Zdravie

Ako spôsobiť mesačne pomocou kyseliny askorbovej?

Pin
Send
Share
Send
Send


Koľko kyseliny askorbovej potrebujete jesť, aby ste spôsobili menštruáciu?

2 týždne oneskorenia, tehotenské testy sú negatívne, nie je tehotenstvo na ultrazvuku.

Ak chcete začať s - veľká dávka kyseliny askorbovej môže poškodiť telo.

Sú však tí, ktorí v tomto okamihu nerozmýšľajú o zdraví.

Vytiahnite dlaň a nalejte askorb. Koľko fit - jesť toľko

Pravdepodobnosť mesačného zvýšenia.

V tomto prípade bude telo veľmi zlé od takej dávky askorbovania.

Môžu sa vyskytnúť poruchy trávenia a alergie - v niektorých prípadoch ťažké vracanie

Takže je lepšie radšej konzultovať s lekárom ako s liečbou z internetu.

Nedávno som mal meškanie dlhšie ako dva týždne, všetky tehotenské testy ukázali negatívny výsledok, gynekológ ani pri vyšetrení nevidel tehotenstvo, poslal ho do Uzi a nič nebolo vidieť. Zo skúseností, ktoré nemali mesačné obdobia tak dlho, som čítal rôznymi spôsobmi, ako ich nazývať a zvolil metódu s kyselinou askorbovou. Tri dni jedla askorbiku vo veľmi veľkých porciách, takže jej jazyk bol z nich chorý. Tak mesačne a neprišiel. tak, že je lepšie nepoškodiť žalúdok nadbytkom kyseliny askorbovej a čakať, kým telo začne fyziologicky menštruovať.

Kyselina askorbová môže blokovať príjem hormónov. progesterón do ženskej maternice. Preto napíšu do siete, že ak naraz vezmete veľké množstvo vitamínu C, môže to spôsobiť skorý príchod mesačných sekrétov.

Predávkovanie samotnou kyselinou askorbovou nie je zvlášť nebezpečné, nadbytok sa vylučuje močom. Ale pre žalúdok je veľké množstvo kyseliny určite škodlivé, takže existuje nebezpečenstvo exacerbácie gastritídy alebo dokonca žalúdočných vredov.

Je tiež nebezpečný pri diabete alebo urolitiáze.

Či už mesačne prichádzajú skôr alebo nie, ešte nie je známe, organizmy všetkých žien sú odlišné.

Je to veľmi nespoľahlivá metóda, hoci na internete existuje veľa tipov, ktoré zaručujú, že po jedení dvadsiatich tabletiek začne menštruačný cyklus skôr. Ale toto nie je pravdivé vyhlásenie. Ale pravdepodobnosť alergickej reakcie vo forme červených škvŕn na tele, ktoré tiež svrbia, je veľmi vysoká. V tomto prípade môžete jesť citrón, je tu ešte viac vitamínu C.

Tam sú ešte nejaké veci s citrónovou šťavou, o ktorej nebudem hovoriť, a potom všetky druhy experimentov tohto druhu ohrozujú rôzne vedľajšie účinky. Nebojte sa lekárov. ktorí už v živote videli všetko, ale sú jediní, ktorí povedia o všetkom. A ak lekár nie je spokojný, môžete ísť do plateného centra, tam sú pacienti po ruke.

Pin
Send
Share
Send
Send