Zdravie

Dámske vzorec Menopauza Enhanced Formula

Ladys Formula pre menopauzu Zlepšená receptúra ​​(dámska receptúra) je komplex živín, ktoré ženy potrebujú pri vstupe do menopauzy. Ako liek, ak má nejaké vedľajšie účinky, a čo je súčasťou jeho zloženia? Viac v článku.

Čo je to liek a ako to funguje

Ladys Formula Menopause je komplex vitamín-minerálnych látok a rastlinných extraktov potrebných pre ženské telo počas menopauzy. Droga Ladys Formula Menopauza funguje nasledovne:

 1. Znižuje negatívny vplyv prílivu a odlivu, znižuje ich frekvenciu a intenzitu.
 2. Normalizuje stav nervového systému, upokojuje, zmierňuje emocionálne napätie.
 3. Zlepšuje kvalitu spánku, robí ho silnejším a zdravším.
 4. Stimuluje sexuálnu túžbu.
 5. Aktivuje tvorbu vaginálneho mazania, zlepšuje kvalitu sexuálneho života.
 6. Zabraňuje riedeniu kostného tkaniva, ktoré je typické pre menopauzu.
 7. Normalizuje syntézu kolagénu v tele - zlepšuje vzhľad, pružnosť a hladkosť pokožky.
 8. Posilňuje svalovú silu, vďaka obsahu v zložení vitamínov a minerálov.
 9. Nasýti silu a energiu, zabráni priberaniu na váhe.
 10. Posilniť obranný systém tela a pomôcť odolávať vírusom.

Vylepšená receptúra ​​lieku - Ladis Formula Menopause pomáha ženám prežiť toto ťažké obdobie bez problémov a znížiť negatívny vplyv menopauzy na zdravie žien.

Komplex "Ledis" obsahuje vitamíny B - biotín. Sú zapojené do metabolických procesov, tvorby krvi a výmeny energie. Nedostatok biotínu vážne poškodzuje zdravie.

 • Vitamín B1 alebo tiamín - normalizuje energetický metabolizmus.
 • Vitamín B2 alebo laktoflavín - znižuje príznaky počas menopauzy. Priaznivý účinok na pokožku, zrak a je zapojený do tvorby krvných buniek.
 • Vitamín PP alebo kyselina nikotínová - uvoľňuje zozbierané energetické zásoby buniek, aktivuje tvorbu proteínov a lipidov v tele.
 • Vitamín B5 alebo Pantotenic. Posilniť obranyschopnosť tela, stimuluje vzhľad protilátok, urýchľuje regeneráciu tkanív.
 • Vitamín B6 alebo kyselina pyridoxínová - zlepšuje imunitu a tvorbu krvi. Podieľa sa na práci centrálneho nervového systému a psycho-emocionálnych procesov. Počas menopauzy je psycho-emocionálny stav ženy nestabilný.
 • Vitamín B9 kyselina listová je dôležitým prvkom pre ženské telo. Najmä pri pôrode a počas menopauzy, keď reprodukčná funkcia klesá. Posilňuje imunitný systém, urýchľuje delenie buniek. Reguluje hormóny.

Stopové prvky

Hormonálna rovnováha ženy do značnej miery závisí od množstva minerálov v krvi. Zloženie tabliet zahrňuje selén, mangán, horčík a bór. Každý z nich má pozitívny vplyv na ženské telo.

 • Selén - robí pokožku vláčnu a hladkú, omladzuje telo na bunkovej úrovni, má antioxidačné účinky. Normalizuje metabolizmus sacharidov, podieľa sa na rozpade tukových buniek.
 • Horčík - znižuje zaťaženie kardiovaskulárneho systému, ktorý sa zvyšuje počas menopauzy. Mánia posilňuje cievne steny, normalizuje krvný tlak a znižuje výskyt návalov horúčavy.
 • Mangán - má antioxidačný účinok, posilňuje bunkové membrány. Urýchľuje prácu estrogénu počas menopauzy, zlepšuje fungovanie nervových buniek a chráni ich pred deštrukciou.
 • Bór - je malý v ľudskom tele, ale je zapojený do metabolických procesov, do činnosti žliaz s vnútornou sekréciou. Bór normalizuje hladinu ženských a mužských pohlavných hormónov v krvi. Počas menopauzy aktivuje prirodzenú tvorbu estrogénu vo vaječníkoch pred postmenopauzálnym obdobím, kedy sa produkcia estrogénu úplne zastaví.

Bylinné extrakty

V komplexe Ledis a Ledis Forte - hlavná rastlinná zložka - extrakt čínskej huby Maitaki. Huba obsahuje veľa živín a fytohormónov, ktoré pomáhajú ženskému telu počas menopauzy. Okrem komplexu Maitaki sú v komplexe zahrnuté aj iné rastlinné zložky.

 1. Maitaki alebo ram hub je podobný vo vlastnostiach chaga, ale efektívnejšie. Prírodný antioxidant má protinádorový účinok. Čo je obzvlášť dôležité počas menopauzy, keď sa zvyšuje riziko rakoviny maternice a prsníka u ženy. Extrakt rastliny zabraňuje vzniku rakovinových buniek a znižuje ich aktivitu, ak sa už objavili. Maitaki huby tiež pomáha v boji proti obezite, urýchľuje rozdelenie a odstránenie tukových buniek z tela. Maitaki má tiež priaznivý vplyv na nervový systém.
 2. Výťažok ďateliny. Clover je bohatý na izoflavóny. Sú podobné účinkom na ženské hormóny (estrogén, progesterón). Fytohormóny znižujú faktory onkologických patológií, znižujú príznaky menopauzy. Stabilizovať tlak, srdcovú frekvenciu, zabrániť vzniku ochorení kostí, znížiť hladinu cholesterolu v krvi, znížiť intenzitu bolesti hlavy a normalizovať spánok.
 3. Peruánsky Maca. Slávne afrodiziakum rastie v Južnej Amerike. Látky obsiahnuté v rastline prispievajú k aktívnemu uvoľňovaniu maziva, posilňujú vaginálne steny. Okrem toho je hmotnosť normalizovaná a zlepšuje funkciu štítnej žľazy.
 4. Extrakt z cimicifuga rozvetvený. Ďalšia rastlina obsahujúca fytoestrogény. Široko sa používa v lekárskom priemysle, najmä v gynekológii.
 5. Extrakt z mníšskeho korenia - zlepšuje fungovanie srdca a krvných ciev, pomáha telu vyrovnať sa s menopauzálnymi návaly horúčavy, nervovým a depresívnym stavom a ďalšími príznakmi menopauzy.

Formy uvoľnenia

Komplexy pre ženy Ladys Formula pre ženy po štyridsiatich piatich, existuje niekoľko typov:

 1. "Menopauza. Vylepšený vzorec "(FFM). - eliminuje nepríjemné príznaky počas menopauzy.
 2. "Menopauza. Deň-noc “(MD-N) - bojuje s nespavosťou a dodáva telu silu a energiu.
 3. "Menopauza. Osobný mesačný systém (MPMS). - normalizuje menštruačný cyklus v období pred menopauzou.

Zloženie všetkých z nich je podobné, ale koncentrácia látok je odlišná, takže pôsobia odlišne. Vitamíny sa predpisujú zo zdravotných dôvodov.

Ladys receptúra ​​pre menopauzu má svoje unikátne zloženie, určené špeciálne na zlepšenie stavu žien, v tomto ťažkom období hormonálnej úpravy. Množstvo látok v kompozícii závisí od formy uvoľňovania liečiva. V posilnenej forme tabliet je pomer látok nasledovný:

 • Pyridoxín, tiamín, riboflavín - 3 mg, 2,5 mg, 3 mg.
 • Kyselina nikotínová (vitamín PP) - 15 mg.
 • Kyselina listová - 200 mikrogramov.
 • Vitamín B5 alebo Pantotén - dve a pol mg.
 • Tokoferol (Vit. E) - 30 IU.
 • Horčík, mangán, selén a bór - 200 mg, 2 mg, 20 mg a 1 mg.
 • Maca peruánsky - sto mg.
 • Červený ďatelina - tridsať mg.
 • Maitaki huba - od dvadsiatich mg.
 • Mníšske korenie - tridsať mg.
 • Tsimitsifuga - tridsať mg.

Okrem toho sa v minimálnych množstvách pridáva prímes celulózy, stearátu horečnatého, kremíka a kyseliny stearovej.

Indikácie a kontraindikácie

Vitamíny Ledis Formula počas menopauzy sú predpísané pre takéto indikácie:

 1. Ťažké menopauzálne symptómy.
 2. Znížená sexuálna túžba.
 3. Depresívna nervová porucha.
 4. Predispozícia k osteoporóze.
 5. Slabý kardiovaskulárny systém.
 6. Nedostatok sekrečného mazania vo vaginálnom kanáli.
 7. Patologická menopauza.
 8. Doba zotavenia po gynekologickej operácii.

Vezmite si vitamíny len je potrebné predpísať gynekológ, pretože obsahujú fytoestrogény.

Vedľajšie účinky

Tento liek na menopauzu je ideálny pre ženy. Prakticky neposkytuje vedľajšie účinky, pretože sa skladá výlučne z zložiek prírodného pôvodu. Jediná kontraindikácia použitia - alergie na zložky v prípravku. Ak dôjde k predávkovaniu liekom, potom je potrebné okamžite odstrániť žalúdok a vziať adsorbenty.

Trvalo tento liek šesť mesiacov. A všetky tieto nepríjemné príznaky menopauzy boli ľahšie. Príliv bol malý, hlava neublížila a nálada bola normálna. Ale priatelia, ktorí nepili tento komplex, išli veľmi tvrdo.

Pred začiatkom menopauzy mi lekár predpísal komplex Ledis Formula. Zosilnený vzorec. Užíval jednu tabletu denne. Cítila som sa omnoho lepšie, lepšie som spala a stala som sa menej nervóznou. Poradila komplexu svojim priateľom.

Vždy som pozorne sledoval svoje zdravie. Samozrejme, že obdobie menopauzy chceli stráviť s menším stresom. Študoval som recenzie na internete o rôznych liekoch na menopauzu. Opýtajte sa okolo priateľky. A kúpil pilulky Ledis Foomula. Veľmi potešený. Žiadne vedľajšie účinky, cítim sa skvele. Sexuálna túžba sa vrátila do normálu, začala sa zapájať do športu.

Cena Ladys Formula Menopause závisí od formy uvoľnenia a výrobcu. Napríklad Ladys Formula Strengthened Formula. Menopauza, kde výrobca Spojených štátov stojí od sedemsto do ôsmich sto rubľov na balenie. V jednom balení - 30 tabliet. Ale sú tu aj iní výrobcovia a tu začínajú náklady na štyristo rubľov.

Oblasti využitia:

Už 4 roky užívam doplnok, ktorý mi veľmi pomáha. Cítiť sa skvele. Dodatok môžete užívať len na plný žalúdok. Tiež som to mal. Mal som prestávku na mesiac. Potom začala ráno po dobrom jedle ráno prijímať recept na Lady.s.

Príznaky menopauzy tento komplex eliminuje, používam tretí týždeň a zatiaľ je účinok dobrý. Neexistujú žiadne vedľajšie účinky lieku Ledis, nálada sa stala dobrou a podráždenosť prešla. Tento komplex má účinok, nie figuríny

Páčilo sa mi vzorec posilnený Ladis viac ako predchádzajúce prípravy, účinok je rýchly, nemusel som čakať na 2-3 mesiace na výsledok. To je to, čo nazývam naozaj stojaci komplex!

Prijímam posilnený vzorec s kurzami už tretí rok, od okamihu, keď som si uvedomil, že vrchol je hneď za rohom. To určite pomáha, cítim sa dobre, nie sú tam žiadne migrény, hypertenzia, nervozita a ďalšie príznaky, ale! Prvý kurz prijímania si myslel, že je to nehoda, druhý kurz je náhoda. Teraz som si istý, že prísada prispieva k zvýšeniu telesnej hmotnosti. Mám 52 rokov.

Vo výučbe sú odporúčania pre výživu, stále ich pozorujem, hoci tento zosilnený biokomplex už bol úplne opitý a nie 1 mesiac. Vďaka integrovanému prístupu som sa zbavil potenia, bolesti hlavy, nadmernej únavy. Sexuálny život sa normalizoval, pretože sex začal prinášať radosť, a nie trápenie kvôli nadmerne vysušenej vaginálnej sliznici a hroznému zdravotnému stavu ... Samozrejme, nemali by ste počítať len s tabletami, ale mnohí to nechápu!

Mám rád Lady's Formula Menopauza Enhanced Formula. Prijímam nie veľmi dlho - asi dva mesiace. Akonáhle si všimla prvé prejavy menopauzy a lekár potvrdil moje odhady, okamžite ju začala užívať. Myslím, že to bolo to, čo ma zachránilo pred migrénou (ktorá už začala) a nervozitou. Všetky tieto extrakty v kompozícii veľmi jemne upokojujú nervový systém a nahrádzajú chýbajúce hormóny. Hoci majte na pamäti - droga je stále nehormonálne a prirodzené. Takže sa nemusíte báť vziať to ešte šesť mesiacov, ak je to potrebné.

Mám 52 rokov, asi pred šiestimi mesiacmi sa začali objavovať prílivy, zastavila sa menštruácia, objavila sa vaginálna suchosť, libido zmizlo. Na odporúčanie gynekológa, ona začala brať vzorec Ladys, menopauza posilnil vzorec, po asi dva týždne prílivov zastavil, o mesiac neskôr vlhkosť vagíny a libido späť, dva mesiace po užívaní menštruácie sa vrátil veľmi zriedkavé, hmotnosť začala klesať, nálada je dobrá, mám v pláne vziať ďalšie

V mojom prípravku nie je žiadny nápis na vnútornej strane kartónového obalu z promo série (30 + 15 zdarma). Mám skoré klimaktérium, v 42 cykloch sa zastavilo, stále nebol žiadny príliv, našiel som cysty gynekológovi, zdalo sa, že žiadne menštruačné krvácanie, ktoré mi prepichlo intravenózne v marci, potom bola menštruácia 40 dní veľmi bohatá, ale bohužiaľ posledný, v máji, kontrolné ultrazvuk cysty nie je, av lete táto nočná mora začala! hlava ako vadená, nemôžete sa prebudiť počas dňa, nemôžete zaspať v noci, vrhá sa do tepla, ruky sa trasú! keď začali špecifické záchvaty migrény, šla k neurológovi a ona, hoci mladá, ale šikovná, povedala čo a ako. Od septembra, z 90 tabliet, ktoré som vypil 70, vyzerám, že všetko sa vrátilo do normálu, opustil som ho a po mesiaci a pol som opäť začal vata v hlave, že nemám silu pracovať, opäť sa cítim ospalý v popoludňajších hodinách a večer nemôžete spať, začať znova, myslím, že to bude navždy , teraz 44. Pamätám sa na môj kozmetička, ona nejako zdieľal, že od 45 Laura bola užívanie pilulky na 1 deň už 9 rokov, neexistujú žiadne vedľajšie účinky, zdá sa, že kvitne.

Tento prípravok mi poradil môj gynekológ, za ktorý som jej veľmi vďačný. Po menopauze som sa stal len monštrom. Aspoň si to bola moja domáca úloha. A tieto strašné prílivy ... Ďakujem Bohu, Ladysov recept pomohol vyrovnať sa. Aj keď, úprimne povedané, skôr som bol veľmi skeptický k doplnkom stravy.

Menopauza zosilnený vzorec sa mi páči, ale tam boli žalúdočné kŕče a črevá a prírastok hmotnosti, bohužiaľ! Začal som piť pol tabletky každý druhý deň, ale hmotnosť sa okamžite začala zvyšovať, pretože som stále chcela jesť. Ale on strieľal prílivy, sexuálna túžba sa zvýšila, podráždenosť zmizla.

O sebe Chcem povedať, že som tiež nechcela brať hormonálne lieky počas menopauzy, čo je jediná vec, ktorá z nich môže zvýšiť váhu. Gynekológ mi odporučil vziať Estrovel, mal fytoestrogény, čo bolo pre mňa dôležité aj ako súčasť vitamínu K1 a bóru, čo pomáha znižovať riziko osteoporózy u žien počas menopauzy. A chcem povedať, že uprostred recepcie som sa cítil dobre a moje prílivy výrazne poklesli.

Áno, samozrejme. Potrebujete integrovaný prístup. A tak všeobecne, súhlasím, dobrý liek je tento vzorec. A to je vhodné vziať - len jednu tabletu denne s jedlom, a toľko dobré. Samotná obnova sexuálnej túžby je za niečo. Neviem, ako niekto, ale osobne môj manžel a ja sme veľmi dôležité. ,)

Je to všetko dobré, ale musíte pochopiť, že pozitívny účinok tohto komplexu závisí aj od toho, ako žena žerie, aký druh životného štýlu vedie. Teda je potrebné pristupovať k riešeniu problému správne a nespoliehať sa len na zázračný nástroj

Páči sa mi skutočnosť, že popri formách ľadu sú menopauza okrem vitamínov a minerálov rastlinnými extraktmi. Osobne som hľadala svoju matku na niečo takého. V dôsledku toho som sa nemýlil. Mama je veľmi potešená, tesne predtým, ako jej oči rozkvitli. Tak radím!

Na radu priateľa začala piť, pretože bola mučená „návaly horúčav“. Prvýkrát to pomohlo takmer prvý deň, divné, ako to znie. tri mesiace. po šiestich mesiacoch sa príbeh opakoval, ale vôbec to nepomohlo. preto cítim nejakú zmätenosť). Doplnky zakúpené v rovnakom obchode.

46 rokov. Dni žien nie sú v uplynulom roku pravidelné. Symptómy menopauzy neboli. V predchádzajúcich dvoch týždňoch sa telo stalo olovom, podráždenosťou a horúčkou. k špičkám vlasov. Kúpil si dámsku menopauzu. Po prvej tabletke po dvoch hodinách je telo studené. Vo večerných hodinách nebola žiadna gravitácia. To znamená, že ak pijete liek bez oneskorenia, výsledok je viditeľný okamžite

Pre mňa lepšie Estrovel. Pijem tretí mesiac, v dvoch kapsuliach (bol som menovaný lekárom tak), fytoestrogény, rastlinné extrakty, vitamíny a minerály s normou na deň. Príliv bol mučený, s príjmom izoflavónov sójových bôbov, ktoré sú hlavnou zložkou estrus, začali klesať, teraz niekoľkokrát a nie sú silné.

Návaly a podráždenosť sú kvety. A moje ruky sa začali odnášať. Dlho mučení lekári, a potom v niektorých zoznam príznakov menopauzy, čítať o "paréza končatín." Nuž, myslím si, že je čas konať, inak som sa bál ísť spať do pamäti, že moje ruky začnú byť necitlivé (aj keď stojí a spí!)
Produkty PharmaMed používam mnoho rokov, ale s inými liekmi. Vitamíny "Viac ako multivitamíny" - šikovná vec, a "žena 40 plus". Druhý liek pomohol s mastopatia.
Preto, keď som sa rozhodol potlačiť parézu končatín, okamžite som utekol kúpiť „menopauzu.
Predtým som si myslel, že je príliš skoro na to, aby som si vzal taký liek.
Prijať tretí mesiac.
výsledky:
1. O týždeň neskôr sa ruky zastavili. Niekedy sa to stane, raz týždenne ráno a trochu. Takže sme dali plus.
2. Normálne obdobie medzi menštruáciou ako v jeho mladosti bolo obnovené (a začal veľmi silne skákať, čo tiež deprimuje: potom 14 dní, potom 40)
3. Suchosť slizníc zmizla, libido sa zvýšilo
4. „Zhor“ sa znížil, takže teraz namiesto 90 cm sa pás stal 85
5. Znížená podráždenosť

Dievčatá, odporúčam tento liek z osobných skúseností. Pite aspoň 3 mesiace, sledujte zdravie, menej kávy, sladkosti a korenistú chuť (strata chuti do jedla s týmito zárukami na kapsuly)
Všetko šťastie a láska!

Čo sa stane s ženskými hormónmi počas menopauzy

Zmeny v hormonálnom pozadí žien prispievajú k tomu, že keď menopauza mení prácu celého organizmu. Это происходит из-за того, что яичники прекращают вырабатывать основной женский половой гормон — эстроген.

Кроме эстрогена снижается уровень прогестерона, эстрадиола, тестостерона, а количество гормонов фолликулостимулирующих (ФСГ) и лютеинизирующих (ЛГ) в несколько раз увеличивается.

Из-за этих изменений возникает hormonálnej nerovnováhys ktorými sa telo prispôsobuje funkcii. Táto situácia prispieva k prispôsobeniu všetkých orgánov a systémov novým pracovným podmienkam.

Účinok nedostatku pohlavných hormónov sa prejavuje aj vo vzhľade a blahu žien.

Čo je tento liek

„Dámsky vzorec“ („Lady´s Formula“) je výživový doplnok s komplexom vitamínov navrhnutým špeciálne na použitie ženami v akútnej menopauze, keď menopauzálne symptómy majú ťažký priebeh, a nie najlepším spôsobom ovplyvňujú blaho, ako aj fyziologický a psychologický stav.

"Ladys Day-Night Formula" má dva typy tabletiek: niektoré sa aplikujú ráno, iné večer.

Rôzne zloženie ranných a večerných piluliek pomáha zbaviť sa únavy v popoludňajších hodinách a večer - upokojiť nervový systém a zabezpečiť pokojný spánok.

Aký je rozdiel od vylepšeného vzorca

Výrobca prírodných produktov "Ladys Formula" vyrába dva druhy liekov - "Ladys formula Day-Night" a "Ladys vylepšený vzorec". Aj z názvu je jasné, že liek "posilnený vzorec" obsahuje vylepšené a účinnejšie zloženie.

Liek "Ladys formule Day-Night", na rozdiel od posilnenej receptúry, má vo svojom zložení len rastlinné byliny. "Day-Night" je určený pre ženy s menopauzou, ktoré ukončili menštruáciu.

Posilnená formulácia navyše obsahuje stopové prvky, vitamíny a prírodné extrakty liečivých rastlín.

Odporúča sa, aby ste počas menopauzy aplikovali „Ladysovu posilnenú formu“ jeho priebeh sa zhoršuje komplexnými príznakmi, návaly horúčavy, závraty a iné nepríjemné príznaky menopauzy. Vďaka vyváženému zloženiu liek pôsobí na organizmus ako hormonálny prostriedok - kompenzuje nedostatok organického estrogénu a eliminuje negatívny vplyv menopauzy na ženské telo.

dôstojnosť

Na rozdiel od hormonálnych liekov, Ladys Formula nemá prakticky žiadne vedľajšie účinky. Rastlinné zložky sa vyberajú takým spôsobom, že sa rozpúšťajú v tele a vzájomne sa dopĺňajú, čím sa účinok zvyšuje.

Klinické štúdie vykonané špecialistami RAMS potvrdili bezpečnosť lieku.

Výhody „Ladys Formula Day-Night“ sú:

 • možnosť nepretržitého používania niekoľko rokov bez poškodenia tela, t
 • liek je úplne prirodzený,
 • biologický komplex sa vyrába v súlade s medzinárodnými normami farmaceutických t
 • nie návykový,
 • Nemá žiadne vedľajšie účinky, ktoré charakterizujú hormonálnu terapiu.

Denné tabletky Formule Ledis Formula posilňujú a zvyšujú pracovnú kapacitu, zatiaľ čo nočné pacifikujú a relaxujú.

Mechanizmus účinku

Tento doplnok výživy je antimopauzálny a adaptogénny prostriedok, ktorý normalizuje hormonálne pozadie žien počas menopauzy. Keďže liek "Day-Night" by sa mal aplikovať v rôznych časoch dňa, účinok každej tabletky (ráno a večer) má vplyv na špecifické orgány.

Denné tablety:

 • zvýšiť aktivitu, povzbudiť,
 • znížiť riziko depresie
 • zvýšenie libida,
 • stabilizovať krvný tlak
 • posilniť nervový systém, odolávať stresu.

Nočné tablety:

 • zmierniť úzkosť, zlepšiť spánok,
 • pokojná nervová podráždenosť,
 • majú relaxačný účinok.

Okrem toho biologický produkt zmierňuje príznaky návalov horúčavy, odstraňuje nadmerné potenie a redukuje nočné návaly horúčavy.

Sú to zložky rastliny a stopové prvky, ktoré sú zahrnuté v prípravku, ktorý zabezpečuje účinnosť komplexu rastliny:

 • extrakt z koreňa cimicifugu, Tráva sa nazýva „žena“, pretože pôsobí ako prirodzené ženské hormóny. Eliminuje podráždenosť, pomáha normalizovať krvný tlak, eliminuje psycho-emocionálne príznaky, zabezpečuje obnovu kožných buniek,
 • extrakt zo zeleného čaju, Prispieva k odstráneniu toxínov vďaka obsahu silných antioxidantov, upokojuje sa a polyfenoly obsiahnuté v ňom zabraňujú vzniku Alzheimerovej choroby, zabraňujú trombóze, normalizujú krvný tlak.
 • valeriána lekárska, Je to sedatívny prvok, ktorý znižuje nervové vzrušenie, normalizuje spánok,
 • Americký ženšenový extrakt, Podporuje stresovú odolnosť organizmu, zlepšuje výkonnosť, duševnú aktivitu, je vodičom syntézy kolagénu.
 • poskakovať, Pomáha eliminovať nervozitu a úzkosť. Zlepšuje kvalitu spánku, normalizuje krvný tlak. Vzhľadom na schopnosť regulovať metabolizmus vody a tukov v tkanivách zabraňuje obezite,
 • mučenka (Mučenka). Zmierňuje závraty, pomáha odstraňovať kŕče, pomáha normalizovať termoreguláciu, eliminuje potenie,
 • magnézium, Upokojuje nervy, reguluje hormonálnu rovnováhu v kombinácii s vitamínom E,
 • bor, Poskytuje absorpciu vápnika, ktorá zabraňuje vzniku osteoporózy,
 • Aralia Manchu, Zlepšuje libido, stimuluje činnosť mozgu,
 • angelica, Zložka produkcie ženských hormónov. Má mierny diuretický a relaxačný účinok v žalúdočnom trakte.

Prípravok ďalej obsahuje komplex vitamínov B, vitamínov E a PP, ktoré sa podieľajú na metabolických procesoch v tele.

Kontraindikácie a vedľajšie účinky

„Ladys Day-Night Formula“ nemá žiadne zvláštne kontraindikácie.

V prípade alergickej reakcie je možný výskyt vedľajších účinkov:

 • svrbenie,
 • začervenanie kože
 • vzhľad škvŕn na tele,
 • ťažkosti s dýchaním
 • zvýšená srdcová frekvencia
 • kýchanie,
 • kašeľ.

Nepriaznivé symptómy sa vyskytujú aj pri nesprávnom používaní biologického komplexu alebo v prítomnosti neznášanlivosti zložiek liečiva.

V iných prípadoch nástroj nespôsobuje nežiaduce reakcie.

Návod na použitie

Výučba poskytuje tabletky dvakrát denne:

 • ráno pri raňajkách - jedna ranná tabletka,
 • večer, hodinu pred spaním, noc.

Neužívajte doplnky stravy s alkoholom, súbežne s inými biologicky aktívnymi komplexmi, sedatívami alebo psychostimulanciami, antidepresívami.

Najčastejšie otázky

1. Vysvetlite, čo je vzorec Panny „Menopauza. Vylepšená receptúra ​​sa líši od dámskeho vzorca „Menopauza Day-Night“ a ktorý z týchto prostriedkov účinnejšie eliminuje „prílivy“?

Uvedené komplexy sa líšia v indikáciách na použitie, t.j. všetky sa uplatňujú počas menopauzy
(peri-, postmenopauzálna), ale s prevahou neuro-vegetatívnych príznakov (návaly horúčavy, potenie, tachykardia, kolísanie krvného tlaku atď.) sa spravidla používa komplex menopauzy posilnený vzorec. Ak prevládajú symptómy psychoemotickej povahy (náladovosť, únava, znížené libido, zhoršená pamäť, spánok atď.), Potom sa používa komplex Day-Night Menopauza. V prípade závažného klimakterického syndrómu je povolené kombinované užívanie menopauzálneho komplexu s menopauzou a dennej nočnej menopauzy.

2. Má Ladyove biokomplexy nejaké vedľajšie účinky na menopauzu?

Komplexy Ladys formula "Menopauza Day-Night" a "Menopauza. Zosilnená formula nespôsobuje vedľajšie účinky hormonálnej terapie a závislosti. V priebehu klinických štúdií bola zaznamenaná vysoká prijateľnosť liečby biokomplexmi na odstránenie symptómov menopauzy, vynikajúcej znášanlivosti a neprítomnosti vedľajších účinkov.

3. Existujú štúdie potvrdzujúce účinnosť a bezpečnosť biokomplexov?

Účinnosť a bezpečnosť prípravku Ladys „Menopauza Day-Night“ a „Menopauza. Vylepšený vzorec “je potvrdený výsledkami klinických štúdií uskutočnených pod vedením akademika RAMS V.N. (2008) a profesor Radzinsky V.E. (2011). Tieto biokomplexy odporúča Ruská spoločnosť pôrodníkov-gynekológov.

Komplexy vyhovujú medzinárodným štandardom farmaceutického priemyslu (GMP).

4. Posledných niekoľko mesiacov som pila „menopauzu“. Zosilnený vzorec. O čo viac môžete piť Menopauzu? Existujú nejaké kontraindikácie, ak užijete to isté dlho?

V priebehu výskumu sa zistil nasledujúci vzor: účinok liečby sa vyvinul 7-10 dní po začiatku liečby biokomplexmi. Závažnosť menopauzálneho syndrómu sa do konca prvého mesiaca liečby znížila, ďalšie prijatie počas 3 mesiacov viedlo k výraznejšej úľave alebo úplnej eliminácii menopauzálnych symptómov. Vo všetkých prípadoch by liečba mala trvať najmenej tri mesiace, optimálny priebeh je 6 mesiacov. Dodržiavanie odporúčaní na elimináciu postmenopauzálnych porúch poskytuje nielen trvalý klinický efekt, ale významne zlepšuje aj kvalitu života žien.

Recenzia Ladyho vzorca (pravopis a autorský štýl sú zachované):

Pauline "Veľmi spokojný s týmto komplexom, menopauza bola veľmi ťažká, najmä tieto hrozné prílivy, bol mučený úplne, pili a rôzne vitamíny a byliny, a upokojujúce, žiadny účinok vôbec, teraz som dokončiť druhý chod pani, pane, to sa stalo oveľa lepšie, a ja cítim a náladu. Skúste to sami a urobte záver.

emilia „Počul som o prílivoch len z reklám a od mojich kolegov, kým som nezažil všetky pôžitky tohto stavu. Hlava je ako mor, po celý čas nejaký druh slabosti, podráždenie sa vlieva vo vlnách - potom nenávidíte všetkých a bežíte na prázdny ostrov, potom sa opäť všetci usmievate sladko. Neviem, ako dlho by som vydržal túto podmienku, keby môj kolega neodporučil piť Ladys menopauzu na deň alebo noc. Čo je dobrý liek, ani neviem, ako poďakovať môjmu kolegovi: Začal som lepšie spať, tieto neustále skúsenosti a nervové poruchy zmizli a hormonálne pozadie sa zlepšilo. Teraz odporúčam Ladys priateľom.

maria „I Ladys Menopauza posilnila vzorec. Pomohlo mi to. Príliv bol veľmi bohatý a lekár povedal, že okamžite vzal posilnenú formulu, takže účinok bol lepší, pretože som bežal málo a nič z toho neakceptoval. Ladis propyl, cítil sa lepšie a prílivy klesali.

Tamara „Spočiatku som neveril, že by to pomohlo. Ale asi po 15 dňoch sa začala cítiť veselo, jej ospalosť zmizla. Liek naozaj bojuje prílivom, udržuje dobré zdravie, náladu a energiu počas dňa a zlepšuje spánok a odpočinok v noci. “

Alice „Tento komplex používam už dlho a môžem s istotou povedať, že je skutočne efektívny. Keď začal môj vyvrcholenie, okamžite som za týmto liekom bežal do lekárne. Žiadna ospalosť, začal som sa cítiť skvele. A budem radiť svojej sestre v budúcnosti. “

Ljudmila „Veľký liek, ktorý mi pomohol vyrovnať sa s takým hrozným stavom ako prílivy. To je pre mňa najviac nepríjemné. Nemôžem to vydržať. Na rozdiel od iných liekov, ktoré odporúča lekár, tento nehormonálny, ktorý hrá veľkú úlohu. Po mesiaci sa to už prejavuje, takže ma veľmi teší. “

karina „Droga naozaj pomáha. Vidím to moja mama. Cítila sa veľmi zle, keď menopauza začala - neustále kolísanie nálady, niekedy bolo horúce, potom chladné. A 2 týždne strávili na príprave tohto prípravku a stali sa oveľa jednoduchšími.

Inna „Mal som problémy s cyklom. Menštruácia môže ísť 2-3 týždne a potom začať až po šiestich mesiacoch. Pani, pomôž mi. Sawed kurz, sledoval skúsených odborníkov, a vďaka Bohu, všetko je teraz normálne. Teraz bude tento liek používaný ako profylaktický prostriedok, prirodzený a bezpečný. “

olga „Nikdy som si nemyslel, že menopauza je tak bolestivá a nepríjemná. Myslel som si, že nebudú veľmi príjemné dni, to je všetko. A potom tieto návaly horúčavy, bolesti hlavy, zhoršenie zdravia a výkyvy nálady. Myslel som, že by som stratil svoju myseľ a nikdy by som neprežil toto obdobie, tak som išiel k svojmu lekárovi. Odporučila mi, aby som vyskúšala túto menopauzu Ladys v noci. Narodil som sa ako nový: Prestal som byť nervózny, začal som lepšie spať a cítiť sa lepšie. Dokonca aj bolesti hlavy ma prestali mučiť. Všeobecne platí, že dievčatá, ako dáma s veľkými skúsenosťami so životom, vám chcem povedať, že všetko, čo je v tomto živote možné zažiť, vrátane menopauzy. “

Oksyuta „Stále nemám žiadne poruchy v menštruácii, ale moja nálada, porucha, podráždenosť - hovorí o nadchádzajúcom vyvrcholení. Nechcem sa vzdať svojej rodiny kvôli hormonálnej úprave. Preto Ladys kúpil recept na menopauzu deň-noc. Tento komplex mi veľmi pomohol vyrovnať sa s výkyvmi nálady, som opäť plný sily a užívam si každý deň. “


Konzultácia so špecialistom: +7 (495) 744-06-27

Upozorňujeme vás na skutočnosť, že sa môžete poradiť v pracovných dňoch od 13:00 do 19:00 hod.

Žiadna otázka nebude ponechaná bez dozoru!