Hygiena

Je možné dokončiť dievča, keď má svoje obdobie

Pin
Send
Share
Send
Send


Moderná medicína trvá na tom, že v cykle nie sú žiadne bezpečné dni. Je možné zastaviť počas menštruácie v pošve? Dievča? Znamená vyhlásenie lekárov, že nechránený pohlavný styk počas menštruácie povedie k tehotenstvu? Prečo si ženy minulej generácie vedeli, že by to mohli robiť v kritických dňoch?

Ako je ženské telo

Od staroveku si ženy uvedomujú „nebezpečné“ a „bezpečné“ dni mesačného cyklu. Ženy aj naďalej používajú prirodzenú metódu antikoncepcie. Nie všetky však uspeli. Výsledkom nesprávnych výpočtov a predpokladov je neplánované tehotenstvo, ako výsledok - početné potraty. Štandardná schéma menštruačného cyklu u žien v reprodukčnom veku je nasledovná:

  • Prvý deň menštruácie znamená koniec predchádzajúceho cyklu, začiatok ďalšieho. V tele sa začína objavovať nové vajíčko. Proti hormonálnemu pozadia dominuje estrogén.
  • Vývoj vaječníkov nastáva v priebehu 11 - 14 dní. Stupeň končí uvoľnením vajíčka z folikulu. Toto obdobie sa nazýva ovulácia. Trvá asi 24 hodín. Len za takýchto podmienok je možné hnojenie. Žena môže otehotnieť uprostred cyklu, len 1–2 dni. Ovulácia nastáva v 12. až 16. deň menštruačného cyklu. V závislosti od trvania.

  • Po ovulácii začína druhá fáza mesačného cyklu, ktorá trvá až do nástupu menštruácie. V tele ženy prechádza významnou transformáciou. Po ovulácii žena nemôže otehotnieť.

Na prvý pohľad je všetko vypočítané. Aby sa zabránilo nechcenému tehotenstvu, stačí vypočítať deň ovulácie uprostred cyklu. A samozrejme môžete skončiť počas svojho obdobia. Prekvapivo to nie je!

Nebezpečné a bezpečné dni menštruačného cyklu

Ak chcete zistiť, kedy môžete skončiť, mali by ste zvážiť nielen vlastnosti ženského tela, ale aj muža. Spermatozoa u každého človeka sa vyznačuje svojou aktivitou a životaschopnosťou. V priemere potom, čo sa dostanú do ženských pohlavných orgánov, žijú 3 dni. Avšak, silné spermie nemôže stratiť schopnosť oplodniť po dobu 7 dní. To znamená, že keď je v genitáliách ženy pred ovuláciou, je zaručené, že oplodní vajíčko po opustení folikulu. Existuje niekoľko spôsobov, ako vypočítať priaznivé dni pre hnojenie. Ale vždy odrazil od okamihu ovulácie a trvania cyklu. Ak uvoľnenie vajíčka spadne na 12. deň cyklu, potom nebezpečné dni začínajú 5. deň bezprostredne po menštruácii. Plus 3 dni ovulácie. Vzhľadom na to, že sa môže oneskoriť o 36 hodín. Potom vyvstáva otázka, čo ak ovulácia nastane v deň 10 z nejakého dôvodu? Ukazuje sa, že môžete otehotnieť aj v kritických dňoch. A počas menštruácie sa nemôže zastaviť.

Je možné zastaviť počas menštruácie so stabilným cyklom

Ženské telo je najzáhadnejšia štruktúra. Nie je možné vypočítať s presnosťou, čo sa stane, keď. Možno len hádať. Ak je mesačný cyklus stabilný, možno predpokladať, že ovulácia sa vyskytuje v jeho strede. Potom, počas obdobia menštruácie, je nové vajce len v plienkach. Tehotenstvo nemôže byť z definície. To je záver, ku ktorému dospeli lekári v minulosti a ktorý v súčasnosti dodržiava takýto názor. Zároveň nevylučujte neštandardné situácie. Ženské telo počas mesiaca je ovplyvnené rôznymi vnútornými a vonkajšími faktormi, ktoré môžu zmeniť hormonálne pozadie. Potom ovulácia prichádza skôr niekoľko dní, neskôr alebo vôbec chýba. Na základe tejto situácie môže dôjsť k ovulácii v ktorýkoľvek deň cyklu. Ukončenie menštruácie je tiež nebezpečné pre tých, ktorí nechcú otehotnieť.

Je možné zastaviť v období menštruácie s nepravidelným cyklom

Odchýlka 10 dní v jednom alebo druhom cykle sa považuje za normálnu. Ovulácia by sa mala objaviť v 12. až 16. deň od začiatku nového cyklu. Keď je však rovnováha hormónov narušená, je ťažké vypočítať dátum uvoľnenia vajíčka z folikulu. Známe fakty. Keď sa v jednom cykle naplno vyvinuli 2 vajcia naraz. Druhá ovulácia nastala presne v kritických dňoch, čo je najpriaznivejší čas na počatie. Je teda možné zastaviť počas menštruácie len v prípade, keď je žena presvedčená, že ovulácia v poslednom cykle skončila.

Zastavenie počas menštruácie alebo nie je individuálne rozhodnutie. Moderné lekári jasne dali jasne najavo, že v cykle nie sú žiadne bezpečné dni. Ženy z minulého storočia ich mali, keď ženy mali oveľa menej povinností, nervózne zážitky, viac sa pohybovali, jedli kvalitné jedlo, nedýchali znečistený vzduch. Menštruačný cyklus modernej ženy je pre ňu a lekárov skutočným tajomstvom. Môžete otehotnieť aj v kritických dňoch!

Vlastnosti ženského tela

Každá dáma vie, že ženský menštruačný cyklus pozostáva z nebezpečných a bezpečných dní. Nechránený pohlavný styk na bezpečné dni je vnímaný ako prirodzená metóda antikoncepcie. V dôsledku nesprávneho výpočtu nastane nechcené tehotenstvo, ktoré je ukončené potratom.

Aby ste sa vyhli takýmto situáciám, mali by ste sa zoznámiť s osobitosťami menštruačného obdobia:

  1. Začiatok prvého kritického dňa označuje koniec predchádzajúceho obdobia. Keď nastane menštruácia, rodí sa nové vajíčko a hladina estrogénu stúpa.
  2. Vaječná bunka sa vyvíja počas dvoch týždňov a potom opúšťa folikuly. Toto obdobie sa nazýva ovulácia a trvá jeden deň. Spermatozoa ľahko prenikajú do vajíčka, z ktorého sa zvyšuje pravdepodobnosť otehotnenia. Spravidla nastáva ovulácia uprostred menštruačného cyklu.
  3. Po skončení ovulačného obdobia menštruačný cyklus vstúpi do druhej fázy. Ženské telo prechádza novými zmenami - nemá šancu počať dieťa.

Hlavnou mylnou predstavou dievčat je, že po vypočítaní dňa ovulácie nie sú počas menštruácie chránené.

Nebezpečné a bezpečné dni

Aby bolo možné presne určiť dni, kedy človek môže skončiť v pošve, mali by ste byť oboznámení s vlastnosťami mužského tela. Každá spermatozoon má svoju vlastnú úroveň aktivity, na ktorej závisí dĺžka jej existencie. Prienik do vagíny, normálne spermatozoon tam žije tri dni. Najaktívnejšie spermie si počas týždňa zachovávajú schopnosť oplodniť vajíčko. Žijú v pošve dievčat a očakávajú nástup ovulácie, ktorá je pozitívnym výsledkom hnojenia.

Určenie priaznivého dňa pre koncepciu nastáva niekoľkými metódami. Ak vajíčko opustí folikuly v dvanásty deň menštruačného cyklu, posledné kritické dni sú nebezpečné. Obdobie ovulácie je teda zahrnuté v mesačnej, čo znamená, že dievča môže otehotnieť.

Je možné ukončiť normálny a nepravidelný cyklus

Ženské telo sa vyznačuje neustálymi zmenami. Preto nie je možné presne vypočítať dni, kedy sa človek môže zastaviť vo vnútri. Pri stabilnom menštruačnom cykle dievča predpokladá, že k ovulácii dôjde v dvanásty deň obdobia. To znamená, že počas kritických dní sa vajíčko vytvára a spermie, ktoré vstupujú do vagíny, ho nie sú schopné oplodniť.

Ženské telo je ovplyvnené rôznymi faktormi, ktoré spôsobujú zmeny hladín hormónov. Za takýchto okolností môže dôjsť k ovulácii skôr alebo neskôr, ako je predpísané obdobie. Priaznivý deň na počatie sa môže vyskytnúť v prvý deň menštruácie, preto je potrebné použiť antikoncepčnú metódu.

Nestabilný menštruačný cyklus sa nepovažuje za patológiu, ak odchýlka nepresahuje 10 dní. Nástup ovulácie nastáva dva týždne po začiatku nového obdobia. Ak príčinou nepravidelnej menštruácie je hormonálna nerovnováha, potom nie je možné určiť dátum ovulácie. Existuje možnosť, že sa počas jedného menštruačného obdobia objavia súčasne dve vajíčka. V tomto prípade sa začiatok druhej ovulácie zhoduje s kritickými dňami.

Človek by sa nemal zastaviť vo vnútri, pretože toto obdobie sa považuje za najvhodnejšie na počatie dieťaťa.

Väčšina žien verí, že získanie orgazmu počas menštruácie výrazne zlepšuje zdravie a náladu. Lekári odporúčajú zdržať sa sexuálneho styku v kritických dňoch v prípade, že dievča nie je pripravené na tehotenstvo.

záver

Láska počas menštruácie nie je nezvyčajná. Napriek tomu väčšina párov uprednostňuje použitie antikoncepcie. Lekári sa spoliehajú na svoje skúsenosti a tvrdia, že v menštruačnom cykle nie sú žiadne bezpečné dni. Je to spôsobené tým, že hormonálne pozadie dievčat sa neustále mení pod vplyvom jedla, počasia, stresu a fyzickej námahy. Preto sa ovulácia vyskytuje nepredvídateľne pre samotnú dievčinu a často sa zhoduje s kritickými dňami.

LÁSKA POČAS MENSTRUÁCIE - PROS

DÁMSKE PLEASURE: Vzhľadom k tomu, že počas menštruácie do buniek ženskej vagíny prichádza krv, stáva sa citlivejšou a cíti sa. Takýto príval krvi umožňuje žene cítiť muža hlbšie a tenšie, čo prirodzene ovplyvňuje ostrosť získania konečnej radosti.

FYZIOLOGICKÝ PRÍNOS: V prípade, že žena má počas menštruácie možnosť vyvrcholenia svojho potešenia, má po kulminácii očistu. Koniec koncov, v tomto okamihu (vyvrcholenie) má žena spazmy, ktoré môžu vytlačiť zhrubnutú krv z ženských genitálií a tým znížiť opuch maternice, čo pomáha zmierniť bolesť počas menštruácie.

BEZPEČNOSŤ: Ak uvažujeme o láske počas menštruácie a o možnosti otehotnieť v tomto okamihu, potom sú takéto šance veľmi minimálne, hoci v tomto variante boli prípady. Takže plus je, že počas menštruácie človek môže slobodne skončiť vo vnútri dievčaťa bez strachu z ďalšieho tehotenstva, hoci, napokon, na to by ste mali byť pripravení. To znamená, že telesné crimpers sa stávajú uvoľnenejšími, čo umožňuje zažiť to, čo nemusíte zažívať v dňoch bežnej blízkosti.

Kedy môže dievča otehotnieť?

Dievča môže otehotnieť, ak je jej reprodukčný systém zrelý na počatie a nosenie dieťaťa. V tomto prípade sa tehotenstvo vyskytuje len v prípade, keď folikul opustí vaječnú bunku. Tento moment sa nazýva ovulácia.

Bežne poskytované pravidelný 28-dňový menštruačný cyklusv ktorých nie sú žiadne odchýlky, ovulácia zvyčajne nastáva dva týždne po nástupe menštruačného krvácania, t.j. niekde štrnásteho dňa cyklu.

Podľa vedcov, vajíčka uvoľnené z folikulu žijú v priemere maximálne 48 hodín, Ale je to veľmi zriedkavé. Častejšie žije 24 hodín.

Chytený v ženskom genitálnom trakte spermie môžu žiť v priemere asi 72 hodín , V najvzácnejších prípadoch sa toto obdobie predlžuje na 11 dní. Podmienečne trváme 72 hodín.

Vysoká pravdepodobnosť otehotnenia v období od 8. do 20. dňa cyklu

Prekrývanie života vajíčka a spermií, to môže byť argumentoval, že priaznivé dni na počatie dieťaťa, t.j. dni, keď by dievča mohlo otehotnieť - s podmienkou pravidelného menštruačného cyklu (jasný 26-dňový alebo jasný 28-dňový), je od stredu cyklu, plus alebo mínus päť až šesť dní od tohto stredu.

Na základe toho možno s istotou konštatovať, že ak sa v týchto dňoch koná nechránený pohlavný styk alebo prestane kondóm, keď je chránený, potom je pravdepodobnosť tehotenstva v tejto situácii dosť vysoká. Počas tohto obdobia môže dievča otehotnieť a otázka sa stáva naliehavou: čo robiť, keď dievča otehotnelo? Odpoveď na ňu by si mal každý dať samostatne.

Kedy je nízka pravdepodobnosť otehotnenia s nechráneným pohlavným stykom?

Vo všetkých ostatných dňoch. ak pohlavný styk sa vyskytol bližšie k nástupu menštruácie, napríklad dva až tri dni pred menštruáciou alebo až do konca - vo štvrtom, piatom, šiestom a siedmom dni cyklu, čím nižšia je pravdepodobnosť výskytu tehotenstva, Ale nie 100%. Prečo? Pretože niekedy sa stáva, že životy spermií dlhšie alebo ovulácia je posunutá na neskoršie alebo skoršie obdobie. Preto sú všetky výpočty celkom podmienené.

Určité pravidlo však existuje. Hovorí o pravdepodobnosti tehotenstva. Pod podmienkou pravidelného menštruačného cyklu sa izolujú bezpečné (bližšie ku koncu menštruácie) a nebezpečné dni cyklu (bližšie k stredu cyklu).

Môže dievča počas tehotenstva otehotnieť?

Počas menštruačného krvácania je takmer nemožné otehotnieť.

Výnimkou je, keď sa ovulácia z akéhokoľvek dôvodu stala príliš skoro. Ale to sa stáva veľmi zriedka. Lekári sú však kategoricky proti pohlaviu počas menštruácie.

To je vysvetlené veľmi jednoducho - pravdepodobnosť vývoja zápalových procesov v maternici a endometriózy sa zvyšuje. Aby ste sa nepoškodili, mali by ste sa počas menštruácie zdržať sexu.

Spermie v pošve - nie 100% tehotenstva

Ešte jedna vec. Ak sa spermie dostali do pošvy, neznamená to, že príde tehotenstvo. Koniec koncov, ovulácia u dievčaťa sa nemusí vyskytnúť v každom cykle.

Okrem toho, dievča môže byť niektoré ďalšie faktory, ktoré prispievajú k nie je tehotenstvo. V určitom cykle môžu tiež existovať trvalé príčiny neplodnosti alebo neplodnosti (napríklad korpus luteum je neúplne vytvorený alebo folikul nevyzrel).

Neplodnosť je skutočný problém.

Nie všetci muži sú schopní oplodniť, ak má človek príznaky neplodnosti, tehotenstvo sa nevyskytuje.

Nie je zaručené, že ak jeden z nebezpečných dní, napríklad 14., spermie sa dostal do pošvy, dievča bude určite otehotnieť. Ale šanca je vysoká.

Tu si musíme uvedomiť, že na svete je mnoho neplodných párov, ktoré môžu mať dlhé mesiace pravidelne sex a tehotenstvo sa vyskytuje až na konci roka.

Natalia Evgenievna Pokhodilova

Psychológ, Kinesiologist Online konzultant. Špecialista z webovej stránky b17.ru

Stáva sa, že dve vajíčka dozrievajú, potom je možné, je lepšie upevniť omietku.

Hovorí uprostred nemožné, pretože existuje prostredie, ktoré zabíja spermie. Ale nakoniec, keď sa len rozmazáva - ľahko.

Autor, skúste ďalšie nepoškvrnené počatie. Možno to bude.

chcete počas No, nikdy neviete, čo chcete - je to zdravotný problém. počas menštruácie je miesto maternice otvorená rana. Chcem tam ísť na infekciu a hromadu cudzieho biomateriálu - prosím. tak na to záleží, aj keď sa používa preserver.
a chcel by som o tom povedať - ak je niekto závislý na heroíne, potom chcem viac a viac. Len mi niečo povie, niekde tam je prevýšenie o čistote tohto "Chcem" ..

Môžete otehotnieť, a je lepšie nezaoberať sa v týchto dňoch, najmä v prvej alebo druhej.

Môžete! Vaughn, beží okolo domu a vyžaduje zmrzlinu (môj bezpečný deň)))))

Súvisiace témy

Nie sú žiadne bezpečné dni. Všetky tieto „bezpečné dni“ tvoria ženy, aby počali „pod bláznom“.

Pani, to je všetko pravda, ale moja otázka je, aká je pravdepodobnosť otehotnenia v týchto dňoch?

oh, koľko odpovedí už) na prvom mieste som videl iba prvý.
Takže je tu možnosť. Ukážem chlapovi, dokáže ho presvedčiť. A potom hovorí, že to robia všetci jeho priatelia a ich dievčatá nelietajú

Sex počas menštruácie. V dôsledku toho tehotenstvo a erózia: (

Myslíš, že krv prichádza zo vzduchu? Je otvorená rana, maternica je otvorená, takže je ľahšie zachytiť akúkoľvek infekciu. Muž zle umyl mačička pred sex a všetky problémy sú k dispozícii. Takže je lepšie nezapojiť sa do menštruácie.

Počas menštruácie som sa stal jasným. Mám ich dlho, choď 6 dní. Tak som tu niekde na 5. otehotneli. Potom sme dva týždne vôbec nemali sex, cítil som sa zle, urobil som test - dva prúžky.

15, nie ste na 5. deň otehotneli. Ten deň si mal sex, však? A ako viete, spermie môžu žiť v krčku maternice niekoľko dní, čakajúc na ovuláciu. Dalo by sa to na 9. až 10. deň. Tak čakali. Počas mesiaca otehotnieť nemôže. Ale je veľmi možné, keď spermie budú čakať na svoje vajíčko, zostávajúce vnútri.

Tiež predtým zapojený v priebehu mesiaca. Potom bol liečený na zápal, potom na eróziu.

Pohlavie počas menštruácie môže spôsobiť nezlučiteľnosť v páre (tzn. Je pravdepodobné, že v budúcnosti nebudete môcť otehotnieť od tohto muža, aj keď chcete). Teraz vo všetkých lekárňach súpravy pre určenie deň ovulácie sú predávané. Pravdepodobne s takýmto nástrojom je jednoduchšie vypočítať "bezpečné dni". A počas menštruácie je lepšie obmedziť sa fajčením alebo len priateľskou konverzáciou.

Девушки, а какова вероятность забеременеть где-то через три-четыре дня после окончания месячных? То есть - это еще не овуляция, но месячные уже закончились. Насколько высока? Вопрос дебильный, конечно. А для 22 лет откровенно ужасный, но, мучуюсь сомнениями ( Заранее спасибо за ответы!

я вот девушка , но совсем не понимаю, как в эти дни можно сексом заниматьься. фу. брезгаю жуть. И муж мой тоже. Иногда действителньо жутко хочется секса во время месячных, ну блин не могу даже представить как он членом это кровавое месиво там утрамбовывает. мерзко как

Конечно можно, дурной вопрос! Забеременеть в смысле.

Можно, я тому пример=)

Z nejakého dôvodu nikto nepíše, za akých okolností môžete otehotnieť počas mesiaca - keď manžel skončí vo vnútri alebo dokonca keď je prerušený? Bol som len po prerušení - a vy ste ma tak vystrašili, že som zamrzol pre strach.

Je to nemožné! Spermie žije len 2 dni! Včera mi gynekológ vysvetlil. Tehotná len počas ovulácie. Oocyty dozrievajú len v polovici cyklu.

moje obdobie je 5 dní. ak je všetko v poriadku so zdravím, je vždy možné))

moje obdobie je 5 dní. ak je všetko v poriadku so zdravím, je vždy možné))

Môžete otehotnieť, a je lepšie nezaoberať sa v týchto dňoch, najmä v prvej alebo druhej.

informácie. Čo presne sú prvé 2 dni? Zdieľajte to!

Ahoj všetci, taký problém, rozhodli sme sa mať sex s mladým mužom prvý deň po menštruácii, a on ma dokončil, manželka môjho brata tvrdí, že to nie je možné, pretože vaječná bunka je zničená, a všetko prebehne, ale skončil vo mne malý zlomok, t a. potom sa všetko ukázalo, že je to len medzi nohami, ale skončil, skončil vo mne len počas menštruácie a ja som nebol tehotný, ale teraz som veľmi znepokojený, pomoc.

Dáš, máš, že všetko ide tak zle?
Koniec koncov, môžete si osprchovať a všetko bude v poriadku, ale ak z vás nevylievate, potom sympatizujem, v týchto dňoch sa zdržujem.

počas 10 dní

povedz mi to!
Mali sme sex s chlapom počas menštruácie!
bez kondómu a skončil vo mne a moje mesačné obdobie je 7 dní!
Existuje nejaká šanca otehotnieť?

Hmmmm u menya vot to4no takoi je vopros .. na svoem opıte provereno, 4to esli na 5-6-7 den (t.e 3 dnia podryad) kon4aet v tebya, to ni4ego ne budet. v posledniy raz kon4il na 10 den posle na4ala mesya4nıh. ne spezialno polu4ilos, ne uderjalsya prosto. uje proshlo 2,5 nedeli s togo dnya, nikakih priznakov beremennosti net .. no 10 den realno opasno. escho po4itala postı, tak voobshe pryamo na 4-5 den meso zaletet (4to po moemu bred polnıy).

Ľudia, povedz mi, pliz.Mám sex s dievčaťom po jej menštruácii na prvý deň, a skončil to, po ktorom ona pil pilulku postinnor, aby sa zabránilo tehotenstvu.Tak, potom, budúci týždeň začala svoje mesačné obdobia, potom 4. deň sme mali sex, čo by sa stalo, keby sme v ňom skončili. Existuje možnosť otehotnieť. Povedz mi to.

Všetci ste blázni.

krásne mi povedzte, je možné lietať, ak sex bol v prvý deň menštruácie, ale s gumičkou.
a náhle guma nebola vysoká kvalita.

Dievčatá, povedz mi ---
Aká je pravdepodobnosť otehotnenia počas menštruácie?
22. marca sa ultrazvuk - ukázal obdobie siedmich týždňov.
pripadne na týždeň - od 8. do 14. februára.
A 13. februára som šiel mesačne !! chodil asi 5-6 dní, pokiaľ si pamätám.
Počas menštruácie (4. deň, podľa môjho názoru, alebo do konca, zvyčajne 6-7 dní idú ku mne) som mal sex s iným sexuálnym partnerom, nie s manželom. Nemôžem presne povedať, kde skončil a či vôbec skončil. Hovorí, že vo mne neskončil. zamestnaný v sexe bez kondómu.
Môj manžel a ja sme mali sex okolo 20., s ním sme neboli chránení po dobu 4 mesiacov vôbec.
Povedz mi, prosím, aká je pravdepodobnosť, že dieťa nie je od jej manžela?

Povedzte mi, prosím, či by mohlo dôjsť k tehotenstvu, ak by ste mali sex v 3. a 4. deň svojho obdobia, trvanie cyklu bolo 25 dní, chlapík do mňa nebol, ale mohol by to byť na stydkých pysky.

Ahoj všetci! Povedzte mi, prosím, či je možné otehotnieť, ak vo mne skončil prvý deň menštruácie. Aká je pravdepodobnosť tehotenstva?

43. Som gynekológ, môžete dobre spať. )))) pravdepodobnosť je 0%.

Hovorí uprostred nemožné, pretože existuje prostredie, ktoré zabíja spermie. Ale nakoniec, keď sa len rozmazáva - ľahko.

moje mesačné periódy prišli o dva týždne skôr, uplynuli tri dni a boli takmer fušovaní, skončili ma, no neskoro večer začali znova a skončili o dva dni neskôr, je tu šanca, že som tehotná

Mám kritické dni, alebo skôr vyčerpať, chlap skončil so mnou, pil som o tom. Existuje možnosť, že budem otehotnieť.

Vitajte! Chcel by som vedieť. Prijímam Logest. Napil sa 21 dní a potom si urobil prestávku tak, ako by mal byť 7 dní, na 4. a 6. deň prerušenia bol pohlavný styk prerušený v oboch prípadoch. Aká je pravdepodobnosť tehotenstva?

môj zajačik ma miluje
preto nie som tehotná.

chlapík vo mne skončil 2 dni menštruácie, môžem otehotnieť?

Fórum: Zdravie

Novinka pre dnešok

Populárna dnes

Užívateľ stránky Woman.ru chápe a akceptuje, že nesie výhradnú zodpovednosť za všetky materiály, ktoré čiastočne alebo úplne zverejnil prostredníctvom služby Woman.ru.
Užívateľ stránky Woman.ru zaručuje, že umiestnenie materiálov, ktoré im boli predložené, neporušuje práva tretích osôb (vrátane, ale nie výlučne, autorských práv), nepoškodzuje ich česť a dôstojnosť.
Užívateľ stránky Woman.ru zasielaním materiálov má teda záujem o ich uverejnenie na stránke a vyjadruje svoj súhlas s ich ďalším používaním redaktormi stránky Woman.ru.

Použitie a dotlač tlačených materiálov na stránke woman.ru je možné len s aktívnym odkazom na zdroj.
Použitie fotografických materiálov je povolené len s písomným súhlasom správy lokality.

Umiestnenie duševného vlastníctva (fotografie, videá, literárne diela, ochranné známky atď.)
na stránkach woman.ru je povolené len osobám, ktoré majú všetky potrebné práva na takéto umiestnenie.

Copyright (c) 2016-2018 Hurst Shkulev Publishing LLC

Vydanie siete "WOMAN.RU" (Woman.RU)

Certifikát o registrácii hromadných médií EL č. FS77-65950, vydaný Federálnou službou pre dohľad v oblasti komunikácie,
Informačné technológie a masové komunikácie (Roskomnadzor) 10. júna 2016. 16+

Zakladateľ: Spoločnosť s ručením obmedzeným “Hurst Shkulev Publishing”

Pin
Send
Share
Send
Send