Zdravie

Čípky počas menštruácie, či je možné aplikovať, ako to urobiť správne, alternatívnu liečbu

Pin
Send
Share
Send
Send


Sviečky počas mesačného používania nepraktické. Vzhľadom k tomu, prepúšťanie krvi umyť liečivé zloženie liekov. Bolo to tak predtým, ako sa objavila nová generácia vaginálnych čapíkov. Tento typ sviečky môže byť použitý v ktorýkoľvek deň cyklu, vrátane menštruácie. Aby ste dosiahli terapeutický účinok, musíte dodržiavať pravidlá liečby, prečítať si pokyny.

Použitie sviečok na menštruáciu

Lieky na lokálne použitie sa vyrábajú vo forme sviečok na vloženie do pošvy, konečníka. Ak by sa mal aplikovať análne, neexistuje žiadna otázka prerušenia liečby. V návode na použitie by sa malo uvádzať, ako postupovať počas kritických dní.

Menštruačné chvenie pre celé telo. Robí ho dôrazne odolávať infekciám, ktoré sú prítomné v tele. Infekčné zápalové lézie, ktoré sú ukryté v ženskom tele, sa zhoršujú. Existuje otázka, či je potrebné pokračovať v liečbe počas menštruačného krvácania.

Moderné vaginálne čapíky sa používajú na liečenie gynekologických ochorení, vrátane SPT. Pretože v období menštruácie sa zvyšuje citlivosť a citlivosť organizmu na infekčné agensy, je veľmi dôležité zničiť ohnisko ochorenia už v kritických dňoch. Zloženie vaginálneho čapíka sa rýchlo rozpúšťa pod vplyvom prirodzenej mikroflóry vagíny, telesnej teploty. Následne látka preniká do tkaniva penisu, začína liečbu. Ak sa sviečky používajú lokálne počas menštruácie, účinnosť sa trochu znižuje, ale nezmizne. Priebeh liečby vaginálnych čapíkov je asi 10 dní. O tom sa poraďte s lekárom, prečítajte si návod.

Vlastnosti vaginálneho čapíka

Liečba je predpísaná lekárom, je potrebné s ním prediskutovať možnosť použitia sviečok na vaginálne použitie počas menštruácie. Väčšina vaginálnych gynekologických agensov sa nemôže použiť v kritických dňoch. Toto je uvedené v návode na použitie. Ak o tom nie sú žiadne informácie, znamená to, že budete musieť ukončiť liečbu a pokračovať po skončení obdobia.

Existujú však lieky, ktoré sú určené na použitie v ktorýkoľvek deň mesačného cyklu, prerušenie liečby sa neposkytuje. Napríklad, typ sviečky - Terzhinan. Zloženie liečiva sa rýchlo vstrebáva do tkaniva vagíny, začína pôsobiť. Vonkajšia časť je zobrazená len s malou časťou menštruácie. Liečba sa vloží do vagíny raz denne. Je vhodnejšie to urobiť pred spaním, kým ležíte. Pokyny naznačujú, že liečba by nemala byť prerušená. Vaginálne čapíky sa používajú neustále.

Alternatíva k sviečkam

V súčasnosti sa antibakteriálne, protizápalové, antimikrobiálne liečivá na liečenie gynekologických ochorení vyrábajú vo forme kapsúl, tabliet. Základné zloženie je podobné sviečkam na vaginálne použitie. Pokyny naznačujú, ako postupovať počas kritického obdobia. Väčšina z nich však uvádza, že nie je potrebné prerušiť liečbu.

Pri diskusii o otázke liečby s lekárom by sa malo brať do úvahy obdobie nástupu menštruácie. Okrem toho sa na každom recepte pýta na dátum posledného menštruačného obdobia. Rozhodnutie o použití vaginálnych čapíkov, trvanie liečby by sa malo s ním prediskutovať. Je možné, že okrem topického prípravku budú musieť byť tablety a kapsuly podávané dodatočne, aby sa prerušila liečba. Pozorne si prečítajte návod na miestne použitie sviečok. Môže označovať alternatívne lieky.

Menštruácia a použitie vaginálnych čapíkov

Každá žena má mesačný tok rôznymi spôsobmi. Z toho sa odrádza od vhodnosti liečby lokálnymi prípravkami. Pre niektoré z fair sex, menštruácia trvá len 3 dni, zatiaľ čo prepúšťanie je vzácny a mierne zvyšuje na druhý deň. V tomto prípade nevzniká otázka použitia vaginálnych sviečok. Gynekologické činidlo s liečivým zložením môže plne vykonávať svoje funkcie. V liečbe je možné pokračovať aj v prípade, ak inštrukcia indikuje potrebu prerušenia liečby v kritických dňoch. Situáciu však treba prediskutovať so svojím lekárom.

V prípade silného krvácania by ste nemali používať lokálny liek. Aj keď patrí do mysle nových moderných prostriedkov. S obvyklou povahou menštruácie s trvaním 5 dní, môžete použiť vaginálny liek na prvý deň, posledný. Prestávka sa vykonáva iba 2-3 dni. So štedrým výbojom na 4. deň sa môžu používať mesačné sviečky. Liečba sa obnoví v plnej miere.

Ošetrenie sviečkami - najefektívnejšia metóda s minimálnym množstvom vedľajších účinkov. Výhodou tohto spôsobu liečby je gravidita. Niet divu, že otázka sviečok vzniká u žien často. Naozaj nechcem piť tabletky, kaziť žalúdok, pečeň a iné vnútorné orgány.

Pin
Send
Share
Send
Send