Vitálny

Droga Extravel s menopauzou 1

Pin
Send
Share
Send
Send


Každý rok žena starne, jej telo nie je mladšie, takže musíte nahlásiť viac úsilia o zachovanie krásy. Napokon pokožka nie je taká pružná ako v mladom veku, objavujú sa vrásky a sivé vlasy. Všetky tieto zmeny sú doplnené začiatkom osobitného obdobia na životnej ceste ženy. Toto je vyvrcholenie.

Znamená to fyziologické starnutie. Toto obdobie je pre ženu ťažké. Aby sa to uľahčilo, existuje veľa populárnych metód. Vyvinuli sa tiež lieky, ktoré sa odporúčajú užívať počas menopauzy. Tento postup nebude ani zďaleka zbytočný.

Estrovel bol dodnes zaradený do zoznamu najlepších produktov. Je ideálnym pomocníkom pri menopauze, ktorá je spojená s hormonálnymi poruchami. Tento liek poskytne potrebné stopové prvky, vitamíny, ktoré zlepšia celkový stav ženy.

Estrovel sa vyvinul špeciálne pre férový sex počas menopauzy. Každá žena môže byť presvedčená o jej účinnosti, pretože na kúpu drogy nie sú potrebné prehnané peniaze.

Zloženie a komponenty Estrovel?

Tento liek je doplnok výživy. V jeho štruktúre boli zhromaždené iba prírodné rastlinné prísady. Spoločne pomáhajú žene vyrovnať sa s príznakmi menopauzy.

Medzi komponenty patria tri fytohormónyktoré sú obsiahnuté v týchto výpisoch:

S ich pomocou sa do tela dodávajú fytoestrogény. Na druhej strane majú pozitívny vplyv na cievny systém:

 • normálny tlkot srdca,
 • zmierniť bolesti hlavy, nadmerné potenie,
 • znížiť prílivy a odlivy.

Tiež zahrnuté v drogy a ďalšie komponenty:

Aminokyseliny

Nedávajú príležitosť objaviť stres, pomáhajú prežiť menopauzu.

Je to analóg hormónov prírodného pôvodu, nevyhnutný pre ženu. Najmä vtedy, keď ich veľmi potrebuje. Táto zložka normalizuje hormonálnu hladinu počas menopauzy, čistí krvné cievy, odstraňuje akúkoľvek bolesť, ktorá sa objavila.

Dioscorea odstraňuje z tela prebytočný cholesterol, ktorý bráni rozvoju aterosklerózy.

Estrovel testoval veľa žien, väčšina z nich bola s účinkom drogy spokojná. Všimli si, že sa ich stav výrazne zlepšil, problémy, ktoré ich predtým mučili, boli preč. Stručne povedané, liek vykazuje vynikajúce výsledky, takže odborníci odporúčajú používať tento nástroj počas menopauzy.

Kedy môžem použiť tento nástroj?

Estrovel často predpisujú lekári. Môžete s tým začať používať okolnosti:

 1. Climax a tiež výskyt symptómov spojených s týmto obdobím.
 2. Po odstránení vaječníkov.
 3. Aby sa tomu zabránilo. Pomôže to oneskoriť predčasné starnutie.

Keď žena použije Estrovel, dostane pozitívny vplyv, Ide o:

 • prílivy počas menopauzy sa objavujú menej často
 • zlepšuje sa nálada, vzniká sexuálna túžba,
 • depresia, podráždenie zmizne, telo je plné síl,
 • hlava sa neotáča, nebolí,
 • tlak sa obnoví.

Na užívanie lieku Estrovel sa nevyžaduje špeciálna technika. Hlavnou vecou je systematické používanie 1 - 2-krát denne. Je lepšie to robiť neustále, keď sa koná jedlo. Neužívajte liek dlhšie ako 2 mesiace.

Všetky nuansy týkajúce sa Estrovelu by sa mali prediskutovať s osobným gynekológom, aby sa tým nepoškodili. Dávku môže prekročiť iba lekár. V niektorých prípadoch to bude potrebné. Potom je príjem 4 tablety denne. Estrovel je schopný eliminovať všetky príznaky návaly tepla, vrátiť hladiny hormónov späť do normálu.

Vedľajšie účinky, ktoré sa môžu vyskytnúť pri užívaní lieku

Estrovel je vynikajúci liek, pretože nemá takmer žiadne vedľajšie účinky. Počas menopauzy môže ľahko preniesť akékoľvek ženské telo. Je však potrebné venovať pozornosť prostriedkom, ktoré sú súčasťou. Niektorí ľudia môžu pociťovať individuálnu intoleranciu k určitej zložke. V takom prípade by ste mali tento nástroj opustiť a vyhľadať analógy.

By mali upustiť od lieku pre ženy počas tehotenstva alebo laktácie. Nemôžete tiež používať mladé dievčatá Estrovel mladšie ako 14 rokov. Toto a všetky obmedzenia, ktoré má liek. Odporúča sa však pred začatím kurzu konzultovať s lekárom. Pomôže to predchádzať nepríjemným situáciám.

Výhody tohto lieku

Ak vezmeme do úvahy liek Estrovel, môžeme rozlíšiť nasledujúce výhody:

 1. Odstraňuje všetky príznaky menopauzy v komplexe.
 2. Má zriedkavú zmes 3 výťažkov rastlinného pôvodu. Pomáhajú normalizovať hladiny hormónov.
 3. Nevyvíja sa rakovina prsníka, osteoporóza.

Tipy pre ženy v menopauze

Ak chcete zlepšiť svoj stav počas menopauzy, musíte k problému pristupovať komplexne. Postupujte podľa týchto pokynov jednoduché pravidlá:

 1. Musíte svoje telo dobre preveriť., Ak to chcete urobiť, musíte absolvovať všetky testy, navštíviť veľa lekárov, skontrolovať krv, srdce, kĺby, zrak. Pomôže to posúdiť celkové zdravie.
 2. Je potrebné starostlivo dodržiavať všetky rady lekárov, Musíte brať lieky, ktoré zmiernia stav ženy.
 3. Nezabudnite na bylinné lieky, Jedná sa o použitie bylinnej medicíny. To je Estrovel. S tým sa môžete zbaviť rôznych komplikácií, ktoré sa môžu objaviť v tomto veku.
 4. V medicíne existuje veľa homeopatických liekov.Umožňujú vám cítiť sa oveľa lepšie v období menopauzy. Aby ste našli vhodný nástroj, musíte prediskutovať všetky nuansy so svojím lekárom.
 5. Žena v takom období by nemala zabudnúť na cvičenie, záťaž, Nemusíte sa zaťažovať ťažkým fyzickým cvičením. Stačí si pamätať na cvičenie každé ráno, jazdu na bicykli, plávanie. Môžete sa tiež prihlásiť na tanec, jogu. To je ahoj telo v tóne, zlepšiť zdravie. Okrem toho, cvičenie vyvoláva pocity emócií, ktoré neumožnia rozvoj depresie, pretože vznikajú hormóny šťastia.
 6. Nesmieme zabudnúť na správny sen, ako aj zabezpečiť odpočinok, Ak máte akékoľvek problémy, je lepšie poradiť sa s lekárom, aj keď je to nespavosť.
 7. Je lepšie neprehrievať telo, takže sauny a kúpele by nemali chodiť.
 8. Musíte prehodnotiť svoje jedlo, ktoré by malo obsahovať iba zdravé potraviny..

Zloženie Estrovela

Prípravok obsahuje nasledujúce účinné látky (forma na uvoľňovanie kapsúl):

Tablet obsahuje nasledujúce zložky:

 • výťažky (koreň divého yamu, sója, listy žihľavy),
 • racemóza cicimituga (tryptofánové glykozidy),
 • organický bór
 • indol-3-karbinol,
 • vitamíny (kyselina listová, B6, E),
 • fenylalanín (D a L),
 • 5-HTP.

Uvoľňovací formulár

Estowel je dostupný v dvoch dávkových formách: kapsuly a tablety.

kapsule: na 520 mg sa balia do konvolyuty po 15 kusoch. V balení sú 2 konfolyuta.

Tablety: 0,5 g balené v 10 kusoch vcelku. V balení 3 konvolyuty. Tablety majú podlhovastý tvar, špecifickú vôňu indolu a žltý ochranný obal.

Farmakologické pôsobenie

Biologicky aktívny potravinový doplnok, ktorý dokáže korigovať rôzne hormonálne poruchy, znižuje závažnosť negatívnych symptómov sprevádzajúcich premenštruačné a menopauzálne syndrómy. Doplnková látka je schopná poskytnúť integrovaný prístup na opravu a prevenciu porúch, ktoré sú s ňou spojené menopauza a porušenie hormonálne pozadie na ženu.

Komponenty Tsimitsifugi ratsemoza pozitívne ovplyvňujú činnosť autonómneho nervového systému a vylučujú nasledujúce príznaky a prejavy:

Tsimitsifuga môže zmierniť príznaky, ktoré sprevádzajú ženu s hormonálnou nerovnováhou počas menopauzy:

Sedácia Tsimitsifugi umožňuje stabilizáciu psychoemotačného stavu ženy v menopauze.

Sójové izoflavóny sú svojou povahou podobné ženskému hormónu estrogénfytohormóny, S nedostatkom endogénneho (seba) estrogénu v dôsledku zmien v ženskom tele, ktoré súvisia s vekom, sa prejavujú izoflavóny účinok podobný estrogénu, Izoflavóny sóje sójové bôby normalizujú hormonálnu nerovnováhu PMS, znižujú závažnosť príznakov menopauzy (hyperhidróza, návaly horúčavy, migréna atď.). Je dokázané, že tieto látky znižujú riziko rozvoja onkologickej patológie, stimulujú regeneračné procesy v kostrovom systéme.

Wild yam(divoký prút) - látky obsahujúce fytohormón podobnej štruktúry ako progesterón, Rastlina je schopná vyrovnať sa hormonálna nerovnováhaktorá často sprevádza ženy počas menopauzy a pri premenštruačnom syndróme. Pre dioscorea je charakteristická výrazná antispasmodický účinok, čo umožňuje zastaviť syndróm bolesti menštruačnej genézy. Dioscorea má navyše vazodilatačný účinok, znižuje hladinu cholesterol v krvi, čo bráni rozvoju aterosklerotické zmeny.

Indol-3-karbinol izolované z kapusty (biela, karfiol, ružičkový kel, brokolica). Rastlinná hmota je výrazná protinádorový účinokvývoj varovania rakovina prsníka a ďalšie orgány ženského reprodukčného systému. Charakterizované normalizáciou hormonálnych hladín počas menopauzy, počas PMS.

Silný extrakt zo žihľavy má antioxidačné a tonické účinky, ktoré majú vysoký obsah karotenoidy a vitamín C, nebezpečenstvo krvácajúce významne znížená v dôsledku zvýšenia zrážanie krvi a prejavy hemostatických vlastností žihľavy. Pravdepodobnosť vývoja osteoporóza znížená kvôli prítomnosti v rastline vitamín k, Odstránenie prebytočnej tekutiny sa dosiahne pomocou diuretický účinok rastliny. Zníženie závažnosti PMS negatívnych symptómov sa dosiahne prevenciou vzniku edémového syndrómu.

Organická forma bóru - fruktoboritan vápenatý zvyšuje pôsobenie fytoestrogénov, ktoré sú súčasťou doplnkov výživy. U žien v menopauze sa zvyšuje produkcia endogénneho hormónu estrogénu. Dostatočný obsah bóru môže zabrániť rozvoju osteoporózy, ktorá je tak citlivá na ženy počas menopauzy.

Vitamín E, V období menopauzy sa ženy často obávajú vaginálnej suchosti. Vitamín Eumožňuje zbaviť sa tohto problému. Táto zložka je schopná znížiť frekvenciu a závažnosť "prílivov", zlepšiť krvný obeh vo vaginálnych stenách, stabilizuje náladu, znižuje nervozitu, zmierňuje závraty a zvyšuje účinnosť.

Vitamín B6, Vďaka pyridoxín hydrochloridu je vylučovanie prebytočnej tekutiny z tela zvýšené, závažnosť edémového syndrómu, ktorý často sprevádza ženy počas PMS a menopauzy, je znížená. Táto zložka sa vyznačuje zvýšenou toleranciou voči stresu v dôsledku stimulácie výroby endorfíny, Vitamín má tonický efektzlepšuje výkon imunitný systém, zabraňuje rozvoju takých chorôb, ako je osteoporóza.

Kyselina listová Vďaka tejto zložke sa zvyšuje tolerancia voči stresuprejavujú antianemický účinok, zvyšujú sa imunitné sily tela, zabraňuje sa vývoju a progresii depresívne stavy. Kyselina listováantioxidačný účinok a vykazuje vlastnosti podobné estrogénu.

5-HTP, toto aminokyselina je predchodca serotonín a vyčnieva zo semien rastliny Griffonia. Svojimi vlastnosťami je podobný vitamínu B6 (znižuje závažnosť „návaly horúčavy“, stabilizuje náladu, bojuje proti emočnej depresii, zvyšuje toleranciu voči stresu).

D,L-fenylalanín, Pre túto aminokyselinu je charakteristická analgetický účinokčo sa dosahuje znížením bolesti blokovaním enzýmov, ktoré sa rozkladajú neuropeptides, Normalizácia emocionálneho stavu sa dosiahne pomocou antidepresívum, ktorá sa vytvára v dôsledku zmien v procesoch syntézy mediátorov, ktoré sa aktívne podieľajú na prenose nervových impulzov.

Indikácie pre použitie

Prijatie biologického doplnku je povolené iba po konzultácii s lekárom.

Estrovel je predpísaný na prevenciu a liečbu rôznych porúch vznikajúcich:

 • s ICP,
 • v menopauze,
 • v období zotavenia po operácii na odstránenie vaječníkov (postkastračný syndróm).

Okrem toho sa lieky môžu používať:

 • ako adjuvantná terapia pri liečbe chronicky sa vyskytujúcich ochorení zápal močového mechúra,
 • s preventívnym účelom v skupine osôb starších ako 35 rokov (prevencia starnutia tela).

Úzky zoznam kontraindikácií vám umožňuje priradiť doplnok širokému spektru pacientov na liečbu a prevenciu rôznych foriem hormonálnych porúch.

kontraindikácie

 • veková hranica - do veku 14 rokov,
 • vynashivanie tehotenstva,
 • perióda dojčenie,
 • individuálna precitlivenosť na zložky doplnkov,
 • fenylketonúria (dedičná choroba).

Estrovel počas menopauzy

BAA sa vyznačuje svojou účinnosťou a vyznačuje sa nasledujúcimi účinkami na ženské telo:

 • znižuje počet prílivov a odlivov počas menopauzy,
 • eliminuje podráždenosť, depresiu, depresívny pocit, únavu,
 • zmierňuje závraty, bolesti hlavy, slabosť,
 • normalizuje krvný tlak
 • normalizuje sexuálnu túžbu.

Návod na použitie

Ak je liek Estrovel predpísaný na menopauzu, musí sa prísne dodržiavať návod na použitie. Nesprávny príjem lieku môže viesť k zhoršeniu zdravotného stavu a spôsobiť akékoľvek vedľajšie účinky.

Režimy sú nasledujúce:

 • Keď sa tablety menopauzy užívajú dvakrát denne na 1 kus. Po jedle vypite, pite vodu. Trvanie liečby je najmenej dva mesiace, aby sa dosiahol pozitívny účinok.
 • V prípade porušenia menštruačného cyklu sa liek užíva aj dvakrát denne, každá po jednej tablete. Dĺžka recepcie - 2 mesiace.
 • Ak sa premenštruačný syndróm užívajú aj tablety. Ale iba dva týždne pred začiatkom menštruácie.

Liečebný cyklus sa môže začať znova dva mesiace po ukončení. Tablety nevedú k závislosti, a preto sú vynikajúcim nástrojom na dlhodobé užívanie počas menopauzy.

Náklady na lieky

Droga je voľne dostupná v bežných a online lekárňach. Cena sa môže líšiť v závislosti od mesta.

Balenie s 30 tabletami stojí v priemere od 450 rubľov.

Aké sú príznaky menopauzy u žien? Prečítajte si článok o príčinách zmien v tele, v akom veku začínajú, ako sa prejavuje menopauzálny syndróm, a tiež o liekoch na liečbu.

Ktorý liek na menopauzu na návaly horúčavy pomáha? Podrobnosti tu.

Účinnosť lieku v menopauze Estrovel je vysoká, treba však povedať o analógoch tohto nástroja. Patrí medzi ne:

Tieto lieky tiež zlepšujú zdravotný stav počas menopauzy, znižujú návaly horúčavy a potenie, zlepšujú psychoemocionálny stav, odstraňujú poruchy spánku, nervozitu.

Pravidelné používanie Estrovely pôsobí komplexne a odstraňuje príznaky menopauzy. Doplnok výživy je bezpečný pre ženské telo vďaka prirodzenému zloženiu. Veľkou výhodou týchto tabliet je prevencia vzniku osteoporózy, ktorá je v tomto veku nebezpečná.

Aké sú znaky nehormonálnej terapie?

Zníženie hormonálnych hladín po 40 rokoch je sprevádzané zmenami menštruačného cyklu a fungovaním rôznych orgánov v ženskom tele. Toto je tzv. Menopauza. Niekedy prechádza bez povšimnutia, ale mnohé ženy sú sprevádzané výskytom slávnych prílivov na tvár a hornú časť tela (môžu byť ojedinelé alebo veľmi časté, zbavujú ženy pracovnej schopnosti), rozdielov v krvnom tlaku (BP), sprevádzajú bolesti hlavy a závraty, záchvaty srdca a bolesti v srdci atď. Žena je však obzvlášť znepokojená duševnými poruchami: neustála podráždenosť, agresivita, slza, často sa stáva depresiou. Zoznam sťažností žien môže pokračovať donekonečna, pretože majú záujem doslova všetky orgány a systémy.

Ak sú príznaky menopauzy zanedbateľné, ženám na začiatku menopauzy pomôže zdravý životný štýl, fyzická aktivita a správna výživa. Ak to nepomôže, potom hormonálne lieky. Výhodou hormonálnej substitučnej terapie (HRT) je rýchla úľava od záchvatov a nevýhodou je prítomnosť kontraindikácií pri používaní a vedľajšie účinky.

V posledných rokoch sa objavilo mnoho nehormonálnych látok na liečenie menopauzy. Výhodou týchto liekov je relatívna bezpečnosť: majú oveľa menej kontraindikácií a vedľajších účinkov., Existuje dostatočný výber takýchto prostriedkov, z ktorých si individuálne vyberiete najvhodnejší pre túto konkrétnu ženu. Medzi nevýhody nehormonálnej liečby patrí nedostatok rýchleho terapeutického účinku: nehormonálna lieková terapia si vyžaduje dlhodobú liečbu.

Prípravky s cytamínmi: Ovariamin

Cytamíny sú biologicky aktívne látky odvodené z orgánov a tkanív zvierat. Cytamíny sa používajú na odstránenie rôznych patológií.

Počas menopauzy je predpísaný doplnok Ovariamin.Účinnými látkami sú cytamíny získané z ovárií hovädzieho dobytka. Mechanizmus ich pôsobenia je podobný fytohormónom. Výživový doplnok tiež obsahuje vitamíny A, E, skupina B, ako aj makro a mikroelementy.

Výmennou aplikáciou ovaryamín obnovuje hormonálne a metabolické procesy, odstraňuje hlavné prejavy menopauzálneho syndrómu. Tento doplnok výživy je zvlášť účinný pri predpisovaní vápnikových prípravkov na prevenciu osteoporózy.

Užívajte doplnky Ovaryamin 2-3 krát denne po dobu dvoch týždňov.

Selektívne modulátory estrogénového receptora: Evista

Selektívne modulátory estrogénových receptorov sú lieky, ktoré v niektorých (nereprodukčných) tkanivách pôsobia selektívne ako estrogény, zatiaľ čo v iných (reprodukčných) tkanivách pôsobia ako antiestrogény.

Temoxifen bol objavený ako prvá liečivá látka v tejto skupine. Pôsobil ako estrogén vo vzťahu k kostnému tkanivu (zabránil rozvoju osteoporózy) a ako antiestrogén vo vzťahu k prsnej žľaze (inhibícia proliferácie buniek - proliferácia a ich transformácia na rakovinu). Vedľajším účinkom tamoxifénu bol jeho estrogénny účinok na endometrium - stimulácia rastu. Tamoxifén sa používa iba ako protinádorový prostriedok pri liečbe rakoviny prsníka.

Ďalšou generáciou modulátorov selektívnych na estrogénové receptory je raloxifén. Ako estrogén má pozitívny vplyv na kostné tkanivo, metabolizmus lipidov (prevencia aterosklerózy) a systém zrážania krvi (zvýšené riziko trombózy). Ako antiestrogén ovplyvňuje prsnú žľazu bez ovplyvnenia endometria. Preto sa raloxifén používa na prevenciu a liečbu osteoporózy pri menopauze.

Farmaceutické spoločnosti Lilly SA, Španielsko a Daiichi Sankyo, Nemecko, vyrábajú raloxifén v tabletách po 60 mg vyrobených pod obchodným názvom.Evista. Užívajte denne po dlhú dobu a pod kontrolou laboratórnych krvných testov.

"Estrovel": výhody lieku počas menopauzy

Estravel je liek na menopauzu, recenzie od pacientov a odporúčania lekárov naznačujú, že je účinný. Prečo tento konkrétny liek? Ukazuje sa, že jeho zložkami sú rastlinné analógy hormónov (menovite estrogény a progestíny), ako aj vitamíny, aminokyseliny atď.

Estravel - liek na menopauzu. Recenzie nájdete v našom článku.

Venujte pozornosť! „Estrovel“ sa nevzťahuje na lieky, ale na doplnky výživy. Dôvodom je skutočnosť, že registrácia bioprípravkov nie je tak jednoduchá, preto výrobca považuje tento produkt za biologicky aktívnu doplnkovú látku. Toto je vlastne droga.

Medzi výhody tohto lieku patrí:

 1. Bylinné zloženie.
 2. Uľahčuje a znižuje počet prílivov a odlivov.
 3. Zmierňuje depresiu a depresiu, asténiu, bolesti hlavy a závraty.
 4. Prispieva k normalizácii tlaku.
 5. Normalizuje sexuálnu túžbu.
 6. Znižuje pravdepodobnosť rozvoja osteoporózy a objavenia sa zhubných nádorov v ženských prsníkoch.
 7. Bezpečný dlhodobý príjem.
 8. Nie je to hormonálny agens.

Zloženie "Estrovela", jeho vplyv na ženské telo

Tento liek sa vyrába vo forme tabliet („Estrovel“) a kapsúl („Estrovel Time-Factor“). Takže v balení „Estrovel“ - 30 tabliet a „Estrovel“

Time Factor “je v 38 kapsulách (4 typy kapsúl).

Rozdiel medzi nimi je v počte ďalších komponentov, ako aj v problémoch, ktoré riešia.

Droga pozostáva z nasledujúcich zložiek:

 • rastlinné výťažky - koreň divej priadze a sója (znížiť návaly horúčav, zlepšiť celkovú pohodu),
 • tsimitsifugiratsemozy (pomáha udržiavať pružnosť krvných ciev, zlepšuje stav nervového systému, znižuje horúčky v klíme, normalizuje tlak a srdcový rytmus, znižuje potenie, zmierňuje bolesť kĺbov a svalov),
 • bora (prispieva k rozvoju vlastných pohlavných hormónov, používa sa ako prevencia proti osteoporóze),
 • indol-3-karbinol (prispieva k normalizácii hladín hormónov, znižuje možnosť vzniku zhubných nádorov prsníka),
 • plody posvätného vitexu (znižuje podráždenosť, bolesti hlavy, bolesti na hrudníku),
 • listy žihľavy (odstrániť opuchy, zlepšiť krvný obeh),
 • vitamíny E, B6, kyselina listová (posilnenie imunitného systému, zvýšenie účinnosti, prevencia kardiovaskulárnych chorôb),
 • aminokyseliny - 5-hydroxytryptofán, DL-fenylalanín (zlepšenie pohody, pozitívny vplyv na stav nervového systému, zvýšenie odolnosti voči stresu).

Dôležité vedieť! Napriek dobrým hodnoteniam lieku „Estravel“ (používa sa nielen pri menopauze, ale aj pri porušovaní menštruačného cyklu), je potrebné pripomenúť, že by sa nemal užívať s komplexmi vitamínov. Dôvod - hrozba hypervitaminózy.

Ako užívať „Estrovel“: pokyny

Pri užívaní „Estrovel“ musíte prísne dodržiavať pokyny. Užívajú to nasledovne: počas menopauzy užívajte 1 - 2 tablety (v závislosti od závažnosti menopauzy) dvakrát denne.

V takom prípade si vezmite tablety po jedle, nedajú sa rozdrviť alebo rozriediť v tekutine, ale len prehltnúť celé a zapiť vodou.

Vzhľadom na bylinné zloženie sa účinok lieku prejaví až po 2 týždňoch.

Ak zlepšenie nie je viditeľné, musíte sa poradiť s lekárom. Pomôže upraviť dávkovanie lieku (dovolené užívať 3-4 tablety denne) alebo odporučiť inú liečbu.

V priemere trvá liečba 2 až 4 mesiace. Opakovaná liečba týmto liekom je možná až po 2 mesiacoch.

Estravel je vynikajúci liek na menopauzu. Recenzie pacientov naznačujú, že tento liek nie je návykový, a preto je vhodný na dlhodobé používanie. Ak užívate tento liek bez dodržiavania pokynov, sú možné vedľajšie účinky.

Kto nemá užívať „Estrovel“: kontraindikácie

Estrovel je kontraindikovaný v nasledujúcich prípadoch:

 • s precitlivenosťou a individuálnou neznášanlivosťou na zložky,
 • je nežiaduce brať v plánovacom období tehotenstva
 • s predispozíciou na migrény,
 • s cukrovkou
 • so zlou výživou,
 • počas záchvatov paniky,
 • pri zhubných ochoreniach kože,
 • pri užívaní vitamínov, antidepresív,
 • s vysokým krvným tlakom
 • Fenylketonúria (choroba, pri ktorej je narušená výmena aminokyselín: sú súčasťou tohto lieku a jeho užívanie môže viesť k otrave),
 • pri poruchách tráviaceho systému,
 • počas tehotenstva
 • počas laktácie,
 • s myómom (pretože zvýšenie tejto formácie je priamo závislé od estrogénu a Estrovel prispieva k rozvoju týchto hormónov a zvyšuje prísun krvi v panvovej oblasti).

Je dôležité pamätať! Ak nenastanú žiadne pozitívne zmeny počas užívania „Estrovel“ po dobu 2 týždňov, mali by ste ho prestať užívať a zvoliť si iný nehormonálny liek.

Možné vedľajšie účinky pri používaní lieku „Estrovel“

Samozrejme, rovnako ako pri prijímaní akýchkoľvek drog, sú možné vedľajšie účinky a „Estrovel“ nie je výnimkou.

„Estrovel“ sa musí užívať prísne podľa pokynov pretože, napriek zloženiu rastlín, ovplyvňuje hormóny. Je potrebné venovať pozornosť kontraindikáciám, aby nedošlo k zhoršeniu ich stavu.

Napriek skutočnosti, že Estravel je veľmi účinný liek na menopauzu, nemôže mu vždy pomôcť (negatívne hodnotenia to dokazujú). Takže pre tých, ktorí užili tento liek, je pozorovaný nasledujúci účinok: počas liečby Estrovel to pomáha dobre a hneď po zastavení liečby sa všetky príznaky vrátia (úplne alebo čiastočne).

Mnoho žien má okrem toho tieto vedľajšie účinky:

 • nadúvanie,
 • bolesť v brušnej dutine,
 • výkyvy hmotnosti (zníženie alebo zvýšenie),
 • nepríjemné pálenie kože,
 • prehĺbenie prsníkov,
 • predĺžiť trvanie menštruačného cyklu.

Účinnosť liečby "Estrovelom" pri menopauze

Účinnosť liečby liekom Estrovel je potvrdená pozitívnymi hodnoteniami pacientov a gynekológov. Nepochybnou výhodou je prítomnosť fytoestrogénov v zložení prírodných zdrojov, ktoré regulujú hormonálne pozadie.

Aby bola liečba „Estrovelom“ účinná, musíte dodržiavať lekársky predpis.

Ak účinok nie je viditeľný, odporúča sa prestať užívať liek.

Názory gynekológov na drogu "Estrovel"

Názory gynekológov na túto drogu sa líšia: niektorí obdivujú jej účinnosť, zatiaľ čo iní naopak nepovažujú za potrebné brať ju, pretože je doplnkom výživy. Je potrebné pochopiť, že liek „Estrovel“ je homeopatický liek, a preto ho nemožno považovať za všeliek na všetky choroby.

Na pochopenie toho, ako dobre „Estrovel“ porovnávajú gynekológovia s iným liekom, ktorá zahŕňa aj tsimitsifugu - „Chi-Klim“:

 1. Estravel, ako aj Chi-Klim, - Lieky na vyvrcholenie na rastlinnej báze. Recenzia týchto liekov je často pozitívna. Avšak v porovnaní s liekom "Chi-Klim", okrem tsimitsifuga, "Estrovel" pozostáva z ďalších aktívnych zložiek (vitamíny, aminokyseliny, atď.). Preto okrem odstránenia príznakov menopauzy môže Estrovel zlepšiť celkový stav.
 2. Ak menopauza prechádza závažnými prejavmi, potom gynekológovia odporúčajú uprednostniť Qi-Klim, pretože to môže zlepšiť aj ťažký priebeh menopauzy.

Lekári sa preto domnievajú, že liek Estrovel je účinnejší ako liek Chi-Klim. Je potrebné pochopiť, že napriek skutočnosti, že sa výraz „Estrovel“ vzťahuje na doplnky výživy, stále zostáva liekom, ktorý výrazne zlepšuje celkový stav (znižuje návaly tepla, podráždenosť, normalizuje potenie) a normalizuje hormóny.

Kde kúpiť ESTROVEL, cena

Estrovel sa predáva v lekárňach a lekárňach online. Cena lieku závisí od formy uvoľnenia a oblasti nákupu. To znamená, že cena "Estrovel" v kapsulách je asi 300 - 600 rubľov, a tablety - 300 - 500 rubľov.

Pri nákupe prostredníctvom lekárne online by ste si mali dávať pozor, aby ste sa nestali falošnými. Predajca musí mať osvedčenia o kvalite produktu.

Estravel je účinný moderný liek na menopauzu, mať pozitívne recenzie od mnohých žien. Podľa lekárov liek pomáha prežiť menopauzu, návaly horúčavy a zdravotné komplikácie. Doplnky výživy však nie sú vhodné pre každého, preto je potrebná odborná konzultácia.

Estravel - liek na menopauzu. Recenzie v tomto užitočnom videu:

Liečba na menopauzu pre ženy:

Prečo sa oplatí venovať veľkú pozornosť lieku Estrovel?

Menopauza nie je ochorenie samo o sebe, ak sa však v tomto období nezaujímate správne o svoje telo, môžete sa cítiť dobre, čo sa neskôr vyvinie na rôzne choroby. Je to preto, že s vekom sa imunita stáva oveľa slabšou.

Na udržanie normálneho stavu počas menopauzy sú potrebné nielen hormóny samotné, ale aj komplexy rôznych užitočných látok, ktoré by mohli udržiavať stav tkanív tela za normálnych podmienok.

Estovel Facility práve spĺňa tieto požiadavky. Obsahuje veľké množstvo fytoestrogénov, ktoré úspešne nahrádzajú ženské pohlavné hormóny, vitamínové komplexy, ako aj látky, ktoré môžu v tomto stave zlepšiť a udržať imunitu.

Ženy, ktoré pravidelne pijú Estrovel, si nevšimnú žiadne negatívne účinky na svoje zdravie zo strany tohto lieku, pokiaľ nedôjde k neznášanlivosti jeho zložiek. Liek by sa mal, samozrejme, užívať iba na lekársky predpis a presne podľa schémy, ktorú odporučil pri osobnej konzultácii.

Estrovel, ak je predpísaný lekárom a správne používaný, nie je návykový a nepredstavuje riziko rozvoja onkologických a jednoduchých neoplastických ochorení, čo je častý prípad, keď sa počas menopauzy užívajú hormonálne lieky.

Za akých podmienok môže lekár predpísať liek Estrovel?

Tento liek pomáha vyrovnať sa s nasledujúcimi problémami:

 1. Climax, ktorý prechádza komplikáciami.
 2. Rehabilitačné obdobie po operácii na odstránenie vaječníkov alebo po iných zákrokoch na reprodukčných orgánoch.
 3. Ťažko prebiehajúci premenštruačný syndróm.
 4. Niekedy je menovaný po 35 rokoch, ako prevencia starnutia.
 5. Časté a intenzívne prílivy a odlivy.
 6. Nestabilný krvný tlak.
 7. Útoky na silné bolesti hlavy a závraty.
 8. Zvýšená slabosť a únava.
 9. Silná nervozita, hnev, časté zmeny nálady, emočná nestabilita.
 10. Znížená sexuálna aktivita a libido.

Aké je zloženie lieku Estrovel?

Základ tejto drogy je úplne bylinný. Zahrnuté v zložení sójový koreň a divoký koreň janis, Tieto rastliny sú veľmi silným zdrojom fytoestrogénov.

Okrem vyššie uvedených rastlín obsahuje Estrovel tiež tsimitsifugi.

Zloženie liečiva sa umiestni organické komplex vitamínovčo pomáha kostiam, aby vždy zostali silné a zdravé.

Výrobca sa tiež staral o imunitu žien vrátane vhodného komplexu látok a kyseliny listovej v zložení lieku.

Varovanie! Tento nástroj sa neodporúča užívať súčasne s inými vitamínmi a komplexmi vitamínov a minerálov, pretože to môže spôsobiť riziko hypervitaminózy.

Okrem vitamínov a fytoestrogénov zloženie liečiva zahŕňa a aminokyselínktorí aktívne bojujú s negatívnymi prejavmi nervovej sústavy. Pomáhajú odstraňovať podráždenosť, bolesti hlavy, závraty, zvyšujú odolnosť proti stresovým faktorom. Okrem toho je táto zložka schopná eliminovať bolesť v mliečnych žľazách.

Aký vplyv má na ženské telo Estrovel v menopauze?

Keď dostanete tento liek, všimnete si nasledujúce vylepšenia:

 • Posilňuje kostné tkanivo a významne znižuje počet zlomenín.
 • Má pozitívny vplyv na nervový systém.
 • Znižuje počet a intenzitu prílivu a odlivu. Ak sa objavia záchvaty, stav ženy počas nich nie je taký kritický.
 • Úprava rytmov srdca.
 • Podporuje normálne potenie.
 • Odstraňuje závraty.
 • Bojuje s bolesťou v oblasti svalov a kĺbov.

Ako užívať Estrovel počas menopauzy?

Ak ste predpísali použitie lieku Estrovel v menopauze, potom viac ako opatrne dodržiavajte pravidlá pre jeho prijatie. Ak s týmto zaobchádzate nedbanlivo, potom takýto postoj môže mať za následok zhoršenie zdravia a ostrý prejav vedľajších účinkov. Správny režim je nasledujúci:

 1. V prípade porušenia klimatickej povahy sa látka užíva jednu tabletu dvakrát denne. Príjem sa uskutoční až po jedle, tableta sa umyje veľkým množstvom tekutiny. Trvanie medikamentóznej liečby je dosť rozsiahle: asi 2 mesiace.
 2. Keď sa pacient sťažuje na nepravidelnú menštruáciu, liek sa užíva rovnakým spôsobom ako v prvom prípade, podmienky príjmu sú podobné.
 3. Ak hovoríme o ťažkom priebehu premenštruačného syndrómu, je potrebné vypočítať jasný dátum začiatku a konca menštruácie a začať s užívaním lieku jasne dva týždne pred nasledujúcou menštruáciou.

Varovanie! Ak počas menopauzálneho syndrómu príznaky trápia ženu príliš veľa, lekár môže predpísať tento liek pri predávkovaní až 4 tablety denne.

Ďalší priebeh liečby sa môže uskutočniť iba 2 mesiace po ukončení predchádzajúcej liečby. Estrovel nie je návykový, takže ak nemáte žiadne kontraindikácie na užívanie liekov a ak sa u vás nevyskytnú vedľajšie účinky, je to vynikajúci nástroj na dlhodobé používanie počas menopauzy.

Preto je Estrovel na trhu pomerne dobre známym liekom, ktorý pomáha ženám vyrovnať sa s príznakmi menopauzy. Podľa názoru žien, ktoré sa museli zaoberať týmto liekom, má skutočne pozitívny účinok. Pokiaľ ide o cenu, je pomerne priemerná, cenovo dostupná pre kupujúcich.

Užitočné video na túto tému:

Opis lieku, vlastnosti

Estrovel - doplnok výživy, ktorý je založený na komplexe fytoestrogénov (rastlinných hormónov), aminokyselín, vitamínov a ďalších prírodných prísad. Препарат предназначен для купирования предменструального синдрома (ПМС) и смягчения симптомов, возникающих в период менопаузы.Aktívne zložky liečiva sa vzájomne dopĺňajú a zvyšujú vzájomný účinok, vykazujú jedinečné liečivé vlastnosti a poskytujú potrebný terapeutický účinok.

Výťažok z cimifuga remioza

Pozitívny vplyv na celkové zdravie, odstraňuje nerovnováhu ženských pohlavných hormónov a zmierňuje pridružené poruchy nervového systému, ktoré sa prejavujú zvýšenou podráždenosťou, nervozitou, zmenami nálady, poruchami spánku. Tsimifuga navyše potláča bolesť kĺbov a svalov a zabraňuje strate vápnika zlepšovaním metabolických procesov v kostnom tkanive.

Sójové izoflavóny (fytoestrogény)

sú to hormóny rastlinného pôvodu, podobné ženskému pohlavnému hormónu - estrogénu. Vyrovnajte nedostatok tela počas menopauzy a regulujte hormonálnu nerovnováhu v PMS (premenštruačný syndróm). Isoflavóny poskytujú protizápalové, antioxidačné pôsobenie, znižujú frekvenciu návaly tepla, zmierňujú hyperhidrózu (nadmerné potenie), bolesti hlavy, tachykardiu (rýchly tlkot srdca). Tieto látky eliminujú zvýšenú viskozitu krvi, bránia tvorbe krvných zrazenín a normalizujú funkciu kardiovaskulárneho systému.

Žihľavový extrakt

Obsahuje komplex vitamínov a mikroelementov (C, B, E), flavonoidy a karotinoidy, ktoré spolu poskytujú tonický antioxidačný účinok, zabraňujú rozvoju osteoporózy počas menopauzy, vykazujú hemostatické vlastnosti počas ťažkej menštruácie. Okrem toho má táto zložka diuretický účinok, to znamená, že poskytuje diuretický účinok, ktorý pomáha eliminovať opuchy a zmierňuje predmenštruačné príznaky spojené s retenciou tekutín v tele.

Extrakt z divočiny Yam

Normalizuje hormonálnu nerovnováhu v dôsledku obsahu analógu ženského pohlavného hormónu - progesterónu. Nedostatok tohto hormónu počas menopauzy vyvoláva poruchy nervového, kardiovaskulárneho a endokrinného systému. Extrakt z yamu vykazuje vazodilatačné a antispasmodické pôsobenie, čím bráni rozvoju aterosklerózy, hypertenzie a ďalších chorôb spojených s hormonálnymi zmenami v tele počas menopauzy.

fytohormóny

Ako súčasť iných rastlinných prísad zvyšuje terapeutický účinok izoflavónov, zlepšuje celkové zdravie a znižuje závažnosť nepríjemných symptómov menopauzy. Výťažok z ovocia posvätnej Vitexu normalizuje koncentráciu pohlavných hormónov a znižuje závažnosť premenštruačného syndrómu (podráždenosť, nervozita, bolestivé opuchy prsných žliaz). Okrem toho táto látka normalizuje hladinu cholesterolu v krvi a má protinádorový účinok, pretože prispieva k deštrukcii rakovinových buniek.

Indol-3-karbinol v zložení liečiva znižuje negatívne účinky nadbytku estrogénov s hormonálnou nerovnováhou a slúži ako dobrá prevencia rakoviny prsníka.

Vitamíny E, C, B, K1, kyselina listová - poskytujú výrazný antioxidačný účinok, neutralizujú pôsobenie voľných radikálov, ktoré spúšťajú proces starnutia a zvyšujú riziko rozvoja onkologických nádorov. Vitamínový komplex vykazuje imunomodulačný účinok, znižuje únavu, zvyšuje vytrvalosť tela a jeho odolnosť voči vplyvu negatívnych vonkajších faktorov.

Drogové výhody

Droga založená na rastlinných hormónoch má mnoho výhod. Na rozdiel od syntetických hormonálnych liekov používaných na nápravu stavu počas menopauzy je tento nástroj úplne bezpečný, pretože obsahuje prírodné zložky, ktoré nemajú nepriaznivý vplyv na vnútorné orgány.

Použitie Estrovoly pomáha predchádzať mnohým komplikáciám, ktoré sa vyskytujú počas menopauzy. Najmä pravidelný príjem kapsúl pomáha predchádzať osteoporóze, pretože účinné látky zabraňujú vylúhovaniu vápnika z kostného tkaniva. Bylinné liečivo je možné užívať dlhú dobu bez obáv z vývoja nežiaducich vedľajších účinkov rôznych systémov tela.

Unikátna kombinácia zložiek (fytoestrogény tsimifuga, yam, sója) pomáha odstraňovať nerovnováhu hormónov a neutralizuje nepríjemné príznaky spojené s nedostatkom progesterónu a estrogénu. Komplexný účinok účinných látok poskytuje výrazný terapeutický účinok a v krátkom čase pomáha eliminovať príčiny premenštruačného a menopauzálneho syndrómu.

Estrovel má priaznivý vplyv na stav endokrinného a kardiovaskulárneho systému, normalizuje hladinu cholesterolu v krvi a zabraňuje rozvoju aterosklerózy. Liek prispieva k riedeniu krvi, čo eliminuje rozvoj trombózy a znižuje pravdepodobnosť infarktu a mozgovej príhody.

Zložka, ako je indol-3-karbinol, bráni rozvoju rakoviny prsníka. Organický bór slúži ako prevencia proti osteoporóze a aminokyseliny a vitamíny posilňujú imunitný systém, normalizujú emočné pozadie, spomaľujú proces starnutia a umožňujú žene dlhodobo zachovať krásu a príťažlivosť.

Estrovel obsahuje jedinečnú kombináciu prírodných zložiek, takže nemá štrukturálne analógy. Ak je to však potrebné, lekár môže vždy vyzdvihnúť liek s podobným terapeutickým účinkom, z rozsiahlych vŕšok liekov určených na zmiernenie príznakov menopauzy. Medzi nimi sú obzvlášť populárne tieto nástroje:

Na výber a predpísanie lieku - ošetrujúci lekár musí podať analóg s prihliadnutím na individuálne vlastnosti, závažnosť príznakov menopauzy a možné kontraindikácie. Samoliečba je neprijateľná, pretože každý liek obsahujúci hormóny má určité kontraindikácie, ktoré by sa mali zvážiť, aby sa nevyvolali nežiaduce reakcie a nežiaduce komplikácie.

Kapsuly Estovel sa dajú kúpiť bezplatne v lekárenskom reťazci bez lekárskeho predpisu. Liek by sa však nemal kupovať na základe rady priateľov, ale po konzultácii so špecialistom a po úplnom vyšetrení. Iba v tomto prípade si môžete byť istí efektívnosťou liečby. Priemerná cena za Estravel je od 450 do 560 rubľov za balenie s 30 kapsulami.

Protidrogová akcia

Jedinečný prírodný liek zahŕňa fytoestrogény, ktoré normalizujú rovnováhu hormónov, pomocných zložiek - vitamíny, aminokyseliny, zlepšujú celkový stav ženy, zabraňujú príznakom menopauzy. Terapeutický účinok sa objaví po 2-4 týždňoch používania. Všetko záleží na tom, aký bol pôvodný stav ženy, aký výsledok sa vyžaduje. Čo môže Estrovel počas menopauzy?

 • upokojuje nervový systém
 • normalizuje krvný tlak
 • zabraňuje prílivu a odlivu,
 • eliminuje nadmerné potenie,

 • odstraňuje bolesti hlavy, závraty,
 • stimuluje sexuálnu túžbu
 • zlepšuje stav genitálií
 • zmierňuje bolesť,
 • stabilizuje emocionálne pozadie
 • zlepšuje kvalitu života ženy.

Okrem toho, Estrovel s menopauzou zlepšuje stav pokožky, vlasov, nechtov, má pozitívny vplyv na fungovanie vnútorných orgánov, zabraňuje chorobám krvných ciev, srdca, kĺbov, je prevenciou osteoporózy. Podľa najnovších lekárskych výskumov Estowel blokuje rozvoj rakovinových buniek.

Zloženie liečiva

Estrovel - jedinečný liek rastlinného pôvodu s bohatým zložením, ktoré nemá analógy.

 • Racemóza Tsimitsifuga, Obsahuje fytoestrogény. Štruktúrou nemajú nič spoločné s prírodnými ženskými hormónmi, ich pôsobenie je rovnaké. Tsimitsifuga ovplyvňuje systém vaječníkov hypofýzy - hypotalamu. Spôsobuje tvorbu požadovaného množstva estrogénu, ktoré zmierňuje príznaky menopauzy a zabraňuje im. Znižuje bolesť svalov, kĺbov, návaly horúčavy, nervozitu, zlepšuje stav kostného tkaniva.

 • Sójové izoflavóny, Ďalšia zložka obsahuje fytoestrogény. Váhy hormónov. Zabraňuje prebytku estrogénu. Znižuje riziko rozvoja rakoviny, pozitívneho účinku na organizmus v prítomnosti maternicových fibroidov, endometriózy v minulosti. Sója zlepšuje urogenitálny systém, čo má pozitívny vplyv na nervy. Účinná látka je užitočná pri menopauze, PMS. Znižuje prejavy návaly horúčavy, potenia, bolesti hlavy, slabosti.
 • Divoký prút, Prírodná afrodiziakum. Zvyšuje libido, zlepšuje stav pohlavných orgánov, odstraňuje sucho, bolesť pri pohlavnom styku. Obsahuje rastlinný estrogén, ktorý sa po požití ženou rýchlo mení na progesterón. Vďaka tejto funkcii ju farmaceuti zaradia do antikoncepcie. Podľa záznamov starovekých vedcov sa tinktúra divej priadze používala presne na zabránenie otehotneniu. Okrem priaznivého účinku na reprodukčný systém rastlina znižuje bolesť svalov, odstraňuje toxíny, lieči ochorenie obličiek, znižuje hladinu cholesterolu. Zabraňuje ateroskleróze srdca, krvných ciev, znižuje krvný tlak, upokojuje nervový systém, obnovuje emočné pozadie. Má protizápalové účinky, zlepšuje funkciu pečene, zlepšuje imunitu.
 • Žihľavový extrakt, Má tonizujúci, antioxidačný účinok, hemostatikum, odstraňuje tekutinu z tela, obnovuje metabolické procesy, posilňuje kostné tkanivo, zabraňuje rozvoju osteoporózy.

 • Indol 3-karbinol, Zabraňuje rozvoju rakoviny. Je schopný neutralizovať negatívne účinky estrogénu. Normalizuje rovnováhu hormónov. Vo veľkom množstve sa nachádza v brokolici, kapuste.
 • bor, Komponent je dôležitý pre kĺby, s nedostatočnou artrózou a artritídou. Veľké množstvo je v kostnom tkanive. S nedostatkom zničených kostí sa vytvára osteoporóza.
 • Vitamín E, zlepšuje stav vlasov, pokožky, nechtov, zabraňuje starnutiu. Priaznivý účinok na reprodukčný systém. Znižuje nervozitu, únavu, depresiu, únavu, ospalosť. Podporuje vaginálnu sliznicu, odstraňuje arytmiu.
 • Vitamín B6, Zvyšuje odolnosť tela voči nepriaznivým faktorom, zlepšuje imunitu, odstraňuje tekutinu z tela, odstraňuje opuchy. Normalizuje činnosť srdca, lieči depresiu, neutralizuje negatívne účinky stresu.
 • Kyselina listová Záchrana pred chorobami pečene, čriev, normalizuje metabolické procesy, zlepšuje zloženie krvi. Reguluje nervový systém - odstraňuje úzkosť, nespavosť a súčasne odstraňuje ospalosť počas dňa, apatia, stratu záujmu o život. Priaznivý účinok na kardiovaskulárny systém. Obnovuje pokožku, podporuje lesk vlasov, pevnosť nechtov.
 • 5-HTP, Antidepresívum, ktoré chráni pred depresiou, slzami, pocitmi strachu, beznádeje, úzkosti, nespavosti. Podporuje produkciu hormónov radosti. Zlepšuje náladu, dodáva silu, vitalitu.
 • D, L-fenylalanín. Prírodný úľavu od bolesti. Zvyšuje prah bolesti, žena nereaguje na nepríjemné pocity menopauzy, PMS.

Zloženie a vlastnosti

Doplnky sú k dispozícii v dvoch dávkových formách - tablety a kapsuly. Tieto formy majú mierne odlišné zloženie, ktoré určuje ich rozsah. Preto sa tablety najčastejšie odporúčajú piť s vývojom vaječníkov v závislosti od veku a kapsuly sú najúčinnejšie pri ťažkom premenštruačnom syndróme. Estrovel - je viaczložkový liek, ktorý pozostáva z nasledujúcich účinných látok:

 • Komplex vitamínov (E, B6, K, kyselina listová),
 • Extrakt zimitsifugi,
 • Sójový extrakt,
 • Koreň Yam,
 • Žihľava listy,
 • Bor,
 • indol

Vďaka jedinečnému zloženiu doplnkov výživy účinne eliminuje bežné prejavy menostázy a prispieva k zlepšeniu celkového stavu a vyrovnávaniu hormonálneho pozadia. Účinok lieku Estrovel je založený na kombinácii zložiek, z ktorých každá hrá špecifickú úlohu pri zmierňovaní príznakov menopauzy, a to:

 • Výťažok z Tsimitsifuga - Táto rastlina je už dlho známa svojím účinkom podobným estrogénu. Výťažok z rastlín znižuje frekvenciu tepelných útokov, stimuluje autonómny nervový systém, zlepšuje vaskulárnu elasticitu a pomáha normalizovať činnosť potných žliaz.
 • Sójový extrakt - sója je prirodzeným dodávateľom fytohormónov. Látky obsiahnuté v tejto rastline stimulujú činnosť vaječníkov a normalizujú hormonálne hladiny. Sójová bôba má tiež veľký vplyv na pokožku a spúšťa regeneračné procesy.
 • Yam root - Jedná sa o jedinečnú rastlinu, ktorá obsahuje rastlinný progesterón. V kombinácii so sójou a cimicifugou táto zložka podporuje optimálnu kombináciu pohlavných hormónov, ktorá zabraňuje rozvoju ochorení maternice a vaječníkov pri menopauze.
 • Žihľava list - prispieva k posilneniu krvných ciev, má hemostatický a tonický účinok. Žihľava tiež odstraňuje prebytočnú tekutinu z tela, čo umožňuje odstránenie opuchov.
 • bor - ako súčasť Estrovely bór zabraňuje demineralizácii kostí a je prevenciou osteoparózy.
 • Indol-3-karbinol - táto účinná látka vyrovnáva hormóny a zabraňuje rozvoju rakovinových nádorov pri menopauze.
 • Komplex vitamínov a minerálov - Posilňuje imunitný systém, zlepšuje celkové zdravie a normalizuje spánok.

Recenzia Estrovelu so závažnou menopauzou naznačuje, že doplnok výživy významne zlepšuje kvalitu života žien so silnými prejavmi menopauzy, ale často si takíto pacienti vyžadujú dodatočnú liečbu, aby úplne odstránili príznaky.

Je to dôležité! V prípade neznášanlivosti ktorejkoľvek zo zložiek potravinového doplnku je používanie zakázané.

Akým spôsobom liek Estrovel účinkuje?

Kumulatívne pôsobenie estrovel - liek. Na dosiahnutie viditeľného zlepšenia pohody by sa kapsuly alebo tablety mali užívať najmenej 8 týždňov, 2-krát denne, 1 tableta. Pri výrazných klimakterických prejavoch môže lekár zvýšiť dennú dávku. Trvanie liečby je tiež určené ošetrujúcim gynekológom. Droga nie je návyková a nemá prakticky žiadne vedľajšie účinky, čo umožňuje jej použitie počas celého obdobia hormonálnej revolúcie s niekoľkými prerušeniami medových chodov.

Po liečbe pacient zaznamenal nasledujúce pozitívne zmeny:

 • Emočné pozadie je normalizované, podráždenosť, hnev a nervozita sú menej časté.
 • Výrazne znížila intenzitu a frekvenciu prílivu a odlivu. Ak záchvaty tepla nie sú úplne eliminované, stávajú sa zriedkavé a stav ženy počas útoku zostáva uspokojivý.
 • Práca srdca sa zlepšuje, príznaky tachykardie sa objavujú menej často, pocity „zlyhania srdca“ sa zastavia.
 • Potenie sa výrazne zníži, najmä v noci. Pacienti hlásia zlepšený spánok.
 • Závraty a bolesti hlavy miznú.
 • Menej bolesti kĺbov a svalov.

Vedľajšie účinky

Pri prísnom dodržiavaní odporúčaní gynekológa je riziko vedľajších účinkov pri užívaní Estrovelu minimálne. Existujú však prípady, keď si ženy počas liečby potravinovými doplnkami všimnú tieto choroby:

 • Bolesť brucha
 • Zvýšená tvorba plynu,
 • Prírastok na váhe,
 • Bolestivosť pŕs,
 • Svrbenie a pálenie kože,
 • Zvýšený menštruačný cyklus.

Mnoho pacientov tiež poznamenáva, že liek účinne zmierňuje prejavy menopauzy, ale hneď ako je liečba zastavená, všetky nepríjemné pocity sa úplne vrátia. Podľa odborníkov je tento účinok spôsobený predčasným ukončením liečby a nesprávnym východiskom z liečby.

- analógy

Výber liečiva na zmiernenie a odstránenie príznakov menopauzy je niekedy dlhý proces, v ktorom môže pacient spolu s gynekológom alebo endokrinológom vyskúšať niekoľko spôsobov, kým v každom prípade nenájde najúčinnejší spôsob. Pri nízkej účinnosti ESTROVELU kvôli individuálnym vlastnostiam tela gynekológ radí s jedným z nasledujúcich analógov:

 • Remens, Tento liek patrí do triedy homeopatických liekov a je určený na odstránenie návaly horúčavy a iných autonómnych porúch počas menopauzy. Nevýhodou týchto prostriedkov je neúčinnosť pri destabilizácii psychoemocionálneho prostredia.
 • Chi-Klim, Skôr účinný liek pri liečbe klimakterického syndrómu. Kompozícia obsahuje iba prírodné zložky. Medzi nedostatky možno nájsť nedostatok vitamínov a zložiek, ktoré bránia predčasnému starnutiu.
 • Klimadinon, Poukazuje na najvyššiu účinnosť v raných štádiách menopauzy a premenopauzy. Droga účinne bojuje proti odlivu a zvýšenému poteniu, zabraňuje rozvoju chorôb kardiovaskulárneho systému.
 • Klimaksan, Populárny liek na menopauzu. Účinok lieku je mierny a má kumulatívny účinok. Pacienti zaznamenali výrazné zlepšenie pohody po 2 až 3 mesiacoch od začiatku liečby Climaxanom.

Tieto prípravky tiež obsahujú v podstate prírodné zložky. Každá z nich má svoje výhody a nevýhody, ale všetky sú navrhnuté tak, aby eliminovali jasné príznaky menopauzy a zlepšovali celkový stav ženy. Если данные средства не имеют положительных результатов, доктор назначит гормональные препараты при отсутствии противопоказаний к ЗГТ.

Je to dôležité! Každý z analógov estrovelu musí byť predpísaný odborníkom, pretože všetky tieto lieky majú kontraindikácie.

Otázky - odpovede

Ako dlho môžete užívať Estrovel bez prestávky?

Trvanie liečby by mal stanoviť ošetrujúci lekár. Liečba by sa mala spravidla vykonávať najmenej šesť mesiacov, ale v prípade ťažkého priebehu menopauzy môže trvalý príjem trvať až 12 mesiacov.

Je možné zvýšiť dávku so slabým účinkom?

Mierne zvýšenie dávky lieku nemá nepriaznivý vplyv na organizmus. Dávku však môže zvýšiť iba ošetrujúci lekár. Maximálna denná dávka Estovelu - 4 tablety.

Môžem piť Estrovel s inými liekmi?

Komplex neovplyvňuje pôsobenie iných liekov, a preto sa môže použiť ako súčasť komplexnej liečby. Jedinou kontraindikáciou je súčasné použitie so silnými antidepresívami.

Môžem ESTROVEL užívať s myómom maternice?

Nie, maternicové myómy sú nádory závislé od hormónov a zvýšenie hladiny estrogénu v krvi môže spôsobiť rast nádoru. V prípade myómu lekár vyberie ďalšie bezpečné prostriedky, ktoré zmiernia príznaky menopauzy a neovplyvnia hormóny.

Môžem ESTROVEL vypiť na konci doby použiteľnosti?

Je prísne zakázané užívať akékoľvek lieky, ktorých platnosť už uplynula. Čas použiteľnosti tabliet je 24 mesiacov. Na obale výrobkov si pozorne pozrite dátum exspirácie a dátum vydania.

Čo robiť, ak sa u vás vyskytnú vedľajšie účinky?

Ak sa vyskytnú vedľajšie účinky, je potrebné vysadiť Estrovel a poradiť sa so svojím gynekológom. V nebezpečných podmienkach lekár vyberie miernejší liek na menopauzu. Z prehľadov lieku Estrovel počas menopauzy vyplýva, že výskyt vedľajších účinkov je extrémne zriedkavý a najčastejšie sa vyskytuje na pozadí samoliečby a nesprávneho použitia.

Pomáha ESTROVEL pri závažnom vyvrcholení?

Čitatelia ODPORÚČAJÚ!

"Gynekológ mi poradil, aby urobil prírodné liečivá. Vybrali si Klimistille - pomáhal mi s prílivom a odlivom." potom sa znova objavila vnútorná energia. A dokonca som chcel znovu mať sexuálne vzťahy s manželom, ale všetko to bolo bez osobitnej túžby. ““

Áno, liek môže významne zlepšiť stav pri ťažkej menopauze, ale lekári najčastejšie v tomto prípade predpisujú doplnkovú látku ako komplexnú terapiu. Podľa odborníkov je ťažkej menopauze jednoduchšie predchádzať ako liečiť, a preto sa v prípade neexistencie kontraindikácií odporúča začať užívať estrovoel v premenopauzálnom štádiu.

Lekári recenzie o Estrovel

Podľa názoru lekárov sa liek Estrovel pre menopauzu síce jedná o doplnok výživy, ale celkom efektívne sa vyrovná s prejavmi menopauzy. Najúčinnejšia látka sa prejavuje v skorých štádiách menopauzy. Mnoho gynekológov odporúča začať so všetkými doplnkami výživy pre všetkých pacientov nad 35 rokov, pokiaľ žena už neplánuje rodiť deti. Včasné podávanie Estrovoly prispieva k predĺženiu funkcie vaječníkov a zabraňuje predčasnému starnutiu a predčasnej menopauze.

Podľa výsledkov výskumu ženy, ktoré užívali Estrovel ešte pred prvými prejavmi menopauzy, snášia menopauzálne symptómy oveľa ľahšie a nezažívajú silné návaly tepla a náhle výkyvy nálady. Estrovela má priaznivý vplyv na zdravie žien. Lekári na vedomie, že pravidelné užívanie tejto drogy účinne bráni rozvoju endometriózy a krvácanie z prieniku v menopauze.

Recenzie žien o Estrovel

Jana, 48 rokov

Dobré popoludnie Chcem sa podeliť o svoj názor na Estravel. Tento doplnok výživy mi predpísal gynekológ, keď sa objavili silné prílivy a tlakové rázy. V prvom mesiaci necítila žiadne zmeny, bola veľmi sklamaná, ale lekár trval na pokračovaní liečby. Po 2 mesiacoch pravidelného príjmu sa príliv začal zmierňovať, spočiatku si ani nevšimla žiadne zlepšenia, ale od tej chvíle sa jej zdravotný stav zlepšoval. Pijem niekoľko rokov s krátkymi prestávkami, cítim sa skvele.

Olga, 34 rokov

Mám skorú menopauzu. Už 3 roky trpím návaly horúčavy, nepríjemné potenie a výkyvy nálady. Všetko ostatné začalo trápiť bolesti hlavy a bolesti kĺbov. Od januára 2018 užívam Estrovel, pretože nemôžem piť hormóny. Čo môžem povedať, prílivy sú stále tam, ale nie také silné ako pred šiestimi mesiacmi! Môžete žiť, s rodinou, ktorá sa zdá, že sa znova rozrastá, môj manžel si všimol, že vyzerám lepšie, budem piť a uvidím ....

Tatyana, 41 rokov

Dievčatá sa s vami chcú podeliť o negatívnu skúsenosť s prijímaním Estravelu. Samotná chyba sa samozrejme začala samoliečbou. Keď menštruačný cyklus začal zlyhávať, čítal som na internete, spýtal som sa svojich priateľov a kúpil som si tento doplnok. Rezajte podľa pokynov 2-krát denne. A potom začala hrozná bolesť v dolnej časti brucha, krvácanie a mazanica medzi menštruáciou. Išiel som k doktorovi, ukázalo sa, že sú to myómy, a pilulky mi iba zhoršili stav. Teraz čakám na operáciu, neliečte si dievčatá sami, choďte k doktorovi!

Lena, 42 rokov

Neviem, čo vám tu pomohlo toto Estrovel, pre mňa to nie je nič. Saw 2 mesiace, podľa môjho názoru, sa zhoršili. Teraz pijem hormóny, iná vec, vo všeobecnosti neexistujú žiadne prílivy a odlivy a chcem znova žiť, hoci je pravdepodobne všetko individuálne.

Lydia, 38 rokov

A pijem ESTROVEL už 35 rokov. Potom len o vyvrcholení tiež nebolo pochýb. Ale môj gynekológ odporučil piť ako profylaxiu. Teraz cyklus zlyhá, ale zdravotný stav zostáva normálny, nie sú tam žiadne návaly tepla, tlak je normálny. Dúfam, že týmto liekom bez problémov vynechám menopauzu.

Cena v Rusku, na Ukrajine, v Bielorusku

Cena Estrovelu sa líši v rôznych regiónoch Ruska a susedných krajín. Priemerný balík tabliet je 30 ks., V Rusku si môžete kúpiť za 450 rubľov, na Ukrajine za 350 gramov, v Bielorusku za 15 rubľov. Cena kapsúl je približne o 20% nižšia ako cena tabliet. Odborníci odporúčajú kúpiť liek v oficiálnych lekárňových reťazcoch. Pri nákupe sa opýtajte na dostupnosť certifikátu kvality.

Estrovel, návod na použitie (spôsob a dávkovanie)

Dodatok je určený na príjem za os.

Návod na použitie Estrovela určená na zníženie závažnosti komplexu negatívnych symptómov, ktorý sprevádza ženu v menopauze: 1 tableta 1 - 2-krát denne.

Podobná schéma sa používa po operácii na odstránenie vaječníkov, ako aj na normalizáciu a stabilizáciu menštruačného cyklu. S pacientmi sa zaobchádza rovnako, aby sa normalizovalo fungovanie všetkých orgánov a systémov. Terapia zahŕňa dvojmesačné stravovacie doplnky. Dĺžka liečby sa môže líšiť v závislosti od rozhodnutia ošetrujúceho lekára.

Ako užívať Estrovel ako ďalšiu zložku pri liečbe chronickej cystitídy: 1 tab. 1-2 krát denne. Liečebný režim sa pri liečbe PMS nemení, ale pilulky sa začínajú presne 14 dní pred očakávaným začiatkom menštruačného cyklu. Terapia je ukončená prepustením. Na základe rozhodnutia ošetrujúceho lekára sa schéma môže zmeniť (až 3 - 4 tablety denne).

Pokyny týkajúce sa časového faktora Estanovale

V prvej polovici cyklu sú 2 kapsuly označené číslom „1“ (béžová). V druhej polovici cyklu musíte užiť 2 kapsuly pod číslom „2“ (ružové). Kapsuly sú určené na podávanie per os a majú sa vypiť vodou. Kurz je určený na 3 mesiace. Liečba sa začína od prvého dňa menštruačného cyklu.

Príznaky menopauzy

Začiatok menopauzy je vždy spojený s výskytom určitých príznakov - príznakov, stupeň ich prejavu je odlišný, záleží na dedičnosti, vlastnostiach anatómie tela, zdraví, životnom štýle a ďalších veciach.

Niektoré dámy ich trpia natoľko, že menopauzálna nerovnováha ich doslova vyrazí z obvyklého rytmu života., Je to spôsobené rýchlym poklesom produkcie estrogénov a namiesto toho rovnakým prudkým zvýšením folikuly stimulujúcich a luteinizačných hormónov.

Prvé príznaky menopauzy sú však návaly horúčavy, ktoré spôsobujú pocit tepla potenie, tachykardia, závraty a bolesti hlavy, nespavosť, výkyvy nálad, necitlivosť a chvenie prstov, narušenie chuti, V druhej a na začiatku tretej fázy, kŕče, suché sliznice pohlavných orgánov a kože as nimi zánik libida, vysoký krvný tlak, riziko aterosklerózy, srdcový infarkt, mozgová príhoda a cukrovka.

Na zmiernenie prejavov menopauzy, ktoré často spôsobujú nárazovú ranu do zdravia ženy, sú potrebné účinné preventívne opatrenia. Tu syntetickí ľudia prichádzajú na pomoc slabšiemu pohlaviu. hormonálne lieky a prírodné fytohormóny.

Drug Estrovel

Komplikácie zdravia, niekedy spojené s poklesom výkonnosti, vyžadujú použitie hormonálnej substitučnej terapie. Syntetické hormóny významne zlepšujú pohodu žien v menopauze, ale majú mnoho vedľajších účinkov a obmedzení., Nehormonálne bylinné prípravky sú ich účinnou alternatívou a Estravel sa z hľadiska klinických prejavov považuje za najlepší z nich.

Liečivé vlastnosti

Terapeutický účinok doplnkov výživy pre domácnosť v Estroveli je spôsobený prítomnosťou rastlinných nehormonálnych zložiek, ktoré prirodzene vedú k hormonálnemu pozadia v prípade jeho porúch a normálnej reštrukturalizácie. Je schopný eliminovať hlavné príznaky menopauzy a pomáha zotaviť sa z gynekologických operácií.

V týchto prejavoch sa prejavuje jej vplyv.:

 • zníženie frekvencie, trvania a intenzity prílivu a odlivu,
 • stabilizácia krvného tlaku,
 • zbaviť sa bolesti hlavy, slabosti a závratov,
 • zlepšenie nálady, a namiesto nervozity a slzy, vzhľad sexuálnej túžby,
 • zvýšenie účinnosti, normalizácia spánku.

Používanie doplnkov stravy na liečbu chronickej cystitídy znižuje pravdepodobnosť relapsu.

Mechanizmus účinku

Estrovel pomocou fytoestrogénov stabilizuje hormóny s nízkou produkciou ženských hormónov.

Účinok extraktov z liečivých rastlín je podobný ako u nich a vitamíny zmierňujú zmeny súvisiace s vekom a zvyšujú obranyschopnosť tela.

Vďaka Estrovel:

 • návaly horúčavy a záchvaty potu miznú,
 • upokojuje nervový systém
 • libido sa zvyšuje,
 • migrény a bolesti hlavy miznú,
 • suchá vagína,
 • v intimite nie je žiadna bolesť.
vitamínya aminokyseliny dopĺňajú prospešné účinky lieku:

 • predchádzať problémom so srdcom, kĺbmi a krvnými cievami
 • inhibovať osteoporózu,
 • zlepšiť pokožku, vlasy, nechty,
 • zabrániť vzniku rakoviny.

Podrobnejšie o pôsobení každej zložky doplnku výživy v nasledujúcej časti.

Estrovel obsahuje tieto prírodné zložky:

 1. Výťažok z cimicifugu alebo aububínu (závisí od výrobcu) - správa sa ako estrogén.
 2. Extrakt z koreňa priadze - Diosgenín v ňom obsiahnutý je možné modifikovať na progesterón, čo stimuluje rozmnožovanie. V dôsledku eliminácie suchých slizníc sa libido zvyšuje, cholesterol a krvný tlak sa normalizujú.
 3. Sójové izoflavóny - vďaka rastlinným estrogénom, ktoré obsahujú, zmäkčujú hormonálnu nerovnováhu, znižujú návaly horúčavy a potenie. Tieto látky zabraňujú rakovine prsníka a iných orgánov.
 4. Žihľavový extrakt - spevňujúci antioxidant (vitamíny C a K), tlmí osteoporózu, zlepšuje zrážanie krvi, znižuje opuch.
 5. Indol-3-karbinol - Antioxidant s protinádorovými a antivírusovými schopnosťami. Účinný s obezitou a zvýšeným krvným tlakom, zabraňuje ateroskleróze, má priaznivý účinok na pečeň, zastavuje starnutie.
 6. bor - nevyhnutný pre kosti a kĺby, jeho nedostatok prispieva k artritíde a osteoporóze. Tento prvok zvyšuje účinok rastlinných estrogénov.
 7. Vitamín E - vynikajúci antioxidant, má vlastnosti regenerácie pokožky, vlasov, nechtov, reguluje menštruačný cyklus, zlepšuje reprodukciu.
 8. Vitamín B6 - podieľa sa na regulácii funkcií centrálneho nervového systému, pomáha v boji proti depresii, slúži na prevenciu obezity a osteoporózy.
 9. Kyselina listová - ženský vitamín B9. Ovplyvňuje zdravý vzhľad pokožky, vlasov, pomáha prekonávať stres, problémy so srdcom, zažívací trakt, poruchy látkovej výmeny, zlepšuje pamäť.
 10. 5-HTP - Aminokyselina podobná serotonínu, pomáha prekonať depresiu, vysporiadať sa s úzkosťou, poruchami spánku, povznášaním.
 11. D, L - fenylalanín - Unikátna aminokyselina, ktorá pomáha prekonať premenštruačný syndróm. Ako prostriedok proti bolesti eliminuje aj negatívne účinky fyzického a nervového nadmerného zaťaženia, zvyšuje účinnosť a sexuálnu zmyselnosť.

Všetky zložky pôsobia komplexne a posilňujú odolnosť proti infekciám, spomaľujú zmeny súvisiace s vekom, zlepšujú emocionálne zdravie a pomáhajú chrániť krásu a ženskosť.

Výživový doplnok Cementifuga má vedľajší účinok na pečeň, predávkovanie liekom spôsobuje vážne porušenia, Jeho nahradenie aukubínom eliminuje tieto účinky.

Osobitné pokyny

Dodatočne vyrobená linka “Estrovelský časový faktor„- dvojfázový komplex navrhnutý osobitne s ohľadom na tok cyklických zmien v ženskom tele. Účinné látky sú distribuované v dvoch typoch kapsúl, aby sa maximalizovalo telo ženy v každej fáze menštruačného cyklu.

Recenzie Estrovele

Nespornou výhodou lieku je jeho rastlinný pôvod. Recenzie žien a lekárov potvrdzujú, že liek môže zmierniť závažnosť komplexu negatívnych symptómov, ktorý sprevádza ženy v menopauze. Tematické fóra nám umožňujú vyvodiť záver, že doplnok málokedy spôsobuje vedľajšie účinky a je dobre tolerovaný bez ohľadu na výrobcu (statočný alebo Ecomir). Ženy s menopauzou sa sťažujú na časté „návaly horúčavy“ a výkyvy nálady, s ktorými sa tento doplnok dokonale vyrovná.

Pin
Send
Share
Send
Send