Zdravie

Kto má po narodení bolestivé obdobia?

Pin
Send
Share
Send
Send


Mám 28 rokov, nie rodiť, nie som ženatý. Každý mesiac, v prvý deň cyklu, beriem tabletky, raz mi pomohol nalgazín, potom sa zastavil, Ibuprofen začal piť. Po prvé, 1 tableta pomohla, bolesť prešla za 20 minút. Teraz to trvá len hodinu a niekedy budete musieť piť druhú pilulku. Podľa ultrazvuku a vyšetrení zdravé. Gynekológ povedal, že by mohla prejsť až po pôrode. Prešiel niekto?

Knyazeva Tatyana Viktorovna

Psychológ, Cvičenie Klinický Psychológ. Špecialista z webovej stránky b17.ru

Prešiel som po pôrode, rovnako ako ste boli postihnutí bolesťou za 1 deň, teraz sa ani necítim, keď prídu))))

Prešlo to, ale takéto vredy vyšli, že by bolo lepšie trpieť bolesťou. To je čestné, tieto problémy sú teraz vyriešené.

Tiež som dúfal, že to prejde. Neprešlo (((

Neprešiel, ale stal sa ešte silnejší, ale iba antikoncepčné prostriedky mi pomáhajú.

Uplynulo, ale neviem, ako dlho uplynulo pol roka po pôrode, mesiace trvajú 4 mesiace sú bezbolestné, ale podľa príbehov o priateľkách pár rokov po pôrode sa opäť stanú bolestivými.

Prešiel. Syn 12 rokov bude. Nemám pocit, ako prišli, ako odišli, trvanie je až 4 - ***** maximálny počet dní, všetko je pravidelné. Pred narodením týždeň a viac šiel a nereálne ohýbal, ani som nechodil do školy;

Súvisiace témy

Budeš rodiť, aby si sa zachránil pred bolesťou? A skutočnosť, že vaše črevá vylezú von, zlomí sa, rebrá môžu byť zlomené, chrbtica je zakrivená, cievy v hlave prasknú a hniloba v prsníku s kŕmením - to stojí za to? U gynekológov väčšina pacientov sú ženy, ktoré porodili, získavajú klientelu. Urobili ste niekedy niečo, aby ste sa zbavili bolesti?

Urobili ste niekedy niečo, aby ste sa zbavili bolesti?

Mám dve deti. Bláznivá bolesť prešla po prvom narodení a už sa neobjavila.

Pred pôrodom som vo svojej taške vždy niesol lieky proti bolesti a niekoľko dní denne som ich nosil niekoľkokrát denne, pomyslel som si, ako porodiť, ak je taký organizmus slabý a bolesť nestojí. a nič, teraz je všetko v poriadku. Len každý má iný prah bolesti. Mnoho mojich priateľov tiež malo bolesť po narodení.

Čo iného môžete urobiť okrem anestézie? Šport nepomôže. A napriek tomu porodiť, keď bude potrebné niť)) Nie som bezdetný, jednoducho neexistuje žiadny človek.

Porodiť, pretože je to potrebné, je horšie ako bezstarostné.

Len môj príbeh. Bolesť ako ruka zmizla po prvom narodení. Skutočná bolesť sa objavila v deň ovulácie. Nie sú samozrejme také silné, že v sediacej alebo ležiacej polohe sú celkom tolerantné.

Moje CD sa po prvom pôrode stalo bolestivým. Predtým neexistovala vôbec žiadna bolesť, ale keď porodila hoo, utiekla iba s tabletkami. Teraz začal mesačne po druhom narodení. Pre túto chvíľu - pah-pah - znesiteľné. Ale ešte horšie ako pred prvým tehotenstvom.

Máte nejaké sťažnosti? Prejdite okolo objektu, ok? Vždy som miloval a chcel deti. A tu sa zaoberala konkrétnou otázkou, na ktorú nemôžete odpovedať.

Čo iného môžete urobiť okrem anestézie? Šport nepomôže. A aby aj tak rodiť, keď bude potrebné niť)) Nie som bezdetný, jednoducho nie je žiadny človek.


A prečo ste v 23-25 ​​rokoch neporodili pôrod a nikto v strednej Ázii nepotrebuje starú ženu a porodí okrem dildo.

Len som sa zhoršil (

A prečo ste v 23-25 ​​rokoch neporodili pôrod a nikto v strednej Ázii nepotrebuje starú ženu a porodí okrem dildo.

Je načase, aby ste sa dostali k lobotómii alebo do Centra informačných technológií bez prístupu k internetu a prístrojom.

Už 12 rokov na OK, okrem roka a pol, keď dieťa porodilo

Čo sú v poriadku, ak nie tajomstvo?

Fórum: Zdravie

Novinka pre dnešok

Populárna dnes

Užívateľ stránky Woman.ru chápe a akceptuje, že nesie výhradnú zodpovednosť za všetky materiály, ktoré čiastočne alebo úplne zverejnil prostredníctvom služby Woman.ru.
Užívateľ stránky Woman.ru zaručuje, že umiestnenie materiálov, ktoré im boli predložené, neporušuje práva tretích osôb (vrátane, ale nie výlučne, autorských práv), nepoškodzuje ich česť a dôstojnosť.
Užívateľ stránky Woman.ru, odosielajúci materiály, má teda záujem o ich zverejnenie na stránke a vyjadruje svoj súhlas s ich ďalším používaním redaktormi stránky Woman.ru.

Použitie a dotlač tlačených materiálov na stránke woman.ru je možné len s aktívnym odkazom na zdroj.
Použitie fotografických materiálov je povolené len s písomným súhlasom správy lokality.

Umiestnenie duševného vlastníctva (fotografie, videá, literárne diela, ochranné známky atď.)
na stránkach woman.ru je povolené len osobám, ktoré majú všetky potrebné práva na takéto umiestnenie.

Copyright (c) 2016-2018 Hurst Shkulev Publishing LLC

Vydanie siete "WOMAN.RU" (Woman.RU)

Certifikát o registrácii hromadných médií EL č. FS77-65950, vydaný Federálnou službou pre dohľad v oblasti komunikácie,
Informačné technológie a masové komunikácie (Roskomnadzor) 10. júna 2016. 16+

Zakladateľ: Spoločnosť s ručením obmedzeným "Hurst Shkulev Publishing"

Pin
Send
Share
Send
Send