Hygiena

Známky pre nový rok

Pin
Send
Share
Send
Send


Mesačný Nový rok - znamenia, podľa ktorých sa život v nadchádzajúcom roku bude riadiť podľa niektorých scenárov. Všimol si nuansy spravodlivého sexu mnohých generácií. Zostáva len študovať, pripravovať sa na nadchádzajúce udalosti.

Mystické nuansy

Menštruácia je považovaná za jeden z najzáhadnejších javov, napriek tomu, že z fyziologického hľadiska bola skúmaná pozdĺž a naprieč. Zvlášť pozorné dievčatá si všimli, že významné udalosti v nasledujúcom mesiaci môžu byť určené menštruáciou. Podľa ľudových znakov je dôležitý čas nástupu menštruácie, deň v týždni, denná doba, dokonca aj počet.

Nový rok je jednou z najkúzelnejších, dlho očakávaných, radostných sviatkov. Končia minulé neúspechy, začínajú nové úspechy. Rozhodne všetci veria v to najlepšie, dúfajúc, že ​​všetky zlé veci zostanú pozadu. Na Nový rok, každé dievča sníva vyzerať ako princezná, a žena je kráľovná. Krásne oblečenie, svetlý make-up, dobrá nálada, opojné nápoje. Ale to všetko môže zabrániť jednej významnej udalosti - mesačne. Vždy prichádzajú v nesprávnom čase, najmä na Silvestra. Výkyvy nálad, obmedzenia radosti, tabu na alkohol, bolestivé pocity. Je to škoda, keď sú všetci šťastní, ale nestaráte sa o to. S cieľom nejako zmierniť ich osud, ženy prišli s ľudovými znakmi. Ako, nie je to tak zlé. Novoročné zničené plány. ale

potom bude všetko poskytnuté so záujmom.

Pravda alebo nepravda

Pokiaľ ide o skutočné znamenia, experti na mágiu mlčia. Ale podiel mystiky v tomto. Počas menštruácie je ženské telo zbavené negativity - vo fyzickom, emocionálnom aspekte. To znamená, že v Novom roku majú ženy príležitosť vstúpiť do novej éry svojho života s jasným začiatkom. Ihneď po ukončení menštruácie čaká príval energie, sily a dobrej nálady.

Je tu však ďalší známy výraz - „Ako osláviť Nový rok, tak ho stráviť!“ Môžeme predpokladať, že budúci rok budú problémy s menštruáciou, možno častým krvácaním. Ale nie! Podľa jednotlivých pozorovaní, celý rok nebudú žiadne problémy s mesačnou.

Ľudové označenia

Menštruácia na Silvestra sa analyzuje v niekoľkých smeroch, pričom sa berie do úvahy niekoľko faktorov.

 1. Mesiac, ktorý končí 31. decembra - najlepšia možnosť. Budúci rok sľubuje, že poteší príjemné udalosti, dobré zdravie, sexuálnu aktivitu. Minuloročné "myšlienky" sa budú realizovať v budúcom roku. Šťastie v osobnom živote, rodina, financie, profesionál.
 2. Mesačne v plnom prúde - Hojný výtok krvi. Budúci rok bude musieť znášať mnohé ťažkosti. Výsledkom bude pozitívny výsledok, ale cesty k úspechu budú trnité. Môžu sa vyskytnúť problémy s počatím, tehotenstvom. Realizácia ambicióznych plánov je lepšie odložiť na budúci rok. Príliš veľa nepríjemných prekvapení môže byť.
 3. Mesačne, ktoré začínajú 31. decembra, Budúci rok bude plný príjemných prekvapení. Všetko pôjde ako hodinky, bez veľkého úsilia. Možné tehotenstvo a pôrod do konca roka. Zvlášť šťastní sú tí, ktorí mali meškanie, a na Silvestra sa objavila krv.

Pokiaľ ide o ľudovú múdrosť o Novom roku, je potrebné zostať radostný, extrahovať to najlepšie, snažiť sa nestratiť srdce. Do budúceho roka nebol "smutný".

Novoročný sviatok sa oslavuje v noci 31. decembra a 1. januára. Značky v dennom čase pre Nový rok:

 • Od 23.00 do 24.00. Bude bohatý osobný život. Sexuálna aktivita bude na vrchole. Veľa zábavy, tajomstiev, tajomstiev. Na boku sú tajné romány.
 • Od 24:00 do 3:00. V budúcom roku bude veľa príjemných prekvapení. Jednotlivé dievčatá sa stretnú s čistou vzájomnou láskou. Vzťahy pravdepodobne skončia svadbou.
 • Od 3.00 do 8.00 hod. Pokojný rok, nameraný život. Všetko je dobre vyvážené, premyslené. Žiadne neočakávané udalosti. Ako plánovať, tak to je!
 • Od 8.00 do 18.00 hod. Budúci rok pôjde hladko. Zdravie bude silné, nezabezpečí zmenu zamestnania, smer odbornej činnosti. Stabilita, sila, blahobyt sú hlavnými charakteristikami všetkých aspektov života.
 • Od 18:00 do 24:00, Budúci rok bude musieť čeliť menším problémom. Podvádzanie za chrbtom, drby, pokryteckí priatelia, súdruhovia. Výhodou však je, že konečne bude odhalená skutočná tvár každého. Rozhodujúci rok, po ktorom nasleduje blahobyt.

Ak je Silvester určený na trávenie menštruačnej krvi, nezúfajte. Mágovia hovoria, že toto je spôsob čistenia z minulých hriechov, magických vplyvov, rôznych negatív. To znamená, že budúci rok začne od nuly.

Známky pre Nový rok

Nový rok je začiatkom nového kalendárneho roka. S týmto sviatkom sú spojené mnohé ľudové znaky a presvedčenia. Toto je čarovný čas, keď sú splnené priania. Novoročné znamenia nám umožňujú zistiť, aký bude budúci rok plodný. Pomáhajú prinášať šťastie, šťastie a pohodu do vášho života. Nový rok má určité zákazy. Nemôžete ich prelomiť, aby ste šťastie nevystrašili.

 • Na Silvestra je veľa hviezd na oblohe - na dobrú úrodu bobúľ a húb.
 • V Novom roku, ťažké mráz a ľahký sneh - na úrodu chleba.
 • Ráno 1. januára bude na stromoch hustý mráz - rok bude zrnový, inak bude hladný.
 • Ak si prajete, aby sa hodiny chimpingu splnili.
 • Štvrť na prázdninový stôl - bohužiaľ.
 • Na Silvestra, nájsť niečo - na nečakané darčeky po celý rok.
 • Ak si na Nový rok vyberiete niečo nové, potom bude rok úspešný.
 • Bohatý novoročný stôl - hojnosť a prosperita počas celého roka.
 • Ten, v ktorom sklo posledná kvapka padá z fľaše šampanského bude mať šťastie.
 • Veľa kýchania v noci z 1. januára - znamenie šťastia v láske.
 • V Novom roku je prázdne vo vrecku - celý rok bude v núdzi.
 • Ako začať nový rok, takže budete žiť.
 • Spať na Silvestra - spať nad svojím šťastím, celý rok bude hlúpo.
 • Čím viac ľudí blahoželá k dovolenke, tým viac šťastia a dobrého sa vráti.
 • Ak sa v novoročné hostí, potom celý rok v dome hostí.
 • Ak človek vstúpi do domu 1. januára, celý rok bude úspešný.
 • Ak v prvý deň Nového roka robiť tvrdú prácu, potom celý rok prejde bez odpočinku.
 • 1. januára nie je možné splatiť dlhy, inak bude potrebné zaplatiť celý rok.
 • V prvý deň Nového roka by ste nemali čistiť dom, najmä zametať a umývať podlahy, hádzať odpadky - to sľubuje straty a straty.
 • 1. januára dať prvý kupujúci tovar veľmi lacné - na finančný úspech po celý rok.

Známky pre Nový rok
Ľudia známky a presvedčenie pre nový rok. Známky a zvyky vám povedia, čo sa dá a nemôže urobiť v tento deň.

Ako sa pripraviť na dovolenku?

Nový rok bol vždy rodinnou dovolenkou. Dokonca aj v prípade, že táto báječná noc nespája všetkých príbuzných pri tom istom stole, v prvých dňoch nového roka sa musia navštíviť.

Stojí za to si spomenúť na sen, ktorý sníval o Silvestra a reprodukovať aj tie najmenšie detaily. Podľa národných znakov pomáha vedieť, čo bude nasledujúcich 12 mesiacov.

Pri sviatkoch nie je možné umyť špinavé prádlo na verejnosti, ak sa táto rada zanedbáva, môže sa v rodine vyskytnúť nesúhlas.

V Novom roku 2018 je prísne zakázané požičiavať alebo požičiavať si peniaze, inak bude šťastie obísť. Na dovolenku by ste mali vložiť peniaze do vrecka, aby ste sa mohli chrániť pred možnými finančnými problémami.

Je tu jedna zaujímavá tradícia - na slávnostnú noc musíte nosiť všetko nové, od oblečenia až po šperky. Ak sa budete držať tohto znamenia, potom v novom roku čaká na veľa nových vecí a príjemné udalosti.

Žltý pes prinesie šťastie a bude sponzorovať v priebehu roku 2018 tých, ktorí sa rozhodnú v prospech slávnostného oblečenia žltej farby. Doplnky s perím a lesklými šperkami budú dokonalým doplnkom vzhľadu.

Je tu jedno zaujímavé znamenie - ak sú nohy prázdninového stola viazané lanom, rodinné vzťahy budú silné a silné.

Je potrebné vzdať sa akéhokoľvek hazardu na Silvestra, pretože ľudia majú presvedčenie, že takáto zábava prináša problémy a nešťastie sa môže stať v rodine.

Pokiaľ ide o výber darov, najlepšou možnosťou by boli suveníry vyrobené len z prírodných a prírodných materiálov. Podľa ľudových znakov to pomôže odvrátiť sa od blízkych, ktorí dostanú dar, obchodný a sebecký ľud.

Slávnostná večera

Stôl by mal byť pokrytý bielym obrusom a mal by sa naliať malé množstvo obilnín, pretože je spojený s bohatstvom a bohatstvom. V strede slávnostného stola si môžete dať domáci chlieb a tanierik so soľou a odporúča sa umiestniť mince do rohov. Prostredníctvom takýchto akcií môžete chrániť dom pred rôznymi chorobami a prilákať veľa šťastia vo finančnom sektore.

Je potrebné pripomenúť, že menu na dovolenkovom stole by malo byť dosť rozmanité, nezvyčajné a zaujímavé. Je nevyhnutné dať na stôl čerstvé ovocie, orechy a jedlá, ktoré obsahujú zrná. Je to bohatý stôl je znamením bohatstva. Najlepšie je dať prednosť bravčové, hovädzie, ryby, zatiaľ čo vy nemôžete zabudnúť na rôzne dobroty žlté. Na alkoholické nápoje sa nesnažte príliš tvrdo. Silný alkohol by mal byť nahradený jasnými, nezvyčajnými, zaujímavými lahodnými kokteilmi.

Ako vidieť starý rok?

V Silvestra je zmena v kalendári, pretože sa začína prechod na nový život zo starého. Preto by sa všetci mali snažiť opustiť v minulosti všetky problémy, hádky a ťažkosti, ktorým sa zabránilo užívať si a užívať si života. Je vhodné pokúsiť sa splatiť všetky staré dlhy do 31. decembra a nebrzdiť nové dlhy, a preto je potrebné zmieriť sa so všetkými, s ktorými boli predtým rozdiely a nedorozumenia.

Je nevyhnutné urobiť všeobecné upratovanie v dome, čo nie je len nudná povinnosť. Najlepšie je vstúpiť do nového roka nielen s čistým svedomím, ale aj v čistom dome. Pred začiatkom dovolenky je potrebné opraviť všetky rozbité veci alebo ich odhodiť. Je užitočné úplne sa zbaviť zlých myšlienok, zbytočných skúseností, ktoré len kazia náladu, pretože je tu veselá a jasná dovolenka.

Špecialisti v esoterike tvrdia, že pred nástupom na dovolenku musíte úplne odstrániť všetky odpadky z vášho domova. V prvom rade sa táto rada vzťahuje na prasknuté alebo rozbité pokrmy. Tak, miesto je vyrobené nielen pre užitočné, ale aj pre nové nákupy, ktoré dávajú veľa pozitívnych emócií. Napríklad v Taliansku existuje jedna zaujímavá tradícia, podľa ktorej sú na Silvestra všetky zbytočné veci vyhodené priamo z okna.

Všetky pochúťky by nemali byť ponechané do 31. decembra. Počas posledných troch dní pred Novým rokom by mali byť vždy na stole vždy chutné a chutné jedlá. Toto znamenie naznačuje, že v priebehu roku 2018 bude rodina bohatstvom a hojnosťou.

Ako osláviť nový rok 2018?

Po poslednej sekunde odchádzajúceho roka prichádza jedinečný moment, keď môžete urobiť čo najintímnejšiu túžbu a čoskoro sa naplní. Môžete vytvoriť až dvanásť rôznych vecí počas zvonkohry zvonkohry. Je však potrebné dodržiavať jedno dôležité pravidlo - medzi koncipovanými vecami musí byť nevyhnutne nielen zdravie, ale aj úspech pre všetkých členov rodiny.

Tradičné želanie môže byť oveľa zaujímavejšie a jasnejšie. Na list papiera alebo obrúsky, musíte napísať svoju túžbu alebo sen a zapáliť oheň, a nalejte zostávajúce popola do vlastného skla a piť na dno. Ak máte čas na všetky tieto manipulácie, vo veľmi blízkej budúcnosti musí byť táto myšlienka splnená.

S cieľom prilákať finančné pohodlie do vášho domova, v okamihu začiatku nového roka, musíte držať pekný cent v dlani. Ak je to potrebné, môže byť umiestnený vo vlastnom skle, a potom po celý rok vždy so sebou, pretože to bude veľmi silný talizman.
V posledných minútach roka sa dievčatám a ženám odporúča, aby si zakryli ramená vreckovkou a potom ich hodili cez zvonkohry. V dôsledku toho zostanú v minulosti všetky problémy, trestné činy a ťažkosti, ktoré zabránili pokračovaniu.

Asi minútu pred nástupom nového roka je potrebné mandarínku vyčistiť a potom ju umiestniť pod stromček. Vykonaním tohto jednoduchého rituálu si môžete byť istí, že budúci rok bude radostný a pomerne úspešný.

Po príchode nového roka, musíte bozkávať svoju milovanú osobu, aby sa každý deň tieto pocity stali silnejšími a silnejšími.

Ak je v dome krb, mal by byť osvetlený a nesmie počas celého slávnostného večera ísť von. V európskych krajinách je jeden zaujímavý zvyk hádzať uhlie do plameňa. Nie je odporúčané, aby si niekto požičal osobné veci súvisiace s prvkom požiaru (napríklad sviečky, zápalky alebo zapaľovače).

Ak jeden z hostí kýchne na slávnostnú noc, potom celý budúci rok sľubuje, že bude úspešný nielen pre majiteľov apartmánov, ale pre všetkých pozvaných. Je potrebné vypočítať koľkokrát človek kýchne, pretože je to tento počet žien, ktoré ho budú v novom roku milovať.

V novom roku, bude dopĺňanie v rodine, ak tri prázdninové hračky spadajú z nového roka stromu a break.

Signs 1. januára

Je to prvý január, ktorý ukáže, čo bude budúci rok. V tento deň sa neodporúča vykonávať ťažkú ​​fyzickú prácu, v prvom rade ide o čistenie. V opačnom prípade bude nasledujúcich 12 mesiacov plná práce a starostlivosti.

Musíte byť veľmi pozorní ku všetkým náhodným nálezom, pretože absolútne každá malá vec môže povedať o tom, čo príjemné prekvapenia čakajú na nový rok.

Ak sa v prvý deň nového roka na ulici stretnúť s prvým človekom, všetkých 12 mesiacov bude sprevádzané šťastím vo všetkých podnikoch a záležitostiach.

Ak máte obchodovať v prvý deň nového roka, mali by ste urobiť prvého kupujúceho dobrou zľavou, ktorá prinesie veľa šťastia počas celého roka a všetky nové obchody budú úspešné a sľubné. V prvom rade sa to bude týkať finančných záležitostí a zisk bude príjemne prekvapujúci počas všetkých 12 mesiacov.

Nezosobášené dievča, ktoré chce začať rodinu na dlhú dobu, potrebuje kúpiť mlieko na prvý sviatok. V prípade, že sa nestane kyslou po dobu dvoch týždňov, potom čoskoro svadba čaká.

Novoročné znamenia nielen pomôžu pochopiť, čo bude v budúcom roku, ale aj urobiť požadované úpravy.

Značky pre nový rok 2018
Nový rok znamenia pre 2018 žltého psa.

Aké znaky by sa nemali ignorovať a čo sa dá naučiť na Silvestra

Od raného detstva až po starobu zostávajú Nový rok a Vianoce jednou z najobľúbenejších a najjasnejších sviatkov mnohých ľudí. Staroveké tradície, rituály a rozprávanie šťastia sú spojené s novoročnou nocou. V Rusku, v predvečer Nového roka a po ňom, dievčatá, ktoré čakali na manželstvo, sa zhromaždili v chate a obsadili kúzlo, vykonávali rôzne rituály, veštenie, pozývali šťastie, šťastie, lásku a peniaze do svojich domovov.

Pre príchod Nového roka sa domácnosti pripravovali vopred, takže všetky decembrové prázdninové dni pre nich nepozorovane lietali. Babičky a starí rodičia povedali svojim vnukom starodávne legendy a spoločné znamenia, ktoré sa museli robiť úplne správne, aby sa predišlo problémom. Zvlášť ľudia verili vo veštenie a spravovali ich podľa starých tradícií.

V dome by mal byť nádherne oblečený vianočný stromček alebo borovica. Zdobené vianočným stromčekom alebo borovicami, podľa ľudových tradícií, by mali byť viacfarebné gule a červená hviezda. Na slávnostnom stole v tento deň sa stretli všetci členovia rodiny.

Príprava na Nový rok

V dňoch od 29. decembra do 31. decembra sa členovia celej rodiny aktívne oddávali folklórnym festivalom, zvíťazili a boli odmenení za šťastie. Počas týchto troch dní bolo potrebné mať čas pozorovať všetky staré znamenia a rituály, aby sme neurazili Brownieho, poskytli šťastie, prilákali peniaze, veľa šťastia a našli lásku. Ale na splnenie takejto dovolenky na ceste sa neodporúča. Neodporúča sa, a oneskorenie s vrátením dlhov po novom roku.

Aký druh povery pred novým rokom treba dodržať:

 • S veľkou úctou sa ľudia starali o rozlúčku so Starým rokom, pretože sa rovnal stretnutiu nového obdobia života,
 • Do 31. decembra bolo potrebné vrátiť všetky peniaze, ktoré boli považované za dlh. Podľa národných znakov je nemožné splniť prvé januárové dni s náhradou, pretože sľubuje veľké finančné problémy a naopak absencia dlhov je spôsob, ako prilákať peniaze,
 • V celom dome bolo vykonané všeobecné čistenie. Čistenie bolo považované za znak čistenia
 • Tento sviatok bol považovaný výlučne za rodinu. Naši prarodičia v tento deň vyzvali na návštevu svojich príbuzných alebo ich išli navštíviť. Verili, že na to, aby bol život radostný a rodina úplná, musia posledné decembrové dni prechádzať v mieri a harmónii,
 • С осторожностью относились к снам декабря. Сон, приснившийся в этом месяце, мог быть пророческим,
 • Чтобы у девушки был богатый гардероб, они шили и вязали себе платья. Обязательно надевали чистый наряд и новое нижнее белье. Белье девушки готовили заранее. Новое белье предвещало перемены,
 • 31 декабря ножки торжественного стола обматывали веревочками, таким образом, предки ставили защиту от дурного глаза на весь следующий год, Все старые вещи выносились из дома прочь,
 • Z veľkej časti bol obradný stôl pokrytý ovocím a orechmi a po celom dome sa rozprestieralo proso. Táto akcia bola považovaná za symbol bohatstva
 • Spánok sa neodporúča
 • V noci 31. decembra bolo vypnuté všetky elektrické osvetlenie v byte a ráno svietila sviečka,
 • Koncom decembra a po Novom roku začali mladí ľudia veštiť, zatiaľ čo starší vyzývali na peniaze na bývanie.
 • Neodporúča sa oslavovať Nový rok a Vianoce vo vlaku av zásade na ceste, pretože stretnutie Nového vlaku predáva odlety v novom roku.

Mesačné obdobia mali veľký význam v dňoch osláv Nového roka - mohli by slúžiť ako znamenie, či bolo určené na otehotnenie. Pre dievčatá, mesačné obdobia, ktoré neprišli do nového roka sú dobré znamenie, hovorí, že s najväčšou pravdepodobnosťou bude môcť otehotnieť. Tí, ktorí chcú otehotnieť, obzvlášť pozorne sledovali značky. Dievča, ktoré snívalo otehotnieť v noci, bolo očarené. Ak žena šla mesačne, nemohla vstúpiť do kostola a doma nezabili dobytok. Menštruácia bola považovaná za symbol čistenia celého organizmu.

Značky pre hodiny

Všetky tradície pred novým rokom, ľudia pozorované od samého začiatku až do konca. Napríklad, tam boli rituály volať domov šťastie, zdravie a úspech 1. januára:

 • Predtým, ako zvonkohry začali biť, bola z mandarínky alebo pomaranča odstránená citrusová koža a umiestnená pod borovicu alebo smrek,
 • Pri prvom štrajku hodiniek, všetci členovia rodiny, ktorí držali mincu v päste, urobili intímne túžby a oni boli čoskoro naplnení,
 • Ženy museli dať hodinky na hlavu a dať šály na ramenách, a len odstrániť na posledný úderov alebo po. Verilo sa, že takéto novoročné znamenia vyhnali chorobu a smútok,
 • Ľudové známky hovoria, že v žiadnom prípade nemôže tento deň spať. Pre dievčatá to bolo považované za nevľúdne znamenie plakať v bitke hodín.

Kategoricky nemôžete začať veštenie v čase, keď hodiny dvanásť štrajk.

Stretnutie novoročných dní na ceste, najmä vo vlaku, nie je dobrým znamením, čo znamená, že celý budúci rok vás bude sprevádzať neustála premávka na ceste, možno časté jazdy vlakom. Ak je nový rok stále vo vlaku, potom je obzvlášť dôležité, pre ktoré cesty ide: do alebo z domu. V zahraničí, chytený vo vlaku, určite zariadia karneval.

Niektoré staré presvedčenie už nie sú relevantné a stali sa zastaranými:

 • V ten deň nepožičiavajte oheň a horiace sviečky, inak nebudú žiadne peniaze
 • Oheň v peci by mal byť osvetlený, celý Nový rok,
 • V novom roku nemôžete byť strihané na kartové hry, alebo môžete pokaziť siatie a zber.

Veštenie na Nový rok

Na Silvestra boli dievčatá, ktoré sa chceli vydať alebo otehotnieť, prevezené na veštenie. Oni spálili sviečky, nalial vosk, priťahoval lásku, šťastie a peniaze do domu. Znamenia pre manželstvo hovoria, že ak pod novoročným stolom dievča nájde drobky, bude čoskoro vydatá. Ak sa dievča, ktoré sa ešte nevydalo, náhodne rozrezalo prstom nožom, znamená to, že čoskoro zvolený vyvolá. Zatiaľ čo dospelí sa vrhli do veštičiek, deti išli domov a koledovali, v žiadnom prípade im nebolo možné popierať sladké veci. Hádať dievčatá av posledných decembrových dňoch av prvých januárových dňoch.

Verilo sa, že na Silvestra by mohla neplodná žena otehotnieť a šťastní novomanželia by mohli otehotnieť zdravé dieťa. Všeobecne platí, že toto obdobie bolo považované za dobré otehotnieť.

Ak chcete skontrolovať ich zdravie a dlhovekosť, hádali, že voda zmrzla v lyžičke. Povery povedali, že ak sa v zamrznutej vode objavili bubliny - našťastie príchod peňazí, príjemné stretnutia a dlhý život, a ak došlo k prehlbovaniu - zlý znak choroby alebo dokonca smrti.

predpovede

Aby bolo vidieť, kto by ju volal v manželstve, slúžky naliali čistú, čistú vodu do fazetovaného skla, naliali do nej soľ a pec a popísali pozemky na manželstvo. Ak sa osud budúceho roka oženiť, potom sa vzhľad zvoleného objaví v pohári, ak nie je manželstvo v nasledujúcom roku - potom nie.

Napísali všetky svoje túžby na čistý list papiera a potom ho spálili na zem. Zostávajúci popol mal možnosť fúkať oknom a ľudia boli odsúdení na ohováranie, čo pomohlo splniť všetky tajné sny.

Novoročné dary

Ľudové povery a tradície sa prenášajú v priebehu mnohých tisícročí. Niektoré veci sa museli robiť nevyhnutne v určitých dňoch a niektoré boli prísne zakázané.

Prečo by ste nemali dať papuče - odpoveď na papuče nájdete v legendách. Áno, a starší ľudia zvyčajne spájajú papuče so smrťou, najmä ak sú tieto papuče biele. Samozrejme, tí, ktorí neveria v rôzne povery budú mať papuče ľahko a bez predsudkov, a tí, ktorí veria, môže považovať tento dar ako papuče veľmi negatívne. Papuče, v zásade je lepšie nedávať ľuďom na prázdniny, pretože papuče sú domáce topánky, pravdepodobne má už osobu. Tipy na túto tému hovoria, že je lepšie nedať nič ako tenisky.

Znakom zlého vkusu bude nielen taký darček ako papuče, ale aj spodná bielizeň. Spodné prádlo bolo považované za individuálne príslušenstvo. Ale dať posteľnú bielizeň je povolená.

Známky, ako zarobiť peniaze

Mnohé presvedčenia v tento deň boli peňažné a niektoré obrady v tento deň sa konali špeciálne za peniaze.

Predvánoční upratovanie v dome vedľa neho je tradíciou, ktorá k nám prišla z Rímskej ríše. Sovietsky hovorili, že ak sa konajú rituály, ako je upratovanie a udržiavanie čistoty na sviatkoch pred Novým rokom, môže byť miestnosť úplne očistená od zlej energie.

S cieľom udržať peniaze v dome, ľudové povery v tento deň dávajú radu, aby zanechali určité množstvo peňazí v noci z 1. januára pod stromom alebo borovica.

Všetci obchodníci 1. januára dali tovar za menšie sumy peňazí, ako náklady, takže veľké sumy peňazí by sa uskutočnili v novom roku. Podľa značiek nemôžete požičať peniaze na Štedrý deň.

Naši predkovia mimochodom používali metlu na rozprávanie šťastia a milostné kúzla, okrem toho používali metlu, keď „zametali“ zlých duchov. Bol tiež zbitý v dome nezbedných detí, veriac, že ​​metla vyhladí ich odvážnu povahu.

Po celú dobu sa verilo, že metla je ochrancom domu a metla v rohu slúžila na prilákanie šťastia v podnikaní. Ľudové rady hovorili, že metla by mala byť umiestnená v rohu hore hádzajúcou stranou, bolo povedané, že to bol spôsob, ako prilákať veľké peniaze do peňaženky domácnosti.

Keď bolo čistenie dokončené, metla bola umytá a tiež umiestnená v hornom rohu so zametanou stranou, aby sa prilákala materiálna pohoda. Predkovia verili, že metla by mala mať svoje miesto v byte.

Keď sa presťahujete do nového bytu, mnohí vám poradia, aby ste si so sebou vzali metlu zo starého bytu. Populárna múdrosť hovorí, že toto je spôsob, akým budete môcť volať svoje sušienky za vami, a on bude zase schopný sa k vám pripojiť.

Incredible Love Horoskop od Kerro

Zistite, kedy nájdete skutočnú lásku a šťastie. Postupujte podľa odporúčaní Marilyn Kerro, a počas niekoľkých týždňov budete ZÁRUKA nájsť životného partnera alebo priniesť iskru a lásku späť do vzťahov.

Aké znaky by sa nemali ignorovať a čo sa dá naučiť na Silvestra
Silvester je plný mágie a mágie. Niet divu, že ľudia milujú túto dovolenku toľko. Existuje mnoho znakov, ktoré sú spojené s novým rokom a Vianocami, ale nie každý vie, ako ich správne interpretovať.

Málo mágie pre bohatstvo a prosperitu

Dnes, bohužiaľ, bez peňazí, je ťažké preniknúť kdekoľvek, ísť na dovolenku do zahraničia, kúpiť byt alebo kúpiť milovaného človeka dar, o ktorom už dlho sníval.

Vianočný strom dekorácie peniaze prilákať finančný úspech v novom roku

Navrhujeme zistiť znamenia pre Nový rok, aby sa peniaze dostali a vďaka nim mi verte, že rok 2018 bude naozaj prosperujúci!

Čo robiť, aby ste získali peniaze a bohatstvo:

 1. Do celého roka bolo v hojnosti - nebuďte lakomí. Pokryte slávnostný stôl všetkými druhmi jedál, aby sa nohy „prestali“ a nie je miesto na let. Princíp "toho, čo dávate, je to, čo sa vám vráti".
 2. Len nezabudnite hodiť mincu akejkoľvek hodnoty do slávnostného pohára šampanského, a piť taký nápoj na hodiny chimping. Potom sa minca stane talizmanom a mala by sa uchovávať v uzavretom priestore pre peňaženku, ďaleko od ostatných malých predmetov.
 3. Nezabudnite si vypočuť vaše telo - ak ste počas oslávu česali ľavú ruku, dlaň musí byť zaťatá do päty v tom istom momente. Po tom, dajte ruku do vrecka a len potom otvorte dlaň.
 4. Krátko pred hlavnou oslavou roka sa nevyhnutne vykonáva všeobecné upratovanie - všetko staré, rozbité, popraskané a zbytočné je vyhodené bez ľútosti. Takéto položky zahŕňajú položky (a najmä odevy), ktoré neboli použité rok alebo viac. Pravdepodobnosť, že budú potrebné, je veľmi malá. Ak chcete, môžete robiť charitatívnu prácu.
 5. A ešte jeden rituál s peniazmi - niekoľko hodín pred príchodom hostí alebo pred hodinami, pod mincový koberec umiestnite mincu, najlepšie zlatú. Poskytne pozitívnu energiu, ktorá je zodpovedná za bohatstvo a blahobyt rodiny.
 6. Tiež, okamžite po Novom roku, to nebude bolieť "umývať" s dolármi alebo inou cudzou menou. A aj veľké domáce "papiere" v tomto prípade bude robiť. Ale nepoužívajte "triky" a obrúsky vo forme peňazí - vo Vašej peňaženke sa nájdu len odpadky v roku psa.

Naši predkovia verili, že príroda je oveľa múdrejší ako ľudia a tiež vie, ako dávať znamenia. A ak na Silvestra obloha je hviezdna a jasná, potom v lete bude veľká úroda a zisky. A teplé počasie od samého rána a dokonca aj bez snehu predpovedalo nedostatok úrody a možno hlad.

Znamenia prilákať peniaze

Čo musíte urobiť, aby ste sa necítili pustení

Najdôležitejšia vec pre každého človeka je zdravie. Koniec koncov, na tomto faktore závisí kvalita a dlhovekosť Preto je tak dôležité veriť v zázrak v predvečer hlavnej zimnej dovolenky a vykonávať niektoré jednoduché „rituály“.

Známky pre Nový rok 2018, takže zdravie bolo:

 1. Najprv musíte urobiť návrat dlhov. A nezáleží vôbec na tom, o čom to je - peniaze, kniha, oblečenie, šperky. Tiež neváhajte vziať svoje peniaze od dlžníka, pretože vrátením domu obnoví energetické pole av dôsledku toho priláka zdravie.
 2. Len pár hodín pred novým rokom by sa mala osviežiť sprcha. Voda pomôže vyplaviť "minuloročné" negatívne, obnoviť vnútornú energiu a očistiť od zlých myšlienok.
 3. Nebude to bolieť ženy a mladé dievčatá držať jeden rituál: akonáhle začnú biť hodiny, šál alebo šatka je hodený cez ramená, a pred posledným je odňatý s rýchlym pohybom. Môžete si vziať úplne akékoľvek príslušenstvo, ale je lepšie, ak je vreckovka ľahká, farebná av dobrom stave.

Jedná sa o najjednoduchšie a čo je najdôležitejšie, účinné značky pre nový 2018, ktoré sa ľahko vykonávajú doma. A okrem toho nie sú testované jednou generáciou, ktorá len zvyšuje vieru v zázrak.

Zoznámte sa s Novým rokom s rodinou

Značky pre tých, ktorí sú osamelí - priťahujeme lásku k domu

Najčastejšie sú tieto znaky zaujímavé pre mladé dievčatá - romantické prírody s „modrými“ snami, ktoré sa nedajú ľahko rozbiť na malé kúsky. Budú veriť tomu poslednému v zázraku Nového roka a ktorí povedali, že ich sen sa nenaplní?

A tento dôležitý moment života môže byť mierne zrýchlený - znamenia v Novom 2018 pomôžu, aby šťastie bolo:

 1. Východná viera hovorí, že nová láska a silný vzťah priťahujú vôňu santalového dreva, teda škorice. Je nevyhnutné, aby táto vôňa vždy sprevádzala svojho majiteľa, dokonca aj neviditeľne pre iných ľudí. Za týmto účelom sa škorica drží vždy ako talizman. V extrémnom prípade použite kozmetiku s extraktom santalového dreva, ale nie je tak účinná.
 2. Láska má mnoho symbolov - talizman v tvare srdca, milostnú poznámku napísanú rukou, miláčika, obrázok páru v láske. S cieľom prilákať romantický vzťah k hodinám chimpingu, je vybraný objekt pritlačený k srdcu av tomto okamihu je drahocenná túžba vyslovovaná sama sebe.
 3. V prípade rozlúčky so svojím blízkym, v predvečer dovolenky musíte urobiť všetko, aby sa smutný zážitok v novom roku opäť nestal. Krátko pred sviatkom je starý kalendár symbolicky spálený. Taktiež sa neodporúča nosiť oblečenie, šperky a používať veci, ktoré predstavil bývalý milenec na Silvestra.
 4. Ak trávite dovolenku so svojím blízkym, potom ľudové znamenia hovoria, že ak si počas slávnostnej bitky hodín budete držať svoju dušu, budete môcť celý rok stráviť celý rok spolu, nie dlhý čas sa rozlúčiť. Aj táto jednoduchá akcia pomôže vyhnúť sa vážnym hádkam a škandálom.

Poradenstvo pre dievčatá. Ak chcete prilákať šťastie a vášnivú lásku vo svojom živote, musíte sa stretnúť s rokom 2018 v nových červených šatách, alebo aspoň doplniť svoj obraz jasnými „ohnivými“ detailmi. To nie je na škodu zdobiť svoj byt - zavesiť obrázky alebo dať sochu pár v láske na prominentnom mieste.

Značky pre jednotlivcov

Účinné známky rýchleho manželstva

Sen mnohých žien je úspešne sa oženiť, cítiť sa bezpečne za chrbtom milovaného muža, dať mu pohladenie, teplo a najživšie emócie. Ale z nejakého dôvodu nie je vybraný človek v zhone, aby sa poklonil na jedno koleno a natiahol malý prsteň neuveriteľnej krásy.

Ak ste rukojemníkom takejto situácie, potom je čas použiť múdrosť našich predkov a venovať pozornosť znameniam pre Nový rok 2018, aby ste sa oženili a aby šťastie bolo:

 1. Tí, ktorí chcú obliecť si drahocenný prsteň na bezmenný prst, by nemali vykonávať všeobecné upratovanie tesne pred oslavou Nového roka. Najlepšie je zaoberať sa touto otázkou týždeň pred oslavou a potom len udržiavať poriadok. A to všetko bez pomoci.
 2. Počas čistenia musí byť odpad odstránený len z prahu na stôl a určite nie naopak. A s metlou, nezmývajte si vlastné nohy - milenci vás obídu.
 3. Ale na stole by mali byť celkom chutné pokrmy pripravené vlastnými rukami. Chybné jedlo je lepšie odhodiť.
 4. Akonáhle hostia prídu do domu, hosteska by ich mala okamžite posadiť pri stole - predpokladá sa, že čím skôr hostia sedia pri slávnostnom stole, tým rýchlejšie bude dievča chodiť po uličke.
 5. Ukladať marafet, slobodná krása by mala venovať osobitnú pozornosť jej vlasy. A účes, ak si myslíte, že staroveké presvedčenie, by nemala byť vykonaná v prítomnosti cudzincov - to môže odložiť dátum svadby na značnú dobu.
 6. Ak sa dievča začalo strácať vlasy tesne pred dovolenkou, potom v budúcom roku nielen návrh bude vykonaná, ale tiež, s najväčšou pravdepodobnosťou, svadba vyjde.
 7. O rovnakom varuje a náhodne rez prstom na krv, pri varení slávnostných jedál.
 8. Ak sa počas varenia mäsa alebo karbonátky, dievča si všimne, že pokrm je mierne spálený, potom jej spokojná osoba bude mať tmavé vlasy a s najväčšou pravdepodobnosťou hnedé oči.

Známky pre rýchle manželstvo

Najlepšie známky pre bezdetné rodiny

Silvester je časom mágie, takže aj tí najzúfalejší ľudia sú pripravení pokúsiť sa zmeniť svoj osud, obrátiť sa na Vesmír pre pomoc, aby konečne mohli počať a porodiť dlho očakávané dieťa.

Ak to chcete urobiť, tak trochu - veriť v seba, dúfať v zázrak a vykonávať nie zložité podmienky niekoľkých novoročných rituálov:

 1. Dlhé znamenie hovorí, že detský smiech bude čoskoro počuť v dome, kde bol pozvaný šťastný rodinný pár, ktorý už na dieťa čaká.
 2. Ak chcete otehotnieť v roku psa, dievča, ktoré chce otehotnieť, musí vyskúšať niečo z rúk tehotnej priateľky.
 3. Ďalším znakom je nákup detských vecí - fľaša, cumlík alebo topánky. Tehotenstvo pomôže priniesť dary perál alebo achátu.
 4. Udržujte viac rastlín doma a je najlepšie požiadať niekoho pred sviatkom, aby dal malý fikus, ktorý bude rásť s budúcim matkiným bruchom.

Samozrejme, aby sa dosiahol pozitívny výsledok rýchlejšie, odporúča sa, aby ste pozorne sledovali svoje zdravie, prešli na správnu diétu, neprepúšťali a nemilovali sa, pretože šťastné deti sa nenarodili bez lásky.

Známky pre bezdetné rodiny

Čo ešte treba urobiť, aby sa vaše drahocenné želanie splnilo

Túžba ľudí sa spravidla neobmedzuje len na peniaze, lásku, zdravie a manželstvo. Každý z nás má tajný sen, o ktorom si neustále myslíme a dúfame, že ho jedného dňa nám niekto predstaví na striebornom tanieri.

Nezúfajte - pokračujte vo svojom cieli, dúfajte a verte v sen - pomôže naplniť znamenia pre nový rok 2018:

 1. Najprv by ste si mali kúpiť dekoráciu vianočného stromu s obrazom hlavného symbolu nadchádzajúceho roka - žltého zemského psa. Zavesenie na vianočný stromček, nezabudnite si prianie, a opýtať sa na blaho svojej rodiny.
 2. Ak počas zimných prázdnin každá hračka spadla z vianočného stromu alebo borovice a zlomila sa, je to šťastie a šťastie. Поспешите проговорить свое желание, аккуратно собрать осколки и вынести их на свежий воздух. Выбросьте их в ближайший контейнер, а не в домашнее мусорное ведро.
 3. Чтобы желание исполнилось на новый 2018 год – наденьте недавно купленную одежду, и если она будет совпадать с любимым цветом символа года, то действие приметы только усилится.

Как видите, добиться в праздничное время своего не так-то сложно, если знать, что и когда делать. Tieto vedomosti sa prenášajú z generácie na generáciu a nemôžu byť prázdnymi slovami - mnohí ľudia sa stali šťastnejšími a šťastnejšími, keď sa rozhodli veriť v novoročný zázrak.

Symbol nového roka

Neprehliadnite svoje šťastie v Silvestra. Možno to ide celkom blízko - len natiahnite a zmeňte svoj život navždy.

Známky pre Nový rok 2018: pre manželstvo, pre šťastie a peniaze
Známky pre Nový rok 2018: aby boli peniaze vynaložené na manželstvo, aby šťastie bolo! Najefektívnejšie značky, užitočné tipy, videá.

O znakoch a tradíciách

Novoročné nápisy a povery - to je to, čo obklopuje tento sviatok s romantikou. Každý, dokonca aj veľmi dospelý a vážny človek, sa v predvečer osláv stáva malým dieťaťom, ktoré verí vo všetky znamenia. Začne si všimnúť najneuveriteľnejší z nich, ktorý mu povie, ako budúci rok prebehne. Tí, ktorí presne nasledovali všetky tradície, môžu očakávať, že čoskoro ich záležitosti začnú uspieť.

Naša krajina má svoje vlastné pravidlá. Novoročné tradície Ruska sú veľmi bohaté a rozmanité, aj keď tento sviatok bol požičaný. Dnes sa oslavuje po celom svete, takže existujú náznaky rôznych krajín. Vzhľadom k tomu, že ľudia oslavujú Nový rok po mnoho storočí v rade, získali značné skúsenosti s oslavou. Staré tradície nového roka prenikli do každej rodiny a sú starostlivo odovzdávané z generácie na generáciu. Je užitočné pripojiť sa k skúsenostiam rôznych kultúr a národov, takže tentoraz naozaj všetky zlé veci zostanú pozadu a pred nami čakajú len príjemné prekvapenia.

Nový rok znamená 31. decembra a 1. januára

rozdrviť riad - do hádky,

hádať sa pri stole - na smolu vo všetkých snahách,

byť nehostinní - nebudú žiadne peniaze

opustiť stôl - chudobou,

hádzanie jedla z Nového roka - nebude šťastie.

Novoročné znamenia naznačujú, že 31. december sa musí nevyhnutne urobiť, aby prilákalo šťastie na celý rok:

kúpiť novú metlu, dať do metla v rohu kuchyne, ozdobiť červenou stuhou,

zavesiť veniec cez predné dvere

dajte pohár vína a šalátu na sušienky,

pred príchodom hostí zapália sviečky v izbách,

požiadať o odpustenie od všetkých a zabudnúť na ich sťažnosti.

Vyberte si, čo sa vám páči

Berieme do úvahy najbežnejšie znaky a tradície Nového roka. Preto pred výberom toho, čo je pre vás zaujímavé, sa musíte zoznámiť s každým rituálom a zvládnuť ho - stať sa malým čarodejníkom. A iba to, čo bude podľa vašich predstáv, budú budúce novoročné tradície, ktoré budú vyhovovať konkrétnej osobe alebo rodine. Takže do nášho domu začneme priťahovať šťastie a šťastie.

Mnohé novoročné tradície rôznych krajín diktujú, že musí byť bankovka v pravom vrecku oblečenia na prázdninovú noc. Čím viac dôstojnosti to bude, tým viac pritiahne budúci rok. Čo sú peniaze? V materiálnej rovine je to len papier s vodoznakmi, ale metafyzicky, je to energia. Čím vyššia je nominálna hodnota zákona, tým viac energie má. A rovnako ako v prípade akejkoľvek energie, zákon jeho príťažlivosti funguje. Peniaze sú čerpané na peniaze! Čím väčší bude účet, ktorý bude vo vrecku, tým väčšia je pravdepodobnosť finančného úspechu v nasledujúcom roku. No, s riadnou formuláciou otázky, bankovky uložené v Novom roku takým spôsobom bude tiež veľkým prínosom pri oslave Vianoc.

Zoznámte sa s dovolenkou v novej výzdobe - to sú aj novoročné nápisy. Ak si chcete kúpiť oslnivé oblečenie pre seba, ktoré ste získali veľké potešenie z jeho získania, je to akýsi súhrnný finančný výsledok roka: „Áno, bol som taký úspešný (úspešný), že si to môžem dovoliť!“ Výsledky v Novom roku sú zhrnuté nielen ľuďmi, ale aj vesmírom. Vypočítava príjmy a pripravuje sa na distribúciu bonusov. Nový výstroj pre každého je v minulom roku symbolom úspechu a sľubom úspechov v nasledujúcom roku. A preto nie je mi ľúto za peniaze na oblečenie! Pozitívny, ktorý s ním nadobudneme, sa v budúcom roku znásobí stokrát. A stojí za to veľa. A hádajte, robte priania - určite sa splnia!

Zvlášť za peniaze

A to je už Nový rok peniaze znamenia - splatiť všetky dlhy pred noc padá 31. decembra. Splácala som dlhy a dobre spala. Aj keď v modernom svete to asi neznie tak jasne. Je potrebné analyzovať finančnú situáciu na konci roka. Aby som to zhrnul, pamätajte všetky dlhy, ktoré nie sú zaplatené včas, a zbaviť sa ich. Ak hovoríme o dlhodobej pôžičke a pravidelne sa na nej platí úrok, potom sa o ňu absolútne nemusíte obávať. Toto nie je dlh, ktorý musí byť zaplatený v predvečer Nového roka. Stačí len zosúladiť rodinný rozpočet a nechať ho stať sa pre niekoho ročnou tradíciou.

Aby sa peniaze dostali do domu, je potrebné 31. decembra priniesť nejakú vec za hranicu. Nechajte deň stáť tam - je to ako vzdať hold starému roku a s príchodom nového musíte ho vrátiť späť.

Niečo, čo sa vždy naplní

Existujú náznaky, ktoré možno považovať za vodítko pre činnosť, a ich logika je celkom pochopiteľná a prijateľná. Mnohé z nich sa používajú v rôznych interpretáciách ako novoročné tradície rôznych krajín. Pomáhajú zmeniť život k lepšiemu v novom roku, zlepšiť finančnú situáciu, prilákať šťastie. Tu sú, všetkých šesť, v poradí:

vyčistiť dom, vyhodiť všetky staré veci a odpadky,

nastaviť bohatú tabuľku

použite biely obrus

dajte pod ňu mince

svetlo sedem zelených sviečok

Urobte si želanie pod hodinami.

Podrobne zvážte každú z nich.

Za posledný rok sa v akomkoľvek dome hromadí obrovské množstvo všetkého nepotrebného odpadu a odpadu, bez ohľadu na to, ako veľmi ho čistia. Táto vec priťahuje k sebe negatívnu, deštruktívnu energiu stagnácie. Robí ľudí apatickým, zbavuje vitalitu a schopnosť vytvárať. Novoročné znamenie vyžadujú, aby sa ho zbavil, takže sa do života vrhne čerstvý dych vzduchu vo forme vitálnej energie Qi a naplní ho. Preto, niekoľko dní pred sviatkom, človek musí začať čistiť trosky, vyčistiť jeho dom, to znamená, upratať neporiadok.

Prináša šťastie do rodinného krbu

Biely obrus na stole - symbol čistoty a pripravenosti na zmenu, príchod šťastia v dome. Mince pod obrusom - cash flow počas roka. Sedem zelených sviečok je doma: zelená je farba peňažného šťastia a oheň je aktivátorom jeho energie.

A najdôležitejšou vecou je, aby ste si prial, aby sa hodiny chimie! Musia hádať rôzne. Skutočné a neuveriteľné - je to nový rok! Čo si nepraje, všetko sa vždy stane! Koniec koncov, súčasne s vami, veľké priania sú vytvárané a posielané do vesmíru, a to je veľmi silná energia kolektívnej túžby. Všetko sa vždy naplní!

Pre rodinu, šťastie a lásku

A predsa nie len chlebom. Mnohé novoročné tradície Ruska nie sú spojené s materiálnym blahobytom a peniazmi. Nielen Rusi snívajú o tom v predvečer Nového roka. Pre ľudí je dôležité rodinné šťastie, láska, zdravie a pohoda blízkych.

A v tomto ohľade existujú novoročné znamenia a povery týkajúce sa osláv sviatku v rodinnom kruhu. Len blízki a milí ľudia. V žiadnom prípade nepozývajte kritikov alebo nepriateľov. Iba tí, ktorí chcú šťastie. Potom môžete pokračovať v chôdzi s kýmkoľvek chcete a kdekoľvek chcete. Ale pod hodinami šimpanza - len s ľuďmi, ktorí sú drahí vášmu srdcu. A potom, ako znamenia nového roka, páry v láske dávajú prvý bozk k sebe, zatiaľ čo manželia bozkávajú posledný. Ak sa dieťa prebudilo v Novom roku, nechajte ho zostať pri slávnostnom stole. Takže si s ním zachovávate porozumenie.

Ak má dievča v novom roku záujem o svadbu, dobrým novoročným znamením pre ňu je darovanie siedmim deťom. Tým sa aktivuje energia rodiny.

Zvlášť dobré pre zdravie

Tam sú tie novoročné znamenia a tradície, ktoré sú platené v starom spôsobom hold. Ak chcete byť zdravý celý rok, je nevyhnutné a len potrebné, aby ste sa kúpali alebo sprchovali tesne pred triumfom, aby ste zmyli energetickú špinu z minulého roka a pripravili telo a energiu na vnímanie nového v živote.

Je veľmi správne pozorovať Vianoce rýchlo, ak je osoba veriacim a pravoslávnym kresťanom. Nie je to len duchovná potreba - absencia hlučných spoločností, ktoré odporujú samotnému duchu postu, nadmerné vystavenie nervového systému počas tohto obdobia, ale aj prínos pre fyzické zdravie človeka - neprítomnosť nadmerných alkoholických obetí a prejedania sa.

V novom roku s úsmevom

Tam sú novoročné rituály, ktoré je potrebné urobiť bezprostredne pred hodinami chimping, a pretože existuje niekoľko z nich, túžba urobiť všetko, aby prilákala šťastie a peniaze sa zmení na veľmi veselý maratón. Môže to stáť za to aj deň predtým. Najzábavnejšie nápisy na Nový rok:

mať čas šupať mandarínku alebo pomaranč pred hodinami chimpingu a dať ich pod vianočný stromček,

mať čas piť pohár pred hodinami chimpingu, a ak ste to urobili naposledy - vaše šťastie v tomto roku,

zarobiť veľa peňazí cez mincu, hodiť ho do pohára šampanského, vypiť a vyrobiť prívesok z penny a nosiť ho po celý rok,

napíšte si prianie na kúsok papiera, vypálite ho, popol popte do pohára šampanského, vypite všetko pod zvonkohry

ak sa na Silvestra stane niečo neobvyklé, stane sa vám to celý rok,

av žiadnom prípade by nemal byť strom vyhodený z okna alebo balkóna, najmä na Silvestra - rodinné šťastie sa zrúti.

Ak sa k tejto otázke pristupujete múdro a poviete svojim hosťom vopred o takýchto "100%" efektívnych metódach, potom do 12 hodín môžete byť svedkami vtipných slov.

A konečne

To je dôvod, prečo je Nový rok cenný, s úsmevom a miernym smútkom, môžete sa obzrieť za odchádzajúcim rokom, vynoriť sa z víru rozruchu a pred prekročením prahu nadchádzajúceho sa pozrieť späť. Ďakujem Universe za skúsenosť, požiadajte o odpustenie a odpustte si, vezmite si zásoby a načrtnite plány, a čo je najdôležitejšie - nezabudnite požiadať o požehnanie pre nadchádzajúci rok. Čakanie na zázrak a mágia sa musí objaviť na prahu domu s poslednými hodinami.

Knyazeva Tatyana Viktorovna

Psychológ, Cvičenie Klinický Psychológ. Špecialista z webovej stránky b17.ru

radujte sa, že cyklus je pravidelný. takže neviem, kedy trať. mesačne príde svrbenie.
nebojte sa. Vezmite si so sebou vankúšiky / tampony a to je všetko.

a tampóny? Máte tam sprchu?

Je cyklus tak stabilný? Náhle na konci decembra pôjde?

neboj sa
ale odo mňa, blázon, zrazil si, a potom z neho skoro zomrel, nezasahujú do prírody, inak sa bude pomstiť na tebe
Dokonca som mal svoje obdobie na mojej svadbe - nikto na to zomrel.

> Nechcem zraziť cyklus
a
> znamená, tinktúry alebo niečo iné, čo môžete piť bez lekárskeho predpisu
to, čo nemôže ublížiť nefunguje.
pretože nerobí nič.
nesprávne použitie môže ublížiť všetkému. dokonca vitamíny.

Tampon plus tesnenie, lieky proti bolesti, ak je bolestivé, nevidím problém, už som ho mal niekoľkokrát, bude nejaké umývanie?

Súvisiace témy

Mesačne na dlhú dobu nie je problém, toľko hygienických výrobkov: tampóny, podložky, obrúsky sú všetky druhy .. Nerozumiem problémom vôbec. vezmite a rozmazajte toľko, koľko chcete.

Mesačne na dlhú dobu nie je problém, toľko hygienických výrobkov: tampóny, podložky, obrúsky sú všetky druhy .. Nerozumiem problémom vôbec. vezmite a rozmazajte toľko, koľko chcete.

Problém je, že trahatstsa normálne nemôže!

nie, kam ísť, balenie bavlny a tašiek a pobyt doma.

Dievčatá, povedz mi niečo. Sme na Nový rok po dobu 4 dní, ktoré idú do našej krajiny s našim blízkym a jeho priateľmi. Meski sa chce vrátiť. Sú vo mne veľmi bohatí, až 5 dní. Nechcem zostreliť cyklus, obávam sa zdravia žien. Mám záujem mať nejaké prostriedky, tinktúry alebo niečo iné, čo môžete piť bez lekárskeho predpisu, aby nedošlo k poškodeniu ženy. Včera som čítal o tinktúre z vodného korenia, údajne znížil množstvo krvácania a veci sa dokonca mohli skončiť o 1-2 dni skôr. Tu by som mal niečo ako 1 raz. Možno, že niekto už pil, písať recenzie. A pre mňa je to len katastrofa. :(

Anya, ste jasnovidec? Ste si istí, že NG príde, budete ho tráviť spolu, ale budete rušiť vaše obdobie. Napríklad neviem, čo sa stane za hodinu, nehovoriac o tom, čo sa stane zajtra.

Dievčatá, povedz mi niečo. Sme na Nový rok po dobu 4 dní, ktoré idú do našej krajiny s našim blízkym a jeho priateľmi. Meski sa chce vrátiť. Sú vo mne veľmi bohatí, až 5 dní. Nechcem zostreliť cyklus, obávam sa zdravia žien. Mám záujem mať nejaké prostriedky, tinktúry alebo niečo iné, čo môžete piť bez lekárskeho predpisu, aby nedošlo k poškodeniu ženy. Včera som čítal o tinktúre z vodného korenia, údajne znížil množstvo krvácania a veci sa dokonca mohli skončiť o 1-2 dni skôr. Tu by som mal niečo ako 1 raz. Možno, že niekto už pil, písať recenzie. A pre mňa je to len katastrofa. :(

ospalec
Anya, ste jasnovidec? Ste si istí, že NG príde, budete ho tráviť spolu, ale budete rušiť vaše obdobie. Napríklad neviem, čo sa stane za hodinu, nehovoriac o tom, čo sa stane zajtra.
Nie som jasnovidec, mám len dobrý cyklus. Jar-leto 24-25, jeseň-zima 27-28. Tu 2 mesiace už 28 ísť. aj keď sa líšia o 2 dni t :(

a tampóny? Máte tam sprchu?

Autor, všetko je jednoduché, v poslednom mesačnom období pred NG, začnete piť OK 3 dni, použite Nova-ring. Pokojne urobiť výpočet - požadované 21 dní + toľko, koľko potrebujete (ale nie viac ako 7), potom za 3 dni mesačné obdobia pôjdu.
pretože Môžete buď priblížiť alebo oddialiť. Váš cyklus sa nestratí

áno, je to všetko odpad, nehovorím o hygienických výrobkoch, chcem sa užiť s milovanou osobou v slávnostnej atmosfére. Som o láske. ak len o trochu menej krvi. vo všeobecnosti veľmi rozrušený. v pyžame budeme ležať objatí:

A nafrena si niekde ťahať s priateľmi.

áno, je to všetko odpad, nehovorím o hygienických výrobkoch, chcem sa užiť s milovanou osobou v slávnostnej atmosfére. Som o láske. ak len o trochu menej krvi. vo všeobecnosti veľmi rozrušený. v pyžame budeme ležať objatí:

19 - A čo je na tom výnimočné, vždy sa vzťahujem na dni žien, napríklad na dovolenku.
A na to je potrebné vypočítať všetko za 2-3 mesiace. Normálny prístup

Aké dlhodobé plány! Do NG viac ako jeden a pol mesiaca!

Okrem OK, neexistujú žiadne prostriedky.

Hosspadi, dobre kurva 5-6-7-8-9-10 .. Problém je ..

Myslím si, že je to opačné uvažovanie o tom vopred.

Hosspadi, dobre kurva 5-6-7-8-9-10 .. Problém je ..

9 a 10 na králik

Nepýtam sa vás, keď sa milujem.

Nepýtam sa vás, keď sa milujem.

Nepýtam sa vás, keď sa milujem.

Hosspadi, dobre kurva 5-6-7-8-9-10 .. Problém je ..

Autor, všetko je jednoduché, v poslednom mesačnom období pred NG, začnete piť OK 3 dni, použite Nova-ring. Pokojne urobiť výpočet - požadované 21 dní + toľko, koľko potrebujete (ale nie viac ako 7), potom za 3 dni mesačné obdobia pôjdu.
pretože Môžete buď priblížiť alebo oddialiť. Váš cyklus sa nestratí

Autor, kúpiť sto lízatko chups a zdokonaľovať techniky fajčenia. Môžete dať chlap inteligentný OS pod vianočný stromček.

Videl som tinktúru žihľavy, varil listy z lekárne, bol som redukovaný množstvom sekrétov

Pite petržlen, vážne som mal tú istú kanoe, musel som letieť s mojím milencom celé mesiace.
piť túto petržlen, zhmenka Petruhi zalejeme vriacou vodou na pár dní 3-4, týždeň dva predtým.
dorazil skôr o 5! dni :)
Cyklus bol vždy stabilný, neveril, ale trakcia fungovala

Raz som reflexologist urýchlil príchod menštruácie. Išiel som k nej s úplne iným problémom, nejako na recepcii som sa sťažoval, že som lietal do zahraničia, len tie mesačné padajú. Nie je to desivé, bolo by lepšie, keby neboli. A ja, rovnako ako vy, cyklus, "ako hodiny." Povedala, že ak chcem, bude sa ma snažiť nazvať ich reflexológiou, to je dobre známa technika. Súhlasil som. Jeden deň išiel o 6 dní skôr. Ak je to možné, nájdite dobrého špecialistu.

Povedzte tiež, ako sa vám páči. A pod ľanovou handričkou to, či ležať?

"Mesačne vypadne priamo na Nový rok." Gygy, vypadnúť. ako sneh. )))

"Mesačne vypadne priamo na Nový rok." Gygy, vypadnúť. ako sneh. )))

Dievčatá, povedz mi niečo. Sme na Nový rok po dobu 4 dní, ktoré idú do našej krajiny s našim blízkym a jeho priateľmi. Meski sa chce vrátiť. Sú vo mne veľmi bohatí, až 5 dní. Nechcem zostreliť cyklus, obávam sa zdravia žien. Mám záujem mať nejaké prostriedky, tinktúry alebo niečo iné, čo môžete piť bez lekárskeho predpisu, aby nedošlo k poškodeniu ženy. Včera som čítal o tinktúre z vodného korenia, údajne znížil množstvo krvácania a veci sa dokonca mohli skončiť o 1-2 dni skôr. Tu by som mal niečo ako 1 raz. Možno, že niekto už pil, písať recenzie. A pre mňa je to len katastrofa. :(

Na pár hotových uterákov, vyvarujte výpočet pre každý čin, krvavé, odhoďte ich na psy.
сдать анализ на концентрацию вит.К, В12, Са, ретикулоциты, ОЖСС, КЩР, бактериоскопия выделений (если не лень).
наесться огуречных и томатных шкур, печени, ЯБЛОК, картофельных мундиров, лимонов, горошка, фасоли, рыбных консервов, творога, миндаля, грецких орехов, нутра вишнёвых и абрикосовых косточек. не удивляться, если останутся только овуляторные кровотечения.

не куда не езди.Обмотаийся ватой и пакетами и сиди дома.

19 - A čo je na tom výnimočné, vždy sa vzťahujem na dni žien, napríklad na dovolenku.
A na to je potrebné vypočítať všetko za 2-3 mesiace. Normálny prístup

Raz som reflexologist urýchlil príchod menštruácie. Išiel som k nej s úplne iným problémom, nejako na recepcii som sa sťažoval, že som lietal do zahraničia, len tie mesačné padajú. Nie je to desivé, bolo by lepšie, keby neboli. A ja, rovnako ako vy, cyklus, "ako hodiny." Povedala, že ak chcem, bude sa ma snažiť nazvať ich reflexológiou, to je dobre známa technika. Súhlasil som. Jeden deň išiel o 6 dní skôr. Ak je to možné, nájdite dobrého špecialistu.

Hosspadi, dobre kurva 5-6-7-8-9-10 .. Problém je ..

a cho, počas estru, nie? Dunoon!

Jo, som šokovaný, aby som zničil moje zdravie kvôli kurva

Vo všeobecnosti je nežiaduce zasahovať do cyklu. Tinktúra vodného korenia naozaj zníži krvácanie, ale v NG budete piť alkohol, takže nie je žiadny dôvod.

a cho, počas estru, nie? Dunoon!

Jo, som šokovaný, aby som zničil moje zdravie kvôli kurva

Fórum: Zdravie

Novinka pre dnešok

Populárna dnes

Užívateľ stránky Woman.ru chápe a akceptuje, že nesie výhradnú zodpovednosť za všetky materiály, ktoré čiastočne alebo úplne zverejnil prostredníctvom služby Woman.ru.
Užívateľ stránky Woman.ru zaručuje, že umiestnenie materiálov, ktoré im boli predložené, neporušuje práva tretích osôb (vrátane, ale nie výlučne, autorských práv) a nepoškodzuje ich česť a dôstojnosť.
Užívateľ stránky Woman.ru zasielaním materiálov má teda záujem o ich uverejnenie na stránke a vyjadruje svoj súhlas s ich ďalším používaním redaktormi stránky Woman.ru.

Použitie a dotlač tlačených materiálov na stránke woman.ru je možné len s aktívnym odkazom na zdroj.
Použitie fotografických materiálov je povolené len s písomným súhlasom správy lokality.

Umiestnenie duševného vlastníctva (fotografie, videá, literárne diela, ochranné známky atď.)
na stránkach woman.ru je povolené len osobám, ktoré majú všetky potrebné práva na takéto umiestnenie.

Copyright (c) 2016-2018 Hurst Shkulev Publishing LLC

Vydanie siete "WOMAN.RU" (Woman.RU)

Certifikát o registrácii hromadných médií EL č. FS77-65950, vydaný Federálnou službou pre dohľad v oblasti komunikácie,
Informačné technológie a masové komunikácie (Roskomnadzor) 10. júna 2016. 16+

Zakladateľ: Spoločnosť s ručením obmedzeným “Hurst Shkulev Publishing”

Pravidlá interpretácie Dňa žien

Mnoho ľudí si myslí, že príznaky menštruácie sú hlúpe plytvanie času, ktoré nikdy nepovedie k želanému výsledku. Existujú však prípady, keď všetky tieto predpovede skutočne pomohli poznať vašu budúcnosť. Ak sa rozhodnete analyzovať budúcnosť na nasledujúci mesiac, mali by ste zvážiť niekoľko základných požiadaviek.

 1. Všetky znaky a predpovede je možné interpretovať a získať informácie o budúcnosti len budúci mesiac. Už viac.
 2. Poznanie, ktoré ste dostali, by sa malo uchovávať s vami a nikomu o nich nehovoriť.

Hodnoty podľa dňa v týždni

Značky za mesiac sa môžu líšiť. Najčastejšie sa však tieto značky používajú v dňoch v týždni, ktoré závisia nielen od denného času alebo dátumu. Pozornosť by sa mala venovať dňu začiatku menštruácie.

 1. Ak to začalo v pondelok, potom by ste sa mali pripraviť na nepríjemné udalosti. Čoskoro budete musieť znášať mnoho sklamaní a ustarostených dní, ale nepanikárte hneď. Výtok v pondelok hovorí, že môžete ľahko prekonať všetky problémy a získať bielu čiaru v živote. Všetko, čo musíte urobiť, je počúvať svoju intuíciu.
 2. Ak menštruácia začala v utorok, znamená to, že vo vašom živote prišiel biely pruh. Budete mať šťastie vo všetkom, čo by ste nerobili. Preto môžete svoj život bezpečne zmeniť tak, ako ste si dlho želali. Jazdite nielen v datovaní s "pravými" ľuďmi. Dokonca aj projekty v práci skončia úspechom.
 3. Mesačné známky ľudí hovoria, že nástup menštruácie v stredu neveští nič dobré. Ak vaše plány mali začať dôležitý obchod, potom je lepšie, aby ste sa nespájali s jeho realizáciou. Ak chcete začať s, mali by ste sa obrátiť na intuíciu, a až potom robiť dôležité rozhodnutia.
 4. Mesiac, ktorý začal vo štvrtok, sľubuje veselé stretnutia. Je možné, že k vám prídu dlho očakávaní hostia, alebo sa chystáte navštíviť jedného z vašich príbuzných alebo priateľov. Výber vo štvrtok tiež povedie o úspešnom projekte v práci.
 5. Známky o mesačnej hovorí, že v piatok začína menštruácia, ak očakávate veľké množstvo neočakávaných obratov osudu. Ale nikto nemôže s úplnou istotou povedať, či výber v piatok bude zlý alebo dobrý. Mali by ste venovať pozornosť znameniam okolo vás, ktoré budú schopné úplne odhaliť všetky karty.
 6. Sobota je však považovaná za ideálny deň podľa populárnych značiek za mesiac. To znamená, že v láske na vás čakajú príjemné prekvapenia. Osobný život sa čoskoro zlepší. A ak si stále prajete želanie, potom sa to určite splní.
 7. Začiatok mesiaca v nedeľu sľubuje dobré správy. Tu sú len žiadne predpovede o presne to, čo oblasti svojho života mesačne v nedeľu ovplyvní.

Interpretácia podľa denného času

Známky o mesačnej odporúčame venovať pozornosť tomu, v ktorú dobu dňa začala menštruácia. To pomôže lepšie interpretovať tieto alebo iné predpovede osudu.

V ideálnom prípade sa začiatok menštruačného cyklu uskutočnil pred 11. hodinou ráno To znamená nielen príjemné radostné emócie. Takáto udalosť sľubuje príjemné stretnutia, možno aj novú lásku v živote.

Známky o mesačnej povedať, že kritické dni, ktoré začali s obedom do 17 hodín večer, nesľubujú nič zvláštne. To znamená, že váš život sa v žiadnom prípade nezmení a bude pokračovať tak ako v predchádzajúcom mesiaci. V tomto prípade by ste mali počúvať svoj vnútorný hlas, aby ste si nespôsobili ťažkosti.

Ak sa mesačné obdobie začalo od 17:00 do 12:00, čaká na vás nudné obdobie v živote, ktoré bude len sklamavé. Všetky nepríjemné myšlienky vás predbehnú prudko, bez zjavného dôvodu.

Ak sa však kritické dni začali v noci, mali by ste sa pripraviť na zlé správy. Táto predpoveď vám prinesie problémy pri práci alebo rozlúčku so svojím milovaným človekom. Ale všetky tieto problémy vás nebudú príliš dlho obťažovať. Musíte byť trpezliví niekoľko týždňov a všetko sa stane ako predtým.

Známky hovoria, že ak menštruácia začala skôr, potom osud vám pomôže upraviť určité okolnosti na správny čas.

Zaobchádzanie s poverami v kalendári

Každý má svoju vlastnú predpoveď

S kalendárnymi dňami sú spojené aj známky o mesačnej mene. Je dôležité venovať pozornosť tomu, čo presne nastala menštruácia.

 • 1-2 čísla naznačujú, že na vás čakajú len príjemné prekvapenia. To znamená, že sa nemôže stať nič zlé.
 • 3-6 čísel hovorí o problémoch s blízkymi ľuďmi. Budete nielen nepríjemný rozhovor, ale aj veľké množstvo klebiet. Mal by sa pripraviť na to, že váš obraz bude trpieť trochu.
 • 4-5 čísel sľubuje príjemnú zábavu. To znamená, že žena má čoskoro prestávku od práce alebo rodiny.
 • 7-8 číslo hovorí o hádkach so svojím milovaným človekom, takže by ste mali kontrolovať ich správanie, aby nespôsobili búrku žiarlivosti.
 • 9-12 čísla nesľubujú nič zlé. Váš život bude prúdiť v rovnakom prúde ako predtým.
 • 13-18 čísel možno interpretovať ako nepriaznivé dni. Žena zažije veľa negatívnych emócií. Môžu byť spojené s problémami v rodine alebo ohlasovať hádku s blízkym.
 • 18-25 čísel môže dievčaťu ukázať, že je obklopená zradcami. Mali by ste venovať pozornosť tomu, kto je v blízkosti, a analyzovať ich správanie. Je možné, že ju niekto z blízkych ľudí čoskoro zradí.
 • Ak začiatok menštruácie klesol na číslo 26-28, potom dievča bude musieť zažiť veľké množstvo nepríjemných emócií. Ale našťastie sa s nimi dokáže vyrovnať.
 • 29-31 čísla sľubujú príjemné stretnutia s dobrými ľuďmi. Je možné, že nová priateľka bude zohrávať významnú úlohu v manželskom stave alebo kariérnom raste ženy.

Známky pre mesačne odporúča, aby venovali pozornosť lunárny kalendár. Jediný problém je, že takéto povery nie sú vždy úplne otvorené interpretácii. Vo väčšine prípadov nedávajú absolútnu záruku predpovede.

Začal v novom roku

Je dôležité pozorne sledovať skutočnosť, v ktorej sviatok ste mali prvý krvný výtok. To vám dá vedieť, čo presne je pre vás pripravené vyššími silami a čo by ste mali očakávať v budúcnosti. Príznaky spojené s nástupom menštruácie pred Novým rokom, hovoria, že život ženy získa nové svetlé farby a ona bude schopná zažiť skutočné šťastie.

To je veril, že mesačný Silvester hovoriť len o dobrom. Ľudové povery hovoria, že krvácanie môže úplne očistiť telo čiernej energie.

Ak vaše kritické dni začali v tento deň, znamená to, že ste odhodlaní začať budúci rok od nuly. Vyššie sily vás vedia pochopiť, že svoj život môžete úplne zmeniť a začať žiť podľa vlastných pravidiel.

Ale ak začnú len 31. decembra, čaká na ženu príjemná správa. Možno sa vydá alebo bude musieť znášať tehotenstvo a narodenie dlho očakávaného dieťaťa. Zvlášť priaznivé znamenie, ak začiatok ženských dní klesol 31. decembra, okamžite po meškaní niekoľkých dní.

Začal na Vianoce a Veľkú noc

Ak sa na Vianoce objavila menštruácia, znamená to, že vyššia moc sa rozhodla pomôcť vám zbaviť sa všetkých hriechov a začať nový život. Toto je znamenie, že by ste mali prehodnotiť svoj postoj k životu. Možno, že nežijete svoj život tak, ako ste predurčení.

Ale špinenie na Veľkú noc hovorí, že zdravie žien bude oveľa lepšie. Ak mesačne išiel skôr a padol na Veľkonočný deň, potom s opačným pohlavím sa situácia zlepší.

Čo nerobiť

Tam sú povery, ktoré vám povie o tom, čo sa nedá urobiť počas kritických dní. Naši predkovia boli presvedčení, že nemôžete dovoliť dievčatám alebo ženám s menštruáciou robiť domáce práce. Napríklad nemôže robiť nič na záhrade alebo v kuchyni. Inak nebude úroda a jedlo bude bez chuti. Nemôžete zachovať potraviny, inak všetky banky začnú explodovať. Tiež by nemala zbierať ovocie na strome, pretože potom schne.

Veľa ľudí zaujíma, či je strihanie vlasov povolené v kritických dňoch? Neexistuje jednoznačná odpoveď na to, ale je lepšie to urobiť nie v prvých dňoch menštruácie.

Prvé fázy prípravy

Takéto dni ako dvadsiateho deviateho a tridsiateho prvého decembra v dávnych dobách ľudia aktívne pripájali čas k oslavám, triumfom. Veštenie bolo dôležité. Minulý rok bolo potrebné robiť takéto veci:

 1. Stráviť starý rok. Tieto drôty boli spracované s veľkou úctou.
 2. Uvidenie bolo rovnocenné s plnením nového obdobia života.
 3. Peniaze sa museli splatiť v starom roku do 31. decembra. Neodporúča sa začať s platením peňazí v januári.
 4. Prorocké sny. Sen vo sne v decembri môže byť prorocký.
 5. Koncom decembra stojí za to stráviť sa v pokojnom prostredí, nie prisahať na svojich blízkych. K ďalšiemu životu bola šťastná a úplná rodina.
 6. Naši predkovia strávili dovolenku v zbierke celej rodiny. Pozvali svojich rodičov, aby prišli, alebo deti šli k rodičom. Takáto udalosť bola dobrým znamením a vzájomným rešpektom. Deti vyjadrili svoj postoj k svojim rodičom a prial im, aby boli dlho v rodine.
 7. Ženy módy pripravovali nové oblečenie tak, že zvyšok ich života bol plný príjemných prekvapení a krásnych vecí. Mali na sebe čisté, nové oblečenie.
 8. Na ochranu rodiny v priebehu budúceho roka, slávnostné nohy nohy 31. decembra boli zviazané laná.
 9. Staré veci, práčovňa bola vyňatá z domu.
 10. Slávnostný stôl 31. decembra bol ozdobený ovocnými orechmi. Okolo domu sa rozpadla pšenica. To symbolizovalo bohatstvo a bohatstvo.
 11. Nečisté hry boli zakázané 31. decembra, nebudú žiadne peniaze. Verili v radu.
 12. Verili vo veštenie, prilákali peniaze.

Ľudia sa pridržiavali týchto obradov, aby sa mohli postarať o to, aby sa urazili sušienky. V dome, na Silvestra, svetlá boli vypnuté, aby sa uraziť a obťažovať sušienky. Sviečka svieti len ráno. Priestory boli vyčistené. Tréningový deň bol rýchly a zábavný v rodinnom kruhu. Školenie začalo koncom decembra. Očakávalo sa, že táto udalosť bude označená počas všetkých dní koncom decembra. Neodporúča sa stretávať na ceste, vlakom.

Mesačné hodnoty mali tiež význam - nie sú tam pre Nový rok, môžete otehotnieť. Mesačné čistenie tela. Počas mesiaca nie je dovolené do kostola. Pri menštruácii sa zvieratá nerezali.

Zábavné pod hodinami

Dodržiavajúc pravidlá pre prípravu nadchádzajúceho nového obdobia, ľudia vedeli, že to nestačí. Celý proces bol naplnený presvedčeniami, ktoré boli vykonané až do konca. V čase príchodu Nového roka, v čase, keď zvonkohry porazili dvanásť hodín, bolo dôležité urobiť nasledovné:

 1. V čase bojových hodín si rodina priala. Čo sa nevyhnutne stalo,
 2. Ženy pokrývali hlavu a ramená vreckovkami. S posledným úderom hodín sa odstránil. Takéto znamenie symbolizovalo starostlivosť o chorobu,
 3. Keď hodiny slúžili na prvý prsteň, všetci členovia rodiny upínali mincu do svojich rúk, robili priania, minca bola použitá v okamihu veštenia,
 4. Pred začiatkom chimionových hodín odstráňte šupku z mandarínky alebo pomaranča, vložte ju pod borovicu. Vianočný stromček urobí,
 5. Je nemožné ľutovať pocty
 6. Posledné stretnutie mimo domova znamená veľa. Malo by to byť opak, aby sa stal, potom bude rok šťastný, bez choroby,
 7. Ak strávite Nový rok na ceste, vlak, cesta a pohyb na vás čakajú
 8. Hádať veštenie po stretnutí s dovolenkou, premýšľať zdravie, peniaze. Veštenie bolo dôležité
 9. Nemali by ste dávať ani požičiavať si peniaze, nadmerné výdavky. Tipy staršej generácie.

December bol bez dlhov

December bol bez dlhov. Hotovostné dlhy. Veria, že je nemožné zaspať oslavu. V čase bitky zvonkohry nemôžu plakať, byť na ceste, vlak. Veštenie bolo v tejto chvíli zakázané. Zoznámte sa s dovolenkou vo vlaku - ročný nedostatok peňazí. Zahraničné krajiny vo vlaku zabezpečujú karnevalovú noc. Ak sa stretnete s Silvestrom vo vlaku, je dôležitý jeho pohyb do domu alebo z neho.

Ďalšie presvedčenie

V dávnych dobách ľudia nepožičiavali oheň, zapálili sviečky. V súčasnosti to môže byť zápas. Zo zahraničia k nám prišla ďalšia tradícia spojená s ohňom. Ak je dom má sporák alebo krb, oheň v nich by mal horieť, celú noc bez vyblednutia. Pani, ktoré majú záhradu, nemohli hrať karty na Silvestra, aby nepokazili úrodu. Tí, ktorí nedodržiavali tieto znaky, sliepky pokazené uhorky na záhrade. Úroda bola chudobná.

Kultové udalosti

Na Silvestra dievčatá začali veštenie, nalial vosk, zapálil sviečky, priťahoval lásku k domu, budúci manžel, šťastie, peniaze. Bolo dobré otehotnieť. Bolo možné predpovedať manželstvo. Populárna múdrosť vedela, aké povery existovali vo veštení, čo mysleli a čo majú robiť. Dievča potrebuje počúvať zvuky za oknom, závisí od toho jej manželstvo. Dôležité bolo aj počasie. Nadšení tí, ktorí chceli otehotnieť.

Na kontrolu dlhovekosti v lyžici bola zmrznutá voda. Bubliny vytvorené vo vode znamenali šťastie, príjemné stretnutia, dlhú životnosť. Ak voda stuhla vo forme jamky - smrť. Droby chleba pod stolom, ktoré dievča potrebuje nájsť, boli dobrou radou pre rýchle manželstvo. Rezanie prsta tiež označuje rýchle manželstvo. Aby sme zistili, či sa žena tento rok vydá alebo nie, rozhovory pod dverami cudzincov alebo susedov boli počuť.

Silvestrovské dievčatá začali veštiť

Slovo „ísť“ znamenalo manželstvo, slovo „sedieť“ znamená osamelosť. Pred zábavou začali čistiť dom. Vykonal všetky staré veci. Žena bola dobrým znamením na otehotnenie. Veštenie bolo neoddeliteľnou súčasťou podujatí. Veštenie sa uskutočnilo pomocou sviečok, vody, mincí, ohňa. Nasaďte si čisté oblečenie. Pomocou rituálov bolo možné zistiť, či sa podarí otehotnieť. Aby bolo možné otehotnieť na stole ľudia boli vyhodení z tekvice.

predpoveď

Ak chcete vidieť budúceho manžela, je potrebné naliať vodu do pohára, naliať popol a soľ a povedať nasledovné slová: „Pite vodu, pridajte soľ so soľou, popol popol a sledujte ženícha“. Ak sa potrebujete pripraviť na manželstvo, uvidíte obraz svojho manžela v pohári. Priania s papierom pomoci. Na prázdny hárok napíšte, čo chcete, a napáľte papier. Pošlite popol do okna, so slovami: „Vietor, odo mňa melanchóliu a smútok, dajte veľa šťastia a radosti!“ A povedzte mi svoju drahocennú túžbu. Pokračujte ďalej: "Čo ste uhádli, naplňte ducha vetra, prosím, mojou silou vykúzlím, verím vo vaše krídla."

Znamenia v prvý deň Nového roka

Staršie generácie neprestali sledovať, čo sa stalo v januári. Prvým januárom je deň, kedy bolo sledované počasie. Konala ako prediktor siatia, zberu úrody. Deň prvého januára určil celý rok. 1. januára v noci ľudia počúvali vietor. Silná znamenala dobrú úrodu. Obloha je husto pokrytá hviezdami, 1. januára ohlasuje bohatú úrodu bobúľ.

Люди хотели, чтобы с утра, первого января деревья были покрыты инеем, это выступало признаком хлебородного года. В январе далекое эхо предвещало затяжные морозы. Значение погоды в этот период большое. Работать в праздничные дни января запрещалось. Сосна из избы не выкидывалась в январе, деревья нужно было втолкнуть в снег. Важно, чтобы она не упала. Загадывали желания. Желали денег, бездетным женщинам – забеременеть, любви. Помогали суеверия и советы знающихся людей.

Počasie pôsobilo ako prediktor

Darčeková voľba

Ľudia znamenia pre Nový rok sú plné vedomostí a tradícií viac ako jednej generácie. Colné orgány boli prevedené do každého krbu. Veľa vecí sa nedalo urobiť, pretože predpovedali problémy. Toto pravidlo sa vzťahovalo na výber darov. Nemôžete dať papuče na Silvestra a na Vianoce. Tradície takejto prezentácie dosiahli staroveky. Staršie generácie spájajú papuče so smrťou, najmä biele papuče.

V mnohých krajinách sa neodporúča dávať papuče, pretože je to znak zlého tónu a nerešpektovania budúceho majiteľa súčasnosti. Pre staršiu generáciu je takýto dar ako papuče spojený s ich rokmi a hroziacim zánikom. Pre nich to znamená prilákať smrť. Dajte na cestu papuče. Jedná sa o topánky, ktoré sa nosia, keď idú na ceste.

Môžete dať papuče na milovaného človeka. Pokiaľ ide o kolegu, manažéra, bude to neúctivý dar. Ľudia, ktorí neveria v povery, berú papuče ako darček. Niekoľko krajín vytvára paralelu medzi papučami a chorobou. Papuče sú základným atribútom a prostriedkom na pohyb po byte. Ďalším darom, ktorý nebude potešiť ľudí, je spodná bielizeň. Spodná bielizeň bola vždy osobnou hygienou.

Dať spodnú bielizeň môže len blízka osoba. Ďalšia vec a hodnota posteľnej bielizne. Je možné dať posteľnú bielizeň, stojí za to vedieť, čo by malo byť. Farbenie a kreslenie na bielizeň by malo byť neutrálne, počet prvkov v sade je párovaný.

Správna voľba darov

Ďalšie značky

Ľudové presvedčenie v každom novom roku boli nasmerované na to, aby sa zabezpečilo, že byt nesie peniaze.

Rituály na čistenie odišli od existencie starovekého Ríma. Tam sa prvýkrát objavili známky oslavy Silvestra. Čistenie vyčistilo miestnosť s negatívnou energiou. Namiesto borovíc boli zdobené. Naše generácie vedeli, že borovica by mala byť zdobená guličkami a hviezdou na vrchole, bola symbolom prosperity, dobrej pôrodnosti v rodine a znakom viery v Pána. Svieti hviezdu na Vianoce. Borovica stála dlhšie.

Ak chcete zarobiť peniaze na prvý deň Nového roka zanechal malé množstvo, pár mincí. Prilákať peniaze a bohatstvo je dôležitým bodom pre každého. Ľudia zaoberajúci sa obchodom na prvý novoročný deň dali tovar za lacnú cenu. Nemôžete požičať peniaze na Štedrý deň a počas všetkých sviatkov. To môže urobiť z vás chudobných, nešťastný pre prosperitu. Ak chcete zarobiť peniaze, môžete použiť učenie feng shui. Vo východnej časti miestnosti dal sošku ropucha s peniazmi. Rozjasnite chodbu. Pokladne lákajú bohatstvo. Pre mnohých je to povera.

Košík v rohu je lákadlom pre šťastie.

Odpad z chaty

V dávnych dobách, metla používa pre magické lásky kúzla. V Rusku vystupoval ako strážca ako metla. Metla v rohu je lákadlom šťastia. Dali ho do tejto pozície a priniesli peniaze. Keď sa presťahujete do nového domova, vezmite si so sebou vďaka tomuto atribútu metlu, budete mať šotek. Ak sa na sviatky staršia dáma prechádza s metlou, deň bude prázdny. Pri varení koláčov neberte do ruky metlu, cesto nebude fungovať.

Pred zábavou hosteska vzala metlu do rúk a porazila ich na prahu bývania. V niektorých krajinách metla slúži ako talizman. Broom pomáha, zbaviť sa škôd. Kefa pomohla, predvída správy, extrahuje zlých duchov. Pred tým, ako opustili chatu, porazili ho neposlušní dospievajúci metla. Vedené veštenie. Čistenie bolo dôležité.

Pin
Send
Share
Send
Send