Hygiena

Máte sex počas menštruácie?

Pin
Send
Share
Send
Send


„Prečo je potrebné mať sex v týchto dňoch?“ - niektorí ľudia reagujú na otázku, ako sa vzťahujú na sex počas menštruácie. Prečo-prečo? Prečo máme sex? Chcem! Najjednoduchšia odpoveď na túto otázku v modernej spoločnosti. Ale čo robiť s touto túžbou, ak ste prišli na notoricky známy deň v kalendári? Táto téma znepokojuje ľudstvo, samozrejme, nie prvý rok, a preto v priebehu storočí získala veľa nápadov a presvedčení. Budeme sa zaoberať najbežnejšími z nich.

Lyrická digresia.
Predmet uvedený v tomto čísle bol šmykľavý a dokonca aj s jemným (ospravedlňujem sa za metaforu). To sa prejavilo už v priebehu prieskumu oboch pohlaví o ich postoji k sexu v tomto ťažkom období pre mnohé ženy, ako aj po rýchlom prejazde cez lekárske portály pri hľadaní autoritatívnych lekárskych posudkov na túto tému. Neexistuje jednomyseľnosť v tom rozsahu, v akom som sa dokonca rozhodol opustiť tradičnú konzultáciu s odborníkom - aby sa zabránilo subjektivite a jednostranným rozsudkom. Prejavil sa silný dojem, že pozitívne alebo negatívne hodnotenie bolo do značnej miery založené na osobnom postoji lekárov. Pozrime sa však na to, aké myšlienky v spoločnosti existujú.

Sex počas menštruácie je plný infekcií.
Áno. Čokoľvek sa dá povedať, riziko vždy existuje. Krv uvoľnená z maternice v tejto situácii je podobná živnej pôde v laboratóriu - baktérie sa v nej množia menej efektívne a rýchlo. S baktériami žijúcimi v pošve sa telo spravuje spravidla samo - inak by sme mali po každom období zápal. Ale s mimozemskými baktériami, ktoré zaviedol partner, mohlo by dôjsť k zlyhaniu. To platí najmä pre tých, ktorí znížili imunitu - chronicky, v dôsledku choroby alebo stresu. Toto je prvý okamih. Po druhé: za čas menštruačného krčka maternice pootvorený, a preto existuje riziko, že sa infekčný proces rozšíri tam (najmä ak je sex intenzívny a hlboký). Problémy môžu tiež čakať na človeka - krv uväznená v močovom kanáli môže vyvolať aj rozvoj infekcie.

Morálne: z hľadiska bezpečnosti má zmysel používať kondóm - ušetrí sa tak pred infekciou, ako aj pred neželaným tehotenstvom. Páry s veľkými skúsenosťami sa bez nej dokážu bez toho, aby si boli istí, že ich mikroflóra je úplne kompatibilná a že partner je zdravý a dodržiava všetky potrebné hygienické predpisy. Čo v tomto prípade musí byť obzvlášť opatrné.
Otázka orálneho sexu v týchto dňoch zvyčajne nie je zvýšená. Ak však v mužovi alebo žene vznikne neodolateľná potreba, obaja by mali vedieť, že menštruačná krv môže špecificky pokaziť trávenie a narušiť činnosť gastrointestinálneho traktu. Prečo sa to deje nie je jasné, ale stáva sa to. Zvážte aj toto.

Sex počas tohto obdobia je pre ženy zvláštnym potešením.
A áno a nie. Prípad je čisto individuálny. Čisto teoreticky sú predpoklady pre získanie viac ako obvyklého potešenia. Vagína je hojnejšie navlhčená mazacími sekrétmi, je lepšie zásobovaná krvou a spočiatku viac napučaná ako v bežných dňoch. Okrem toho, niektoré ženy naozaj cítiť zvýšenie túžby v týchto dňoch. Odborníci to pripisujú charakteristikám hormonálneho pozadia. Existuje však taký názor: tí, ktorí sú si istí v bezpečí sexu v týchto dňoch, cítia sa uvoľnenejšie, a preto lepšie reagujú na myšlienku sexu. (Bohužiaľ, vedeli by to.) Toto je na jednej strane. Na druhej strane - taká nepríjemná vec ako predmenštruačný syndróm, ktorý najčastejšie končí menštruáciou, trpia tisíce žien. Nie je ľahké pre tisícky prežiť v týchto dňoch - slabosť, bolesti brucha, závraty a spoločné "abyakakavass" áno. Kto bude v tejto situácii pred sexom? Áno, mnoho druhov mužov v týchto dňoch nemôže obstáť! Mimochodom, možno márne. Čítal som v niekoľkých prameňoch, že mäkký, bez extrémnych športov a nadmernej aktivity, sex v takejto situácii môže zmierniť pocity PMS - a je to úplne presvedčivé fyziologické zdôvodnenie. Mierne kŕče, ktoré sa vyskytujú počas orgazmu, urýchľujú rýchle odstránenie tekutiny z maternice a menštruácie a samotné dotyky a mŕtvice majú relaxačný a upokojujúci účinok. Takže môžete použiť sex ako liek na PMS a bolestivé obdobia.

Muži neakceptujú sex počas menštruácie
A áno a nie. Bol to najzaujímavejší moment v procese prípravy materiálu. Prechádzal som sa cez fóra, zisťoval som tri desiatky mojich známych a dospel k nasledujúcim záverom. Áno, sú tu muži (našťastie medzi mojimi známymi neboli takí ľudia), ktorí milujú tento biznis počas svojho obdobia. Nie je potrebné ísť ďaleko za závermi a sexuálni terapeuti to potvrdzujú: ak má človek v týchto dňoch neprekonateľnú túžbu po sexe, alebo horšie, druh krvi ho vzrušuje - to znamená, že existujú určité mentálne poruchy. Všeobecne platí, že väčšina mužov je k tomuto prípadu ľahostajná. To znamená, bez veľkého nadšenia, ale ak naozaj chcete, tak prečo nie. A viete, čo vás potešilo? Prevažná väčšina tejto väčšiny je pripravená ísť na to, aby nás potešili, milovaných. „Ak sa pýta žena. Tak prečo nie.
„Volal by som svoj postoj k sexu počas menštruácie neutrálne,“ zdieľa so mnou starý priateľ, Valera. - S tým nie som potešený, ale tiež nie proti nemu. Pre pozitívny aspekt tohto javu je fakt (možno mýtický), že žena v tomto okamihu sa cíti oveľa silnejšia a potešenie sa dosť odlišuje. A keďže sa mi páči, keď sú so mnou dobré ženy, som v tomto zmysle. Hodím čiernu guľu do hygienického koša. Ale ak sa to stane v duši, potom je problém vyriešený J ". Ale to je jeho problém vyriešený. Ostatní muži nezdieľajú tento názor. Jeden súdruh mi úprimne priznal, že bol znechutený, druhý - že nemohol stáť pri pohľade na krv a vo všeobecnosti vždy trpí, obávajúc sa o svoju ženu v týchto dňoch. Všetko individuálne, ako vidíte. A ďalší priateľ povedal: "Ak žena urobila muža, mesačne by to bolo raz ročne a predstavovalo by to otvorenie rybárskej sezóny." Hoci patril do veľkej skupiny tých, ktorým to nevadí. Nakreslite si vlastné závery.

Počas menštruácie je bezpečnejšie mať análny sex.
Nie. „Hodina z hodiny nie je jednoduchšia!“ - niektorí čitatelia si to asi myslia. Toto je však názor vyjadrený jednotlivými mužmi. Do tohto stanoviska sa zapojili aj ženy. Nech nie je toľko, fanúšikovia nahrádzajú vaginálny sex análnym v kritických dňoch, ale stále sú tam. Bohužiaľ, tento druh sexu z hľadiska bezpečnosti nie je o nič lepší. S výnimkou možno skutočnosť, že takmer úplne môžete zaručiť, že partner nebude otehotnieť. Zvyšok - nebezpečenstvo infekcie vo vagíne tiež existuje. Bez ohľadu na to, ako starostlivo čistíte konečník tesne pred plánovaným pohlavím (a to je stále dobrá voľba), stále sa teší E. coli (ospravedlňujem sa za slovnú hračku!). A vzdialenosť medzi konečníkom a pošvou je príliš malá, aby sa zabezpečilo, že sa partner náhodou nedotkne vstupu do pošvy. Je dosť dosť na to, aby sa tam uvedená palička dostala a urobila svoju špinavú prácu. Osobitne ohrození sú tí, ktorí sú v tomto období chorí, trpia chorobami pohlavných orgánov alebo majú len zníženú imunitu. Najhoršie zo všetkého je, že kondóm v tejto situácii nezachráni. Tak si to, myslím.

Sex počas menštruácie je bezpečný, pretože nemôžete otehotnieť
Nie. Je to krutá ilúzia, v dôsledku čoho sa narodilo viac ako tisíc detí. Formálne áno - od začiatku mesiaca pred narodením vajíčka by mali byť dva týždne. Ale komu a čo by malo byť vaše telo? Ako sa rozhodnúť, tak buďte! A často sa stáva, že tieto výrazy sú výrazne znížené. Nervózny, strávil veľa hodín v lietadle alebo vo vlaku, zmenil klimatické zóny, po zime prišiel ostrý teplo - ale nikdy neviete, čo môže spôsobiť, že sa cyklus zmení? A životaschopnosť spermií trvá až 7 dní. Čaká na stretnutie a v dôsledku toho je pár dlho prekvapený neplánovaným tehotenstvom.

Sokol Larisa Ivanovna

Psychológ, Gestalt terapeut. Špecialista z webovej stránky b17.ru

[2316537539] - 25. júla 2012, 10:04

[2316537539] - 25. júla 2012, 10:04

nie je to estetické

[3531847724] - 25. júla 2012 10:06

Nerobím to ani ja, mám také bolestivé obdobia, že nemôžem ani myslieť na sex. Áno, a estetika, aj keď nestačí

[576495746] - 25. júla 2012, 10:08

[2055289983] - 25. júla 2012, 10:12

stáva sa, že to robíme, ak by som naozaj chcel, môj manžel opovrhuje - idem do sprchy pred a bezprostredne po sexe a moje obdobia nie sú hojné, zvyčajne ani po druhom dni v noci nepoužívam tesnenia - všetko je čisté

[2958841858] - 25. júla 2012, 10:13

Ak naozaj chcete oboje - potom áno.

[3315725873] - 25. júla 2012, 10:22

na prvý deň nie je, od bohatých období ..
a potom - zmazať .. a robiť, ak chcete
nikto nenamietal)

[10614807] - 25. júla 2012 10:36

Na prvý deň to neurobíme. Dokonca som sa ho ani nesnažila volať prvý deň - bolí to všetko a ja som taká nahnevaná ako peklo. Ale v nasledujúcich dňoch sme angažovaní) Milovaní neváhajú a hovoria, že s ním nemôžem byť znechutený.

[1203667025] - 25. júla 2012 10:41

nerobte. vo všeobecnosti sa žalúdok silne ťahá 3 dni (a Pentalgin tiež prestal predávať bez lekárskeho predpisu (

[737333293] - 25. júla 2012 10:43

Niekedy robíme sex, naozaj chcem sex v takých dňoch, s uterákom a sprchovacím kútom, samozrejme

[3936825256] - 25. júla 2012, 10:43

Nie, je to nechutné. Môžu žiť 4 dni bez pohlavia))

[1168916693] - 25. júla 2012 10:50

Stalo sa to vtedy, keď sa horúco a neuvidel týždeň, teraz, zriedka, v týchto dňoch sa môj manžel vrčí, vie, že fajčenie je zaručené na tri dni)))))

[4209666938] - 25. júla 2012 10:50

Nie! Nemôžem ani úplne uvoľniť s vedomím, že mám "niečo" nie je to), ale po ..uh))

[4127109289] - 25. júla 2012, 11:01

Nie, je to nechutné. Môžu žiť 4 dni bez pohlavia))

Pre niekoho 4 a pre niekoho a týždeň

[3338800941] - 25. júla 2012 11:17

Predtým, áno (18-20 rokov), partneri boli obaja mrzutí a nie, teraz, nie, milujúci sa museli stať zdravšími pre seba, nejako nemysleli na estetiku.

[409747829] - 25. júla 2012, 11:31

sex počas menštruácie je priamou cestou k endometrióze. čoskoro budete liečený

[949757749] - 25. júla 2012, 11:37

sex počas menštruácie je priamou cestou k endometrióze. čoskoro budete liečený

Necvičím, ale mám záujem

Súvisiace témy

[13400764] - 25. júla 2012 11:59

Bolo to tak, plávanie ako ryby vo vode, to dopadlo dlhšie ako obvykle.

[1119422872] - 25. júl 2012, 12:01

počas menštruácie - len análny

[450186924] - 25. júla 2012, 12:07

Čo si o tom myslíte? všetky výhody a nevýhody

Kabzdets, vy ste sa zbláznili, samozrejme nemôžete.

[1486262582] - 25. júla 2012, 12:25

počas menštruácie - len análny

z análny orgazmus pocit? bez srandy, nechápem, čo je to vtip análneho sexu?

[1119422872] - 25. júl 2012, 12:34

z análny orgazmus pocit? bez srandy, nechápem, čo je to vtip análneho sexu?

pre mňa orgazmus nie je potrebný, pre mňa je dôležitejšie, aby bol milovaný človek spokojný. S vaginálne tiež zažíva

[6483782] - 25. júla 2012, 12:42

pre mňa orgazmus nie je potrebný, pre mňa je dôležitejšie, aby bol milovaný človek spokojný. S vaginálne tiež zažíva

hrozné ((ako je to možné)

[6483782] - 25. júla 2012, 12:44

Robím počas menštruácie, ale veľmi zriedka) môj milenec nie je znechutený
Nechcem tam prúdiť ako fontána, takže všetko je čisté a čisté)

[1119422872] - 25. júla 2012, 12:45

hrozné ((ako je to možné)

a čo je hrozné? s časom a orgazmom príde. a teraz sa cítim veľmi dobre a cítim uspokojenie len z toho, že som blízko. A všeobecne, vaginálny orgazmus nie sú všetky ženy skúsenosti

[3058328478] - 25. júl 2012, 12:52

[1079383284] - 25. júla 2012, 12:53

Zdržiavame sa len prvého dňa, pretože žalúdok sa potápa a potom ako obvykle), ale my a celé tehotenstvo sme sa zaoberali pohlavím.

[1119422872] - 25. júla 2012, 13:09

dievčatá, naozaj nikto análny pre tento čas netlačí?

[8157514] - 25. júla 2012, 13:21

nie, presne v prvých troch dňoch
a niekedy sa to stane, ak je po tampóne všetko čisté
ale zvyčajne sa zvyčajne zdržia

[1168916693] - 25. júla 2012 13:23

[1168916693] - 25. júla 2012, 13:24

[1486262582] - 25. júla 2012 13:45

milenci análne sex, podiel na tom, čo vtip?

[10614807] - 25. júla 2012, 14:34

milenci análne sex, podiel na tom, čo vtip?

Existuje mnoho nervových zakončení.
Každý má rôzne organizmy. Takže otázka je hlúpy, prepáč.
A o sexe počas menštruácie a liečby. Viete, drahí estetici .. ak sa človek pri menštruácii opovrhuje - je mi ľúto.
A keď hormóny zúria 2 alebo 3 dni a nie je tam takmer žiadna krv. a blízky je blízko a chce vás tiež. prečo nie? nie v dobe kamennej, v ktorej žijeme - sprcha je po ruke

[1645910957] - 25. júla 2012, 14:37

sex počas menštruácie je priamou cestou k endometrióze. čoskoro budete liečený

A váš život sa zmení na peklo.

[11883608] - 25. júla 2012, 14:38

z análny orgazmus pocit? bez srandy, nechápem, čo je to vtip análneho sexu?

Dostanete viac vzrušenia, je tu veľa nervových zakončení, pomáhala si s rukami, skončila dvakrát rýchlejšie. t.ch.k

[1645910957] - 25. júla 2012, 14:41

dievčatá, naozaj nikto análny pre tento čas netlačí?

Počas menštruačného análneho sexu? Ak chcete dostať krv do konečníka, endometrióza tam rástla a prerazila konečník.
Ebite zhopu sami.

[12097828] - 25. júla 2012, 15:34

[1808429016] - 25. júl 2012, 15:47

Áno. Vosy s tamponom (nič nevychádza a orgazmus je zaručený)

[824614098] - 25. júl 2012, 16:18

Na tieto dni mám týždeň a v týchto dňoch mám najsilnejšiu túžbu po sexe. Neexistuje žiadna bolesť. Sme zapojení. Manžel nič nehovorí o tom, ako sa špiniť, ale veľa sa znečistí. Potom sa osprchujte. Mimochodom, končím oveľa rýchlejšie.

[194600068] - 25. júl 2012, 16:23

Aj ja v týchto dňoch chcem, aby sex statný))), aj keď len zriedka, len keď to fúka strechu úplne. a viac a viac ústnej.

[194600068] - 25. júl 2012, 16:25

Počas menštruačného análneho sexu? Ak chcete dostať krv do konečníka, endometrióza tam rástla a prerazila konečník. Ebite zhopu sami.

)))))) prerazili anus o_O

[4073082313] - 25. júl 2012, 16:45

Nie, žijeme spolu a na to sú aj iné dni, a po druhé, osobne to považujem za nepríjemné, počas menštruácie sú všetci Pts citliví, v treťom nie sú PTS pre vás dobrí.

[1168916693] - 25. júla 2012, 16:54

Mám orgazmus cez zadok)))) obozhuyuyuyu)))), ale môj manžel je veľký, takže budete potrebovať dlhú dobu na vzrušenie, tento proces až do pol hodiny, orgazmus na 3 minúty aj s fontánou)))

[3061543980] - 25. júl 2012, 17:11

Bývalo to tak, že v nich bol sex, ale strašne ho chceš dvakrát toľko, a ten pocit je jasnejší, prvé dva dni, samozrejme, musíš byť trpezlivý, no musí robiť fajčenie a každý je šťastný.

[3221833309] - 25. júla 2012 18:20

Niekedy. V týchto dňoch je to tak žiaduce mať sex, čo je, ako povedali, že strecha je roztrhaná.

[2758088828] - 25. júla 2012, 18:40

v týchto dňoch je potrebné odkorniť druhú dieru

[6483782] - 25. júla 2012, 19:09

a čo je hrozné? s časom a orgazmom príde. a teraz sa cítim veľmi dobre a cítim uspokojenie len z toho, že som blízko. A všeobecne, vaginálny orgazmus nie sú všetky ženy skúsenosti

Bola by som naozaj strašne smutná, úprimne
Neviem si predstaviť sex bez orgazmu
ale ak ste spokojní, potom je všetko v poriadku))

Nové na fóre

[3221833309] - 25. júla 2012 23:51

v týchto dňoch je potrebné odkorniť druhú dieru

A kto to v týchto dňoch hodil?

[288899] - 26. júla 2012, 06:33

a čo je hrozné? s časom a orgazmom príde. a teraz sa cítim veľmi dobre a cítim uspokojenie len z toho, že som blízko. A všeobecne, vaginálny orgazmus nie sú všetky ženy skúsenosti

A potom je hrozné, že aby ste si udržali nohavice v dome, zničili ste svoje zdravie. A máte jednu. Ale pochopíte to, keď idete s plienkou v priebehu niekoľkých rokov a váš „milovaný muž“ vás bezpečne nahradí mladším a zdravším človekom. A vy ste nafik chorý, ak už teraz * armáda chcel pre vaše zdravie? Pretože vedome alebo nie, nie je pripravený zastaviť sa na vás a neustále hľadá niekoho lepšieho, dúfajúc, že ​​nie ste poslednou ženou v jeho živote. Môj manžel si je istý, že chce so mnou žiť celý život, takže ma chráni. Pred niekoľkými rokmi, keď táto hlúpe móda práve začala, mi ponúkol eso. Potom som čítal o dôsledkoch pre mňa a túto myšlienku opustil. Áno, a ja, samozrejme, nesúhlasím, moje zdravie nie je oficiálne.
Podľa témy. Autor, je to škodlivé, hoci ona sama je hriešnik, naozaj chcem to počas jej obdobia, t.ch. niekedy si dovolím sám seba (fajčenie nie je možnosť, potom len milovaný človek dostane potešenie, ale čo ja?))) Ak však nemáte takúto túžbu, je lepšie, samozrejme, nie.

Pin
Send
Share
Send
Send