Vitálny

Je možné farbiť vlasy počas menštruácie

Pin
Send
Share
Send
Send


Tehotenstvo, pôrod a dojčenie sú tajomnými procesmi, ktoré sú známe len ženám. Veľmi dôležité procesy, ktoré sa dajú ľahko rozbiť a väčšina žien, s výnimkou tých najšikovnejších, o tom vie. Ale je tu ešte jedna vec, ktorá je relevantná pre všetky ženy - menštruáciu.

A tu vyvstáva veľa otázok. Je napríklad možné hrať šport v kritických dňoch? Je sex v tomto čase prijateľný? Alebo taká otázka: je možné farbiť vlasy počas menštruácie. Názor stylistov zaujímajúcich sa o mnohých, názor lekárskych špecialistov sa tiež neberie do úvahy. Pokúsme sa vrhnúť svetlo na túto hádanku a zároveň odhaliť niektoré mýty.

Nebezpečenstvo sfarbenia vlasov počas menštruácie - názor online komunít

Štúdia niekoľkých desiatok pomerne podobných článkov ukázala, že ženy sú vo svojej klamnosti takmer rovnaké - svoje vlasy nemôžete farbiť a je na to veľa dôvodov.

Začnime s myšlienkou, že počas menštruácie sa v ženskom tele vyskytuje hormonálna búrka. Všeobecný stav tela sa výrazne zhoršuje, nedostatok mnohých stopových prvkov vedie k zmene štruktúry kože a vlasov, ktoré sa stávajú matnými alebo príliš mastnými alebo krehkými, lupinami a podobnými hrôzami. Je zrejmé, že je nežiaduce ovplyvňovať vlasy s takými zjavnými príznakmi poškodenia pomocou farbív - už trpia.

Riziká tu sú dosť vážne a žiadna rozumná dáma ich nemôže ignorovať, pretože farba môže viesť k:

 • škvrnité sfarbenie vlasov
 • vzhľad modrastého alebo nazelenalého odtieňa (najmä u blondín),
 • suchosť a krehké vlasy,
 • ich straty
 • lupy,
 • žiadne farbenie.

Veľmi zaujímavé sú „medicínske“ fakty, ktoré takéto problémy vysvetľujú. Jedným z dôvodov je nedostatok krvného obehu v oblasti hlavy. Predpokladá sa, že počas menštruácie sa krv ponáhľa do panvových orgánov a zóna rastu vlasov je vyčerpaná. Kvôli tomu, skalp trpí, jeho teplota v dôsledku malého prietoku krvi klesá, a po tom všetkom, pre prácu farby, je potrebná vhodná teplota, pri ktorej sa urýchli tok chemických reakcií.

Ďalším dôvodom je aktivácia mazových žliaz počas menštruácie. Prebytočný tuk na vlasoch má negatívny vplyv na prenikanie farbiva do vlasov a tento proces je nerovnomerný a výsledok - škvrnité farbenie.

Tretím dôvodom je zmena množstva melanínu vo vlasoch počas menštruácie. Kvôli tomuto faktoru nemusí byť zvyčajný objem farbiva dostačujúci a vlasy budú opäť farbené nerovnomerne.

Druhá myšlienka, ktorá je na miestach žien silne prehnaná - škodlivosť výparov amoniaku a iných aktívnych zložiek farbenia vlasov. Hovoríme tu o alergických reakciách, ktorých agresivita sa počas kritických dní neuveriteľne zvyšuje. Vdýchnutie výparov môže spôsobiť alergie s ďalekosiahlymi a vždy nepríjemnými následkami (najčastejšie je opísané poškodenie pečene). Preto sa odporúča farbiť vlasy hennou alebo niečo podobné.

Môžem si farbiť vlasy, keď je menštruácia zapnutá? Lesia, 22 rokov

Lesya, dobré popoludnie. Ak si tento článok prečítate, pochopíte, že menštruácia v žiadnom prípade neovplyvňuje vlasy, ktoré už rástli. Takže maľovať odvážne, robiť svetlá a ďalšie postupy.

Má menštruácia vplyv na farbenie vlasov - lekársky názor

A teraz odhalíme každú z opísaných skutočností a vysvetlíme, že otázka „prečo nie je možné farbiť vlasy počas menštruácie“ je úplne bezvýznamná.

Začneme s veľmi lekárskej práce - alergie. Tento stav je spojený s požitím určitej cudzej látky - alergénu. Imunitný systém na neho reaguje silnou reakciou, ktorej sila je desaťkrát vyššia ako normálna reakcia na zavedenie akejkoľvek inej látky do tela. V dôsledku alergie, kardiovaskulárny systém je prvý, kto trpí, potom kožu, dýchací systém, a potom všetky ostatné orgány. Pečeň bude "zaťažovať" iba pre likvidáciu alergických produktov, ale je to jej hlavná funkcia, s ktorou, ak nemá cirhózu, zvláda veľmi efektívne.

Pravdou je, že spôsob, akým alergén vstupuje do tela, nie je dôležitý. Alergia sa vyvinie, ak je alergén inhalovaný, požitý, vstreknutý intravenózne alebo intramuskulárne a dokonca aplikovaný na kožu. Jeho sila bude iná, ale ovplyvní ju iba cesta podania, ale nie prítomnosť alebo neprítomnosť ženských pohlavných hormónov v krvi. Inými slovami, reakcia vždy začne, či už sú menštruačné alebo nie, či žena inhaluje výpary amoniaku alebo sa táto látka dostane na pokožku. Navyše amoniak je jednou zo zložiek moču a ak je naň alergický, musí zomrieť pred narodením.

Ďalej, o melaníne a zmenách v štruktúre vlasov v týchto veľmi 3-5 dní, zatiaľ čo menštruácia trvá. Faktom je, že prietok krvi v oblasti vlasového folikulu ovplyvňuje len tú časť vlasov, ktorá z neho v súčasnosti rastie. Po príchode na povrch kože už vlasy nezmenia svoju štruktúru, pokiaľ to samozrejme nie je priamo ovplyvnené žiadnymi faktormi zvonku. Hormóny cirkulujúce v krvi neovplyvňujú časť vlasov, ktorá sa už pestovala, takže sa môže farbiť bez ohľadu na obdobie.

Po menštruácii v ktorý deň môžete farbiť svoje vlasy? Irina, 24 rokov

Irina, môžete farbiť vlasy na prvý deň svojho obdobia, v posledný deň, pred, a dokonca aj počas neho. Porušenia, ku ktorým dochádza počas alebo po farbení, nie sú spojené s menštruáciou, ale s porušením technológie farbenia alebo použitím nekvalitného produktu. Mesačne neovplyvňuje kvalitu postupu.

Teraz o krvnom obehu v hlave. Ten, kto túto myšlienku vymyslel, považuje telo za niečo ako fľašu. Čím nižšia je kvapalina v ňom, tým nižšia je jeho hladina a kvapalina jednoducho nedosiahne „kryt“. V skutočnosti existuje taký jav ako prerozdelenie krvi v prípade jeho straty. Tento ochranný mechanizmus funguje iba s bohatou stratou krvi - liter alebo viac.

Počas menštruácie stráca zdravá žena 80-100 ml krvi, a to nie je v krátkom čase, ale v priebehu niekoľkých dní. Takáto nevýznamná strata krvi spúšťa jeden proces - mierne zvýšenie produkcie červených krviniek (červených krviniek). Nemôže sa však hovoriť o žiadnom odtoku krvi z kože (z nejakého dôvodu hlava). Mimochodom, nedochádza k poklesu teploty, čo môže zabrániť tomu, aby farba pracovala tak, ako by mala, tým viac preto, že pre chemickú reakciu jednoducho neexistuje rozdiel medzi miestnymi 36,6 a 36,5 - zmena rýchlosti procesu lakovania bude zanedbateľná.

Nakoniec objasnite situáciu aktiváciou mazových žliaz. Áno, môžu skutočne zvýšiť produkciu tuku. Ale pokiaľ je autor vedomý, nikto nedáva na nemyté vlasy farbu. Starostlivé umývanie hlavy pomôže odstrániť všetok tuk z vlasov, a počas maľovania, jeho novú časť, a to aj v takom množstve, aby izvvvazdat všetky pramene, jednoducho nemá čas na rozvoj. Snažte sa umyť si vlasy, pomôže to.

Lupiny, krehkosť, tuposť vlasov nie sú spojené s menštruáciou, ale s chemickými účinkami na vlasy a pokožku. Normálna chemická popálenina z dostatočne korozívnych látok, ako je amoniak alebo peroxid vodíka, môže zabiť vrchnú vrstvu kožných buniek a začne sa odtrhávať. To bude lupiny, ktoré nakoniec zmiznú, ak, samozrejme, nezafarbíte si vlasy znova. Rovnaký účinok tiež narúša vlasovú štruktúru, čo ju robí bez života, ale stane sa to počas akéhokoľvek obdobia menštruačného cyklu, a to nielen v „červených kalendárnych dňoch“.

Mimochodom, názor kaderníkov súhlasí s názorom autora - tiež sa domnievajú, že menštruácia nie je „na vine“ za farbu vlasov s nízkou kvalitou. Je oveľa dôležitejšie používať vysokokvalitné farbivá, presné dodržiavanie technológie farbenia, podmienky udržania farby na vlasoch. Tiež by ste sa nemali snažiť farbiť si vlasy v radikálne odlišnej farbe, drasticky zosvetliť alebo úplne zafarbiť vaše vlasy - to je oveľa častejšia príčina nedostatkov vo farbení ako menštruácia. Je lepšie robiť posledné procedúry krok za krokom, inak vlasy začnú vypadávať.

Mimochodom, mnoho ľudí sa zaujíma o Botox pre vlasy - je možné vykonať tento postup počas menštruácie. A tu opäť hovoríme - áno, je to možné. Zloženie zmesi pôsobí priamo na rastúce vlasy, ktoré, ako sme už vysvetlili, nie sú ovplyvnené hormónmi, krvným obehom alebo ničím iným. Takže neváhajte obnoviť svoju krásu.

Je možné strihať vlasy počas menštruácie

Táto otázka je tiež z kategórie "mýtické" a vzniká z neznalosti základných princípov biológie. Od dávnych čias táto zvláštna legenda prišla na to, že počas menštruácie je žena nečistá, že aj keď si len ostriháte vlasy - démoni ju môžu vziať, zlé sily môžu zachytiť jej dušu atď. Samozrejme, toto všetko nemá nič spoločné s realitou.

Menštruácia žiadnym spôsobom neovplyvňuje stav vlasov a to je uvedené vyššie. Ale jednoduchá fyzická kondícia, ktorú mnohé ženy v týchto dňoch menia, môže mať negatívny vplyv na vnímanie zmeneného obrazu zo strany ženy. Je to jednoduché: žena je zlá a všetko okolo sa zdá zlé. A jednoducho na prvý deň, keď je nepohodlie obzvlášť silné, nie je tak ľahké sedieť hodinu alebo dve v holičskej stoličke.

V každom prípade, najdôležitejšia vec je emocionálny stav dámy, a ak má pochybnosti o zrážkach v „červených dňoch“, tak prečo nie len odložiť postup na neskôr? Nič sa nezmení, ale duša bude pokojná. A v zmätku moderného života je pokoj pravdepodobne najdôležitejšia vec.

Je možné počas menštruácie vyrobiť botox na vlasy? Alina, 30 rokov

Alina je samozrejme možná av niektorých prípadoch dokonca potrebná. A nestanú sa pripojení k mesačné: väčšina z toho, čo je napísané na internete o vplyve menštruácie na štruktúru vlasov je kompletný nezmysel. Faktom je, že už pestované vlasy sa menia len pod vplyvom vonkajších faktorov. a nie pri všetkých hormonálnych prepätiach a iných nezmysloch. Ak vaše vlasy potrebujú obnovenie s použitím Botox - akt.

Prečo nie je možné farbiť vlasy počas menštruácie

Pre ľudskú pamäť je bežné zapamätať si niečo neobvyklé alebo potvrdzujúce znaky. Čierna mačka môže bežať po ceste a nikto si to nebude pamätať. 998 krát po mačke, osoba bude krútiť nohu a, samozrejme, bude si pamätať: je to kvôli mačke.

Problémy, ktoré vznikajú pri farbení vlasov počas menštruácie, tiež patria do kategórie "čiernych mačiek". Mýty o farbení vlasov počas menštruácie:

 • kvôli zvýšenej mastnej pleti v dôsledku hormonálnych zmien, bude farba padať nerovnomerne,
 • počas menštruácie sú vlasy veľmi suché a krehké,
 • vlasy môžu začať vypadávať
 • farba môže vo všeobecnosti „nebrať“,
 • kvôli zápachu farby v dievčati sa môže cítiť horšie,
 • začervenal pokožku hlavy, začal sa odlupovať.

Jedinou otázkou je, ako pravdivé sú tieto tvrdenia. V zásade len dve z nich majú aspoň niektoré dôvody. Ak rozoberiete všetky body a vezmeme do úvahy fyziologické vlastnosti tela, ukáže sa, že v skutočnosti to všetko závisí od zručnosti kaderníka a celkového stavu dievčenského tela dlho pred plánovaným sfarbením vlasov počas menštruačného obdobia.

Hrubé zafarbenie

V prvých dňoch menštruácie sa pokožka stáva tučnejšou a to je to, čo verí, že bráni hladkému hladeniu laku. Ale po prvých dňoch menštruácie sa pokožka naopak stáva suchšou. Preto v tejto dobe ani tuk nebolí farbiť si vlasy.

Druhý faktor: koža sa stáva mastnou, nie pokožkou hlavy. Odrezanie živého tkaniva spôsobuje bolesť. Vlasy možno bezpečne strihať holiacim strojčekom. Mŕtve tkanivo samo o sebe nemôže byť tuk. Okrem toho na vlasoch nie sú žiadne potné žľazy.

Mastná pleť na hlave sa môže stať a pri česaní môže byť tuk rozotretý na koreňoch vlasov asi o 1 - 3 cm, čo je základom pre tvrdenie, že farbenie vlasov počas menštruácie nie je možné.

Moderné farby a kompetentní majstri sa s takýmito malými problémami úspešne vyrovnávajú. Navyše, niektorí majstri sa im ani nepáčia prísť s umytými, to znamená beztučnou hlavou.

Suché a krehké vlasy

Tento problém je oveľa vážnejší ako denné obdobia. Vlasy a nechty - upravená koža. Ich výživa sa vyskytuje na základni cez krvné kapiláry. Nechty rastú 1 mm týždenne, vlasy 15 mm mesačne. To je veril, že nielen vlasy sa stáva suché, ale aj nechty začnú odlupovať počas menštruácie. V skutočnosti, to všetko sa deje kvôli nedostatku živín.

S nedostatkom vitamínov a minerálnych látok v tele, vlasy na hlave nedostávajú potrebnú výživu a jej kvalita sa zhoršuje. Poruchy v tele môžu byť hormonálne, ale mesačné s nimi nemajú nič spoločné.

Je ľahké vidieť, že s plnou výživou, nechty už odlupujú, a chlpy rozdelené bez akéhokoľvek úsilia zo strany ich majiteľa. Preto, ak sa náhle vlasy stanú suché a krehké alebo príliš mastné, príčina by sa nemala hľadať v menštruácii a nie v laku. Všetko je oveľa vážnejšie.

A opäť, sfarbenie vlasov počas menštruácie s tým nemá nič spoločné. Samozrejme, ak sa nedostanete obzvlášť "talentovaný" majster. Ale môže byť chytený v inom čase.

Rednutie vlasov v dôsledku:

 • plesňové ochorenia
 • stres,
 • hormonálne poruchy,
 • beri-beri,
 • Nedostatočná výživa
 • patológií vnútorných orgánov.

V skutočnosti, ak vlasy začali tenké, nemali by ste ísť do kaderníctva, ale na kliniku na vyšetrenie.

Množstvo vypadnutých vlasov závisí od sezóny a hormonálnych hladín. V zime sa strata zvyšuje v dôsledku nedostatku vitamínov a slnečného žiarenia. V období menštruácie v dôsledku hormonálnych skokov sa môže tiež zvýšiť množstvo stratených vlasov. Ale s týmto fenoménom nesúvisí sfarbenie. Počas menštruácie, vlasy budú rovnako vypadnúť z "maľované" dievča a z toho, ktorý nikdy maľoval alebo stočený v jej živote.

Cítim sa zle

Jediná možnosť, ktorá má skutočný základ. Nie každé dievča sa bude cítiť zle z vône farby, ale to sa môže stať. V súčasnej situácii, keď sa alergie často vyskytujú na samotných antihistaminikách, v dôsledku hormonálnych zmien, sa môže blahobyt skutočne zhoršiť. Je to však individuálna reakcia a prejavuje sa len v procese maľovania. To znamená "nebudete sa snažiť, nebudete vedieť."

Podráždenie pokožky

Môže sa vyskytnúť aj podráždenie pokožky hlavy. Kvôli zlej farbe. Aj keď dievča používa kvalitné a osvedčené značky, vždy môže byť, že konkrétny vak je falošný.

Alergická reakcia na jedovaté zložky falzifikátov je bežná aj v iných dňoch menštruačného cyklu. A nie je to o hormónoch.

Je možné zvýrazniť počas menštruácie

Vzhľadom k tomu, zvýraznenie, v podstate je rovnaké farbenie vlasov, len prameňmi, rovnaké povesti cirkulujú o tom, ako o jednoduché sfarbenie účesu. Okrem toho je to často pri bielení jednotlivých prameňov vo vlasoch. Preto pri zvýrazňovaní počas menštruácie sú k už spomínaným hororovým príbehom pridané ďalšie:

 • bielené pramene sivozelené, zelené alebo žlté,
 • farba sa rýchlo vymyje a vlasy vyzerajú vyblednuté,
 • doplnkové farby nie sú také, aké boli pôvodne plánované.

Vysvetlenie týchto javov nedrží vodu. Hlavným tvrdením je zmena v počte melanínov obsiahnutých vo vlasoch. Viditeľné vlasy sú však už mŕtvy materiál, niečo sa v nich môže zmeniť len na úrovni žiarovky. Vzhľadom na rýchlosť rastu vlasov a frekvenciu menštruácie sa obsah melanínu na vlasoch len 30 cm dlhý zmenil asi 20-krát. Z tohto dôvodu by všetky ženy mali mať „prúžkované“ vlasy. V žiadnom prípade sa nedá vidieť bez mikroskopu.

Ale dôvody, prečo to môže viesť k slabému zvýrazneniu, dostatočne bez menštruácie:

 • príliš časté prelakovanie
 • nedostatočná zmena farby pred maľovaním,
 • nekvalifikovaná práca pána,
 • zlý celkový stav tela, odráža sa na pokožke hlavy.

Aby sa laky rovnomerne rozložili, musia sa najprv zafarbiť, to znamená, že sa odstránia všetky typy melanínových pigmentov. Pri nedostatočnej expozícii melaníny nebudú úplne odstránené. V dôsledku toho bude farbivo „normálnou“ sľubovanou farbou na bielenej ploche a akýmkoľvek iným odtieňom na tejto ploche, ktorý nie je úplne sfarbený. Výsledok: "leopard" sfarbenie účesov.

S neprofesionálnou maľbou sivých vlasov môže byť len „špinenie“. Čierna absorbuje všetky ostatné, ale potom, čo je ťažké prefarbiť v inej farbe.

Ako menštruácia ovplyvňuje kučery?

Изменения гормонального фона, происходящие каждый месяц в женском организме, отражаются не только на репродуктивных органах, но и на других органах и системах, а также на коже и волосах. Реакция меланина во время гормональных изменений может быть самой непредсказуемой, чем и объясняется возможный результат окрашивания: локоны могут стать вовсе не такого оттенка, которого хотелось бы.

Krvný obeh, termoregulácia a metabolické procesy počas menštruácie sa menia, napriek tomu, že ju žena takmer necíti. Reakcia farbivových pigmentov nemusí byť rovnaká ako v iných dňoch.

Počas menštruácie prenikajú farbivá zle do vlasov, rýchlo sa vymývajú, čo je vysvetlené zvýšením ich odolnosti voči otvoreniu a zavretiu.

Ženské telo počas menštruácie stráca množstvo dôležitých látok, čo vedie k nedostatku vápnika, železa a zinku. To nemá vplyv na stav vlasov, čo je náchylné na účinky chemických zložiek v nátere.

Zvýšenie koncentrácie hormónov mení stav kože. To môže byť veľmi suché, potom citlivosť pokožky hlavy je zvýšená, alebo veľmi mastné kvôli zvýšenej produkcii mazu, potom farbivá nebudú môcť komunikovať s vlasmi podľa potreby.

Aké by to mohli byť dôsledky?

Ak sa žena napriek tomu rozhodne kritizovať svoje vlasy počas obdobia kritických dní, musíte pochopiť, že dôsledky môžu byť odlišné. Profesionálny kaderník bude schopný znížiť ťažkosti na minimum, ale keď si v týchto dňoch samo maľujete doma, môžete očakávať čokoľvek. Tak prečo nemôžete farbiť vlasy, keď menštruácia je?

Najčastejšie následky sú:

 • farbenie nie je úplné. Dokonca aj keď budete konať jasne podľa pokynov pre farbu a starostlivo maľovať na každý prameň, niečo sa môže pokaziť: nerovnomerná farba alebo škvrny,
 • nečakaný tieň. Počas kritických dní pri farbení vlasov môžete získať nesprávnu farbu. Tak napríklad vlasy farbené svetlým odtieňom môžu dať nazelenalú alebo modrastú farbu. To platí aj pre osvedčené farby.
 • nestabilná farba. Farba sa môže niekoľkokrát umývať po umytí hlavy,
 • poškodenie vlasov. Ak si vlasy počas menštruácie farbíte, môžu sa stať krehkými, suché, zvýšiť stratu a zhoršiť stav pokožky hlavy,
 • zvýšená pohoda. Väčšina farieb má silný zápach, ktorý v najlepšom prípade neodráža stav ženy v kritických dňoch, najmä ak sa už cíti zle.

Nie nevyhnutne takéto účinky zafarbenia v dňoch menštruácie budú u všetkých žien. Neexistujú žiadne zdravotné kontraindikácie, pretože neexistujú žiadne vážne zdravotné následky.

Z tohto dôvodu, rozhodnutie o tom, či farbiť vlasy počas menštruácie, alebo nie, každá žena sa sama.

Čo si myslia kaderníci?

Názory profesionálnych kaderníkov nie sú jednotné. Niektorí veria, že účinok farbenia vlasov sa zhoršuje v dôsledku zvýšenej sekrécie mazu počas menštruácie u žien. Iní sa domnievajú, že nie je žiadny rozdiel v tom, ktorý deň produkovať farbenie vlasov, a názor kolegov je považovaný za neprofesionálne.

Mnohí majstri tiež veria, že spojenie medzi menštruáciou a vlasmi je povera, ktorá by sa nemala brať vážne, pretože v modernom svete sa s kritickými dňami v minulosti nezaobchádzalo. Predtým sa verilo, že žena počas menštruácie nie je čistá, má zlé energetické pole, čo ovplyvňuje výsledky farbenia vlasov, čo ich robí nepredvídateľnými.

Výsledok farbenia vlasov počas menštruácie závisí od individuálnych vlastností ženského tela.

odporúčanie

Často sa stáva, že musíte ísť na nejakú dôležitú udalosť, kde musíte vyzerať ohromujúci, takže nie je možné preniesť farbenie. Na dosiahnutie očakávaného výsledku sa odporúča:

 • Nezabudnite varovať svojho pána, že sú to kritické dni,
 • ak je potrebné v tomto období natrieť kučery, je lepšie preniesť ich na 2-3 dni menštruácie, pretože pravdepodobnosť nežiaducich reakcií je najvyššia v prvý deň,
 • farba musí byť najvyššej kvality
 • počas tohto obdobia je lepšie experimentovať, nie drasticky meniť farbu vlasov,
 • Je lepšie používať prírodné farbivá.

Žena by mala pochopiť, že aj napriek túžbe byť krásna vždy a všade, proces farbenia alebo perm je lepšie odložiť, kým menštruácia neskončí. Farbenie vlasov je toxický proces, ktorý nie je prospešný pre telo, najmä v tomto období, keď je slabý a potrebuje podporu.

premaľovať

Pri prelakovaní musíte najskôr odstrániť zvyšky starej farby, to znamená, že znovu farbené vlasy. Častá zmena farby vedie k oslabeniu a vysušeniu vlasov. A tu je ďalší zaujímavý efekt.

Na farbenie sa odstránia melanínové pigmenty. Vlasy s eumelaninom (čierny pigment) sú silnejšie ako pri fomeomelaníne, čo dáva červenú farbu vlasov. Vlasy s eumelaninom silnejšie v mechanickom zmysle. Je odolnejšia voči zničeniu. Ale rovnaký eumelanin neumožňuje farbenie vlasov v inej farbe. Eumelanin musí byť zničený.

Zničenie eumelanínu a vedie k tomu, že každý jednotlivý vlas sa stáva suchým a začína sa deliť. Vlasy iných farieb sa bielia ľahšie, ale sú menej odolné. Výstup je teda približne rovnaký ako kvalita bielenej srsti: suchá, krehká a delená. A mesačne znova na čokoľvek.

neprofesionalitu

V skutočnosti, najčastejšie a reálny dôvod pre získanie neuspokojivého výsledku. Ale vinu od výrobcu tiež nemožno odstrániť. Obaly často vykazujú oveľa jasnejšie a atraktívnejšie farby ako v skutočnosti. To platí najmä pre farbenie vlasov v "exotických" farbách:

 • ružová,
 • blue,
 • green,
 • žltá,
 • červená,
 • oranžová,
 • takíto iní.

Tu musíte len vyskúšať, ktorá spoločnosť je vhodnejšia a vziať do úvahy rozdiely v odtieni, ak sa farba nanesie na nezafarbený podklad.

Rýchle vyblednutie

„Mŕtva“ časť pokožky tu nemá nič spoločné s menštruáciou ani medzi nimi. Mnohí sa sťažujú na nestabilitu farbenia vlasov. Ale rovnako nestabilný môže byť náter na oblečenie. Nikomu sa nezdá, že by ich nohavice vybledli z khaki do striebornošedého mesiaca v dôsledku ich farbenia v čase, keď mali obdobia. Tak prečo nestabilita farbenia vlasov musí viniť na menštruáciu? Hoci táto ospravedlnenie je vhodné pre majstra, s použitím lacnej farby.

Pin
Send
Share
Send
Send