s hladom pred menštruáciou

Napriek vplyvu prirodzených hormonálnych výkyvov by hlad nemal byť príčinou nenasytnosti. Aby ste sa vyhli komplikáciám a zdravotným problémom, musíte s nimi bojovať.

Samozrejme, nemôžete hladovať, a každý lekár to povie, ale je potrebné dodržiavať vyváženú stravu. Je potrebné vylúčiť občerstvenie a jedlo z rýchleho občerstvenia. Diéty so šalátmi a jogurtom sú nezmyselné, pretože telo potrebuje plné množstvo živín, tento prístup môže viesť k poruche.

Je potrebné dodržiavať diétu a jedlá rozdeliť rovnomerne po celý deň. Odmietnutie z obeda alebo večere môže zhoršiť psychický stav, spôsobiť podráždenosť a apatiu, potom boj proti prejedaniu bude bezvýznamný. Poruchy nervového systému v takýchto prípadoch často končia v noci prejedaním.

Menu by malo zahŕňať kašu, mäso a ryby, ale vyhnúť sa pečeniu a sladkostí. Glutting pred menštruáciou je ťažké uhasiť bežnými tromi alebo štyrmi jedlami denne, takže príjem potravy by mal byť rozdelený na 5-7 občerstvenie.

Jedlo by malo byť vyvážené a čo najzdravšie, najmä v dňoch, kedy dochádza k záchvatom pred menštruáciou. Obmedziť sa na jedlo je argumentovať so samotnou prírodou. To nemožno urobiť, ale môžete uspokojiť svoj hlad nielen sladkosti, ktoré nie sú prospešné, ale bielkoviny potravín. Treba však pripomenúť, že obmedzenie vo výžive by nemalo ovplyvniť ostatné dni po menštruácii. Kompenzácia podvýživy pred menštruáciou môže viesť k zlyhaniu cyklu a hormonálnym poruchám.

Aby ste sa pred menštruáciou udržali vo forme a zabránili zhora, musíte dodržiavať niekoľko jednoduchých pravidiel:

  • používať najmenej 1,5-2 litrov vody za deň,
  • Zahrnúť do stravy iba zdravé potraviny - zeleninu, ovocie, mäso a ryby,
  • odstránenie sladkej, múky a kalórií,
  • nezanedbávať šport,
  • obmedziť príjem soli
  • nezneužívajú zlé návyky
  • vzdať sa alkoholu.

Hormonálna reštrukturalizácia ovplyvňuje prácu celého organizmu, ale srdce trpí viac ako iné, zhoršenie výkonu srdcového svalu narúša zásobovanie krvou, podporuje zadržiavanie tekutín v tele. Ak chcete zmierniť stav a zabrániť opuchu, musíte znížiť príjem soli, čo oneskoruje tok lymfy.

Udržiavaním kalendára menštruačného cyklu sa žena môže vopred pripraviť na ťažké obdobie. Približne 3-4 dni pred začiatkom mesačnej potreby dodržiavať zvolenú taktiku v boji proti zhora. Táto stratégia pomôže nielen prekonať pocit hladu, ale aj zlepšiť blahobyt vo všeobecnosti.

Nervové napätie nie je potrebné na uchopenie jedla a môžete piť bylinné nálevy harmančeka alebo valeriánu. Lekárne majú tiež množstvo liekov na potlačenie príznakov predmenštruačného syndrómu, majú pozitívny vplyv nielen na psychiku, ale tiež výrazne zlepšujú pohodlie a menštruácia je bezbolestná.

Nevykonávajte samoliečbu, ak žena nemôže prekonať nadmerný hlad a riešiť problém sama, musíte vyhľadať pomoc od špecialistu, povie vám, ako sa s týmto problémom vysporiadať.

Ako sa vyrovnať s zhorom pred menštruáciou

Hlavným problémom každej ženy je, ako nenaplniť zhora pred menštruáciou? Aby ste sa vyhli nadmernej váhe a uspokojili hlad, môžete jesť zeleninu, ovocie, obilniny alebo cestoviny. Využite chudé ryby a mäso, ako aj tvaroh. Ak je absolútne neznesiteľné - môžete jesť plátok čokolády zvýšiť náladu.

Pomôcť bojovať s nezrušiteľnou chuťou rôznych zábavy. Vašou úlohou je získať čo najviac nových pozitívnych dojmov. Zhor pred menštruáciou sa zníži kvôli čerstvým emóciám a v dôsledku toho zvýšenej produkcii endorfínov.

Pozrite si video: Celiakia (Apríl 2020).

Pin
Send
Share
Send
Send