Hygiena

Prečo oneskorenie menštruácie s negatívnym tehotenským testom?

Pin
Send
Share
Send
Send


Trojdňové oneskorenie je celkom bežné. Pri absencii špecifických dôvodov, malé zlyhanie menštruačného cyklu je variant normy.

U ženy, ktorá žije sexuálne, môže táto situácia naznačovať výskyt tehotenstva, dokonca aj s negatívnym výsledkom domáceho testu. Vzhľad výtok a ťahanie bolesti v dolnej časti brucha môže byť príznakom problémov v tele.

Je tehotenstvo možné, ak je test negatívny?

Aj keď tehotenský test vykonaný v tretí deň omeškania ukázal negatívny výsledok, pravdepodobnosť počatia by sa nemala vylúčiť.

Často kúpené v lekárňach výrobky nezistia tehotenstvo v ranom štádiu. Môže to byť spôsobené nasledujúcimi faktormi:

 • spech
 • Zlý moč
 • Nesprávne uplatnenie testu
 • Manželský test
 • Tehotenstvo s poškodením

Princíp testu je založený na stanovení materskej matky v moči tehotenský hormón (hCG), Úroveň tohto hormónu stúpa každý deň po počatí. Výsledky testov sú ovplyvnené časom koncepcie.

S neskorou ovuláciou žena mohla otehotnieť bezprostredne pred dátumom nástupu menštruácie. V tomto prípade, v čase testu, hladiny hormónov môžu byť minimálne a nespôsobujú pozitívnu reakciu v tehotenskom teste. V dôsledku toho žena uvidí len jeden prúžok.

Ak je žena, ktorá má sex príznaky tehotenstva (nevoľnosť, závraty, opuch prsných žliaz, slabosť atď.) by sa mali po niekoľkých dňoch, keď sa hladina hormónu výrazne zvýši, znovu otestovať. Použitie antikoncepčných tabletiek alebo použitie iných metód antikoncepcie nevylučuje možnosť tehotenstva.

Porušenie integrity testu, skladovanie v nesprávnych podmienkach, použitie výrobkov s uplynutou dobou platnosti a iné nedostatky pri používaní produktov môžu spôsobiť falošne negatívne výsledky. Každé balenie produktu je napísané návod na použitie a skladovania testu, je uvedený dátum exspirácie. Dodržiavanie nevyhnutných podmienok zaručuje spoľahlivé výsledky.

Akýkoľvek tehotenský test môže byť nekvalitný a ukázať nesprávne výsledky, Cena nezáleží. Často sú drahé vzorky menej citlivé ako ich lacnejšie náprotivky. Aby sa minimalizovalo riziko nákupu tovaru nízkej kvality, odporúča sa nakupovať iba osvedčených výrobcov vo veľkých farmaceutických reťazcoch.

Často v pozícii žien pozorovať negatívne výsledky testov kvôli prítomnosti problémy s tehotenstvom, To môže byť spôsobené smrťou plodu, hrozbou potratu, ektopickou polohou vajíčka.

Hlavné dôvody, prečo ťahá spodnú časť brucha

Vytiahnite spodnú časť brucha s oneskorením 3 dni z nasledujúcich dôvodov:

 • Mimomaternicové tehotenstvo
 • Hrozba prerušenia
 • Plodné umieranie
 • Infekcie a zápaly
 • Oneskorená menštruácia

V dôsledku rôznych medicínskych faktorov je embryo často fixované a nezačne rásť v maternici. To nevyhnutne vedie k krvácaniu, ak sa včas nezistí mimomaternicové tehotenstvo. Tento problém je veľmi nebezpečný a vyžaduje okamžitú operáciu.

V raných fázach štatistiky sa najčastejšie vyskytujú spontánne potraty, Môže to byť spôsobené prítomnosťou ženy s rôznymi genetickými ochoreniami alebo gynekologickými problémami, s porušením samotného vývoja plodu, s vážnymi stresmi alebo zvýšenou fyzickou námahou atď.

Z rôznych dôvodov nemusí byť embryo životaschopné a umiera. V tejto situácii bude otravná bolesť príznakom zápalového procesu, Žena s vynechaným potratom sa musí podrobiť procesu čistenia, v dôsledku čoho sa odstránia zvyšky mrazeného plodu.

Môže sa spustiť bolesť v dolnej časti brucha. široké spektrum gynekologických problémov: cysty, drozd, endometrióza, ochorenia genitálií (syfilis, kvapavka, herpes, atď.), myóm, zápal príveskov a vaječníkov, onkológia a ďalšie. Často, v prítomnosti zápalu a infekcie, je bodnutie, pálenie, bolesť pri močení a počas pohlavného styku.

Mnohé ženy majú v dolnej časti brucha nepríjemné bolesti. znamenie blížiacej sa menštruácie, Po dni alebo dvoch po objavení sa týchto pocitov a pri zachovaní negatívneho výsledku testu môže začať menštruácia.

Biely výboj pri oneskorení

U žien sa periodicky pozoruje biely výtok v malých množstvách. Dôvodom obáv je neustála povaha výboja, ich hojnosť, vzhľad vône, zmena konzistencie (syrový charakter).

Podobné problémy sa môžu vyskytnúť v prítomnosti zápalových, infekčných ochorení alebo hormonálnej nerovnováhy. Oneskorenie negatívneho testu a vzhľadu biely výboj je dôvodom na odvolanie sa na gynekológa.

U tehotnej ženy v ranom období môže biely výtok bez ďalších varovných signálov znamenať zhoršený chronický drozd alebo tvorbu korku.

Pre akékoľvek nezvyčajné vybitie potrebné navštíviť lekára.

Teplota tela 37

Zvýšená telesná teplota v 3. deň oneskorenia môže indikovať tehotenstvoktorá nie je určená skúškou. U budúcich matiek v skorých štádiách horúčky je pomerne časté.

Ďalším dôvodom môže byť prítomnosť zápalového procesu v tele. V tomto prípade budú okrem oneskorenia a zvýšenia teploty pozorované ďalšie príznaky.

Oneskorenie menštruácie - negatívny test: príčiny iné ako tehotenstvo

Takže, ak žena neverila prvý test, urobil tucet viac pre kontrolu, ale všetci potvrdili absenciu tehotenstva, musíte analyzovať situáciu a pokúsiť sa nájsť príčinu zlyhania. Absencia menštruácie môže byť spôsobená nasledujúcimi stavmi:

 • Infekčné ochorenia alebo exacerbácia chronických ochorení, ktoré utrpeli v poslednom mesiaci. Ťažké ochorenia môžu vyvolať hormonálnu nerovnováhu, ktorá v konečnom dôsledku vedie k miernemu oneskoreniu menštruácie.
 • Pravidelný príjem perorálnych kontraceptív. Použitie antikoncepčných tabletiek často vyvoláva porušovanie mesačného cyklu, najmä s frivolným prístupom k pravidlám užívania lieku. Preskakovanie pravidelné pilulky môže spôsobiť hormonálne narušenie a viesť k tomu, že vaše obdobie nebude včas.
 • Ak sa v období po pôrode zistí zlyhanie menštruačného cyklu, tento stav sa vysvetľuje obnovením tela a reprodukčného systému ako celku. Ženy vedia, že počas niekoľkých mesiacov po narodení dieťaťa môžu byť obdobia úplne neprítomné. Ďalším faktorom inhibujúcim ovuláciu je dojčenie dojčiat. Telo matky potrebuje čas na stabilizáciu hormónov a obdobie začalo pravidelne prichádzať.
 • Ďalšou častou príčinou oneskorenej a cyklickej nestability je obezita alebo naopak podváha. V tomto prípade je potrebné zaoberať sa priamo problémom, ktorý ovplyvňuje výkyvy hormonálneho pozadia. Skúsený odborník na výživu vám pomôže vybrať najlepšiu diétu pre tých, ktorí chcú schudnúť a urobiť kompletnú diétu pre tie ženy, ktoré trpia nadmernou riedkosťou.

Mesačné oneskorenie na 7 dní

Menšie oneskorenia v regulátoroch nespôsobujú veľké obavy, ale ak počas negatívneho tehotenského testu, menštruácia neprichádza do týždňa, dôvody môžu byť oveľa závažnejšie.

Jeden z nich - dodržiavanie prísnych diét, keď sa žena snaží schudnúť za každú cenu, pripravuje sa o základné živiny a vitamíny. Ak sedíte na takejto diéte po dlhú dobu, nedostatok vitamínov a vyčerpanie tela sú zaručené. Nenechajte sa preto prekvapiť porušením cyklu a dúfať, že všetko je tvorené samým sebou. Telo, s poklesom telesnej hmotnosti pod nastavenou čiarou, jednoducho nedáva príkaz menarche, a pri sledovaní ideálnej postavy žena riskuje úplne narušenie menštruačného cyklu a oneskorenie môže dosiahnuť niekoľko mesiacov.

Vážnou stresujúcou situáciou, neustálym psycho-emocionálnym preťažením, nervovými poruchami, konfliktmi doma a v práci môže byť príčinou oneskorenia menštruácie na 5-7 dní. Takéto situácie extrémne nepriaznivo ovplyvňujú nervový systém a telo ženy ako celok, čo spôsobuje narušenie fungovania maternice a vaječníkov. V dôsledku neustáleho vplyvu stresového faktora sa oneskorenie mesačného obdobia na týždeň stáva bežným javom.

Nadmerné cvičenie tiež prispieva k menštruačným poruchám. Takže, ak sa žena, zvyknutá na pokojný a meraný život, začne aktívne zapájať do športu alebo tanca, potom počas obdobia adaptácie organizmu na nové podmienky sú poruchy dočasného cyklu celkom možné.

Mesačné oneskorenie na 10 dní s negatívnym testom: dôvody

Ak je príchod menštruácie oneskorený až na 10 dní, mali by ste sa poradiť s gynekológom a zistiť, čo spôsobilo zlyhanie cyklu.

V prvom rade by ste mali venovať pozornosť stavu endokrinného systému. Je možné, že dôvod - v nerovnováhe hormónov, metabolické poruchy, vývoj ochorení štítnej žľazy.

Dôvody vyvolávajúce dlhé oneskorenie môžu byť zdrojom infekcie v tele, zápalových ochorení panvových orgánov a iných gynekologických patológií. Aby sa takéto podmienky vylúčili, žena musí podstúpiť plnohodnotnú lekársku prehliadku, ktorá umožní vykonať správnu diagnózu a okamžite začať liečbu.

Veľmi často sa po potrate pozoruje absencia regulácie. Intervencia spojená s kyretážou maternice a odstraňovaním vajíčka vyvoláva hormonálnu nerovnováhu v tele, ktorá sa už začala pripravovať na nadchádzajúce materstvo. Výsledok - menštruačné nepravidelnosti a iné nepríjemné komplikácie, ktoré ohrozujú zdravie žien. Obnovenie narušeného hormonálneho pozadia bude trvať nejaký čas, takže musíte byť trpezliví a venovať zvýšenú pozornosť stavu sexuálnej sféry.

Najškodlivejším faktorom, ktorý môže spôsobiť dlhé oneskorenie, je prispôsobenie organizmu novým životným podmienkam. Môže to byť spôsobené presunom do iného mesta alebo krajiny, odpočinku v horúcich krajinách s nezvyčajnými klimatickými podmienkami. V tomto prípade nie je dôvod na osobitné obavy, orgán si čoskoro zvykne na zmenené vonkajšie podmienky a ďalšie obdobia prídu včas.

Mesačné oneskorenie na 15 dní

V situácii, keď je oneskorenie menštruácie natiahnuté na 2 týždne a test je negatívny, dôvodom môže byť nesprávny príjem hormonálnej antikoncepcie alebo niektorých liekov. Nie sú vylúčené a gynekologické problémy. V takejto situácii by sa mal gynekológ určite objaviť čo najskôr.

Takéto zlyhania sa často vyskytujú u žien starších ako 45 rokov na prahu menopauzy. Počas tohto obdobia sa funkcia vaječníkov postupne stráca, ovulácia je nepravidelná a prichádza čas, kedy sa vôbec nevyskytuje. Cyklus je narušený a oneskorenia regs sú stále častejšie. Zároveň sa objavujú charakteristické príznaky menopauzy - zhoršuje sa podráždenosť, návaly horúčavy a chronické ochorenia. Nemali by ste sa vyrovnať so zhoršením Vášho zdravia, pretože dnes boli vyvinuté účinné metódy hormonálnej substitučnej liečby, ktoré podporia ženu v tomto ťažkom období a pomôžu jej prejsť bez problémov.

Nebezpečné stavy s oneskorenou menštruáciou

Keď oneskorenie menštruácie môže naznačovať vývoj stavov, ktoré sú nebezpečné pre zdravie a život ženy? Uvádzame možnú patológiu:

 • Polycystický vaječník. Vaječníky postihnuté cystickými útvarmi nie sú schopné zabezpečiť stabilitu ovulácie, preto môžu byť predpisy príliš hojné, alebo naopak neprítomné a samotný mesačný cyklus môže byť neustále narušovaný. Detekcia cyst môže byť na panvovom ultrazvuku. Ak sa oneskorenie a iné porušenia cyklu vyskytujú neustále, žena by mala byť vyšetrená čo najskôr.
 • Mimomaternicové tehotenstvo. Ak sa žena sťažuje na bolesť v spodnej časti brucha, malátnosť, nevoľnosť, slabosť, môže byť podozrivá z mimomaternicového tehotenstva. V tomto prípade oplodnené vajíčko neprenikne do maternice, ale je pripojené k stenám vaječníkov, kde sa začína vyvíjať, ktoré je plné prasknutia vaječníkov a rozsiahleho vnútorného krvácania. Je to nebezpečný stav, ktorý v prípade absencie včasnej pomoci ohrozuje život ženy a vyžaduje neodkladný chirurgický zákrok.
 • Gynekologické ochorenia zápalového charakteru. Dôvodom ich vývoja môže byť banálna hypotermia. Ak je oneskorenie menštruácie sprevádzané príznakmi, ako sú otravné, rezné bolesti v bruchu, výskyt výtoku, bolestivé a časté močenie, horúčka, svrbenie a podráždenie v oblasti genitálií, vyhľadajte lekársku pomoc. Takéto prejavy môžu naznačovať vývoj vaginitídy, kolpitídy, adnexitídy a niekoľkých ďalších patológií. Ak včas nezačnete liečbu zápalového procesu, môže sa stať chronickým a spôsobiť adhézie a iné lézie na končatinách, čo zvyšuje riziko neplodnosti.

Oneskorená menštruácia môže byť vyvolaná endometriózou maternice, myómom, zápalom močového mechúra (cystitída), adenómom hypofýzy. V niektorých prípadoch môže byť príčinou rakovina. V každom prípade je porušenie cyklu vážnym dôvodom na znepokojenie, ktoré vyžaduje včasnú liečbu lekára.

Čo robiť s negatívnym testom a oneskorenou menštruáciou?

Z mnohých dôvodov sa môže vyskytnúť zlyhanie cyklu a oneskorená menštruácia, ale tento symptóm by sa nemal ignorovať. Ak sú oneskorenia nevýznamné a neexistujú žiadne varovné príznaky, ktoré by naznačovali zápalový proces, mali by ste prehodnotiť svoj životný štýl, prispôsobiť svoju stravu, vyhnúť sa stresu, opustiť prísnu diétu a zlé návyky. Po znížení zaťaženia, obnovení správnej diéty a zdravého životného štýlu sa menštruačný cyklus normalizuje.

V prípade, že oneskorenie je impozantné - od 5 do 15 dní, je potrebné konzultovať s gynekológom a podrobiť sa vyšetreniu. Počas vyšetrenia si lekár vezme rozbor na analýzu a dá smer k laboratórnym testom krvi a moču. Ak je to potrebné, pacientovi sa ponúkne ultrazvuk panvových orgánov, ktorý umožní odhaliť cysty vaječníkov, myóm a iné patologické stavy reprodukčného systému.

Ak sa zistí hormonálna nerovnováha, gynekológ predpíše priebeh liečby. S nedostatkom progesterónu, endometriózy, premenštruačného syndrómu sa zvyčajne predpisuje liek Duphaston. Ak sú poruchy cyklu spôsobené prístupom menopauzy, žena by mala byť pod dohľadom lekára a ak má nepríjemné príznaky sprevádzajúce toto obdobie, bude jej ponúknutá liečba hormonálnou náhradou.

Lekári naliehajú na to, aby sa nespoliečili na seba a nepoužívali pochybné ľudové recepty, pretože je možné vynechať toľko drahocenného času, keď choroba môže byť ešte porazená v skorých štádiách.

Dôvody absencie menštruácie s negatívnym tehotenským testom

Oneskorenie sa považuje za neprítomnosť menštruácie do dátumu splatnosti dlhšieho ako 3 dni.

Ak je krvácanie oneskorené na jeden deň - dva alebo zlyhanie sa vyskytlo len v jednom cykle, potom to zvyčajne nie je dôvodom úzkosti. Menšie zmeny sa vyskytujú s hormonálnymi výkyvmi alebo sú fyziologickým znakom ženského tela.

V prípade oneskorenej menštruácie na viac ako tri dni je nevyhnutné vylúčiť výskyt tehotenstva. To pomôže špeciálnym testom a analýze úrovne hCG. Negatívny výsledok je dôvodom na kontaktovanie gynekológa. Zároveň by mala žena venovať pozornosť všeobecnému blahu, bolesti v urogenitálnom systéme, množstvu a konzistencii sekrétov. Tieto údaje pomôžu lekárovi určiť príčinu oneskorenia a urobiť presnú diagnózu.

prijímacie lieky

Hormonálne pozadie a teda menštruačný cyklus sú ovplyvnené užívaním akýchkoľvek hormonálnych liekov. Môžu to byť:

 • antikoncepčné tabletky (Lindinet, Janine, Yarin),
 • núdzová antikoncepcia (Zhenale, Postinor, Eskapel),
 • lieky, ktoré stimulujú ovuláciu, a lieky, ktoré zlepšujú hormonálne hladiny (Klostilbegit, Duphaston).

Сбои цикла основаны на перепадах гормонального фона из-за воздействия входящих в состав лекарства компонентов или обусловлены нарушениями режима приёма медикаментов, когда женщина самостоятельно меняет величину суточной дозы или забывает о принятии препарата в срок.

Нередко задержка месячных происходит при употреблении алкоголя в период лечения гормонами.

Не только гормональные препараты способны влиять на цикл. На стабильности месячных отражается также приём следующих лекарств:

 • антикоагулянты (средства, разжижающие кровь),
 • antidepresíva,
 • кровоостанавливающие медикаменты,
 • antibiotiká.

Пью Жанин 8 мес, во время очередной отмены месячные не пришли. Нужно было начинать новую упаковку таблеток, но я не стала. Задержка 3 недели, сделала 3 теста в разные дни — тесты отрицательные.

Маруся

http://www.woman.ru/health/woman-health/thread/4145492/

V posledný deň menštruácie som pil postinor. Bolo to 8. decembra, po 5 dňoch bolo krvácanie pár dní. Na 11. január nie je mesačne. Veľmi znepokojený.

Anya Smirnova

http://www.woman.ru/health/woman-health/thread/4260198/

Vezmem si Duphaston zo dňa 16-25. Mesiac strávil na nápoji bez problémov a po dvoch mesiacoch som neprišiel po príjme Duphastona. Vykonali testy, sú negatívne.

valcovanie

http://www.baby.ru/community/view/22621/forum/post/1633552/

V prípade meškania v dôsledku užívania liekov je potrebné okamžite informovať gynekológa, ktorý liek predpísal. Možno budete musieť zmeniť liek alebo celú taktiku liečby.

Stresové situácie

Únava, nervový kmeň majú negatívny vplyv na zdravie žien a môžu byť faktormi zlyhania menštruačného cyklu. V prípade chronického stresu môže byť oneskorenie pravidelné.

Niekedy dokonca aj zanedbateľný stres môže narušiť cyklus, napríklad skúšky alebo premiestnenie. Je to spôsobené zlyhaním hypofýzy.

Oneskorenia v strese zvyčajne trvajú týždeň alebo dva. V prípade nervového preťaženia je potrebné upraviť spôsob odpočinku a poradiť sa s psychiatrom. Lekárske odporúčania pomôžu získať pokoj, po ktorom sa vráti do normálneho a menštruačného cyklu.

Dievčatá, ale nie je mi vôbec jasné, že tam bolo veľa stresu (potom boli rodinné problémy s mojimi rodičmi, a bol som veľmi znepokojený, plakal som každý deň ...), a tak menštruačné dni začali celý týždeň skôr a šli len 2 dni (zvyčajne však trvajú 6 - 7 dní) a potom už 2 týždne.

Maryland

http://www.galya.ru/clubs/show.php?id=107375

Intrauterinálne zariadenie

Prítomnosť špirály ovplyvňuje mesačné obdobia v nasledujúcich prípadoch:

 • v prípade porušenia jeho polohy,
 • počas inštalácie a po odstránení,
 • ako výsledok použitia hormonálnej cievky.

Bezprostredne po nastavení špirály je možné jednorazové zlyhanie cyklu v dôsledku mechanického účinku na výstelku maternice. Ak sa však žena rozhodne pre hormonálnu cievku - v 20% prípadov je úplná absencia menštruácie počas celého obdobia života antikoncepcie.

Oneskorenie v prvom roku nosenia nehormonálnej cievky môže indikovať tehotenstvo. To je možné, aj keď zriedkavé.

Poruchy cyklu spôsobené prítomnosťou špirály korigujú gynekológa.

Prebytok alebo nedostatok hmotnosti

Menštruačný cyklus má problémy s indexom telesnej hmotnosti. Pri BMI pod 18 a nad 25 sa vyskytne hormonálna nerovnováha, ktorá vedie k oneskoreniu menštruácie z dvoch dní na niekoľko mesiacov.

S rovnováhou tukového tkaniva v tele je možné adekvátne fungovanie endokrinného systému. Keď dôjde k nadmernému hromadeniu tuku, začnú výkyvy estrogénov, čo má nepriaznivý vplyv na zdravie žien.

Pri kriticky nízkej / vysokej hmotnosti dochádza k závažnému porušeniu cyklu pri nepretržitej absencii menštruačného krvácania. Normalizácia indexu telesnej hmotnosti úpravou výživy a pravidelného cvičenia vám často umožňuje vyrovnať sa s problémom. V prípade potreby je vždy možnosť vyhľadať pomoc od profesionálneho odborníka na výživu.

Nemal som jeden a pol mesiaca s rastom 161 a váhou 47 kg. Mal som 25 rokov. Akonáhle som sa dostal na 50, prišlo všetko.

Natasha

http://www.woman.ru/health/woman-health/thread/3862443/

Laktácia

Hladina estrogénu počas laktácie podlieha neustálym výkyvom. Ak prvá menštruácia po pôrode prišla počas dojčenia, menštruačný cyklus bude pravdepodobne nepravidelný.

Dlhé oneskorenia počas laktácie závisia od vysokej hladiny prolaktínu po pôrode, ktorá inhibuje dozrievanie vajíčok. Ale postupne sa vaječníky začnú vracať do normálu, obnoví sa rovnováha hormónov v ženskom tele.

Oneskorenie menštruácie na obdobie 20 dní až troch mesiacov u žien v strednom veku môže byť znakom nástupu menopauzy. To znamená, že reprodukčný systém tela hladko zastaví plnú prevádzku.

Poruchy cyklu sú charakteristické pre premenopauzu. Súčasne normálne nie je prudké zastavenie menštruácie, ale postupné znižovanie výtoku s rastúcim sledom oneskorení z mesiaca na mesiac.

Poruchy cyklu spôsobené menopauzou korigujú gynekológa.

Zlyhanie biologických hodín

Pre pravidelný menštruačný cyklus je dôležitý meraný životný štýl v obvyklom časovom pásme a známej klimatickej zóne. Časté cestovanie, lety, nočné zmeny v práci môžu spôsobiť zlyhanie biologických hodín tela.

Normalizácia blahobytu a obnovenie hormonálnej rovnováhy pomôže vrátiť sa do zvyčajného rytmu života.

Oneskorenia sú normálne, ak sú nepravidelné. Mal som meškanie viac ako dva týždne pred 2 mesiacmi. Testy sa konali takmer každý deň a všetko je negatívne. Nakoniec dostala svoje obdobie, a keď skončili, rozhodol som sa, že sa poradím s gynekológom len pre prípad, že to považovala za abnormálne. Gynekológ povedal, že všetko je normálne a vysvetľuje, že sa to deje, môže byť ovplyvnené rôznymi faktormi - klimatickými zmenami, nervmi, stresom, nedostatkom spánku, chladu atď.

trest

http://www.woman.ru/kids/healthy/thread/4253716/

Umelé potraty

Oneskorená menštruácia môže byť komplikáciou po potrate. Hrubý zásah do prirodzeného reprodukčného procesu ženského tela narúša rovnováhu hormónov, čo je dôvodom zlyhania menštruačného cyklu. Mechanické poškodenie endometria a závažné emocionálne napätie sú ďalšími faktormi hormonálnej nerovnováhy.

Ak sa menštruácia nevyskytne do jedného mesiaca po operácii, gynekológ by mal vykonať ďalšie vyšetrenie a predpísať vhodnú liečbu.

Mal som potrat 9. augusta, 15. augusta som mal krvácanie a začal som ťahať spodnú časť brucha, obrátil sa na lekára, povedal mi, aby som pil pilulky, všetko, znovu prišiel a lekár povedal s úľavou, že maternica sa znížila. A stále nie mesačne, veľmi znepokojení.

Nastia2010

http://www.woman.ru/health/Pregnancy/thread/3998689/

Čo možno považovať za oneskorenie

Normálny mesačný cyklus pre zdravú ženu je obdobie 26-32 dní za predpokladu, že trvanie menštruácie je vždy rovnaké. Oneskorenie menštruácie na 2-3 dni indikuje prítomnosť abnormalít vo fungovaní tela.

Tehotenský test je založený na stanovení hladiny hCG (ľudský choriový gonadotropín). Po pripojení embrya k stene maternice začína proces vylučovania tohto hormónu. Približne 7–10 dní po oplodnení sa zvyšuje jeho koncentrácia v krvi matky. V zložení moču tehotnej ženy sa hCG rozpoznáva bezo zmeny. Z tohto dôvodu je pás cesta ponorený do moču.

Najpriaznivejším obdobím testu je čas od druhého týždňa po počatí, to znamená s oneskorením 2 mesiace alebo viac. Maximálne množstvo hCG je obsiahnuté v rannej moči, takže test je najlepšie urobiť po prebudení. Moderné supersenzitívne zariadenia vám to však umožňujú kedykoľvek počas dňa.

Ak je oneskorenie o 2 dni alebo o niečo dlhšie, ale test je záporný, môže to byť z niekoľkých dôvodov. Napríklad svedectvo testu ovplyvňuje množstvo nedávno opitej vody.

Vysoký príjem tekutín znižuje koncentráciu hCG v moči.

Keď je oneskorenie 2 dni a tehotenský test je negatívny, je možné, že prišlo tehotenstvo, ale jeho trvanie je malé. Obsah hCG v moči neprekračuje prah citlivosti a to je dôvod, prečo test produkuje len jeden prúžok. A možno, že zariadenie vypršalo - pred zakúpením by ste si mali preštudovať informácie na obale.

Nemalo by byť vylúčené, že test bol vykonaný nesprávne. Pred použitím si pozorne prečítajte návod.

Čo robiť, ak meškanie 2 mesiace a test dáva jeden prúžok? V každom prípade sa odporúča opakovať po 3 dňoch. Možno sa potom ukáže, že test je pozitívny. Okrem toho, na zistenie tehotenstva v krátkodobom horizonte, môžete vykonať krvný test na hCG v laboratóriu. Nebojte sa, ak sa takéto oneskorenie stalo prvýkrát. Omeškania, ktoré sa opakujú každý mesiac, sú dôvodom na obavy.

Dôvody pravidelných oneskorení

V takom prípade, ak sa mesačný čas oneskoruje, môže to byť alarmujúci symptóm. Nie je potrebné sa snažiť vyrovnať sa s problémom sami pomocou ľudových prostriedkov alebo iných metód. Musíte navštíviť lekára, ktorý vám predpíše vyšetrenie tela, aby zistil príčiny takýchto odchýlok. Nižšie sú uvedené faktory, ktoré vedú k tomu, že mesačný čas môže byť oneskorený:

 • stav stresu
 • prírastok alebo redukcia hmotnosti
 • poruchy v endokrinnom systéme.

Existujú také obdobia v živote ženy, keď má dosť dôvodov na starosti. Nepokoj v prvej fáze menštruačného cyklu vedie k tomu, že telo nie je schopné produkovať požadované množstvo hormónov. Ovulácia nastáva oveľa neskôr, a preto je menštruácia oneskorená. Niet divu, že test bude negatívny. V tomto prípade sa žene odporúča, aby sa viac uvoľnila, a ak je to možné, aby obnovila svoj emocionálny stav.

V prípade, že žena v poslednej dobe stratila veľa hmotnosti alebo sa naopak zlepšila, môže dôjsť k hormonálnemu narušeniu, ktoré spôsobí oneskorenie menštruácie. Často, dievčatá v boji proti nadmernej hmotnosti zneužívania stravy, ktoré poškodzujú telo a viesť k porušeniu cyklu.

Existujú závažné ochorenia štítnej žľazy, ktoré ovplyvňujú menštruačný cyklus. Kompetentný gynekológ, ktorého oslovila žena o pravidelných mesačných meškaniach, by určite odporučil návštevu endokrinológa.

Ochorenie štítnej žľazy

Štítna žľaza produkuje hormóny, ktoré zabezpečujú normálne fungovanie ženského reprodukčného systému. Porušenie hormonálneho pozadia vedie k oneskoreniu menštruácie. Táto podmienka je prvým signálom, že štítna žľaza nefunguje správne, to znamená, že z nejakého dôvodu nie je schopná vyrovnať sa s jej okamžitými funkciami.

Pomerne častým ochorením u moderných žien je hypotyreóza - nedostatočná aktivita štítnej žľazy. Spolu so zvýšenou únavou, z ktorej ani denný spánok nezachráni, slabosť a prírastok hmotnosti, takéto ženy zaznamenávajú menštruačné poruchy samy osebe, alebo skôr oneskorenie menštruácie. S touto chorobou, môžu prísť 2 až 6 krát ročne. V závažných pokročilých prípadoch sa menštruácia úplne zastaví.

Čím skôr sa liečba tohto ochorenia začne, tým rýchlejšie bude menštruačný cyklus obnovený. Preto, keď sa objavia vyššie uvedené príznaky, a aby sa zistilo, prečo sa menštruácia nevyskytuje, je potrebné navštíviť lekára.

Príznaky dysfunkcie vaječníkov

Keď dôjde k dysfunkcii vaječníkov, poškodzujú produkciu hormónov pod vplyvom endokrinných ochorení alebo zápalov. Pri tomto ochorení je menštruačný cyklus významne predĺžený (viac ako 35 dní) alebo skrátený (21 dní alebo menej), čo môže spôsobiť výskyt endometriózy, myómy maternice, neplodnosť a iné ochorenia.

Príznaky dysfunkcie vaječníkov:

 • nepravidelné skreslenie, alebo naopak intenzívne obdobia,
 • veľmi krátky (menej ako 21 dní)
 • ťahá brucho dole a v bedrovej oblasti, a to tak v dňoch menštruácie, ako aj pred nimi, ako aj v dňoch ovulácie,
 • PMS je obzvlášť ťažké
 • amenorrhea.

Keď ženy skrátia menštruačný cyklus, ženy sa často zaujímajú o otázku, ako oddialiť menštruáciu, pretože časté krvácanie negatívne ovplyvňuje ich kvalitu života.

Na pozadí ovariálnej dysfunkcie sa vyvíja ťažký PMS, ktorý sa prejavuje slabosťou, depresiou a bolesťami brucha, ktoré majú ťažný charakter.

Častým satelitom tejto patológie je amenorea. Toto je stav, pri ktorom sa menštruácia nevyskytuje 6 mesiacov alebo viac.

Príznaky polycystických vaječníkov

Choroba polycystických ovárií je patológia charakterizovaná tvorbou mnohých cyst vo vaječníkoch a absenciou menštruácie. Jeho príznaky sú nasledovné:

 • skrátené obdobia
 • neplodnosť,
 • pravidelných mesačných meškaní
 • prírastok hmotnosti
 • akné a vypadávanie vlasov.

Pre menštruáciu s polycystickým je charakterizovaný takýmto obrazom: po oneskorení sú mesačné 2 dni prítomné a zastavia sa na dlhú dobu.

Mimomaternicové tehotenstvo

Oneskorenie dva dni alebo viac s negatívnym testom môže indikovať mimomaternicové tehotenstvo. V tejto patológii je oplodnené vajíčko pripojené k sliznici vajíčkovodu a tam sa vyvíja. Postupne sa zväčšuje, vytvára tlak na skúmavku a po niekoľkých týždňoch sa objavujú signály, že sa tehotenstvo vyvíja nesprávne.

Na pozadí tejto patológie, keď sa žena oneskoruje, žena vytiahne spodnú časť brucha na jednej strane alebo uprostred. Tam sú tiež krvavé absolutórium. Ak sa takéto príznaky vyskytnú, ak sa mesačné obdobia oneskoria, okamžite navštívte lekára. Včasný ultrazvuk panvových orgánov pomôže včas identifikovať patológiu a zabrániť prasknutiu trubice. Ale bohužiaľ, keď ektopická tehotenstva chirurgia pre jeho obliekanie je nevyhnutné.

Niekedy test odhalí mimomaternicové tehotenstvo a pozitívny výsledok.

2 dni oneskorenej menštruácie teda môžu naznačovať nielen tehotenstvo, ale aj závažné patologické stavy v ženskom tele. Preto, keď sa objavia príznaky úzkosti, nemali by ste byť frivolní na svoje zdravie a odložiť návštevu u lekára.

Hlavné dôvody oneskorenia mesačného videa - video

Krátkodobé a jednorazové oneskorenie menštruácie nie je dôvodom návštevy lekára. V prípade náhlej zmeny cyklu je však potrebné poradiť sa s gynekológom. Koniec koncov, môžeme hovoriť o vážnych ochoreniach ženského tela. Identifikácia príčin zlyhania a stanovenie presnej diagnózy si bude vyžadovať ďalšie vyšetrenie špecialistov.

Čo je menštruačný cyklus

Proces, ktorý poskytuje reprodukčnú funkciu v každej žene sa nazýva menštruačný cyklus. Dĺžka tohto obdobia sa bude v jednotlivých prípadoch líšiť. V priemereejeho trvanie jeod 23 do 35 dní.

Pre reprodukčnú funkciu mozgovej kôry. Informácie sa prenášajú do hypofýzy, čo umožňuje produkovať hormóny potrebné na normálne fungovanie vaječníkov a maternice.

Menštruácia je cyklický proces. Absencia ďalšieho krvácania - dôvod myslieť

Celý cyklus je rozdelený do dvoch fáz, medzi ktorými dochádza k ovulácii:

 1. Folikulárne - začína od prvého dňa menštruačného krvácania. Počas tohto obdobia sa ženské telo pripravuje na možné tehotenstvo. Vo vaječníkoch proces zrenia nového vajca. Trvanie tejto fázy je 15 - 20 dní.
 2. Luteálna alebo korpusová fáza sa vyskytuje po ovulácii a trvá 12-16 dní. Staršie vajíčko ide do brušnej dutiny. V tomto období môže dôjsť k oplodneniu, ak sa samičia bunka stretne so spermatickou bunkou. Cyklus končí nástupom ďalšieho menštruačného krvácania.

Väčšina žien má spravidla fixný čas cyklu (priemerne 28 dní). Preto je možné ľahko vypočítať, kedy začne menštruačné krvácanie nabudúce. Uvažuje sa o normálnej odchýlke 2-3 dni. Ak je meškanie dlhšie ako 5 dní, je potrebné najprv urobiť tehotenský test. Negatívny výsledok je dôvod na konzultáciu s gynekológom.

Prečo sa nevyskytuje iná menštruácia? Môže existovať niekoľko dôvodov.

Liečba liekmi

Trvanie menštruačného cyklu môže byť ovplyvnené určitými liekmi:

 1. Antikoncepčné tabletky. Malé odchýlky od normy počas obdobia používania takýchto liekov sa považujú za normu. Pre lieky, ktoré môžu vyvolať oneskorenie menštruácie, patria:
  • Diane 35
  • Novinet,
  • jess
  • Yarina,
  • Lindinet.

Liek má v anamnéze tehotenstvo aj po užití núdzovej antikoncepcie. Preto by ste sa mali obrátiť na svojho miestneho gynekológa.

 • Antidepresíva, lieky na liečbu onkológie, ako aj antibiotiká. Niektorí odborníci však majú v tomto smere svoj vlastný názor. Absencia menštruácie sa môže vyvinúť na pozadí patologických procesov vyskytujúcich sa v tele. Lieky používané podľa ich názoru nemajú nič spoločné s niektorými hormonálnymi prípravkami môžu ovplyvniť reprodukčnú funkciu (Duphaston, Cyclodinone, Clostilbegit). Lieky z tejto skupiny sa môžu používať výlučne pod dohľadom špecialistu.
 • Ak je oneskorenie pozorované na pozadí liekovej terapie, nie je potrebné vykonať žiadne osobitné opatrenia. Situácia sa obnoví po ukončení liečby uvedenými liekmi. Ale informovať gynekológa o situácii, ktorá vzniká, je stále stojí za to.

  Neuróza a stres

  Vyšetrenia, problémy v práci, hádky s príbuznými - to všetko môže viesť k zmene hormonálneho pozadia ženy a zároveň k oneskoreniu menštruácie na viac ako týždeň. Физическое переутомление также способно спровоцировать угнетение репродуктивной функции. Дополнительно проявляются следующие симптомы:

  • bolesti hlavy
  • слабость,
  • závraty,
  • nevoľnosť,
  • нарушения сна,
  • стремительная потеря веса.

  У 40% женщин, профессионально занимающихся спортом, наблюдаются проблемы с репродуктивной функцией.

  Женщинам в этом случае показано полноценное питание и отдых. В наиболее тяжёлых ситуациях приходиться принимать антидепрессанты. Лечение проводится терапевтом.

  Как правило, после нормализации психологического и физического состояния менструальный цикл восстанавливается.

  Problémy s váhou

  S porušením reprodukčnej funkcie má mnoho žien nadváhu. Menštruačné krvácanie prichádza nepravidelne alebo úplne chýba.

  Hypotalamus je oddelenie mozgu zodpovedné za výkon všetkých orgánov a tkanív tela, najmä pre reprodukčnú funkciu.

  S hmotnosťou viac ako 100 kg blokuje hypotalamus (kompartment mozgu) produkciu estrogénu vaječníkmi.

  Estrogény (ženské pohlavné hormóny) sa normálne produkujú nielen vo vaječníkoch, ale aj v podkožnom tukovom tkanive.

  Správna situácia pomôže zlepšiť program chudnutia vyvinutý odborníkom na výživu. Liečba by mala byť pod dohľadom gynekológa.

  Nedá sa nazvať užitočným a ostrým úbytkom hmotnosti. Telo vníma takú situáciu ako vyčerpanie. V tomto prípade sa ženské pohlavné hormóny začínajú vyrábať v menších množstvách. Trendy diéty môžu tiež viesť k rozvoju avitaminózy, ktorá ovplyvňuje aj reprodukčnú funkciu. Ak chcete vyriešiť problém, musíte začať jesť úplne.

  Obdobie po pôrode a laktácii

  Po narodení dieťaťa musí ženské telo obnoviť reprodukčnú funkciu. Preto niekoľko mesiacov po pôrode chýba menštruácia. Vo väčšine prípadov sa nepozoruje krvácanie a počas celého obdobia laktácie (dojčenie).

  Počas dojčenia existuje možnosť, aj keď malá, otehotnieť. Preto žena, ktorá nemá v úmysle otehotnieť čoskoro po narodení, stojí za to premýšľať o dobrej metóde antikoncepcie.

  Počas laktácie je inhibovaná reprodukčná funkcia, takže nie sú mesačné

  Typicky sa menštruačný cyklus vracia do normálu po ukončení dojčenia. Odborníci však neodporúčajú okamžite plánovať ďalšie tehotenstvo. Úplne ženské telo je obnovené iba 2 roky po pôrode..

  Climax (menopauza) - je zánik reprodukčnej funkcie žien. Pre mnohých, tento proces začína oneskorenie menštruácie po celé týždne a dokonca mesiace. Medzi ďalšie nepríjemné príznaky patria:

  • poruchy spánku
  • suchú vagínu
  • nadmerné potenie
  • výkyvy nálady
  • ťahanie bolesti v spodnej časti brucha.

  Stav menopauzy nie je patologický. Toto je normálny životný proces. Ak opísané príznaky neumožňujú žene viesť normálny život, mali by ste vyhľadať pomoc od gynekológa, ktorý vám predpíše vhodné vitamíny a bylinné prípravky.

  Recenzie žien, ktoré čelia podobnému problému

  Mal som meškanie 10 dní. Vzal som si vitamíny vápnika. Všetko je vypočítané na let do mora na konci menštruácie (nikdy som sa predtým nemýlil), ale nie sú žiadne, ako sú, aj keď sú všetky znaky pmeesnye. A taká vec ako prítomnosť takýchto príznakov a absencia menštruácie, často znamená tehotenstvo. No, čo robiť, odletieť k odpočinku a o týždeň neskôr prišiel mesačne. Vysvetlili mi, že je to spôsobené vápnikom.

  hosť

  http://www.woman.ru/health/Pregnancy/thread/4399550/

  Mám cyklus 30 - 31 dní, nedávno som absolvoval sedenie, musel som cestovať do iného mesta autobusmi 6 hodín tam a späť, samozrejme, bol tu stres a zdržanie, neodkladal som sa a hneď som šiel do gynekológa, absolvoval všetky testy, všetko je v poriadku ) O týždeň neskôr)) Lekár povedal, že stres.

  Pkgovka

  http://www.woman.ru/health/Pregnancy/thread/4399550/

  Mal som také, že 4 mesiace nebol žiadny M. Absolútne žiadne funkcie, cítil som sa v poriadku, jednoducho neprišli. Keď som šiel k lekárovi a na ultrazvuk, povedali, že obraz zodpovedá fáze 1 ... Došlo k hormonálnemu zlyhaniu. Potom prišli sami.

  Magdalena

  https://www.babyblog.ru/community/post/conception/1716531

  Natalia Evgenievna Pokhodilova

  Psychológ, Kinesiologist Online konzultant. Špecialista z webovej stránky b17.ru

  Mnohí mali pochybnosti. Návšteva gynekológa im to umožnila.

  6 dní nie je veľké oneskorenie. Skorý panika.

  Mal som meškanie 12 dní a poprel. Testy. Všeobecne testuje takýto odpad. Ak máte pochybnosti, prejdite HCG. Ak nie je pochýb, počkajte trochu viac, pretože ovulácia môže byť neskoro.

  môže sa urobiť test skoro?
  hovoria, že aspoň 14 dní po počatí môže pravda povedať pravdu.

  Mal som meškanie 14 dní v poslednom mesiaci. a nič neprišiel mesiac.

  Moje posledné obdobia boli 27. február. oneskorenie už dva týždne. 2 testy sú negatívne. Myslím, že v nervovom prostredí. tak počkám. ale na konci týždňa kúpil ďalší test)

  Súvisiace témy

  nie ste tehotná, len neskorá ovulácia bola a tehotenské testy sa začínajú prejavovať skoro a máte 6-dňové oneskorenie. 99% žiadne tehotenstvo, čakať na menštruáciu. Tiež som mal na týždeň meškanie, myslel som si, že som tehotná, testy boli negatívne, hoci za rok, v ktorom bol cyklus jasne 28 dní, ani jedno meškanie ani na jeden deň, a potom týždeň, len ovulácia začala neskoro.

  Oh, tiež som mal meškanie 3 dni v tomto mesiaci, bol som vyčerpaný celé, urobil 4 testy a všetci boli negatívni, nikdy predtým neboli žiadne oneskorenia. Štvrtý deň, keď som už na všetko spľul a pomyslel si, či príde mesačne. Takže všetko bude v poriadku, netočte sa, myslím, že je to kvôli zmene počasia.

  Dnes o 15:00, 12. a 13. apríla môžete svojim lekárom vidieť a klásť otázky. http://citycelebrity.ru/citycelebrity/TeleOnline.aspx?ccUrl= http://cc.divite.ru/event/index/id/25/iframe/true

  Mal som meškanie raz za 3 týždne, bolo to jar, avitominoz, nervy, atď. Dokonca aj krv šla darovať HCG - nič, všetko je v poriadku. Nebojte sa, a ak to nefunguje, potom choďte k lekárovi a upokojte sa potom.

  Zajtra pôjdem k lekárovi, aby som sa konečne upokojil :) a potom sú nervy na hranici)) Dúfam, že to je len dôsledok zmeny počasia)

  Dobrý večer. Mám meškanie 6 dní, testy sú negatívne. ale tiež mám často bolesti hlavy a nevoľnosť. Ani neviem, čo si mám myslieť. Help.

  Mal som meškanie 10 dní, hoci cyklus bol stabilný 28 dní Testy sú negatívne, ale ja som šiel na ultrazvuk a lekár povedal, že krvný bod v maternici je veľmi podobný embryu, myslel som, že by som sa zbláznil, pretože Tehotenstvo nebolo plánované a chránené, znamenia boli: Začal som bežať na toaletu často, prebudil som sa v noci, hoci môj moč bol kontrolovaný na zápal, nič nebolo nájdené, bolo tam viac, objavila sa ospalosť a tak ďalej, myslel som, že som už tehotná. HCG, dnes prišiel negatívny výsledok! Môj žalúdok začal bolieť, počas Čakám na menštruáciu, neťahajte dievčatá, je lepšie okamžite darovať krv a upokojiť sa!

  A koľko stojí, že sa na hCG?

  Autor, faktom je, že nie som v Rusku, takže vám nepoviem náklady.

  Prepáč, práve s financiami. kým čakám o niečo dlhšie, kúpil som test a urobím to za 2 dni, pozrime sa, čo to ukazuje.

  Autor, potom zapíšte, čo výsledok .. Budem tiež písať, stále sa obávam, že aj tak, pretože každý mal laboratórne chyby))) Ak do konca týždňa mesačné obdobia nezačnú, pôjdem na ultrazvuk znova, to mi vadí, čo to je bod v mojom maternici.

  Áno, ja sa obávam ((nikdy to nebolo (((

  Mám len 2-dňové oneskorenie a tak sa hrudník pred 1. tehotenstvom tiež začal boleť, ale po ukončení GW, monštrá začali boleť, ale nie tak, nedotkol som sa ho, len s týždňovým oneskorením Ihneď som to vzala na ultrazvuk, nevidela som to, nepozrela vajíčko v maternici, vajce už zostúpilo, hlava mi praskla myšlienkami: áno alebo nie, nevzdám sa, nechcem. , nezraní jednu vec druhému, ešte ju neskončila a liečba ešte nebola predpísaná

  Dnes, 13. apríla o 15.00 hod., Sa bude konať živé stretnutie s gynekológom-pôrodníkom Vinokurovom Elenou Jurievnou (Polyclinic MEPI). V reálnom čase môžete nielen počúvať jedinečnú prednášku skúseného zdravotného špecialistky, ale klásť otázky aj v špeciálnom rozhovore (vyžaduje sa registrácia).
  Elena Vinokurova bude hovoriť o hlavných metódach antikoncepcie, ktorá je vždy dobré mať na pamäti v predvečer horúcej sezóny. To tiež vysvetlí, ako môže správna metóda ochrany pomôcť zlepšiť vzhľad a pohodu. Aké je tajomstvo bezbolestnej menštruácie, krásnej kože, silných nechtov a vlasov, ako aj stabilných romantických vzťahov √ to všetko sa dozviete z diskusnej skupiny na stránke http://citycelebrity.ru/citycelebrity/TeleOnline.aspx?ccUrl= http: // cc .divite.ru / event / index / id / 25 / iframe / true

  Autor, tak čo. urobil si test? aké sú výsledky?

  Dnes som sa zobudil skoro, urobil test - výsledok je negatívny, nevedel som, čo si mám myslieť .. asi po hodine prišlo moje obdobie !! =)))) Hurá, nakoniec všetko bolo vyriešené)) toľko nervov sa v týchto dňoch vyčerpalo.

  Autor, gratulujeme! A nemám žiadne obdobia: (

  Dievčatá veľa šťastia.

  Ahoj, mám meškanie 13 dní, chrbát niekedy bolí môj žalúdok, v neskorých popoludňajších hodinách, najmä ak som sa vzoprel svojmu synovi (je to rok a pol) Môj manžel nebol chránený od 30. dňa minulého mesiaca, naozaj chceme dcéru a budeme radi, ak budeme mať syna))) pred dvoma mesiacmi Bola som testovaná v gynekológii, všetko bolo normálne, včera ráno som sa zobudila a na deň som mala trochu hnedé lézie. negatívne testy: (((a áno aj podivné vyrážky na tele, predtým, než to nebolo, keď: ((((((

  Vitajte! Mám obrovskú otázku, oneskorenie je asi 6-9 dní, zdá sa, že žiadne známky tehotenstva, 2 testy ukazujú negatívne, už som vyčerpal všetko. Pravda, tesne pred ich plánovaným príchodom, bola veľmi nervózna a po operácii priniesla 30 a kilogramového psa do 4. poschodia. Môže to spôsobiť oneskorenie.

  Ahoj všetci Oneskorenie 23 dní urobilo 4 testy všetkých oritov. skôr bolo oneskorenie 5 alebo 10 dní. niekedy žalúdok trochu nebolí; Chcem ísť na ultrazvuk, ale obávam sa, že mi povedia, že tam nič nie je, povedz mi, čo mám robiť? môžu testy ležať? napíšte všetkým, ktorí majú šťastie.

  Ahoj všetci! A aký je tento test pre HCG?

  Prosím, povedzte mi, mám 13-dňové oneskorenie, 2 testy ukázali negatívne, môžem byť tehotná?

  Dobrý deň. Povedz mi, prosím, mám meškanie 18 mesiacov. 3. a 11. deň test - negatívny. Posledný týždeň som jedol neustále. v poslednej dobe bola teplota, po jedle neustále grganie alebo pálenie záhy, začal chodiť na toaletu častejšie. Môžem byť tehotná

  Ahoj dievčatá, mám tento problém .. Delay 4 day .. na 2-dňové oneskorenie a dnes som urobil test-negatívne! Sex bol na 8. deň pred 10 dňami.Neviem, čo si mám myslieť. Presne 4 dni, ale permena počasie, atď, a teraz nerozumiem) Neskoré ovulácie alebo tehotenstva môže a ak by tehotenský test pre takéto krátke obdobie ukázať. Povedz mi to. bojím

  Mám 27 dní backlog a testy ukazujú negatívne. Čo je to?

  Test môže byť negatívny, ale tehotenstvo stále existuje. Mal som to, test ukázal prítomnosť tehotenstva týždeň po očakávanej dobe menštruácie, t. oneskorenie bolo už týždeň a ani ultrazvuk vykonaný na piaty deň oneskorenia nič neukazoval. Teraz sonny 11 mesiacov.

  Vitajte! Mám meškanie 18 dní. Vykonali testy, všetky negatívne. Som tehotná?

  Help. Pochopil som, že je to hlúpe, ale stále je sex chránený, ale je tu oneskorenie 6 dní, test-negatív, nie sú žiadne známky tehotenstva. Čo je to?
  Veľmi znepokojený, už týždeň nervózny.

  Mám meškanie 13 dní .. Urobil som 2 test-negatívy.Moja hruď bolí trochu .. nedávno tam bola mierna teplota. môžem otehotnieť

  Všetci, všetci, všetci! Aby nedošlo k utrpeniu, je potrebné darovať krv zo žily na HCG - to môže byť vykonané aj bez toho, aby sa gynekológ. Toto je jediné riešenie, ktoré sa nejako upokojuje. V Petrohrade stojí 400 rubľov. Ale stojí to za to. Naposledy, keď meškanie bolo 13 dní, a ja som naozaj chcela otehotnieť, robila som nákupné testy každý deň, najprv som skoro stratila svoju myseľ, a za druhé peniaze za veľké množstvo.

  Dievčatá! Mám 8 dní meškania! 3 testy a všetky negatívne! Vyrážka na tele, tam sú biele výboje.

  Mal som meškanie 42 dní, šiel som k gynekológovi, cítil a povedal, že je tam ultrazvuk, nenašli nič, povedali, že prídu za 10 dní a testy boli negatívne.

  dievčatá mám meškanie 3 týždne test ukazuje negatívne a viac mlieka kvôli nim môže byť tak chcem sekundu

  Mám svoj vlastný príbeh, mám meškanie 13 dní a test je negatívny.

  Mal som meškanie 42 dní, šiel som k gynekológovi, cítil a povedal, že je tam ultrazvuk, nenašli nič, povedali, že prídu za 10 dní a testy boli negatívne.

  a mám meškanie 6 dní a tiež negatívny test, už mám dvoch synov a spolu s nimi test ukázal všetko. ale teraz neviem, čo si mám myslieť, či už tehotné alebo nie

  Mám meškanie 14 dní, test ukázal negatívny výsledok. Ihneď išiel ku genetikovi. Pri vyšetrení lekár povedal, že existuje šanca na tehotenstvo. Vymenovaný piť kyselinu listovú a vitamín E, urobiť ďalší test a prísť za ňou za týždeň. Teraz sa riadim odporúčaniami lekára a veľmi ma znepokojuje. Naozaj chcem, aby sa potvrdilo tehotenstvo, pretože chcem dieťa s manželom, za týždeň pôjdem k genealogovi, myslím, že všetko bude v poriadku.

  ahoj Mám meškanie takmer tri mesiace, kúpil som všetky tri testy negatívne. Čo to mohlo byť?

  ahoj Mám meškanie takmer tri mesiace, kúpil som všetky tri testy negatívne. Čo to mohlo byť?

  Sám také 20 dní a negatívne testy, čo si myslieť?

  musíš ísť k lekárke a potom si budeš myslieť, a čím skôr, tým lepšie, oneskorenie 13 dní urobilo 4 testy všetkých negatívov, nezaznamenalo sa žiadne zlyhanie s periódami a keď bola tehotná so svojím synom, test okamžite ukázal pozitívny, po 5 sekundách, termín bol 3 týždne, 7. mája som sa prihlásil na ultrazvuk na klinike, nemôžem čakať.

  Mám meškanie 20 dní, testy sú negatívne. pilulky na zimu a stále nie sú žiadne mesačné.

  ak vyrážka a výtok je s najväčšou pravdepodobnosťou infekcia.

  Fórum: Zdravie

  Novinka pre dnešok

  Populárna dnes

  Užívateľ stránky Woman.ru chápe a akceptuje, že nesie výhradnú zodpovednosť za všetky materiály, ktoré čiastočne alebo úplne zverejnil prostredníctvom služby Woman.ru.
  Užívateľ stránky Woman.ru zaručuje, že umiestnenie materiálov, ktoré im boli predložené, neporušuje práva tretích osôb (vrátane, ale nie výlučne, autorských práv), nepoškodzuje ich česť a dôstojnosť.
  Užívateľ stránky Woman.ru zasielaním materiálov má teda záujem o ich uverejnenie na stránke a vyjadruje svoj súhlas s ich ďalším používaním redaktormi stránky Woman.ru.

  Použitie a dotlač tlačených materiálov na stránke woman.ru je možné len s aktívnym odkazom na zdroj.
  Použitie fotografických materiálov je povolené len s písomným súhlasom správy lokality.

  Umiestnenie duševného vlastníctva (fotografie, videá, literárne diela, ochranné známky atď.)
  na stránkach woman.ru je povolené len osobám, ktoré majú všetky potrebné práva na takéto umiestnenie.

  Copyright (c) 2016-2018 Hurst Shkulev Publishing LLC

  Vydanie siete "WOMAN.RU" (Woman.RU)

  Certifikát o registrácii hromadných médií EL č. FS77-65950, vydaný Federálnou službou pre dohľad v oblasti komunikácie,
  Informačné technológie a masové komunikácie (Roskomnadzor) 10. júna 2016. 16+

  Zakladateľ: Spoločnosť s ručením obmedzeným “Hurst Shkulev Publishing”

  Pin
  Send
  Share
  Send
  Send