Zákazy

Známky na cintoríne

Pin
Send
Share
Send
Send


Skôr alebo neskôr, každý z nás čelí smrti. Bohužiaľ, je neoddeliteľnou súčasťou kruhu, ktorý drží všetky živé bytosti na našej planéte. Narodili sme sa, rástli a zomierame v momente, ktorý je nám neznámy až do posledného fatálneho momentu. Preto nie je nič zlého na tom, aby mali informácie o značkách na cintoríne. Koniec koncov, väčšina z nich je výsledkom dlhých pozorovaní a tajných vedomostí, ktoré mali naši ľudia v dávnych dobách. Za zmienku stojí, že znaky na pohrebe a cintorín predstavujú špecifický súbor pravidiel. Ak ich dodržiavate, mŕtvi vám nikdy nepoškodia, ale naopak, vždy a v akejkoľvek situácii sa postavia za vašu ochranu. Myslíme si, že toto by malo upriamiť vašu pozornosť na tento článok.

Čo nerobiť na cintoríne: zoznam zákazov

Bez ohľadu na náboženské presvedčenie a spoločenské postavenie, každý by mal pochopiť, ako sa správať na cintoríne. Koniec koncov, inak môžete prostredníctvom nevedomosti alebo poruchy urobiť množstvo chýb, vrátane tých fatálnych. Vedomosti si na cintorín určite zachránia pred negativitou a životnými problémami, ktoré môžete priniesť domov po pohrebe alebo návšteve hrobov blízkych. Čo sa teda v cintoríne nedá urobiť:

 • Z nejakého dôvodu je medzi našimi krajanmi zvykom pripomenúť si mŕtvych so silnými nápojmi. To je prísne zakázané tak na pohrebe, ako aj v prípade pravidelnej návštevy cintorína. Faktom je, že duša zosnulého sa môže hnevať na svojho nie príliš triezvyho príbuzného a prispievať k príchodu niektorých problémov v jeho živote. Okrem toho všetci ľudia v súvislosti s mágiou vedia, že energické pole opilej osoby je drasticky oslabené, takže sa na ňu ľahko drží akékoľvek negatívne. A cintorín, ako je známe, je miestom, kde sa hromadí veľké množstvo zlej energie a rôznych subjektov. Nestojí za to riziko a pritiahnu ich pozornosť.
 • Buďte veľmi pozorní pri rozprávaní svojich aktuálnych udalostí v hrobe. Mnohí ľudia, ktorí prichádzajú k svojim zosnulým príbuzným, sa s nimi delia o radostné a smutné správy, plány do budúcnosti a ich obavy o jeden alebo iný čin v živote. Nemusíte však byť príliš emocionálni, pretože vás duša môže v prípade ťažkostí ľutovať a žiadať ju. A je absolútne neprijateľné, lamentujúce, žiadať o smrť. V tomto prípade vás duchovia cintorína nepochybne počujú a splnia požiadavku vyjadrenú hlasom.
 • Je lepšie, aby s vami neboli deti mladšie ako dvanásť rokov. Ešte nestratili kontakt s vyššími silami, takže majú možnosť vidieť duše odchádzajúcich. A tí sa zase môžu snažiť dostať sa do kontaktu s dieťaťom. Zdá sa, že táto skúsenosť nebude prínosom pre vaše dieťa.
 • Nehádajte sa na cintoríne. Naši predkovia tvrdili, že tí, ktorí prisahajú na hrob, budú vždy obklopení problémami a problémami. Ezoterické potvrdzujú toto znamenie, pretože energia odchádzajúcich je schopná niekoľkokrát zvýšiť záporné vyhodené.
 • Skúseným ľuďom sa odporúča, aby pred poludním navštívili hroby zosnulých príbuzných. Po večeri na cintoríne začína búrlivá nízka energia, ktorá vás môže chytiť. Preto si naplánujte takéto výlety do skoršieho rána, v takom prípade budú bezpečné.

Ako vidíte, tieto pravidlá sú pomerne jednoduché, ale nie sú jediné, ktoré sa týkajú prijatia na cintorín. Preto sme sa rozhodli preskúmať niekoľko ďalších dôležitých tém, ktoré odhaľujú povery a pravidlá návštevy cintorína.

Pohreb: ako sa správať správne

Nie je tajomstvom pre nikoho, že je potrebné sprevádzať človeka na jeho poslednej ceste, pozorujúc veľa rituálov. Nie každý z nich je taký významný, aby ovplyvnil život osoby zúčastnenej na procese. V tejto časti sme zozbierali len tie najdôležitejšie pravidlá, ktoré musí dodržiavať každý, kto musel byť na pohrebe:

 • Snažte sa obliekať len v čiernej farbe, sprevádzať milovanú osobu na poslednú cestu. To je veril, že biele a farebné oblečenie sa stane neúctivé k mŕtvej osobe, a vy môžete vzniknúť negatívne.
 • Nikdy nehovorte nahlas na pohrebe, určite to poteší duše žijúce na cintoríne.
 • Nemôžete otráviť príbehy, zdieľať novinky a udalosti zo života, keď ste na cintoríne. Všetky rozhovory by sa mali týkať len zosnulého a dobrých vecí, ktoré urobil v živote.
 • Dokonca aj keď ste mali ťažký vzťah so zosnulým, nájsť dobré slová pre neho počas pohrebe. Na zosnulého v žiadnom prípade nemôže hovoriť zle.
 • Pre doprovod osoby na poslednú cestu je potrebné len v uzavretých topánkach. Holé prsty a päty vám prinesú problémy, pretože môžu prísť do styku s pôdou cintorína.

Akékoľvek porušenie vyššie uvedených pravidiel ťahá sériu problémov, ktoré bude ťažké nejakým spôsobom neutralizovať. Ezoterický hovoria, že takýto negatív sa stáva veľmi ťažkou a neznesiteľnou záťažou, ktorá porušuje obvyklý spôsob života. Majte na pamäti, že v každom prípade stojí za to vziať fľašu vody so sebou na cintorín a uistite sa, že umyť na výstupe, aby sa zbaviť cintorína negatívne.

Môžu tehotné ženy ísť na cintorín: známky

Existuje mnoho otázok, ktoré sú ženy na cintoríne v citlivej pozícii, pretože budúce matky by mali zažiť len pozitívne emócie. Koľko môžu poškodiť účasť na pohrebe alebo návšteve hrobu blízkeho?

Samozrejme, tehotné ženy by sa mali vyhnúť cestovaniu na cintorín. Ich energia je veľmi citlivá na nízke vibrácie, ktoré prenikajú touto zemou. Okrem toho, značky varujú ženy čakajúce na dieťa, aby navštívili cintorín z viacerých dôvodov:

 • Tí, ktorí bývajú na hroboch duší odchádzajúcich a temných bytostí, si ich môžu vziať so sebou. Môžu byť priťahovaní silnou energiou a detská duša sa dostane na volanie, pričom opustí maternicu matky.
 • V niektorých prípadoch sa duša zosnulej osoby môže presťahovať do nenarodeného dieťaťa, ak si to želá predčasne získať telo.

Aby sa tomu zabránilo, tehotná žena by mala nosiť červené šaty a kravatu obväz rovnakej farby na zápästí. To odradí duchov a ochráni dušu budúceho dieťaťa.

Prenocovanie na pogost

Noc na cintoríne je rozbitým dejom väčšiny hororových filmov. Pre mnohých ľudí je to spojené s niečím naozaj strašidelným, čo môže byť fatálne.

Ale vlastne každý môže stráviť noc na cintoríne úplne pokojne. Zvlášť ak príde k hrobu svojho milovaného človeka. Mágovia hovoria, že duše príbuzných nám nikdy nepoškodia. Budú chrániť a chrániť svojich príbuzných pred všetkými problémami materiálneho a iných svetov. Takže sa nemusíte báť, ak vás z jedného alebo druhého dôvodu noc chytila ​​na cintoríne. Len sa opýtajte psychicky na ochranu od svojich príbuzných, ktorí vás určite nepoškodia z cintorína.

Fotografie na cintoríne

Ezoterický o fotografiách zhotovených na cintoríne je mimoriadne negatívny. Myslíme si, že každý vie, že existuje úzky vzťah medzi človekom a jeho obrazom. V tomto prípade môže byť osoba sama ľahko ovplyvnená prostredníctvom fotografie, čo je prípad fotografií cintorína.

Posúďte sami: svoj obraz na fotografii pevne spojíte s rakvou, pomníkom, vencami a samotným zosnulým. To všetko nesie silný odtlačok negatívnej energie, ktorá môže neskôr spôsobiť aj nevyliečiteľnú chorobu. Zvlášť nebezpečné je fotografovať na hrobe, ktorý nie je ani štyridsať dní. Až do vypršania tohto obdobia všetko negatívne, ktoré sa rozplynulo v čase smrti osoby, zostáva na zemi.

Aj fotografie môžu rušiť dušu zosnulého, ktorý sa prostredníctvom snímky začne vracať do svojho domova, kde bol raz dobre. Myslíme si, že z takého okolia budete určite nepohodlní.

Mágovia tvrdia, že je to na cintoríne, že mnohé čierne rituály sa vykonávajú s cieľom poškodiť alebo napadnúť temné energie. Rozhodne náhodou sa môžete zachytiť na takomto mieste spojením svojho obrazu s nízkymi magickými vibráciami. Dôsledkom takéhoto spojenia môže byť dokonca smrť osoby zobrazenej na fotografii.

Foto skladovanie z pohreb

Ak ste ešte museli vziať obrázok hrobu, potom sa snažte, aby to doma. Bude to skutočný negatívny lievik, ktorý vytvorí nepriaznivú atmosféru vo vašej domácnosti. Utiahne to všetko, čo vytvoríte. Deti sú obzvlášť náchylné na takéto vibrácie, neustále začínajú byť choré a rozmarné. V takomto dome nikdy nebude mier, láska a prosperita.

V prípade, že fotografia ešte musí byť uložená v byte, je potrebné dať ich do hrubej obálky. Odložte to od všetkého, čo používate v časti domu, kde nie sú takmer žiadni členovia rodiny.

Veci z hrobu

Pamätajte, že za žiadnych okolností nemôžete nikdy vziať predmety z hrobov. Napríklad kvety na cintoríne sa často stávajú predmetom krádeže. Bezdomovci ich berú zo svojich hrobov a predávajú ich obchodníkom. A tí zase zase z nich robia prostriedky na svoj zisk. Zoberme si, že takýto čin môže veľmi rozrušiť dušu. Koniec koncov, kvety na cintoríne sú určené pre jedného alebo druhého zosnulého. Ak ich vezmete, dopustíte sa veľmi nečinného činu, ktorý bude čoskoro potrestaný.

Omeny zakázali odoberať veci zo cintorína, už patria dušiam a musia s nimi zostať. Mnohým mágom sa odporúča, aby prišli do hrobu príbuzných s minimálnym množstvom vecí. Nakoniec, telefón, ktorý vypadol, napríklad úplne náhodou z vrecka, bude tiež musieť zostať na cintoríne, ako každá iná vec, ktorá padla na túto zem.

Ak ste stále chamtiví a zdvihnite tento alebo ten predmet, potom sa budete na dušu hnevať a môže ísť do vášho domova, aby ste dostali svoju vec. Mier v tomto prípade sa stane vaším nedosiahnuteľným snom.

Cintorín

Pozemok z cintorína je najhoršia vec, ktorú môžete priniesť do svojho domova. V tomto prípade nielenže priťahujete všetkých negatívov z cintorína, ale doslova prinesiete kúsok hrobu do bytu. Dôsledky tejto chyby budú mimoriadne smutné.

Aby nedošlo k neúmyselnému vzletu z cintorína, opláchnite podrážky topánok vodou, potom si umyte ruky a tvár. Iba takýmto spôsobom neutralizujete negatívne, zamerané na akýkoľvek cintorín.

Pád na pohrebe

Padanie na cintorín je zlé znamenie, sľubujúce veľa problémov. Ale stále je potrebné vziať do úvahy nuansy tohto pádu, ktoré výrazne ovplyvňujú situáciu.

Ak ste náhodou klopýtli, potom nebuďte rozrušený. Znamená to absolútne nič a bezdôvodne sa nemusíte obávať. Snažte sa však stále nespadať do cintorína. Znamenie tohto sľubuje rýchlu smrť alebo dlhú chorobu. Zvlášť zlé je dostať sa do hrobu, ktorý už bol pre niekoho pripravený, tento incident môže znamenať, že vás mŕtvy človek vtiahne a snaží sa zachovať energetické spojenie s vami.

Tí, ktorí padli počas pohrebného sprievodu, by mali okamžite opustiť cintorín. Najlepšie je ísť do kostola po tomto incidente, musíte ho umyť svätou vodou, dať sviečku pre dušu zosnulého a niekoľkokrát si prečítať akúkoľvek modlitbu.

Domáce zvieratá na cintoríne

Mačky alebo psy na cintoríne - značky ďaleko od najlepších. Naši predkovia tiež povedali, že v prípade mŕtveho človeka v dome stojí za to odstrániť z neho všetkých domácich miláčikov. To platí najmä pre mačky. Sú úzko spätí s temným svetom a môžu vám prilákať nové nešťastie - smrť niekoho iného z vašej rodiny.

Ak ste videli zviera počas pohrebného sprievodu, potom ho kúpte. Je možné, že nepokojná duša sa k vám pokúša priblížiť. Dajte mačku alebo psa liečiť a jemne riadiť zviera preč od vás. Vskutku, takým spôsobom blízko vás môže byť zlý duch.

Veľa kontroverzií je znakom vtákov na cintoríne. Avšak väčšina esoterikov súhlasí s tým, že vták, ktorý letel do hrobu, vám dá znamenie od zosnulého. V dávnych dobách sa verilo, že duše ľudí, ktorí počas svojho života nedokázali niečo dokončiť, boli zamorené vtákmi. Preto lietajú k príbuzným, snažia sa pripomenúť ich nedokončené a dôležité podnikanie.

Peniaze na cintoríne

Na cintoríne sú špeciálne znaky spojené s peniazmi. Nikdy sa nedostávajte na účet na cintoríne. A ešte viac ich nezačne počítať. V opačnom prípade stratíte nielen celú sumu v peňaženke, ale aj peniaze nahromadené v tomto prípade.

Ak vaša bankovka padla, potom ju nechajte na duši zosnulého - chamtivosť vás neprivedie k dobru. Koniec koncov, získavanie peňazí, uraziť zosnulého a prinútiť ho nasledovať vás, aby ste ho vrátili. Pamätajte, že existuje pravidlo, ktoré zakazuje vyzdvihnúť čokoľvek zo zeme na cintoríne.

Pin
Send
Share
Send
Send