Zdravie

Použitie vitamínového komplexu Doppelgerts počas menopauzy

Nástroj je aktívny doplnok výživy, ktorý je určený na použitie u žien s menopauzou, ako všeobecné tonikum. Pretože v období menopauzy v ženskom tele existujú prejavy mnohých nepríjemných symptómov (kardiovaskulárne, urogenitálne, neuro-vegetatívne), tento doplnok výživy je prostriedkom na poskytnutie terapeutického účinku.

Liek významne znižuje stupeň potenia, "návaly horúčavy", podráždenosť, znižuje pravdepodobnosť rakoviny prsníka, osteoporózy, drastického nárastu hmotnosti.

Sójové izoflavóny sú rastlinné estrogény, ktorých chemická štruktúra je identická s estradiolom, ktorý sa vyrába v ženskom tele. Ukázané ženám s nedostatkom estrogénu. Na rozdiel od estrogénov syntetického pôvodu sójové izoflavóny nevyvolávajú vývoj vedľajších účinkov.

Teleso ľahšie toleruje fytoestrogény a je bezpečnejšie. Pod ich vplyvom znižuje intenzitu návalov horúčavy, znižuje závažnosť a frekvenciu náhlych prejavov potenia, znižuje podráždenosť. Táto látka znižuje pravdepodobnosť vzniku rakoviny prsníka a osteoporózy.

Stopový prvok vápnika je vo všetkých tkanivách v tele. V období menopauzy sa intenzita jej straty výrazne zvyšuje, takže pre normálny zdravotný stav musí žena tento deficit vyplniť.

Vitamín D3 sa podieľa na regulácii metabolizmu minerálov. Pri nedostatku vitamínu D3 rozpustného v tukoch je metabolizmus vápnika a fosforu narušený. Vitamín D3 podporuje aktívnu absorpciu vápnika a jeho vstrebávanie do kostného tkaniva.

Vápnik aj vitamín D3 pre ženy počas menopauzy sú veľmi dôležité látky pre osteoporózu, osteopéniu, pre prevenciu zlomenín.

Vitamín B1 sa podieľa na metabolizme sacharidov. Keď je nedostatok, oxidácia sacharidov je narušená, je pozorovaná inhibícia plastových a energetických procesov.

Vitamín B2 sa v organizme zúčastňuje procesov oxidácie a redukcie, zúčastňuje sa metabolizmu lipidov, proteínov, sacharidov. Jeho účinok má pozitívny vplyv na stav slizníc, pokožky. Tento vitamín normalizuje funkciu čriev.

Vitamín B6 sa podieľa na metabolizme aminokyselín a lipidov, zúčastňuje sa procesu tvorby hemoglobínu. Zlepšuje svalovú funkciu. Podporuje aktívny rast, aktivuje ochranné funkcie kože.

Vitamín B12 sa podieľa na tvorbe červených krviniek a hemoglobínu, je dôležitý na prevenciu anémie. Podieľa sa na metabolických procesoch sacharidov a aminokyselín, normalizuje funkciu nervových buniek.

Kyselina listová sa podieľa na metabolických procesoch aminokyselín, aktivuje proces tvorby krvi v kostnej dreni, zlepšuje vstrebávanie vitamínu B12. Pozitívny vplyv na stav ciev a srdca.

Biotín sa zúčastňuje metabolizmu sacharidov, proteínových lipidov. Normalizuje štruktúru nechtov, vlasov, pokožky.

Všetky zložky v komplexe umožňujú predchádzať výrazným psycho-emocionálnym poruchám a poruchám vegetatívne-vaskulárnej povahy, znižujú pravdepodobnosť osteoporózy, zlepšujú stav nervového systému, srdca, ciev. Tento doplnok umožňuje výrazne zlepšiť kvalitu života počas menštruačnej pauzy, zachovať vonkajšiu krásu a zdravie.

Špeciálne pokyny

Neprekračujte povolenú dávku lieku.

Skôr ako začnete užívať Doppelgerz Menopauzu, musíte sa poradiť so svojím lekárom.

Existuje množstvo komplexných nástrojov, ktoré sa zdajú ovplyvniť telo ženy.

To sú prostriedky: Klimaksan, Livial, Lady-so vzorcom Menopauza deň / noc, atď.

Použitie výživových doplnkov pre deti a mladistvých do 18 rokov sa nevykonáva.

Recenzie Doppelgerz Active Menopauza

Ženy opustiť pozitívne hodnotenie počas menopauzy o tejto drogy. Je potrebné poznamenať, že v procese užívania tohto doplnku sa podráždenosť postupne znižuje, znižuje sa počet a závažnosť návalov horúčavy, zlepšuje sa celkový stav žien počas menštruačného obdobia.

Existujú recenzie žien, ktoré sa tento nástroj s cieľom zlepšiť stav problému kože. Poznamenali, že po niekoľkých týždňoch došlo k výraznému zlepšeniu.

Lekáreň IFC
 • Doppelgerts Aktívna menopauza Quayisser Pharma, Nemecko
zobraziť viac

POZOR! Informácie o drogách na stránke sú referenciou a sumarizáciou, zozbierané z verejne dostupných zdrojov a nemôžu slúžiť ako základ pre rozhodovanie o užívaní drog v priebehu liečby. Pred použitím lieku Doppelgerts Aktívna menopauza, určite sa poraďte so svojím lekárom.

Aplikácia Doppelgerz Menopauza

S nástupom menopauzy potrebujú mnohé ženy prostriedky na upokojenie svojich prejavov. Jeden potrebuje hormóny, druhý má dostatok rastlinných náhrad. Ale vitamínové komplexy vyžadujú všetci.

Menopauza - jeden z prostriedkov tohto typu, ktorý dokáže nielen naplniť telo potrebnými látkami, ale aj vyrovnať sa so symptómami stavu. Obsahuje vitamíny a zložky, ktoré nahrádzajú hormóny produkované pohlavnými žľazami.

Ako komplex vitamínov

Doppelgerz je považovaný za doplnok výživy. Ale vďaka výnimočnému zloženiu, ktoré obsahuje overený súbor látok, má v menopauze nasledujúce možnosti ovplyvniť ženské telo:

 • Zníženie počtu a intenzity návalov horúčavy na hlavu, a tým aj eliminácia bolestí hlavy. S liekom normálne potenie. To všetko umožňuje žene viesť bývalý aktívny život, vracia ostrosť reakcií a myslenia,

 • Zníženie intenzity emocionálnych a nervových prejavov. Útoky podráždenosť, zlá nálada s doppelgerz prekonať jednoduchšie a rýchlejšie. Vďaka tomu sa zlepšuje spánok, zvyšuje sa sila a depresia prestáva byť hrozbou, pretože sa tiež znižuje jej šanca,
 • Zachovanie priechodnosti ciev a pružnosť ich stien. To umožňuje srdcu pracovať bez zvýšeného zaťaženia zvláštneho menopauzy. Tlakové skoky s doppelgerzom počas menopauzy sú menej časté a nemajú rovnakú vysokú amplitúdu,
 • Obnova svalovej a vaginálnej sliznice, vulvy a močových orgánov. Suchosť v intímnej oblasti nie je cítiť, zastaviť časté ísť na záchod. Doppelgerz znižuje riziko cystitídy, kandidózy, vaginitídy a inkontinencie moču.
 • Udržiava tón pleti, hustotu vlasov a silu nechtov. V dôsledku poklesu objemu pohlavných hormónov, metabolických porúch, menopauzy sa vyznačuje rýchlym starnutím, stratou vizuálnej príťažlivosti. U väčšiny žien sa to ukazuje byť bolestivé, zvyšuje závažnosť psycho-emocionálnych prejavov. Vitamíny nedovoľujú starnutiu tkanív tak rýchlo a zreteľne, ako v ich neprítomnosti,
 • Zachovanie hustoty kostí. BAA stimuluje produkciu látok, ktoré podporujú ich tkanivá a inhibujú tvorbu buniek deštruktívnych zložiek. Osteoporóza stráca šance
 • Stimulácia produkcie imunitných buniek rôznymi tkanivami tela. Charakteristikou vyvrcholenia je, že vyblednutie obranných síl zvyšuje pravdepodobnosť chorôb nielen v gynekologickej oblasti, ktorá má najväčšie zmeny, ale aj v iných. Liek spôsobuje, že telo je odolnejšie voči baktériám a vírusom, čo znižuje ich šance.

Vzhľad "zlých" buniek je možný v dôsledku hormonálnych porúch a psycho-emocionálnych prejavov, ktoré spôsobujú. BAA doppelgerts redukuje tieto riziká mnohokrát, čo dokazuje aj výskum.

Zloženie komplexu

Hlavná vec, ktorá presvedčí ženy a ich lekári vybrať presne doppelgerts menopauza, zloženie lieku. Výrobcovia to netajia, ale je dôležité vedieť, ako každá zložka ovplyvňuje ženské telo:

 • Sójové izoflavóny. Ide o zlúčeniny podobné estrogénu, ktoré napodobňujú účinok estradiolu, ale bez jeho vedľajších účinkov. Aktívne sa stavajú proti všetkým symptómom menopauzy na akejkoľvek úrovni stavu. V počiatočnej fáze, keď nastane menštruácia, sa doppelgerz stanú pravidelnejšími, ale prinášajú menej bolestivé pocity. Pri postmenopauzálnej atrofii reprodukčných orgánov nie je vďaka lieku tak výrazný, že by vyvolal zjavné problémy,

 • Vápnik. Tento prvok je nevyhnutný nielen pre silu kostného tkaniva, teda pre prevenciu osteoporózy. Podieľa sa na metabolizme, práca srdca a čistota krvných ciev závisí od jeho dostatočného množstva,
 • Vitamín D3. Minerálna výmena je bez nej nemožná. Najmä látka je nevyhnutná pre absorpciu vápnika a fosforu, to znamená udržiavanie sily kostí, ako aj dobrú pamäť, pozornosť, schopnosť sústrediť sa,
 • Vitamín B1. Potrebné na reguláciu metabolizmu sacharidov. Jeho nedostatok spôsobuje zvýšenie hladiny glukózy v krvi, to znamená rozvoj diabetu, ako aj zvyšné oxidované zložky v tkanivách. Menopauza vitamíny doppelgerts obsahujú B1 v dostatočnom množstve, aby sa tomu zabránilo,
 • Vitamín B2. Je dôležité zachovať videnie, pretože do značnej miery reguluje metabolizmus lipidov, proteínov a sacharidov. Z tých istých dôvodov závisí od stavu slizníc, vrátane intímnej oblasti tela,
 • Vitamín B6. Je nevyhnutný pre trávenie tukov, tvorbu červených krviniek, aminokyselín, a tým udržuje pružnosť svalov, kože,
 • Vitamín B12. Bez nej sa nevyskytuje tvorba hemoglobínu a naplnenie krvi červenými krvinkami. A s dostatkom vitamínov nie je žena ohrozená anémiou, slabosťou a rýchlym starnutím tkanív,
 • Vitamín B9. Látka je nevyhnutná pri syntéze aminokyselín, stimuluje hematopoetickú funkciu kostnej drene. Vitamín podporuje zdravie ciev a srdca, tráviaceho traktu, vstrebávanie minerálov,
 • Biotín. Je nevyhnutná pre správnosť metabolických procesov, to znamená živosť, vytrvalosť, ako aj zachovanie vizuálnej príťažlivosti. Biotín je obzvlášť dôležitý pre krásu pokožky, vlasov, nechtov.

Odporúčame prečítať si článok o používaní lieku Ledis Formula pre menopauzu. Dozviete sa o zložení a účinkoch finančných prostriedkov na ženské telo počas menopauzy, ako získať vitamínový komplex.

Ako liek používať

Napriek prítomnosti vitamínov, ktoré sú potrebné v každom veku, doppelgerz aktívna menopauza nemôže byť braná ako prísada do potravín. Tento liek je účinný v menopauze v ktoromkoľvek štádiu. Je predpísaný nielen pre ťažké prejavy, ale aj pre ich prevenciu, prevenciu komplikácií.

Vezmite nástroj do mesiaca každý deň. Denná dávka bude 1 tableta, ktorá sa umyje vodou bez mletia. Je lepšie vziať doppelgerts ráno, pri raňajkách, aby sa vitamíny vstrebávali za denného svetla. Potom ich dopad bude úplný.

Nežiaduce prejavy pri používaní výživových doplnkov sa obyčajne nestane, ak sa pozoruje dávkovanie. Individuálna neznášanlivosť je možná, čo je zriedkavé.

V prípade tehotenstva sa liek nemôže použiť. Opakovaný kurz by nemal byť skôr ako mesiac po skončení prvého.

Doppelgerzov komplex a menopauza sa stávajú stále častejšou kombináciou. Vzhľadom na prítomnosť fytohormónov a vitamínov, s miernym prúdením menopauzy, sa môžete obmedziť len na jednu. Liek má podporný a posilňujúci účinok, obnovuje imunitný systém. Tento nástroj môže byť použitý pri liečbe závažných príznakov menopauzy, spolu s hormonálnymi.

Doppelgerz Menopauza: návod na použitie

Latinský názov: Doppelherz® Active Menopauza ATH kód: A11AB Účinná látka: multivitamíny, vápnik a fytoestrogény

Výrobca: Queisser Pharma Gmbh & Co (Nemecko)

Podmienka pre lekárne: Bez predpisu

Doppelgerts Menopauza je doplnok výživy, ktorý sa používa na udržanie zdravia žien, ktorých telo je v stave menopauzy. Okrem toho, že poskytuje všeobecný posilňujúci účinok, prispieva k účinnej liečbe kardiovaskulárnych, neuro-vegetatívnych a urogenitálnych ochorení, ktoré vznikajú počas tohto procesu.

Vzhľadom na komplexnú interakciu zložiek liek znižuje tieto prejavy menopauzy ako nadmerné potenie, návaly horúčavy, podráždenosť. Pravidelné užívanie lieku Doppelgerz Aktívna menopauza znižuje riziko vzniku malígnych nádorov a osteoporózy, ako aj prudký nárast nadváhy.

Indikácie na použitie

Prijať Doppelgerts Aktívna menopauza sa odporúča ako biologická prísada a zdroj dodatočných príjmov fytoestrogénov, vitamínov, vápnika.

Odporúča sa pre ženy počas premenopauzy a postmenopauzy, ako aj pacientov s menopauzálnym syndrómom.

kontraindikácie

Doppelgerz nie je predpísaný, menopauza nie je indikovaná, ak pacient trpí neznášanlivosťou na zložky výživového doplnku (aj v anamnéze precitlivenosti).

Liek sa nepoužíva počas tehotenstva, kŕmenia a nie je určený pre deti a dospievajúcich mladších ako 18 rokov.

Vedľajšie účinky

Dobre sa toleruje. Niekedy v procese užívania výživových doplnkov sa môžu vyvinúť alergické reakcie.

Návod na použitie (spôsob a dávkovanie) t

Doplnky sa prijímajú s jedlom vnútri, s tekutinou, bez nutnosti žuť tablety. Pred užitím tohto doplnku sa odporúča poradiť sa s odborníkom a získať individuálne pokyny.

Tablety sa majú užívať do jedného mesiaca.

predávkovať

Žiadne údaje o účinkoch predávkovania.

interakcie

Nepozorovali sa žiadne významné interakcie lieku Doppelgerts Aktívna menopauza a iné lieky.

Podmienky predaja

Tento doplnok môžete zakúpiť bez lekárskeho predpisu.

Podmienky skladovania

Doplnky stravy uchovávajte pri teplote 25 stupňov, chráňte tablety pred vlhkosťou.

Čas použiteľnosti

Špeciálne pokyny

Neprekračujte povolenú dávku lieku.

Skôr ako začnete užívať Doppelgerz Menopauzu, musíte sa poradiť so svojím lekárom.

Existuje množstvo komplexných nástrojov, ktoré sa zdajú ovplyvniť telo ženy.

To sú prostriedky: Klimaksan, Livial, Lady-so vzorcom Menopauza deň / noc, atď.

Použitie výživových doplnkov pre deti a mladistvých do 18 rokov sa nevykonáva.

Počas gravidity a laktácie

Počas tehotenstva a kŕmenia doplnok nemožno prijať.

Recenzie Doppelgerz Active Menopauza

Ženy opustiť pozitívne hodnotenie počas menopauzy o tejto drogy. Je potrebné poznamenať, že v procese užívania tohto doplnku sa podráždenosť postupne znižuje, znižuje sa počet a závažnosť návalov horúčavy, zlepšuje sa celkový stav žien počas menštruačného obdobia.

Existujú recenzie žien, ktoré sa tento nástroj s cieľom zlepšiť stav problému kože. Poznamenali, že po niekoľkých týždňoch došlo k výraznému zlepšeniu.

Cena, kde sa dá kúpiť

Náklady na Doppelgerts Active Menopauza (balenie 30 tabliet) sa pohybujú od 410 do 460 rubľov.

 • Doppelgerts aktíva Menopauza tablety 1,69 g 30 ks Queueser Pharma [Kweisser Pharma]
Lekáreň IFC
 • Doppelgerts Aktívna menopauza Quayisser Pharma, Nemecko
zobraziť viac

POZOR! Informácie o drogách na stránke sú referenciou a sumarizáciou, zozbierané z verejne dostupných zdrojov a nemôžu slúžiť ako základ pre rozhodovanie o užívaní drog v priebehu liečby. Pred použitím lieku Doppelgerts Aktívna menopauza, určite sa poraďte so svojím lekárom.

Aplikácia Doppelgerz Menopauza

S nástupom menopauzy potrebujú mnohé ženy prostriedky na upokojenie svojich prejavov. Jeden potrebuje hormóny, druhý má dostatok rastlinných náhrad. Ale vitamínové komplexy vyžadujú všetci.

Menopauza - jeden z prostriedkov tohto typu, ktorý dokáže nielen naplniť telo potrebnými látkami, ale aj vyrovnať sa so symptómami stavu. Obsahuje vitamíny a zložky, ktoré nahrádzajú hormóny produkované pohlavnými žľazami.

Ako komplex vitamínov

Doppelgerz je považovaný za doplnok výživy. Ale vďaka výnimočnému zloženiu, ktoré obsahuje overený súbor látok, má v menopauze nasledujúce možnosti ovplyvniť ženské telo:

 • Zníženie počtu a intenzity návalov horúčavy na hlavu, a tým aj eliminácia bolestí hlavy. S liekom normálne potenie. To všetko umožňuje žene viesť bývalý aktívny život, vracia ostrosť reakcií a myslenia,

 • Zníženie intenzity emocionálnych a nervových prejavov. Útoky podráždenosť, zlá nálada s doppelgerz prekonať jednoduchšie a rýchlejšie. Vďaka tomu sa zlepšuje spánok, zvyšuje sa sila a depresia prestáva byť hrozbou, pretože sa tiež znižuje jej šanca,
 • Zachovanie priechodnosti ciev a pružnosť ich stien. To umožňuje srdcu pracovať bez zvýšeného zaťaženia zvláštneho menopauzy. Tlakové skoky s doppelgerzom počas menopauzy sú menej časté a nemajú rovnakú vysokú amplitúdu,
 • Восстановление тонуса мышц и слизистых влагалища, вульвы и мочевыводящих органов. Suchosť v intímnej oblasti nie je cítiť, zastaviť časté ísť na záchod. Doppelgerz znižuje riziko cystitídy, kandidózy, vaginitídy a inkontinencie moču.
 • Udržiava tón pleti, hustotu vlasov a silu nechtov. V dôsledku poklesu objemu pohlavných hormónov, metabolických porúch, menopauzy sa vyznačuje rýchlym starnutím, stratou vizuálnej príťažlivosti. U väčšiny žien sa to ukazuje byť bolestivé, zvyšuje závažnosť psycho-emocionálnych prejavov. Vitamíny nedovoľujú starnutiu tkanív tak rýchlo a zreteľne, ako v ich neprítomnosti,
 • Zachovanie hustoty kostí. BAA stimuluje produkciu látok, ktoré podporujú ich tkanivá a inhibujú tvorbu buniek deštruktívnych zložiek. Osteoporóza stráca šance
 • Stimulácia produkcie imunitných buniek rôznymi tkanivami tela. Charakteristikou vyvrcholenia je, že vyblednutie obranných síl zvyšuje pravdepodobnosť chorôb nielen v gynekologickej oblasti, ktorá má najväčšie zmeny, ale aj v iných. Liek spôsobuje, že telo je odolnejšie voči baktériám a vírusom, čo znižuje ich šance.

Vzhľad "zlých" buniek je možný v dôsledku hormonálnych porúch a psycho-emocionálnych prejavov, ktoré spôsobujú. BAA doppelgerts redukuje tieto riziká mnohokrát, čo dokazuje aj výskum.

Zloženie komplexu

Hlavná vec, ktorá presvedčí ženy a ich lekári vybrať presne doppelgerts menopauza, zloženie lieku. Výrobcovia to netajia, ale je dôležité vedieť, ako každá zložka ovplyvňuje ženské telo:

 • Sójové izoflavóny. Ide o zlúčeniny podobné estrogénu, ktoré napodobňujú účinok estradiolu, ale bez jeho vedľajších účinkov. Aktívne sa stavajú proti všetkým symptómom menopauzy na akejkoľvek úrovni stavu. V počiatočnej fáze, keď nastane menštruácia, sa doppelgerz stanú pravidelnejšími, ale prinášajú menej bolestivé pocity. Pri postmenopauzálnej atrofii reprodukčných orgánov nie je vďaka lieku tak výrazný, že by vyvolal zjavné problémy,

 • Vápnik. Tento prvok je nevyhnutný nielen pre silu kostného tkaniva, teda pre prevenciu osteoporózy. Podieľa sa na metabolizme, práca srdca a čistota krvných ciev závisí od jeho dostatočného množstva,
 • Vitamín D3. Minerálna výmena je bez nej nemožná. Najmä látka je nevyhnutná pre absorpciu vápnika a fosforu, to znamená udržiavanie sily kostí, ako aj dobrú pamäť, pozornosť, schopnosť sústrediť sa,
 • Vitamín B1. Potrebné na reguláciu metabolizmu sacharidov. Jeho nedostatok spôsobuje zvýšenie hladiny glukózy v krvi, to znamená rozvoj diabetu, ako aj zvyšné oxidované zložky v tkanivách. Menopauza vitamíny doppelgerts obsahujú B1 v dostatočnom množstve, aby sa tomu zabránilo,
 • Vitamín B2. Je dôležité zachovať videnie, pretože do značnej miery reguluje metabolizmus lipidov, proteínov a sacharidov. Z tých istých dôvodov závisí od stavu slizníc, vrátane intímnej oblasti tela,
 • Vitamín B6. Je nevyhnutný pre trávenie tukov, tvorbu červených krviniek, aminokyselín, a tým udržuje pružnosť svalov, kože,
 • Vitamín B12. Bez nej sa nevyskytuje tvorba hemoglobínu a naplnenie krvi červenými krvinkami. A s dostatkom vitamínov nie je žena ohrozená anémiou, slabosťou a rýchlym starnutím tkanív,
 • Vitamín B9. Látka je nevyhnutná pri syntéze aminokyselín, stimuluje hematopoetickú funkciu kostnej drene. Vitamín podporuje zdravie ciev a srdca, tráviaceho traktu, vstrebávanie minerálov,
 • Biotín. Je nevyhnutná pre správnosť metabolických procesov, to znamená živosť, vytrvalosť, ako aj zachovanie vizuálnej príťažlivosti. Biotín je obzvlášť dôležitý pre krásu pokožky, vlasov, nechtov.

Odporúčame prečítať si článok o používaní lieku Ledis Formula pre menopauzu. Dozviete sa o zložení a účinkoch finančných prostriedkov na ženské telo počas menopauzy, ako získať vitamínový komplex.

Ako liek používať

Napriek prítomnosti vitamínov, ktoré sú potrebné v každom veku, doppelgerz aktívna menopauza nemôže byť braná ako prísada do potravín. Tento liek je účinný v menopauze v ktoromkoľvek štádiu. Je predpísaný nielen pre ťažké prejavy, ale aj pre ich prevenciu, prevenciu komplikácií.

Vezmite nástroj do mesiaca každý deň. Denná dávka bude 1 tableta, ktorá sa umyje vodou bez mletia. Je lepšie vziať doppelgerts ráno, pri raňajkách, aby sa vitamíny vstrebávali za denného svetla. Potom ich dopad bude úplný.

Nežiaduce prejavy pri používaní výživových doplnkov sa obyčajne nestane, ak sa pozoruje dávkovanie. Individuálna neznášanlivosť je možná, čo je zriedkavé.

V prípade tehotenstva sa liek nemôže použiť. Opakovaný kurz by nemal byť skôr ako mesiac po skončení prvého.

Doppelgerzov komplex a menopauza sa stávajú stále častejšou kombináciou. Vzhľadom na prítomnosť fytohormónov a vitamínov, s miernym prúdením menopauzy, sa môžete obmedziť len na jednu. Liek má podporný a posilňujúci účinok, obnovuje imunitný systém. Tento nástroj môže byť použitý pri liečbe závažných príznakov menopauzy, spolu s hormonálnymi.

Doppelgerz Menopauza: návod na použitie

Latinský názov: Doppelherz® Active Menopauza ATH kód: A11AB Účinná látka: multivitamíny, vápnik a fytoestrogény

Výrobca: Queisser Pharma Gmbh & Co (Nemecko)

Podmienka pre lekárne: Bez predpisu

Doppelgerts Menopauza je doplnok výživy, ktorý sa používa na udržanie zdravia žien, ktorých telo je v stave menopauzy. Okrem toho, že poskytuje všeobecný posilňujúci účinok, prispieva k účinnej liečbe kardiovaskulárnych, neuro-vegetatívnych a urogenitálnych ochorení, ktoré vznikajú počas tohto procesu.

Vzhľadom na komplexnú interakciu zložiek liek znižuje tieto prejavy menopauzy ako nadmerné potenie, návaly horúčavy, podráždenosť. Pravidelné užívanie lieku Doppelgerz Aktívna menopauza znižuje riziko vzniku malígnych nádorov a osteoporózy, ako aj prudký nárast nadváhy.

Indikácie na použitie

Doppelgerts Aktívna menopauza je indikovaná na použitie ženami počas menopauzy ako ďalší zdroj základných vitamínov, vápnika a fytoestrogénov. Liek je účinný pre:

 • Normalizácia hormonálnych hladín počas menopauzy
 • Eliminácia psycho-emocionálnych porúch, vyjadrená únavou, zvýšenou slznosťou a podráždenosťou
 • Eliminácia porúch vegetatívne-cievneho systému - návaly horúčavy, zrýchlená srdcová frekvencia, potenie, prírastok hmotnosti
 • Zníženie rizika osteoporózy, ktorá sa zvyšuje s nástupom menopauzy v dôsledku horšej absorpcie vápnika.

Činnosť Doppelgerts Aktívna menopauza je založená na interakcii komplexu vitamínov, fytoestrogénov a vápnika.

Každý z prvkov lieku má určité vlastnosti, ktoré plnia ich úlohu pri udržiavaní zdravia ženy:

 1. Sójové izoflavóny. Sú to zlúčeniny podobné estrogénu, ktoré majú podobný účinok ako estradolum - ženský pohlavný hormón. Ale na rozdiel od neho nemajú žiadne vedľajšie účinky a kontraindikácie. Účinné na odstránenie príznakov menopauzy v akomkoľvek štádiu jej vývoja. Pri užívaní lieku v počiatočnom štádiu, keď dochádza k oneskoreniam pri menštruácii, pomáhajú izoflavóny normalizovať proces a eliminovať jeho nepohodlie. Počas postmenopauzy je atrofia reprodukčných orgánov obmedzená a zabraňuje vzniku následných komplikácií.
 2. Uhličitan vápenatý. Vzhľadom na vlastnosť prvku na posilnenie kosti a spojivového tkaniva, liek pomáha znížiť riziko osteoporózy. Okrem toho, vápnik je členom metabolizmu v tele as dostatočným množstvom normalizuje prácu srdca a cievneho systému.
 3. Vitamín B1 (tiamín). Povinný prvok regulácie metabolizmu sacharidov v krvi. S nedostatkom zvýšených hladín oxidovaných prvkov, ako aj cukru, ktorý vedie k cukrovke.
 4. Vitamín B2. Prispieva k zachovaniu zrakovej ostrosti vďaka vlastnostiam na reguláciu metabolizmu lipidov, proteínov a uhlíka. Prvok je tiež zodpovedný za udržiavanie slizníc tela v normálnom stave.
 5. Vitamín B6 (pyroxidín). V určitom množstve je potrebné pre správne trávenie tukov, syntézu červených krviniek a aminokyselín, vracia pružnosť a hladkosť pokožky a svalových vlákien.
 6. Vitamín B9 (kyselina listová). Je účastníkom syntézy aminokyselín a tiež stimuluje hematopoetickú funkciu kostnej drene. S dostatočným množstvom podporuje fungovanie kardiovaskulárnych a tráviacich systémov.
 7. Vitamín B12 (kyanokolamín). Účasť na produkcii hemoglobínu preto zabraňuje vzniku anémie, ktorá je sprevádzaná slabosťou a rýchlym starnutím tkanív a buniek.
 8. Vitamín H (biotín). Normalizuje metabolické procesy tela, udržuje krásu pokožky, vlasov a nechtov. Prispieva k zachovaniu vitality a zvyšuje výdrž.
 9. Vitamín D Pomáha udržiavať silu kostného tkaniva, pretože sa podieľa na normálnej absorpcii vápnika a fosforu. Okrem toho, vzhľadom na zaradenie vitamínu D3, s pravidelným užívaním lieku zlepšuje pamäť, pozornosť, koordinácia.

Ten istý výrobca vyrába ďalší doplnok výživy - Doppelgerts Meloaktiv, ktorého pokyny obsahujú informácie o jeho zložení a liečebnom účinku. Liek je odlišný od Doppelgertovho aktívneho menopauzálneho nedostatku biotínu a vitamínu B2. Indikácie pre použitie a vlastnosti oboch prostriedkov sú však rovnaké.

Uvoľňovací formulár

Tento prostriedok sa vyrába v tabletách, ktoré obal pokrýva.

V balení Doppelgerts Menopauza - 30 tabliet.

Farmakologický účinok

Nástroj je aktívny doplnok výživy, ktorý je určený na použitie u žien s menopauzou, ako všeobecné tonikum. Pretože v období menopauzy v ženskom tele existujú prejavy mnohých nepríjemných symptómov (kardiovaskulárne, urogenitálne, neuro-vegetatívne), tento doplnok výživy je prostriedkom na poskytnutie terapeutického účinku.

Liek významne znižuje stupeň potenia, "návaly horúčavy", podráždenosť, znižuje pravdepodobnosť rakoviny prsníka, osteoporózy, drastického nárastu hmotnosti.

Sójové izoflavóny sú rastlinné estrogény, ktorých chemická štruktúra je identická s estradiolom, ktorý sa vyrába v ženskom tele. Ukázané ženám s nedostatkom estrogénu. Na rozdiel od estrogénov syntetického pôvodu sójové izoflavóny nevyvolávajú vývoj vedľajších účinkov.

Teleso ľahšie toleruje fytoestrogény a je bezpečnejšie. Pod ich vplyvom znižuje intenzitu návalov horúčavy, znižuje závažnosť a frekvenciu náhlych prejavov potenia, znižuje podráždenosť. Táto látka znižuje pravdepodobnosť vzniku rakoviny prsníka a osteoporózy.

Stopový prvok vápnika je vo všetkých tkanivách v tele. V období menopauzy sa intenzita jej straty výrazne zvyšuje, takže pre normálny zdravotný stav musí žena tento deficit vyplniť.

Vitamín D3 sa podieľa na regulácii metabolizmu minerálov. Pri nedostatku vitamínu D3 rozpustného v tukoch je metabolizmus vápnika a fosforu narušený. Vitamín D3 podporuje aktívnu absorpciu vápnika a jeho vstrebávanie do kostného tkaniva.

Vápnik aj vitamín D3 pre ženy počas menopauzy sú veľmi dôležité látky pre osteoporózu, osteopéniu, pre prevenciu zlomenín.

Vitamín B1 sa podieľa na metabolizme sacharidov. Keď je nedostatok, oxidácia sacharidov je narušená, je pozorovaná inhibícia plastových a energetických procesov.

Vitamín B2 sa v organizme zúčastňuje procesov oxidácie a redukcie, zúčastňuje sa metabolizmu lipidov, proteínov, sacharidov. Jeho účinok má pozitívny vplyv na stav slizníc, pokožky. Tento vitamín normalizuje funkciu čriev.

Vitamín B6 sa podieľa na metabolizme aminokyselín a lipidov, zúčastňuje sa procesu tvorby hemoglobínu. Zlepšuje svalovú funkciu. Podporuje aktívny rast, aktivuje ochranné funkcie kože.

Vitamín B12 sa podieľa na tvorbe červených krviniek a hemoglobínu, je dôležitý na prevenciu anémie. Podieľa sa na metabolických procesoch sacharidov a aminokyselín, normalizuje funkciu nervových buniek.

Kyselina listová sa podieľa na metabolických procesoch aminokyselín, aktivuje proces tvorby krvi v kostnej dreni, zlepšuje vstrebávanie vitamínu B12. Pozitívny vplyv na stav ciev a srdca.

Biotín sa zúčastňuje metabolizmu sacharidov, proteínových lipidov. Normalizuje štruktúru nechtov, vlasov, pokožky.

Všetky zložky v komplexe umožňujú predchádzať výrazným psycho-emocionálnym poruchám a poruchám vegetatívne-vaskulárnej povahy, znižujú pravdepodobnosť osteoporózy, zlepšujú stav nervového systému, srdca, ciev. Tento doplnok umožňuje výrazne zlepšiť kvalitu života počas menštruačnej pauzy, zachovať vonkajšiu krásu a zdravie.

Farmakokinetika a farmakodynamika

Informácie o výživových doplnkoch nie sú k dispozícii.

Indikácie na použitie

Prijať Doppelgerts Aktívna menopauza sa odporúča ako biologická prísada a zdroj dodatočných príjmov fytoestrogénov, vitamínov, vápnika.

Odporúča sa pre ženy počas premenopauzy a postmenopauzy, ako aj pacientov s menopauzálnym syndrómom.

kontraindikácie

Doppelgerz nie je predpísaný, menopauza nie je indikovaná, ak pacient trpí neznášanlivosťou na zložky výživového doplnku (aj v anamnéze precitlivenosti).

Liek sa nepoužíva počas tehotenstva, kŕmenia a nie je určený pre deti a dospievajúcich mladších ako 18 rokov.

Vedľajšie účinky

Dobre sa toleruje. Niekedy v procese užívania výživových doplnkov sa môžu vyvinúť alergické reakcie.

Návod na použitie (spôsob a dávkovanie) t

Doplnky sa prijímajú s jedlom vnútri, s tekutinou, bez nutnosti žuť tablety. Pred užitím tohto doplnku sa odporúča poradiť sa s odborníkom a získať individuálne pokyny.

Tablety sa majú užívať do jedného mesiaca.

predávkovať

Žiadne údaje o účinkoch predávkovania.

interakcie

Nepozorovali sa žiadne významné interakcie lieku Doppelgerts Aktívna menopauza a iné lieky.

Podmienky predaja

Tento doplnok môžete zakúpiť bez lekárskeho predpisu.

Podmienky skladovania

Doplnky stravy uchovávajte pri teplote 25 stupňov, chráňte tablety pred vlhkosťou.

Čas použiteľnosti

Špeciálne pokyny

Neprekračujte povolenú dávku lieku.

Skôr ako začnete užívať Doppelgerz Menopauzu, musíte sa poradiť so svojím lekárom.

Existuje množstvo komplexných nástrojov, ktoré sa zdajú ovplyvniť telo ženy.

To sú prostriedky: Klimaksan, Livial, Lady-so vzorcom Menopauza deň / noc, atď.

Použitie výživových doplnkov pre deti a mladistvých do 18 rokov sa nevykonáva.

Počas gravidity a laktácie

Počas tehotenstva a kŕmenia doplnok nemožno prijať.

Recenzie Doppelgerz Active Menopauza

Ženy opustiť pozitívne hodnotenie počas menopauzy o tejto drogy. Je potrebné poznamenať, že v procese užívania tohto doplnku sa podráždenosť postupne znižuje, znižuje sa počet a závažnosť návalov horúčavy, zlepšuje sa celkový stav žien počas menštruačného obdobia.

Existujú recenzie žien, ktoré sa tento nástroj s cieľom zlepšiť stav problému kože. Poznamenali, že po niekoľkých týždňoch došlo k výraznému zlepšeniu.

Cena, kde sa dá kúpiť

Náklady na Doppelgerts Active Menopauza (balenie 30 tabliet) sa pohybujú od 410 do 460 rubľov.

 • Doppelgerts aktíva Menopauza tablety 1,69 g 30 ks Queueser Pharma [Kweisser Pharma]
Lekáreň IFC
 • Doppelgerts Aktívna menopauza Quayisser Pharma, Nemecko
zobraziť viac

POZOR! Informácie o drogách na stránke sú referenciou a sumarizáciou, zozbierané z verejne dostupných zdrojov a nemôžu slúžiť ako základ pre rozhodovanie o užívaní drog v priebehu liečby. Pred použitím lieku Doppelgerts Aktívna menopauza, určite sa poraďte so svojím lekárom.

Aplikácia Doppelgerz Menopauza

S nástupom menopauzy potrebujú mnohé ženy prostriedky na upokojenie svojich prejavov. Jeden potrebuje hormóny, druhý má dostatok rastlinných náhrad. Ale vitamínové komplexy vyžadujú všetci.

Menopauza - jeden z prostriedkov tohto typu, ktorý dokáže nielen naplniť telo potrebnými látkami, ale aj vyrovnať sa so symptómami stavu. Obsahuje vitamíny a zložky, ktoré nahrádzajú hormóny produkované pohlavnými žľazami.

Ako komplex vitamínov

Doppelgerz je považovaný za doplnok výživy. Ale vďaka výnimočnému zloženiu, ktoré obsahuje overený súbor látok, má v menopauze nasledujúce možnosti ovplyvniť ženské telo:

 • Zníženie počtu a intenzity návalov horúčavy na hlavu, a tým aj eliminácia bolestí hlavy. S liekom normálne potenie. To všetko umožňuje žene viesť bývalý aktívny život, vracia ostrosť reakcií a myslenia,

 • Zníženie intenzity emocionálnych a nervových prejavov. Приступы раздражительности, плохое настроение с доппельгерц побороть проще и быстрее.Vďaka tomu sa zlepšuje spánok, zvyšuje sa sila a depresia prestáva byť hrozbou, pretože sa tiež znižuje jej šanca,
 • Zachovanie priechodnosti ciev a pružnosť ich stien. To umožňuje srdcu pracovať bez zvýšeného zaťaženia zvláštneho menopauzy. Tlakové skoky s doppelgerzom počas menopauzy sú menej časté a nemajú rovnakú vysokú amplitúdu,
 • Obnova svalovej a vaginálnej sliznice, vulvy a močových orgánov. Suchosť v intímnej oblasti nie je cítiť, zastaviť časté ísť na záchod. Doppelgerz znižuje riziko cystitídy, kandidózy, vaginitídy a inkontinencie moču.
 • Udržiava tón pleti, hustotu vlasov a silu nechtov. V dôsledku poklesu objemu pohlavných hormónov, metabolických porúch, menopauzy sa vyznačuje rýchlym starnutím, stratou vizuálnej príťažlivosti. U väčšiny žien sa to ukazuje byť bolestivé, zvyšuje závažnosť psycho-emocionálnych prejavov. Vitamíny nedovoľujú starnutiu tkanív tak rýchlo a zreteľne, ako v ich neprítomnosti,
 • Zachovanie hustoty kostí. BAA stimuluje produkciu látok, ktoré podporujú ich tkanivá a inhibujú tvorbu buniek deštruktívnych zložiek. Osteoporóza stráca šance
 • Stimulácia produkcie imunitných buniek rôznymi tkanivami tela. Charakteristikou vyvrcholenia je, že vyblednutie obranných síl zvyšuje pravdepodobnosť chorôb nielen v gynekologickej oblasti, ktorá má najväčšie zmeny, ale aj v iných. Liek spôsobuje, že telo je odolnejšie voči baktériám a vírusom, čo znižuje ich šance.

Vzhľad "zlých" buniek je možný v dôsledku hormonálnych porúch a psycho-emocionálnych prejavov, ktoré spôsobujú. BAA doppelgerts redukuje tieto riziká mnohokrát, čo dokazuje aj výskum.

Zloženie komplexu

Hlavná vec, ktorá presvedčí ženy a ich lekári vybrať presne doppelgerts menopauza, zloženie lieku. Výrobcovia to netajia, ale je dôležité vedieť, ako každá zložka ovplyvňuje ženské telo:

 • Sójové izoflavóny. Ide o zlúčeniny podobné estrogénu, ktoré napodobňujú účinok estradiolu, ale bez jeho vedľajších účinkov. Aktívne sa stavajú proti všetkým symptómom menopauzy na akejkoľvek úrovni stavu. V počiatočnej fáze, keď nastane menštruácia, sa doppelgerz stanú pravidelnejšími, ale prinášajú menej bolestivé pocity. Pri postmenopauzálnej atrofii reprodukčných orgánov nie je vďaka lieku tak výrazný, že by vyvolal zjavné problémy,

 • Vápnik. Tento prvok je nevyhnutný nielen pre silu kostného tkaniva, teda pre prevenciu osteoporózy. Podieľa sa na metabolizme, práca srdca a čistota krvných ciev závisí od jeho dostatočného množstva,
 • Vitamín D3. Minerálna výmena je bez nej nemožná. Najmä látka je nevyhnutná pre absorpciu vápnika a fosforu, to znamená udržiavanie sily kostí, ako aj dobrú pamäť, pozornosť, schopnosť sústrediť sa,
 • Vitamín B1. Potrebné na reguláciu metabolizmu sacharidov. Jeho nedostatok spôsobuje zvýšenie hladiny glukózy v krvi, to znamená rozvoj diabetu, ako aj zvyšné oxidované zložky v tkanivách. Menopauza vitamíny doppelgerts obsahujú B1 v dostatočnom množstve, aby sa tomu zabránilo,
 • Vitamín B2. Je dôležité zachovať videnie, pretože do značnej miery reguluje metabolizmus lipidov, proteínov a sacharidov. Z tých istých dôvodov závisí od stavu slizníc, vrátane intímnej oblasti tela,
 • Vitamín B6. Je nevyhnutný pre trávenie tukov, tvorbu červených krviniek, aminokyselín, a tým udržuje pružnosť svalov, kože,
 • Vitamín B12. Bez nej sa nevyskytuje tvorba hemoglobínu a naplnenie krvi červenými krvinkami. A s dostatkom vitamínov nie je žena ohrozená anémiou, slabosťou a rýchlym starnutím tkanív,
 • Vitamín B9. Látka je nevyhnutná pri syntéze aminokyselín, stimuluje hematopoetickú funkciu kostnej drene. Vitamín podporuje zdravie ciev a srdca, tráviaceho traktu, vstrebávanie minerálov,
 • Biotín. Je nevyhnutná pre správnosť metabolických procesov, to znamená živosť, vytrvalosť, ako aj zachovanie vizuálnej príťažlivosti. Biotín je obzvlášť dôležitý pre krásu pokožky, vlasov, nechtov.

Odporúčame prečítať si článok o používaní lieku Ledis Formula pre menopauzu. Dozviete sa o zložení a účinkoch finančných prostriedkov na ženské telo počas menopauzy, ako získať vitamínový komplex.

Ako liek používať

Napriek prítomnosti vitamínov, ktoré sú potrebné v každom veku, doppelgerz aktívna menopauza nemôže byť braná ako prísada do potravín. Tento liek je účinný v menopauze v ktoromkoľvek štádiu. Je predpísaný nielen pre ťažké prejavy, ale aj pre ich prevenciu, prevenciu komplikácií.

Vezmite nástroj do mesiaca každý deň. Denná dávka bude 1 tableta, ktorá sa umyje vodou bez mletia. Je lepšie vziať doppelgerts ráno, pri raňajkách, aby sa vitamíny vstrebávali za denného svetla. Potom ich dopad bude úplný.

Nežiaduce prejavy pri používaní výživových doplnkov sa obyčajne nestane, ak sa pozoruje dávkovanie. Individuálna neznášanlivosť je možná, čo je zriedkavé.

V prípade tehotenstva sa liek nemôže použiť. Opakovaný kurz by nemal byť skôr ako mesiac po skončení prvého.

Doppelgerzov komplex a menopauza sa stávajú stále častejšou kombináciou. Vzhľadom na prítomnosť fytohormónov a vitamínov, s miernym prúdením menopauzy, sa môžete obmedziť len na jednu. Liek má podporný a posilňujúci účinok, obnovuje imunitný systém. Tento nástroj môže byť použitý pri liečbe závažných príznakov menopauzy, spolu s hormonálnymi.

Doppelgerz Menopauza: návod na použitie

Latinský názov: Doppelherz® Active Menopauza ATH kód: A11AB Účinná látka: multivitamíny, vápnik a fytoestrogény

Výrobca: Queisser Pharma Gmbh & Co (Nemecko)

Podmienka pre lekárne: Bez predpisu

Doppelgerts Menopauza je doplnok výživy, ktorý sa používa na udržanie zdravia žien, ktorých telo je v stave menopauzy. Okrem toho, že poskytuje všeobecný posilňujúci účinok, prispieva k účinnej liečbe kardiovaskulárnych, neuro-vegetatívnych a urogenitálnych ochorení, ktoré vznikajú počas tohto procesu.

Vzhľadom na komplexnú interakciu zložiek liek znižuje tieto prejavy menopauzy ako nadmerné potenie, návaly horúčavy, podráždenosť. Pravidelné užívanie lieku Doppelgerz Aktívna menopauza znižuje riziko vzniku malígnych nádorov a osteoporózy, ako aj prudký nárast nadváhy.

Indikácie na použitie

Doppelgerts Aktívna menopauza je indikovaná na použitie ženami počas menopauzy ako ďalší zdroj základných vitamínov, vápnika a fytoestrogénov. Liek je účinný pre:

 • Normalizácia hormonálnych hladín počas menopauzy
 • Eliminácia psycho-emocionálnych porúch, vyjadrená únavou, zvýšenou slznosťou a podráždenosťou
 • Eliminácia porúch vegetatívne-cievneho systému - návaly horúčavy, zrýchlená srdcová frekvencia, potenie, prírastok hmotnosti
 • Zníženie rizika osteoporózy, ktorá sa zvyšuje s nástupom menopauzy v dôsledku horšej absorpcie vápnika.

Činnosť Doppelgerts Aktívna menopauza je založená na interakcii komplexu vitamínov, fytoestrogénov a vápnika.

Každý z prvkov lieku má určité vlastnosti, ktoré plnia ich úlohu pri udržiavaní zdravia ženy:

 1. Sójové izoflavóny. Sú to zlúčeniny podobné estrogénu, ktoré majú podobný účinok ako estradolum - ženský pohlavný hormón. Ale na rozdiel od neho nemajú žiadne vedľajšie účinky a kontraindikácie. Účinné na odstránenie príznakov menopauzy v akomkoľvek štádiu jej vývoja. Pri užívaní lieku v počiatočnom štádiu, keď dochádza k oneskoreniam pri menštruácii, pomáhajú izoflavóny normalizovať proces a eliminovať jeho nepohodlie. Počas postmenopauzy je atrofia reprodukčných orgánov obmedzená a zabraňuje vzniku následných komplikácií.
 2. Uhličitan vápenatý. Vzhľadom na vlastnosť prvku na posilnenie kosti a spojivového tkaniva, liek pomáha znížiť riziko osteoporózy. Okrem toho, vápnik je členom metabolizmu v tele as dostatočným množstvom normalizuje prácu srdca a cievneho systému.
 3. Vitamín B1 (tiamín). Povinný prvok regulácie metabolizmu sacharidov v krvi. S nedostatkom zvýšených hladín oxidovaných prvkov, ako aj cukru, ktorý vedie k cukrovke.
 4. Vitamín B2. Prispieva k zachovaniu zrakovej ostrosti vďaka vlastnostiam na reguláciu metabolizmu lipidov, proteínov a uhlíka. Prvok je tiež zodpovedný za udržiavanie slizníc tela v normálnom stave.
 5. Vitamín B6 (pyroxidín). V určitom množstve je potrebné pre správne trávenie tukov, syntézu červených krviniek a aminokyselín, vracia pružnosť a hladkosť pokožky a svalových vlákien.
 6. Vitamín B9 (kyselina listová). Je účastníkom syntézy aminokyselín a tiež stimuluje hematopoetickú funkciu kostnej drene. S dostatočným množstvom podporuje fungovanie kardiovaskulárnych a tráviacich systémov.
 7. Vitamín B12 (kyanokolamín). Účasť na produkcii hemoglobínu preto zabraňuje vzniku anémie, ktorá je sprevádzaná slabosťou a rýchlym starnutím tkanív a buniek.
 8. Vitamín H (biotín). Normalizuje metabolické procesy tela, udržuje krásu pokožky, vlasov a nechtov. Prispieva k zachovaniu vitality a zvyšuje výdrž.
 9. Vitamín D Pomáha udržiavať silu kostného tkaniva, pretože sa podieľa na normálnej absorpcii vápnika a fosforu. Okrem toho, vzhľadom na zaradenie vitamínu D3, s pravidelným užívaním lieku zlepšuje pamäť, pozornosť, koordinácia.

Ten istý výrobca vyrába ďalší doplnok výživy - Doppelgerts Meloaktiv, ktorého pokyny obsahujú informácie o jeho zložení a liečebnom účinku. Liek je odlišný od Doppelgertovho aktívneho menopauzálneho nedostatku biotínu a vitamínu B2. Indikácie pre použitie a vlastnosti oboch prostriedkov sú však rovnaké.

Uvoľňovací formulár

Priemerná cena: 400 rubľov

Doppelgerts Aktívna menopauza sa vyrába vo forme svetložltých tabliet, potiahnutých ochranným plášťom, 30 kusov na balenie. Jedna tableta, ktorej hmotnosť je 1,7 g, obsahuje:

 • 500 mg vápnika
 • 50 mg sójových izoflavónov
 • 2 mg vitamínu B6
 • 1,6 mg vitamínu B2
 • 1,4 mg vitamínu B1
 • 400 ug vitamínu B9
 • 150 ug vitamínu H
 • 5 mcg vitamínu D3
 • 3 mcg vitamínu B12.

kontraindikácie

Doppelgerz nie je predpísaný, menopauza nie je indikovaná, ak pacient trpí neznášanlivosťou na zložky výživového doplnku (aj v anamnéze precitlivenosti).

Liek sa nepoužíva počas tehotenstva, kŕmenia a nie je určený pre deti a dospievajúcich mladších ako 18 rokov.

Vedľajšie účinky

Dobre sa toleruje. Niekedy v procese užívania výživových doplnkov sa môžu vyvinúť alergické reakcie.

Návod na použitie (spôsob a dávkovanie) t

Doplnky sa prijímajú s jedlom vnútri, s tekutinou, bez nutnosti žuť tablety. Pred užitím tohto doplnku sa odporúča poradiť sa s odborníkom a získať individuálne pokyny.

Tablety sa majú užívať do jedného mesiaca.

predávkovať

Žiadne údaje o účinkoch predávkovania.

interakcie

Nepozorovali sa žiadne významné interakcie lieku Doppelgerts Aktívna menopauza a iné lieky.

Podmienky predaja

Tento doplnok môžete zakúpiť bez lekárskeho predpisu.

Podmienky skladovania

Doplnky stravy uchovávajte pri teplote 25 stupňov, chráňte tablety pred vlhkosťou.

Čas použiteľnosti

Špeciálne pokyny

Neprekračujte povolenú dávku lieku.

Skôr ako začnete užívať Doppelgerz Menopauzu, musíte sa poradiť so svojím lekárom.

Existuje množstvo komplexných nástrojov, ktoré sa zdajú ovplyvniť telo ženy.

To sú prostriedky: Klimaksan, Livial, Lady-so vzorcom Menopauza deň / noc, atď.

Použitie výživových doplnkov pre deti a mladistvých do 18 rokov sa nevykonáva.

Počas gravidity a laktácie

Počas tehotenstva a kŕmenia doplnok nemožno prijať.

Recenzie Doppelgerz Active Menopauza

Ženy opustiť pozitívne hodnotenie počas menopauzy o tejto drogy. Je potrebné poznamenať, že v procese užívania tohto doplnku sa podráždenosť postupne znižuje, znižuje sa počet a závažnosť návalov horúčavy, zlepšuje sa celkový stav žien počas menštruačného obdobia.

Existujú recenzie žien, ktoré sa tento nástroj s cieľom zlepšiť stav problému kože. Poznamenali, že po niekoľkých týždňoch došlo k výraznému zlepšeniu.

Cena, kde sa dá kúpiť

Náklady na Doppelgerts Active Menopauza (balenie 30 tabliet) sa pohybujú od 410 do 460 rubľov.

 • Doppelgerts aktíva Menopauza tablety 1,69 g 30 ks Queueser Pharma [Kweisser Pharma]
Lekáreň IFC
 • Doppelgerts Aktívna menopauza Quayisser Pharma, Nemecko
zobraziť viac

POZOR! Informácie o drogách na stránke sú referenciou a sumarizáciou, zozbierané z verejne dostupných zdrojov a nemôžu slúžiť ako základ pre rozhodovanie o užívaní drog v priebehu liečby. Pred použitím lieku Doppelgerts Aktívna menopauza, určite sa poraďte so svojím lekárom.

Aplikácia Doppelgerz Menopauza

S nástupom menopauzy potrebujú mnohé ženy prostriedky na upokojenie svojich prejavov. Jeden potrebuje hormóny, druhý má dostatok rastlinných náhrad. Ale vitamínové komplexy vyžadujú všetci.

Menopauza - jeden z prostriedkov tohto typu, ktorý dokáže nielen naplniť telo potrebnými látkami, ale aj vyrovnať sa so symptómami stavu. Obsahuje vitamíny a zložky, ktoré nahrádzajú hormóny produkované pohlavnými žľazami.

Ako komplex vitamínov

Doppelgerz je považovaný za doplnok výživy. Ale vďaka výnimočnému zloženiu, ktoré obsahuje overený súbor látok, má v menopauze nasledujúce možnosti ovplyvniť ženské telo:

 • Zníženie počtu a intenzity návalov horúčavy na hlavu, a tým aj eliminácia bolestí hlavy. S liekom normálne potenie. To všetko umožňuje žene viesť bývalý aktívny život, vracia ostrosť reakcií a myslenia,

 • Zníženie intenzity emocionálnych a nervových prejavov. Útoky podráždenosť, zlá nálada s doppelgerz prekonať jednoduchšie a rýchlejšie. Vďaka tomu sa zlepšuje spánok, zvyšuje sa sila a depresia prestáva byť hrozbou, pretože sa tiež znižuje jej šanca,
 • Zachovanie priechodnosti ciev a pružnosť ich stien. To umožňuje srdcu pracovať bez zvýšeného zaťaženia zvláštneho menopauzy. Tlakové skoky s doppelgerzom počas menopauzy sú menej časté a nemajú rovnakú vysokú amplitúdu,
 • Obnova svalovej a vaginálnej sliznice, vulvy a močových orgánov. Suchosť v intímnej oblasti nie je cítiť, zastaviť časté ísť na záchod. Doppelgerz znižuje riziko cystitídy, kandidózy, vaginitídy a inkontinencie moču.
 • Udržiava tón pleti, hustotu vlasov a silu nechtov. V dôsledku poklesu objemu pohlavných hormónov, metabolických porúch, menopauzy sa vyznačuje rýchlym starnutím, stratou vizuálnej príťažlivosti. U väčšiny žien sa to ukazuje byť bolestivé, zvyšuje závažnosť psycho-emocionálnych prejavov. Vitamíny nedovoľujú starnutiu tkanív tak rýchlo a zreteľne, ako v ich neprítomnosti,
 • Zachovanie hustoty kostí. BAA stimuluje produkciu látok, ktoré podporujú ich tkanivá a inhibujú tvorbu buniek deštruktívnych zložiek. Osteoporóza stráca šance
 • Stimulácia produkcie imunitných buniek rôznymi tkanivami tela. Charakteristikou vyvrcholenia je, že vyblednutie obranných síl zvyšuje pravdepodobnosť chorôb nielen v gynekologickej oblasti, ktorá má najväčšie zmeny, ale aj v iných. Liek spôsobuje, že telo je odolnejšie voči baktériám a vírusom, čo znižuje ich šance.

Vzhľad "zlých" buniek je možný v dôsledku hormonálnych porúch a psycho-emocionálnych prejavov, ktoré spôsobujú. BAA doppelgerts redukuje tieto riziká mnohokrát, čo dokazuje aj výskum.

Zloženie komplexu

Hlavná vec, ktorá presvedčí ženy a ich lekári vybrať presne doppelgerts menopauza, zloženie lieku. Výrobcovia to netajia, ale je dôležité vedieť, ako každá zložka ovplyvňuje ženské telo:

 • Sójové izoflavóny. Ide o zlúčeniny podobné estrogénu, ktoré napodobňujú účinok estradiolu, ale bez jeho vedľajších účinkov. Aktívne sa stavajú proti všetkým symptómom menopauzy na akejkoľvek úrovni stavu. V počiatočnej fáze, keď nastane menštruácia, sa doppelgerz stanú pravidelnejšími, ale prinášajú menej bolestivé pocity. Pri postmenopauzálnej atrofii reprodukčných orgánov nie je vďaka lieku tak výrazný, že by vyvolal zjavné problémy,

 • Vápnik. Tento prvok je nevyhnutný nielen pre silu kostného tkaniva, teda pre prevenciu osteoporózy. Podieľa sa na metabolizme, práca srdca a čistota krvných ciev závisí od jeho dostatočného množstva,
 • Vitamín D3. Minerálna výmena je bez nej nemožná. Najmä látka je nevyhnutná pre absorpciu vápnika a fosforu, to znamená udržiavanie sily kostí, ako aj dobrú pamäť, pozornosť, schopnosť sústrediť sa,
 • Vitamín B1. Potrebné na reguláciu metabolizmu sacharidov.Jeho nedostatok spôsobuje zvýšenie hladiny glukózy v krvi, to znamená rozvoj diabetu, ako aj zvyšné oxidované zložky v tkanivách. Menopauza vitamíny doppelgerts obsahujú B1 v dostatočnom množstve, aby sa tomu zabránilo,
 • Vitamín B2. Je dôležité zachovať videnie, pretože do značnej miery reguluje metabolizmus lipidov, proteínov a sacharidov. Z tých istých dôvodov závisí od stavu slizníc, vrátane intímnej oblasti tela,
 • Vitamín B6. Je nevyhnutný pre trávenie tukov, tvorbu červených krviniek, aminokyselín, a tým udržuje pružnosť svalov, kože,
 • Vitamín B12. Bez nej sa nevyskytuje tvorba hemoglobínu a naplnenie krvi červenými krvinkami. A s dostatkom vitamínov nie je žena ohrozená anémiou, slabosťou a rýchlym starnutím tkanív,
 • Vitamín B9. Látka je nevyhnutná pri syntéze aminokyselín, stimuluje hematopoetickú funkciu kostnej drene. Vitamín podporuje zdravie ciev a srdca, tráviaceho traktu, vstrebávanie minerálov,
 • Biotín. Je nevyhnutná pre správnosť metabolických procesov, to znamená živosť, vytrvalosť, ako aj zachovanie vizuálnej príťažlivosti. Biotín je obzvlášť dôležitý pre krásu pokožky, vlasov, nechtov.

Odporúčame prečítať si článok o používaní lieku Ledis Formula pre menopauzu. Dozviete sa o zložení a účinkoch finančných prostriedkov na ženské telo počas menopauzy, ako získať vitamínový komplex.

Ako liek používať

Napriek prítomnosti vitamínov, ktoré sú potrebné v každom veku, doppelgerz aktívna menopauza nemôže byť braná ako prísada do potravín. Tento liek je účinný v menopauze v ktoromkoľvek štádiu. Je predpísaný nielen pre ťažké prejavy, ale aj pre ich prevenciu, prevenciu komplikácií.

Vezmite nástroj do mesiaca každý deň. Denná dávka bude 1 tableta, ktorá sa umyje vodou bez mletia. Je lepšie vziať doppelgerts ráno, pri raňajkách, aby sa vitamíny vstrebávali za denného svetla. Potom ich dopad bude úplný.

Nežiaduce prejavy pri používaní výživových doplnkov sa obyčajne nestane, ak sa pozoruje dávkovanie. Individuálna neznášanlivosť je možná, čo je zriedkavé.

V prípade tehotenstva sa liek nemôže použiť. Opakovaný kurz by nemal byť skôr ako mesiac po skončení prvého.

Doppelgerzov komplex a menopauza sa stávajú stále častejšou kombináciou. Vzhľadom na prítomnosť fytohormónov a vitamínov, s miernym prúdením menopauzy, sa môžete obmedziť len na jednu. Liek má podporný a posilňujúci účinok, obnovuje imunitný systém. Tento nástroj môže byť použitý pri liečbe závažných príznakov menopauzy, spolu s hormonálnymi.

Doppelgerz Menopauza: návod na použitie

Latinský názov: Doppelherz® Active Menopauza ATH kód: A11AB Účinná látka: multivitamíny, vápnik a fytoestrogény

Výrobca: Queisser Pharma Gmbh & Co (Nemecko)

Podmienka pre lekárne: Bez predpisu

Doppelgerts Menopauza je doplnok výživy, ktorý sa používa na udržanie zdravia žien, ktorých telo je v stave menopauzy. Okrem toho, že poskytuje všeobecný posilňujúci účinok, prispieva k účinnej liečbe kardiovaskulárnych, neuro-vegetatívnych a urogenitálnych ochorení, ktoré vznikajú počas tohto procesu.

Vzhľadom na komplexnú interakciu zložiek liek znižuje tieto prejavy menopauzy ako nadmerné potenie, návaly horúčavy, podráždenosť. Pravidelné užívanie lieku Doppelgerz Aktívna menopauza znižuje riziko vzniku malígnych nádorov a osteoporózy, ako aj prudký nárast nadváhy.

Indikácie na použitie

Doppelgerts Aktívna menopauza je indikovaná na použitie ženami počas menopauzy ako ďalší zdroj základných vitamínov, vápnika a fytoestrogénov. Liek je účinný pre:

 • Normalizácia hormonálnych hladín počas menopauzy
 • Eliminácia psycho-emocionálnych porúch, vyjadrená únavou, zvýšenou slznosťou a podráždenosťou
 • Eliminácia porúch vegetatívne-cievneho systému - návaly horúčavy, zrýchlená srdcová frekvencia, potenie, prírastok hmotnosti
 • Zníženie rizika osteoporózy, ktorá sa zvyšuje s nástupom menopauzy v dôsledku horšej absorpcie vápnika.

Činnosť Doppelgerts Aktívna menopauza je založená na interakcii komplexu vitamínov, fytoestrogénov a vápnika.

Každý z prvkov lieku má určité vlastnosti, ktoré plnia ich úlohu pri udržiavaní zdravia ženy:

 1. Sójové izoflavóny. Sú to zlúčeniny podobné estrogénu, ktoré majú podobný účinok ako estradolum - ženský pohlavný hormón. Ale na rozdiel od neho nemajú žiadne vedľajšie účinky a kontraindikácie. Účinné na odstránenie príznakov menopauzy v akomkoľvek štádiu jej vývoja. Pri užívaní lieku v počiatočnom štádiu, keď dochádza k oneskoreniam pri menštruácii, pomáhajú izoflavóny normalizovať proces a eliminovať jeho nepohodlie. Počas postmenopauzy je atrofia reprodukčných orgánov obmedzená a zabraňuje vzniku následných komplikácií.
 2. Uhličitan vápenatý. Vzhľadom na vlastnosť prvku na posilnenie kosti a spojivového tkaniva, liek pomáha znížiť riziko osteoporózy. Okrem toho, vápnik je členom metabolizmu v tele as dostatočným množstvom normalizuje prácu srdca a cievneho systému.
 3. Vitamín B1 (tiamín). Povinný prvok regulácie metabolizmu sacharidov v krvi. S nedostatkom zvýšených hladín oxidovaných prvkov, ako aj cukru, ktorý vedie k cukrovke.
 4. Vitamín B2. Prispieva k zachovaniu zrakovej ostrosti vďaka vlastnostiam na reguláciu metabolizmu lipidov, proteínov a uhlíka. Prvok je tiež zodpovedný za udržiavanie slizníc tela v normálnom stave.
 5. Vitamín B6 (pyroxidín). V určitom množstve je potrebné pre správne trávenie tukov, syntézu červených krviniek a aminokyselín, vracia pružnosť a hladkosť pokožky a svalových vlákien.
 6. Vitamín B9 (kyselina listová). Je účastníkom syntézy aminokyselín a tiež stimuluje hematopoetickú funkciu kostnej drene. S dostatočným množstvom podporuje fungovanie kardiovaskulárnych a tráviacich systémov.
 7. Vitamín B12 (kyanokolamín). Účasť na produkcii hemoglobínu preto zabraňuje vzniku anémie, ktorá je sprevádzaná slabosťou a rýchlym starnutím tkanív a buniek.
 8. Vitamín H (biotín). Normalizuje metabolické procesy tela, udržuje krásu pokožky, vlasov a nechtov. Prispieva k zachovaniu vitality a zvyšuje výdrž.
 9. Vitamín D Pomáha udržiavať silu kostného tkaniva, pretože sa podieľa na normálnej absorpcii vápnika a fosforu. Okrem toho, vzhľadom na zaradenie vitamínu D3, s pravidelným užívaním lieku zlepšuje pamäť, pozornosť, koordinácia.

Ten istý výrobca vyrába ďalší doplnok výživy - Doppelgerts Meloaktiv, ktorého pokyny obsahujú informácie o jeho zložení a liečebnom účinku. Liek je odlišný od Doppelgertovho aktívneho menopauzálneho nedostatku biotínu a vitamínu B2. Indikácie pre použitie a vlastnosti oboch prostriedkov sú však rovnaké.

Uvoľňovací formulár

Priemerná cena: 400 rubľov

Doppelgerts Aktívna menopauza sa vyrába vo forme svetložltých tabliet, potiahnutých ochranným plášťom, 30 kusov na balenie. Jedna tableta, ktorej hmotnosť je 1,7 g, obsahuje:

 • 500 mg vápnika
 • 50 mg sójových izoflavónov
 • 2 mg vitamínu B6
 • 1,6 mg vitamínu B2
 • 1,4 mg vitamínu B1
 • 400 ug vitamínu B9
 • 150 ug vitamínu H
 • 5 mcg vitamínu D3
 • 3 mcg vitamínu B12.

Spôsoby použitia a kontraindikácie

Doppelgerts Aktívna menopauza sa má užívať perorálne, vypiť veľké množstvo vody. V tomto prípade pilulku nemožno žuť. Bezpečná denná dávka lieku - jedna tableta, ktorá sa musí konzumovať s jedlom.

kontraindikácie

Doplnok stravy má niekoľko kontraindikácií. Patrí medzi ne obdobie tehotenstva a dojčenia, vek do 18 rokov a individuálna precitlivenosť na zložky lieku.

Bonisan (Bonisun)

CJSC SSC PM Pharma, Rusko.

Priemerná cena je 380 rubľov za balenie

K dispozícii vo forme kapsúl po 0,46 g. Hlavnou účinnou zložkou je extrakt zo sójových izoflavónov. Liek poskytuje spomalenie procesu starnutia, zmierňuje hlavné príznaky menopauzy, zabraňuje vzniku osteoporózy.

 • Poskytuje prevenciu kardiovaskulárnych ochorení
 • Zlepšuje pamäť a rýchlosť reakcie.

 • V niektorých prípadoch sa vyskytujú nežiaduce reakcie vo forme vyrážok, ktoré sa vyskytujú na pozadí intolerancie k zložkám nástroja.

Menoril Plus (Menoril Plus)

KorolevFarm, RF.

Cena: 600 rub na 60 kapsúl

Uvoľňovacia forma - kapsuly na 15 kusov v blistri, hmotnosť každej - na 300 mg. Je predpísaný na prevenciu vzniku a elimináciu príznakov menopauzy: "návaly horúčavy", potenie, slabosť. Liečebný účinok je založený na vlastnostiach premixu vitamínov, ktorý zahŕňa genisteín, trans-resveratol, vitamíny K1 a D3, mikrokryštalickú celulózu.

 • Zvýšená závažnosť symptómov menopauzy, ktorá sa pozorovala v zriedkavých prípadoch.

Aby ste predišli nepríjemným následkom, pred použitím Doppelgerts Active Menopauza ako doplnku stravy, poraďte sa so svojím lekárom.

Doppelgerts aktívna menopauza: nenechajte menopauzu pokaziť náladu

Problém menopauzy sa skôr alebo neskôr dotkne všetkých žien a hoci sa jedná o fyziologický proces, ktorý nie je patológiou, môže vytvoriť veľa problémov. Po ukončení funkcie vaječníkov v ženskom tele dochádza k ireverzibilnému procesu spojenému s vymiznutím hormónu estradiolu, ktorý je zodpovedný za fungovanie orgánov.

Z najnepríjemnejších príznakov jeho nedostatku sa uvoľňuje znížené libido, podráždenie, návaly horúčavy, nespavosť. Zmeny sa tiež vyskytujú v neurovegetatívnej, kardiovaskulárnej a urogenitálnej oblasti.

Príroda sa však stará o ženy - existuje mnoho bezpečných a účinných rastlinných estrogénov - to sú určité látky v zložení špeciálnych rastlín, ktoré prispievajú k rozvoju tela chýbajúceho hormónu.

Na rozdiel od agresívnej hormonálnej terapie liekmi, tieto prírodné prostriedky pôsobia jemne, bez vedľajších účinkov. Prispievajú k hladkému zvýšeniu hladiny hormónu, čím vyhladzujú všetky vedľajšie účinky typické pre vrchol.

Doppelgerts aktívna menopauza: vlastnosti a zloženie

Dlhoročné skúsenosti spoločnosti a efektivita vyrábaných liekov, potvrdené recenziami, poskytujú najlepšiu kombináciu komponentov pre udržanie potrebných funkcií tela.

 • Sójové izoflavóny (fytoestrogény), t
 • Vápenatý (uhličitan), t
 • Vitamín D3,
 • Vitamíny skupiny B (B1, B2, B6, B12), t
 • biotín,
 • Kyselina listová

Balenie obsahuje oválne tablety potiahnuté v množstve 30 kusov. Menopauza doppelgerz je všeobecná tonika, zameraná na udržanie zdravia žien v období pred menopauzou a po ňom. Účinok lieku je založený na obsahu vzácnych zložiek, ktorých nedostatok určuje symptómy.

Fytoestrogény obsiahnuté v kompozícii kompenzujú nedostatok prirodzeného hormónu av prípade včasného použitia na počiatočnej úrovni - keď sa menštruačný cyklus začína búriť - môže oddialiť nástup menopauzy.

V budúcnosti táto zložka reguluje všetky funkcie tela a poskytuje mu dostatočnú hladinu hormónu. V dôsledku toho sú reprodukčné orgány menej poškodené, bolestivé stavy zmiznú. Na rozdiel od perorálnych kontraceptív fytoestrogény nespôsobujú vedľajšie účinky.

Vápnik + vitamín D3.

Vápnik v kombinácii s vitamínom D3, ktorý je zodpovedný za jeho absorpciu, kompenzuje nedostatok, pretože jeho produkcia závisí aj od estradiolu a s nástupom zmien veku, percento vápnika prudko klesá.

Komplex vitamínov skupiny B.

Niet divu, že sa nazývajú vitamíny mladosti, pretože ich činnosť zlepšuje stav nechtov, pokožky, očí, aktívne sa zapája do procesu metabolizmu. Vďaka nim sa zlepšuje asimilácia živín, normalizuje sa práca potných žliaz, podráždenie zmizne.

Aké príznaky pomáhajú

Doppelgerts aktívna menopauza pomocou komplexnej akcie normalizuje krvný tlak, eliminuje nadmerné potenie, vyhladzuje výkyvy nálady a vo všeobecnosti pomáha žene vyrovnať sa s jej zmenami bez veľkého nepohodlia.

Pôsobenie liečiva jemne koriguje reprodukčný systém tak, aby konečne nenasýtilo, ale pokračuje v zníženom režime.

Pri menopauze sa ženy tiež často sťažujú na depresívne stavy, znížený výkon, nespavosť, návaly horúčavy a bolesti hlavy. Všetky tieto príznaky sa objavujú v dôsledku prudkého poklesu a zastavenia výroby mnohých prvkov - použitie lieku Doppelherz aktívna menopauza je schopná tento problém vyriešiť.

Najmä kyselina listová normalizuje obehový a imunitný systém, biotín a iné vitamíny B, ako aj vápnik, upokojia myseľ, vitamín D3 zlepší pamäť, koordináciu pozornosti.

Sójový izoflavón zníži potenie, podráždenosť, frekvenciu a silu návalov horúčavy. Aktívne vykonávajte funkcie vyblednutého prírodného estradiolu, čo vám umožní udržať si pohodlnú úroveň duševného a fyzického zdravia, čím sa eliminujú príznaky spojené s nástupom menopauzy.

Návod na použitie

Počas mesiaca si vezmite liek jednu tabletu denne s jedlom, vypite veľké množstvo vody. Keďže vstrebávanie vitamínov a iných účinných látok sa lepšie prejavuje v prvej polovici dňa, odporúča sa používať Doppelgerzovu aktívnu menopauzu ráno.

Keďže zložky nie sú hormóny, použitie liekov je absolútne bezpečné a nemá žiadne kontraindikácie. Odporúča sa, aby sa liek neobmedzoval na jeden mesiac, ale aby sa liek podával pravidelne, aby nahromadený rastlinný estradiol úspešne vyhladil príznaky menopauzy.

Rastlinná zložka, ktorá bola syntetizovaná zo sójových klíčkov, má podobnú štruktúru ako ľudský estradiol, ale má niekoľkokrát menší účinok na organizmus ako prirodzený hormón.

Preto, aby sa dosiahlo hladké obnovenie všetkých funkcií bez poškodenia tela a nepríjemných vedľajších účinkov, je povolené používať bio-doplnok po dobu jedného roka alebo dlhšie. Tiež, ak tam bola dohoda so svojím lekárom, môžete si vziať prestávky v užívaní lieku na jeden alebo niekoľko mesiacov.

Princíp drogy

Menopauza doppelherz - doplnok výživy, ktorý napĺňa telo živinami a odstraňuje nepríjemné príznaky menopauzy. Kompozícia obsahuje tie vitamíny a hormóny, ktoré produkuje žena počas normálneho fungovania reprodukčného systému. Počas menopauzy žena nie je schopná produkovať všetky potrebné hormóny, vitamíny a minerály. Preto je veľmi často predpísaný vitamín-minerálny komplex Doppelgerts menopauza.

Účinok na ženské telo

Aká je podstata jeho pôsobenia na telo?

 • Zníženie prílivu a odlivu. Komplex odstraňuje všetky nepríjemné javy spojené s prílivom, menovite bolesť hlavy, zvýšené potenie, znižuje prietok krvi do ciev hlavy. Z tohto dôvodu môže žena viesť život, ktorý viedol k nástupu menopauzy.
 • Zníženie emocionálneho nárastu v menopauze. Počas menopauzy je žena podráždená, rýchlo temperovaná. Doppelgerz zmierňuje záchvaty a bojuje proti zlej nálade. Vďaka lieku sa znižuje riziko depresie a poruchy spánku sa strácajú.
 • Vplyv na steny ciev. Počas menopauzy sú pre ženu charakteristické skoky krvi a pokles vaskulárnej elasticity. Vitamíny Doppelgerts znižujú pravdepodobnosť náhlych tlakových rázov, posilňujú steny ciev.
 • Zlepšenie stavu pošvy. Pri menopauze sa ženy zaujímajú o suchosť, nedostatok pružnosti, častý beh na záchod. Liek odstraňuje nepríjemné príznaky a zabraňuje tvorbe cystitídy, vaginitídy, kandidózy.
 • Zlepšuje vzhľad. Doppelgerz má vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu pozitívny vplyv na vlasy, pokožku a nechty. Pre ženu je blednúca krása veľmi bolestivá. Vzhľadom k komplexu týchto vitamínov, starnutie sa nevyskytuje rýchlo.
 • Udržiavanie kostí. Doppelgerz eliminuje nepríjemné prejavy osteochondrózy, ktorá sa tak obáva počas menopauzy.
 • Zvyšuje imunitu. Keď menopauza tiež oslabuje obranyschopnosť tela. Dobrá imunita zabraňuje vzniku mnohých chorôb.

V skutočnosti, liek má mnoho výhod, najmä v menopauze. Čo je to tajomstvo? V kompozícii.

Zloženie vitamínového komplexu

Zloženie Doppelgerz je skutočne bohaté na užitočné zložky. Zvážte samostatne každú zložku a účinnú látku.

 • Sójové izoflavóny. Zlúčeniny, ktoré napodobňujú estrogén. Bojujú s príznakmi menopauzy na všetkých úrovniach závažnosti. Zvýšenie pravidelnosti menštruácie u premenopauzálnych žien.
 • Vápnik. Okrem pozitívnych účinkov na kosti pomáha vápnik posilňovať steny ciev.
 • Vitamín D Podporuje zlepšenie pamäti. Vitamín je potrebný na absorpciu vápnika, fosforu.
 • Vitamín B1. Zodpovedá za metabolizmus sacharidov. Ako súčasť Doppelgerz postačuje tento vitamín na prevenciu vzniku diabetu.
 • Vitamín B2. Pomáha zachovať videnie.
 • Vitamín B6. Udržiava pokožku a svaly v pružnom stave.
 • Vitamín B12 je zodpovedný za tvorbu hemoglobínu, krvnú saturáciu červenými krvinkami.
 • Čarodejnice B9.Syntetizuje aminokyseliny.
 • Biotín. Komponent je dôležitý pre silu, vytrvalosť a krásu.
na obsah ↑

Predávkovanie a vedľajšie účinky

Nie sú žiadne údaje o predávkovaní, ktoré by kontaktovali výrobcu.

Vedľajšie účinky sa tiež nepozorovali. Jediná vec je individuálna alergická reakcia na zloženie tabliet.

Kliknutím na tlačidlo „Odoslať“ súhlasíte s podmienkami zásad ochrany osobných údajov a súhlasíte so spracovaním osobných údajov za podmienok a na účely v ňom uvedené.

Droga v boji proti menopauzálnym symptómom

Menopauza od Doppelgerz má starostlivo zmeranú kompozíciu. Správne vybrané vitamíny, stopové prvky a rastlinné extrakty uľahčujú zvládnutie hlavných príznakov menopauzy. Pri dlhodobom využívaní finančných prostriedkov je možné dosiahnuť nasledujúci výsledok:

 • eliminuje návaly tepla a znižuje bolesti hlavy
 • normalizácia potných žliaz,
 • zvýšiť účinnosť
 • zosúladenie emocionálneho stavu
 • stabilizácia krvného tlaku
 • prevencia depresie,
 • normalizácia spánku.

Po zvládnutí uvedených príznakov menopauzy pomocou Doppelgerz Active Menopauza môžete výrazne zlepšiť kvalitu života ženy. Aktívne sa zapája do obľúbených vecí, pokojne reaguje na zmeny počasia a stresujúce situácie.

Vďaka lieku Menopauza od spoločnosti Doppelgerz môže normalizovať stav krvných ciev a tým znížiť zaťaženie srdcového svalu.

Profylaktický príjem

Počas menopauzy sa chronické ochorenia často vyvíjajú. Okrem toho sa zvyšuje riziko vzniku nových patológií. V tomto ohľade je potrebné zvoliť lieky, ktoré majú preventívny účinok. Vďaka použitiu Doppelgerts aktívna menopauza môže normalizovať stav sliznice pohlavných orgánov. V dôsledku toho je eliminovaná zvýšená suchosť a zvyšuje sa lokálna imunita, čo znamená, že pravdepodobnosť vývoja patológií, ako je cystitída, vaginitída a kandidóza, je znížená.

Je obzvlášť dôležité monitorovať stav kostrového systému. Zložky, ktoré tvoria liek Menopauza od spoločnosti Doppelgerz, môžu zvýšiť hustotu kostí a znížiť rýchlosť produkcie buniek, ktoré ju zničia. To umožňuje znížiť pravdepodobnosť vzniku osteoporózy.

Je tiež charakteristické, že s nástupom menopauzy prebieha proces starnutia oveľa rýchlejšie. Stav vlasov a pokožky sa zhoršuje, čo negatívne ovplyvňuje psycho-emocionálny stav. Ak načas začnete užívať lieky, ktoré obsahujú veľké množstvo vitamínov a mikroelementov, môžete zvýšiť tón pleti, poskytnúť telu všetky potrebné látky a zastaviť zmeny súvisiace s vekom.

Nezabudnite, že s vekom dochádza k oslabeniu obranyschopnosti tela a pri nástupe menopauzy je obzvlášť výrazné porušovanie produkcie imunitných buniek. Preto sa musíte postarať o imunitu a zabrániť výskytu vírusových a bakteriálnych ochorení. Aktívne zložky lieku Doppelgerz menopauza pomôžu riešiť tento problém.

Zloženie nástroja

Prvá vec, ktorú by ste mali venovať pozornosť pri výbere lieku na menopauzu je kompozícia. V aktívnom menopauze Doppelgerts je mimoriadne bohatý, čo vysvetľuje veľký počet pozitívnych účinkov z jeho používania:

 • Sójové izoflavóny majú estrogénovú vlastnosť, ale nespôsobujú žiadne vedľajšie účinky. Pomáha vyrovnať sa so symptómami menopauzy stabilizáciou hladín hormónov. Vďaka tejto zložke je možné menštruáciu normalizovať na začiatku obdobia a predísť atrofickým procesom na konci menopauzy.

 • Vápnik je obzvlášť potrebný u žien počas menopauzy. Podporuje posilnenie kostrového systému a zabraňuje vzniku osteoporózy. Okrem toho prvok ovplyvňuje pamäť, pozornosť a koncentráciu.
 • Biotín má pozitívny vplyv na vzhľad ženy. Prispieva k inhibícii zmien súvisiacich s vekom a zlepšuje stav vlasov a pokožky.
 • Vitamín D 3 sa podieľa na absorpcii vápnika a pomáha posilňovať kosti.
 • Základným prvkom lieku Menopauza od Doppelgerts sú vitamíny B. B1 sa podieľa najmä na metabolických procesoch a vyhýba sa spomaleniu metabolizmu, čo znamená, že pri menopauze sa hmotnosť nezmení. Okrem toho je to nedostatok vitamínu B 1, ktorý môže vyvolať rozvoj diabetu.
 • Vďaka vitamínu B2 je možné udržať zrakovú ostrosť a súčasne zlepšiť stráviteľnosť proteínov a sacharidov. S nedostatočnou suchosťou slizníc.
 • Vitamín B 6 má pozitívny vplyv na krvný obraz a zlepšuje krvný obeh. Okrem toho tento prvok zlepšuje tón pleti a eliminuje pokles.
 • Vitamín B 9 zlepšuje fungovanie kostnej drene a spôsobuje tvorbu krvných elementov. Má pozitívny vplyv na stav tráviacich orgánov a srdca.
 • Vitamín B12 je nevyhnutný pre normalizáciu krvného obehu. Podieľa sa na tvorbe hemoglobínu a ovplyvňuje hladinu červených krviniek. Preto bude možné zabrániť anémii a predčasnému starnutiu.

Zložky liečiva sú vybrané takým spôsobom, že každý z nich má svoj výrazný účinok, ale neinhibuje účinok druhej zložky. V dôsledku toho významne zvyšuje účinnosť liečby.

Funkcie aplikácie

Napriek tomu, že Doppelgerzova aktívna menopauza sa často nazýva aditívum, jej použitie sa musí liečiť veľmi opatrne. Faktom je, že kompozícia obsahuje vitamíny a mikroelementy, ktorých nadbytok môže negatívne ovplyvniť stav tela. Z tohto dôvodu, pred zakúpením nástroja, sa odporúča navštíviť lekára a už s jeho pomocou vybrať dávkovanie.

Liek sa môže použiť s výraznými menopauzálnymi symptómami a na zabránenie ich výskytu. Dávkovanie sa značne líši.

Najčastejšie predpísané pilulky sú jedna jednotka denne po dobu jedného mesiaca. Na zvýšenie stráviteľnosti sa odporúča naplánovať príjem finančných prostriedkov ráno. V tomto prípade budú aktívne zložky plne asimilované v tele. V niektorých prípadoch, napríklad pri vážnom nedostatku vitamínov, sa môže dávka zvýšiť, ale nemôžete to urobiť sami.

Vo väčšine prípadov je nástroj ľahko tolerovaný, bez akýchkoľvek vedľajších účinkov. Negatívne následky sú možné len pri výrazných chybách dávkovania a zvýšenej citlivosti na aktívne zložky produktu. Je tiež dôležité zvážiť, že rastlinné extrakty ovplyvňujú prácu orgánov zodpovedných za produkciu hormónov. Z tohto dôvodu je potrebné, aby ste prístroj používali len po vylúčení možných kontraindikácií. Po prvé, toto je tehotenstvo. V tomto ohľade, keď prestanete menštruáciu, musíte najprv vylúčiť počatie a len s negatívnym výsledkom, začať vyhľadávanie liekov na odstránenie príznakov menopauzy.

Aby sa znížila pravdepodobnosť nadmernej ponuky vitamínov a mikroelementov, odporúča sa druhý cyklus iba po mesačnej prestávke. Pri správnej príprave režimu a dodržiavaní dávky menopauza od spoločnosti Doppelgerz rýchlo eliminuje nepríjemné symptómy a umožňuje žene vrátiť sa do aktívneho života bez stresu a slabosti.

Ako sa liečba vykonáva v menopauze, sa bude diskutovať vo videu: