Vitálny

Čínska ženská hygiena Anion pads Love Moon Company Winalite (Winalite)

Pin
Send
Share
Send
Send


Je to minerál, t. látka vytvorená v útrobách Zeme anorganickými silami. Je homogénna, má určitú atómovú štruktúru a chemické atómové zloženie a súbor fyzikálnych a optických vlastností je rovnaký pre celú hmotnosť.


Z 90 prvkov nachádzajúcich sa v zemskej kôre, len osem tvorí svoju hmotnosť, z týchto ôsmich prvkov kyslík a kremík sú dominantným párom, a tieto dva prvky kombinujú s ostatnými šiestimi (hliník, železo, vápnik, sodík, draslík a horčík), aby vytvorili hlavné minerály. - silikáty a hlinitokremičitany.


turmalíntoto je minerál. On, rovnako ako väčšina drahokamov, odkazuje na izolátory (dielektrika). Tento kameň má také elektrické vlastnosti ako pyroelektrické a piezoelektrické účinky, ktoré sa používajú v medicíne na syntézu negatívnych iónov.

Pri výrobe použitých aniónových tesnenínanotechnológie , ktorý určuje účinok pozorovaný pri ich používaní: obnova hormonálneho pozadia vaječníkov, nadobličiek, štítnej žľazy, normalizácie močového systému, nielen žien, ale aj mužov.


Okrem toho, dámske lekárske a preventívne vložky pomáhajú chrániť ženy pred infekciou počas tehotenstva, menštruačného cyklu, pred a po operáciách v panvovej oblasti. Tesnenia absorbujú nielen cudzie mikroorganizmy, ale vytvárajú aj vysokofrekvenčné vibračné rady, ktoré negatívne ovplyvňujú parazitickú mikroflóru.


Anionovye hygienické vložky Love Moonjedinečný patentovaný výrobok vyvinutý na základe nanotechnológie.


A nakoniec, ženy nášho mesta majú možnosť získať takéto hygienické vložky!

Čínske dámske hygienické vložky Anion "Winalite" ("Winalite") majú jedinečné výhody oproti iným podložkám:

 • sterilné a hermeticky balené, t
 • poskytujú mierny terapeutický a profylaktický účinok, t
 • nespôsobujú vedľajšie účinky a alergie,
 • neobsahuje chemické zložky
 • požadovanú konfiguráciu a prístup vzduchu „dýchanie“,
 • vhodné pre všetky kategórie ľudí - ženy a muži, deti a staršie osoby.

Hlavnou výhodou sanitárnych vložiek čínskych žien Anion je vylepšenie konvenčných vankúšikov, konkrétne high-tech ionizátorov (čipov), ktoré sú v nich obsiahnuté, v súvislosti s tým sa získal národný patent na výrobu tohto typu výrobku. Aniónový aniónový čip v čínskych anionových podložkách "Winalite" ("Winalite") Môže generovať až 6000 aniónov na 1 kubický centimeter a účinne eliminuje príčiny zápalu vaginálnej membrány a tiež zabraňuje množeniu baktérií, ktoré spôsobujú zápal, pretože takmer všetky ženské ochorenia sú spôsobené baktériami triedy Anaerolinea.

Čínske ženské podložky Anion pomôže zlepšiť metabolizmus a vnútornú sekréciu, zvýši imunitu, vyvinie tlak v poriadku, zničí baktérie, zníži zápal, odstráni nepríjemné pachy a zbaví vás únavy. Starostlivosť o zdravie, čínske vankúšiky s aniónmi sú nepostrádateľným nástrojom pri udržiavaní osobnej hygieny pre každú ženu, to je skutočný a spoľahlivý priateľ každej ženy.

Čínske dámske hygienické vložky Anion pomáhajú chrániť ženy pred kontamináciou zvonku a hlavne pred infekciou počas menštruačných cyklov pred operáciami v panvovej oblasti a po nich.

Čínske podložky Anion Love Moon absorbujú (vyťahujú) nielen cudzie mikroorganizmy, ale vytvárajú aj vysokofrekvenčnú vibračnú sériu, ktorá negatívne ovplyvňuje parazitickú mikroflóru, prevencia rakoviny, Hlavné výhody čínskych hygienických vložiek Anion: 100% ochrana pred infekciou, najmä po potrate a pôrode, priaznivý účinok počas mesačných cyklov a menopauzy, ich sterilita a bezpečnosť, neprítomnosť chemických prísad, nie sú toxické.

8 terapeutických vlastností čínskych ženských hygienických vložiek Anion:

 • majú antibakteriálny účinok
 • zlepšiť vnútornú sekréciu
 • majú protizápalové účinky,
 • posilňujú imunitný systém
 • eliminovať nepríjemné pachy
 • zmierniť únavu
 • zlepšenie metabolizmu
 • tlak.

Hlavným účelom čínskych hygienických vložiek "Love Moon" "Vinalayt":

 • regeneráciu a normalizáciu menštruačného cyklu, t
 • resorpcia adhézií, erózie, cyst, myómov, drozdov,
 • liečba neplodnosti
 • obnovenie telesných funkcií (napr. pri takých poruchách ako je inkontinencia moču u starších ľudí a detí),
 • vytiahnutie maternice po pôrode, vytiahnutie vagíny v starobe,
 • liečba prostatitídy, hemoroidov, rektálneho krvácania,
 • normalizácia hormonálneho pozadia (vrátane úbytku hmotnosti),
 • všeobecné omladenie.

Čínske dámske hygienické vložky Anion "Vinallight" pozostáva zo 7 vrstiev určených pre jemnú starostlivosť o vaše telo.

 • 1 vrstva
  Povrch ultra tenkej bavlny vám umožní cítiť sa čo najpohodlnejšie, t
 • 2 vrstvy
  Jedinečná vložka (čip) s negatívnymi aniónmi (anión) účinne zabraňuje tvorbe plesní a baktérií, odstraňuje nepríjemné pachy a zápal na pokožke,
 • 3 vrstvy
  Vrstva ich super mäkkej bavlny, ktorá vám dáva pocit sviežosti a hebkosti,
 • 4 vrstvy
  Silný absorpčný polymér zodpovedný za blokovanie kvapalín a ochranu suchých povrchov,
 • 5 vrstiev
  Ultra jemná bavlnená vrstva dodáva pocit pohodlia a sviežosti,
 • 6 vrstiev
  Tepelne stabilná vrstva, ktorá umožňuje prívod vzduchu, vytvára pocit sviežosti a pohodlia a zabraňuje kontaktu vlhkosti s vaším telom,
 • 7 vrstiev
  Špeciálne navrhnutý lepiaci pásik, ktorý opakuje línie ženského tela.

890 záznamov

POŽADOVANÉ ZAMESTNANCI.
============================================================
V súvislosti s prístupom na novú úroveň a obchodnou expanziou sú zamestnanci povinní v internetovom obchode a partneroch v celom Rusku. Zobraziť celý príbeh ...

Náš tím v spolupráci s firmou Faberlic Vám ponúka možnosť vybudovať biznis na spotrebu produktov dennej potreby. Dnes je to najbezpečnejší, najkrajší, legálny a ziskový spôsob, ako zarobiť peniaze.

Ako to funguje?
1. Pozývate ľudí, aby používali kvalitný produkt. A nie nevyhnutne známe. Naučím vás nastaviť reklamné správy na internete tak, aby vás zaujímali záujemcovia.

2. Osoba je rada, že svoje problémy vyriešil, vďaka produktu, zachránil rozpočet a dostal veľa darov od spoločnosti, a dostanete% za to, čo mu bolo odporučené kúpiť od nás. (rozmýšľajte, ako často pozývame známych, aby túto inštitúciu navštívili úplne zadarmo. Bez nás by nebolo tak veľkého počtu návštevníkov v obchodoch, kaviarňach a salónoch, ale za takéto pozvánky platia iba sieťové spoločnosti)

3. Vaši ľudia tiež začínajú pozývať záujemcov do internetového obchodu (máme dodávateľskú spoločnosť FABERLIC) a získavate% z obratu celého tímu. A rastie exponenciálne.

Všetky geniálne je jednoduché! Dodávateľ, náš partner, t. Spoločnosť Faberlik nevynakladá peniaze na reklamu v televízii, predajniach a mzdách zamestnancov. Slovo z úst je najlepšia reklama a je výnosnejšie zdieľať príjem s vlastnými kupujúcimi.

Nielen to! Nie je potrebné pozývať svojich priateľov. Príjem nezávisí od toho, kde žijete! Náš dodávateľ (Faberlik) má dokonalú logistiku, spoluprácu so 44 krajinami sveta. Obchod môže byť postavený na internete a spravovať svoj tím priamo z domova.

Máme krok za krokom systém školení, ako propagovať vašu skupinu v sociálnych sieťach, aby vás ľudia našli a požiadali o váš tím.

Všetko je skutočné a čo je najdôležitejšie bezpečné. V lineárnom podnikaní je oveľa väčšie riziko. A potom jediným rizikom nie je začať hneď dnes. Koniec koncov, Faberlic sa už etabloval ako najrýchlejšie rastúca spoločnosť. A každý deň k nám prichádzajú tisíce nových partnerov.

Máte záujem o spoluprácu? Teraz sa zaregistrujte na 3-dňový bezplatný online maratón, aby ste sa naučili nové povolanie.
ssm - manažér. Ak chcete požiadať, postupujte podľa odkazu.
https://vk.com/app6013442_-164984619?form_id=2#form_i ..

AKO JE SPRÁVNE POUŽÍVAŤ MLIEKO NA ODSTRÁNENIE MAKEUPU?
########################################################

Nedávno som kúpil čistiace mlieko na predaj a čelil som otázke: ako ho používať? Zobraziť celý príbeh ...

Rozhodol som sa túto otázku preštudovať, pretože na internete je veľa informácií. Zdieľam s vami výsledky môjho výskumu.

Jemné vo svojej štruktúre, tvárové mlieko umožňuje ľahké odstránenie make-upu a potu z tváre. Dlho sa verilo, že produkt je vhodný len pre majiteľov suchej a citlivej pokožky.

Ale teraz výrobcovia vyrábajú mlieko pre mastnú pleť. Poďme zistiť, ako používať mlieko na tvár a prečo je vôbec potrebné.

Ráno vstaňte z postele a večer po dlhom dni by mala byť vaša tvár osviežená vodou, aby sa odstránili všetky nečistoty. Takéto postupy sú potrebné nielen z hygienického hľadiska, ale aj na prípravu pokožky na aplikáciu krému.

Správne vyčistená pokožka absorbuje vlhkosť a živiny krému, ktoré používate oveľa lepšie, čo len zvyšuje vplyv kozmetiky. A to znamená, že bez tváre mlieko nemôžete robiť.

Pranie prebieha podľa princípu: otvorenie pórov, čistenie pokožky, uzavretie pórov, zvlhčenie. Pri prenose na zvyčajné prostriedky môže byť tento spôsob opísaný nasledovne: mlieko, voda, tonikum, smotana.

V závislosti od typu pleti je však možné opísaný proces mierne upraviť.

Od použitia odstraňovača make-up mlieka, citlivá a suchá koža sa cíti najlepšie. Ak pena zaschne a dotiahne pokožku, potom sa takéto pocity nevyskytujú pri mlieku.

Naozaj, vo svojej akcii môže byť mlieko porovnávané iba s čistiacim krémom, ale iba prvé nie je tak tuk.

Čistiace mlieko môže používať nielen majiteľov suchej pokožky. Dnes výrobcovia ponúkajú celý rad produktov určených pre normálnu, kombinovanú a dokonca mastnú pleť.

Nebuďte prekvapení, pretože mastná pleť musí byť zvlhčená, aby vyzerala krásne. Ale nadmerný lesk pokožky - je výsledkom nesprávnej starostlivosti o pokožku a jej vysušenia alkoholom.

Pri aplikácii na pokožku, čistiace mlieko účinne rozpúšťa lipidy na koži, potu a odumretých kožných šupín - to je jeho hlavnou úlohou.

To otvára upchaté póry, vytiahnutie kontaminantov, mazu, keratínu, drhnutie kože ako silný vysávač.

Ďalej počas spánku zahŕňa telo proces aktívnej regenerácie buniek. A ak ste nevyčistili tvár kozmetiky, potom nebuďte prekvapení, ak sa začervenanie a akné objavia ráno.

Tónový základ, ktorý ste boli príliš leniví, aby ste sa vymyli, zostal na koži, ako film. Vytvorila skleníkový efekt a prinútila nasiaknuť celú včerajšiu špinu.

Preto, bez ohľadu na to, ako ste unavení, vaša pokožka by mala byť vždy dôkladne vyčistená pred spaním.

V závislosti od typu pokožky by sa malo mlieko používať správne.

Na čistenie suchej a citlivej pokožky sa mlieko aplikuje vatovým tampónom alebo prstom na kožu, niekoľko minút sa nechá pôsobiť, potom sa umyje vatovým tampónom.

Vzhľadom k tomu, mlieko otvára póry, mali by byť uzavreté, preto, po vyčistení tváre, utrite tonikum vhodné pre váš typ pleti. Posledná fáza - aplikácia krému.

Na očistenie normálnej a mastnej pleti aplikujte mlieko na tvár, počkajte, kým sa produkt neabsorbuje. Umyte vodou, utrite tvár tonikom a naneste krém.

Môžete použiť mlieko na starostlivosť o pleť každý deň, ale stále nie sú veľmi horlivý.

Je lepšie, aby majitelia suchej a normálnej pokožky očistili tvár mliekom len večer, aby sa úplne odstránili nečistoty.

Ale s mastnou pleť s mliekom môžete umyť dvakrát denne.

Mlieko je ideálne na starostlivosť o zrelú pleť. Ale pretože s vekom, koža stráca schopnosť zadržať vlhkosť vo vnútri, takže si vyberte hrubšie opravné prostriedky.

Z času na čas môže byť mlieko použité ako nutričná maska. Aby ste to urobili, najprv, ako obvykle, očistite pokožku pomocou mlieka, potom znova naneste mlieko v odvážnejšej vrstve. Nechajte pôsobiť 5-7 minút, potom odstráňte vložkou.

Po štúdiu tejto otázky som preskúmala svoje večerné tváre. Teraz je hlavnou zložkou hydratačného mlieka.

PS: Máte nejaké otázky?! Napíšte komentáre

NOVÉ V HYGIENICKOM - ANIONOMETRE:
BREAKTHROUGH ALEBO DIVORCE?!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Vankúšiky na anionty sú novinkou, ktorá pomáha nielen správne udržiavať hygienu ženy, ukázať sa úplne ... ale aj zbaviť sa mnohých ochorení.
Aká je zvláštnosť tesnení, ako fungujú a či stojí za to veriť v ich účinnosť?

Na prvý pohľad tieto tesnenia nemožno odlíšiť od obvyklých, ale aký je rozdiel medzi nimi?

Obsahujú špeciálne čipy, ktoré sú generátormi záporne nabitých iónov - aniónov, ktoré vykonávajú terapeutický účinok.

V prírode sa takéto častice vytvárajú počas búrky, v horách a niektorých iných prírodných podmienkach. Známy „liečivý vzduch“ je len taký, ktorý obsahuje veľké množstvo takýchto záporne nabitých prvkov.

Od dávnych čias sa verilo, že dlhovekosť je typická pre ľudí, ktorí neustále žijú v riedko osídlených nepriemyselných oblastiach, ideálne - v horách.

V takých podmienkach je koncentrácia aniónov maximálna. Ak teda porovnáte počet takýchto častíc v obyčajnom byte av lese, rozdiel bude tisíce.

Negatívne nabité častice vdychovaním a kontaktom s povrchom ľudského tela ovplyvňujú patologické mikroorganizmy a ničia ich.
Anióny aktivujú produkciu rôznych bunkových enzýmov, ktoré zlepšujú metabolizmus, a tým aj hojenie tkanív.

V bežných bytových domoch je možné pomocou zvlhčovačov zvýšiť koncentráciu záporne nabitých častíc vo vzduchu. Podobné technológie sa používajú v aniónových tesneniach.

Aniónové tesnenia vytvárajú záporne nabité častice v množstve 5000 - 6000 na cm3. Je to dokonca viac ako anióny obsiahnuté v čerstvom horskom vzduchu.

Vrátane záporne nabitých atómov kyslíka, ktoré majú mimoriadne škodlivé účinky na všetky patogénne mikroflóry.

Okrem hlavného pôsobenia je aniónový čip v tesnení schopný vytvárať malé magnetické vlny v rozsahu 5 až 15 mikrónov. Má tiež významný liečivý účinok.

Okrem užitočného liečebného účinku u žien sa odporúča používať u mužov s prostatitídou, rôznymi erektilnými dysfunkciami, problémami s rekta atď. Pre tento účel zapadnite možnosť vo forme denných padov.

Ak teda porovnáme tieto hygienické výrobky s bežnými, môžeme si vybrať z nasledujúcich výhod:

Pomáhajú bojovať proti rôznym chorobám nielen pohlavných orgánov, ale aj všetkých štruktúr malej panvy.

Tesnenia "priedušné", t.j. prejsť kyslík. Preto sa nevyvíjajú plienkové vyrážky, trenie atď.
Aj samotný kyslík zastavuje aktívnu reprodukciu anaeróbnych baktérií, ktoré sú obsiahnuté v menštruačnom a dokonca normálnom sekréte ženy.

Tieto univerzálne prostriedky môžu byť použité na liečbu celej rodiny vrátane mužov a detí (napríklad inkontinencia).
Nočná a denná doba, ktorá je určená na kritické dni, absorbuje tekutinu tak dobre a má takú štruktúru, že aj pri ťažkom výtoku je žena chránená pred akýmkoľvek únikom.

Každé tesnenie je balené jednotlivo, čo zaručuje tesnosť a, ako sľubuje výrobca, sterilitu výrobkov.
Pretože tieto hygienické výrobky majú antibakteriálny účinok, ide o preventívne opatrenie na výskyt akéhokoľvek nepríjemného zápachu v oblasti genitálií, najmä v kritických dňoch.

Tieto hypoalergénne produkty, ktoré sú veľmi dôležité pre ženy s veľmi citlivou pokožkou.

Okrem všetkého je každé balenie tesnení vybavené indikátorovým pásikom, ktorý určuje pH obsahu vagíny ženy.
Výsledok môže byť posúdený na základe výskytu ochorení reprodukčného systému.

Ak použijete vankúšiky namiesto vložiek v topánkach, vôňa zmizne, závažnosť hubovej lézie sa zníži.

Anionové podložky sú ďalšou inováciou v priemysle, ktorá sľubuje rýchle a úplné uzdravenie bez použitia liekov. Veriť, alebo nie táto skutočnosť je na každej žene, aby sa rozhodla.

PS: Máte nejaké otázky? Napíšte komentáre

Pin
Send
Share
Send
Send