Hygiena

Normálne hodnoty a hladina hCG pred oneskorením menštruácie, čo indikuje tehotenstvo

Pin
Send
Share
Send
Send


Ak ste medzi odpoveďami na túto otázku nenašli potrebné informácie alebo sa váš problém mierne líši od prezentovaného problému, skúste požiadať lekára o ďalšiu otázku na tejto stránke, ak ide o hlavnú otázku. Môžete tiež položiť novú otázku a po chvíli na to naši lekári odpovedia. Je zadarmo. Potrebné informácie môžete vyhľadávať aj v podobných otázkach na tejto stránke alebo prostredníctvom stránky vyhľadávania na stránkach. Budeme veľmi vďační, ak nás odporučíte svojim priateľom na sociálnych sieťach.

Medportal 03online.com vykonáva lekárske konzultácie v režime korešpondencie s lekármi na mieste. Tu nájdete odpovede od skutočných lekárov vo vašom odbore. V súčasnej dobe miesto poskytuje poradenstvo v 45 oblastiach: alergista, venereologist, gastroenterológ, hematológ, genetik, gynekológ, homeopat, dermatológ, pediatrický gynekológ, detský neurológ, detský neurológ, pediatrický endokrinológ, dietológ, imunológ, infektiológ, detský neurológ, pediatrický chirurg, pediatrický endokrinológ, odborník na výživu, imunológ, detský chirurg, pediatrický endokrinológ, odborník na výživu, imunológ, infekčný lekár, pediatrický endokrinológ, pedagóg logopéd, Laura, mamológ, lekársky právnik, narkológ, neuropatológ, neurochirurg, nefrológ, onkológ, onkológ, ortopedický chirurg, oftalmológ, pediater, plastický chirurg, proktológ, Psychiater, psychológ, pulmonológ, reumatológ, sexuológ-androlog, zubár, urológ, lekárnik, fytoterapeut, flebolog, chirurg, endokrinológ.

Odpovedáme na 95,25% otázok..

HCG pred mesačným oneskorením

Napíšte, v ktorý deň cyklu pred oneskorením menštruácie, hCG analýza ukázala, že ste tehotná.

V deň 24 cyklu (tri dni pred oneskorením) bol hCG rovný 77.

Týždeň pred menštruáciou bol výsledok 18.

Wow. Dokonca aj týždeň pred menštruáciou ukázali. , Toto som nepočul. Pred 9 dňami som mal len ovuláciu)))) a aký cyklus máte?

Wow. Dokonca aj týždeň pred menštruáciou ukázali. , Toto som nepočul. Pred 9 dňami som mal len ovuláciu)))) a aký cyklus máte?

Podobne došlo k ovulácii v deň 9, 21 d mala hCG = 159. Lekár neveril v konzultáciu, diagnóza bola: podozrenie z tehotenstva: 004:.

Wow. Dokonca aj týždeň pred menštruáciou ukázali. , Toto som nepočul. Pred 9 dňami som mal len ovuláciu)))) a aký cyklus máte?

A ako ste potom vložiť utrika10 dní, ak Oh len pred 9 dňami bol? Utr zabíja ovulch a ak cyklus nie je štandardný a vajíčka neskôr je predpísané presne po ňom. : 009:

A ako ste potom vložiť utrika10 dní, ak Oh len pred 9 dňami bol? Utr zabíja ovulch a ak cyklus nie je štandardný a vajíčka neskôr je predpísané presne po ňom. : 009:

14. deň testovacieho cyklu O ukázal 2 bary, čo znamená ovul. bol na 15 d.ts. Od 16. dňa som začal zomierať.
Včera bolo 25 d.ts. Podal hCG menej ako 1,2. Dnes začal výber, ale nie silný, choďte k lekárovi. Doteraz povedala, že nezruší a dokonca zvýši figurínu na 200, 2 krát denne. V pondelok prejsť HCG. Ak je rovnaký, potom zrušiť a chamtivosť mesiacov. :( :( :(

Čo je HCG a kedy je lepšie ho vziať

Choriónový gonadotropín sa produkuje v normálnom stave tela, a to ako u žien, tak u mužov. Jeho koncentrácia v krvi však nepresahuje 5 miliónov jednotiek na mililiter. V procese koncepcie, keď dochádza k výmene génov spermií a vaječných buniek a tvorbe zygotov, vzniká množstvo biologicky aktívnych látok, ktoré spúšťajú kaskádu reakcií embryonálneho vývoja.

Potom, čo sa plod „prilepí“ na stenu maternice (tento proces sa nazýva implantácia), v jeho časti, ktorá je v kontakte s endometiom, sa vyvíja chorión, prekurzor placenty. Pomocou choriónu embryo dostáva potravu z materskej krvi. Táto tvorba syntetizuje choriový gonadotropín. S rozvojom choriónu a jeho premenou na placentu sa koncentrácia tohto hormónu neustále zvyšuje a ak je počas druhého týždňa tehotenstva 50 IU na mililiter, do konca druhého mesiaca tieto hodnoty dosiahnu 60 000 IU / ml. To je dôvod, prečo hladina hCG pred oneskorením menštruácie umožňuje s vysokým stupňom pravdepodobnosti stanoviť tehotenstvo v skorom období.

Ak nie je menštruácia oneskorená, test hgch pomôže určiť tehotenstvo, počnúc približne od druhého týždňa po počatí. Nominálne môže byť pozitívny test od 8 do 10 dní po nechránenom pohlavnom styku, ale v praxi je možné s dôverou hovoriť o spoľahlivej hladine choriového gonadotropínu v moči od 2 do 3 týždňov tehotenstva. Záleží na mnohých faktoroch, vrátane citlivosti testovacieho prúžku, individuálnych charakteristikách ženy, hladine hormónov atď.

Miera tehotenstva

Koncentrácia ľudského choriového gonadotropínu v krvi a moči je skôr individuálnym parametrom a môže sa líšiť v závislosti od niekoľkých faktorov. V priemere však jeho hladina začína rásť od 2. do 10. - 11. týždňa tehotenstva a potom postupne klesá. Ak počítate hladinu hCG v krvi od začiatku poslednej menštruácie, zmena koncentrácie bude vyzerať takto:

Otázka: Ukazuje test hCG tehotenstvo pred oneskorením?

Bude analýza choriového tehotenstva gonadotropínu meškať mesačne?

V súčasnosti sú na stanovenie gravidity dve možnosti analýzy hCG:

1. Laboratórne stanovenie koncentrácie hCG v krvi alebo v moči

2. Stanovenie prahovej koncentrácie hCG v moči pomocou rýchleho testu.

Ak je potrebné určiť tehotenstvo pred oneskorením menštruácie urobiť obvyklý rýchly test na stanovenie hCG v moči, potom s najväčšou pravdepodobnosťou nebude zobrazovať. Je to spôsobené tým, že najrýchlejšie testy na určenie tehotenstva, ktoré sú dostupné na domácom trhu, majú nízku citlivosť. Tieto testy majú citlivosť 25 IU / L. To znamená, že test ukáže tehotenstvo len vtedy, ak je koncentrácia hCG v moči vyššia ako 25 IU / l. A taká koncentrácia hCG v moči sa dosiahne až do tretieho týždňa tehotenstva. To znamená, že rýchly test s citlivosťou 25 IU / L ukáže tehotenstvo najskôr piaty deň oneskorenia.

Existujú však citlivé rýchle testy na stanovenie tehotenstva. V takýchto testoch je citlivosť na hCG 10 IU / l. Preto tieto citlivé testy ukážu tehotenstvo, keď hladina hCG v moči dosiahne 10 IU / l. Hladina hCG v moči je zvyčajne pozorovaná do konca prvého týždňa tehotenstva. To znamená, že tento test ukáže tehotenstvo 7 dní po nechránenom pohlavnom styku. Lekári a vedci sa domnievajú, že citlivý rýchly test možno vykonať 2 - 3 dni pred plánovanou menštruáciou, a ak už prišiel, môže už ukázať tehotenstvo.

Ak sa však na stanovenie tehotenstva pred omeškaním podáva krv na analýzu hCG, potom môže buď ukázať, alebo nie, v závislosti od toho, koľko času uplynulo od okamihu počatia. Krvný test na hCG ukáže tehotenstvo, ak 6 až 10 dní uplynulo od okamihu počatia (nechránený pohlavný styk). Ak teda uplynulo aspoň 7 dní od okamihu počatia a termín navrhovanej menštruácie ešte nenastal, potom krvný test na hCG ukáže tehotenstvo. Lekári a vedci odporúčajú urobiť krvný test na hCG, aby presne určili tehotenstvo pred oneskorením, najmenej 7 dní po údajnom počatí. Optimálny čas na vykonanie krvného testu na hCG, keď sa u neho objaví tehotenstvo ešte pred mesačným oneskorením, je 10 dní po predpokladanom dni počatia.

Keď stúpa hCG

Každý test považuje za svoju úlohu zistiť koncentrácie hCG v moči (špeciálny tehotenský hormón). Ale je obsiahnutý v akejkoľvek telesnej tekutine, vrátane. a v krvi. Ak chcete prejsť na HCG pred oneskorením menštruácie je potrebné na 10-11 deň po oplodnení, a potom na potvrdenie výsledku, opakujte po 5-7 dňoch.

Testy sa vykonávajú najskôr 15 dní po počatí alebo v prvý deň neprítomnosti kritických dní. Ak je menštruácia oneskorená a hCG je negatívny, deň uvoľnenia buniek je s najväčšou pravdepodobnosťou nesprávne nastavený.

Funkcia hodnotenie výsledkov

V dôsledku toho okamžite vedie do lekárne na záchranný pás a po výskume dostane jednu kontrolnú čiaru. Okrem toho zmeny v cykle môžu ovplyvniť:

 • syndróm polycystických vaječníkov,
 • dojčenie
 • nedávny pôrod
 • situácie.

Možné problémy

Rýchlosť choreonického gonadotropínu v krvi negravidnej ženy je od 0 do 5 mIU / ml. Keď sa počas oneskorenia mesačného hCG 1 mIU / ml, indikujú možné problémy:

 • nesprávne určené obdobie tehotenstva (koncepcia sa vyskytla neskôr, ako sa predpokladalo),
 • mimomaternicové tehotenstvo
 • zmeškané potraty
 • hrozba potratu.

S oneskorením v mesačnom HCG môže ukazovateľ s negatívnym výsledkom naznačovať zmeny v cykle v súčasnosti, lekári odporúčajú opakovať test aspoň o 5 dní neskôr.

Ak chcete získať zaručený správny výsledok, testovanie by sa malo vykonať týždeň po dátume neúspešných kritických dní. Pre obzvlášť netrpezlivého sa odporúča vykonať mesačnú skúšku hCG. To ukáže tehotenstvo, možno 5 dní pred očakávaným dátumom prepustenia krvi. Ale v tomto prípade stojí za to použiť hypersenzitívne tryskové testy.

Natalia Evgenievna Pokhodilova

Psychológ, Kinesiologist Online konzultant. Špecialista z webovej stránky b17.ru

Môžete. Toto je jeden z najskorších spôsobov, ako určiť.

Samozrejme môžete! Ak existuje niečo, analýza bude pozitívna

Áno, pred oneskorením analýza hgch okamžite poskytne spoľahlivý výsledok. Želám vám tento výsledok za pozitívny! Veľa šťastia!

Vďaka za odpovede!
Volala som do dvoch rôznych laboratórií, v jednom povedali, že to bolo možné s mojím termínom, a v druhom - nie :-)
PS: Mám dnes 22 dní od prvého dňa vyrovnania, zvyčajne mesačné obdobia prichádzajú do 28-30 dní.

Vďaka za odpovede!
Volala som do dvoch rôznych laboratórií, v jednom povedali, že to bolo možné s mojím termínom, a v druhom - nie :-)
PS: Mám dnes 22 dní od prvého dňa vyrovnania, zvyčajne mesačné obdobia prichádzajú do 28-30 dní.

Ďakujem, dám to, ak to niekoľkokrát.
A príznaky nejdú cez nevoľnosť náhle a pre žiadny dôvod, zadné stavy a hrudník je citlivý. A ak vezmeme do úvahy, že nechránený sex bol raz presne v deň 14 (manžel sa dnes vracia zo svojej služobnej cesty :-), dúfam v to najlepšie.
ĎAKUJEME ZA PODPORU!

Súvisiace témy

hosť,
Nemám žiadnu mániu, pretože je už dieťa, môj manžel a ja sme sa rozhodli mať druhý a prvý mesiac nebol chránený. A tieto príznaky sa okamžite objavili, aj keď zvyčajne nástup menštruácie NEMUSÍM VŠETKÝM a moja hruď nie je nikdy smrteľná a ešte menej nevoľná - nikdy nie je, prvé tehotenstvo prešlo bez akejkoľvek toxikózy.
Takže váš predpoklad (pre mániu) nie je pravdivý.

V skutočnosti analýza hCG ukazuje tehotenstvo, ak sa uskutoční, asi po týždni - 10 dní po plánovanom oplodnení. Takže sa zvážte. A o mánii. Viete, mám tiež 3 cykly v rade a môj žalúdok bol bolestivý a nevoľný. a mesačne. môže byť hormonálne zlyhanie. napríklad kvôli teplu. Ale ak chcete dieťa, potom vám želám drahocenné //. )))

Zobraziť V rovnakej dobe, odovzdať progesterónu - uistite sa, že jeho úroveň je dostatočná na záchranu tehotenstva A čo, na začiatku tehotenstva je chorý? To sa zvyčajne deje o niekoľko týždňov neskôr.

V pondelok, keď dostanem analýzu, sa odhlásim.
Ďakujem vám všetkým za informácie a podporu!

Máte len 22 dts .. Ovulácia bola na 14 možno. To sa koná na 26-27 dts, nie skôr

Súhlasím s 10, dať hCG a progesterón v rovnakom čase. Mimochodom, progesterón sa tiež mení počas tehotenstva.
Obaja som odovzdal Invitro. Ak darujete niekoľko naraz, s výnimkou platenia za krv.
Veľa šťastia!

nevoľnosť ešte nemôžete. s najväčšou pravdepodobnosťou jedli niečo zle.

nevoľnosť ešte nemôžete. s najväčšou pravdepodobnosťou jedli niečo zle.

Povedz mi, ako sa môžete naučiť vopred o mimomaternicovom tehotenstve?
Odovzdal analýzy na hgch, výsledky - 51.35

Povedz mi, ako sa môžete naučiť vopred o mimomaternicovom tehotenstve? Odovzdal analýzy na hgch, výsledky - 51.35

Povedz mi to! Môj priemerný cyklus je 25-28 dní. Na 11 a 12 DC bola inseminácia, pretože Vyskytla sa ovulácia, stimulovala som a mala som 6 folikulov.
Akceptujte urozhestan nalilas a bolesť v dolnej časti brucha. Desiaty deň po O, analýza hCG ukázala 2,0. možno som sa ponáhľala a stále existuje nádej. Odpovedzte, kto v kurze.

Ahoj! mesačne začal 14. júna skončil 18. júna. nechránený sex bol 18, 19,23 a 24. teraz mučený zápchou.Mohol by som otehotnieť pred menštruáciou týždeň 3 krát tam bol nechránený sex a menštruácia bola trochu 3,5 dni hoci vždy ísť 7 dní.

Ahoj dievčatá! Dnes mám 2-dňové oneskorenie, prešiel som analýzou na hgch, bude to informatívny alebo je to ešte skoro?

Dievčatá, zdieľať skúsenosti a nie predpoklady, je možné prejsť krvný test na hCG pred oneskorením? Mám príznaky tehotenstva a nie je možnosť čakať.

Ahoj dievčatá! Dnes mám 2-dňové oneskorenie, prešiel som analýzou na hgch, bude to informatívny alebo je to ešte skoro?

Dnes, hhg, musí byť na 26 M, odpoveď je negatívna: (hoci všetky známky pozornosti sú ..)

tak chcela, aby odpoveď bola pozitívna. Prečo sa niektoré zobrazujú až do M?

Hosť, nemám mániu, pretože už je dieťa, môj manžel a ja sme sa rozhodli mať druhý a prvý mesiac nebol chránený. A tieto príznaky sa okamžite objavili, aj keď zvyčajne nástup menštruácie NEMUSÍM VŠETKÝM a moja hruď nie je nikdy smrteľná a ešte menej nevoľná - nikdy nie je, prvé tehotenstvo prešlo bez akejkoľvek toxikózy. Takže váš predpoklad (pre mániu) nie je pravdivý.

Dievčatá ahoj! Či je potrebné odovzdať test na hgch, ak test na tehotenstvo negatívne? a sex bol nechránený (plánujeme dieťa) Boli obdobia, ale to bolo už týždeň po obdobiach. Čo nechápem odkiaľ táto nevoľnosť ((((

Ahoj dievčatá!
Moja otázka znie: je možné, že krvný test pre bhcc je nepravdivý? Mám všetky dôvody veriť, že som tehotná: nevoľnosť, ospalosť, vysoká citlivosť bradaviek, niekoľkokrát tempo. telo na 37 ruže. Až do menštruácie asi 2-3 dni. Analýza ukázala

Fórum: Zdravie

Novinka pre dnešok

Populárna dnes

Užívateľ stránky Woman.ru chápe a akceptuje, že nesie výhradnú zodpovednosť za všetky materiály, ktoré čiastočne alebo úplne zverejnil prostredníctvom služby Woman.ru.
Užívateľ stránky Woman.ru zaručuje, že umiestnenie materiálov, ktoré im boli predložené, neporušuje práva tretích osôb (vrátane, ale nie výlučne, autorských práv), nepoškodzuje ich česť a dôstojnosť.
Užívateľ stránky Woman.ru zasielaním materiálov má teda záujem o ich uverejnenie na stránke a vyjadruje svoj súhlas s ich ďalším používaním redaktormi stránky Woman.ru.

Použitie a dotlač tlačených materiálov na stránke woman.ru je možné len s aktívnym odkazom na zdroj.
Použitie fotografických materiálov je povolené len s písomným súhlasom správy lokality.

Umiestnenie duševného vlastníctva (fotografie, videá, literárne diela, ochranné známky atď.)
na stránkach woman.ru je povolené len osobám, ktoré majú všetky potrebné práva na takéto umiestnenie.

Copyright (c) 2016-2018 Hurst Shkulev Publishing LLC

Vydanie siete "WOMAN.RU" (Woman.RU)

Certifikát o registrácii hromadných médií EL č. FS77-65950, vydaný Federálnou službou pre dohľad v oblasti komunikácie,
Informačné technológie a masové komunikácie (Roskomnadzor) 10. júna 2016. 16+

Zakladateľ: Spoločnosť s ručením obmedzeným “Hurst Shkulev Publishing”

Krvný test na hCG: pravidlá dodania

Ak sa žena rozhodla prejsť laboratórnou analýzou na určenie koncentrácie ľudského choriového gonadotropínu, mala by, samozrejme, vedieť, ako to urobiť čo najpresnejšie a najúčinnejšie.

Krv na hCG sa odoberá zo žily. Analýza by mala prísť ráno v deň, kedy je naplánovaná dodávka. Je zakázané jesť až do okamihu odberu krvi. Testovanie v laboratórnych podmienkach sa odporúča vykonať najskôr štvrtý alebo piaty deň od oneskorenia menštruácie. Na potvrdenie výsledkov môže byť test vykonaný znova po uplynutí niekoľkých dní. Na stanovenie patologického prenatálneho vývoja sa odporúča, aby sa analýza uskutočňovala od 14 týždňov. tehotenstva a do 18 týždňov.

V prípade komplexnej diagnostiky sa ukazuje, že sa uskutočňujú testy na identifikáciu takých markerov, ako je alfa-fetoproteín, voľný estriol a ultrazvuk plodu.

Vlastnosti špecifickej zložky tehotenstva

Komplexný proteín hCG (ľudský choriový gonadotropín), CG - má molekulovú hmotnosť 46 kDa, syntetizovanú placentou. Zloženie CG obsahuje dve podjednotky - alfa s beta. Prvá podjednotka je podobná podjednotkám hormónov hypofýzy FSH, TSH a LH. Druhá podjednotka, ktorá sa podieľa na imunometrickej analýze, nemá žiadne analógy.

Množstvo beta-hCG v krvi už za 6-7 dní po oplodnení vajíčka sa považuje za kritérium pre diagnostiku tehotenstva. Súčasne sa zistená koncentrácia beta-CG v moči akumuluje jeden alebo dva dni neskôr ako v krvnom sére.

В самом начале зарождения новой жизни в материнском организме хорионический гонадотропин стимулирует синтез прогестерона и эстрогенов (нужных для сохранения беременности) желтым телом яичника. Действие ХГ на желтое тело сродни лютеинизирующему гормону: поддержка существования. Что длится до того момента, пока симбиоз «плацента-плод» не выработает способность самостоятельного создания требуемого баланса гормонов.

Vo fetálnom chlapci je CG zodpovedný za produkciu testosterón produkujúcich Leydigových buniek. Ten je mužský hormón zodpovedný za tvorbu sexuálnych charakteristík u mužov.

HCG sa syntetizuje v trofoblaste pri implantácii embrya. Jeho produkcia predstavuje celé trvanie tehotenstva. Keď tehotenstvo nie je komplikované, potom v intervale medzi druhým a piatym týždňom sa počet beta-CG zvyšuje každý jeden a pol dňa. Suma rastu CG zodpovedá 10-11 týždňom, potom jeho objemy začínajú postupným pohybom v opačnom smere.

Identifikácia množstva CG 15-20 týždňov. (v kombinácii s inými štúdiami - pre voľný estriol a alfa-fetoproteín, označovaný ako "trojité testovanie") sa používa v perinatológii na detekciu možnej patológie vo vývoji embrya.

Použitie hCG nie je obmedzené len na zistenie tehotenstva. Okrem toho sú diagnostikované nádory trofoblastického tkaniva, vaječníkov a semenníkov, ktoré produkujú choriový gonadotropín.

Indikácie pre CG analýzu

Chorionický gonadotropín sa okrem definície tehotenstva (v prvých dňoch pred oneskorením) predpisuje:

 • na detekciu amenorey,
 • objasniť situáciu s mimomaternicovým tehotenstvom,
 • pri analýze kvality potratu,
 • ak máte podozrenie na zmrazený plod a hrozbu potratu,
 • sledovať vývoj tehotenstva v dynamike,
 • s cieľom diagnostikovať nádorový proces,
 • na zistenie faktu vnútromaternicových malformácií.

Účel glykoproteínu CG v tele

Okrem zistenia skutočnosti tehotenstva, na určenie množstva tohto hormónu sa posudzuje na zvláštnosti priebehu tehotenstva, počet embryí. Ale dôležitejšie je považovať za inú funkciu hormónu - zachovanie existujúceho tehotenstva. Ďalšou rovnako dôležitou úlohou choriového gonadotropínu je stimulácia ovulácie a udržanie aktivity corpus luteum.

Zvyšujúcu sa koncentráciu ľudského choriového gonadotropínu možno považovať za znak:

 • prítomnosť niekoľkých druhov ovocia
 • preeklampsia, toxikóza,
 • diabetes mellitus v budúcej matke,
 • Downov syndróm, mnohopočetné vývojové abnormality, fetálne abnormality,
 • nesprávne stanovenie tehotenstva,
 • použitie syntetických gestagénov atď.

Ešte vyššie hodnoty sú pri absolvovaní analýzy po operácii na potrat. Nadmerná koncentrácia komplexného proteínu v krvi po mini potratoch môže potvrdiť pokračujúce tehotenstvo.

Choriónový gonadotropín sa považuje za informatívne kritérium pre tehotenstvo, indikátor jeho priebehu a možných odchýlok.

všetky znaky a hCG až do oneskorenia

Dobré ráno, prosím, povedz mi, čo to môže byť, bz teplota mala za 37 týždňov posledných troch dní 37,2 mesiacov by mala ísť dnes na týždeň ťahanie vaječníkov z rôznych strán, jej hruď doslova vylial na tri dni a to bolí, aj keď pred mesiacom bolí za týždeň. Testy z 5 kusov ukazujú bledého, bledého druhého manžela, ktorého manžel tiež vidí druhú bledú, ale včera som prešiel hgch, nemal tehotenstvo 0.1 Nemusím čítať po troch štyroch dňoch meškania, neviem, čo to je potom? ak nie je tehotenstvo? môže ešte tehotná? Čítal som, čo iné by mohlo byť ektopické, a preto pomaly rastú? Povedz mi, mám strach

Prečo je lepšie nerobiť test pred oneskorením (odpoveď)

Urobil som test, stále nebolo žiadne oneskorenie a test okamžite ukázal 2. pás! Ale len v prípade (s vedomím, že testy "môžu ležať" môže nasledujúci deň), ona prešla hCG (tehotenstvo bolo potvrdené). Zdá sa mi, že je lepšie, ak je podozrenie na tehotenstvo, že vždy darujete krv na hCG, takže viete s istotou a bez obáv.

ďakujem! Dobrý článok

Veľmi užitočné informácie so záujmom a výpočty, to je to, čo som hľadal na dlhú dobu! Ďakujem, veľmi povzbudzujúce

Včasná diagnostika tehotenstva - analýza hCG

Dievčatá, ahoj všetci.

Pomôžte pochopiť, možno niekto vie.

vo všeobecnosti, moje posledné obdobia boli vo februári, zvyčajne začínajú na 28. každý mesiac a celkovo idú 5 dní.

Je to už apríl, nemám ich, žijeme s budúcim manželom rodiny, sexuálnym životom, nechceme sa chrániť, chceme deti, a to on aj ja.

urobil testy, neukázal nič, šiel do ultrazvuku na 21.04, lekár povedal, že ona nevidela tehotenstvo, ale poslal mi darovať krv do HCG.I som šiel darovať, som dostal výsledok o 2 dni neskôr, dievčatá povedali aj telefonicky a osobne, keď zdvihol papier , povedali, že pozitívny výsledok úrovne hCG znamená, že je tehotná ... indikátor je 19,89 (16-156 napísaný v poznámkach (1-2 týždne) a gynekológ na ultrazvuku povedal, že ak je časový limit malý, potom sa neukáže Uzi.

Išiel som k gynekológovi, pretože som sa začal obrátiť na mňa: cítil som sa nevoľne (dokonca som bežal na zvracanie), bolí to a stále bolí na hrudi a svrbí strašne až do teraz.Bolelo to natoľko, že je bolestivé nosiť podprsenku.

už sme boli potešení, stále som chcel ísť na ultrazvuk v ďalšom týždni a znovu darovať krv.

ale dnes večer to bolo zlé, zobudil sa z bolesti v spodnej časti brucha, vzadu.

Išiel som na toaletu, bol tam krvavý výtok, prirodzene som sa zobudil s manželom, zavolal som sanitku ... Napil som si alkohol, prišiel som a vzal som ho do nemocnice v službe.

tam vzali krv zo žily (pre leukocyty a tak ďalej), boli vzatí do vyšetrovacej miestnosti, na ktorú lekár povedal: hahah, takže to nie sú ukazovatele! to znamená, že nie ste tehotná, ak ste mali poslednú menštruáciu vo februári, teraz by ste mali už 10-11 týždňov, a v tom čase by bol plod už viditeľný na ultrazvuku. že nie je nič, žiadne tehotenstvo, a že hovoria, že vidia nejaký rast alebo vklady, ale toto je s najväčšou pravdepodobnosťou vaše menštruačné obdobie ... údajne kvapkali, kvapkali a tvorili sa vklady ... vo všeobecnosti som odletel so slzami ... bol hysterický ... takto rýchlo v noci.

a tiež povedala, že hovoria: obyčajné dievčatá z ulice pracujú v laboratóriu a hovoria, že tomu nerozumejú, ako je to napísané na papieri, potom hovoria.

žalúdok stále bolí.

Mimochodom, deň predtým, ako som urobil test, ukázal druhý pruh bledý.

povedz mi ... Neviem, čo mám robiť.

Samozrejme, zajtra pôjdem k lekárovi.

Ahoj všetci, všeobecne si myslím, že o týchto moderných analýzach chipuha tehotné prostriedky tehotné a potom, ak áno, tak a tak potom syak, tam bol žiadny ultrazvuk pred a gynekológovia okamžite našiel a nastaviť presný dátum a teraz je všetko tam, ale ako v čínštine na snot, aj na Nichrom ultrazvukové nevidia termíny, všetky nie sú presné, ale hgch je všeobecne nezmysel pre vodné testy sú ešte presnejšie a drahšie, jeden priateľ prešiel hgch a nie je nič prázdne, o deň neskôr sa ukázalo, že test trysiek bol pozitívny a po dvoch týždňoch 6-7 týždňov tehotenstvo na ultrazvuku ukázalo, aj keď dva týždne n Aj Azad tu nevidel nič, ako sa to stalo, a potom gynekológovia hovoria, či počas tehotenstva Khan bledol, áno, klamú alebo podvracajú, ale moja mama, akoby bola plná vecí, mala mesačné obdobia a bola silnejšia ako obvykle a ja som sa narodil včas Dobrá váha k článku, matka bola tiež zdravá a priberala na váhe, ak otcovské dievčatá budú otehotnieť a tehotenstvo nezmizne po dlhú dobu, niekedy sa to stane pre najlepšiu moju matku, ktorá so mnou nešla s lekármi, pretože je ako chlapec na kresle o tom svetle boli už v dlhodobom horizonte, ale nútia účet, aby vstal kvôli armáde, ktorá ich varovala, že robia experimenty, a môže existovať problém pre potam, koľko nestojí na záznamoch, ako bude čip padať a neplodnosť je tiež znakom prechádzajúcich experimentov v anus a mimo háku, a potom len testik a ako budud 2 prúžky a ísť na ultrazvuk a hgch hovno, a dokonca aj drahé hovno.

Pin
Send
Share
Send
Send