Vitálny

Je možné zvýšiť menštruáciu počas menštruácie?

Pin
Send
Share
Send
Send


Každá žena chce vyzerať atraktívne v každom veku av úplne odlišných situáciách. Moderné kozmetické salóny ponúkajú mnoho procedúr, aby sa stali očarujúcejšími a očarujúcejšími: na predĺženie vlasov, aby boli riasy hrubé a svieže, tetovanie obočia a šípky. Zoznam je veľký, ale všetko stojí veľa peňazí. A po rozhodnutí o ďalšom postupe by som rád predstavil všetky faktory, aby transformácia vzhľadu potešila čo najdlhšie. Je možné zvýšiť menštruáciu počas menštruácie? Aké obdobie si vybrať pre najlepší efekt? A je to také užitočné a bezpečné?

Prečítajte si tento článok.

Obmedzenia postupu

Predtým, ako sa dohodnete na akomkoľvek kozmetickom postupe, mali by ste si pozorne prečítať situácie, v ktorých by sa to nemalo robiť, alebo momenty, kedy sa požadovaný účinok nedosiahne. Takže peniaze nebudú hodené "do vetra", je potrebné určiť všetky klady a zápory. Takže, ak potrebujete zvýšiť riasy, mali by ste pozorne sledovať nasledujúce nuansy.

Ak sú k dispozícii kontaktné šošovky

Tie dievčatá, ktoré nosia kontaktné šošovky, by mali byť obzvlášť opatrné. Po prvé, povrch šošovky môže prísť do styku s viečkom, kde sa lepí riasa. To môže spôsobiť nepríjemné pocity a bolesť v očiach. Okrem toho pri dlhodobom nosení šošoviek znižuje rohovka svoju bariérovú funkciu a falošné riasy môžu vyvolať častejšie infekčné komplikácie oka alebo dokonca alergické reakcie.

Samozrejme, všetko popísané sa nestane v každom dievčati, ale je potrebné mať na pamäti aj takéto situácie.

A ak sú vaše riasy slabé?

Často majitelia krehkých a tenkých rias by chceli zmeniť svoje oči. Ale musíme byť pripravení, že s oslabenými vlastnými vlastnosťami sa nové nebudú držať tak dobre, ako by mohli. Samozrejme, že účinok bude okamžite viditeľný, ale nakoniec môžete zničiť štruktúru vlastných rias až do konca. Dostať sa do podobnej situácie, dievča verí, že dôvodom je, že zvýšila menštruáciu počas menštruácie. V skutočnosti, deň menštruačného cyklu nemá vplyv na trvanie "nových očí".

Čo robiť, ak je ochorenie očí

V prítomnosti akýchkoľvek príznakov akútneho zápalu očí je prísne zakázané predĺženie rias. Ak je proces chronický, niekedy stojí za to poradiť sa s lekárom.

Napríklad lekárske kvapky "Albucid" môžu spôsobiť rozpustenie adhezívnej bázy a stratu rias. Trvanie „života“ tejto krásy môže byť tiež ovplyvnené príjmom antibakteriálnych a rôznych hormonálnych liekov bez ohľadu na dôvod, prečo sa liek používa.

Obmedzenia po predĺžení rias

Potom, čo váš vzhľad dlho očakávaný transformácie, nebudete musieť relaxovať - ​​v niektorých okamihoch budete musieť prispôsobiť svoje návyky tak, aby mihalnice nestratili svoj vzhľad a potešenie tak dlho, ako je to možné. Mnohí, ktorí objavili ďalší ranný defekt na hornom viečku, ho obviňujú z ničoho iného, ​​než z vlastného nedostatku disciplíny. Dievčatá často poukazujú na skutočnosť, že počas menštruácie došlo k predĺženiu rias, takže netrvali dlho. Odporúčania pre starostlivosť sú nasledovné:

 • Do 24 hodín nemôžete mokré oči, vrátane ísť do vane alebo sauny, kde je veľmi vysoká vlhkosť a teplota.
 • Očné viečka by sa nemali trieť, poškriabať alebo si ich niečo utierať. Všetky dotyky musia byť čisté a neostré. Riasy by nemali byť niečo navyše stočené.
 • Je žiaduce spať v takej polohe, aby sa oči nedotýkali vankúša.
 • Po výstavbe je dovolené používať iba bežnú maskaru, vlhkosť odolná bude viesť k nesprávnej ďalšej starostlivosti a poškodeniu.

Je to možné alebo nie?

Na túto tému sa nikdy neuskutočnil žiadny významný výskum, existujúce argumenty sú subjektívne a nemajú žiadny vzťah k menštruačnému cyklu. Väčšina skúsených kozmetológov na základe svojej praxe tiež tvrdí, že kvalita rias, ich trvanlivosť a vzhľad sú ovplyvnené použitým materiálom, profesionalitou špecialistu a disciplínou ženy počas používania rias.

Počas menštruácie odporúčame prečítať si článok o tetovaní. Z neho sa dozviete, či je možné urobiť permanentný make-up počas menštruácie, ako sa vykonáva, prečo je lepšie odložiť návštevu salónu, ako aj všeobecné kontraindikácie procedúry.

Dôsledky nahromadenia

Zatiaľ čo žena súhlasí s akýmkoľvek postupom, mala by byť oboznámená so všetkými možnými dôsledkami a komplikáciami, aby ju neviedli k panike. Neškodný a na prvý pohľad absolútne neškodný postup rozšírenia rias môže tiež vyvolať rozvoj patológií. Najčastejšie následky sú:

 • Účinok „piercingového“ vzhľadu môže trvať len niekoľko dní alebo týždňov. Kvalita prekrytia závisí od skúseností kapitána a použitého materiálu. S cieľom dlhšie potešiť oči by sa mala včas vykonať náprava.
 • Vývoj alergickej reakcie spravidla na zloženie adhezívnej bázy. Riziko sa zvyšuje pri použití lacných materiálov. Niekedy to prichádza k absurdnosti - používa sa zvyčajné superglue.
 • Môže sa vyskytnúť prestávka vo vašej vlastnej riasinke. Zvyčajne sa to deje v rozpore s postupom. Ak sa pokúsite odstrániť mihalnice sami, môžete odstrániť svoje vlastné pomocou umelých.

Mal by som urobiť tento postup

Známy výraz „krása si vyžaduje obetovanie“ a ak je žena pripravená zmeniť svoju obľúbenú pozíciu, keď spí na bruchu pre druhú, a zvykom umyť si vodou ráno, aby sa jemne zotreli micely, potom si môžete vyskúšať stavebný kameň. Aké sú výhody tých, ktorí sa rozhodli:

 • efekt maľovaných rias kedykoľvek počas dňa,
 • úspora drahých jatočných tiel na predĺženie a zvýšenie objemu,
 • skrátenie času na make-up,
 • Môžete zmeniť svoj obrázok pomocou rôznych možností použitia cilia: veveričieho vzhľadu, prírodného, ​​bábkového atď.

Pridanie jeho vzhľad s jasným a piercing pohľad je lákavá perspektíva. Ale skôr ako sa rozhodnete pre umelé riasy, mali by ste si byť istí, že v tomto prípade neexistujú žiadne kontraindikácie pre ich uloženie, a to neublíži očiam. Spoľahlivé údaje, prečo nemôžete zvýšiť menštruáciu počas menštruácie, neexistujú. Pozorovania kozmetológov dokazujú, že neexistuje spojitosť medzi kvalitou uloženia, dobou, komfortom nosenia a kritickými dňami.

Prečo môže hormonálne zlyhanie ovplyvniť výsledok zákroku

Kontraindikácie postupov rozšírenia rias sú:

 • špecifické ochorenie (tuberkulóza, cukrovka, psoriáza, demadekóza, astma, syfilis),
 • materiálna alergia (lepidlo, hromada),
 • vyrážky, podráždenie kože v ošetrovanej oblasti, t
 • očné ochorenia (konjunktivitída, blefaritída), syndróm suchého oka, tendencia k zvýšenému trhaniu,
 • zima, chrípka,
 • tehotenstvo, dojčenie,
 • antibiotiká,
 • nadmerné vypadávanie vlasov, vrátane očných viečok,
 • nadmerná mäkkosť, jemnosť vlastných rias, ich slabosť,
 • psychických porúch a emocionálnej nestability.

Menštruácia sa považuje za podmienenú kontraindikáciu pre tento postup, ako aj nosenie kontaktných šošoviek. Neexistuje konsenzus o odpovedi na otázku leshmekerov. Niektorí majstri sa domnievajú, že takéto obmedzenie je ďalekosiahle. Výsledok konania závisí od kvality použitých materiálov a zručnosti umelca.

Druhá polovica špecialistov neodporúča, pred, počas a bezprostredne po kritických dňoch, stavať, opravovať, biovlnné a laminovacie riasy, injekcie Botoxu, akékoľvek bolestivé kozmetické procedúry. Trichológovia s nimi súhlasia.

Má špecifické psychologické a fyziologické prejavy nazývané predmenštruačný syndróm (PMS). Proces, ktorý sa vyskytuje v tele ženy, vyzerá takto:

 1. Približne 10 dní pred začiatkom menštruácie, po ukončení ovulácie, ak nedošlo k oplodneniu, dochádza k prudkej zmene hormonálnych hladín, čo spôsobuje krvácanie. Súčasne sa menia vlastnosti všetkých metabolických procesov, vnútorné orgány fungujú odlišne. Počas tohto obdobia rias a vlasov padá oveľa viac. Počas menštruácie, telo ženy zažíva stres a stres, ako pri prenášaní a dojčení dieťaťa. Prídavné zaťaženie očných viečok im nepridá silu a zvýši reakciu odmietnutia umelých rias. Strata vlastných vlasov sa môže zvýšiť.
 2. Nerovnováha hormónov vyvoláva výskyt ženskej emocionálnej nestability. Môže násilne reagovať aj na maličkosti. Častý prejav negatívnych emócií - slzy. Tendencia k zvýšenému trhaniu je priama kontraindikácia pre predĺženie rias. Majster nebude schopný robiť svoju prácu dobre. Zvýšená slznosť zle ovplyvňuje samotnú pohodu návštevníka: akákoľvek kvapka vlhkosti z očí bude reagovať s lepiacou látkou, ktorá ovplyvní kvalitu priľnavosti a nálady ženy. Takáto riasa sa môže odlupovať. Chemikálie zachytené v očiach so slzami nepridajú zdravie a kvalitu ich zraku.
 3. Kvôli fluktuácii hormónov a intenzívnej práci nadobličiek sa dramaticky zvyšuje vylučovanie mazových žliaz. Fixácia falošných rias sa vyskytuje u živíc rozpustných v tukoch. Počas menštruácie je ťažké odstrániť všetok uvoľnený tuk z očných viečok. Lepidlo nebude po aplikácii správne uchopiť, alebo bude spojenie krehké.
 4. PMS ovplyvňuje citlivosť kože. Reagujú nepredvídateľne aj na známe kozmetiku a obvyklú starostlivosť. Existuje riziko atypických reakcií, alergií na spotrebný materiál používaný pri stavbe.

Keď je lepšie stavať riasy: pred alebo po menštruácii

Odporúča sa zvýšiť mihalnice uprostred menštruácie. Nie skôr ako 2-3 dni po ukončení krvácania. Ak je cyklus jasný, kapitán by sa mal zúčastniť 4 dni pred jeho začiatkom, nie neskôr. Návšteva by mala byť koordinovaná vopred, oznámiť kozmetičke podrobne jeho stav, trvanie a vlastnosti cyklu. V prípade náhleho krvácania sa odporúča prerušiť sedenie.

Je lepšie navštíviť endokrinológa, aby ste mohli vyšetriť testy. Mali by ste sa uistiť, že neexistuje žiadne závažné hormonálne zlyhanie, ktoré môže poškodiť zdravie.

Postoj rôznych náboženstiev vybudovať počas menštruácie

Ak je dievča náboženské, nasleduje zodpovedajúce tradície, mala by konzultovať s duchovným mentorom pred odchodom do salónu. Vo väčšine kresťanských denominácií sa menštruácia považuje za nečistú podmienku.
V takej dobe žena nemôže navštevovať chrám, mala by viesť najviac uzavretý spôsob života. Náboženský postoj k výzdobe svojho tela v takomto období je negatívny. Ak je jeho cieľom pritiahnuť pozornosť opačného pohlavia, potom sa verí, že žena spácha pád. Rozšírenie Cilia počas menštruácie je prísne zakázané.

V tradičnom judaizme je ešte viac obmedzení pre ženu, ktorá zažíva kritické dni. Existuje priamy predpis, aby bol atraktívny len pre svojho manžela.

Islam považuje mesačný prirodzený stav žien. V porovnaní s inými náboženstvami dáva množstvo významných odpustkov. Jedným z nich je, že žena by nemala rýchlo v ramadáne.

Budhizmus neukladá domáce alebo náboženské obmedzenia, ktoré musia byť v takýchto časoch zachované. Aura ženy počas jej obdobia sa považuje za tmavú. Výučba podporuje starostlivosť o telo a jeho zdravie v akomkoľvek časovom období.

Možné dôsledky konania

Ak v kritických dňoch zvýšite riasy, môžete dosiahnuť negatívne účinky:

 • podráždenie, alergie, ktoré sa pred nahromadením neprejavili,
 • poškodenie prirodzených rias (intenzívna strata, zvýšená krehkosť, strata pigmentu, poškodenie vlasových folikulov, narušený rast nových chlpov),
 • krátky pozitívny výsledok, ktorý bude mať za následok rozmaznanú náladu, bude premýšľať o strate času a plytvaní peniazmi.

Všetky vyššie uvedené nemusia byť nevyhnutne pre každú ženu, ktorá sa rozhodla podstúpiť reláciu o predĺžení rias počas menštruácie. Prítomnosť alebo neprítomnosť opísaných negatívnych prejavov závisí od individuálnych charakteristík organizmu. Stojí za to pripomenúť, že riziko stretnutia s nimi naozaj existuje.

Má mesačný vplyv na rozšírenie rias, každý klient sa rozhodne pre seba. Za výsledky postupu preberá zodpovednosť žena. V sieti nájdete rôzne a kontroverzné odborné posudky. Klient samostatne rozhoduje, či je ochotná riskovať svoje zdravie a vzhľad. Musíte sa psychicky pripraviť na to, že po vykonanom zákroku v takomto období môžu vzniknúť nežiaduce následky.

Pin
Send
Share
Send
Send