Hygiena

Návod na použitie tampónov Fohow Guyfei Bao

Pin
Send
Share
Send
Send


Existuje mnoho ľudí, ktorí majú pollinosis. Vieme, čo to je, áno? To je alergia na kvet. Mám pacienta, ktorý má neplodnosť spojenú s pretrvávajúcimi zápalovými procesmi vo veku 30 rokov, to znamená uro-gynekológiu iného druhu, ktorá má myómy, ktoré neustále zapálené, voľné krčky, neustále zlé šmuhy, to znamená zápalové procesu. Tam bola ureaplasmóza, je teraz liečená, ale napriek tomu jej stav zostal veľa byť požadovaný.

To všetko hovorím pre mojich kolegov. A keďže dievča je tiež alergické, žena, jej matka je lekárka, pracuje ako laborantka v jednej z našich nemocníc. Vzala jej dcéru a viedla ju za ruku k lekárovi, ktorý ju v zásade vždy sledoval. Gynekológ sa našťastie ukázal ako šikovná žena, nevedela, čo to bolo (ukazuje balenie tamponov Phoenix Fohow).

Chcem to znova povedať a zdôrazniť hanbu mojich kolegovže keď žena vezme tento Fohow tampon a pôjde sa poradiť so svojím gynekológom, pýta sa: "Čo je to, môžem si ho dať?" Vychádza z "najchytrejších" odpovedí: "Ste absolútne zakázaní!"

Vždy sa pýtam na otázku: "Viete, čo to je? Videli ste, ako to funguje?" Ako môžete, bez toho, aby ste vedeli, čo to je, uviesť nejaké odporúčania?

Ukázalo sa, že gynekológ je kompetentná a inteligentná žena. Bola k nej daná žena, tam bol priniesol tampon Phoenix a požiadaný, aby bol umiestnený, pretože pacient sa bál, že nebude schopný tampon vložiť správne do pošvy. Gynekológ položil tampon a po troch dňoch ho odstránil.

Bola šokovaná tým, čo videla, pretože na tampóne vyšli zrazeniny, ktoré vyzerali ako komprimované fibrínové vlákna, to znamená, že vyšli z mnohých, ako sú handry (porovnanie samotných pacientov), ​​filmy, drozd a tvaroh. To je všetko, čo niekde sedel v rohoch v skrytej forme, to všetko začína vychádzať z maternice, von z pošvy.

Ale okrem toho, zmenený, zapálený, voľný krčka maternice za tri dni sa prakticky vrátil do normálu. Toto je posledný gynekológ. Povedala: „Nikdy som nevidela, že by sa sliznica takto po troch dňoch zotavila týmto spôsobom.

Žena je teraz pod dohľadom, pretože chceme opraviť jej stav, pokiaľ ide o myómy a neplodnosť, to znamená, že tieto problémy sa riešia na týchto liekoch. A preto si myslím, že tiež povieme a ukážeme naše ďalšie výsledky pozorovania, nasnímame ďalšie video.

Čo ešte chcem povedať. Veľké množstvo žien označuje normalizáciu menštruačného cyklu, to znamená takmer každé áno. V akom ohľade: ak má dievča ženu, žena má ťažké obdobia, bolestivé, potom sa stávajú strednými, tri alebo štyri dni. Existuje viac ako tucet pacientov, ktorí prichádzajú a hovoria, že som mal vždy sedem až osem dní, veľmi bolestivé, veľmi hojné a potom mazané, po nastavení tampónov Fohow - tri až štyri dni, mierne, v normálnom režime, bezbolestné obdobia ,

Veľmi pekný kozmetický efekt, povedal som, kvôli sprísneniu vaginálnej steny a maternice. To znamená, že ženy, ktoré porodia, sa stanú vo vnútri ako pôrod, čo je pre našich mužov veľmi príjemné, pretože veľkosť pošvy sa znižuje.

Sexuálny život takého manželského páru teda získava nové nuansy príjemne. Mužom sa to vždy páči. Ženy sa to tiež páči, pretože žena kvôli tomu, že tu tiež zahŕňajú také bylinky, ktoré zvyšujú reaktivitu ženy, ženy ľahšie dosiahnuť orgazmus.

To je tiež zaujímavé, je to poznamenal dobrý polovica pacientov a všetci majú radi taky. Okrem toho, príjemný kozmetický účinok, už som povedal, tým, že zlepšuje hormonálne hladiny, normalizuje, zlepšuje tvar, zlepšuje tvar prsníka, je tiež veľmi populárny u žien.

Okrem toho, kozmetický efekt, vekové pigmentové škvrny, ku ktorým dochádza v dôsledku hormonálnej nerovnováhy, tiež odchádzajú. To je, chápete, normalizácia ide úplne hormonálna rovnováha všetkého.

Existujú prípady, keď sa na pozadí použitia tampónov Fohow absorbujú uzliny štítnej žľazy. Okamžite vám poviem, že hormonálne pozadie je úzko prepojené a hneď ako vaječníky začnú zlyhávať, okamžite sa začnú meniť štítna žľaza. To znamená, že nodulárna forma strumy v premenopauzálnom období je teraz veľmi častým javom.

Máme tiež pacientov, ktorí potvrdili resorpciu uzlín v štítnej žľaze ultrazvukom. Máme pacientov, ktorí potvrdili normalizáciu nadobličiek, ktoré sa tiež zmenili v dôsledku menopauzy atď.

To isté, výsledky sú potvrdené ultrazvukom, keď je funkcia nadobličiek normalizovaná. Existujú výsledky, keď tvrdené ovocie opúšťa maternicu. Plod, zamrznuté tehotenstvo, ktoré nestratili gynekológovia a chýbala mu samotná žena. Keď sa z maternice, je všeobecne známe, aký druh vzdelávania.

Jedna žena zavolala, povedala, že niečo mi vyšlo so srsťou, zelenou hlavou. No, to je samozrejme rarita. Zvyčajne je žena normálna, ktorá je prakticky zdravá, len čistiaca. To znamená, že som nevidel jednu ženu, ktorá by na týchto tampónoch nemala upratovanie.

Na VŠETKO, bez výnimky, jedia potravinové doplnky, nejedia, sú gynekologicky zdravé, ako veria alebo nie, všetci majú očistu. To znamená, že tu je všetok odpad, ktorý je v našej maternici, v panvovej dutine, všetko je zobrazené.

Je zaujímavé, že sme mali prípad, keď žena povedala, že je diabetická a má veľa chorôb a hovorí: „Vždy som hovorila, že mám len jedno miesto zdravé a že nikto nepotrebuje“. Keďže má 60 rokov a hovorí, ja, ako to bolo, už nežijú s manželom a gynekológ tam len zriedka klesá. Foto. Nikdy nemám žiadny výtok, to znamená, že je všetko suché, všetko je čisté, nepoužívam tesnenia.

Tu položila tampon Phoenix a druhý deň išla k svojej dcére na jej narodeniny. Predtým, než sa dostala k bráne, hnis, plodná hnis vylial z jej maternice, z pošvy. Navyše, slušné množstvo niekde pol litra. Len sa jej podarilo skočiť dovnútra, dcéra vyzvala, aby priniesla vodu na umývanie.

Takže tu ste, žena, ktorá sa považovala za zdravú. To znamená, že tieto tampony Phoenix stále odhaľujú patológiu, ktorá je pre nás skrytá. Nevieme, že máme niečo. Tu dali tampon, niekde sa niečo nahnevalo, niečo sa stalo.

Áno, vec je samozrejme jedinečná, chápem. Chápem, že počúvanie je úžasné a zaujímavé. Stále je tu zaujímavá nuancia. Tieto tampóny chránia ženu pred znečistením zvonku. Aký plán? Mnohí teraz idú do bazéna, mnohí teraz idú do sauny. To znamená, že už hovorím o telesnej kultúre, o kultúre starostlivosti o seba.

Tieto tampóny potrebuje každá žena s rešpektom., To znamená, že teraz hovoríme o ženách, ktoré sú naozaj ženy, ktoré chápu, že sa musia angažovať sami v sebe. A teraz, keď potrebujete, aby niektoré z vašich obľúbených miest v poriadku, je jasné, myslím, že každá žena, ktorá chce milovať, chce byť milovaný, chce byť jednoducho zdravé, pretože existuje veľa patológií v tejto oblasti.

To znamená, pozrite sa, teraz dokonale vieme, ako sa do bazéna nakupuje pomoc, ako ľudia chodia do sauny a často sú situácie, keď ľudia z bazéna prinášajú zo sauny niečo zlé. Aby ste sa vyhli týmto problémom, položte tampon Fohow. Má silný, už som povedal, antibakteriálne, anti-fungálne akcie a žena za ušami pri návšteve bazéna, pri návšteve sauny, pri cestovaní vo vlaku. Žena je chránená pred možnými námietkami.

To je takhle. Po potrate, to isté, po operácii - to isté.

Pons Tampons Fohow

Viac ako 75% žien má skryté alebo chronické gynekologické ochorenia spôsobené rôznymi príčinami. Je dôležité, aby sa včas predišlo vzniku takýchto chorôb alebo aby sa s nimi zaobchádzalo správne, s použitím účinných liekov.

Tampóny Fohow, vytvorené podľa antických metód tradičnej čínskej medicíny, sú prírodné prípravky, ktoré sa používajú na obnovu zdravia žien a sú uznávané po celom svete a sú účinné pri liečbe a prevencii mnohých gynekologických ochorení a majú pozitívny vplyv na kožu pacienta, jeho vnútorný stav.

Forma uvoľnenia a zloženie fondov

Tampony boli vytvorené spoločnosťou Fohou, ktorá zohľadnila tradičné recepty čínskej medicíny a predstavila úplne unikátny produkt.

Nástroj je k dispozícii v malej zapečatenej krabici, ktorá obsahuje šesť GuifayBaoFohow šiestich tampónov kapsúl po 1 gramu. Všetky kapsuly sú vyrobené vo forme malých guľôčok a sú balené v špeciálnych vreckách.

Zloženie tampónov je úplne prirodzené a založené na bylinnej medicíne. Ako zložky sa používajú iba čínske prírodné rastlinné zložky, ktoré majú priaznivý účinok na organizmus a podporujú rýchle zotavenie aj pri ťažkých ženských ochoreniach. Sú tiež vynikajúcou prevenciou gynekologických ochorení.

Indikácie pre použitie tampónov Guyfey Bao Fohow

Liek je potrebný na regeneráciu ženského tela a je zapojený do integrovanej liečby gynekologických problémov. Už pri prvom použití kapsúl sa prejavia výrazné výsledky: farba pleti sa zlepší, práca reprodukčného systému sa upraví, hormonálna rovnováha sa vráti do normálu.

Ale skôr ako použijete tampóny Fohou, mali by ste vedieť, na čo sú určené. V takýchto prípadoch sa odporúča ich použitie:

 • časté návštevy toalety,
 • neschopnosť počať dieťa
 • prítomnosť erózie,
 • zápalové procesy v sliznici maternice,
 • kandidóza,
 • rast polypov na genitáliách
 • objavenie sa cyst
 • zápal vaječníkov,
 • vaginitída,
 • rôznych infekcií.

Tento účinný nástroj je pomocným liečivom na komplexnú liečbu a tiež vďaka prevencii gynekologických ochorení vďaka svojmu jedinečnému zloženiu.

Liek je umiestnený ako univerzálny produkt s preventívnym a terapeutickým účinkom, preto bude účinný pre každú modernú ženu.

Výhody tampónov

Vďaka unikátnemu zloženiu a plnej prirodzenosti má tento nástroj niekoľko výhod oproti iným liekom. Tampony je možné použiť pre:

 • Diagnóza prítomnosti ochorenia. Zavedenie jedného tampónu pomôže posúdiť výber a pochopiť, či sa obávať.
 • Čistenie tela: iba jedna kapsula odstráni toxíny a nečistoty z maternice.
 • Komplexná liečba gynekologických ochorení: Tampóny Guayfeibao od spoločnosti Fohow sa používajú ako pomocný produkt s inými liekmi na ženské choroby.
 • Prevencia: použitie tampónu len raz alebo dvakrát mesačne pomôže chrániť sa pred mnohými gynekologickými ochoreniami, privedie váš reprodukčný systém do tónu.
 • Omladenie tela priaznivým účinkom na ženské a hormonálne systémy. Výsledkom je zlepšenie pleti, vyhladenie vrások, kruhy pod očami, zmiznutie škvŕn na koži.
 • Liečba neplodnosti: Produkty Fohow účinne čistia systém a regulujú jeho správnosť práce s neplodnosťou, ktorá sa pozoruje pri obštrukcii vajíčkovodov alebo nesprávnej acidobázickej rovnováhe vo vagíne.

Kompozícia obsahuje čínske špecifické byliny, ktorých hlavnou funkciou je zvýšenie funkčnosti a citlivosti buniek, kontrakcií maternice, eliminácia odumretých buniek, stagnácia krvi, znečistenie. To pomáha predchádzať zápalu v tele.

Nasledujúce prísady sú prítomné v starostlivo premyslených množstvách v tampónoch spoločnosti Phoenix Fohow:

 • spálený kamenec,
 • koreň rebarbory
 • borneol,
 • Japonská gircha,
 • Akátové extrakty z katechu, t
 • izolované látky zo Sophora zožltnutia, t
 • lzhelnicchnitsa pleasant,
 • vŕtačka
 • izolovaný extrakt zo semien stromu draka,
 • farbistý bodliak.

Pretože zloženie je úplne prirodzené, niektoré zložky môžu spôsobiť alergie. Preto sa najprv odporúča skontrolovať, či máte negatívnu reakciu na jeden z rastlinných prípravkov, a potom začať užívať liek.

Spôsob použitia

Na dosiahnutie požadovaného účinku z tampónov Fohou musí byť aplikácia správna. V tomto prípade sa zotavenie začína po prvej kapsule a pri prechode celého priebehu sa žena bude cítiť omnoho lepšie.

Návod na použitie tampónov Fohou:

 1. Dôkladne si umyte ruky a umyte si vagínu antiseptikom.
 2. Nasaďte si jednorazovú rukavicu, otvorte obal a vytiahnite jednu kapsulu.
 3. Vložte tampon do vagíny, pričom nechávajte niť vonku.
 4. Liek je ponechaný vo vagíne tri dni.
 5. Po odstránení tampónu sa má vagína prepláchnuť.

Použite tampony ako profylaktické alebo terapeutické činidlo. V prvom prípade stačí jeden tampon, ale na účely liečby musíte absolvovať celý kurz, ktorý pozostáva zo 6 procedúr.

Počas užívania lieku by sa mali zohľadniť tieto odporúčania:

 • kapsula sa môže vložiť do teplej vody na 20 sekúnd, ak má žena suchú vagínu,
 • medzi jednotlivými postupmi musí trvať najmenej dva dni, t
 • pomocou liekovej sprchy, na ktorú by ste mali rozpustiť tampón vo vode.

Tento liek je účinný, ak ste mali nechránený sex. Potom jej použitie zabraňuje prenikaniu infekcie do tela.

kontraindikácie

Liek je veľmi účinný pri chorobách žien. Tampony s maternicovým polypom Fohow Phoenix maternice čistí a úplne obnovuje zdravie pacienta. Taktiež zvyšujú tón reprodukčného systému, zabíjajú infekcie, zabraňujú kontaminácii a chránia genitálie pred chorobami.

Pri užívaní drog však existuje niekoľko kontraindikácií:

 • Nezavádzajte tampony tehotné, dojčiace matky a panny. To je nebezpečné a môže spôsobiť mnohé negatívne následky.
 • Ženy, ktoré podstúpili operáciu, sa odporúča odložiť užívanie kapsúl na obdobie troch mesiacov.
 • Nástroj sa nepoužije počas menštruácie, sedem dní pred začiatkom liečby a do troch dní po ukončení liečby.

Je potrebné vziať do úvahy skutočnosť, že terapia nezabezpečuje sexuálnu aktivitu ani užívanie alkoholu. Keď je priebeh ukončený, má sa vykonať douching a čakať aspoň tri hodiny, po ktorom môžete začať sexuálny život.

Lekári recenzia

Liečbou tampónov Pearl, môžete dosiahnuť tie účinky, ktoré často ani dať inzerované syntetické drogy. Úplne prírodné zloženie ochráni ženské telo pred negatívnymi účinkami.

Produkty spoločnosti Fohow už získali veľa spätnej väzby od lekárov, ktorí si uvedomujú svoju vysokú účinnosť.

Jeden z popredných gynekológov Valentina Trofimenko:

„Po zoznámení sa s týmto produktom som dospel k záveru, že je to jedna z najužitočnejších pre modernú ženu. Jedno použitie tamponu prispieva k odstráneniu nahromadených nečistôt, ktoré boli skryté v reprodukčnom systéme. Ovplyvnili telo pacienta a spôsobili zápal. Toto je jediný liek, ktorý sa podarilo za tri dni obnoviť vaginálnu sliznicu a zlepšiť fungovanie reprodukčného systému.

Gynekológ Sergey Naumenko hovorí:

„Po absolvovaní tampónov u mnohých pacientov sa menštruačný cyklus normalizuje, steny maternice a pošvy sa sprísňujú, citlivosť sa zvyšuje počas pohlavného styku. Môžem si tiež všimnúť normalizáciu hormonálnych hladín av dôsledku toho zlepšenie tvaru, tvaru a stavu pokožky prsníka. “

Doktorka Anna Malyukova:

„Odporúčam liek všetkým mojim pacientom. Dokonca aj keď je žena úplne zdravá, mala by vykonávať preventívne postupy. V mojej praxi sa vyskytlo mnoho prípadov, keď boli ochorenia u pacientov v latentnej forme. Na zabránenie vzniku chorôb a ich chronických foriem by ste mali používať kapsuly. S ich správnym používaním sa pozoruje regenerácia a omladenie tela. “

Nástroj by sa mal používať pod dohľadom gynekológa, ktorý bude sledovať priebeh liečby a bude schopný správne kombinovať liek s liekmi. V tomto prípade budete mať pozitívny účinok z recepcie a môžete sa postarať o svoje telo.

Vlastnosti tampónov

Moderné tampóny Fohou sú ponúkané vo vhodnom boxe. Tu je každá guľa v jednotlivom balení. Hlavným znakom tohto lieku je Zahŕňa mnohé komponenty zariadení:

 • koreň rebarbory,
 • spálený kamenec,
 • žltá sophora,
 • farbivo bodliak
 • borneol,
 • drill.

Toto je niekoľko zo všetkých použitých bylín. Recept bol vzatý starý.

Špecialisti dlhodobo priniesli do laboratória nástroj s bohatou a takmer univerzálnou kompozíciou. Jediná kontraindikácia je individuálna intolerancia akejkoľvek zložky.

Princíp činnosti znamená

Guyfey Bao Fohow môže ovplyvniť celé telo.Po jej použití si ženy všimnú zlepšenie nielen v oblasti genitálií, ale aj komplexným spôsobom. Má na tele veľa činov:

 • dezinfekčné prostriedky,
 • protizápalové,
 • protisvrbivé
 • ktorá vychádza krvácanie,
 • liek na zmiernenie bolesti
 • anti-aging,
 • upokojujúce.

Pre takmer každú ženu sú tieto vlastnosti nevyhnutné. Tampóny Guyway Bao v návode navyše sľubujú normalizáciu menštruačného cyklu. S týmto nástrojom, bojovať s existujúcimi chorobami, alebo robiť pravidelnú prevenciu na udržanie zdravia.

Prevencia a liečba

V porovnaní s pozitívnymi účinkami na organizmus, Guyfei Bao tampóny cena symbolická, Aktívne sa využívajú na celkové zotavenie. Často používané lieky na riešenie problémov s koncepciou. Pomáhajú vyrovnať sa s rôznymi infekčnými a baktericídnymi ochoreniami. Je to ideálna možnosť na doplnenie komplexnej liečby polypov, cyst a dokonca aj nádorov. Močový systém tiež funguje lepšie s Guifei Bao Fohow, problém inkontinencie je vyriešený.

Každé dievča by si malo pamätať, že tieto tampóny nie sú monoterapiou. Sú účinné ako pomoc. Ak sa vyskytne akýkoľvek problém, mali by ste sa obrátiť na svojho gynekológa za účelom komplexnej liečby. V budúcnosti je ľahké ho posilniť pomocou tohto nástroja čínskej tradičnej medicíny.

Kľúčové výhody

Podľa pokynov Tampóny Guyfei Bao sa odporúčajú pre každú ženu na nasledujúce účely:

 1. Nástroj je moderným prostriedkom autodiagnostiky. Podľa výtoku po injekcii je ľahké pochopiť, či existujú choroby reprodukčného systému. Zmeny v hliene naznačujú, že existuje gynekologická patológia av budúcnosti by ste sa mali poradiť s lekárom.
 2. Očista. Postupom času sa v sliznici akumulujú rôzne nečistoty, baktérie a mikróby. Pomocou tampónov je ľahké sa ich zbaviť.
 3. Pomocná terapia. Vďaka použitiu tohto nástroja sú mnohé zápalové a infekčné ochorenia oveľa rýchlejšie.
 4. Omladenie. Vzhľadom na zlepšenie hormonálneho pozadia, výborný stav kože, vlasov, zubov je zachovaná.
 5. Prevencia. Pravidelné používanie vám dáva možnosť nákupu rezistencie voči gynekologickým ochoreniam.
 6. Pomoc pri neplodnosti. Často žena nemôže otehotnieť, ak má prekážky v skúmavkách. V dôsledku stiahnutia znečistenia sa zvyšuje šanca.

Ak chcete dosiahnuť pozitívny účinok pri používaní, postupujte podľa pokynov. Je potrebné skontrolovať neporušenosť tampónu, do neho vstupovať čistými rukami, po sprchovaní, použitím jednorazových rukavíc.

Pred použitím sa poraďte s lekárom, Nástroj môže byť bezpečne považovaný za univerzálny. Pomáha riešiť mnohé ženské problémy a udržuje telo v dobrom stave.

Nástroj Recenzie

Mnohé ženy už tieto tampóny používajú a poznajú ich vlastnosti.

Napriek ubezpečeniam lekára, že všetko je v poriadku, som neustále cítil nepohodlie. Dokonca aj mierne svrbenie po menštruácii podráždené. Riešením problému boli tampóny Fohou. S nimi som zabudol na všetky problémy.

Po prvom použití intímneho života sa výrazne zlepšila! Možno mi mikróby a baktérie zabránili v úplnom pocite, možno mi pomohlo zúženie vagíny, ale bol som veľmi rád. Pravidelne absolvujte kurzy. Som rád, že som našiel tento nástroj.

Ďakujem za skvelý nástroj. Vďaka tamponom Foo zabudol na nepohodlie. Najviac šťastná kompozícia. Existuje mnoho výťažkov a bylín. Som si istý, že mi neublíži telo.

Zloženie takého tampónu

Foamp tampony v ich vzhľade pripomínajú malú guľu, ktorá je vo vnútri naplnená zmesou rôznych bylín. V jednom balíku je ich šesť. Každý tampón je zabalený v samostatnom vrecku a zapečatený. Hmotnosť jedného čínskeho tampónu Fokho je jeden gram. Obsahuje nasledujúce byliny: t

 • Koreň rebarbory,
 • Spálený kamenec,
 • Japonská gircha tráva, borax, borneol a niektoré ďalšie byliny,
 • Výťažok získaný z agátového dreva osobitnej odrody a semien draka, t
 • Listy falošnej haly sú príjemné.

Všetky zložky tampónov Guifei Bao Fohou, starostlivo vybrané a vyvážené v optimálnom pomere. To vysvetľuje ich účinnosť. Mnohí ľudia majú radi, že v ich zložení nie sú žiadne umelé zložky.

Indikácie a liečivé vlastnosti

Tampóny Phoenix Fohou sa používajú na liečbu a na prevenciu výskytu ochorení. Tiež sú vynikajúcim nástrojom na čistenie reprodukčného systému pred znečistením škodlivými látkami a odumretými epiteliálnymi bunkami.

Najčastejšie sa používajú na liečbu nasledujúcich ochorení:

 • Neschopnosť mať deti
 • Problémy s inkontinenciou,
 • polycystických,
 • kandidóza,
 • Erózia krčka maternice,
 • Zápalové procesy v sliznici maternice,
 • polypy
 • Zápalové procesy vo vaječníkoch,
 • Vaginitída a iné infekčné ochorenia.

Na liečenie každej z týchto chorôb bol vyvinutý samostatný priebeh liečby. Líši sa v dĺžke trvania a počte tamponov, ktoré sú na to potrebné. Na profylaxiu stačí aplikovať jeden tampón raz mesačne.

Dôležité: Perlové tampóny princeznej Foho nie sú vo svojej podstate kompletným liečivom, preto by sa mali používať v spojení s inými liečbami.

Fohou tampon pravidlá aplikácie

Aby ste mohli využívať čínske bylinné tampóny, mali by ste ich používať správne. Bohužiaľ, inštrukcia, ktorá je uzavretá v krabici s nimi, je napísaná len v čínštine. Jeho varianty v iných jazykoch nie sú pripojené. Preto stručne popíšeme ako používať tampóny Fohou:

 • Pred použitím si dôkladne umyte ruky.
 • Vaginálna dutina sa má liečiť špeciálnym antiseptikom injekčnou striekačkou,
 • Súčasťou tampónov sú gumové rukavice na jedno použitie. Musia sa nosiť pred použitím tamponu,
 • Nezabudnite ponechať vlákno vonku. S pomocou neho bude neskôr vhodnejšie ho extrahovať vonku,
 • Nástroj musí zostať vo vnútri po dobu troch dní,
 • Po odstránení tampónu umyte vagínu odvarom z bylín,
 • Priemerný priebeh liečby je šesť.

Ženy, ktoré majú problémy s vlhkosťou pošvy vagíny, pred použitím tampónu by mali byť ponorené do vody na 20 sekúnd. Po odstránení tampónu by sa pred ďalším zákrokom mala urobiť dvojdňová prestávka. Viac ako jeden priebeh liečby môže byť aplikovaný na ženy, ktoré trpia chronickými problémami v oblasti gynekológie.

záver

Tampóny Fohou sú zakázané používať pre tehotné a dojčiace matky, pretože môžu poškodiť zdravie dieťaťa. Tiež nepoužívajte pre panny a ženy, ktoré prešli nedávnou operáciou v oblasti gynekológie. Liečba tampónmi nemôže byť spustená počas menštruácie a aktívny sexuálny život a pitie nie sú povolené. Po odstránení tampónu a ošetrení vagíny odvarom z bylín, môžete mať sex po troch hodinách. Ak sa vyskytnú akékoľvek alergické reakcie, používanie lieku sa má okamžite prerušiť.

Informácie o produkte

Uzavreté kapsuly "Guyfei Bao"

 • Výrobca: Fohow
 • Balenie: 6 kapsúl
 • Čas použiteľnosti, mesiace: 24
 • Dostupnosť: Skladom

Sedem terapeutických funkcií produktu:

1. Čistenie: účinná prevencia a núdzová adjuvantná terapia pre vaginitídu, eróziu krčka maternice, prolaps maternice, zápach špecifický pre leukorrhea, zápal panvy, zápal príveskov, myóm maternice, ako aj terapiu gynekologických ochorení spôsobených plesňovými infekciami.

2. Čistenie maternice z trosky a toxínov: pomocou unikátnej adsorpčnej detoxikačnej metódy, ako je napríklad malý vysávač, sa periodicky akumuluje častice mŕtveho tkaniva v ženských pohlavných orgánoch, zvyšky krvi počas menštruácie a výsledné toxíny a ďalšie zvyšky v lone ženy rýchlo eliminujú, sú nepríjemné a špecifický zápach, zdroj plesňových infekcií je odstránený, metabolizmus je stimulovaný, produkcia kmeňových buniek je aktivovaná, stimuluje vylučovanie ženských hormónov, obnovuje sa ale Normálne fyziologické funkcie reprodukčných orgánov.

3. Zotavenie: súčasne s odstránením erózie a hnisavých látok obnovuje aj nekrotické bunky, stimuluje sekréciu žliaz, obnovuje, vyhladzuje, vyrovnáva a zvlhčuje nepravidelnosti tkanív krčka maternice a pošvy, obnovuje elasticitu a citlivosť vagíny, pomáha pri kontrakcii po pôrode, obnovuje poškodenie. a podporuje a plne obnovuje zdravú mikroflóru vnútorného prostredia orgánov.

4. Spomaľuje starnutie: obnovuje odumreté bunky, stimuluje sekréciu, obnovuje pružnosť maternice a pošvy, prispieva k zúženiu pošvy, zvyšuje citlivosť, zlepšuje sexuálnu túžbu, ako keby vracia stav panny, čo zlepšuje kvalitu sexuálneho života. Pomáha oddialiť klimakterické procesy, zmierňuje suchosť vagíny, nedostatok sexuálnej túžby, odstraňuje pocit podráždenosti a ďalšie príznaky.

5. Kozmetický účinok: zlepšuje a obnovuje normálne fyziologické funkcie ženských pohlavných orgánov, podporuje krvný obeh a aktivuje imunitné bunky, reguluje funkciu žliaz s vnútornou sekréciou, odstraňuje a odfarbuje pigmentové škvrny, dôkladne bieli pokožku, robí ju jasnou a červenavou, redukuje vrásky, a preto dáva ženám nevyčerpateľné kúzlo.

6. Zlepšenie: Guipei Bao FOHOW tamponované kapsuly sa používajú ako adjuvantná liečba chorôb a tiež ako prevencia chorôb. Po ukončení menštruácie pomôže použitie 1-2 kapsúl normalizovať metabolizmus, zmierniť gynekologické ochorenia, poskytnúť zdravú vitálnu energiu.

7. V prípade neplodnosti: tamponizované kapsuly Guifei Bao FOHOW majú regulačný účinok a čistiaci účinok na neplodnosť spôsobenú obštrukciou vajíčkovodov a stratou acidobázickej rovnováhy vnútorného prostredia vagíny.

Výhody produktu:

1. Vlastná diagnóza: použitie 1 tampónu Pearl Princezná Fohow vám umožní určiť prítomnosť gynekologického ochorenia.

2. Samočistenie: pomocou 1 tampónu Princess Pearl Fohow pomáha čistiť maternicu od toxínov a nečistôt.

3. Vlastná terapia: „Guyfei Bao“ tampóny fungujú ako adjuvantná terapia pre myóm maternice, eróziu krčka maternice, cysty ovárií a rôzne zápalové ochorenia ženského maternice.

4. Samopolohovanie: Tampony „Guifei Bao“ rýchlo zlepšujú stav pokožky tváre v prípade zožltnutia, stmavnutia a matnej farby pleti, pigmentových škvŕn, suchej pokožky, vrások a ďalších symptómov.

5. Prevencia: užívanie najmenej raz mesačne - účinná prevencia gynekologických ochorení, produkt tiež prispieva k zúženiu vagíny, zlepšuje vaginálny tón.

6. Čistenie: účinná prevencia a včasná adjuvantná terapia vaginitídy, erózie krčka maternice, prolapsu maternice, zvláštneho zápachu leukorreamu, zápalu panvovej dutiny, zápalu končatín, myómov maternice, ako aj liečby gynekologických ochorení spôsobených plesňovými infekciami.

7. Čistenie maternice zo škvŕn a toxínov: pomocou unikátnej detoxikačnej metódy kapsuly, podobne ako malý vysávač, rýchlo eliminujú periodické nahromadenie kusov mŕtveho tkaniva v oblasti ženského genitálu, zvyškov krvi počas menštruácie a výsledných toxínov a iných zvyškov v lone ženy, tiež eliminujú nepríjemné a špecifický zápach, odstraňuje zdroj plesňových infekcií, stimuluje metabolizmus, stimuluje produkciu kmeňových buniek, stimuluje vylučovanie ženských hormónov, obnovuje normálne fyziologické t skie funkciu reprodukčných orgánov.

8. Zotavenie: Súčasne s odstránením erózie a hnisavých látok produkt obnovuje bunky, stimuluje sekréciu žliaz, obnovuje, vyhladzuje, vyhladzuje a hydratuje nepravidelnosti v tkanivách krčka maternice a pošvy, obnovuje elasticitu a citlivosť vagíny, pomáha pri zúžení maternice po pôrode, obnovuje poškodený pôrodný kanál podporuje a plne obnovuje zdravú mikroflóru vnútorného prostredia orgánov.

9. Spomalenie starnutia: produkt stimuluje sekréciu, zvyšuje citlivosť, zlepšuje sexuálnu túžbu, zlepšuje kvalitu sexuálneho života. Pomáha oddialiť klimakterické procesy, zmierňuje suchosť vagíny, nedostatok sexuálnej túžby, odstraňuje pocit podráždenosti a ďalšie príznaky.

10. Kozmetický účinok: výrobok zlepšuje a obnovuje normálne fyziologické funkcie ženských pohlavných orgánov, podporuje krvný obeh a aktivuje imunitné bunky, odstraňuje a odfarbuje pigmentové škvrny, dôkladne bieli pokožku, robí ju jasnou a červenavou, znižuje vrásky, a preto dáva žene nevyčerpateľné čaro.

11. Rekuperácia: zásuvné kapsuly „Perla princeznej Fohow“ sa používajú ako adjuvantná liečba chorôb, ako aj prevencia chorôb. Po ukončení menštruácie pomôže používanie 1 - 2 kapsúl normalizovať metabolizmus, zmierniť gynekologické ochorenia a poskytnúť zdravú vitálnu energiu.

12. V prípade neplodnosti: kapsuly majú regulačný účinok a čistiaci účinok na neplodnosť spôsobenú obštrukciou vajíčkovodov a narušením acidobázickej rovnováhy vnútorného prostredia vagíny.

Výťažok z dračích stromov,
Rebarbora koreň
Sušené zrelé plody Monnier bumboot, t
Pseudo-smrekovec je príjemný,
Acacia catechu,
Farbenie svetiel
Spálený kamenec,
Sófora je žltkastá,
Bornei camphor,
Gircha japončina,
Borax a iné vzácne rastlinné zložky TCM.

Aké vlastnosti majú tampony?

Staroveká čínska metóda zahŕňa komplexný účinok na telo prostredníctvom ľudského reprodukčného systému. Tampóny Guipei Bao majú preto vďaka svojmu jedinečnému zloženiu nasledujúci účinok:

 • dezinfekčné prostriedky,
 • protizápalové,
 • protisvrbivé
 • redukčné,
 • ktorá vychádza krvácanie,
 • analgetikum,
 • tonic,
 • preventívne,
 • protinádorové,
 • anti-aging,
 • upokojujúce.

Okrem toho je nástroj schopný normalizovať menštruačný cyklus a posilniť funkciu pohlavných žliaz. Všetky tieto vlastnosti sú užitočné aj pre telo zdravej ženy na udržanie normálneho stavu a prevenciu vývoja rôznych gynekologických patológií.

Aké choroby môžu používať tampóny Guyfei Bao Fohow?

Tampons Pearl Princess zamerané na liečenie a čistenie reprodukčného systému žien. Ich použitie je možné pri nasledujúcich ochoreniach:

 • problémy s koncepciou,
 • inkontinencia moču
 • polypy na genitáliách,
 • erózia krčka maternice,
 • kandidóza,
 • zápal sliznice maternice,
 • zápal vaječníkov,
 • cysty,
 • infekčných chorôb
 • zápaly pošvy.

Je však potrebné pripomenúť, že produkty spoločnosti Phoenix sa nepoužívajú ako monoterapia. Tieto tampóny môžu slúžiť ako pomocný nástroj alebo metóda prevencie. Pre všetky gynekologické patológie je potrebný integrovaný prístup k liečbe.

Návod na použitie

Je veľmi dôležité postupovať podľa metódy používania tampónov, aby ste dosiahli požadovaný účinok. Výrobca poznamenáva, že liečebný účinok sa objaví okamžite po použití jednej lekárskej kapsuly, ale pre komplexnú liečbu stojí za to prejsť celým priebehom. Návod obsahuje nasledujúce pravidlá:

 • Pred použitím musíte skontrolovať integritu obalu a prítomnosť špeciálneho kravatu na tampóne.
 • Uistite sa, že si umyte ruky a vagínu špeciálnymi antiseptickými prostriedkami.
 • Pomocou jednorazovej rukavice (dodanej) vložte tampon do vagíny a nezabudnite ponechať niť vonku, aby ste ju mohli ľahko vybrať.
 • Kapsula sa nechá vo vnútri po dobu troch dní.
 • Po každom zákroku musíte vagínu opláchnuť.
 • Priebeh liečby je 6 procedúr.
 • Na účely profylaxie sa môže použiť len jeden tampón.

Tieto pravidlá sa týkajú štandardného používania, ale existujú situácie, v ktorých individuálne charakteristiky ženského tela vyžadujú ďalšie vzdelávanie.

Odporúčania od výrobcu

Tampony Fohow by sa mali používať na základe nasledujúcich odporúčaní:

 1. So zvýšenou suchosťou vagíny môžete korálek umiestniť do teplej vody na 20 sekúnd.
 2. Kapsuly nemôžete používať denne, takže nasledujúci postup by sa nemal vykonávať skôr ako 48 hodín, ale je lepšie dodržiavať trojdňové obdobie.
 3. Taktiež sa môže vo vode rozpustiť guľový tampón a tento roztok použiť na sprchovanie.
 4. Kapsula je účinná aj po nechránenom styku, pretože jej použitie zabraňuje infekčným ochoreniam.
 5. Ako profylaktický prostriedok sa liek nepoužíva viac ako dvakrát za mesiac.
 6. Na zdravotné účely musíte použiť celý priebeh (6 kapsúl).
 7. Pri chronických ochoreniach a ich exacerbáciách je povolené používať dva alebo tri balenia lieku.

Ale najdôležitejším pravidlom je predchádzajúca konzultácia so svojím lekárom, ktorá bude chrániť pred možnými nepríjemnými následkami.

Niekoľko kontraindikácií

 • Počas terapie nemôže byť sexuálne aktívny.
 • Po použití poslednej kapsuly z trate je potrebné vykonať douching pred čakaním na pohlavný styk a po ňom tri hodiny počkať.
 • Kapsuly sa neodporúčajú gravidným ženám, dojčiacim matkám, pannám a jednotlivcom, ktorí podstúpili operáciu (nie skôr ako tri mesiace).
 • Je zakázané používať tento nástroj počas menštruácie, týždeň pred začiatkom menštruácie a do troch dní po ukončení menštruácie.
 • Počas liečby je nežiaduce piť alkoholické nápoje.

Tradičná čínska medicína je v našej krajine vnímaná opatrne. Ale pri správnom používaní a zvážení špecifík jej tela môže žena organizovať účinnú dodatočnú liečbu chorôb reprodukčného systému a patologických procesov.

Pamätajte, že kapsuly FOHOW nie sú liekom. Neodporúča sa používať bez vedomia ošetrujúceho lekára, najmä pri dodatočnej liečbe.

Cena nástroja je 30 eur a jeho skladovateľnosť je 2 roky.

Popis produktu a funkcie:

Guifei Bao - unikátne tamponované kapsuly s liečivým zložením tradičnej čínskej medicíny (TCM) na čistenie ženského lona - pochádzajú z jednej zo štyroch starých čínskych legiend o najkrajších ženách v Číne. Tím spoločnosti FOHOW vykonal komplexnú štúdiu tohto tajného receptu. "Čistiace hrudné perly" z cisárskeho paláca, zatiaľ čo moderné vedecké metódy extrakcie a biotechnológie boli komplexne použité. Na konci vedci vyvinuli unikátny, efektívny prostriedok, ktorý môže urobiť všetky ženy nesmierne šťastnými (rovnako ako ich manželia!) - nový produkt spoločnosti so zrejmým účinkom na zdravie - unikátne tamponované kapsuly.

Zloženie výrobku:

Extrakt zo semien vážky, koreň rebarbory, sušené zrelé plody čmeliaka Monnier, príjemný pseudo-smrekovec, akát z bukového dreva, svetlicovitá farba, pálené kamene, žltá sophora, kafr bradavičnatý, gircha japonská, bórax a ďalšie vzácne rastlinné zložky TKM.

Upozorňujeme, že tento výrobok nie je liek na pochopenie tradičnej medicíny! Tento produkt je prostriedkom prevencie, obnovy a pomoci vášmu telu!

Upozorňujeme vás na skutočnosť, že tieto produkty so závažnými patológiami sa najprv berú ako adjuvans, nevylučujúc vašu hlavnú liečbu. Produkty, zvyšuje účinok základných liekov a znižuje ich vedľajšie účinky na organizmus. Ďalšie spoločné podávanie povedie k zníženiu dávky hlavného liečiva a nakoniec jeho potreba zmizne.

Indikácie na použitie:

Použiť, keď:

 • špecifický zápach z pošvy,
 • leukorea s krvavým prepustením
 • vek a trichomonas vaginitída,
 • plesňová kolpitída,
 • zápal panvy,
 • adnexitis,
 • svrbenie vulvy,
 • erózia krčka maternice,
 • materničný myóm,
 • ovariálna cysta
 • polyp krčka maternice,
 • menštruácia a bolestivé obdobia,
 • popôrodné krvácanie
 • lohiorree,
 • ako aj s vekovými škvrnami a akné.

Kapsuly kapsuly majú anti-baktericídne, protizápalové, ako aj antibakteriálne a antipyretické účinky, čistia toxíny a odstraňujú toxíny, zužujú vagínu a maternicu, zachovávajú farbu, vracajú „mladé roky“.

Zaregistrujte sa na diagnostiku!

Ak chcete diagnostikovať stav vášho tela, potvrdiť diagnózu, objasniť príčiny ochorenia a určiť priebeh rehabilitácie / prevencie, ako aj kontraindikácie, pozývame vás, aby ste sa zaregistrovali na individuálnu diagnostickú konzultáciu v akupunktúrnych bodoch.
Je lepšie vedieť a varovať ako liečiť!

Princezná Pearl Fohow - originálne tamponizované kapsuly s liečebnou kompozíciou TCM na čistenie ženského maternice.

Princezná Pearl Fohow - pôvodné tamponizované kapsuly s liečivým zložením TCM na čistenie ženského lona - pochádzajú z jednej zo starodávnych čínskych legiend o najkrajších ženách v Číne - legende Yang Gui Fei.

V roku 745, 30-rok-starý Yang Yu Huang spadol do paláca Tang Xuanzong, cisár dynastie Tang. Vďaka jej neuveriteľne jemnej pokožke a neporovnateľne krásnej osobnosti okamžite cisára očarila a stala sa jeho konkubínou. Čoskoro sa jej tri staršie sestry - aj krásky - stali cisárskymi konkubínami.

Zachované historické dôkazy, podľa ktorých najmä pre sestry Yang v pohoriach Lishan, cisár postavil Huaqing kúpele, v ktorom konkubín občas kúpal. Keď vyšli z vody, podľa očitých svedkov, ich krása bola porovnateľná s krásou lotosového kvetu. Naučili sa pôvodný tajný cisársky recept a ich koža, ako sneh, zostala vždy krásna. V nepokojných časoch bola Janova konkubína na úteku, avšak toto cisárske tajomstvo bolo odovzdávané z generácie na generáciu. Bohužiaľ, postupom času sa šíria nesprávne informácie, a preto sa recept cisárskeho paláca takmer stratil.

Tím špecialistov Phoenixu vykonal komplexnú štúdiu tohto tajného receptu na "očistenie loja perál" z cisárskeho paláca, pričom boli komplexne použité moderné vedecké metódy extrapolácie a vysoko vedeckej biotechnológie. Na konci vedci vyvinuli unikátny, efektívny nástroj, ktorý môže urobiť všetky ženy nesmierne šťastnými (rovnako ako ich manželia!) - nový produkt spoločnosti so zrejmým účinkom na zdravie - originálne tamponizované kapsuly Pearl of Princess Fohow.

Starostlivý výber zložiek: extrakt zo semien dragonwood, koreň rebarbory, pseudo-smrekovec príjemné acacia catechu, svetlicovité farbivo, pálené kamene, žltá sophora, borneol, japonská gircha, bórax a iné vzácne rastlinné zložky TKM.

Princíp wellness: pôsobenie zásuvných kapsúl perly princeznej Fohow zodpovedá základným mechanizmom tradičnej čínskej medicíny, kde prostredníctvom cielenej liečby zamerania priamych vaginálnych lézií otvára predný stredný a zadný meridián, normalizuje rovnováhu jin-jang, čistí a detoxikuje telo, čistí krv (normalizuje slezinu), obnovuje ( regeneruje bunky, eliminuje procesy rozpadu.

pôsobnosť: použitie so špecifickým zápachom z pošvy, leukoree s krvácaním, vek a trichomonas vaginitída, plesňová vaginitída, zápal panvovej dutiny, adnexitída, vulvárny svrbenie, erózia krčka maternice, menštruačná porucha a bolestivá menštruácia, popôrodné krvácanie, iridácia krčka maternice, menštruácia, menštruácia, menštruácia, menštruácia, menštruácia, menštruácia, menštruácia, menštruácia, menštruácia, menštruácia, menštruácia, menštruácia, menštruácia, menštruácia akné.

Cementované kapsuly majú antibakteriálne, protizápalové, antibakteriálne a antipyretické účinky, čistia toxíny a odstraňujú toxíny, zužujú vagínu a maternicu, zachovávajú farbu, vracajú sa „mladé“.

5 funkcií Princezná Pearl Fohow.

Samodiagnostika: použitie 1 kapsuly produktu Pearl Princess Fohow vám umožňuje určiť prítomnosť gynekologického ochorenia.

Samočistenie: pomocou 1 kapsuly produktu Pearl Princess Fohow pomáha čistiť maternicu od toxínov a nečistôt

Samoliečba: funguje ako adjuvantná terapia pre myóm maternice, eróziu krčka maternice, cysty ovárií a rôzne zápalové ochorenia ženského maternice.

Samopoistenie: rýchlo prispieva k zlepšeniu žltasti tváre, s tmavnutím a matnou farbou pleti, pigmentovými škvrnami, suchou kožou, vráskami a inými príznakmi.

Prevencia: užívanie aspoň raz mesačne - účinná prevencia gynekologických ochorení, produkt tiež prispieva k zúženiu vagíny, zlepšuje vaginálny tón

Sedem terapeutických funkcií produktu:

Čistenie: účinná prevencia a núdzová adjuvantná terapia pre vaginitídu, eróziu krčka maternice, prolaps maternice, špecifickú leukorea, zápal panvy, zápal príveskov, myóm maternice, ako aj liečbu gynekologických ochorení spôsobených plesňovými infekciami.

Čistenie maternice toxínmi a toxínmi: pomocou unikátnej detoxikačnej adsorpčnej metódy, ako je napríklad malý vysávač, sa periodicky akumulovali kúsky odumretého tkaniva v oblasti ženského genitálu, krv počas menštruácie a výsledné toxíny a ďalšie zvyšky v lone ženy sa rýchlo eliminujú je odstránený zdroj plesňových infekcií, stimuluje sa metabolizmus, aktivuje sa produkcia kmeňových buniek, stimuluje vylučovanie ženských hormónov a obnovujú sa diery. ného fyziologické funkcie pohlavných orgánov.

Zotavenie: súčasne s odstránením erózie a hnisavých látok obnovuje aj nekrotické bunky, stimuluje sekréciu žliaz, obnovuje, vyhladzuje, vyrovnáva a zvlhčuje nepravidelnosti tkanív krčka maternice a pošvy, obnovuje pružnosť a citlivosť vagíny, pomáha pri zúžení maternice po pôrode, obnovuje poškodený pôrodný kanál a podporuje a plne obnovuje zdravú mikroflóru vnútorného prostredia orgánov.

Spomaľuje starnutie: obnovuje odumreté bunky, stimuluje sekréciu, obnovuje pružnosť maternice a pošvy, prispieva k zúženiu pošvy, zvyšuje citlivosť, zlepšuje sexuálnu túžbu, ako keby vracia stav panny, čo zlepšuje kvalitu sexuálneho života. Pomáha oddialiť klimakterické procesy, zmierňuje suchosť vagíny, nedostatok sexuálnej túžby, odstraňuje pocit podráždenosti a ďalšie príznaky.

Kozmetický účinok: zlepšuje a obnovuje normálne fyziologické funkcie ženských pohlavných orgánov, podporuje krvný obeh a aktivuje imunitné bunky, reguluje funkciu endokrinných žliaz, odstraňuje a odfarbuje pigmentové škvrny, dôkladne bieli kožu, robí ju svetlou a ružovou, redukuje vrásky, a preto dáva žene nekonečné kúzlo ,

Rekuperácia: tamponizované kapsuly Perly Princess Fohow používané ako adjuvantná liečba chorôb, ako aj prevencia chorôb. Po ukončení menštruácie pomôže použitie 1-2 kapsúl normalizovať metabolizmus, zmierniť gynekologické ochorenia, poskytnúť zdravú vitálnu energiu.

V prípade neplodnosti: tamponizované kapsuly Perly princeznej Fohow majú regulačný účinok a čistiaci účinok na neplodnosť spôsobenú obštrukciou vajíčkovodov a stratou acidobázickej rovnováhy vaginálneho vnútorného prostredia.

Nová kozmetická koncepcia:

Podľa teórie TCM, 12 hlavných meridiánov smerujúcich nahor na tvár, zvlhčujúcich pokožku a pridávajúc lesk a ďalších 8 "nádherných" meridiánov a vnútorných orgánov, cez ktoré krv a tok Qi úzko súvisia. S endokrinnými poruchami žalúdka a čriev sa pleť zhoršuje, lesk sa stráca, koža sa rýchlo starne, objavujú sa pigmentové škvrny, akné, akné a iné patológie, človek stráca vlhkosť a krvný obeh, škodlivé Qi a toxíny tvoria chloazma. Kapsuly Pearl Princezná Fohow, umiestnené v lone ženy, kde je päť meridiánov hlavných orgánov ženského tela, účinne čistí kanály meridiánov, regulujú zloženie krvi, vyvážia jin-jang v tele, regulujú endokrinný systém, ktorý vo všeobecnosti poskytuje vysoký kozmetický účinok.

Reprodukčný systém sa aktívne podieľa na čistení tela toxínov, čo je dualizmus v modernej medicíne. Kapsuly Pearl Princess Fohow - jedna z unikátnych metód detoxikácie "ručne", to je najjasnejší príklad dokonalého stelesnenia medzinárodnej kozmetológie. Pretože je účinný a odborne odstraňuje toxíny z ženského tela, problém autonómneho čistenia ženského reprodukčného systému z toxínov, ktorý je na medzinárodnej úrovni, je ľahko vyriešený. Vďaka použitiu tradičných metód TCM v modernom lome, plus unikátnemu receptu a metódam spracovania, sa dosiahol najsilnejší adsorpčný účinok produktu, čo viedlo k 100% výsledku čistenia. Kapsuly Perla princeznej Fohow sa stali skutočným pocitom vo svete gynekológie a lekárskej kozmetiky.

Otvorte fóliové vrecko, skontrolujte stav balenia a prítomnosť šnúry na guľôčkach.

Opláchnite a utrite vagínu. Pomocou jednorazových hygienických rukavíc umiestnite tamponizovanú kapsulu do pošvy, ponechajte koniec vlákna vonku.

Kapsulu nechajte vo vnútri, vymieňajte ju každé 3 dni, pri odstraňovaní kapsuly je ľahké vytiahnuť šnúru, umyť vagínu a vulvu.

Zakaždým 1 kapsula, zdravotný kurz - 6 kapsúl.

 1. Na vonkajšie použitie!
 2. Tehotné ženy a panny sa neodporúčajú.
 3. Počas menštruácie a počas dojčenia prestaňte používať.
 4. Buďte opatrní po potrate a pri alergických reakciách organizmu.

Vytlačiť stránku

Pin
Send
Share
Send
Send