Zdravie

Pred menštruáciou mi hrudník prestal bolieť: prečo existuje dôvod na obavy?

Pin
Send
Share
Send
Send


Výskyt nepohodlia v oblasti bradavky pred deskvamáciou nie je odchýlka. Je spojená s aktivitou určitých hormónov. Ak hrudník pred menštruáciou nebolí, musíte myslieť na svoje zdravie. Pravdepodobne absencia tohto príznaku PMS naznačuje hormonálnu nerovnováhu. Ale prvé veci ako prvé.

Mal by bolieť pred menštruáciou

Viac ako 90% žien vykazuje príznaky PMS, ako je opuch prsníka. To je normálne.

Ak pred menštruáciou bolí hrudník 1 až 2 týždne, nemusíte sa obávať. Zvyčajne sa nepohodlie v tejto časti tela vyskytuje až v momente, keď naň pritlačíte. To znamená, že tento príznak výrazne zhoršuje kvalitu života, je nemožné.

Asi 12. deň cyklu rastie glandulárne prsné tkanivo. V tomto štádiu dozrieva vajíčko a opúšťa folikul. Tento proces je spôsobený aktiváciou produkcie pohlavných hormónov. Ich hlavnou funkciou je pripraviť telo na možné tehotenstvo.

Mliečne žľazy majú 3-štruktúrované tkanivo:

 1. Lobed (tu sa tiež odkazuje na glandular).
 2. Spojka.
 3. Mastná.

Mlieko v tejto štruktúre zaberá osobitné miesto. Pred začiatkom deskvamácie sa zväčšuje veľkosť prsníka v dôsledku lokalizácie pohlavných hormónov (estrogénov) v tukovom tkanive.

Výskyt hrudného nepohodlia v 12. až 14. deň cyklu gynekológovia nazývajú mastodynia. Pod vplyvom progesterónu v tele mliečne žľazy napučiavajú a napučiavajú. Aj v tomto období sa stávajú citlivejšími.

Intenzita nepohodlia závisí od individuálnych fyziologických charakteristík. Predpokladá sa, že psychoemocionálny stres prispieva k zvýšeniu príznakov premenštruačných symptómov.

Prsia s menštruáciou zvyčajne nebolí. Nástup deskvamácie je sprevádzaný odstránením nepríjemných symptómov PMS.

Niekedy si žena všimne bolesť na hrudníku po menštruácii. Viac informácií o príčinách takýchto príznakov nájdete v našom článku na webe.

Prečo príznaky zmizli

V určitom okamihu sa veľa slabšieho pohlavia zaujíma o to, prečo hrudník prestal bolieť pred menštruáciou.

Pohodlie v oblasti prsných žliaz sa objavuje vždy týždeň pred menštruáciou. Ak sa tak nestalo, aktivita pohlavných hormónov bola pravdepodobne znížená.

Zvážte situácie, keď obvyklé pocity bolesti, ktoré sa zvyčajne objavia pred kritickými dňami, zmizli.

Pravidelný sexuálny život

Predpokladá sa, že sex je najlepším liekom na mnohé choroby. Je vedecky dokázané, že u žien, ktoré pravidelne sexuálne žijú, je menej pravdepodobné, že sa u nich vyskytnú príznaky premenštruačného syndrómu.

Normálna fyziologická odpoveď tela je zvýšenie poprsie pred menštruáciou. Žena, ktorej prsné žľazy v strede cyklu sa zväčšili a zaoblili, sa stáva atraktívnejšou. Ak sa jej príznaky PMS, ako sú nepohodlie na hrudníku, podráždenosť, zvýšená chuť do jedla a tlakové skoky prestanú objavovať, je to kvôli častej produkcii endorfínu počas orgazmu (hormón šťastia). Táto chemikália pomáha zmierňovať bolesť a zlepšuje pocit pohody.

Nedostatok nepohodlia v mliečnych žľazách pred deskvamáciou môže súvisieť s použitím antikoncepcie a hormonálnych látok.

Takéto lieky menia rovnováhu hormónov. Ak si správne zvolíte perorálnu antikoncepciu, môžete zabudnúť na prejavy príznakov PMS. To znamená, že ak prsník po použití antikoncepcie prestane bolieť, nemusíte sa obávať.

Zmena životného štýlu

Blaho ľudí závisí od ich správania, výživy a preferencií. U žien, ktoré sa nestarajú o svoje zdravie, sa pravidelne vyskytujú bolestivé pocity v oblasti hrudníka 1 - 2 týždne pred kritickými dňami:

 1. Konzumujte často alkoholické nápoje.
 2. Fajčenia.
 3. Nepoužívajte športy.
 4. Zneužívanie mastných potravín.

Pred menštruáciou prestanú bradavky bolieť, ak si žena zafixuje stravu, vzdá sa zlých návykov a prestane viesť sedavý spôsob života.

Užívanie vitamínov

Po dlhšom používaní vitamínov vymiznú nepríjemné pocity z prsníka pred deskvamáciou. Lekári niekedy predpisujú na liečbu určitého ochorenia komplex stopových prvkov. Tieto lieky však môžete užívať na preventívne účely.

Drogy v tejto skupine majú pozitívny vplyv na fungovanie všetkých orgánových systémov. Mliečne žľazy prestanú opuchávať, ak sa vitamíny vyrovnajú s hormónmi.

Menej stresu

Nedostatok emocionálneho stresu a priaznivé psychologické prostredie sú faktory, ktoré prispievajú k tomu, že týždeň pred menštruáciou sa prsia už nenapĺňajú a neubližujú.

Stres a depresia sú často príčinou vývoja mnohých chorôb: od bežného prechladnutia po vysoký krvný tlak. Preto, aby ste sa ochránili pred nepríjemnými symptómami PMS, odporúča sa vzdialiť sa čo najviac od objektu stresu.

Po pôrode

U žien, ktoré sa stali matkami, sa vyskytujú hormonálne zmeny. Keď už hovoríme o tom, prečo bol hrudník pred menštruáciou chorý, nie je možné spomenúť zmeny v tele po narodení dieťaťa.

Dôvodom nedostatku nepohodlia v oblasti bradavky pred menštruáciou je popôrodný hormonálny nárast. Aby sa znížilo riziko príznakov PMS na nulu, odporúča sa matkám, aby mali pravidelný sex.

Keď sprevádza patológiu

Neignorujte situáciu, keď hrudník prestal bolieť, ale nedochádza k menštruácii. Môže to byť spôsobené hormonálnymi nerovnováhami. Ďalšie príznaky naznačujú priebeh patologických procesov:

 1. Kožné vyrážky.
 2. Porucha menštruačného cyklu.
 3. Neschopnosť otehotnieť.
 4. Zmeny v premenštruačnej konzistencii.
 5. Pohodlie vo vaječníkoch.

Pred začatím liečby gynekologickej patológie vyvolanej hormonálnymi nerovnováhami je potrebné zistiť príčinu jej výskytu. Aby ste to dosiahli, musíte v určitých dňoch cyklu darovať krv na analýzu. Gynekológ tiež odporučí žene vykonať ultrazvuk panvových orgánov.

Niekedy si žena všimne, že jej bolí hrudník, ale stále nie sú žiadne menštruácie. V tejto situácii sa tiež odporúča konzultovať s gynekológom, aby sa vylúčil vývoj patológie.

Prečo pred menštruáciou zvyčajne bolí hrudník?

Príčiny bolesti sú celkom prirodzené a súvisia so štruktúrou mliečnych žliaz. Faktom je, že mliečna žľaza pozostáva z žľazových, tukových a spojivových tkanív. Po začatí dozrievania vajíčka (k tomu dôjde 12. deň menštruačného cyklu) sa aktivuje produkcia pohlavných hormónov ženským organizmom, takže sa pripravuje na možný výskyt tehotenstva. To mení štruktúru prsnej žľazy, jej tukové tkanivo rastie vďaka lokalizácii estrogénu v nej. 12-14 dní pred PMS je tiež určité nepohodlie v hrudníku, dochádza k jeho opuchom a zvyšuje sa citlivosť.

Závažnosť príznaku u každej ženy je individuálna, u niektorých je bolesť na hrudi a iná necíti bolesť. Intenzita bolesti je ovplyvnená psychoemocionálnym stavom ženy. V čase začiatku mesačnej bolesti na hrudníku prestane obťažovať, odísť a ďalšie nepríjemné príznaky PMS.

Niekedy si žena všimne, že pred menštruáciou sa nevyskytne bolestivý príznak. Nezvyčajný stav jej znepokojenia. Prečo bolelo hrudník pred menštruáciou a teraz sa to zastavilo?

Prečo prsia môžu prestať bolieť pred menštruáciou?

Dôvody neprítomnosti bolesti na hrudníku pred menštruáciou sa môžu líšiť. Niektoré z nich nepredstavujú pre ženy žiadne nebezpečenstvo, iné môžu naznačovať vážne zdravotné problémy.

Prečo hrudník prestal bolieť týždeň pred menštruáciou? Najčastejšie je absencia zvyčajného príznaku ovplyvnená stupňom progesterónovej aktivity, ktorá je nevyhnutná pre úplné dozrievanie vajíčka a začiatok tehotenstva. Okrem toho existujú ďalšie faktory, ktoré ovplyvňujú zmenu obvyklých symptómov nástupu PMS. Napríklad:

 • hormonálne poruchy,
 • užívanie antikoncepčných liekov
 • zmena životného štýlu,
 • užívanie vitamínových komplexov
 • popôrodné zmeny.

Hormonálne zmeny

Ak je hormonálne pozadie ženy stabilné, nedochádza k poruchám v reprodukčnom systéme, jej obdobie prichádza bez meškania, potom sa nepríjemné príznaky PMS neprejavujú. Zmeny stavu sa môžu vyskytnúť na pozadí hormonálneho prepätia spôsobeného pôrodom, obnovením menštruačného cyklu, návratom k pravidelnému sexuálnemu životu. Ak ste si všimli, že prsné žľazy neubližujú pred začiatkom menštruácie bezprostredne po týchto udalostiach vo vašom živote, neexistujú dôvody na vzrušenie.

použitie antikoncepcie

V snahe zabrániť nechceným tehotenstvám sa žena uchýli k antikoncepcii vrátane hormonálnej liečby. Účinkom týchto tabliet je regulácia hormonálnych hladín. Množstvo progesterónu klesá, preto sa vajíčko nemôže fixovať na stenách maternice, početí sa nevyskytuje. Použitie špirály ako antikoncepcie vedie tiež k zmene hladiny hormónov. Ak žena nemá iné negatívne príznaky, neprítomnosť bolesti v mliečnych žľazách nevyžaduje lekársky zásah.

Príjem vitamínových komplexov

Bolesť na hrudníku pred menštruáciou môže zmiznúť v dôsledku dlhodobého príjmu rôznych vitamínových komplexov. Môžu byť predpísané na liečenie akejkoľvek choroby alebo môžu byť pacientom brané z hľadiska prevencie. Vitamíny majú pozitívny vplyv na hormóny, zarovnávajú ich, čo pomáha zmierňovať bolesť na hrudníku pred menštruáciou.

Patologické príčiny

Väčšina príčin vymiznutia bolesti na hrudníku nie je nebezpečná pre zdravie ženy. V niektorých situáciách však môžu naznačovať prítomnosť závažnej patológie. Lekári zdôrazňujú nasledujúce skutočnosti:

 • Blednúci vývoj plodu v ranom období. Hnojenie vajíčka spôsobuje zvýšenie hladín progesterónu, čo vedie k vzniku bolesti v mliečnych žľazách. Keď sa vývoj plodu zastaví, hladina hormónov sa začne znižovať a príznak bolesti zmizne.
 • Vzhľad nádoru alebo polycystického vaječníka. Vývoj cysty vedie k zvýšenej produkcii estrogénu a zníženým hladinám progesterónu. Mliečne žľazy nereagujú na začiatok menštruácie a neobjavuje sa v nich bolesť. Okrem toho je narušený menštruačný cyklus. Ak sa pravidelné meškania stanú pravidelnými, je potrebné poradiť sa s lekárom a vyšetriť sa.

Osobitná pozornosť by sa mala venovať situácii s absenciou bolesti na hrudníku pred menštruáciou u žien, ktoré nenarodili. Najčastejšie je to dôsledkom porušenia výroby progesterónu. Pokles hladiny dôležitého hormónu pre reprodukčný systém je tiež indikovaný ďalšími príznakmi:

 • problémy s počatím,
 • zmeniť trvanie cyklu
 • vyrážky na koži,
 • zmena štruktúry a farby výberov,
 • zvýšený syndróm bolesti.

Čo môže spôsobiť, že bolesti na hrudníku zmiznú, môže určiť iba špecialista. Ak lekár nezistí tulene v mliečnych žľazách, spravidla sa nevyžaduje špeciálna liečba. Po 40 rokoch musí mať každá žena mamogram každý rok. Na objasnenie diagnózy sa uchýlil k biopsii a sonogramu (štúdia pomocou zvukových vĺn).

Ak nie je presný dôvod pochybností, ktorý vznikol, preukázaný, je nielen hlúpe zapojiť sa do samoliečby, ale je to pre zdravie nebezpečné. Včasná diagnostika a potrebné lekárske opatrenia pomôžu problém vyriešiť v krátkom čase. Užitočné budú aj niektoré preventívne opatrenia: zmena nepríjemnej podprsenky, normalizácia sexuálneho života, správna výživa.

Huby Lyudmila Nikolaevna

Psychológ. Špecialista z webovej stránky b17.ru

Mám problémy s tehotenstvom, od 16. do 25. dňa cyklu užívam duphastón už 4 mesiace, cyklus 30 dní. GHA to urobil mesiac pred posledným, prsník zvyčajne bolí, ale nie každý mesiac, a začal bolieť asi týždeň pred menštruáciou. tento mesiac bolesť na hrudi asi 15 dní cyklu, bolesť progresívne, mierne stúpajúca, (veľmi sama o sebe), asi 20 až 21 dní cyklu bola veľmi bolestivá, bolesť na dotyk, nebolo možné spať na žalúdku. a 22. deň som prestal byť chorý (((zázračne som dúfal na tehotenstvo.) ((((Pred očakávanou menštruáciou, ďalších 5 dní.) Prestalo mi niekto pred tehotenstvom ublížiť na prsiach? Alebo príšery prídu po 5 dňoch?

Mal som to! Nemal som jasný cyklus, ktorý bol určený, keď MC bude bolesť na hrudníku. Pred tehotenstvom jej bolela hruď, bolesť a náhle sa zastavila. O týždeň neskôr sa v teste preukázali 2 prúžky.

Dúfajme, že hrudník prestane bolieť pred tehotenstvom!

(Bohužiaľ v mojom prípade CD. Začalo sa o 3 dni skôr.

Choďte k lekárovi a je to lepšie pre mamológa. Nikdy nevieš, mastopatie mi veľmi chýbala. No, aspoň bez hormónov liečených mamoklamom. Zbaviť sa mastopatie však nie je vždy také ľahké a jednoduché.

Vitajte!
Na pozadí Dufastonu sa môžu vyskytnúť akékoľvek príznaky: od brnenia v mliečnych žľazách po ťažké nepohodlie. Pocity na hrudi nemusia súvisieť s nástupom tehotenstva.
S pozdravom,
Vasilyeva Irina
Vedúci kliniky prsníka
Európske lekárske centrum

Súvisiace témy

A koľko času zaberie priebeh Mamoclumu? Vymenoval som jeho lekára, zabudol som to objasniť. Vyzerá to, že by táto udalosť mala trvať 3 mesiace?

Moja chorá hruď je iba na tehotenstvo. Pred mesačným obdobím to nejako tolerantné, alebo tak niečo.

Dievčatá, vždy som mal hroznú bolesť na hrudníku pred M. Ale keď som otehotnela. Trochu mi ublížila. Čo bolo úžasné! Ale nanešťastie som to nemohol zachrániť.

Mám problémy s tehotenstvom, od 16. do 25. dňa cyklu užívam duphastón už 4 mesiace, cyklus 30 dní. GHA to urobil mesiac pred posledným, prsník zvyčajne bolí, ale nie každý mesiac, a začal bolieť asi týždeň pred menštruáciou. tento mesiac bolesť na hrudi asi 15 dní cyklu, bolesť progresívne, mierne stúpajúca, (veľmi sama o sebe), asi 20 až 21 dní cyklu bola veľmi bolestivá, bolesť na dotyk, nebolo možné spať na žalúdku. a 22. deň som prestal byť chorý (((zázračne som dúfal na tehotenstvo.) ((((Pred očakávanou menštruáciou, ďalších 5 dní.) Prestalo mi niekto pred tehotenstvom ublížiť na prsiach? Alebo príšery prídu po 5 dňoch?

A koľko času zaberie priebeh Mamoclumu? Vymenoval som jeho lekára, zabudol som to objasniť. Vyzerá to, že by táto udalosť mala trvať 3 mesiace?

Prestalo a dobre. Che potom panika?

Bol som prepustený na 3 mesiace. Chápem, že nehormonálne lieky trvajú najmenej 3 mesiace. To je pravda. Aký je váš pokrok v liečbe? Matky už berú? Moja úľava po týždni už bola výrazná.

Dievčatá s prvou ovuláciou bolia na hrudi. Skôr v týždni pred ochorením M. Na 14. deň, ako to malo byť pohlavný styk. Prvý deň mala M strašne silné bolesti brucha, myslela som si, že umriem, ale M. nezačala, ale jej hrudník prestal bolieť. (Je možné, že som tehotná alebo aj tak začali. Predtým bolesť ma bolela už s M. Test sa obávam.)

Bolo to tiež! Jej hrudník začala bolieť. Ihneď po Ach !! Bradavky potemnili, Montgomeryho kopce vyšli! Časté močenie! Telesná teplota 37 a BT -37,3 !! Päť dní predtým, ako M urobil test negatívny. Myslel som, že to bolo príliš skoro, neukazuje sa! Potom Mesíkovia dorazili v stanovenom termíne. Všetky príznaky tehotenstva zmizli. )))))))) Teraz budem robiť všetko, čo bude nasledovať. Zaderzhki- test. Mimochodom, testy môžu ukázať iba druhý slabý pred oneskorením.

Pred mojím prvým tehotenstvom mi neuškodila hrudník a vôbec neexistovali žiadne príznaky. Všetko bolo ako obvykle, len čakalo, čakalo mesiace a neprišiel, pred tehotenstvom hrudník pôsobil inak, po pôrode sa pacientka v tretej fáze stabilne zranila a mesiace bolesť prešla, v poslednom cykle hrudník začal bolieť, potom dva dni pred očakávanými mesiacmi bolesť prešla, v očakávaný deň neprichádzali mesiace, myslel som si, že otehotnem, ale ukázalo sa, že iba oneskorenie prišlo nasledujúci deň

Dobrý deň, povedzte mi, prosím, bolesť brucha prvý deň ako pred menštruáciou, večer som bol so svojim partnerom, nasledujúci deň mi bolesť brucha prestala bolieť, urobili sme to bez neho, ale nedokončil so mnou, čo sa stalo? Mohlo by to byť tehotenstvo?

Dobré popoludnie, všetci, mám tak zvláštnu situáciu. Nepoužil som cyklus. bolesť na hrudi, ako by som bol pred menštruáciou, keď som bol večer nevoľný a stiahol sa späť, brnenie spodného brucha, strašné bolesti hlavy v hlave, neustále v horúčave, potom v chlade, teraz hrudník prestal bolieť a nie sú žiadne menštruácie, ktoré by mohli byť nepriepustné

Dobré popoludnie, všetci, mám tak zvláštnu situáciu. Nepoužil som cyklus. bolesť na hrudi, ako by som bol pred menštruáciou, keď som bol večer nevoľný a stiahol sa späť, brnenie spodného brucha, strašné bolesti hlavy v hlave, neustále v horúčave, potom v chlade, teraz hrudník prestal bolieť a nie sú žiadne menštruácie, ktoré by mohli byť nepriepustné

Хотим малыша сильно!после окончания месячных сразу же стали стараться!через два дня старания я сразу заболела,сопли и усталость,через четыре дня подташнивало по вечерам!вчера заболела грудь и сегодня прошла,до предполагаемых месячных 7дней,постоянно прихватывает яичники,то правый,то левый,то просто в низу живота!может это быть беременность?девочки подскажите пожалуйста((((

Зашла на форум, тут столько вопросов у всех, а ответов нет. Кому вопросы задаем?

Ahoj) Mal som veľmi citlivú hruď, bradavky, tiež som si myslel, že mesačne pôjde. Ale potom hrudník prestal bolieť a nedochádza k menštruácii.

Dievčatá, naozaj chcem dieťa! Mal niekto toto: 5 dní pred M. Po ovulácii mi hrudník hrozne bolel na 8 dní, opuch .. Myslel som si, že to nakoniec (zvyčajne nie toľko bolesti). Ale na 5 dní sa náhle zastavil .. test je negatívny .. existuje ďalšia šanca? Mal niekto tehotenstvo s rovnakou situáciou, keď hrudník pred menštruáciou nebolí? Ďakujem

Bol som chorý a zastavil sa a moje obdobie neprišlo. Otočené tehotenstvo

Dobrý deň všetci, prosím, povedzte mi, mám takú situáciu, moja hruď sa začala bolieť, keď sa začala Ach, bolo bolestivé dotknúť sa spánku, trochu sa zvýšila, ale teraz je to 4 mesiace a hruď sa neubližuje. Naozaj chceme dieťa, môže to byť tehotenstvo? Ďakujem skôr))

Bol som chorý a zastavil sa a moje obdobie neprišlo. Otočené tehotenstvo

Ahoj všetci Dievčatá, taká situácia. V auguste, po mesiaci, došlo k pocitu prietoku mlieka. Aj keď predtým taká vec neexistovala. (Najmladších 9 mesiacov bude) .. tento mesiac sviatky prišli o 5 dní skôr, 2 dni sú normálne, hojné a potom vyčerpané. a hrudník potom, čo ich naďalej bolelo. Niekedy sa bolesť zosilnila, inokedy ťahala a potom sa ťahalo dolné brucho. A ukázalo sa to od konca mesiaca a teraz bolí hrudník. Urobil som test pred 5 dňami, 1 z 3 ukázal slabý 2 . Ale to je nejako pochybné. Teraz je všetko negatívne. Hrudník stále bolí, ale nie toľko. niekedy horí. Mesiac mal začať už včera, kým som nečakal. Manžel si myslí, že nemôže mať deti, pretože v prvom manželstve na mnoho rokov bolo nemožné mať tam niečo. Môžem byť tehotná? Rovnako podivné sa stalo hysterickejším. a testy. Kto by mohol byť taký?

Ahoj všetci Dievčatá, taká situácia. V auguste, po mesiaci, došlo k pocitu prietoku mlieka. Aj keď predtým taká vec neexistovala. (Najmladších 9 mesiacov bude) .. tento mesiac sviatky prišli o 5 dní skôr, 2 dni sú normálne, hojné a potom vyčerpané. a hrudník potom, čo ich naďalej bolelo. Niekedy sa bolesť zosilnila, inokedy ťahala a potom sa ťahalo dolné brucho. A ukázalo sa to od konca mesiaca a teraz bolí hrudník. Urobil som test pred 5 dňami, 1 z 3 ukázal slabý 2 . Ale to je nejako pochybné. Teraz je všetko negatívne. Hrudník stále bolí, ale nie toľko. niekedy horí. Mesiac mal začať už včera, kým som nečakal. Manžel si myslí, že nemôže mať deti, pretože v prvom manželstve na mnoho rokov bolo nemožné mať tam niečo. Môžem byť tehotná? Rovnako podivné sa stalo hysterickejším. a testy. Kto by mohol byť taký?

Dobrý deň, mali ste b?

Ahojte všetci, povedzte mi prosím, 5-dňové oneskorenie M neubližuje hrudník, neubližuje žalúdok, nie je tu žiadny výtok, všeobecne neexistujú žiadne príznaky, môže to byť tehotenstvo alebo stratený cyklus?

Dievčatá s prvou ovuláciou bolia na hrudi. Skôr v týždni pred ochorením M. Na 14. deň, ako to malo byť pohlavný styk. Prvý deň mala M strašne silné bolesti brucha, myslela som si, že umriem, ale M. nezačala, ale jej hruď prestala bolieť. (Je možné, že som tehotná alebo by aj tak začala?

Pred 7 mesiacmi bol st. v 5. týždni mi hrudník prestal bolieť o 10! Potom som sa dozvedel o zb. Začal krvácať. Teraz je oneskorenie 2 dní, moja hruď prestala bolieť BT 37'2, tt37.1 už týždeň, obávam sa urobiť test, počkám ďalších 5 dní)

Pred 7 mesiacmi bol st. v 5. týždni mi hrudník prestal bolieť o 10! Potom som sa dozvedel o zb. Začal krvácať. Teraz je oneskorenie 2 dní, moja hruď prestala bolieť BT 37'2, tt37.1 už týždeň, obávam sa urobiť test, počkám ďalších 5 dní)

Pred 7 mesiacmi bol st. v 5. týždni mi hrudník prestal bolieť o 10! Potom som sa dozvedel o zb. Začal krvácať. Teraz je oneskorenie 2 dní, moja hruď prestala bolieť BT 37'2, tt37.1 už týždeň, obávam sa urobiť test, počkám ďalších 5 dní)

Všeobecne som čudný, ako sa to stalo. pred prvou B pred menštruačným obdobím bol hrudník vždy vyliaty a bolesť, keď som otehotnela, ak si úprimne nepamätám, ako hrudník sám viedol. ale to je zvláštne. Porodila som ... dojčené tri mesiace, potom mlieko zmizlo .. ale keď som stlačila prsia, viac ako o dva roky neskôr sa objavili kvapky mlieka alebo mledziva a pred menštruáciou prsia viac neuškodili. ale ten moment prišiel takto: moja hruď začala bolieť .. že to pre mňa bolo čudné a kvapky mlieka prestali vynikať. Nerozumel som, čo sa stalo. potom to skóroval. žil a žil niekoľko dní .. dokonca zabudol na cyklus. komunikovala s priateľkou o týchto témach často a vedela o tom, kedy boli M. a M. požiadaní, aby išli. No ... išiel M. a zabudol som na ne. Hovorím nie .. je to: ako to, že sa po teste nespustí. Bežal som .. Urobil som dva naraz .. na oboch 2 prúžkoch .. Bohužiaľ, z nepredvídateľných okolností som mal potrat. odvtedy mi každý mesiac pred M bolí na hrudi .. teraz chcem dieťa .. a aby som bol úprimný, som zmätený z príznakov a toho, čo naznačujú. bol to pocit, akoby horel a boli tam brnenie. asi pred tromi dňami došlo v hornici k nejakému páleniu, ktoré ustúpilo pubis .. trvalo asi jeden deň .. možno menej .. dnes hrudník sotva bolí. ale zdá sa, že sa naleje .. tu a zaujímalo by ma, čo to je? B alebo CD?

Aj tento mesiac mi hrudník začal bolieť hneď po ot. Divné! Zvyčajne za týždeň, dobre, maximálne 10 dní! Neviem, čo si mám myslieť

Mám to isté! Po ovulácii ma bolela hrudník hneď týždeň, ale týždeň to bolo choré, ale teraz sa náhle zastavilo. Dokonca aj veľmi (prepáč) putilo. Rohož bola tiež citlivá (brúsená).

Ahoj dievčatá. Plánujeme na dlhú dobu. Dva pred odhadovanou mesačne chorou hruďou. A v deň oneskorenia sa zastavil, zostal trochu citlivý. Mesačne nie až doteraz. Test je negatívny. Neexistujú žiadne náznaky prístupu k menštruácii. Neviem, čo si mám myslieť! Hormonálne zlyhanie?

Mal som to! Nemal som jasný cyklus, ktorý bol určený, keď MC bude bolesť na hrudníku. Pred tehotenstvom jej bolela hruď, bolesť a náhle sa zastavila. O týždeň neskôr sa v teste preukázali 2 prúžky.

Dúfajme, že hrudník prestane bolieť pred tehotenstvom!

Dievčatá! MV plán s manželom dieťaťa na 4 roky. Hneď ako sme sa hneď vzali, ukázalo sa to pol roka po svadbe a potom som sa o tom dozvedel neskoro. Môj príbeh ... Bol to mesiac december. 3. decembra som skončil so svojím manželom a môj manžel a ja sme čakali na ovuláciu. Po ovulácii je ďalšou nádejou na zázrak. 13. dňa som mal strašnú bolesť brucha, natoľko, že som si nemohol sadnúť na zadok a okrem toho teplota bola 37,5. Ráno som išiel do nemocnice. Bol som prijatý veľmi skúseným gynekológom a povedal som, že mám adnexitídu, zapálené rúry ... ideme do nemocnice. Takže kompletný priebeh silných antibiotík, antiadherentných vstrebateľných liekov. Na 28. deň sa očakávalo ms, ale neprišli, nemyslel som na test, pretože v pozadí môže dôjsť k havárii. Manžel na Nový rok dal test, urobil som to 2 čísla ráno a vidím 2 požadované pruhy. Predtým som si predstavoval, ako by som svojmu manželovi povedal, že prídem s niečím zaujímavým, ale radosť preteká a nie je tu žiadna sila čakať. Bol šialene šťastný ... ... potom som si neuvedomil, že som tehotná ... 4. som mal potrat. Od tej doby došlo k mnohým neúspešným pokusom. Analýzy sú normálne a jeho a moje. Po ovulácii ste vždy mali hrudník až do začiatku ms. Dnes sú 4 dni po Ach, hrudník neubližuje. Naozaj dúfam v zázrak! Naozaj chcem trochu ...

Pin
Send
Share
Send
Send