Vitálny

Keď užívate Visanna tehotenstvo

Pin
Send
Share
Send
Send


Dievčatá, povedz mi, kto vzal Vizannu. Mali ste obdobie? Lekár povedal, že mesačný nebude. A oni prišli, a trvali veľmi dlho, po konci sa začalo s umývaním, kto vám povie, že by to tak malo byť?

Ahoj dievčatá! pravdepodobne hlúpy otázka, ale napriek tomu som sa toho veľmi bála! vo februári som vykonal laparoskopiu, po ktorej som mal šesť mesiacov predpísanú vizanu, vypil som ju 1,5 mesiaca a všetko bolo v poriadku. A včera M začal, lekár ma varoval, že je možné „mazanenie“, ale nebolo to len rozmazanie, ale krv bola tečúca, čistá, šarlátová! Môžem zavolať doktora len v pondelok a až do tej doby sa bojím zblázniť. je to normálne? Mal to niekto?

Dievčatá, ahoj všetci. 24.03. urobili laparoo a heroskopiu .. Menštruácia v apríli trvala len tri dni (aj keď zvyčajne päť), ktoré robili dva dni, na tretí nalial ako vedro. A to je všetko. Išiel som k svojmu gynekológovi, menoval Vizanna .. Povedala, že začne piť od prvého dňa cyklu budúci mesačný chodník .. A .. Začalo to 08.05. Prijímam vizanku od prvého dňa .. O dva dni trošku .. včera a dnes sa to znova vylieva .. Myslím si, že to nie je normálne. Študoval som celý internet, píšu, že po prvom užívaní pilulky sa časy zastavia, lekár je rovnaký.

Dievčatá, ahoj! Banda otázok, vymenoval Byzanna po dobu 6 mesiacov, po odstránení endometrioidnej cysty a endometriózy. Otázky ako ste mali zadné dvere, bol som pridelený na pitie od prvého dňa môjho obdobia, mali ste mesačné obdobia? Mazalo môže v cykle? Príliv atď.? A šesť mesiacov, potom šesť krabíc? (inak sú to 28 dní)

To je posledný týždeň štvrtého cyklu, ale to začalo so mnou a nie ako vždy (prvý cyklus noriem bol trochu na začiatku, druhý cyklus - celý cyklus bol rozmazaný! Tretí nebol tam. Teraz je to bližšie k poslednému týždňu, ako je bohatý. Od štvrtka sa pomaly šíri trochu oleja, výtok je šarlatový, potom hnedastý, potom načernalý, potom v zrazeninách, dnes som unavený zo skákania každý deň, mám pravidelnú svetelnú podložku! cysta na a. la.

Dievčatá, ktoré vzali Vizannu. Povedzte nám o svojich výberoch. Ako sa vaše obdobia správali? Bola tam chyba. Lekár mi predpísal Vizannu na endometriózu. Začala užívať Visanna od prvého dňa menštruácie. Mesačne uplynulo 10 dní. Toto je pre mňa „norma“, pretože menštruácie zvyčajne trvajú 14-15 dní (((A tak, menštruácia skončila a o dva dni neskôr, teda 13. deň cyklu, sa začalo s umývaním, ale veľmi hojne, ako keby mesačné obdobia začínali znova.) Nemôžem sa dostať k lekárovi, záznam za celý máj je plný (((.

Dievčatá, 24 z lapar a vymenoval Byzanna. Viem, že ju musíte vypiť s 1dts. A dni nikdy nepríde ((((((Nemôžem čakať a začať? Čítal som nejaké prísť aj po mesiaci. Ak budem čakať, nemôže cysta opäť rásť? Takže sa bojím.)

Dokončené dnes 28 piluliek. vedľajšie účinky sú tolerovateľné) pre tento mesiac nie som unavený z nich .. ale za posledných pár dní chcem jesť oooooochen. a v mojej hlave sa nestarám o váhu, tak až po slzy chlieb, syr, makaróny, slaaaadnykogo. Potom som si myslel STOP. a piť vodu urazenú sám. ale toto zastavenie niekedy zabudnem povedať sám seba (((Bola som v hormónoch. Teraz tiež nerozumiem prečo. Ale vzdáme sa, hovorí, že čas mrzí, že mrháme progesterónom.

Dievčatá, ahoj, chcel som sa podeliť o svoj príbeh. Začiatkom júla sa uskutočnila laparoskopia, menštruácia prišla v cykle tak, ako má byť, 28. deň. Zdalo sa, že všetko je v poriadku, operácia prebehla dobre. Endometriodidové cysty boli odstránené, bolo im nariadené piť Vizanu počas 6 mesiacov. Začal som piť Byzannu z 1 DC, ale nezastavia sa, vylieva sa ako vedro. Mal to niekto? a koľko dní?

Dievčatá, ktoré si tento liek vzali, povedzte nám to. Menovaný po Lapar, pretože našli spoločnú endometriózu. Najmenej 3 mesiace. Pijem dnes je 12. deň. V zásade nevidím žiadne zvláštne vedľajšie účinky. Niekedy je zima, niekedy hádže na teplo. A Daub. Od prvého dňa v mesiaci sa začali brať. Mesačne boli okamžite vzácnejšie ako obvykle. A hneď za nimi, bez prestávky, to rozmazáva. Dnes bola G. Povedala, že mnohí majú na Byzannu takúto reakciu. To je normálne. Uvádza sa, že je chránený. A potom.

Dievčatá, povedz mi, že je to norma? Alebo choďte k lekárovi! Prijímam Vizannu, po prvom balíku nie sú mesačné obdobia hojné, práve teraz uprostred druhého cyklu a opäť miznú, aj keď sú ešte pred 14 dňami

No, mojich 6 balíčkov Vizanna skončil, začal som čakať na menštruáciu .. Týždeň, dva, ale nie sú tam (súdiac podľa recenzií, ktoré prídu asi mesiac) Žalúdok pravidelne ťahal, pozrel som sa - všetko je čisté, a tak niekoľkokrát! A dnes ráno prišli náhle! (neboli žiadne prekurzory). Od poslednej pilulky uplynuli celkom 3 týždne. V zásade, veľmi, dokonca mierne, som dúfal, že sa mi podarí zvládnuť bez liekov proti bolesti, ale nie ((najprv som si vzal drink s dvoma špasmi - bolo to lepšie. Potom nová vlna.

Ahoj dievčatá. Kto to urobil, keď si vzal Vizanu? Začal som s tretím balením a okrem sifónovania v žalúdku a citlivej hrudi nie sú žiadne náznaky M, test bol urobený pred týždňom - ​​negatívny. posledné obdobia boli 24. októbra a cyklus bol nestabilný, alebo sa stalo 28 alebo 25 dní. Nepotvrdili sme ovuláciu, bol tam nechránený užívateľský agent (prerušený). Nechcem si úprimne kúpiť test, pretože nestojí 5 rubľov. Nameraná bazálna teplota - 37. Neviedla jasnosť, pretože je potrebné ho neustále merať.

Ahoj všetci Všeobecne platí, že som vzal Vizanna po dobu 4 mesiacov, potom, čo prišli mesačne po 27 dňoch.Mal som prísť mesačne 17. - 18. decembra .. teraz je to už 3 dni neskoro, išiel som včera vziať hgch (pravda večer), negatívny výsledok. progesterón 14.8. ALE! vždy hrudník začal bolieť niekde týždeň pred menštruáciou, av tomto cykle to len začalo bolieť v deň predpokladanej menštruácie! a to stále bolí, niekedy to ťahá na môj žalúdok, prečo mám pocit, že som tehotná a cítim to tak. povedz mi, možno.

Dievčatá, má niekto bolesť žalúdka počas príjmu Vizany? Pijem prvý mesiac, mesačne začal skôr v týždni, vzácny, bezbolestný. Ale hneď po nich, už 3 dni strašne ťahá podbruško.

Dobré popoludnie V auguste, Laporah na odstránenie endometriálnej cysty, menovaný Vizanna na pol roka, endometrioidná cysta sa objavila na Vizanna. Visanna mohla piť na pitie len 4 mesiace pred decembrom, v januári prišli mesačne (presne jeden mesiac po poslednej pilulke). Uplynul pol roka, cyklus prechádza z 19 na 30 dní, môže sa rozmazávať uprostred cyklu. Pred mesačným dňom pre 4 začína mazanie. Počas pol roka sa tehotenstvo nevyskytuje. Posledné 2 cykly na duphastone od 16 do 25 dní. Chcem prejsť ďalej.

10dpo, prvá stimulácia v živote po 3-mesačnom kurze vizany (po lapara) a test je prázdny ((

ahoj 24,03 bola laparoskopia. 7.04 M prišiel a ja som začal piť Vizanna, po vyčistení endometriózy. Kým sa prenášam normálne. M boli slabé, ale to, čo ma znepokojuje, je, že nie sú u konca. Tj. Je tu veľmi slabá hnedá kvapalina. Už 9. deň. Je to normálne na pozadí recepcie Wizanna? Alebo sú to dôsledky operácie?

Mám záujem o dve otázky: Kedy vstúpiť do protokolu po zrušení víza? Potrebujem nejakého zástupcu? Naozaj potrebujem vašu radu, dievčatá. Prečítajte si viac tu:

5 mesiacov po operácii bol kurz takmer hotový. mesiac po odobratí menštruácie zmizol: nie, dokonca aj skromný výtok. Nezvyšoval som váhu, moja brada nerástla. predtým, než tam boli strašné bolesti spôsobené cystitídou, teraz je všetko oveľa jednoduchšie. stehy na pupku sa začali blednúť. tri malé švy vyzerajú nezbedne. čoskoro sa recepcia u gynekológa, pozrime sa v akom stave mám všetko.

Bola mi predpísaná vizanna na 3 mesiace, ale keďže existuje mnoho vedľajších účinkov, lekár povedal, že po prvom mesiaci sa má zrušiť, hnedé výboje sa začali počas menštruácie, ale nie sú žiadne menštruácie, ale kým som nedokončil prvý balíček, ešte som neskončil. Je to považované za mesačné?

Ahoj dievčatá! Videl 2 mesiace vizannu, teraz čakám na menštruáciu. Kedy ste začali po poslednej pilulke?

Ahoj všetci! Dievčatá, prosím, povedz mi, kto si vzal Byzannu, cítil som sa po zrušení, ako sa váš cyklus zmenil, a ako rýchlo menštruácia prešla, na môj tretí deň zrušenia prišiel môj mesačný mesačník. Na ddts ..! 20 d.ts opäť mesačne, skrátil som sa. Okamžite som si myslel B.

Trvalo to presne 30 dní, po zrušení Byzanny, moji príbuzní konečne prišli .. Stýskalo sa mi rovno) Išiel som k lekárovi na folikulometriu, všeobecne som mal cyklus 28 dní, ale tentoraz 30 dní uplynulo. Pôjdem na recepciu 10. deň cyklu. Čo si myslíte, že nebude príliš neskoro? Tiež som riadil svojho manžela na hodinky ((teraz "Plán X", že by prišiel na Ovuláciu na pár dní. Kto mal "normálne" ovulku po zrušení Bezanny?) Funkcia dozrievania sa nemení, po Byzanne? cyklus

Ahoj všetci Dievčatá, ktoré boli predpísané zvonkohry pri užívaní OK alebo Vizanna, ste si počas menštruácie užívali zvonkohry?

Po laparoskopii a hysteroskopii lekár predpísal Vizannu 4 mesiace a potom čakal na tehotenstvo. Dievčatá, ktoré otehotneli po užívaní Vizany, koľko sa užívalo a za aký cyklus po zrušení lieku sa tehotenstvo vyskytlo? Po koľkých časoch prišlo?

Koľko dievčat ste dostali po svojej mesačnej návšteve?

Dievčatá, bol Vizannu rezanie, prešiel 2 týždne. Mesačne čakať pravdepodobne ešte skoro. Ale môj hrudník nie je opuchnuté, ale bradavky), rovnako ako 10 kopecks, tak veľké)) a citlivé, je telo "prebudiť"?

Čakám na mesiace po zrušení Vizany, naozaj chcem vstúpiť do protokolu čo najskôr, lekár povedal, aby prišiel na 2-3 dts. Dievčatá, ako to bolo s tebou? Boli vám pridelené retake hormóny?

10dpo prvá stimulácia v živote po 3-mesačnom kurze vizanna (po lapar) a test je prázdny ((

Dievčatá, mal som stimuláciu s clostilbegit v poslednom cykle. V súčasnom cykle sa rozrástla cysta. Dnes je 5. d.c. Cysta dnes 40 mm. Pridelené do mesiaca Vizanna. Prečítajte si návod - Vizanna menovaný na liečbu endometriózy. Má niekto predpísané vízum pre cysty? Aké boli výsledky? Kedy čakať na menštruáciu. Nepôjdu hneď po zrušení Vizany?

Dievčatá, ktoré sa môžu stretnúť, pripraviť sa na eko, čakať na pokyny pri prijímaní vizanky (endometrióza vaječníkov), v priebehu tejto doby povedali, že by mali urobiť odborný ultrazvuk a prejsť na 125, povedz mi, keď môžem testovať a ultrazvuk, pretože neexistuje menštruácia a ds. alebo musíte zrušiť recepciu vizanna.

Dievčatá! Plánujeme na dlhú dobu. Pred 5 mesiacmi som skončil s Vizanou (6 mesiacov), mesačne bol pravidelný, cyklus 28 dní. Čakám na začiatok ďalšieho cyklu od 5. júna, dnes je 9. deň (33. deň cyklu), mesačník ani nenapadlo začať. Pred pár dňami vytiahol spodnú časť brucha a zastavil, test ukázal jeden /. Pohoda je vynikajúca. Takže neviem, čo očakávať - ​​1) zlyhá a čaká mesiac. alebo 2) spustite ultrazvukové vyšetrenie. Hriech na Byzannu, aj keď všetko po tom bolo v poriadku.

Vo všeobecnosti pijem Vizann (s najväčšou pravdepodobnosťou endometriózu, mnoho symptómov) a bromokreptín (zvýšený prolaktín) vo všeobecnosti, všetko toto pijem od 13. júla. Vizanna na jednej tablete a bromokpeptín najskôr 1,4 - 3 dni, potom 0,5 a potom 1 tableta. Moji agenti začali znova, doktor mi povedal, aby som dokončil vizanu a do konca mesiaca dokončil všetko. alergia .. Nebolo tam, na pozadí ktorého som mal, nevoľnosť bola divoká, nemohol som to cítiť. potom ľahšie, ale. obdobie. Nos bol najprv položený ráno. teraz dnes celý deň závraty nie sú veľké. a viac poškodenia zraku. Ak sa pozriete do diaľky, stalo sa to.

V júli tohto roku som mal operáciu na odstránenie endometriálnej cysty. Odteraz pijem wizanna. Nakoniec dostala dlho očakávanú kvótu pre IVF. Volal som s hlavou. Klinika MC Kid v Tyumene. A bol som šokovaný, že tento rok s najväčšou pravdepodobnosťou nebudeme mať čas vstúpiť do protokolu. A v roku 2017 budeme musieť znovu požiadať o kvótu! Mám nedokončený balíček Vizany. Lekár povedal, aby prestal piť až do konca, a to je ďalšie 2 týždne, a potom čakať na PMS. a príďte.

Ahoj dievčatá! Pred štyrmi mesiacmi som mala laparoskopiu a bola mi predpísaná piť Vizanna. Tu je kurz a čakať na menštruáciu, takže po nich v bitke o dieťa! K tomu trvá dlhý čas. Môže niekto mať šťastnú históriu tehotenstva po OK pre endometriózu?

Videl som Byzannu 2 mesiace, skončil vo februári. Mesačne prišlo presne 28 dní. Trvalo to však 3 dni, teraz je to druhý cyklus po Vizanne. a znova 3 dni nalial a to je všetko. Je to normálne? Zvyčajne mesačne 5 dní. prichádzajú. V tom istom čase nebol ani PMS, ani opuch hrudníka, dokonca ani predmenštruačná bolesť.

Bola mi predpísaná vizanna na 3 mesiace, ale keďže existuje mnoho vedľajších účinkov, lekár povedal, že po prvom mesiaci sa má zrušiť, hnedé výboje sa začali počas menštruácie, ale nie sú žiadne menštruácie, ale kým som nedokončil prvý balíček, ešte som neskončil. Je to považované za mesačné?

Dievčatá, koľko mesiacov ste mali po zrušení Wizann?

Predávajte wizanna. Všetko je celé. Predávam, pretože ich nechcem piť, obávam sa, že pol roka budem bez menštruácie. Otvoril balík na prečítanie anotácie. Kúpené za 2500, za 1800 predaj. Zapisovať do ls)

Vo všeobecnosti pijem Vizann (s najväčšou pravdepodobnosťou endometriózu, mnoho symptómov) a bromokreptín (zvýšený prolaktín) vo všeobecnosti, všetko toto pijem od 13. júla. Vizanna na jednej tablete a bromokpeptín najskôr 1,4 - 3 dni, potom 0,5 a potom 1 tableta. Moji agenti začali znova, doktor mi povedal, aby som dokončil vizanu a do konca mesiaca dokončil všetko. alergia .. Nebolo tam, na pozadí ktorého som mal, nevoľnosť bola divoká, nemohol som to cítiť. potom ľahšie, ale. obdobie. Nos bol najprv položený ráno. teraz dnes celý deň závraty nie sú veľké. a viac poškodenia zraku. Ak sa pozriete do diaľky, stalo sa to.

Dievčatá, situácia je taká, že som pil 3 roky vnučku a doktor mi umožnil zrušiť ju, dnes je posledná tabletka. Ale je tu párty dopredu a ja by som rád trochu odložil svoje obdobie. Čo si myslíte, ak budem piť duphaston, podarí sa mi trochu oddialiť obdobie? Ak áno, koľko dní je možné piť?

Byzanna - privítanie a pohoda

Videl som svetlo v okne

Publikované 17. novembra 2013 - 22:05

Krásne dievčatá # 33, som rush na radu # 33, 24. októbra som dostal laparascopy (počiatočná diagnóza bola endometrioidná cysta ľavej vaječníkov merania 7 x 7 cm), v deň operácie sa ukázalo, 10 10 cm rástol v takmer 2 mesiace. Po páde kvapkadlov, po jeho histológii, som sa dozvedel, že odstránili molekulárnu a endometrioidnú cysty # 33, lekár predpísal vizanu po dobu 4 mesiacov. nebude # 33, Dievčatá, ktoré mali podobnú situáciu pomôcť # 33, Kto počul o Vizann # 33, Povedal začať piť na druhý deň, Kréta dnes prišiel # 33, Kto vie čo? Ak to nie je ťažké a niekto prešiel potom odpovedať

Príspevok bol upravený (a) Julia Jaro: 17. novembra 2013 - 22:07

Publikované 23. novembra 2013 - 00:37

Ahoj, bol som tiež menovaný Vizann po lapar, pil dva mesiace, už nie je odolal. Mesačne môže ísť, a to najmä na začiatku recepcie, som rozmazal tak dobre po dobu troch týždňov v rade, lekár povedal, že je to normálne. Poboks bol oveľa horší: nespavosť, nervozita, potenie ako kôň, dokonca aj pod pazuchami prilepené podložky. V noci som sa prebudil celý mokrý, hodený do horúčky. Stále úplne stratený záujem o sex). Stručne povedané, rozhodol som sa, že to už nemôžem vziať. Všetko rozdielne tolerované. Môžem len povedať, že pilulky ešte nie sú plne študované, žijem v Nemecku, takže mi dokonca pridelili štúdio, ktoré študuje tento liek. Piť alebo nepiť je len na vás.

Publikované 23. novembra 2013 - 11:59

Mal som dosť na 3 mesiace, neustále krvácanie. Dievčatá, ako ste boli liečení po vizanke?

Zaklepal na dvere

Publikované 23. novembra 2013 - 21:12

TatyanaP, Nie som vyliečený ničím, po Byzanne bola jedna neúspešná stimulácia, teraz je cysta opäť 6 cm, posadil som sa na antikoncepciu, ak sa do februára nezníži, opäť operácia. Kak.to všetko sa stalo zlým.

Publikované 24. novembra 2013 - 22:50

Ahoj všetci Oni operovali na mňa 30. októbra, pridelili piť Byzannu. M prišiel, potom skončil, ale mazanec je. To všetko je chrbtica (TTT). Čítal som toľko pozitívnych a toľko negatívnych recenzií, že neviem, čo robiť ďalej. Piť alebo hodiť. Dokonca ma desí ani to, čo vedľajšie účinky, ale skutočnosť, že tento liek nebol plne študovaný # 33, ((

Publikované 8. mája 2014 - 08:10

Zhenulya, Blahoželám vám # 33, # 33, # 33, # 33, # 33, # 33, # 33, skoro som plakala dokonca))

Tehotenstvo bez toxických látok # 33,

Povedzte mi, hneď ste začali s plánovaním v prvom cykle po zrušení čarodejnice? alebo zmeškal prvý cyklus? Jeden doktor mi povie, aby som začal hneď, druhý hovorí, že preskočí prvý cyklus

Publikované 8. mája 2014 - 09:34

Luna_N, bohužiaľ, tehotenstvo prestalo na dobu 5-6 týždňov. Ale verím, že ak to dopadlo 1 krát, bude to dopadať viac. Plánovanie začalo okamžite po skončení recepcie Vizany (môj lekár mi povedal, že tehotenstvo bolo možné aj počas recepcie), takže som nestrácal drahocenný čas. Všeobecne platí, že včera som sa dozvedel, že lekári (vo Voroneži) ešte nevedia, či by mala existovať osobitná podpora pre tehotenstvo vyplývajúca zo zrušenia Vizany. S novým cyklom si ho vezmem na ďalšie 3 mesiace a znova sa pokúsim o zrušenie.

Publikované 8. mája 2014 - 11:27

Zhenulya, ospravedlňte ma, ani som si nemyslel. Samozrejme, všetko sa zmení na # 33, # 33, # 33, Povinné # 33,

Môj ošetrujúci lekár mi nedovolil plánovať hneď po zrušení, povedal vysokú pravdepodobnosť ST alebo potratu, alebo viac B. A lekár, ktorý na mňa pôsobil a predpísal liečbu, povedal, že hneď začne

Pretože ZB zavolala?

No, teoreticky, Byzanna, toto je niečo podobné iným drogám pre IC, nejaký druh údržby počas B, po IC by nemal byť rovnaký

Publikované 10. mája 2014 - 11:25

Dievčatá, veľmi sa mi páčila Byzanna.) Mám čo porovnať s, pred 6 rokmi som bola liečená Diferelinom a tam sú naozaj vedľajšie účinky. Na Byzanke to bolo ťažké len prvé 2 mesiace, a potom všetko šlo v poriadku. Jediným mínusom je absencia libida, ale do siedmeho mesiaca od prijatia Byzanny, a toto zadné vrátanie sa začalo oslabovať. Trpím s endometriózou už viac ako 10 rokov, 4. etapa a mám niečo, s čím mám čo porovnať. Na Visanne som veľmi dobre. Myslím, že ak môžete porodiť druhé dieťa, potom budem dlho sedieť na Visanna.)

Citácia (lena # 045, elena # 064, 8,10, 15 # 58,58)

Dievčatá ľúto za otázku a adenimiasis a endometrióza je to isté? príznaky sú rovnaké - nepravidelná M. bolesť, krvácanie. Teraz pijem Dufe.

Endometrióza je gynekologické ochorenie, pri ktorom dochádza k tvorbe uzlín podobných štruktúre k vnútornej sliznici maternice (endometria) nachádzajúcej sa vo vnútri maternice, ako aj mimo nej. Endometriálne inklúzie možno pozorovať v hrúbke maternice (adenomyóza), v lúmene vajíčkovodov, na peritoneum malej panvy s klíčivosťou v podkladovom tkanive. v pošve, krčka maternice, vaječníkov s tvorbou cyst, jazvy po cisárskom rezu, zriedka v orgánoch a tkanivách vzdialených od maternice.

Adenomyóza - vnútorná endometrióza maternice, keď sliznica maternice (endometrium) rastie do svalovej steny maternice.

Adenomyóza je podtyp endometriózy.

ID užívateľa: 18 725

Všetky endometriózy bývalé a aktuálne ahoj.

Čítal som tu článok - zdalo sa mi to zaujímavé. Chcem sa o ne podeliť.

Všeobecne platí, že myšlienka celého článku je, že zdravé pečeň je kľúčom k úspechu v boji proti endometrióze a nástupu tehotenstva.

V článku sa uvádza, že výskum dokazuje úroveň estrogénov (estradiol, estriol, estrón).

Hormonálna liečba (s Buserilínom a jeho analógmi) má zvyčajne blokujúci účinok na produkciu estrogénu. Ale tieto dievčatá sú vyvrcholenie - a nie je žiadna otázka tehotenstva.

Takže článok hovorí, že je to pečeň, ktorá je zodpovedná za odstránenie estrogénu z tela. Oni (autori článku) veria, že problémy s pečeňou môžu byť nepriamou príčinou endometriózy. A ako som pochopil, nie je to o ochoreniach pečene. Hovorí sa, že základná strava a byliny (som skeptický v tomto, ale píšem ako v článku) môže zvýšiť účinnosť pečene a odstrániť estrogén z tela.

Okrem toho píšu, že pečeň je najjemnejší orgán tela, ktorý je veľmi citlivý na stres. Tam boli dokonca niektoré publikácie, ktoré nazývali endometrióza obchodné lady (kariéra žena # 39, s chorobou).

Pečeň tiež nesie lieky proti bolesti, s ktorými sa u väčšiny horúčiek maternice ušetrí menštruačná bolesť.

To, čo jeme, tiež napáda pečeň (toxín a potraviny obsahujúce dioxíny). Niektoré potraviny oslabujú pečeň obličiek (rafinovaná múka, cukor, pražená káva, káva, chladené nápoje).

Stručne povedané, odporúčajú nejakú čínsku bylinu (čínska Bitters. Čínska Gentian je jeho hlavnou zložkou) a základnou diétou.

Dôraz samozrejme na trávu. Piť počas tehotenstva je nemožné. Odporúčajú užívať 5-6 dní bezprostredne po ukončení M až O. Píšu, že táto bylina normalizuje cyklus (pre tých, ktorí majú problémy s O) a pomáha implantovanej bunke zostúpiť do maternice a implantátu.

Ako príklad uvádzame príbehy o úspešnom otehotnení.

Som veľmi veľký skeptik o všetkých druhoch bylín a iných populárnych metód. Ale z nejakého dôvodu tam bola túžba vyskúšať. A nemôžete veriť všetkému, čo nájdete na internete.

V článku upozornenie, ktoré chcem rozšíriť na môj príspevok. Informácie nie je možné použiť na diagnostiku, liečbu a sú určené výlučne na všeobecné vzdelávacie účely.

Články (anglicky) tu

[skryté od hostí]

[skryté od hostí]

Všetky úspechy v boji proti tomuto blbosti a rýchle pauzy.

Tehotenstvo po Vizanne

Pre ženu, ktorá sa podrobuje liečbe s použitím lieku Vizanna, je dôležité vedieť, či je tehotenstvo možné pri užívaní lieku Visanna a jeho pravdepodobnosti. Liek je široko používaný pri liečbe endometriózy rôznych stupňov a iných ochorení. Liek Byzanne je hormonálny a má špecifický účinok na telo, takže jeho príjem by mal byť prísne predpísaný lekárom v predpísanej dávke.

Ženy, ktoré sa zaujímajú o to, či je tehotenstvo možné pri užívaní Vizany, by mali byť konzultované aj s odborníkmi, pretože v praxi sa tehotenstvo pri užívaní tohto lieku vyskytuje veľmi zriedka, ale takéto prípady sa odohrávajú. To isté možno povedať aj o akejkoľvek hormonálnej antikoncepcii. Viac informácií možno vždy nájsť na www.junona-med.ru o účinkoch víza a možnosti tehotenstva pri užívaní lieku.

Existujú situácie, keď počas užívania lieku dochádza k nechránenému sexuálnemu kontaktu a pre ženu v tomto prípade je veľmi dôležité vedieť, aká je pravdepodobnosť otehotnenia a kedy sa má očakávať možné tehotenstvo. V takýchto záležitostiach by ste sa tiež mali poradiť so svojím genetikom, ktorý liek predpísal. Vo väčšine prípadov lekári odporúčajú urobiť tehotenský test približne 3 - 4 týždne po nechránenom pohlavnom styku pri užívaní bezany.

Ženy, ktoré prijímajú návštevu a chcú otehotnieť, sa často pýtajú, ako dlho je tehotenstvo možné po tom, čo prestanú užívať vízu, na ktorú nemožno získať presnú odpoveď ani od lekára. Ale po konzultácii s odborníkmi, môžete zistiť približné obdobie po uplynutí ktorého tehotenstvo bude s najväčšou pravdepodobnosťou. Na internete môžete nájsť veľa užitočných informácií a porozprávať sa s inými ženami, ktoré počas tehotenstva užívali Visanna alebo podobné prípady. Vďaka internetu je veľmi výhodné zdieľať skúsenosti.

 • Alkohol. Visanna, keď začne menštruácia, narúša delenie buniek endometria, ale alkohol rozširuje cievy, vrátane tých, ktoré sa nachádzajú v jeho hrúbke. Dokonca aj malá dávka môže spôsobiť ich prasknutie, výtok krvi a bolesť brucha,
 • Narušenie fungovania tráviaceho systému. Zvracanie a hnačka samy o sebe sú vedľajšou reakciou pri užívaní isanna. Ale akonáhle pilulku je opitý denne, potom s týmito prejavmi dávka nemusí mať čas stráviť. Zvýšené hladiny estrogénu môžu spôsobiť krvavý výtok z pošvy. Aby ste sa im vyhli, musíte prehltnúť ďalšiu dávku.

Menštruácia s Vizannou 97

Mnohé gynekologické ochorenia v ranom štádiu sa liečia konzervatívne. Žiadna výnimka a spoločná endometrióza, v ktorej uvedené prostriedky Vizanna. Je hormonálny, ovplyvňuje sliznicu maternice, aby sa eliminovali ložiská ochorenia v ňom. Je logické, že mesačne potom, čo Vizanna nadobudne iné vlastnosti ako predtým. Čo je však v tomto prípade v kritických dňoch považované za normu?

Prečítajte si tento článok.

O drogách

Hlavnou zložkou Visanna je Dienogest. Je to progestogénny hormón, ktorý inhibuje estrogén. Vizanna sa vstrebáva do žalúdka, ale jej účinok sa týka hlavne endometria. V tomto orgáne sa znižuje množstvo estrogénu.

Liek sa používa 3 mesiace, niekedy až šesť mesiacov, denný príjem. Je žiaduce, aby sa uskutočňoval súčasne. V priebehu liečebného obdobia, Vizanna ovplyvňuje funkciu vaječníkov, spomaľuje proces zrenia zárodočnej bunky, ale nie úplne ju bráni.

To vedie k tomu, že mesačný čarodejník sa určite zmení. Koniec koncov, účinok lieku je nasmerovaný na orgány, ktoré sa v nich priamo podieľajú a kontrolujú proces.

Ako reaguje reprodukčný systém na začiatku recepcie

Endometrióza je vo väčšine prípadov charakterizovaná intenzitou menštruácie a bolesťou. Tieto príznaky a urobiť ženu ísť k lekárovi, pomôcť identifikovať diagnózu. A terapia ochorenia by mala poskytnúť zníženie patologicky expandovaného endometriálneho tkaniva, a tým ovplyvniť tvorbu menštruačného hlienu. Preto prvá vec, ktorá sa zaujíma o pacienta, ktorý začal používať liek, je, či sú menses počas liečby.

Za normálnych okolností sa proces pripravuje organizmom počas celého menštruačného obdobia. Pod vplyvom hormónov rastie folikul, dozrieva pohlavná bunka, endometrium zhustne. Na vývoj vnútorného povrchu maternice sa produkujú estrogény. Ich prebytok prispieva k šíreniu tkanív v tých oblastiach tela, kde by nemali byť. Liek interferuje s týmto procesom znížením prítomnosti estrogénu v sliznici maternice a potláčaním aktivity vaječníkov za vzniku folikulu, ktorý v podstate produkuje tieto hormóny. Ale jeho vplyv nespadá do orgánov s jednorazovou dávkou, ale stále rastie. Preto je mesačne s vizannou normálne v prvých 3 cykloch liečby.

Počiatočný obraz fungovania reprodukčného systému nie je rovnaký, ako aj reakcia na liek, existujú všetky druhy možností pre tok kritických dní. Niektoré z nich vedú k nútenému zrušeniu. Ale skromný mesačne pri vstupe vizanna indikácie pre to nie sú.

Nedostatok menštruácie: čo to znamená

Normálne, pri prijímaní vizanky, by mala byť mesačne vo forme ťažkého výboja, nie viac. A ich prítomnosť je povolená v priebehu terapie v kritických dňoch.

Hoci potláča ovuláciu, nemôže sa používať ako antikoncepcia. Jeho prijatie musí byť doplnené bariérovými metódami ochrany, pretože napriek zníženiu šancí na koncepciu je to možné. Ak sa počas podávania lieku Vizanna stratila doba, žena mala intímny život, ale zanedbaná bezpečnosť, tehotenstvo nemožno odmietnuť, najmä na začiatku aplikácie. Lekári odporúčajú testovanie pred každým cyklom.

Ťažkosti s menštruáciou počas wizanna

Liek, hoci má dobrý potenciál v potláčaní endometriálnych foci, nie je vhodný pre každého. Reaguje na nežiaduce reakcie, medzi ktoré patria:

 • Bohatá menštruácia. Nekonečné menštruácie nie sú povolené na návšteve, v tomto prípade budete musieť zrušiť lieky a hľadať iné spôsoby, ako poraziť endometriózu. Často sú to dievčatá s nízkou zrážanlivosťou krvi alebo, ak je to potrebné, využívajú prostriedky na zníženie viskozity. Preto liečba týchto tabliet pre endometriózu pri hypertenzii a ateroskleróze vyžaduje najprísnejšiu kontrolu lekárov. Ak nie sú žiadne iné zdravotné problémy, ale počas podávania lieku, Byzanna menštruácia sa nezastaví, môže byť úplne zrušená a odporučiť kyretáž. Pokiaľ ide o prípady, predpisuje sa Tranexam, Ascorutin, iné lieky na krvácanie,
 • Zmeňte typ menštruácie. Žena zistí, že počas recepcie Visanna prišla mesačne s zrazeninami. Musíte vedieť, že dienogest môže zvýšiť viskozitu krvi. Vývoj endometria s ochorením je nerovnomerný. Obe tieto príčiny zrážaného výtoku by nemali brániť použitiu lieku, keď je indikovaný v prvých cykloch. Ak sa ukáže, že aj pri prijímaní vizanky, pokračuje menštruácia podobnej povahy, bude musieť byť zrušená,
 • Ľubovoľné krvácanie. Sú prelomovej povahy a sú výsledkom funkčných cyst vytvorených na vaječníkoch. Krvácanie vyzerá ako menštruačné vady, pri prijímaní sú nebezpečné svojou intenzitou, pretože spôsobujú chudokrvnosť a pokles ochranných síl. Toto všetko môže vyvolať novú exacerbáciu ochorenia.

Ako sa vyhnúť vedľajším účinkom

Vedľajší účinok vo forme krvácania rôznych typov môže vyvolať niekoľko okolností:

 • Alkohol. Visanna, keď začne menštruácia, narúša delenie buniek endometria, ale alkohol rozširuje cievy, vrátane tých, ktoré sa nachádzajú v jeho hrúbke. Dokonca aj malá dávka môže spôsobiť ich prasknutie, výtok krvi a bolesť brucha,
 • Narušenie fungovania tráviaceho systému. Zvracanie a hnačka samy o sebe sú vedľajšou reakciou pri užívaní isanna. Ale akonáhle pilulku je opitý denne, potom s týmito prejavmi dávka nemusí mať čas stráviť. Zvýšené hladiny estrogénu môžu spôsobiť krvavý výtok z pošvy. Aby ste sa im vyhli, musíte prehltnúť ďalšiu dávku.

Po ukončení používania Vizany

Endometrióza často spôsobuje neschopnosť otehotnieť. Preto je na konci liečby najnaliehavejšia otázka pre mnohých: po tom, ako dlho začnú menštruácie?

Musíte pochopiť, že telo potrebuje nejaký čas na zotavenie. V ideálnom prípade to bude 2 alebo 3 mesiace. Ale nie všetky reprodukčné systém funguje dobre, najmä s touto diagnózou. Radujte sa, ak prišli mesačne hneď po Visanne. Môže ísť o opakovanie endometriózy, ktorá je charakterizovaná zvýšeným krvácaním z genitálneho traktu.

Ak budete musieť čakať dlho na dni, kedy menštruácia začne po užití Vizany, nemôžete tiež vylúčiť účinok stresu, ktorý je sprevádzaný chorobou a liečbou. Môže prispieť k depresívnemu stavu, ktorý je jedným z vedľajších účinkov pri užívaní lieku. To všetko je tiež možné odložiť menštruáciu na dlhšie obdobie.

Čo je menštruácia po ukončení liečby

Mesačne po zrušení po odstúpení môže mať akýkoľvek charakter. Je spôsobená ako rozdielom v účinkoch na organizmus, tak aj výsledkami liečby, čo nevedie vždy k želanému:

 • Mesačne po zrušení Vizanna hojné môže byť znakom hormonálnej úpravy spôsobené obnovením funkcie vaječníkov. Vo väčšine prípadov je to prvý výber. V neprítomnosti supresie estrogénov, sliznica maternice začína prekvitať, a keď je nahradená, tkanivá sa stávajú a vylučujú sa viac. Ale ten istý príznak môže znamenať obnovenie ložiska endometriózy,
 • Mierne, pokiaľ ide o mesačné obdobia po podaní Vizany, naznačujú progresívnu obnovu funkcie vaječníkov a prípadne nedostatočný vývoj endometria. Sú však aj signálom nedostatku hormónov v dôsledku nedávnej liečby.
 • Mast namiesto menštruácie po bezanne v prvých 2-3 cykloch možno považovať za výsledok nedostatočnej obnovy funkcie vaječníkov a rastu sliznice maternice. Ak sa to deje ďalej a ďalej, je to signál vážneho nedostatku hormónov a poruchy reprodukčného systému.

Stručne povedané, bez ohľadu na to, aké obdobie prichádza po vizanke, nie je možné ich správne vyhodnotiť sami. Dokonca aj gynekológ môže urobiť len po preskúmaní vaječníkov, folikulu, hrúbky endometria.

Absencia menštruácie po vizanke

Keď žena nemá menštruačné obdobie po vizanke, „čo robiť?“ Je to prvá otázka, ktorá príde na myseľ. Pre dva cykly má zmysel len čakať, kým sa vaječníky „zobudia“ a pracujú na vývoji výstelky maternice. Toto odporúčajú aj gynekológovia. Bez ich vedomostí je nebezpečné piť lieky, dokonca aj s použitím bylín a homeopatie na spustenie menštruácie.

Ak sa mesačne po ukončení používania Vizany neprejde ďalej, hormonálna nerovnováha zašla príliš ďaleko. V tomto prípade je na obnovenie reprodukčného systému potrebný externý zásah. Odborník predpisuje štúdiu o hormónoch (pohlavie a štítna žľaza), ktorých výsledky sa používajú na výber terapie. Možno menovanie orálnej antikoncepcie, obnovenie rastu endometria. Visanna ho robí hustejším, čo eliminuje ložiská endometriózy, ale tiež bráni jeho rozvoju.

Ako menštruačný prostriedok môžete predpísať:

Mesačne po aplikácii Vizanna často dáva žena veľa úzkosti. Je ťažké zistiť, či to znamená zotavenie alebo nové problémy. Lekárska kontrola je potrebná, ako nikdy predtým a vo všetkých štádiách terapie a po jej skončení. Často Vizanna pomáha obnoviť normálne fungovanie reprodukčného systému, čo vám umožní robiť bez chirurgického zákroku, alebo zabrániť opakovaniu endometriózy po operácii. Niektoré ženy v dôsledku liekovej terapie boli schopné otehotnieť v druhom cykle, hoci po mnoho rokov neuspeli.

Niektoré ženy to ľahko tolerujú, iní sa sťažujú na vedľajšie účinky. Nežiaduce účinky hormonálneho činidla sa prejavujú v rôznych štádiách liečby. Hoci výrobcovia naznačujú, že tehotenstvá, keď sa užívajú vo všetkých, sa vyvíjajú na začiatku liečby, niektoré ženy sa cítia horšie v strede alebo na konci kurzu. Najčastejšie sa ženy sťažujú na bolesti hlavy, napätie v prsníkoch, nervozitu a depresiu, nárast telesnej hmotnosti. Okrem toho sú možné ďalšie vedľajšie účinky Vizany: napríklad s tromboflebitídou a zvýšenou zrážanlivosťou krvi, s radom ochorení kardiovaskulárneho systému a pečene, s komplikovaným diabetes mellitus, hormónmi závislými nádormi akejkoľvek povahy.

Tehotenstvo a Vizanna - Tehotenstvo - Fórum Deti izlapzla.ru

Известно, что диеногест останавливает выработку организмом эндогенного эстрадиола и тем самым лишает эндометрий питания. В результате беременность при приеме визанны оболочка не вырастает до размеров, обеспечивающих прикрепление оплодотворенной яйцеклетки. Одновременно диеногест блокирует овуляцию, что делает зачатие практически невозможным. Тем не менее, забеременеть во время курса Визанны возможно, так как препарат не оказывает противозачаточного эффекта.

V tomto prípade sa nástroj zruší, pretože nie je potrebné ho používať. A po druhé, lekári neodporúčajú kombinovať Vizannovu medicínu a tehotenstvo, pretože majú malé vedomosti o jej vplyve na tvorbu plodu a na zabránenie vzniku patológií u dieťaťa.

Keď je možné naplánovať tehotenstvo po liečbe Určite, koľko otehotnieť po hormonálnej náprave môže byť len lekár, na základe jej stavu a tehotenstva, pričom víza, ukazuje, ako úspešná terapia bola. Niektoré ženy môžu okamžite začať realizovať svoje plány, iné môžu radiť iným, aby čakali na koncepciu na určitý čas, zvyčajne mesiac, aby sa stabilizoval stav tela a reprodukčných orgánov. Neodporúča sa však oddialiť počatie, pretože liečba nezaručuje návrat endometriózy. Riziko vzniku tehotenstva pri užívaní lieku Visanna po pôrode je podľa odborníkov výrazne znížené.

Podľa lekárskych štatistík sa priemerné tehotenstvo vyskytuje v priebehu niekoľkých mesiacov po vysadení lieku. Ako sa liek Byzanna prenáša, ovplyvňuje každý organizmus inak.

Visanna tehotenstva pri vstupe - BabyBlog

Niektoré ženy to ľahko tolerujú, iní sa sťažujú na vedľajšie účinky. Nežiaduce účinky hormonálneho činidla sa prejavujú v rôznych štádiách liečby. Hoci výrobcovia naznačujú, že tehotenstvá, keď sa užívajú vo všetkých, sa vyvíjajú na začiatku liečby, niektoré ženy sa cítia horšie v strede alebo na konci kurzu. Najčastejšie sa ženy sťažujú na bolesti hlavy, napätie v prsníkoch, nervozitu a depresiu, nárast telesnej hmotnosti. Okrem toho sú možné ďalšie vedľajšie účinky Vizany: napríklad s tromboflebitídou a zvýšenou zrážanlivosťou krvi, s radom ochorení kardiovaskulárneho systému a pečene, s komplikovaným diabetes mellitus, hormónmi závislými nádormi akejkoľvek povahy.

Liek sa tiež nepoužíva na liečbu pacientov mladších ako 18 rokov a starších ľudí v postmenopauzálnom tehotenstve a dojčiacich ženách. Medzi najmenej príjemné účinky tohto lieku patrí vaginálne krvácanie, tvorba tehotenstva, keď užívate Visanna a bolesti chrbta. Súdiac podľa recenzií, vedľajšie účinky u žien pri používaní tohto lieku sa vyskytujú relatívne. V každom prípade musíte povedať svojmu lekárovi o všetkom, čo vás trápi, možno sa lekár rozhodne liek prerušiť. Môžu byť výrazne posilnené, napríklad u žien s adenomyózou alebo leiomyómom maternice.

Ak je krvácanie ťažké a dlhodobo, môže sa vyskytnúť anémia v miernej a ťažkej forme. Ak je to tento prípad, potom sa lekár s najväčšou pravdepodobnosťou uchýli k zrušeniu drogy. Nie je to najdôležitejšia vec? Odporúča sa vylúčiť akúkoľvek možnosť tehotenstva počas tohto obdobia, hoci sa to zriedkavo stáva.

Tehotenstvo na Visanna

Ak však tehotenstvo prišlo, prípravok by sa mal zrušiť, predtým sa poradil s ošetrujúcim lekárom. Zrušenie lieku počas gestačného obdobia by malo byť z dvoch dôvodov: Samotný liek, hoci je hormonálny a u mnohých pacientov potláča ovuláciu, nie je antikoncepciou. Pri prijímaní antikoncepcie u pacienta by sa preto mali používať iné nehormonálne gravidity, napríklad bariéra. Po ukončení liečby tehotenstva pri užívaní lieku Vizanna možno tehotenstvo okamžite naplánovať, samozrejme bez ďalších kontraindikácií. Tu je len presná časová os, po ktorej dobe môže žena otehotnieť, žiadny lekár nepovie, pre to, aspoň je potrebné vykonať niektoré ultrazvukové vyšetrenia, testovanie na hormóny a.

Všetko závisí od vlastností ženského tela a súčasných chorôb. Hlavná vec, že ​​každá žena, ktorá chce porodiť zdravé deti, by mala vedieť, že je ľahšie predísť akejkoľvek chorobe, než jej zabrániť. Rovnako dôležité je včas zistiť a po detekcii začať včasnú liečbu.

V prípade ťažkej agresie po užití lieku, silné návaly horúčavy, horúčka, náhle výkyvy nálady, nevoľnosť, zvracanie, hojné vypadávanie vlasov, závažné krvácanie z pošvy, bolesť a nadúvanie v bruchu, nepríjemné pocity, bolesť v chrbte, musíte navštíviť lekára. Stojí za to liek od 2500 rubľov. Je nutné aplikovať ho až po vymenovaní lekára, ktorý najprv skúma históriu Vášho ochorenia, ako aj množstvo testov, najmä ultrazvukové vyšetrenie. Pre pozitívny výsledok po ukončení liečby je dôležitý pozitívny výsledok, nádej na dobré výsledky a na krátku dobu nástup tehotenstva.

Ako zmeniť mesačne s Vizannou?

Mesačne, zatiaľ čo Byzanna naozaj zmeniť, acyclic a rozmazanie po dlhej recepcii. V prítomnosti mnohých gynekologických ochorení, ako aj patológií maternice, sa zvýši prítomnosť krvácania z nádoru. Nebezpečný stav vedie k anémii. Samozrejme, v tomto prípade musíte navštíviť svojho lekára a pri nadmernom nepohode je potrebné liek nahradiť. Ak chcete pochopiť, ako Byzanna ovplyvňuje povahu menštruácie, musíte sa o nej dozvedieť viac, študovať zloženie, vedľajšie účinky, indikácie a kontraindikácie.

Zloženie a pôsobenie Vizany

Hlavným účelom nápravy je liečba endometriózy. Čo je prejavom tejto patológie? Prvé znaky sú:

 • bolestivú menštruáciu,
 • bolesť pri menštruácii v dolnej časti brucha a panvovej oblasti,
 • bolesť pri pohlavnom styku,
 • porušenie reprodukčných funkcií, plná neplodnosti.

Endometrium s rastom vedie k zablokovaniu vajíčkovodov, zabraňuje vniknutiu vajíčka do nich. Zvýšenie objemu endometria ovplyvňuje pri okolitých vnútorných orgánoch ženy: črevá, močový mechúr.

Neexistujú žiadne presné dôvody pre rozvoj endometriózy, ale na vývoji sa podieľajú bunkové enzýmy, ktoré vedú k génovej mutácii, ktorá zhoršuje kvalitu života žien. Symptómy sú vždy bolestivé a dlhotrvajúce. Zloženie hormónového lieku "Vizanna" zahŕňa dienogest, progestín - aktívny a pôsobiaci na telo silný androgénny a progestínový účinok, ktorý inhibuje pohlavné hormóny, čo prispieva k rastu ohnísk endometria vo vnútri sliznice maternice.

Choroba je liečená liečivom alebo chirurgickou metódou, na ktorú sa lekári uchyľujú v prípade poškodenia iných vnútorných orgánov. Lieky spomaľujú rast endometria, zmenšuje sa veľkosť lézií. Prijatie Vizanny vedie k inhibícii receptorov uteru, redukcii alebo naopak produkcii estrogénu schopného potlačiť rast fokálnej patológie. S obnovou patologických buniek prichádza uzdravenie.

Pre atrofiu endometriálnych ložísk je potrebné blokovať príchod menštruácie liekmi. Je to progestogénový prípravok, ktorý preukázal svoju účinnosť v súlade s režimom a dávkami. Vizanna nevedie k závislosti, ale priebeh liečby je dlhý, až šesť mesiacov. Zmena dávkovania je zakázaná, liek by sa mal užívať len pod jasným vedením ošetrujúceho lekára.

Droga nevedie k zhoršeniu zdravia, vylúhovaniu minerálov z tela, pričom kosti zostanú silné. Visan:

 1. Eliminuje príznaky bolesti pri endometrióze.
 2. Lieči dysmenorea, odstraňuje bolesť v panve pred menštruáciou.
 3. Zlepšuje kvalitu života žien.
 4. Vedie k zníženiu endometriálnych foci.
 5. Znižuje minerálnu hustotu kostí, eliminuje návaly horúčavy, symptómy menopauzy.
 6. Negatívny vplyv na hladinu lipidov, syntézu estrogénu vo vaječníkoch, ich zníženie.

Ako to funguje?

S príchodom Byzanna, blokovanie tajomstva gonadotropínov postupne začína, znižuje produkciu estradiolu, ktorý živí rast endometria. Ďalej, foci atrofujú, rast krvných ciev v epitelovej vrstve je potlačený. Pod vplyvom diogenestu, ovulácia je úplne chýba, a tehotenstvo s použitím Visanna je nemožné.

Zlyhanie menštruačného cyklu je celkom vhodné po zrušení Vizany. Po 2 mesiacoch dôjde k úplnému obnoveniu menštruačného cyklu a ovulácii. Účinok lieku postupne vedie k vymiznutiu voľných ložísk endometria, zhutneniu jeho vrstvy v maternici. Odporúča sa nevynechať liek. Keď vynecháte užívanie pilulky z akéhokoľvek dôvodu alebo keď sa objaví nevoľnosť, vracanie musíte vypiť novú pilulku hneď, ako prejdú príznaky. Náhle prerušenie tohto lieku je tiež neprijateľné. To môže viesť k zlyhaniu menštruačného cyklu, čo vedie k neúčinnosti liečby endometriózy a dokonca aj v ťažkých prípadoch k chirurgickému zákroku.

Je dôležité dodržiavať predpísaný liečebný režim. Podľa žien sa u väčšiny z nich vyskytuje tehotenstvo po ukončení celej liečby.

Ako sa prihlásiť Byzanna?

Recepcia hotela Byzanna sa môže začať od ľubovoľného dňa cyklu bez ohľadu na začiatok mesačného príchodu. Tiež začať kedykoľvek, bez ohľadu na jedlo, dennú dobu. Priebeh liečby je 6 mesiacov.

Podľa návodu 1 tableta denne musíte piť vodu. Po použití jedného balíka, okamžite začať ďalšie, bez prerušenia. Účinnosť lieku sa zníži s výskytom zvracania, hnačky. Ale s prechodom útokov musíte stále brať pilulku, snažiac sa nerušiť čas príjmu. Každá časť hormónu sa má užiť približne v rovnakom čase. Dátum prijatia indikuje gynekológa. Na monitorovanie stavu endometria sa periodicky prideľuje ultrazvuk.

Liek inhibuje ovuláciu, ale nie je antikoncepciou. Tehotenstvo počas liečby je nežiaduce. Cyklus menštruácie sa stráca a je to normálne. Pred vymenovaním žena podstúpi gynekologické vyšetrenie. Ak došlo k mimomaternicovému tehotenstvu alebo tam boli porušenia vo vajíčkovodoch, prsných žľazách a panvových orgánoch, lekár rozhodne o vymenovaní Vizanna na základe výsledkov testov, pričom zváži možné riziká a prínosy.

Ak sa zistia myómy, potom je povolená endometrióza Byzanna. Riziko možného vývoja zhubného nádoru v hrudníku po užití Vizany uplynie 10 rokov po ukončení jeho príjmu.

S opatrnosťou musíte užívať drogu, pozrite sa aj na blaho, keď:

 • časté depresie,
 • vysoký krvný tlak, vysoký cholesterol,
 • bolesti hlavy
 • zlyhanie srdca
 • po predchádzajúcej tromboflebitíde.

Alkohol je pri liečbe dienogestu zakázaný. Vedľajšie účinky po užití Vizany sa líšia, pomer možných rizík a prínosu je potrebné starostlivo analyzovať. Nielen Byzanna, ale akýkoľvek iný liek s hormónovými derivátmi, prirodzene ovplyvňuje fungovanie orgánov reprodukčného systému, aj mliečnych žliaz. K dispozícii sú:

 1. Zvýšenie a citlivosť bradaviek, alveol.
 2. Návaly počas menštruácie, pocit horúčavy.
 3. Ťažké krvácanie z maternice.
 4. Výskyt ovariálnych cyst.
 5. Strata krvi, rozvoj anémie s predĺženou ťažkou menštruáciou.
 6. Mast, výtok idú uprostred cyklu.
 7. Sušenie sliznice v oblasti vulvy.
 8. Bolesti v dolnej časti brucha, v panvovej oblasti.
 9. Zmeny vo výtoku podľa zápachu, farby, množstva.
 10. Vývoj atrofickej vulvovaginitídy, cystickej mastopatie
 11. Tesnenia v prsných žľazách.

 • menštruácia nepravidelná, častá, intenzívna s predĺženou monoterapiou progestínmi,
 • krvácanie z pošvy môže úplne nesúvisieť s menštruáciou,
 • zvyšuje alebo znižuje telesnú hmotnosť ženy,
 • je tu pocit apatie, depresie, blues,
 • pozornosť je narušená, sexuálna túžba klesá,
 • zvýšená citlivosť rohovky. Vyschne oči, najmä tie, ktoré nosia šošovky,
 • možné akné po užití Vizany,
 • porucha sluchu, zrýchlenie srdcového rytmu,
 • krvný tlak klesá,
 • boľavé chrbát, boľavé kĺby,
 • opuch tváre a tela. Koža ako celok trpí, svrbenie, lupiny, dermatóza sa objaví, akné a pigmentácia vyjsť, vlasy vypadnú a koža vyschne.

kontraindikácie

Neodporúča sa ani na liečbu endometriózy u dievčat mladších ako 18 rokov alebo žien po menopauze.

Mnohí pacienti hodnotili liek pozitívne. Zlepšuje sa celkový zdravotný stav, niektorým sa podarilo schudnúť, je prítomná bolesť, ale mierna a nie každá žena ju má. Vlasy, kožný obal sa výrazne zlepšili.

Závažnosť podávania sa zaznamenala len v prvých dvoch mesiacoch, potom sa stav vrátil do normálu a dokonca aj v štádiu 4 endometriózy bolo možné otehotnieť. Ale musíte byť liečení dlhú dobu a bez prerušenia, najmenej šesť mesiacov.

Naopak, niektorí sa sťažujú na neustálu menštruáciu, pretrvávajúce masti, drozd. Prechádza postupne. Telo, ako aj hormonálne pozadie každej ženy je iné.

Liek je kontraindikovaný v:

 • akútna tromboflebitída,
 • cievnej patológie, cukrovky s komplikáciami v cievach, t
 • krvácanie z pošvy z neznámeho dôvodu,
 • nedostatok laktózy,
 • pečeňový nádor,
 • kardiovaskulárnych ochorení
 • tromboembolizmus v žilách,
 • rakovina prsníka,
 • žltačka typu cholecystitídy,
 • patologické procesy vyskytujúce sa v pečeni, t
 • nádorové nádory závislé od hormónov,
 • časté zvýšenie krvného tlaku
 • chronického srdcového zlyhania
 • odložená mimomaternicová gravidita počas gravidity alebo laktácie, t
 • precitlivenosť na niektoré zložky vizany, t
 • častá migréna,
 • metabolizmus sacharidov,
 • tromboflebitída,
 • zvýšené hladiny lipidov
 • depresívne poruchy.

Liek je schválený gynekológmi. Mnohí pacienti majú dlho očakávané tehotenstvo. K dispozícii sú však upozornenia. Tehotenstvo nie je počas liečby povolené. Počas liečby sa odporúča používať ďalšie metódy antikoncepcie. Dokonca aj keď môžete otehotnieť s endometriózou, potom ukazuje čistenie. Pravdepodobnosť gestacie bez patológií je malá.

Pri sexuálnom živote je potrebné postupovať opatrne. Plánovanie tehotenstva sa má vykonať po ukončení liečby. Po prvé, Vizanna je menovaný na 3 mesiace, potom sa stav maternice hodnotí na základe výsledkov ultrazvuku. Kurz môže byť predĺžený. Podľa všetkých náznakov výskumu, príjem Vizanna na konci, napriek vedľajším účinkom, dáva pozitívne výsledky. Stav maternice sa nakoniec vráti do normálu.

Niektoré ženy majú vedľajšie účinky a existuje negativita voči lieku. Existujú sťažnosti na bolesť brucha, nespavosť, vypadávanie vlasov. Telo ženy je krehké a správanie hormonálneho pozadia po užití Vizany je ťažké predvídať. Lekári hovoria, že liek je bezpečný a vedľajšie účinky sú prijateľné. Každé ženské telo reaguje odlišne na zložky v zložení Vizany. Banálna intolerancia môže byť príčinou niektorých nepríjemných symptómov.

V prípade ťažkej agresie po užití lieku, silné návaly horúčavy, horúčka, náhle výkyvy nálady, nevoľnosť, zvracanie, hojné vypadávanie vlasov, závažné krvácanie z pošvy, bolesť a nadúvanie v bruchu, nepríjemné pocity, bolesť v chrbte, musíte navštíviť lekára. Stojí za to liek od 2500 rubľov. Je nutné aplikovať ho až po vymenovaní lekára, ktorý najprv skúma históriu Vášho ochorenia, ako aj množstvo testov, najmä ultrazvukové vyšetrenie. Pre pozitívny výsledok po ukončení liečby je dôležitý pozitívny výsledok, nádej na dobré výsledky a na krátku dobu nástup tehotenstva.

Recenzie žien užívajúcich liek a odpovede lekára

Nechajte svoj názor v komentároch k článku, budú užitočné pre iné ženy!

Mám endometriózu, lekár predpísal liek na 4 mesiace. Teraz už pijem štvrtý balíček, ale počul som, že môže dôjsť k oneskoreniu. Aká je pravdepodobnosť, že keď skončím pitie drogy, prídu mesačné obdobia?

Menštruačný cyklus po zrušení Vizany bude obnovený, ale nie hneď, po asi 2 mesiacoch. Musíte vziať liek na šesť mesiacov, možno viac, v závislosti na klinike vášho ochorenia. Informujte sa u svojho lekára o dĺžke trvania lieku.

Endometrióza bola diagnostikovaná na ultrazvuku 14 dní. Pred začiatkom mesiaca ešte 7 dní. Je to zlé, je možné piť bóru maternice pre účinok v liečbe?

Nie je potrebné robiť odvar z byliniek. Ultrazvuk nemôže dodať endometriózu. Keď prijmete Visanna, môžu byť sekréty, to je normálne.

ČO ROBIŤ, AK MÁTE ZISTENÉ MYOMO, CYST, INFERTILITY ALEBO INÉ CHOROBY?

 • Bojíte sa náhlej bolesti brucha.
 • A dlhé, chaotické a bolestivé obdobia sú už dosť unavené.
 • Nemáte dostatočné endometrium, aby ste otehotneli.
 • Zvýraznite hnedú, zelenú alebo žltú.
 • A odporúčané lieky z nejakého dôvodu nie sú vo vašom prípade účinné.
 • Okrem toho, neustála slabosť a choroby už pevne vstúpili do vášho života.

Existuje účinná liečba endometriózy, cyst, myómov, nestabilného menštruačného cyklu a ďalších gynekologických ochorení., Nasledujte odkaz a zistite, čo hlavný gynekológ Ruska odporúča.

V škatuľke sú dva blistre so 14 malými bielymi tabletkami s písmenom „B“ na jednej strane. Chuť a vôňa medicíny nie.

Byzanna porazila endometriózu! 9 mesiacov liečby, vedľajšie účinky, kombinácia s vitamínmi, je možné alkohol 😉 O všetkom v mojom preskúmaní

Nasledujúci deň po laparoskopii na odstránenie endometrioidných veľrýb vaječníkov a ložísk endometriózy v dutine brušnej, som mal predpísanú dlhodobú liečbu. tablety "Byzanna".

Prijal som Byzannu bez prestávky na 9 mesiacov, čo je to, čo je moja revízia dnes.

Výsledok liečby na samom konci↓↓↓, a aby som nejakým spôsobom štruktúroval text, rozdelím ho na malé záhlavia.

Tablety "Vizanna»Vážení, skončili 3000 rubľov pre balenie 28 kusov, Hovorí sa, že existujú veľké balíky, ale v našom meste neboli žiadne takéto balíky.

V škatuľke sú dva blistre so 14 malými bielymi tabletkami s písmenom „B“ na jednej strane. Chuť a vôňa medicíny nie.

Pľuzgiere označujú dni v týždni, čo pomáha nevynechať triky, a to je veľmi dôležité - preskočiť príjem Visan nesmie, môžete všetko zlikvidovať.

Aby som nezabudol, dal som si pripomienku do môjho telefónu, ktorý pracoval každý deň o 20:00. Zmeškal príjem iba raz, ale bez akýchkoľvek následkov. Môžete povedať, že som mal šťastie.

Ak čítate túto recenziu, potom určite viete všetko všeobecne a počuli o záberoch Lukrin Depot, Buserelin Depot a podobne. Tieto ťažko prenosné lieky vstrekujú telo do tela stav umelej menopauzykeď sa produkuje estrogén na minimálnej úrovni a endometriotické bunky jednoducho nemajú čo jesť, čo znamená, že nebudú schopné rásť, čo zabraňuje možnosti opakovaného výskytu nepríjemnej choroby.

Visanako hormonálne injekcie, inhibuje funkciu vaječníkov. Byť v pokoji, na ultrazvuku zodpovedajú prvej fáze menštruačného cyklu: malé, „spiace“, bez dominantných folikulov.

Ale na rozdiel od injekcií, Visan pôsobí mäkšie a je prenášaná oveľa jednoduchšie s rovnakou účinnosťou. Okrem toho, pilulky môžu byť vždy zrušené, ak sa vedľajšie účinky stanú neznesiteľné.

Zoznam vedľajších účinkov v návode na použitie Visan obrovské a desivé. Tablety môžu vážne ohroziť zdravie takmer všetkých položiek.

Spätnú väzbu od iných dievčat možno konštatovať, že najjednoduchšie Visan tí, ktorí ho po operácii previedli, aby tento účinok konsolidovali.

Ak sú pilulky predpísané ako konzervatívna liečba (bez chirurgického zákroku), vedľajšie účinky sa zdajú byť oveľa jasnejšie.

 • Prvých pár mesiacov nálada cválala. To chcel zabiť, potom plakať na pieseň mamuta, ktorý nemôže nájsť matku. Pomohol valerián v pilulkách, prechádzky na čerstvom vzduchu, občerstvenie.
 • V rovnakej dobe, vlasy začali vypadávať. To bolo zachránené Vitasharm.
 • Zázraky sa začali diať do pamäti. Niekedy som musel napísať niekoľko dôležitých otázok, aby som nezabudol. Ale toto je plus. Stal som sa menej pomstychtivým a nebol som rozrušený kvôli maličkostiam - zabudol som ich.
 • V druhom, treťom a štvrtom mesiaci začal hnedý výtok. Zrejme nie mesačne, ale príjemne dosť. Znalí ľudia výzva piť v tomto čase askorutínktorý posilňuje cievy. Pomohlo to.
 • Na nohách sa žily priblížili k povrchu kože a stali sa výraznejšími. To ešte nie je kŕčové žily, ale ako preventívne opatrenie, namiesto pančuchových nohavíc v zime, to bolo držané v masážne legíny. Len v prípade ...
 • Ultrazvukom bolo jasné, že sa vytvorili vaječníky malé funkčné cystyale nepredstavovali hrozbu a do konca 6. mesiaca liečby zmizli sami.
 • Po celú dobu recepcie Vizanna I približne 3 - 4 kilogramy, ale to ma nepokazilo, formy sa stali viac chutné, prsia sa zvýšili. Manžel bol potešený. Okrem toho hmotnosť klesla v prvom mesiaci po zrušení piluliek.
 • Takmer všetky 9 mesiacov liečby boli znížené libido, Nechcel som sex. Tento backdoor všetky kulisy sú chrbtové ... Nedostatok PMS a červené kalendárne dni sami, bolesti hlavy a bolesti brucha, zväčšené prsia ... A nechcete používať.

Okrem negatívnych účinkov môžem poznamenať pozitívne:

 • Žiadne mesačné a súvisiace nepríjemnosti a bolesť. Kým priateľky boli šikovné z kŕčov, usmial som sa vo všetkých 32 zubov.
 • 9 mesiacov som zabudol, čo je akné! Bez hormonálnych skokov, koža prišla vo výbornom stave.
 • Psychologické pohodlie. Nosíme a biele, a tesné, nie dusené o antikoncepcii.

Tehotenstvo počas liečby Visany.

Visanna sa nevzťahuje na antikoncepciu, hoci na pozadí jej nepretržitého používania by nemala byť ovulácia, a teda menštruácia.

Teoreticky je však možné tehotenstvo! Na konci každého balenia dokonca odporúčame vykonať tehotenský testpretože embryo, ktoré zázračne vzniklo na pozadí takejto liečby, môže zomrieť, ak nie je včas zistené, a tablety sú zrušené.

Nič som neurobil, môj reprodukčný systém bol spiaci, bol viditeľný ultrazvukom.

Na internete môžete nájsť veľa varovaní pred užívaním vitamínov počas liečby Visanna. Hovorí sa, že potláčame telo a vitamíny ho stimulujú, čo je nežiaduce.

Mal som strach piť ich dlhú dobu, ale keď sa moje vlasy začali vypadávať z vedľajších účinkov, jednoducho som nemohol odolať užívaniu mojich „vitamínov“ na nechty a vlasy.

Najprv bol zdravotný stav ošklivý, trochu chorý, ale všetko za pár dní. Myslím si, že tu zohrávala úlohu psychologický postoj. Neskôr, bez strachu, som sa multivitamíny, askorutin, aevit, a ďalšie nástroje. Toto neovplyvnilo účinnosť liečby.

Fajčenie pri užívaní hormonálnych liekov nemôže byť! Vedľajšie účinky liečby a poškodenie fajčenia sa navzájom posilňujú. V prvom rade sa zvyšuje riziko trombózy a iných problémov s cievami. Okrem toho srdce trpí.

Z jednej cigarety vás nezvráti, ale prečo riskujete? Potrebujete skončiť.

Teoreticky alkohol neovplyvňuje účinnosť hormonálnej liečby, pokiaľ, samozrejme, nedošlo k „predávkovaniu“ so zvracaním, keď pilulka nemala čas vstrebať.

Ale na recepcii Vizany z alkoholu všetky rovnaké odporučiť, aby sa zdržali. Prečo som sa náhodou učil zo svojej vlastnej skúsenosti.

Za 9 mesiacov mojej liečby, Nový rok klesol, a 8. marca, a rad narodenín, a ďalšie špeciálne udalosti, kde alkohol nebol prijatý bez alkoholu. Bolo ľahšie vypiť pohár vína, než vysvetliť, prečo som to "mal na starosti." Výsledok ... Deň potom, čo bol opitý, začal hnedý výtok, ktorý nezastavil 4-6 dní.

Prvých niekoľkokrát som nevenoval pozornosť, výber - to je jeden z bočných koncov Byzanny, a potom som si všimol priame spojenie medzi nimi a alkoholom a urobil závery ...

Každé tri mesiace užívania Vizany som urobil ultrazvuk a šiel som k lekárovi na vyšetrenie. V prvom a druhom vstupe cítil zhutnenie, keď spálil ohniská endometriózy, predpísal Longidase na adhézie, protizápalové sviečky, trval na pokračujúcej liečbe.

Do konca deviateho mesiaca neuzavrie žiadnu stopu. Bolesť pri pohmate zmizla, ultrazvuk povedal, že som zdravý! Byzanna zrušila!

Lekár odporučil čakať na obnovenie menštruačného cyklu, preskočiť mesiac, byť chránený kondómami, a potom začať robiť dieťa.

Prvé periódy prišli za 20 dní, boli hojné a bolestivé, ale takmer všetci to robili a nemali by ste sa báť.

Po takejto dlhej liečbe je schopnosť otehotnieť výrazne vyššia ako v normálnych mesiacoch, takže čakáme a dúfame v zázrak!

Tablety "Byzanna" Odporúčam! Určite mi pomohli. Akonáhle uvidím dva prúžky na test, aktualizujem recenziu.

Niekto si vzal lieky a hormóny - v mojom prípade s e-ose a adenomyózou. 20 Feb 2013 O tejto droge-Vizanna-mnoho recenzií, diskusií, ktorí otehotneli, myslel som, že zistiť na webblog, možno som po spustení Vizanna príjem, už išiel na ultrazvuk 2 krát (od moderátora · ŠTATISTIKA · Aktívny životný štýl a zlé návyky pri plánovaní .28 Dec 2013 Čítal som, že mazanie sa deje len v prípade adenomyózy, potom som počas liečby mal bolesť žalúdka na začiatku recepcie a po jej zrušení. s niekým, kto je tehotná. Stav pri užívaní Vizany Niekto otehotnela 7. marca 2012 Dúfam, že po užití lieku Vizanna počas tehotenstva: angel.gif Otázkou je, či môžem otehotnieť, keď je liek Visana prijatý. 04.05.2014 Tehotenstvo na Visanna je nepravdepodobné.Môžete piť s autoimunitnou tyreoiditídou riadiť vírus z tela? Bolí nie, ak antikoncepčný účinok vaginorm znižuje, keď budete mať ok jes. (11.03.16) Mám 22 rokov, som tehotná, som neurobil potraty. 16. január 2016 žiadne mesačné menštruačné myslenie. amg 0,16. súčasne fsg 5. Musíte ísť na schôdzku s gynekológom-endokrinológom, nechať sa vyšetriť (hormóny majú lekára hneď, vymenovaný za návštevu, ale mám malý amyóm a mastopatia! nebol som tehotná, ale kritické dni

Niekto otehotnela počas prijímania vizany

Niekto si vzal lieky a hormóny - v mojom prípade s e-ose a adenomyózou. 20 Feb 2013 O tejto droge-Vizanna-mnoho recenzií, diskusií, ktorí otehotneli, myslel som, že zistiť na webblog, možno som po spustení Vizanna príjem, už išiel na ultrazvuk 2 krát (od moderátora · ŠTATISTIKA · Aktívny životný štýl a zlé návyky pri plánovaní .28 Dec 2013 Čítal som, že mazanie sa deje len v prípade adenomyózy, potom počas liečby som bolesť žalúdka na začiatku recepcie, a potom, čo bola zrušená Podporujem - po užití Vizany, je tam okamžite tehotná? s niekým, kto je tehotná. Stav pri užívaní Vizany Niekto otehotnela 7. marca 2012 Dúfam, že po užití lieku Vizanna počas tehotenstva: angel.gif Otázkou je, či môžem otehotnieť, keď je liek Visana prijatý. 04.05.2014 Tehotenstvo na Visanna je nepravdepodobné.Môžete piť s autoimunitnou tyreoiditídou riadiť vírus z tela? Bolí nie, ak antikoncepčný účinok vaginorm znižuje, keď budete mať ok jes. (11.03.16) Mám 22 rokov, som tehotná, som neurobil potraty. 16. január 2016 žiadne mesačné menštruačné myslenie. amg 0,16. súčasne fsg 5. Musíte ísť na schôdzku s gynekológom-endokrinológom, nechať sa vyšetriť (hormóny majú lekára hneď, vymenovaný za návštevu, ale mám malý amyóm a mastopatia! nebol som tehotná, ale kritické dni

Je možné otehotnieť dieťa s endometriózou? Byzanna tiež pije, sotva endometrióza postupuje. Bola predpísaná silueta a indol, ovulácia bola predtým na recepcii douchaston. Čo robiť Povedz mi aký účinok? Bolo možné otehotnieť s jeho zrušením? ale viem, že pri jeho zrušení boli dievčatá tehotné. Neexistujú žiadne špeciálne vedľajšie účinky, po zrušení Vizany na tretí deň, to boli tie dni.

ako nainštalovať fb2 pandemonium z flash disku

Už si kúpili 2 balenia Vizany, ktoré s cystou boli tehotné s 17,4 IU / ml rýchlosťou až 16. (Kto. Benígne ochorenie, pri ktorom vnútorná vrstva metódy prijímania maternice: rozdelí obsah skla na štyri alebo päť metód.

Pri používaní tohto lieku sa môžu vyskytnúť nežiaduce účinky, ako je zvýšenie telesnej hmotnosti (zvyčajne menšie, približne 2 kg), nespavosť a podráždenosť, znížená sexuálna túžba, depresia, migrény, nevoľnosť, nadúvanie a disperzia. Tiež, žena, ktorá používa "Vizanna", môže všimnúť, zdvíhanie mliečnych žliaz, alopécia a návaly horúčavy. Medzi najmenej príjemné účinky tohto lieku patrí vaginálne krvácanie, tvorba cysty a bolesť chrbta. Súdiac podľa recenzií, vedľajšie účinky u žien pri používaní tohto lieku sa vyskytujú pomerne často. V každom prípade musíte povedať svojmu lekárovi o všetkom, čo vás trápi, možno sa lekár rozhodne liek prerušiť.

Tehotenstvo po byzanne

Okrem toho, počatie pri užívaní Visanna je pomerne problematické kvôli povahe jeho účinnej látky.

Tehotenstvo a Vizanna - Tehotenstvo - Fórum Deti izlapzla.ru

Je známe, že dienogest zastavuje tvorbu endogénneho estradiolu v tele a tým zbavuje endometrium výživy. V dôsledku toho, tehotenstvo, keď sa vezme shell Vizanna nerastie do veľkosti, ktorá zabezpečuje pripojenie oplodneného vajíčka. Dienogest zároveň blokuje ovuláciu, čo robí koncepciu takmer nemožnou. Je však možné otehotnieť v priebehu Vizany, pretože liek nemá antikoncepčný účinok.

V tomto prípade sa nástroj zruší, pretože nie je potrebné ho používať. A po druhé, lekári neodporúčajú kombinovať Vizannovu medicínu a tehotenstvo, pretože majú malé vedomosti o jej vplyve na tvorbu plodu a na zabránenie vzniku patológií u dieťaťa.

Keď je možné naplánovať tehotenstvo po liečbe Určite, koľko otehotnieť po hormonálnej náprave môže byť len lekár, na základe jej stavu a tehotenstva, pričom víza, ukazuje, ako úspešná terapia bola. Niektoré ženy môžu okamžite začať realizovať svoje plány, iné môžu radiť iným, aby čakali na koncepciu na určitý čas, zvyčajne mesiac, aby sa stabilizoval stav tela a reprodukčných orgánov. Neodporúča sa však oddialiť počatie, pretože liečba nezaručuje návrat endometriózy. Riziko vzniku tehotenstva pri užívaní lieku Visanna po pôrode je podľa odborníkov výrazne znížené.

Podľa lekárskych štatistík sa priemerné tehotenstvo vyskytuje v priebehu niekoľkých mesiacov po vysadení lieku. Ako sa liek Byzanna prenáša, ovplyvňuje každý organizmus inak.

Visanna tehotenstva pri vstupe - BabyBlog

Niektoré ženy to ľahko tolerujú, iní sa sťažujú na vedľajšie účinky. Nežiaduce účinky hormonálneho činidla sa prejavujú v rôznych štádiách liečby. Hoci výrobcovia naznačujú, že tehotenstvá, keď sa užívajú vo všetkých, sa vyvíjajú na začiatku liečby, niektoré ženy sa cítia horšie v strede alebo na konci kurzu. Najčastejšie sa ženy sťažujú na bolesti hlavy, napätie v prsníkoch, nervozitu a depresiu, nárast telesnej hmotnosti. Okrem toho sú možné ďalšie vedľajšie účinky Vizany: napríklad s tromboflebitídou a zvýšenou zrážanlivosťou krvi, s radom ochorení kardiovaskulárneho systému a pečene, s komplikovaným diabetes mellitus, hormónmi závislými nádormi akejkoľvek povahy.

Liek sa tiež nepoužíva na liečbu pacientov mladších ako 18 rokov a starších ľudí v postmenopauzálnom tehotenstve a dojčiacich ženách. Medzi najmenej príjemné účinky tohto lieku patrí vaginálne krvácanie, tvorba tehotenstva, keď užívate Visanna a bolesti chrbta. Súdiac podľa recenzií, vedľajšie účinky u žien pri používaní tohto lieku sa vyskytujú relatívne. V každom prípade musíte povedať svojmu lekárovi o všetkom, čo vás trápi, možno sa lekár rozhodne liek prerušiť. Môžu byť výrazne posilnené, napríklad u žien s adenomyózou alebo leiomyómom maternice.

Ak je krvácanie ťažké a dlhodobo, môže sa vyskytnúť anémia v miernej a ťažkej forme. Ak je to tento prípad, potom sa lekár s najväčšou pravdepodobnosťou uchýli k zrušeniu drogy. Nie je to najdôležitejšia vec? Odporúča sa vylúčiť akúkoľvek možnosť tehotenstva počas tohto obdobia, hoci sa to zriedkavo stáva.

Tehotenstvo na Visanna

Ak však tehotenstvo prišlo, prípravok by sa mal zrušiť, predtým sa poradil s ošetrujúcim lekárom. Zrušenie lieku počas gestačného obdobia by malo byť z dvoch dôvodov: Samotný liek, hoci je hormonálny a u mnohých pacientov potláča ovuláciu, nie je antikoncepciou. Pri prijímaní antikoncepcie u pacienta by sa preto mali používať iné nehormonálne gravidity, napríklad bariéra. Po ukončení liečby tehotenstva pri užívaní lieku Vizanna možno tehotenstvo okamžite naplánovať, samozrejme bez ďalších kontraindikácií. Tu je len presná časová os, po ktorej dobe môže žena otehotnieť, žiadny lekár nepovie, pre to, aspoň je potrebné vykonať niektoré ultrazvukové vyšetrenia, testovanie na hormóny a.

Všetko závisí od vlastností ženského tela a súčasných chorôb. Hlavná vec, že ​​každá žena, ktorá chce porodiť zdravé deti, by mala vedieť, že je ľahšie predísť akejkoľvek chorobe, než jej zabrániť. Rovnako dôležité je včas zistiť a po detekcii začať včasnú liečbu.

V prípade ťažkej agresie po užití lieku, silné návaly horúčavy, horúčka, náhle výkyvy nálady, nevoľnosť, zvracanie, hojné vypadávanie vlasov, závažné krvácanie z pošvy, bolesť a nadúvanie v bruchu, nepríjemné pocity, bolesť v chrbte, musíte navštíviť lekára. Stojí za to liek od 2500 rubľov. Je nutné aplikovať ho až po vymenovaní lekára, ktorý najprv skúma históriu Vášho ochorenia, ako aj množstvo testov, najmä ultrazvukové vyšetrenie. Pre pozitívny výsledok po ukončení liečby je dôležitý pozitívny výsledok, nádej na dobré výsledky a na krátku dobu nástup tehotenstva.

Ako zmeniť mesačne s Vizannou?

Mesačne, zatiaľ čo Byzanna naozaj zmeniť, acyclic a rozmazanie po dlhej recepcii. V prítomnosti mnohých gynekologických ochorení, ako aj patológií maternice, sa zvýši prítomnosť krvácania z nádoru. Nebezpečný stav vedie k anémii. Samozrejme, v tomto prípade musíte navštíviť svojho lekára a pri nadmernom nepohode je potrebné liek nahradiť. Ak chcete pochopiť, ako Byzanna ovplyvňuje povahu menštruácie, musíte sa o nej dozvedieť viac, študovať zloženie, vedľajšie účinky, indikácie a kontraindikácie.

Zloženie a pôsobenie Vizany

Hlavným účelom nápravy je liečba endometriózy. Čo je prejavom tejto patológie? Prvé znaky sú:

 • bolestivú menštruáciu,
 • bolesť pri menštruácii v dolnej časti brucha a panvovej oblasti,
 • bolesť pri pohlavnom styku,
 • porušenie reprodukčných funkcií, plná neplodnosti.

Endometrium s rastom vedie k zablokovaniu vajíčkovodov, zabraňuje vniknutiu vajíčka do nich.Zvýšenie objemu endometria ovplyvňuje pri okolitých vnútorných orgánoch ženy: črevá, močový mechúr.

Neexistujú žiadne presné dôvody pre rozvoj endometriózy, ale na vývoji sa podieľajú bunkové enzýmy, ktoré vedú k génovej mutácii, ktorá zhoršuje kvalitu života žien. Symptómy sú vždy bolestivé a dlhotrvajúce. Zloženie hormónového lieku "Vizanna" zahŕňa dienogest, progestín - aktívny a pôsobiaci na telo silný androgénny a progestínový účinok, ktorý inhibuje pohlavné hormóny, čo prispieva k rastu ohnísk endometria vo vnútri sliznice maternice.

Choroba je liečená liečivom alebo chirurgickou metódou, na ktorú sa lekári uchyľujú v prípade poškodenia iných vnútorných orgánov. Lieky spomaľujú rast endometria, zmenšuje sa veľkosť lézií. Prijatie Vizanny vedie k inhibícii receptorov uteru, redukcii alebo naopak produkcii estrogénu schopného potlačiť rast fokálnej patológie. S obnovou patologických buniek prichádza uzdravenie.

Pre atrofiu endometriálnych ložísk je potrebné blokovať príchod menštruácie liekmi. Je to progestogénový prípravok, ktorý preukázal svoju účinnosť v súlade s režimom a dávkami. Vizanna nevedie k závislosti, ale priebeh liečby je dlhý, až šesť mesiacov. Zmena dávkovania je zakázaná, liek by sa mal užívať len pod jasným vedením ošetrujúceho lekára.

Droga nevedie k zhoršeniu zdravia, vylúhovaniu minerálov z tela, pričom kosti zostanú silné. Visan:

 1. Eliminuje príznaky bolesti pri endometrióze.
 2. Lieči dysmenorea, odstraňuje bolesť v panve pred menštruáciou.
 3. Zlepšuje kvalitu života žien.
 4. Vedie k zníženiu endometriálnych foci.
 5. Znižuje minerálnu hustotu kostí, eliminuje návaly horúčavy, symptómy menopauzy.
 6. Negatívny vplyv na hladinu lipidov, syntézu estrogénu vo vaječníkoch, ich zníženie.

Ako to funguje?

S príchodom Byzanna, blokovanie tajomstva gonadotropínov postupne začína, znižuje produkciu estradiolu, ktorý živí rast endometria. Ďalej, foci atrofujú, rast krvných ciev v epitelovej vrstve je potlačený. Pod vplyvom diogenestu, ovulácia je úplne chýba, a tehotenstvo s použitím Visanna je nemožné.

Zlyhanie menštruačného cyklu je celkom vhodné po zrušení Vizany. Po 2 mesiacoch dôjde k úplnému obnoveniu menštruačného cyklu a ovulácii. Účinok lieku postupne vedie k vymiznutiu voľných ložísk endometria, zhutneniu jeho vrstvy v maternici. Odporúča sa nevynechať liek. Keď vynecháte užívanie pilulky z akéhokoľvek dôvodu alebo keď sa objaví nevoľnosť, vracanie musíte vypiť novú pilulku hneď, ako prejdú príznaky. Náhle prerušenie tohto lieku je tiež neprijateľné. To môže viesť k zlyhaniu menštruačného cyklu, čo vedie k neúčinnosti liečby endometriózy a dokonca aj v ťažkých prípadoch k chirurgickému zákroku.

Je dôležité dodržiavať predpísaný liečebný režim. Podľa žien sa u väčšiny z nich vyskytuje tehotenstvo po ukončení celej liečby.

Ako sa prihlásiť Byzanna?

Recepcia hotela Byzanna sa môže začať od ľubovoľného dňa cyklu bez ohľadu na začiatok mesačného príchodu. Tiež začať kedykoľvek, bez ohľadu na jedlo, dennú dobu. Priebeh liečby je 6 mesiacov.

Podľa návodu 1 tableta denne musíte piť vodu. Po použití jedného balíka, okamžite začať ďalšie, bez prerušenia. Účinnosť lieku sa zníži s výskytom zvracania, hnačky. Ale s prechodom útokov musíte stále brať pilulku, snažiac sa nerušiť čas príjmu. Každá časť hormónu sa má užiť približne v rovnakom čase. Dátum prijatia indikuje gynekológa. Na monitorovanie stavu endometria sa periodicky prideľuje ultrazvuk.

Liek inhibuje ovuláciu, ale nie je antikoncepciou. Tehotenstvo počas liečby je nežiaduce. Cyklus menštruácie sa stráca a je to normálne. Pred vymenovaním žena podstúpi gynekologické vyšetrenie. Ak došlo k mimomaternicovému tehotenstvu alebo tam boli porušenia vo vajíčkovodoch, prsných žľazách a panvových orgánoch, lekár rozhodne o vymenovaní Vizanna na základe výsledkov testov, pričom zváži možné riziká a prínosy.

Ak sa zistia myómy, potom je povolená endometrióza Byzanna. Riziko možného vývoja zhubného nádoru v hrudníku po užití Vizany uplynie 10 rokov po ukončení jeho príjmu.

S opatrnosťou musíte užívať drogu, pozrite sa aj na blaho, keď:

 • časté depresie,
 • vysoký krvný tlak, vysoký cholesterol,
 • bolesti hlavy
 • zlyhanie srdca
 • po predchádzajúcej tromboflebitíde.

Alkohol je pri liečbe dienogestu zakázaný. Vedľajšie účinky po užití Vizany sa líšia, pomer možných rizík a prínosu je potrebné starostlivo analyzovať. Nielen Byzanna, ale akýkoľvek iný liek s hormónovými derivátmi, prirodzene ovplyvňuje fungovanie orgánov reprodukčného systému, aj mliečnych žliaz. K dispozícii sú:

 1. Zvýšenie a citlivosť bradaviek, alveol.
 2. Návaly počas menštruácie, pocit horúčavy.
 3. Ťažké krvácanie z maternice.
 4. Výskyt ovariálnych cyst.
 5. Strata krvi, rozvoj anémie s predĺženou ťažkou menštruáciou.
 6. Mast, výtok idú uprostred cyklu.
 7. Sušenie sliznice v oblasti vulvy.
 8. Bolesti v dolnej časti brucha, v panvovej oblasti.
 9. Zmeny vo výtoku podľa zápachu, farby, množstva.
 10. Vývoj atrofickej vulvovaginitídy, cystickej mastopatie
 11. Tesnenia v prsných žľazách.

 • menštruácia nepravidelná, častá, intenzívna s predĺženou monoterapiou progestínmi,
 • krvácanie z pošvy môže úplne nesúvisieť s menštruáciou,
 • zvyšuje alebo znižuje telesnú hmotnosť ženy,
 • je tu pocit apatie, depresie, blues,
 • pozornosť je narušená, sexuálna túžba klesá,
 • zvýšená citlivosť rohovky. Vyschne oči, najmä tie, ktoré nosia šošovky,
 • možné akné po užití Vizany,
 • porucha sluchu, zrýchlenie srdcového rytmu,
 • krvný tlak klesá,
 • boľavé chrbát, boľavé kĺby,
 • opuch tváre a tela. Koža ako celok trpí, svrbenie, lupiny, dermatóza sa objaví, akné a pigmentácia vyjsť, vlasy vypadnú a koža vyschne.

kontraindikácie

Neodporúča sa ani na liečbu endometriózy u dievčat mladších ako 18 rokov alebo žien po menopauze.

Mnohí pacienti hodnotili liek pozitívne. Zlepšuje sa celkový zdravotný stav, niektorým sa podarilo schudnúť, je prítomná bolesť, ale mierna a nie každá žena ju má. Vlasy, kožný obal sa výrazne zlepšili.

Závažnosť podávania sa zaznamenala len v prvých dvoch mesiacoch, potom sa stav vrátil do normálu a dokonca aj v štádiu 4 endometriózy bolo možné otehotnieť. Ale musíte byť liečení dlhú dobu a bez prerušenia, najmenej šesť mesiacov.

Naopak, niektorí sa sťažujú na neustálu menštruáciu, pretrvávajúce masti, drozd. Prechádza postupne. Telo, ako aj hormonálne pozadie každej ženy je iné.

Liek je kontraindikovaný v:

 • akútna tromboflebitída,
 • cievnej patológie, cukrovky s komplikáciami v cievach, t
 • krvácanie z pošvy z neznámeho dôvodu,
 • nedostatok laktózy,
 • pečeňový nádor,
 • kardiovaskulárnych ochorení
 • tromboembolizmus v žilách,
 • rakovina prsníka,
 • žltačka typu cholecystitídy,
 • patologické procesy vyskytujúce sa v pečeni, t
 • nádorové nádory závislé od hormónov,
 • časté zvýšenie krvného tlaku
 • chronického srdcového zlyhania
 • odložená mimomaternicová gravidita počas gravidity alebo laktácie, t
 • precitlivenosť na niektoré zložky vizany, t
 • častá migréna,
 • metabolizmus sacharidov,
 • tromboflebitída,
 • zvýšené hladiny lipidov
 • depresívne poruchy.

Liek je schválený gynekológmi. Mnohí pacienti majú dlho očakávané tehotenstvo. K dispozícii sú však upozornenia. Tehotenstvo nie je počas liečby povolené. Počas liečby sa odporúča používať ďalšie metódy antikoncepcie. Dokonca aj keď môžete otehotnieť s endometriózou, potom ukazuje čistenie. Pravdepodobnosť gestacie bez patológií je malá.

Pri sexuálnom živote je potrebné postupovať opatrne. Plánovanie tehotenstva sa má vykonať po ukončení liečby. Po prvé, Vizanna je menovaný na 3 mesiace, potom sa stav maternice hodnotí na základe výsledkov ultrazvuku. Kurz môže byť predĺžený. Podľa všetkých náznakov výskumu, príjem Vizanna na konci, napriek vedľajším účinkom, dáva pozitívne výsledky. Stav maternice sa nakoniec vráti do normálu.

Niektoré ženy majú vedľajšie účinky a existuje negativita voči lieku. Existujú sťažnosti na bolesť brucha, nespavosť, vypadávanie vlasov. Telo ženy je krehké a správanie hormonálneho pozadia po užití Vizany je ťažké predvídať. Lekári hovoria, že liek je bezpečný a vedľajšie účinky sú prijateľné. Každé ženské telo reaguje odlišne na zložky v zložení Vizany. Banálna intolerancia môže byť príčinou niektorých nepríjemných symptómov.

V prípade ťažkej agresie po užití lieku, silné návaly horúčavy, horúčka, náhle výkyvy nálady, nevoľnosť, zvracanie, hojné vypadávanie vlasov, závažné krvácanie z pošvy, bolesť a nadúvanie v bruchu, nepríjemné pocity, bolesť v chrbte, musíte navštíviť lekára. Stojí za to liek od 2500 rubľov. Je nutné aplikovať ho až po vymenovaní lekára, ktorý najprv skúma históriu Vášho ochorenia, ako aj množstvo testov, najmä ultrazvukové vyšetrenie. Pre pozitívny výsledok po ukončení liečby je dôležitý pozitívny výsledok, nádej na dobré výsledky a na krátku dobu nástup tehotenstva.

Recenzie žien užívajúcich liek a odpovede lekára

Nechajte svoj názor v komentároch k článku, budú užitočné pre iné ženy!

Mám endometriózu, lekár predpísal liek na 4 mesiace. Teraz už pijem štvrtý balíček, ale počul som, že môže dôjsť k oneskoreniu. Aká je pravdepodobnosť, že keď skončím pitie drogy, prídu mesačné obdobia?

Menštruačný cyklus po zrušení Vizany bude obnovený, ale nie hneď, po asi 2 mesiacoch. Musíte vziať liek na šesť mesiacov, možno viac, v závislosti na klinike vášho ochorenia. Informujte sa u svojho lekára o dĺžke trvania lieku.

Endometrióza bola diagnostikovaná na ultrazvuku 14 dní. Pred začiatkom mesiaca ešte 7 dní. Je to zlé, je možné piť bóru maternice pre účinok v liečbe?

Nie je potrebné robiť odvar z byliniek. Ultrazvuk nemôže dodať endometriózu. Keď prijmete Visanna, môžu byť sekréty, to je normálne.

ČO ROBIŤ, AK MÁTE ZISTENÉ MYOMO, CYST, INFERTILITY ALEBO INÉ CHOROBY?

 • Bojíte sa náhlej bolesti brucha.
 • A dlhé, chaotické a bolestivé obdobia sú už dosť unavené.
 • Nemáte dostatočné endometrium, aby ste otehotneli.
 • Zvýraznite hnedú, zelenú alebo žltú.
 • A odporúčané lieky z nejakého dôvodu nie sú vo vašom prípade účinné.
 • Okrem toho, neustála slabosť a choroby už pevne vstúpili do vášho života.

Existuje účinná liečba endometriózy, cyst, myómov, nestabilného menštruačného cyklu a ďalších gynekologických ochorení., Nasledujte odkaz a zistite, čo hlavný gynekológ Ruska odporúča.

V škatuľke sú dva blistre so 14 malými bielymi tabletkami s písmenom „B“ na jednej strane. Chuť a vôňa medicíny nie.

Tablety Bayer Vizanna - recenzia

Byzanna porazila endometriózu! 9 mesiacov liečby, vedľajšie účinky, kombinácia s vitamínmi, je možné alkohol 😉 O všetkom v mojom preskúmaní

Nasledujúci deň po laparoskopii na odstránenie endometrioidných veľrýb vaječníkov a ložísk endometriózy v dutine brušnej, som mal predpísanú dlhodobú liečbu. tablety "Byzanna".

Prijal som Byzannu bez prestávky na 9 mesiacov, čo je to, čo je moja revízia dnes.

Výsledok liečby na samom konci↓↓↓, a aby som nejakým spôsobom štruktúroval text, rozdelím ho na malé záhlavia.

Tablety "Vizanna»Vážení, skončili 3000 rubľov pre balenie 28 kusov, Hovorí sa, že existujú veľké balíky, ale v našom meste neboli žiadne takéto balíky.

V škatuľke sú dva blistre so 14 malými bielymi tabletkami s písmenom „B“ na jednej strane. Chuť a vôňa medicíny nie.

Pľuzgiere označujú dni v týždni, čo pomáha nevynechať triky, a to je veľmi dôležité - preskočiť príjem Visan nesmie, môžete všetko zlikvidovať.

Aby som nezabudol, dal som si pripomienku do môjho telefónu, ktorý pracoval každý deň o 20:00. Zmeškal príjem iba raz, ale bez akýchkoľvek následkov. Môžete povedať, že som mal šťastie.

Ak čítate túto recenziu, potom určite viete všetko všeobecne a počuli o záberoch Lukrin Depot, Buserelin Depot a podobne. Tieto ťažko prenosné lieky vstrekujú telo do tela stav umelej menopauzykeď sa produkuje estrogén na minimálnej úrovni a endometriotické bunky jednoducho nemajú čo jesť, čo znamená, že nebudú schopné rásť, čo zabraňuje možnosti opakovaného výskytu nepríjemnej choroby.

Visanako hormonálne injekcie, inhibuje funkciu vaječníkov. Byť v pokoji, na ultrazvuku zodpovedajú prvej fáze menštruačného cyklu: malé, „spiace“, bez dominantných folikulov.

Ale na rozdiel od injekcií, Visan pôsobí mäkšie a je prenášaná oveľa jednoduchšie s rovnakou účinnosťou. Okrem toho, pilulky môžu byť vždy zrušené, ak sa vedľajšie účinky stanú neznesiteľné.

Zoznam vedľajších účinkov v návode na použitie Visan obrovské a desivé. Tablety môžu vážne ohroziť zdravie takmer všetkých položiek.

Spätnú väzbu od iných dievčat možno konštatovať, že najjednoduchšie Visan tí, ktorí ho po operácii previedli, aby tento účinok konsolidovali.

Ak sú pilulky predpísané ako konzervatívna liečba (bez chirurgického zákroku), vedľajšie účinky sa zdajú byť oveľa jasnejšie.

 • Prvých pár mesiacov nálada cválala. To chcel zabiť, potom plakať na pieseň mamuta, ktorý nemôže nájsť matku. Pomohol valerián v pilulkách, prechádzky na čerstvom vzduchu, občerstvenie.
 • V rovnakej dobe, vlasy začali vypadávať. To bolo zachránené Vitasharm.
 • Zázraky sa začali diať do pamäti. Niekedy som musel napísať niekoľko dôležitých otázok, aby som nezabudol. Ale toto je plus. Stal som sa menej pomstychtivým a nebol som rozrušený kvôli maličkostiam - zabudol som ich.
 • V druhom, treťom a štvrtom mesiaci začal hnedý výtok. Zrejme nie mesačne, ale príjemne dosť. Znalí ľudia výzva piť v tomto čase askorutínktorý posilňuje cievy. Pomohlo to.
 • Na nohách sa žily priblížili k povrchu kože a stali sa výraznejšími. To ešte nie je kŕčové žily, ale ako preventívne opatrenie, namiesto pančuchových nohavíc v zime, to bolo držané v masážne legíny. Len v prípade ...
 • Ultrazvukom bolo jasné, že sa vytvorili vaječníky malé funkčné cystyale nepredstavovali hrozbu a do konca 6. mesiaca liečby zmizli sami.
 • Po celú dobu recepcie Vizanna I približne 3 - 4 kilogramy, ale to ma nepokazilo, formy sa stali viac chutné, prsia sa zvýšili. Manžel bol potešený. Okrem toho hmotnosť klesla v prvom mesiaci po zrušení piluliek.
 • Takmer všetky 9 mesiacov liečby boli znížené libido, Nechcel som sex. Tento backdoor všetky kulisy sú chrbtové ... Nedostatok PMS a červené kalendárne dni sami, bolesti hlavy a bolesti brucha, zväčšené prsia ... A nechcete používať.

Okrem negatívnych účinkov môžem poznamenať pozitívne:

 • Žiadne mesačné a súvisiace nepríjemnosti a bolesť. Kým priateľky boli šikovné z kŕčov, usmial som sa vo všetkých 32 zubov.
 • 9 mesiacov som zabudol, čo je akné! Bez hormonálnych skokov, koža prišla vo výbornom stave.
 • Psychologické pohodlie. Nosíme a biele, a tesné, nie dusené o antikoncepcii.

Tehotenstvo počas liečby Visany.

Visanna sa nevzťahuje na antikoncepciu, hoci na pozadí jej nepretržitého používania by nemala byť ovulácia, a teda menštruácia.

Teoreticky je však možné tehotenstvo! Na konci každého balenia dokonca odporúčame vykonať tehotenský testpretože embryo, ktoré zázračne vzniklo na pozadí takejto liečby, môže zomrieť, ak nie je včas zistené, a tablety sú zrušené.

Nič som neurobil, môj reprodukčný systém bol spiaci, bol viditeľný ultrazvukom.

Na internete môžete nájsť veľa varovaní pred užívaním vitamínov počas liečby Visanna. Hovorí sa, že potláčame telo a vitamíny ho stimulujú, čo je nežiaduce.

Mal som strach piť ich dlhú dobu, ale keď sa moje vlasy začali vypadávať z vedľajších účinkov, jednoducho som nemohol odolať užívaniu mojich „vitamínov“ na nechty a vlasy.

Najprv bol zdravotný stav ošklivý, trochu chorý, ale všetko za pár dní. Myslím si, že tu zohrávala úlohu psychologický postoj. Neskôr, bez strachu, som sa multivitamíny, askorutin, aevit, a ďalšie nástroje. Toto neovplyvnilo účinnosť liečby.

Fajčenie pri užívaní hormonálnych liekov nemôže byť! Vedľajšie účinky liečby a poškodenie fajčenia sa navzájom posilňujú. V prvom rade sa zvyšuje riziko trombózy a iných problémov s cievami. Okrem toho srdce trpí.

Z jednej cigarety vás nezvráti, ale prečo riskujete? Potrebujete skončiť.

Teoreticky alkohol neovplyvňuje účinnosť hormonálnej liečby, pokiaľ, samozrejme, nedošlo k „predávkovaniu“ so zvracaním, keď pilulka nemala čas vstrebať.

Ale na recepcii Vizany z alkoholu všetky rovnaké odporučiť, aby sa zdržali. Prečo som sa náhodou učil zo svojej vlastnej skúsenosti.

Za 9 mesiacov mojej liečby, Nový rok klesol, a 8. marca, a rad narodenín, a ďalšie špeciálne udalosti, kde alkohol nebol prijatý bez alkoholu. Bolo ľahšie vypiť pohár vína, než vysvetliť, prečo som to "mal na starosti." Výsledok ... Deň potom, čo bol opitý, začal hnedý výtok, ktorý nezastavil 4-6 dní.

Prvých niekoľkokrát som nevenoval pozornosť, výber - to je jeden z bočných koncov Byzanny, a potom som si všimol priame spojenie medzi nimi a alkoholom a urobil závery ...

Každé tri mesiace užívania Vizany som urobil ultrazvuk a šiel som k lekárovi na vyšetrenie. V prvom a druhom vstupe cítil zhutnenie, keď spálil ohniská endometriózy, predpísal Longidase na adhézie, protizápalové sviečky, trval na pokračujúcej liečbe.

Do konca deviateho mesiaca neuzavrie žiadnu stopu. Bolesť pri pohmate zmizla, ultrazvuk povedal, že som zdravý! Byzanna zrušila!

Lekár odporučil čakať na obnovenie menštruačného cyklu, preskočiť mesiac, byť chránený kondómami, a potom začať robiť dieťa.

Prvé periódy prišli za 20 dní, boli hojné a bolestivé, ale takmer všetci to robili a nemali by ste sa báť.

Po takejto dlhej liečbe je schopnosť otehotnieť výrazne vyššia ako v normálnych mesiacoch, takže čakáme a dúfame v zázrak!

Tablety "Byzanna" Odporúčam! Určite mi pomohli. Akonáhle uvidím dva prúžky na test, aktualizujem recenziu.

Niekto si vzal lieky a hormóny - v mojom prípade s e-ose a adenomyózou. 20 Feb 2013 O tejto droge-Vizanna-mnoho recenzií, diskusií, ktorí otehotneli, myslel som, že zistiť na webblog, možno som po spustení Vizanna príjem, už išiel na ultrazvuk 2 krát (od moderátora · ŠTATISTIKA · Aktívny životný štýl a zlé návyky pri plánovaní .28 Dec 2013 Čítal som, že mazanie sa deje len v prípade adenomyózy, potom počas liečby som bolesť žalúdka na začiatku recepcie, a potom, čo bola zrušená Podporujem - po užití Vizany, je tam okamžite tehotná? s niekým, kto je tehotná. Stav pri užívaní Vizany Niekto otehotnela 7. marca 2012 Dúfam, že po užití lieku Vizanna počas tehotenstva: angel.gif Otázkou je, či môžem otehotnieť, keď je liek Visana prijatý. 04.05.2014 Tehotenstvo na Visanna je nepravdepodobné.Môžete piť s autoimunitnou tyreoiditídou riadiť vírus z tela? Bolí nie, ak antikoncepčný účinok vaginorm znižuje, keď budete mať ok jes. (11.03.16) Mám 22 rokov, som tehotná, som neurobil potraty. 16. január 2016 žiadne mesačné menštruačné myslenie. amg 0,16. súčasne fsg 5. Musíte ísť na schôdzku s gynekológom-endokrinológom, nechať sa vyšetriť (hormóny majú lekára hneď, vymenovaný za návštevu, ale mám malý amyóm a mastopatia! nebol som tehotná, ale kritické dni

Niekto otehotnela počas prijímania vizany

Niekto si vzal lieky a hormóny - v mojom prípade s e-ose a adenomyózou. 20 Feb 2013 O tejto droge-Vizanna-mnoho recenzií, diskusií, ktorí otehotneli, myslel som, že zistiť na webblog, možno som po spustení Vizanna príjem, už išiel na ultrazvuk 2 krát (od moderátora · ŠTATISTIKA · Aktívny životný štýl a zlé návyky pri plánovaní .28 Dec 2013 Čítal som, že mazanie sa deje len v prípade adenomyózy, potom počas liečby som bolesť žalúdka na začiatku recepcie, a potom, čo bola zrušená Podporujem - po užití Vizany, je tam okamžite tehotná? s niekým, kto je tehotná. Stav pri užívaní Vizany Niekto otehotnela 7. marca 2012 Dúfam, že po užití lieku Vizanna počas tehotenstva: angel.gif Otázkou je, či môžem otehotnieť, keď je liek Visana prijatý. 04.05.2014 Tehotenstvo na Visanna je nepravdepodobné.Môžete piť s autoimunitnou tyreoiditídou riadiť vírus z tela? Bolí nie, ak antikoncepčný účinok vaginorm znižuje, keď budete mať ok jes. (11.03.16) Mám 22 rokov, som tehotná, som neurobil potraty. 16. január 2016 žiadne mesačné menštruačné myslenie. amg 0,16. súčasne fsg 5. Musíte ísť na schôdzku s gynekológom-endokrinológom, nechať sa vyšetriť (hormóny majú lekára hneď, vymenovaný za návštevu, ale mám malý amyóm a mastopatia! nebol som tehotná, ale kritické dni

Je možné otehotnieť dieťa s endometriózou? Byzanna tiež pije, sotva endometrióza postupuje. Bola predpísaná silueta a indol, ovulácia bola predtým na recepcii douchaston. Čo robiť Povedz mi aký účinok? Bolo možné otehotnieť s jeho zrušením? ale viem, že pri jeho zrušení boli dievčatá tehotné. Neexistujú žiadne špeciálne vedľajšie účinky, po zrušení Vizany na tretí deň, to boli tie dni.

ako nainštalovať fb2 pandemonium z flash disku

Už si kúpili 2 balenia Vizany, ktoré s cystou boli tehotné s 17,4 IU / ml rýchlosťou až 16. (Kto. Benígne ochorenie, pri ktorom vnútorná vrstva metódy prijímania maternice: rozdelí obsah skla na štyri alebo päť metód.

Pri používaní tohto lieku sa môžu vyskytnúť nežiaduce účinky, ako je zvýšenie telesnej hmotnosti (zvyčajne menšie, približne 2 kg), nespavosť a podráždenosť, znížená sexuálna túžba, depresia, migrény, nevoľnosť, nadúvanie a disperzia. Tiež, žena, ktorá používa "Vizanna", môže všimnúť, zdvíhanie mliečnych žliaz, alopécia a návaly horúčavy. Medzi najmenej príjemné účinky tohto lieku patrí vaginálne krvácanie, tvorba cysty a bolesť chrbta. Súdiac podľa recenzií, vedľajšie účinky u žien pri používaní tohto lieku sa vyskytujú pomerne často. V každom prípade musíte povedať svojmu lekárovi o všetkom, čo vás trápi, možno sa lekár rozhodne liek prerušiť.

Tehotenstvo po byzanne

Každá osoba, a ešte viac žena, ktorá plánuje tehotenstvo, je povinná sa dobre starať o svoje zdravie, absolvovať pravidelné výskumné postupy na prevenciu alebo odhaľovanie závažných ochorení včas.

Čo je liečené liekom

Endometrióza je pomerne závažné a nepríjemné gynekologické ochorenie, keď bunky maternicovej výstelky začínajú rásť a môžu sa nachádzať mimo nej: vo vajíčkovodoch, vaječníkoch, brušnej dutine, močovom mechúre a ďalších orgánoch. Príčiny endometriózy môže byť niekoľko, od chirurgie po dedičnú predispozíciu. Priebeh ochorenia je spojený s nepríjemnou bolesťou brucha, krvavým výbojom počas intermenštruačného obdobia a mnohými ďalšími nepríjemnými príznakmi. Ale najnepríjemnejším a smutným dôsledkom, ktorý môže predstaviť ženu, ktorá trpí endometriózou je sterilita. Bohužiaľ, percento neplodnosti u žien s touto chorobou je pomerne vysoké - 60%. Je to táto choroba v každom druhom prípade, ktorá spôsobuje neplodnosť alebo potrat u žien.

Nikdy by ste však nemali stratiť nádej na najlepšie, najmä v našej dobe, keď sa liek aktívne pohybuje vpred.

Napríklad, na liečbu endometriózy, vedci vyvinuli liek s názvom "Vizanna". To je pravdepodobne najúčinnejší liek na takéto nepríjemné ochorenie ako endometrióza. Tento hormonálny liek obsahuje dienogest (zložku podobnú progesterónu, schopnú viazať sa na zodpovedajúce receptory v maternici). Liečba liečivom "Vizanna" vedie k dekidualizácii sliznice a spomaľuje rast endometria. Okrem toho má dienogest ďalšie, veľmi užitočné vlastnosti: antiangiogénny a imunologický účinok. Dienogest mierne znižuje produkciu estrogénu vo vaječníkoch. Okrem toho neporušuje hustotu kostného tkaniva a neovplyvňuje biochemické analýzy. Tento liek sa z tela vylučuje hlavne obličkami, čiastočne črevami (úplne - za 6 dní hlavná časť - za deň).

Indikácie a kontraindikácie lieku "Vizanna"

Tento liek je dostupný len v tabletách, ktoré sa majú užívať pravidelne, bez prerušenia, počas dlhého obdobia. Nemôžete nechať ujsť pilulku, ale ak sa to ešte stalo kvôli niektorým okolnostiam, potom ju musíte vziať čo najskôr a potom pokračovať ako obvykle. To isté platí pre stavy ako zvracanie a hnačka. Ak sa to stane po krátkom čase (3-4 hodiny) po užití tabletky, má sa užiť ešte jedna dávka.

Prirodzene, takýto závažný liek sa nedá predpísať pre seba. Lekár Vám ho predpíše po dôkladnom vyšetrení (hysterosalpingoskopia, ultrazvuk, laparoskopia) a stanovenie presnej diagnózy. V skutočnosti je lekár povinný poučiť ženu o pravidlách prijatia, o tom, koľko a ako dlho trvá. Typicky, liečba "Visanna" je šesť mesiacov, ale v závislosti na priebehu ochorenia môže trvať. Liečba môže začať v ktorýkoľvek deň menštruácie a pokračovať bez ohľadu na krvácanie.

Niekedy môže byť "Byzanna" kontraindikovaná. Napríklad s tromboflebitídou a zvýšenou zrážanlivosťou krvi, s radom ochorení kardiovaskulárneho systému a pečene, s komplikovaným diabetom, hormónmi závislými nádormi akejkoľvek povahy. Liek sa tiež nepoužíva na liečbu pacientov mladších ako 18 rokov a starších (postmenopauzálnych), tehotných a dojčiacich žien. Starostlivo, "Visanna" môže byť liečený tými, ktorí majú depresiu a migrény, rovnako ako choroby, ako je hypertenzia, srdcové zlyhanie a vysoký cholesterol v krvi.

Prečo krv pri použití prostriedkov

U žien, ktoré pijú tieto tabletky, sa v tele postupne blokuje produkcia gonadotropínov a estradiolu, ktorá je zodpovedná za zvýšenie endometria. Potom dochádza k deplécii foci, funkcie krvných ciev v epiteli sú potlačené. Dienogest (aktívna zložka lieku) zabraňuje ovulácii, takže otehotnenie počas užívania lieku nie je možné.

Ženy, ktoré majú krv na Vizanne, označujú maximálne množstvo výtoku v prvých dňoch po začiatku užívania lieku. Tento problém vzniká v dôsledku zlyhania menštruačného cyklu a eliminácie ohnísk endometria.

Okrem krvácania možno pozorovať aj vedľajšie účinky lieku, ako napríklad:

 • znížené libido
 • nedostatok menštruácie,
 • neustály pocit slabosti
 • zvýšenie a citlivosť bradaviek a prsníkov,
 • náhle zmeny telesnej teploty
 • zmeny konzistencie, zápachu a farby výboja počas menštruácie,
 • menštruačné poruchy
 • poškodenie pamäte a koncentrácia.

Okrem toho, na pozadí príjmu Byzanny, možno zaznamenať bolesť kostí a kĺbov, výkyvy nálady, záchvaty paniky, rýchly pulz, výrazné zníženie / zvýšenie krvného tlaku.

Odborníci hovoria, že liek je bezpečný a vedľajšie účinky pri jeho používaní - normálny jav.

Čo robiť

Návod na drogy hovorí, že deň by nemal piť viac ako 1 tabletu. V tomto prípade by liek mal byť užívaný bez prerušenia.

S hnačkou a zvracaním sa znižuje účinnosť lieku. Dĺžku prijatia určuje gynekológ na základe výsledkov testov.

Ak je výtok z maternice mierny av malých množstvách, potom nie je potrebná lekárska pomoc. V iných prípadoch by mal byť problém informovaný ošetrujúcemu lekárovi, najmä v situáciách, keď je krvácanie sprevádzané ďalšími príznakmi vo forme závratov a nevoľnosti.

Ako sa vyhnúť

Najčastejšie sa Vizanna krvácanie vyskytuje v dôsledku zanedbávania lekárskych pokynov a kontraindikácie lieku. Je zakázané užívať lieky s:

 • ťažké ochorenia žíl,
 • akútna tromboflebitída,
 • diabetes, ktorý je sprevádzaný vaskulárnymi komplikáciami,
 • cholecystitída,
 • rakovina prsných žliaz,
 • ochorenia kardiovaskulárneho systému,
 • nádory v pečeni,
 • nedostatok laktázy,
 • CHF (chronické srdcové zlyhanie),
 • individuálnej neznášanlivosti látok, ktoré sú súčasťou lieku,
 • chronická hypertenzia,
 • zvýšená koncentrácia lipidov
 • predĺžená depresia.

Okrem toho, pri užívaní liekov by mal byť opatrný počas pohlavného styku. Tehotenstvo je potrebné naplánovať až po úplnom priebehu liečby tabletkami.

Prvý kurz trvá najviac 3 mesiace, po ktorom lekár vyhodnotí stav maternice, riadený výsledkami ultrazvuku. V prípade potreby sa opakuje priebeh prijímania Vizany.

Použitie lieku je nevyhnutné len po konzultácii s odborníkom a podľa požiadaviek návodu. Zabránite tým negatívnym reakciám a dosiahnete dobré výsledky liečby.

Málo o lieku

Visanna je moderný progestín s preukázanou účinnosťou pri liečbe endometriózy. Aktívna zložka v kompozícii - dienogest, je derivátom nortestosterónu. Liek má antiestrogénny účinok - znižuje hladinu estrogénu v ženskom tele. Predpokladá sa, že ide o nadbytok tohto hormónu a dibalance, ktorý vedie k rastu ohnísk endometriózy v ženskom tele.

Liek nemá mineralokortikoidnú, glukokortikoidnú a androgénnu aktivitu, preto systémové účinky na pozadí jeho použitia nie sú vyslovované.

Okrem antiestrogénu, Vizanna zlepšuje mikrocirkuláciu a imunitu, čo tiež pomáha redukovať prejavy ochorenia.

Aplikácia Vizanna má nasledujúci účinok:

 • Zníženie ložísk endometriózy s genitálnym aj extragenitálnym umiestnením.
 • Zníženie závažnosti panvovej bolesti, ktorá je spôsobená ložiskami endometriózy.

Ložiská endometriózy

Dlhodobé užívanie lieku nespôsobuje zmeny v krvných testoch, negatívnych transformáciách v reprodukčnom systéme a nespôsobuje ani zvýšenie hladiny mutácií v tele a vývoj nádorových buniek. Vizanna sa môže používať u mladistvých vo veku od 12 rokov, klinické štúdie neodhalili škodlivý účinok na ich telo, ale menovanie by sa malo uskutočniť múdro.

A tu viac o tom, ako idú po mesačnom Duphaston.

Koľko piť a ako

Vizanna prichádza vo forme tabliet na perorálne podávanie. Pred použitím lieku by malo prestať užívať iné hormonálne lieky. Režim je jednoduchý - jedna tabletka lieku by sa mala užívať denne, bez prestávok, bez ohľadu na to, či je krvný výtok z genitálneho traktu alebo nie.

Ak zrazu žena zabudla vziať pilulku - mali by ste piť okamžite, keď si spomenula na porušenie režimu. Nasledujúci deň by ste mali pokračovať v užívaní ako obvykle.

Ak sa po užívaní tabletky po dobu 3 - 4 hodín u ženy objavilo vracanie alebo hnačka, mali by ste piť ďalšiu pilulku, pretože existuje možnosť, že liek nemal čas dostať sa do krvi a jeho účinok sa môže znížiť.

Reakcia na Byzannu

Vizanna "zasahuje" do procesu výroby a pôsobí na telo estrogénu. Normálne je ich hladina vysoká v prvej fáze cyklu, čo vedie k proliferácii vnútornej výstelky maternice - endometria. To je potrebné na prípravu na možné tehotenstvo a implantáciu vajíčka.

Prijímanie Visanne znižuje hladinu estrogénu v ženskom tele. V dôsledku toho sa endometrium nezvyšuje. Endometrióza je ochorenie, pri ktorom sa endometrioidné ložiská objavujú tam, kde by normálne nemali byť - na panvové peritoneum, vaječníky, krčka maternice, vajcovody, dokonca aj črevá a iné vnútorné orgány.

Súčasne, každý mesiac pod vplyvom zmeny hormonálneho pozadia, lézie podstúpia zmeny podobné tým, ktoré sa vyskytujú v maternici. To vedie k podráždeniu tkanív, opuchu a tým aj bolesti. Úlohou v liečbe endometriózy je, aby sa lézie stali neaktívnymi, jednou z možností je zníženie hladiny estrogénu. To robí Byzannu.

Normálne (ideálne) by mal byť menštruačný cyklus počas užívania lieku:

 • V prvých dvoch mesiacoch je dĺžka kritických dní znížená, objem straty krvi.
 • Potom namiesto mesačného začína mazať - dosť pre hygienu používania denné podložky.
 • Čoskoro nie je menštruácia vôbec.
 • Ovulácia je tiež potlačená, takže príjem Byzanna má tiež antikoncepčný účinok.

Prečo nie sú mesačné

To je úplne normálna reakcia na užívanie lieku, jeden z úspešných možností liečby. Najčastejšie menštruácia zmizne v druhom alebo treťom mesiaci prijatia, niekedy je pravidelný malý maz.

Je to spôsobené tým, že počas prijímania hladiny estrogénu Wizanna klesá. Výsledkom je, že endometrium maternice sa nezvyšuje a nie je nič, čo by sa malo odmietnuť - neexistujú žiadne menštruácie alebo sú extrémne vzácne.

Menštruačný prietok po dokončení

Normálne (ideálne) by sa mali stať pravidelnými, nespočetnými, malými alebo bezbolestnými. Musia prejsť bolesti panvy, ako aj nepohodlie a bolestivosť počas pohlavného styku. Tento efekt však nie je vždy dosiahnutý. Možné sú nasledujúce možnosti:

 • skromná menštruácia je dôkazom postupného zotavovania reprodukčných orgánov po zrušení hormonálnych liekov,
 • rovnaké ako pred liečbou - sú menej časté, s rozšírenou endometriózou alebo príbuznými chorobami,
 • hojné - možné v prvom mesiaci alebo dvoch po zrušení, tiež povolené.

Menštruácia s endometriózou

Nie mesačne po Vizanna

Táto možnosť obnovy po užití lieku je tiež možná. Je potrebný čas na úplné obnovenie funkcie vaječníkov a rast endometria do tej miery, že je možné odmietnutie.Je povolené meškanie dva až tri mesiace, ak menštruácia nepretrváva dlhšie, mali by ste sa poradiť s lekárom. Možno budete potrebovať lieky na predpis na volanie mesačne. Napríklad, Duphaston, Norkolut, Utrozhestan a ďalšie.

Mnoho žien sleduje cieľ liečby endometriózy - otehotnenia. Preto pri absencii menštruácie po zrušení Byzanny by sa tento bod mal tiež vylúčiť. Odporúča sa urobiť tehotenský test v moči alebo lepšie absolvovať krvný test na hCG.

A tu viac o tom, ako idú po Postinore.

Vizanna je liek, ktorého účinnosť pri liečbe endometriózy bola preukázaná v mnohých rozsiahlych štúdiách. Je menovaný od 12 rokov, má kontraindikácie a funkcie recepcie. Priemerná dĺžka liečby je 3-5 mesiacov. Menštruácia na pozadí liekov takmer vždy mení svoj charakter, ktorý závisí od individuálnych charakteristík ženy.

Užitočné video

Pozrite si toto video o symptómoch a liečbe endometriózy:

Nie je tak ľahké pochopiť, čo nemôžete robiť s menštruáciou. Koniec koncov, je to normálny fyziologický proces. Existujú obmedzenia na šport, návštevu kozmetológa, lekárov, ordinácií a ďalších postupov.

Niekedy sa dlhé obdobia stávajú celkom triviálne a normálne (po potrate, s dedičnosťou). Ak sú viac ako 7 dní, s ťažkou bolesťou a červenými zrazeninami, potom je to dôvod ísť k lekárovi. Je mimoriadne nežiaduce vykonávať ošetrenie nezávisle.

Mesačník so špirálou často chodí rovnako ako bez neho. Niekedy však môže byť individuálna reakcia opačná - začne krvácanie. Kedy je lepšie odstrániť špirálu? Aké sú bežné obdobia?

Menštruácia pri užívaní antikoncepcie často prichádza s menšou bolesťou a množstvom výtoku. Môže sa však líšiť v závislosti od toho, či sa použila núdzová alebo trvalá antikoncepcia.

Nežiaduce účinky lieku "Vizanna"

Pri používaní tohto lieku sa môžu vyskytnúť nežiaduce účinky, ako je zvýšenie telesnej hmotnosti (zvyčajne menšie, približne 2 kg), nespavosť a podráždenosť, znížená sexuálna túžba, depresia, migrény, nevoľnosť, nadúvanie a disperzia. Tiež, žena, ktorá používa "Vizanna", môže všimnúť, zdvíhanie mliečnych žliaz, alopécia a návaly horúčavy. Medzi najmenej príjemné účinky tohto lieku patrí vaginálne krvácanie, tvorba cysty a bolesť chrbta. Súdiac podľa recenzií, vedľajšie účinky u žien pri používaní tohto lieku sa vyskytujú pomerne často. V každom prípade musíte povedať svojmu lekárovi o všetkom, čo vás trápi, možno sa lekár rozhodne liek prerušiť.

Zmeňte charakter krvácania. Mnoho pacientov po užití lieku "Vizanna", rovnako ako po zrušení, môže zmeniť charakter menštruačného krvácania. Môžu byť výrazne posilnené, napríklad u žien s adenomyózou alebo leiomyómom maternice. Ak je krvácanie ťažké a dlhodobo, môže sa vyskytnúť anémia v miernej a ťažkej forme. Ak je to tento prípad, potom sa lekár s najväčšou pravdepodobnosťou uchýli k zrušeniu drogy.

"Byzanna" a tehotenstvo

Cez všetky vedľajšie účinky tohto lieku, rovnako ako jeho relatívne vysoké náklady, Vizanna pomohol mnohým ženám stanoviť ich reprodukčné funkcie a po utrpení endometriózy, po chvíli, bezpečne vziať a porodiť zdravé deti. Nie je to najdôležitejšia vec?

Lekári odporúčajú pri liečbe "Visanna" a na nejakú dobu po jeho zrušení starostlivo chrániť. Odporúča sa vylúčiť akúkoľvek možnosť tehotenstva počas tohto obdobia, hoci sa to zriedkavo stáva. Ak však tehotenstvo prišlo, prípravok by sa mal zrušiť, predtým sa poradil s ošetrujúcim lekárom. Zrušenie lieku počas gestačného obdobia by malo byť z dvoch dôvodov: po prvé, nie je naliehavá potreba liečiť endometriózu, po druhé, nedostatočný výskum zameraný na štúdium účinku lieku na vývoj plodu pred a po pôrode.

Samotný liek, hoci je hormonálny a u mnohých pacientov potláča ovuláciu, nie je antikoncepčným prostriedkom. Preto by ste mali používať iné (nehormonálne) metódy antikoncepcie, napríklad bariéru.

Po liečbe týmto liekom, tehotenstvo môže byť plánované okamžite (samozrejme, v neprítomnosti iných kontraindikácií).

Recenzie "Byzanna" a závery

Po prečítaní recenzie žien, ktoré používali tento liek ako liečbu, je bezpečné povedať, že tehotenstvo s priaznivým výsledkom je celkom možné po užití lieku Vizanna.

Okrem toho liečba s následným zrušením "Vizany" prispieva k skorému prístupu dlho očakávaného tehotenstva. Tu je len presná časová os, po ktorej dobe môže žena otehotnieť, nikto nehovorí, na to sú potrebné aspoň niektoré vyšetrenia (ultrazvuk, testovanie na hormóny a iné). Všetko závisí od vlastností ženského tela a súčasných chorôb.

Hlavná vec, že ​​každá žena, ktorá chce porodiť zdravé deti, by mala vedieť, že je ľahšie predísť akejkoľvek chorobe, než jej zabrániť. Rovnako dôležité je včas zistiť a po detekcii začať včasnú liečbu. Ale ak to nebolo možné, potom ostáva starostlivo dodržiavať všetky pokyny ošetrujúceho lekára a veriť, že všetko skončí dobre.

Mnohé ženy sú znepokojené bezpečnosťou Duphastonu, jeho vedľajšími účinkami a komplikáciami. Ihneď zdôrazňujeme, že Duphaston je

Ako liek Byzanna ovplyvňuje menštruáciu u žien?

Mnoho gynekologických problémov u žien vyžaduje konvenčnú konzervatívnu liečbu. Proces aplikácie Vizanna a mesačne po tom, čo sa vzťahuje na tento okamih. Tento liek sa používa v prípadoch endometriózy u žien. Vizanna je považovaná za hormonálny liek hormonálny liek, ktorého činnosť je zameraná na odstránenie ohnísk ochorenia maternice sliznice.

Prax ukazuje, že menštruácia počas obdobia užívania tejto drogy získava ďalšie vlastnosti. Preto je dôležité, aby ženy, ktoré tento prostriedok prijímajú, pochopili všetky vlastnosti svojho vplyvu v kritických dňoch. Pred použitím tohto lieku je nevyhnutné, aby ste sa poradili so svojím lekárom. Skúsený špecialista bude schopný vysvetliť všetky mechanizmy pôsobenia lieku Bezanne počas menštruácie.

1 Charakterizácia lieku

Tento liek je k dispozícii vo forme tabliet. Hlavnou účinnou zložkou, z ktorej liek Vizanna pozostáva, je dienogest. Patrí do radu hormónov progesterónu. Ich účinok je primárne zameraný na inhibíciu estrogénu. Liek Vizanna je určený na odstránenie zodpovedajúceho gynekologického problému prostredníctvom vplyvu na endometrium. Keď sa tento liek vstrebáva v gastrointestinálnom trakte. Proces redukcie množstva estrogénu sa vyskytuje v endometriu. Táto skutočnosť vysvetľuje činnosť Vizany vo vyššie uvedenej oblasti.

Prax ukazuje, že obdobie liečby liekmi je 3-6 mesiacov. Tento liek by sa mal spravidla užívať denne a podľa možnosti v rovnakom čase. Počas liečebného obdobia liek pôsobí priamo na funkciu vaječníkov. Súčasne sa spomaľuje doba zrenia zárodočnej bunky. jeden

Tablety "Vizanna»Vážení, skončili 3000 rubľov pre balenie 28 kusov, Hovorí sa, že existujú veľké balíky, ale v našom meste neboli žiadne takéto balíky.

V škatuľke sú dva blistre so 14 malými bielymi tabletkami s písmenom „B“ na jednej strane. Chuť a vôňa medicíny nie.

Pľuzgiere označujú dni v týždni, čo pomáha nevynechať triky, a to je veľmi dôležité - preskočiť príjem Visan nesmie, môžete všetko zlikvidovať.

Aby som nezabudol, dal som si pripomienku do môjho telefónu, ktorý pracoval každý deň o 20:00. Zmeškal príjem iba raz, ale bez akýchkoľvek následkov. Môžete povedať, že som mal šťastie.

Ak čítate túto recenziu, potom určite viete všetko všeobecne a počuli o záberoch Lukrin Depot, Buserelin Depot a podobne. Tieto ťažko prenosné lieky vstrekujú telo do tela stav umelej menopauzykeď sa produkuje estrogén na minimálnej úrovni a endometriotické bunky jednoducho nemajú čo jesť, čo znamená, že nebudú schopné rásť, čo zabraňuje možnosti opakovaného výskytu nepríjemnej choroby.

Visanako hormonálne injekcie, inhibuje funkciu vaječníkov. Byť v pokoji, na ultrazvuku zodpovedajú prvej fáze menštruačného cyklu: malé, „spiace“, bez dominantných folikulov.

Ale na rozdiel od injekcií, Visan pôsobí mäkšie a je prenášaná oveľa jednoduchšie s rovnakou účinnosťou. Okrem toho, pilulky môžu byť vždy zrušené, ak sa vedľajšie účinky stanú neznesiteľné.

Zoznam vedľajších účinkov v návode na použitie Visan obrovské a desivé. Tablety môžu vážne ohroziť zdravie takmer všetkých položiek.

Spätnú väzbu od iných dievčat možno konštatovať, že najjednoduchšie Visan tí, ktorí ho po operácii previedli, aby tento účinok konsolidovali.

Informácie o liekoch

Ako Duphaston funguje možno pochopiť učením o funkciách samotného progesterónu. Tento hormón sa začína produkovať po ovulácii v žltom tele vaječníkov a reguluje druhú fázu menštruačného cyklu.

Pod vplyvom progesterónu sa uvoľňuje sliznica maternice, mení sa zloženie hlienu, zvyšuje sa počet kapilár. To znamená, maternice sa pripravuje na implantáciu oplodneného vajíčka.

Ak je hormón nízkypotom sú tieto procesy nedostatočné a vajíčko sa nemôže pripojiť k sliznici maternice. Potom hovoria o neplodnosti spojenej s luteálnou insuficienciou.

Potvrdený nedostatok progesterónu sa úspešne koriguje užívaním Duphastonu a dáva mnohým ženám šancu porodiť zdravé dieťa.

Pravidlá prijatia a zrušenia lieku

Duphaston priradený bezprostredne po ovulácii pred menštruáciou, Jeho dávka je určená iba ošetrujúcim gynekológom na základe výsledkov testov a súvisiacich ochorení u ženy.

Vlastná liečba týmto hormonálnym liekom zakázané a môže viesť k smutným následkom (hormonálna nerovnováha v tele, potrat počas tehotenstva atď.).

Liečba je zvyčajne dlhá, asi 6 mesiacov. Náhle prestať užívať liek je tiež nemožné. Schéma zrušenia je vypracovaná individuálne gynekológom.

Mnohé ženy sú znepokojené bezpečnosťou Duphastonu, jeho vedľajšími účinkami a komplikáciami. Ihneď zdôrazňujeme, že Duphaston je

Drog Byzanna po operácii

Dobré popoludnie Po odstránení cysty vaječníkov a odstránení endometriózy určili priechod. Cítim sa zle z hormónov, nikdy som ich nebral. Kto z vás je s touto drogou oboznámený a aké boli dôsledky jej užívania? A čo váha? Vyskytla sa migréna? Ďakujem vopred za odpovede.

Prijímam druhý mesiac: bolesti hlavy sa začali objavovať častejšie, čo sa prakticky nikdy predtým nestalo. zvýšená vaskulárna sieťovina na nohách a ťažkosť v nohách do konca dňa. inak je všetko nezmenené, nie je špinenie, bolo prijaté od 1. dňa cyklu bez medzier. bolesť spojená s endometriózou sa znížila.

Ona tiež vzala Visanna po operácii po dobu 4 mesiacov. Hmotnosť nezískala, naopak, bolesť hlavy tam už bola, takže nehovorím, že sa s užívaním drog zhoršili. Z problémov - je to vyrážka na hrudi vo forme akné, menštruácia nechápu, čo, len namazať deň dva tri a dvakrát za mesiac. Som viac naštvaný, prečo sa potom, čo sa liek znovu na problémy vaječníkov. Po ultrazvuku bola umiestnená žltá cysta a niečo iné. Okrem toho sa problémy s mesačnými problémami stali normálnymi.

Prijaté do 6 mesiacov. Z bočnej hmotnosti získal 4 kg, bolesti hlavy, bolesť na hrudi, rozmazané. Vedľajšie účinky však boli ukončené počas prvých 2 mesiacov. Diagnóza endometriózy 4st, adenomyóza. Bilaterálne brušné cysty boli odstránené na vaječníkoch, endometrióze na väzoch a na čreve. Potom, čo bol vizanna a pred 1,5 mesiacom, re-lapar, len diagnostické. Nevideli vonkajšiu endometriózu vôbec. Adenomyóza článku 1-2 podľa hister. Povolené plánovať tehotenstvo. Ak po 6 mesiacoch neprichádza, potom plán IVF. Už je to takmer 3 týždne, čo som skončil s pitím Vizana. Mesačné ešte.

Veľa tehotných žien sa zaujíma o to, prečo žalúdok bolí počas tehotenstva, najmä ak sa vyskytuje na dne peritoneum. Možno je to otázka, na ktorú sa ženy najčastejšie pýtajú, pretože práve tieto bolesti zvažujú.

Mám adenomyózu a endometriózu vaječníkov. Pijem Byzannu prvý mesiac. Dokonca ani neskončím, ani si to nevyberiem, mesačne super-abundantné. Podmienka nemôže byť opísaná ako zlá, mám takmer všetky

Je možné otehotnieť, zatiaľ čo wizanna

Táto stránka obsahuje najpopulárnejšie príspevky a komentáre našich užívateľov na tému "Je možné otehotnieť počas návštevy?" To vám pomôže rýchlo získať odpoveď na otázku, môžete sa tiež zúčastniť diskusie.

Dlho som myslel a rozhodol som sa viesť si denník, do ktorého by som zapisoval svoje zmeny, pocity po užití Visanna. Zavediem ho pre seba, ale myslím, že tieto informácie budú pre teba užitočné ... Takže: Štvrtý kurz som dokončil 16. marca. Lekár dal zelenú plánovaniu. Nebol by som skromný, ale 19. marca som zažil nočný orgazmus (vo sne), hoci túžba nebola prítomná počas recepcie. Čísla 27-28 začínajú.

Jeden z mojich priateľov porodil troch starších dvoch ľudí, ktorí prešli na deti. Udržala dom a tretí, čo si nechala pre seba, potom ju opustil jej manžel. Nemohol vziať deti z detí doma, pretože nemal svoj vlastný domov, ale zaplatil jej výživné

Čoskoro po manželstve sa zastavila M. Obrátila sa na jedného lekára, predpísala utrozhestan. M. nešiel bez piluliek. po dvoch mesiacoch rozprestrela ruky a po predchádzajúcej konzultácii som išla k inému gynekológovi. Opravila tie beznádejné prípady (aj keď v mojom prípade došlo k opaku). Napísala mi ultrazvuk takmer každý mesiac a veľa hormónov. V dôsledku toho po 1 roku a 6 mesiacoch. predpísanej laparoskopie. Diagnóza endometriózy, polycystických, adhézií. Po nej som sa nejako stretol so starým známym. Ukázalo sa, že teraz pracuje ako lekár a pozná môjho gynekológa. Konzultovali sme s ňou. Bojovala, povedala, že som predtým netrvala na laparoskopii a všetky tieto problémy, ktoré som vyrastala s hormonálnymi tabletkami, ktoré som pila rok a pol. Teraz sedím na Visanne. Kurz je 6 mesiacov. Videl som polovicu kurzu, M. všeobecne nie. Necítim žiadne špeciálne vedľajšie účinky, okrem poklesu libil a neustáleho zaťaženia slzami. Dobrý manžel všetko toto ticho trvá. Nedávno prešiel ultrazvukom na kontrolu. Všetko je v poriadku. Môj doktor povedal, že na konci Vizanna by mal byť Duphaston opitý, pretože nezaručuje, že M. začne vôbec. Stal som sa bdelým a konzultoval som s iným lekárom, ktorý

Znalí ľudia, povedzte mi, prosím, je poznámka o materskej dovolenke v zošite (to je 70 dní pred pôrodom a 70 dní po, ak správne rozumiem)? Zaznamenáva sa rodičovská dovolenka pre deti do 3 rokov? "Účtovníctvo. Daní. Right “, 2005, N 45 Otázka: Náš personál sa podieľal na mojich prácach.

Ako okamžite po zrušení Vizany je možné otehotnieť, ako otehotnieť populárnymi prostriedkami Martha

Po dozrievaní pôsobením iného hormónu, uvoľňovaní folikulu, zrelé vajíčka praskne - tento proces sa nazýva ovulácia. Ako okamžite po zrušení môžete otehotnieť Zdieľam s vami sedem najčastejších chýb na ceste do tehotenstva, a veľmi dúfam, že táto skúsenosť vám pomôže! Priznáva k svojmu článku, že rozhodnutie mať dieťa “sa stretlo s prejavmi diskriminácie a skutočným posmechom zo strany zdravotníckych pracovníkov.

Existuje aj tzv. „Očakávanie tehotenského syndrómu“ - pár chce získať veľmi silné dieťa, ale keď sa tehotenstvo nevyskytne, mladá panika sa šíri, čo bráni procesu Ono. Koncepcia sa vyskytuje v dôsledku adhézií v končatinách, ktoré maternica zasahuje do ovulácie, oplodnenia a uchytenia vajíčka plodu. Dokonca aj starí liečitelia nazývali čarovnú šalviu trávu. Prestávka, ale nie viac ako 3-4 dni pre potrebu zlepšiť kvalitu spermií. Pokúste sa to prekonať. Tiež som šiel do mojej babičky, ktorá ma vykúzlila. Táto metóda in vitro pomáha fertilným rodičom plánovať narodenie dvojčiat.

Sobotu, utorok a nedeľu ovládajú planéty Saturn, Mars a If, ktoré sú škodlivé z Vedic pohľadu Astrológie. Slnko sa nedá bez mazania používať vaječný bielok - prirodzene a bezpečne! pre dieťa budú tieto faktory veľmi nepriaznivé. Ak je to n

Súvisiace témy

po lapara na odstránenie ohnísk endometriózy, bol som predpísaný Vizanna, o 6 mesiacov neskôr som prestal piť Vizanna, 3 dni uplynulo, moje obdobie prišlo včas. Cítim bolesť v ľavej časti brucha. Kým Vizan videl mesačne chodil pravidelne, ale žalúdok nebol chorý. A potom som prestal piť, dokonca ani mesiac neprejdil, bolo to len dva dni, prišla menštruácia, bolesť žalúdka. Je možné, že sa zrušenie víza prejaví tak rýchlo? Okrem toho, uprostred cyklu sa uskutočnilo ultrazvukové vyšetrenie, zistil sa veľký folikul, bolo im povedané, že je najpravdepodobnejšie, že Visana bola na pozadí, ale nebola to skutočnosť, že bol spoluovládajúci. Teraz si myslím, že ak prišli mesačne, potom je tu záruka, že folikul sa vyriešil. vysvetlite mi to prosím

Povedz mi, prosím, je pravda, že Byzanna a alkohol nie sú povolené?

Hosť
Trvalo 6 mesiacov, teraz udržiavacia liečba a kontrola
podporná starostlivosť - čo ste dostali? A čo vymenuje Byzanna?

Dievčatá! Čo je chránené?

Ahoj dievčatá! Povedz mi, ako ste chodili mesačne počas recepcie Vizanny (Abundant alebo nie a za koľko dní?)

Ahoj dievčatá! Povedz mi, ako ste chodili mesačne počas recepcie Vizanny (Abundant alebo nie a za koľko dní?)

Išiel som len na prvý balíček. Po jednom nepretržitom mazaní po dobu dvoch mesiacov. potom znovu zlomiť a znova namočiť. Teraz dokončujem 5 balíčkov a pravdepodobne je čas zviazať. Príliš veľa z týchto piluliek strane.

Ahoj dievčatá! Povedz mi, ako ste chodili mesačne počas recepcie Vizanny (Abundant alebo nie a za koľko dní?)

Dievčatá, povedz mi, mám 6 mesiacov a všetky dni sú hojné a môj žalúdok bolí. Je to normálne? Čítal som, že naopak, keď vezmete Vizanu, mali by ste byť len mazanica?

Dasha, čo piješ?

Dasha, čo piješ?

prvý. 2 týždne

potom je to normálne. Mal som to isté.

A koľko dní vydržali?

HELLO VŠETKO! 6 MESIACOV PRIJAL VIZANNU-ENDOMETRIÓZU. PO OPAKOVANEJ SKÚŠKE DOKUMENT UZNÁVAL, ŽE MÔŽETE PLÁN DETI. MESIACI PO UKONČENÍ PRIJATIA PRÍJMU BOLI V 2 MESIACOCH, ALE JE TO VEĽMI O ČINNOSTI. TERAZ HLAVNÝ PROBLÉM A POSLEDNÉ MESIACE JE STRATIA VLASU. CATASTROFICKY JEDNA LOST. JEDNA A MASKY A DROGY SAW. NIE JE POMOC. POTREBUJTE VŠETKO

Zdravím! Dievčatá majú krvácanie kvôli užívaniu Vizany?

HELLO VŠETKO! 6 MESIACOV PRIJAL VIZANNU-ENDOMETRIÓZU. PO OPAKOVANEJ SKÚŠKE DOKUMENT UZNÁVAL, ŽE MÔŽETE PLÁN DETI. MESIACI PO UKONČENÍ PRIJATIA PRÍJMU BOLI V 2 MESIACOCH, ALE JE TO VEĽMI O ČINNOSTI. TERAZ HLAVNÝ PROBLÉM A POSLEDNÉ MESIACE JE STRATIA VLASU. CATASTROFICKY JEDNA LOST. JEDNA A MASKY A DROGY SAW. NIE JE POMOC. POTREBUJTE VŠETKO

A moje vlasy lezú, dievčatá. Pravdepodobne takéto bočné ((
Dúfam, že po zrušení bude všetko normálne (((

Nenašiel som liek, bola tam celá doska, môžem predať (500 rubľov) Balenie a anotácia na sklade Petrohrad.

Liek sa nezmestil! Celý tanier zostal.Budem predávať 500 rubľov, St. Petersburg, [email protected]/Write.

Mal som endometriálne cysty a endometriózu, v marci urobili laparoskopiu, teraz pijem Vizann (dokončím prvý balíček). Ale bolesti v žalúdku a pás stále stávajú. Povedz mi, je to normálne? Kto má nejaké príznaky po laproscopia? A kedy bude bolesť prejsť?

Mal som endometriálne cysty a endometriózu, v marci urobili laparoskopiu, teraz pijem Vizann (dokončím prvý balíček). Ale bolesti v žalúdku a pás stále stávajú. Povedz mi, je to normálne? Kto má nejaké príznaky po laproscopia? A kedy bude bolesť prejsť?

Videl som po laparoskopii 4 balenia - bolesti boli neustále v bruchu av dolnej časti chrbta. Jej vlasy vypadli a jej nohy boli bolestivé. Nezmysel tejto Byzanny.

Nina, pijem Byzannu na tretí mesiac, vlasy mi vypadnú a nohy mi začnú ubližovať. Hovoríte, že ste mali aj tieto príznaky? Je možné spojiť sa s recepciou Vizany? A čo ste urobili: okamžite prestať piť alebo piť obal?

Nakoniec mi povedz, čo sa stalo? a cysty?

Nina, pijem Byzannu na tretí mesiac, vlasy mi vypadnú a nohy mi začnú ubližovať. Hovoríte, že ste mali aj tieto príznaky? Je možné spojiť sa s recepciou Vizany? A čo ste urobili: okamžite prestať piť alebo piť obal?

Dokončil som balenie, nemôžete hádzať hormóny. A teraz lietam po boku - nohy a vypadávanie vlasov. To je nepochybne dôsledok prijatia Byzanny. Krv na Visanna môže zhrubnúť a môže sa objaviť tendencia k trombóze. preto bolesť v nohách

Vďaka za odpoveď! Nina, povedz mi, odišla bolesť v nohách alebo čo?

dievčatá, všetky vedľajšie účinky môžu byť udržané.To je taký nezmysel v porovnaní s bolesťou, ktorá spôsobuje endometrióza. Som 38 rokov a mám v pláne mať tehotenstvo po liečbe, pretože endometrióza je najlepšie liečená tehotenstvom, s endometriózou, len 2. je buď umelá menopauza alebo tehotenstvo.To je to, čo vám hovorím ako lekár.

Tehotenstvo Endometrióza som neliečila, pozrime sa, čo IR dáva.

Tehotenstvo Endometrióza som neliečila, pozrime sa, čo IR dáva.

UMELÝ (alebo drogová menopauza), ku ktorému dochádza počas liečby liekmi ako Zoladex, Lyukrin alebo Buserelin, sa nelíši od prirodzenej menopauzy v prejavoch, okrem toho, že menopauza je reverzibilná - po zrušení liečby sa obnoví funkcia vaječníkov a menštruačný cyklus.
O veku - pokiaľ viem, mladé dievčatá od 18 rokov a ženy pred menopauzou sú často predpisované na urýchlenie jedenia. menopauzy pre med. indikácie.
Už som si vzal Bucerelinove zábery. Teraz pijem Byzannu. Pozrime sa, čo sa stane.

Dobrý deň všetci! Povedzte mi, prosím, ako dlho bude trvať? Po prvom mesiaci prijímania vizanky bola menštruácia oneskorená na 5 dní, ale nie plnohodnotná pani prišla, ale tá pach, ktorá sa deje 16 dní, lekár povedal, že príde po druhom menštruačnom období. Nemôžem na to prísť.

ARTIFICIAL (alebo drogová menopauza), ktorá sa vyskytuje na pozadí liečby liekmi ako Zoladex, Lyukrin alebo Buserelin, sa nelíši od prirodzenej menopauzy na prejavoch, okrem toho, že drogová menopauza je reverzibilná? po zrušení liečby sa obnoví funkcia vaječníkov a menštruačný cyklus.
O veku - pokiaľ viem, mladé dievčatá od 18 rokov a ženy pred menopauzou sú často predpisované na urýchlenie jedenia. menopauzy pre med. indikácie.
Už som si vzal Bucerelinove zábery Teraz pijem Byzannu. Pozrime sa, čo sa stane.

Dievčatá, povedzme:
1) Prečo nemôžete prestať užívať Visanna (ak sa objavia závažné vedľajšie účinky)?
2) Mám 29. ak nemám v pláne B (nie od kohokoľvek), čo mám robiť v tomto prípade? stále piť?

a čo znamenajú "výkyvy nálady"? veľmi tvrdý, alebo tak tolerantný?

a čo znamenajú "výkyvy nálady"? veľmi tvrdý, alebo tak tolerantný?

Dokončujem prvé balenie Zmena štruktúry je rovnaká ako u PMS (aspoň pre mňa) a necítim sa ako vedľajší efekt.

Môj prvý mesiac nič necítil a teraz. Nízka bolesť chrbta, bolesť v dolnej časti brucha, nespavosť a najhorší výtok, ako je menštruácia, je už 20 dní stará, necítim sa ako zmena nálady.

A prečo bolesť? Išiel si k lekárovi?

Aké sú dôvody, prečo môže žalúdok a dolná časť chrbta ublížiť? Laproscapia je zle vykonaná, alebo vedľajší účinok kvôli visanna.

Ešte som nebol liečený lekárom. v ten istý deň, 5 dní, teraz je to mätúce, bolesti sú jednoducho tolerovateľné, takže nebežím, ale nerozumiem, taká dlhá doba krvácania je normálna, čítam, že iní idú do prvého mesiaca alebo vôbec nechodia. Vo všeobecnosti nechápem, čo mám robiť.

Skončil som pitie Vizann pred pol rokom, lapara bol takmer pred rokom, vďaka Bohu, všetko je v poriadku, neexistuje endometrióza! !

Prečítajte si pokyny alebo vysvetlite svojmu lekárovi! mazanie bude neustále, mal som 3-4 mesiace. recepcia vizanny. Ale nebola tam žiadna bolesť, naopak som konečne cítil ľahkosť a to, čo to je, keď spodná časť brucha a dolnej časti chrbta netiahnu, nebolí a nebolí)) skončila piť Vizannu pred pol rokom, kolo bolo skoro pred rokom, ďakujem Bohu zatiaľ všetko je v poriadku , neexistuje endometrióza! Jediná vec, ako otehotnieť sa ešte nestalo, ale zatiaľ sa snažíme len na krátky čas, robím testy. Veľa šťastia všetkým!

Fórum: Zdravie

Novinka pre dnešok

Populárna dnes

Užívateľ stránky Woman.ru chápe a akceptuje, že nesie výhradnú zodpovednosť za všetky materiály, ktoré čiastočne alebo úplne zverejnil prostredníctvom služby Woman.ru.
Užívateľ stránky Woman.ru zaručuje, že umiestnenie materiálov, ktoré im boli predložené, neporušuje práva tretích osôb (vrátane, ale nie výlučne, autorských práv), nepoškodzuje ich česť a dôstojnosť.
Užívateľ stránky Woman.ru zasielaním materiálov má teda záujem o ich uverejnenie na stránke a vyjadruje svoj súhlas s ich ďalším používaním redaktormi stránky Woman.ru.

Použitie a dotlač tlačených materiálov na stránke woman.ru je možné len s aktívnym odkazom na zdroj.
Použitie fotografických materiálov je povolené len s písomným súhlasom správy lokality.

Umiestnenie duševného vlastníctva (fotografie, videá, literárne diela, ochranné známky atď.)
na stránkach woman.ru je povolené len osobám, ktoré majú všetky potrebné práva na takéto umiestnenie.

Copyright (c) 2016-2018 Hurst Shkulev Publishing LLC

Vydanie siete "WOMAN.RU" (Woman.RU)

Certifikát o registrácii hromadných médií EL č. FS77-65950, vydaný Federálnou službou pre dohľad v oblasti komunikácie,
Informačné technológie a masové komunikácie (Roskomnadzor) 10. júna 2016. 16+

Zakladateľ: Spoločnosť s ručením obmedzeným “Hurst Shkulev Publishing”

Pin
Send
Share
Send
Send