Hygiena

Ako plánovať a predstaviť si dievča: všetky známe metódy

Pin
Send
Share
Send
Send


Pôrod je dovolenka pre celú rodinu, najmä pre ženu. Koniec koncov, toľko energie, času stráveného na jeho nosenie, a teraz môžete dýchať úľavou, že všetko zostane pozadu a nové úsilie a starosti sú pred nami. Pre niektorých nezáleží na pohlaví dieťaťa, pre iných je to dôležité. A ak otcovia takmer vždy chcú, aby sa chlapec objavil, mnoho matiek premýšľa o spôsoboch počatia dievčaťa. Najmä tie ženy, ktoré otehotneli prvýkrát, to chcú.

Toto je do značnej miery spôsobené zvláštnosťou komunikácie s dieťaťom. Väčšina žien chce vidieť svoje dcéry krásne. Na tento účel si pre nich kúpia vhodné oblečenie, radi priliehajú copánky pre dievčatá a keď vyrastú, držte s nimi tajomstvo. Muži uprednostňujú výchovu dieťaťa takým spôsobom, aby ho pripravili na život.

Čo určuje pohlavie dieťaťa?

Pohlavie dieťaťa závisí od toho, ktoré spermie je schopné oplodniť vajíčko. Ale čo je charakteristické. v ženskom vajíčku je len jeden typ chromozómu - X, zatiaľ čo v mužských zárodočných bunkách môže byť obsiahnutý jeden z dvoch typov: X alebo Y. To znamená, že keď sa vajíčko stretne so spermatickou bunkou, ktorá má chromozóm X, narodí sa dievča (XX) a Y - chlapec (XY).

Ukazuje sa, že pohlavie dieťaťa závisí výlučne od otca a dni počatia dievčat s tým nemajú nič spoločné? Čiastočne je to pravda a úloha matky v tomto ohľade je prakticky minimalizovaná. Ale u žien po počatí prichádza najdôležitejšia etapa jej života.

Zároveň bunky mužského pohlavia majú rôzne vlastnosti:

 • Spermatozoa s chromozómom X sa vyznačuje oválnou hlavou, nízkou rýchlosťou pohybu a dlhou životnosťou - približne tri dni.
 • Spermatozoa s chromozómom Y majú okrúhlu hlavu, sú veľmi rýchle, ale žijú menej - nie viac ako jeden deň.

Ale nie je žena schopná ovplyvniť, kto sa narodí? Odpoveď: áno, môže, ale na to musíte správne vypočítať ovuláciu (oplodnenie). Nakoniec, želané dievča môže mať šťastie a narodiť sa.

Existujú nejaké spôsoby?

Ak chce žena otehotnieť so svojou dcérou (alebo všetci v rodine dodržiavajú toto rozhodnutie) a dokonca si už zvolila približný dátum koncepcie dievčat, v tejto záležitosti budú môcť pomôcť odborníci z poradenského centra pre ženy. Znalý lekár vám povie niekoľko spôsobov počatia, z ktorých si žena bude môcť vybrať potrebnú možnosť v závislosti od situácie. Stojí však za zmienku, že nie je také ľahké oklamať prírodu a úplne prevziať kontrolu nad situáciou.

Mamičky a oteckovia musia najprv niečo pochopiť. Nasledujúce metódy nedávajú výsledok 100% a len veľmi nezvýšia šance na úspech. Je to spôsobené tým, že celý proces hnojenia prebieha v súlade s komplexnými fyzikálnymi a chemickými mechanizmami, ktoré je ťažké vystaviť vonkajším faktorom.

Špeciálna strava

Jedným zo spôsobov, ako dosiahnuť narodenie dcéry, je nasledovať špeciálnu diétu na počatie dievčaťa. A musíte to za pár mesiacov začať. Dopad nebude uprednostňovať tie alebo iné výrobky, ale pravidelnosť ich používania a kvalitu pripravených jedál.

Zdravá strava a životný štýl vám nielen umožní porodiť želané dievča, ale aj pravdepodobnosť rôznych patológií sa zníži na nulu. Týka sa to nielen žien, ak otec chce vidieť aj zdravé dieťa, potom by sa mal dočasne vzdať zlých návykov, čo zvýši kvalitu jeho biologického materiálu.

Podstatou špeciálnej diéty je tvorba kyslej mikroflóry v ženskom tele, ktorá má škodlivý vplyv na spermie s chromozómom Y. Zatiaľ čo pomalší kolegovia sú húževnatejší. V skutočnosti je to vlastne diéta diéty na počatie dievčaťa:

 • Mäso (hovädzie, jahňacie alebo teľacie) v obmedzenom množstve. Niektoré ženy sa snažia robiť bez neho.
 • Neskvasené pečivo, vrátane sladkých.
 • Mliečne výrobky (tvaroh, kyslá smotana, mlieko, syr) a vajcia.
 • Zelenina a ovocie.
 • Odporúča sa jesť orechy (lieskové orechy, mandle, arašidy).

Teraz by ste mali byť oboznámení s tým, čo by nemalo byť v strave. Týka sa to najmä solených a údených jedál, zemiakov a strukovín. Okrem toho v žiadnom prípade nepite alkohol a úplne sa vzdávajte cigariet. A samozrejme to platí pre oboch rodičov, ak chcú, aby sa vo svete Božom narodilo zdravé dievča. Okrem toho, "ženské" spermie sú náchylnejšie na škodlivé látky.

Spôsob výpočtu ovulácie na počatie dievčaťa

Ako je teraz známe, pohlavie dieťaťa závisí od životaschopnosti spermií. Žena môže otehotnieť bez ohľadu na deň cyklu, koncepcia však môže byť len jeden deň. Vlastne, pre to musíte mať ovulačný plán. Samotnú metódu počatia ženského dieťaťa vyvinula Dr. Landrum Shetlzom, oslávila ho celým svetom. V tom nie je prakticky nič ťažké a jediná ťažkosť spočíva v určení ovulácie.

Ženy, ktoré presne poznajú trvanie menštruačného cyklu, je jednoduchšie, pretože hodnotu môžete jednoducho rozdeliť na hodnotu 2. To znamená, že ak cyklus trvá 30 dní, potom konečný výsledok - ovulácia nastane v deň 15.

V iných prípadoch môžete použiť špeciálne testy, ktoré sa používajú na stanovenie ovulácie. Ich princíp činnosti je podobný tým, ktoré zisťujú tehotenstvo. Výsledok je v podstate vždy spoľahlivý.

Existujú aj kalkulačky počúvajúce dievčatá. Každý, kto je dobrý v "priateľov" s počítačovým vybavením môže používať. Ide o špeciálny softvér, pomocou ktorého sa na pohlavný styk vyberie najvhodnejší čas, aby sa narodila dcéra. Nie je ťažké ho nájsť - stačí zadať zodpovedajúci dotaz do akéhokoľvek vyhľadávacieho nástroja.

Tenký výpočet

Okrem toho sa môžete uchýliť k inej metóde - meraniu bazálnej teploty. Je lepšie cvičiť trochu dopredu, aby ste určili samotný deň „X“ pre určitý počet cyklov. Čo je potrebné pravidelne (najlepšie každé ráno) na meranie teploty análneho otvoru, počnúc prvým dňom menštruácie.

Všetky údaje je potrebné zadať do rozvrhu, ktorý umožní vypočítať ovuláciu pre koncepciu dievčaťa. Výsledkom je, že do konca mesiaca je možné jasne sledovať dve fázy:

 • pred ovuláciou - teplota je 36,4-36,7 ° C,
 • ovulácia - teplota 37,0–37,5 ° C.

Okrem toho bude teplota, tak ako v tomto prípade, udržovaná až do začiatku nového cyklu. Treba mať na pamäti len to, že ukazovatele môžu byť ovplyvnené viacerými faktormi, vrátane:

 • stresujúce situácie
 • ťažká fyzická námaha
 • prítomnosť nachladnutia,
 • užívanie alkoholu alebo liekov
 • pred v noci.

Ak nie je možné presne vypočítať začiatok ovulácie počas určitého počtu cyklov, poraďte sa s lekárom. Možno, že v tele ženy je hormonálne zlyhanie, kvôli ktorej ovulácia nenastane.

Podstata metódy

Vlastne ako vypočítať koncepciu dievčaťa? Aby bola pravdepodobnosť jeho výskytu čo najvyššia, intimita by mala byť 3-4 dni pred ovuláciou. Bezprostredne pred začiatkom ovulácie, ako aj tri dni potom, čo je lepšie sa zdržať sexuálneho styku. V extrémnych prípadoch musí byť sex chránený.

Vďaka takému prísnemu harmonogramu budú pomalšie „ženské“ spermie schopné prežiť a niektoré z nich určite dosiahnu svoj cieľ. "Muži" už nebudú môcť oplodniť vajíčko.

Lunárny kalendár

Čo je lunárny kalendár? Je to neoceniteľný asistent mnohých rodín, ktoré snívajú o zdravom a silnom dieťati. Okrem toho, ako odborníci v oblasti astrológia zabezpečiť, mesiac pomôže s koncepciou dieťaťa požadovaného pohlavia. A na to by ste mali zvoliť "priaznivé" dni lunárneho kalendára.

Spôsob počatia dievčaťa na kalendári tohto typu nie je nový, pretože tu bolo niekoľko tisícročí. To bolo úspešne použité v mnohých starovekých národov pestovať silné, silné a trvalé bojovníci, krásni dedičia trónu. Okrem toho, koncepcia väčšiny historických osobností, známych po celom svete, bola vytvorená podľa lunárneho kalendára.

Čo potrebujete poznať ženu

Každá budúca matka sa však týka oboch rodičov, stojí za to vedieť, že proces počatia často padá na rastúci mesiac. V tomto období je ženské telo najsilnejšie, najsilnejšie a najlepšie pripravené na oplodnenie. Zároveň, ak nastane ovulačný proces po splne (druhá fáza), potom šanca na úspešné tehotenstvo výrazne poklesne.

Je veľmi dôležité, koľko žena harmonizuje so sebou, so svojím telom a mysľou. A všetko, čo je potrebné na to je držať sa zdravej výživy, vyhnúť sa stresovým situáciám, ktoré vám ušetria nervy a pokojnejšie reagujú na rôzne problémy. V tomto prípade môžete očakávať, že koncepcia dievčaťa na lunárnom kalendári bude prebiehať hladko.

Spájanie s prírodou umožní žene posilniť jej energiu. Ale len tak, že kalendár môže poskytnúť požadovaný výsledok, musíte vedieť, ako dlho trvá menštruačný cyklus, a tiež, keď nastane ovulácia. V prípade potreby možno tento proces preniesť do prvej fázy mesiaca. S tým môže pomôcť len gynekológ.

Požadované pohlavie dieťaťa a jeho charakter

Ak je ženské pohlavie dieťaťa také dôležité, potom je možné zvážiť tieto „priaznivé“ dni:

Aj tu sú dni, keď je mesiac v určitom znamení zverokruhu:

Podľa mnohých vedcov a astrológov môže mať lunárny deň, keď sa konala koncepcia, významný vplyv. A jeho úloha bude rovnako dôležitá ako narodeniny dieťaťa. Môžete varovať jeho charakter, s odkazom na obvyklý kalendár. Má 30 dní, z ktorých každý dokáže určitým spôsobom ovplyvniť ľudský život. Ako to môže vyzerať:

 1. Môžete si predstaviť aktívne a silné dieťa.
 2. Uprednostňuje koncepciu dievčat.
 3. Môže sa narodiť dieťa s výbušným, nekontrolovateľným charakterom (v tento deň sa konala koncepcia bojovníkov).
 4. Dieťa sa môže stať lenivým a môže mať pasívny postoj k životu.
 5. Dieťa môže mať ťažký osud.
 6. Najpriaznivejšie, pretože deti sa rodia vyvážené a objektívne hodnotia svet okolo nich.
 7. Bude mať zdravé a plnohodnotné dieťa, ktoré bude úspešné v medicíne alebo vede.
 8. Komplexný osud môže byť pridaný do zlého charakteru.
 9. Lepšie sa tomu vyhnúť.
 10. Je to tiež vhodný čas, pretože dieťa zdedí po rodičoch to najlepšie.
 11. Objaví sa aktívne a zdravé dieťa.
 12. Nestačí vedieť, ako vypočítať koncepciu dievčaťa, je potrebný pozitívny postoj rodičov. Iba s týmto prístupom si dieťa vyvinie dobrú intuíciu.
 13. Dieťa môže následne vyvinúť vášeň pre zlé návyky (alkohol, drogy).
 14. Dieťa bude chránené silným strážnym anjelom.
 15. Silný a nekontrolovateľný charakter, ktorý je charakteristickejší pre chlapcov.
 16. Povaha dieťaťa bude harmonická a obývateľná.
 17. Je lepšie sa vyhnúť alkoholu, pretože dieťa nebude len alkoholikom, ale aj podvodníkom.
 18. Dieťa bude pracovitý a bude zdieľať individuálnu charizmu, ktorá mu umožní stať sa domácim miláčikom.
 19. Chlapci budú mať tú česť a odvahu.
 20. Je to nepriaznivé, pretože dieťa môže mať zlú náladu.
 21. Šanca chlapca objaviť sa je veľmi vysoká.
 22. Prispieva tiež k koncepcii dievčatá, ktorá sa rodí silná a cieľavedomá. Možno to bude veľmi úspešná žena, takmer v žiadnom prípade nižšia ako muži.
 23. Vysoké riziko génových mutácií.
 24. Zdravé dieťa sa môže narodiť aj pre páry, pre ktoré to nie je prvý pokus.
 25. Koncepcia je priaznivá pre koncepciu, ale dieťa sa môže stať lenivým, pomalým, navyše bude mať nestabilnú psychiku.
 26. Plne uprednostňuje dieťa: úspešný a šťastný život plný slávy a bohatstva.
 27. Nie je najvhodnejšie, pretože existujú veľké riziká rôznych ochorení.
 28. Dieťa bude mať šťastie, zároveň lenivé a bezstarostné.
 29. Je lepšie sa tomu úplne vyhnúť.
 30. Nie je vhodný na počatie dievčaťa alebo dokonca chlapca: dieťa bude tiež lenivé a neprispôsobené životu.

Je teda už možné urobiť si jediný správny záver, ktorý umožní nielen určiť, na ktoré dni bude ženský princíp položený, ale akú postavu možno očakávať od vašej dcéry. Samozrejme, najpriaznivejšie lunárne dni pre narodenie plnohodnotného dieťaťa sú: 1, 6, 7, 10, 11, 14, 15, 16, 18, 19, 22, 26. Takéto kvality, ako je sila a odvaha, budú pre dospelého vlastné; uspieť a veľa šťastia a jeho zdravie môže byť závidené. Táto metóda nie je horšia, než kalkulačka koncepcie dievčatá dosiahnu želanú.

Ale v týchto dňoch je lepšie sa vyhnúť: 4, 8, 9, 13, 20, 23, 27, 29, 30. V tomto prípade bude dieťa bude lenivejšie, bude nekompromisný, dokonca agresívne likvidovaný. Okrem toho sa sotva môže pochváliť dobrým zdravím.

Mierna rezervácia

Z veľkej časti je spôsob koncepcie v súlade s lunárnym kalendárom vhodný pre tých, ktorí majú radi astrológiu a sú posadnutí vierou v osud. Treba len poznamenať, že požadovaný výsledok nie je vždy dosiahnutý a nie je opodstatnené plne dúfať v túto metódu. Popularita lunárneho kalendára je pomerne vysoká, čo naznačuje jeho pravdivosť.

Nemá zmysel sa obťažovať, ako vypočítať koncepciu dievčaťa, ak sa všetky pokusy neprejavia dlhodobo. Je lepšie nechať všetky pokusy o výpočet lunárnych dní a navštíviť lekára. A čím skôr sa to stane, tým lepšie.

Východoslovenská ľudová technika

Pred niekoľkými storočiami si Číňania vymysleli špeciálnu tabuľku, na ktorej si predstavili dieťa určitého pohlavia. Takzvaný čínsky kalendár má niekoľko významných výhod:

 • jednoduché použitie,
 • Môžete určiť pohlavie dieťaťa bez ohľadu na gestačný vek,
 • môžete naplánovať požadované pohlavie,
 • o zárukách samotných Číňanov je presnosť metódy až 98%.

Nižšie uvedená tabuľka.

Ako je zrejmé z obrázku, vodorovná horná čiara je zoznam všetkých 12 mesiacov a v ľavom zvislom stĺpci je vek ženy (vo veku 18–45 rokov). Východní ľudia verili, že pohlavie dieťaťa závisí hlavne od matky, takže tabuľka berie do úvahy koncepciu dievčaťa vo veku matky.

Výpočet by nemal spôsobiť otázky. V ľavom stĺpci sa vyberie požadovaná hodnota ženy, napríklad 21 rokov. V hornom riadku je zvolený mesiac pre koncepciu a na križovatke bude pohlavie dieťaťa. V tomto príklade je to dievča.

Niektoré ženy však nemajú sklon dôverovať tejto metóde a považujú ju len za zábavu. Možno je pre nich užitočná iná tabuľka vytvorená Japoncami. O tomto nižšie.

Japonská technika

V Japonsku, v dávnych dobách, stôl bol tiež použitý ako v Číne, len jeho vlastné a dva z nich. Výkresy nižšie.

Najprv je potrebné spojiť medzi mesiacom narodenia matky a otca. V mieste ich potlačenia bude číslo - rodinná postava. Napríklad, žena má tento marec a muž má február, potom číslo je 11. Teraz musíte použiť druhý kalendár. Koncepciu dievčaťa alebo chlapca určuje priamo on. Jeho príklad je uvedený nižšie.

Tu je potrebné venovať pozornosť vertikálnym stĺpcom, ktoré obsahujú mesiace. Nájdite svoj vertikálny stĺpec s číslom 11. Podľa nej je najpriaznivejšia doba na počatie dieťaťa v mesiaci júl.

Priaznivá poloha

Pre niektorých sa to môže zdať divné, ale existujú zvláštne pozície, ktoré tiež prispievajú k vzhľadu dievčaťa, nie chlapca. Je potrebné zabezpečiť plytký prienik, ktorý umožní mužským röntgenovým bunkám kategórie X pokojne a bez veľkého zhonu dosiahnuť svoj cieľ. Hovoríme najmä o takých ustanoveniach, ako sú:

 • misionárska poloha,
 • "Spoon"
 • žena leží na svojom žalúdku, s chrbtom k mužovi,
 • žena v pozícii na vrchole a tiež s chrbtom k mužovi.

Okrem výberu najlepšej pozície pre počatie dievčaťa, žena sa musí trochu ovládať a snažiť sa vyhnúť násilnému orgazmu. Ako viete, myšlienky sú materiálne, takže stojí za to sa snažiť v tomto čase vizuálne predstaviť želanú budúcu dcéru.

záver

Nemá zmysel spoliehať sa na všetky vyššie uvedené metódy, pretože, ako už bolo uvedené, je veľmi ťažké ovplyvniť celý proces. A ak sa chlapec napriek všetkému úsiliu konečne narodil, stojí za to ho vziať, pretože môžete povedať, že samotná príroda dala rodine najcennejšie veci, ktoré môžu byť v našom živote. Главное любить его так же, как желанную дочку и в полной мере посвятить ему всю свою родительскую любовь.

И до нее тоже дойдет очередь, и вероятно, в нужное время, снова воспользовавшись разными способами зачатия девочки по месяцам или прочими вариантами, вы добьетесь желаемого.

По овуляции

Методика основана на определенных особенностях двух видов сперматозоидов. Dĺžka života X-spermií je dlhšia ako u skupiny Y. Ak v čase oplodnenia vajíčko v ženskom tele spermie druhov Y sú mŕtve a tie potrebné zostávajú typu X, pravdepodobnosť, že pár bude mať dcéru, je veľmi vysoká.

Aby sa udržali potrebné spermie, musí sa pohlavný styk vyskytnúť štyri až päť dní pred vstupom vajíčka do pošvy, teda pred ovuláciou. Tento čas postačuje na smrť spermií skupiny Y.

Poznámka: Táto technika je účinná, ak žena sledovala cyklus dlhú dobu a pozná deň ovulácie.

Ako určiť deň ovulácie

Metóda jedna - starostlivo zvážte:

Ak presne viete trvanie menštruačného cyklu, potom ho rozdelte na polovicu - výsledok bude znamenať deň ovulácie. Napríklad pre cyklus 28 dní dochádza k ovulácii približne v deň 14.

Metóda 2 - meranie rektálnej teploty:

Na získanie spoľahlivých výsledkov je potrebné vykonať merania na niekoľko cyklov v rade, čo pomôže eliminovať možnosť chyby. Graf by mal jasne vidieť dve fázy cyklu - pred a po ovulácii. Teplota prvej fázy sa pohybuje medzi 36,3 až 36,8 stupňov. Deň, keď teplota stúpne na 37,0-37,5, znamená ovuláciu. Na tejto úrovni zostáva rektálna teplota až do menštruácie, potom opäť klesá.

Poznámka: ak sa plán na niekoľko mesiacov ukáže byť rozmazaný - bez prudkého nárastu a poklesu teploty - to je dôvod na návštevu gynekológa, môžu byť problémy s ovuláciou.

Metóda tri - kúpiť testy:

V každom sortimente v sortimente sú prezentované špeciálne testy na určenie dňa ovulácie. Princíp fungovania takýchto testov je podobný ako u tehotenských testov.

Poznámka: keď je presne stanovený deň ovulácie, pohlavný styk by sa mal vykonať štyri až päť dní pred požadovaným dátumom, čo pomôže eliminovať zbytočnéY- spermie. Pre dva dni a tri dni po ovulácii je lepšie zdržať sa nechránených sexuálnych aktov, toto obdobie je najvýhodnejšie pre počatie chlapca.

Metóda jedna - definujeme „mladú“ krv:

Ľudská krv má vlastnosti, ktoré majú byť obnovené, u mužov a žien, tento proces prebieha s rôznymi cyklami. Mužská krv sa aktualizuje menej často - každé štyri roky, ženy častejšie - každé tri roky. Stačí vypočítať - ktorého krv v čase počatia bola mladšia a aktívnejšia. Na to je vek budúceho otca rozdelený na štyri a vek budúcej matky na tri.

príklad:vek muža je 29 rokov, ak je 29 delené 4, bude to 7,25. Vynásobte 7 po 4, ukáže sa, že naposledy, keď bola táta otca aktualizovaná za 28 rokov - pred rokom.

Mama má 27 rokov, ak je 27 vydelených 3, bude to presne 9, preto sa jej krv aktualizuje v roku počatia dieťaťa. V tejto situácii sa musíte zamerať na mesiac narodenia. Napríklad mesiac narodenia ženy je máj, v tomto prípade sa proces obnovy krvi začne v prvej polovici apríla a bude dokončený v druhej polovici júna. Najlepšie je plánovať koncepciu dievčaťa na budúci rok po tom, čo žena aktualizovala svoju krv.

Výpočty môžete vykonávať podľa roku. Pridajte k roku narodenia otca štyri roky a rok narodenia matky - tri. Napríklad rok narodenia budúceho otca, 1989, jeho krv bude aktualizovaná každé štyri roky - 1993, 1997, 2001, 2005, 2009, 2013, 2017, 2021. Ak sa narodila matka v roku 1990, jej krv sa aktualizuje v rokoch 1993, 1996, 1999 , 2002, 2005, 2008, 2011, 2014, 2017, 2020. Optimálne obdobie na počatie dievčaťa na budúci rok po budúcej aktualizácii krvi matky.

vzorec:

Výpočet je celkom jednoduchý: (Vek otca pri koncepcii + vek matky) * 4/3 = ...

Ak sa číslo získa so zvyškom 2 alebo bez zvyšku, potom je to chlapec.

A ak vo zvyšku 1 - potom je to dievča.

Vyrobiť delenie v stĺpci, ale nie pomocou kalkulačky.

Príklad výpočtu:

(24 + 21) * 4/3 = 60 - toto je môj chlapec

(32 + 29) * 4/3 = 81 a 1 vo zvyšku je dievča

Poznámka: Odborníci neodporúčajú plánovanie otehotnieť dieťa v roku matky obnovenie krvi, pretože šance na porodenie dievčaťu v tomto prípade sú výrazne znížené.

Metóda 2 - krvná skupina a rhesus:

Stanovenie pohlavia dieťaťa podľa krvnej skupiny rodičov

Existujú špeciálne tabuľky, ktoré ukazujú závislosť pohlavia dieťaťa na skupine a rhesus krvi dvoch rodičov.

 • ak je rhesus krvi matky a otca rovnaký - s najväčšou pravdepodobnosťou sa vám podarí počať dcéru,
 • ak sa rhesus párov nezhoduje - s najväčšou pravdepodobnosťou bude syn počatý,
 • ak budúci rodičia majú krv prvej alebo druhej skupiny, potom sú šance na počatie dievčaťa vysoké.

Čínsky kalendár

Starí mudrci väčšinu svojich vedomostí čerpali z numerickej vedy. V Číne sa našiel vzťah medzi vekom matky a pohlavím budúceho dieťaťa. Podľa múdrych, žena v určitom veku a v konkrétnom mesiaci je schopná reprodukovať do sveta chlapca alebo dievča. Napríklad, ak má žena 25 rokov, môže si predstaviť dievča v januári, apríli, máji a júli.

Čínsky baby plánovanie kalendára

Takáto výhodná tabuľka sa skladá len z dvoch parametrov - veku a mesiaca počatia, na priesečníku, na ktorom je vyznačený zamýšľaný pohlavný styk dieťaťa. Podľa štatistík je v 90% prípadov čínska metóda spoľahlivá.

Japonský baby sex graf

Technika je dosť komplikovaná, ale má aj právo na existenciu. Výpočty sa musia vykonať na dvoch tabuľkách. V prvom, budúce mamičky a oteckov vypočítať celkový pre nich pomocou ich narodenia mesiacov. V druhej tabuľke je pohlavie dieťaťa určené výslednou postavou a mesiacom počatia.

1. V prvom stĺpci je potrebné určiť číslo, ktoré je stredom priesečníka mesiaca narodenia muža (budúceho otca) a mesiaca narodenia ženy (budúcej matky):

V prvom stĺpci tabuľky nájdeme číslo, ktoré sa zhoduje s mesiacom narodenia človeka a druhé číslo, ktoré sa zhoduje s mesiacom narodenia ženy.

2. Číslo, ktoré nájdete na križovatke, by sa malo nachádzať v druhej japonskej tabuľke v hornom riadku umiestnenom vodorovne. Toto číslo označuje stĺpec, v ktorom je napísané meno mesiaca počatia dieťaťa. Proti každému mesiacu je určitý počet krížení v stĺpcoch „dievča“ a „chlapec“. Čím viac znakov (krížov) je v konkrétnom grafe, tým väčšia je pravdepodobnosť, že dieťa bude mať pohlavie:

Japonský baby sex graf

Napríklad: Budúci otec sa narodil v septembri a budúca matka - v máji. Dieťa bolo počaté v decembri. Je potrebné určiť pohlavie dieťaťa.

Takže v prvej tabuľke musíte nájsť číslo, ktoré stojí na križovatke zvislej - september a horizontálne - máj. Výsledná hodnota je 9.

Ďalej, obrázok 9 musí byť nájdený vodorovne v najvyššom prvom rade. Tento stĺpec je želaný, ale hľadáme mesiac počatia dieťaťa v našom príklade - to je december. V stĺpci „chlapec“ je väčšina z nich krížov (aby sa pozreli naproti decembru), preto by sa podľa japonskej tabuľky určenej na určenie pohlavia mal narodiť chlapec.

Je lepšie použiť tieto japonské tabuľky na plánovanie pohlavia budúceho dieťaťa a nie na určenie pohlavia, hoci to nikto nezakazuje. Podľa tohto japonského kalendára, pre každý pár rodičov je len 1 mesiac (2 maximum) v roku, v ktorom pravdepodobnosť počatia dieťaťa určitého pohlavia je veľmi vysoká.

Koncepcia dievčatá pomocou diéty

Treba poznamenať, že táto technika nepatrí k prioritám, ale len zvyšuje účinnosť iných metód. Podstata metódy je založená na skutočnosti, že chromozómy Y zomierajú v kyslom prostredí. Na počatie dievčaťa je potrebné s pomocou určitých potravín vytvoriť kyslé prostredie v tele budúcej matky.

Dva až tri mesiace pred požadovaným dátumom počatia, musíte upraviť diétu.

Základným stavebným kameňom

Hlavný princíp, podľa ktorého si môžete predstaviť dieťa s požadovaným pohlavím, je založený na skutočnosti, že existujú iba dva typy spermií: Y a X. Je to druh, ktorý sa rýchlo dostane k vajcu a oplodní ho najskôr a určí pohlavie plodu, tj , spermie X je dievča a Y je chlapec.

V tomto prípade sú bunky X-spermie zvyčajne v menšine, sú menej pohyblivé, ale húževnatejšie. Ako teda otehotniete prvé dievča? Je potrebné „naladiť“, aby X bol prvý, kto dosiahne vaječnú bunku, a to sa robí takto:

 • zvyšuje kyslosť v pošve,
 • množstvo semena samca sa zníži, t
 • cyklus je vypočítaný deň ovulácie.

Vypočítajte ovuláciu

Ako sa dostať tehotné dievča v čase ovulácie? Podstatou metódy s definíciou ovulácie je: dva alebo tri dni pred ovuláciou, najvyššia pravdepodobnosť počatia dievčaťa. Počas tejto doby uhynie druh Y a X prežije a čaká na dozrievanie vajíčka. Najmä preto, že uprostred menštruačného cyklu je kyslosť v pošve vyššia, čo spermie Y nemajú radi.

Po treťom dni pred vyhľadávaným dňom ovulácie sa musia zastaviť pokusy o počatie. To dá šancu "dievčenské" spermie zostať sám v tele ženy.

Ak chcete vedieť, kedy bude dievča otehotnieť po ovulácii, musíte vypočítať alebo určiť deň jej výskytu. To sa robí pomocou špeciálneho testu z lekárne (pásik by mal byť zle viditeľný), pomocou ultrazvuku, meraním bazálnej telesnej teploty (zaznamenané hodnoty v tabuľke). Mali by ste tiež sledovať cyklus vášho mesačného obdobia, viesť kalendár.

Z nevýhody tejto metódy rozlišujú skutočnosť, že mnoho dní sa plytvá z „okna plodnosti“ a pokusy trvajú mesiace. Ale tí manželia, ktorí potrebujú iba dcéru, budú musieť obetovať čas.

Vaginálna kyslosť

Ako už bolo uvedené, kyslé prostredie vagíny je škodlivé pre menej vytrvalých chlapcov spermií. Musíte poznať úroveň pH použitím špeciálnych pásikov a ak je nedostatočná, začnite ju zvyšovať.

Pomôže vám použitie rôznych uhoriek (uhoriek, paradajok, kyslej kapusty) a citrusových plodov. Tiež použiť metódu douching, ale to lepšie len na radu gynekológa. Niekedy, aby ste pomohli rýchlejšie, kombinujte obe metódy naraz.

Metóda genetickej diagnostiky

PDG - predimplantačná genetická diagnostika, je metóda, ktorá najpresnejšie určuje pohlavie budúceho potomstva, sa používa počas IVF procedúry (oplodnenie in vitro). Nebol však vynájdený, aby uspokojil želania potenciálnych rodičov porodiť chlapca alebo dievča. Je potrebné, aby sa zabránilo možnému prenosu choroby, spojenej s podlahou, od jedného z rodičov, ak existujú dobré dôvody.

Po oplodnení vajíčka v skúmavke, o niekoľko dní neskôr, môžu lekári porozumieť dieťaťu toho, aký sex bol vytvorený umelými prostriedkami.

triedenie

V špeciálnych prípadoch sa v zdravotníckych zariadeniach používa aj iná metóda. Filtrovaním buď v špeciálnej odstredivke sú chromozómy X a Y oddelené, aby sa vykonalo umelé oplodnenie (inseminácia).

Ak neexistuje riziko prenosu dedičnej choroby, potom sa použitie PDG alebo triedenie považuje za nemorálne.

Populárne metódy počatia dcéry

V záujme dosiahnutia cieľa nie sú ľudia pripravení. Recenzie na materských fórach teraz a potom nadšene rozprávajú o úžasných metódach počatia chlapca alebo dievčaťa: "Jedlo mi pomohlo!" tabuľka! “atď. Zvážte tie najobľúbenejšie.

Pozícia v čase koncepcie

Táto metóda nie je nová, ale široko používaná - pozícia v blízkosti blízkosti ovplyvňuje pohlavie dieťaťa. Vzhľadom k tomu, Y-spermie bunky sú zraniteľnejšie a slabšie, tým ťažšie ich cesta k vaječníkom, tým je menej pravdepodobné, že sa tam dostať. Najvhodnejšie miesto v tomto prípade, "tvárou v tvár". Tiež cvičil pózy na boku, na bruchu, misionár.

Použite plytké prenikanie, je to najvzdialenejšie mužské semeno z krčka maternice.

Orgasmus, podľa niektorých ľudí, môže ovplyvniť narodenie chlapca alebo dievčaťa. Ak máte orgazmus, potom sa narodí chlapec a naopak.

Vekové rozpätie

Aká je pravdepodobnosť, že vek rodičov ovplyvní pohlavie detí? Po prvé, experti hovoria, že keď je žena staršia ako jej manžel, často majú prvú dcéru alebo ženy po dovŕšení 30 rokov majú častejšie dcéry.

Po druhé, u žien a mužov sa v tele neustále vyskytujú zmeny. Najzávažnejšia reštrukturalizácia nastáva raz za štyri roky v silnej polovici a každé tri roky v krásnej. Na základe toho je možné vypočítať pohlavie ovocia ich lásky. Vek muža delíme na 4, ženy na 3, ktoré majú vyššie číslo, „vyhral“. Napríklad manželka 29, manžel 30 - 29: 3 = 9,6, 30: 4 = 7,5, takže bude dcéra.

Počet krvi

Táto metóda je opäť založená na aktualizáciách v tele: krv ženy sa aktualizuje každé tri roky, manžel je každé štyri roky. Ten, kto má novšiu krv, bude mať dieťa. Je veľmi jednoduché vypočítať, napríklad, budúca matka má 29 rokov, narodila sa v mesiaci máj 1987, otec 30, narodil sa v apríli 1986. V roku 1987 sme pridali tri až rok a do roku 1986 štyri až do súčasnosti. Ukazuje sa, že jej krv bola osviežená v máji 2014, nabudúce v máji 2017 av apríli 2014, nabudúce v apríli 2018. Táto dvojica má možnosť porodiť dcéru až do apríla 2018, pretože krv jej manželky je novšia.

Ak jeden z partnerov mal veľkú stratu krvi v dôsledku pôrodu, operácií, potratov, darov, táto udalosť sa považuje za referenčný bod, nie za dátum narodenia.

Jedlo, ktoré prispieva k narodeniu dievčaťa

Výskumy vedcov ukazujú, že potraviny konzumované budúcou matkou 2-3 mesiace pred koncepciou môžu ovplyvniť pohlavie dieťaťa. V tele ženy, ktorá plánuje porodiť dcéru, musia byť zásoby horčíka a vápnika.

Existuje aj teória o účinnosti francúzskej stravy v predvečer koncepcie dcéry. Pozorovania fanúšikov tohto potravinového systému ukázali, že ak budete jesť potraviny bohaté na bielkoviny, ako sa odporúča v strave, hladina estrogénu (ženský hormón) sa zvýši.

Pre dámy, ktoré chcú získať krásne bábätká, musíte zásobiť tieto potraviny: orechy, pekárenské výrobky (bez kvasníc), cestoviny, všetky mliečne výrobky, proso a ryžu (kaša), zeleninu (najmä mrkva, repa, sladká paprika, baklažán, cibuľa) sušené ovocie, ovocie a bobuľoviny (citrusové plody, jahody, hrozno, jablká), vaječné bielky, varené chudé mäso a ryby. Odporúčajú pitie kávy a čaju, ale bez cukru.

Mal by znížiť používanie zemiakov a soli.

Ľudové spôsoby počatia dievčat

Mánia narodenia iba dcéra, tento jav nie je nový. V dávnych dobách prešli naše babičky aj ľudové cesty, ako prekabátiť osud a porodiť želané dieťa. Čo prišli s:

 • Koncepcia dcér, podľa ich názoru, je podporovaná mladým breza borovice, a intimita pod ním,
 • dievčatá priviazali pravidelnú niť na pravý malý prst,
 • v chladných zimných mesiacoch môžete radšej počať dcéru ako syna,
 • týždeň pred spaním s manželom, ženy pili jablkovú alebo slivkovú šťavu,
 • ak dôjde k intimite v nedeľu, v piatok alebo v stredu, ako keby očakávali dcéru,
 • potenciálny vek matky je zvláštny a mesiac intimity je vyrovnaný,
 • je potrebné dať pod vankúš rôzne dámske veci: stuhu, vlásenku, hrebeň, zrkadlo atď.

Tiež hovoria, že ak si úprimne a veľmi, veľmi chcete, aby sa narodilo dievča, predstavte si, čo bude v najmenších detailoch: tvár, vlasy, hlas atď.

Pravdepodobnosť vzhľadu dcéry sa zvýši, ak je to vzájomná túžba. Samozrejme, môžete robiť všetko bez účasti otca, ale aj on môže prispieť. Napríklad, muži sú povzbudzovaní, aby nosili pevné spodné prádlo a nohavice, potom bude mať dcéru.

Eko metóda pre počatie dievčaťa

Metóda umelej inseminácie vždy dáva 100% záruku pohlavia nenarodeného dieťaťa. Všetko preto, že koncepcia vajíčka ženy prebieha v laboratóriu za pomoci špecialistov. V tomto prípade lekár predpíše liečivo, ktoré stimuluje rozvoj folikulu. Keď sa tieto folikuly vytvoria, lekár ich odstráni z ženských vaječníkov, potom sa folikuly oplodnia spermií budúceho otca v priaznivom prostredí. Po niekoľkých dňoch nájdenia embrya v nich sa prenesie a sadne si priamo do maternice potenciálnej matky. V tomto dôležitom štádiu postupu môže lekár predpovedať pohlavie nenarodeného dieťaťa. Takýto postup zahŕňa výsadbu ženského plodu, čo zaručuje koncepciu ženy dievčaťom.

Eko metóda koncepcie

Existuje však nevýhoda takejto služby - vysoké náklady. Nie každý manželský pár si môže dovoliť tento luxus. A na štátnej úrovni sa takýto operačný postup vykonáva len za prísnych predpisov, napríklad neplodnosť alebo riziko prenosu dedičných chorôb na plod mužského pohlavia.

Počet dievčat na stole

Skutočnou otázkou medzi budúcimi matkami je, či tabuľky, ktoré zaručujú predurčenie pohlavia dieťaťa ešte pred koncepciou, sú pravdivé. Как забеременеть девочкой подскажет таблица полов, которая популярна уже многие года и пришла в нынешнее время еще от древних китайских мудрецов. Поэтому методика предопределения пола будущего ребенка по таблице имеет право на существование и доверие со стороны семейных пар, мечтающих о зачатии и рождении девочки.

Таблица для зачатия девочки

Táto tabuľka nevyžaduje žiadne komplexné výpočty a matematické úlohy, pre výpočet pohlavia nenarodeného dieťaťa stačí poznať presný vek potenciálnej matky a mesiac, v ktorom bola koncepcia vykonaná.

Existuje však jedna výnimka. - ak sa mesiac počatia zhoduje s mesiacom, kedy sa žena narodila, potom nemôžete hovoriť o sto percentnom výsledku.

Tiež nie vždy presné výsledky plánovania pohlavia budúceho dieťaťa môžu byť, ak sa pohlavný styk a koncepcia konali na hranici prechodu z jedného mesiaca do druhého.

Ericksonova metóda

Pravdepodobnosť otehotnenia môžete zvýšiť použitím novej, zatiaľ nie známej metódy Erickson. Na to musíte nájsť skúseného a kompetentného špecialistu v tejto veci, čo môže byť náročná úloha, pretože táto technika je stále málo známa a nie je popularizovaná v spoločnosti.

S cieľom zvýšiť pravdepodobnosť otehotnenia ako dievčatá, špecialista dostane spermie budúceho otca a vykoná špeciálnu filtráciu v laboratóriu.

Odborník identifikuje tie spermie, ktoré sa pohybujú rýchlejšie ako iné, pretože ide o mužské chromozómy. Sú odstránené zo spermií pomocou špeciálnych roztokov pre takéto manipulácie. Potom odborník vloží spermie budúceho otca do ženskej vagíny, vyčistenej od mužského chromozómu. V dôsledku toho je vajíčko oplodnené iba spermií bohatými na ženský súbor chromozómov.

Táto služba nie je k dispozícii vo všetkých mestách, pretože len málo ľudí o tom stále vie, ale každý deň sa k nemu uchýli stále viac žien a nakoniec sa im dostáva požadovaný výsledok.

Koncepcia dievčaťa krvou

Na otázku, čo urobiť, aby ste otehotneli dievča, môžete zvýšiť túto pravdepodobnosť, počnúc krvnou skupinou potenciálnej mamy a otca. Aby ste to mohli urobiť, musíte byť schopní vypočítať odhadovaný vek aktualizovaných krviniek.

Ak sa tento rok obnoví krv ženy, potom je tu každá šanca otehotnieť dievčaťom. Ak sa krv v tomto roku obnoví u človeka, potom je šanca na počatie ženského plodu minimálna. U žien sa krv obnovuje každé tri roky, u mužov - každé štyri roky. Ak jeden z rodičov podstúpil akúkoľvek operáciu, ktorá bola sprevádzaná krvnou transfúziou, potom sa má z tohto obdobia odčítať počet. Pre výpočet koeficientu, keď hovoríme o úrovni obnovenia krvi, vek matky by mal byť delený 3 a otcov počet rokov - o štyri. Výsledné číslo by sa nemalo brať plne do úvahy, pozornosť by sa mala venovať iba desatinným miestam.

príklad: koeficient mama je 8,00 a táta je 6,55. Takže keď porovnáme iba čísla 0,00 a 0,55, môžeme konštatovať, že krv matky je lepšie aktualizovaná, tento čas je ideálny na počatie dievčaťa.

Môžete zvýšiť šance pre ženu otehotnieť dievčaťom, ak sa spoliehate na niekoľko metód naraz, napríklad koncepciu ovulácie, čínsky stôl a určitú diétu. Veľkú úlohu v takomto zodpovednom podnikaní zohráva viera vo vlastnú silu, pozitívny postoj a veľká túžba otehotnieť urýchli naplnenie túžby.

Ďalšie materiály na túto tému:

Sme veľmi radi, že sa vy, milí čitatelia, stále viac objavujete na stránkach nášho blogu. Zvlášť pre vás pracuje tím profesionálnych odborníkov na výživu, homeopatov a ľudových liečiteľov.

Ak ste si prečítali materiál a bolo to pre vás užitočné, prosím, zdieľajte ho v sociálnych sieťach. Budeme vám veľmi vďační!

X a Y: trochu o biológii

Po počatí je možné rozpoznať pohlavie dieťaťa iba ultrazvukom.

Čo určuje pohlavie dieťaťa? V ľudských génoch existujú 2 typy pohlavných chromozómov: X a Y. Ženy sa rodia s chromozomálnym párom XX, muži - XY. Nositeľmi genetiky rodičov sú vajcia a spermie. Samičie bunky obsahujú len chromozóm X, spermie sú dvoch typov: X a Y.

Ak sa Y-spermatozoon stretne najprv s vajcom, potom sa narodí chlapec. Kombinácia dvoch X predurčuje vzhľad dievčaťa. Otázka: "Čo ak chcem dievča?" Je potrebné urobiť tak, aby X-spermatozoon bol prvý, kto dosiahne vaječnú bunku.

Je však možné tento proces ovplyvniť? Mnohí veria, že je možné, ak vezmeme do úvahy, že spermie rôznych typov majú charakteristické vlastnosti. Nosiče X sú životaschopnejšie. Môžu žiť v reprodukčných orgánoch žien do 6 dní. Avšak spermie Y sú rýchlejšie, aj keď si zachovávajú schopnosť žiť dlhšie ako 24 - 48 hodín.

Metódy koncepcie

Každá z metód má však stúpencov, ktorí tvrdia, že to bolo vďaka nemu, že žena otehotnela s dievčaťom na 100 percent. Existujú najobľúbenejšie metódy.

Krv je jednou z najdôležitejších zložiek ľudského tela, preto existuje teória, že ovplyvňuje pohlavie dieťaťa. Pohlavie budúceho dieťaťa krvou sa stanoví výpočtom času jeho obnovenia podľa faktora Rh a skupiny.

Ak sa budete riadiť metódou plánovania pohlavia detí na Rh faktor, dieťa s dvojitým chromozómom X sa narodí v mame a otcovi s rovnakým Rhesus. Ak chcete otehotnieť dcéru krvou, mali by ste použiť nasledujúcu tabuľku.

Podľa metódy založenej na cyklickej povahe obnovenia krvi, aby dievča mohlo otehotnieť, matka musí mať mladšiu krv. Vypočítajte, koľko času uplynulo od aktualizácie krvi, je možné na základe skutočnosti, že ženské krvinky sú aktualizované každé 3 roky, a muži - každé 4 roky.

Príklad výpočtu pohlavia dieťaťa: nastávajúca matka v čase počatia má 25 rokov a otec je 27 rokov. Aby ste zistili rok obnovenia krvi, musíte vek rozdeliť na 3 alebo 4 roky. Potom musíte vynásobiť celé číslo z výslednej hodnoty frekvenciou aktualizácie.

Pre ženu: 25: 3 = 8,33 a 8 * 3 = 24. Pre muža: 27: 4 = 6,75 a 6 * 4 = 24. Ukazuje sa, že matka je mladšia, pretože bola aktualizovaná pred 1 rokom. V dôsledku toho je v súčasnosti vysoká pravdepodobnosť otehotnenia ako dievča.

V čase ovulácie

Metóda plánovania pohlavia dieťaťa podľa plánu ovulácie je založená na vlastnostiach rôznych typov spermií. Na počatie dievčaťa je potrebné v čase pripravenosti vajíčka oplodniť v reprodukčných cestách ženy, aby zanechala len X-spermie. Podstatou metódy je:

 • musíte vypočítať presný deň ovulácie,
 • mať pohlavný styk 3 - 5 dní pred ovuláciou,
 • odmietnuť sex alebo používať antikoncepciu v deň zrenia vajíčka a ďalšie 3 dni.

Táto metóda zabezpečuje vysokú pravdepodobnosť úspešného mať dieťa požadovaného pohlavia. Avšak pre realizáciu plánu potrebujete vedieť presne deň ovulácie. Tabuľka opisuje spôsoby stanovenia dňa ovulácie.

Podľa kalendára

Metóda kalendára na určenie dňa počatia chlapca alebo dievčaťa sa už dlho používa v Japonsku a Číne. Podľa čínskeho kalendára je žena schopná predstaviť si dievča v presnom veku a mesiaci roka. Musíte však správne vypočítať, ako stará budúca matka. Na tento účel je potrebné vypočítať vek od momentu jej vlastnej koncepcie (pridať 10 mesiacov).

Nižšie je uvedený čínsky stôl pre ženy do 30 rokov. "+" Označuje mesiace roka, ktoré zabezpečujú koncepciu dievčaťa.

Japonský kalendár berie do úvahy čas narodenia oboch rodičov. Priaznivá doba počatia dieťaťa sa určuje pomocou dvoch tabuliek. Prvý určuje poradové číslo stĺpca, ktoré označuje pravdepodobnosť, že dieťa určitého pohlavia. Tabuľka 1.

Čísla v tabuľke sú cyklické. Čísla zodpovedajúce matke sa opakujú každé 4 riadky a podľa otca - každé 3 stĺpce. Napríklad v máji sú čísla totožné s januárom, júnom - februárom a tak ďalej. Druhá tabuľka uvádza najpriaznivejšie mesiace počatia v závislosti od výsledku:

 • 1. - október,
 • 2. - november,
 • 3. december -
 • 4. jún -
 • 5. júl -
 • 6. august -
 • 7. - marec, november,
 • 8. - apríl, december,
 • 9. máj -
 • 10. jún -
 • 11. júl -
 • 12 - august.

S pomocou stravy

Prívrženci tejto metódy tvrdia, že pri narodení dievčaťa je potrebné dodržať určitú diétu 4 mesiace pred oplodnením. Malo by sa jesť výrobky, ktoré vytvárajú v budúcom materskom tele okyslené prostredie. Zásady výživy:

 • Obohaťte stravu o potraviny s obsahom vápnika, železa a horčíka,
 • z mäsa na uprednostnenie teľacieho a hovädzieho mäsa, t
 • šťava a sóda nahradená čajom, kakaom, minerálnou vodou,
 • ryba sa varí alebo pečie,
 • vybrať mlieko, kyslú smotanu a tvaroh z mliečnych výrobkov, úplne opustiť syry a zmrzlinu,
 • nejedzte slaný chlieb a sušienky,
 • zvýšiť spotrebu krupice a ryžovej kaše, odstrániť kukuricu zo stravy,
 • znížiť spotrebu zemiakov
 • jesť veľa ovocia a zeleniny (okrem paradajok, kapusty, bielych fazúľ, cukety, banánov, melónov, pomarančov, ríbezlí, marhúľ),
 • cukor nahradený medom, džemom, džemom, t
 • majú rôzne orechy
 • opustiť sušené ovocie, údené mäso, potraviny, margarín, výrobky z droždia.

Podľa znamenia zverokruhu

Metóda koncepcie podľa znakov zverokruhu je založená na skutočnosti, že mesiac má veľký vplyv na tehotenstvo. Počas mesiaca spadá nebeské telo pod kontrolu rôznych astrologických znakov. Medzi nimi sú muži a ženy. Ženy sú: Ryby, Rak, Taurus, Panna, Škorpión.

Ak dôjde k oplodneniu v deň, keď je mesiac ovplyvnený požadovanými symbolmi zverokruhu, zvyšuje sa pravdepodobnosť narodenia dievčaťa. Rovnako dôležitá je sila znamenia budúcej matky. Začiatok matky je najaktívnejší 2 - 3 dni pred narodením budúcej matky podľa lunárneho kalendára.

S douching

Douching sa používa na vytvorenie v pošve prostredie, ktoré je škodlivé pre Y-spermie, ale bezpečné pre ich konkurentov. Pre douching pripravte roztok 2 polievkových lyžíc octu alebo citrónovej šťavy a 1 liter vody.

S pomocou sterilnej injekčnej striekačky ošetrenej roztokom vagíny bezprostredne pred pohlavným stykom. V okyslenom prostredí sa spermie s mužským génom stanú neschopnými a bunky X prežijú. Pri príprave roztoku je však potrebné dodržiavať dávkovanie. Ak urobíte tekutinu príliš kyslou, všetky mužské bunky zomrú a sliznica v pošve dostane kyslé popáleniny.

Iné metódy

Ak chcete predstaviť dievča tiež použiť tieto metódy:

 • Ľudia známky. Niektorí manželia sa pri narodení dcéry pokúšajú počať iba v stredu, piatok a nedeľu. V ľuďoch sa v týchto dňoch považujú za ženy, preto by sa podľa všeobecného presvedčenia malo narodiť dievča. Na posilnenie činnosti ľudí pomôžu predmety umiestnené pod vankúš. Budúca matka by mala dať malé zrkadlo, červenú stuhu alebo hrebeň. Odporúča sa tiež naviazať normálnu niť na malý prst pravej ruky ženy a najlepší čas otehotnieť s dcérou sa nazýva zima.
 • Psychologický výcvik. Rodičia musia podrobne prezentovať, ako bude ich dcéra vyzerať: oči, vlasy, úsmev. Po sexuálnom kontakte, matka potrebuje zatvoriť oči a nakresliť si, čo sa stane počas oplodnenia a tehotenstva v jej tele. Zároveň môžu byť obrázky abstraktné. Reprodukčné bunky môžu byť červené svetlá, po ktorých bliká malá hviezdička.
 • Slovanská technika. Ak sa budete riadiť touto metódou, na dosiahnutie cieľa musíte začať proces počatia len v párnych alebo nepárnych mesiacoch. V prípade, že vek matky zodpovedá rovnej hodnote, mal by sa deň oplodnenia zhodovať s rovným mesiacom roka.
 • Správne držanie tela v sexe. Predpokladá sa, že pre narodenie dcéry musíte vybrať tie pózy, v ktorých penis nejde hlboko do pošvy. Nasledujúce pozície sú považované za optimálne: žena je na vrchole, partneri sú na ich strane (muž je za ním), misijná pozícia.

Existuje nejaká metóda s pravdepodobnosťou 100 percent na počatie dcéry?

Niekedy pre rodičov je narodenie dcéry jedinou možnosťou, ako mať zdravé potomstvo. Ako si predstaviť dievča 100 percent? Ak má pár riziko, že má dieťa s genetickými abnormalitami, odporúča sa obrátiť sa na preimplantačnú genetickú diagnostiku. Táto metóda je jediná, ktorá poskytuje 100-percentnú šancu porodiť dievčaťu.

Pre oplodnenie sa vyberú zdravé samičie matky a otcovské spermie. Samičky sa oplodnia v laboratóriu. Po 3 dňoch odborníci vykonávajú biopsiu embryí. Pozerajú sa, ktorý má pár X chromozómov a je vybraný na presadenie do maternice. Tento postup je však drahý a vykonáva sa na niekoľkých klinikách.

Stanovisko odborníkov

Postup sa však vykonáva len zo zdravotných dôvodov. Po IVF je nevyhnutné neustále sledovanie lekármi, pretože existuje možnosť potratu alebo predčasného pôrodu.

Z jednoduchších metód je najlepšie vypočítať načasovanie ovulácie. V tomto prípade však existuje aj možnosť chyby. Organizmus každého človeka je individuálny. Nesprávny výpočet na jeden alebo dva dni môže drasticky ovplyvniť proces oplodnenia. Mužské spermie môžu byť životaschopnejšie a ženské spermie môžu byť veľmi pomalé.

Ako počať dcéru

Pochopiť dieťa určitého pohlavia môže pomôcť rôznym metódam. Avšak spoľahlivo povedať, ako si predstaviť dievča, dávať 100% záruky v rovnakom čase, žiadna z nich nemôže.

V súčasnej dobe existuje jediná metóda, ktorá pomáha len otehotnieť dievčatá - preimplantačná genetická diagnostika. Používa sa len pre IVF, a nie každý pár má právo sa k nemu uchýliť. Problém je v tom, že ide o metódu určenú na elimináciu rizika prenosu patológie súvisiacej s konkrétnym pohlavím.

Podobný postup je takýto: t

 • predtým odstránené vajíčko sa umiestni do špecifického zásobníka,
 • je oplodnené spermiami, predtým oddelenou laserom,
 • po 5 dňoch sa uistite v požadovanom poli embrya,
 • potom sa embryo znovu nasadí na požadované pohlavie.

Nepochybnou pozitívnou stránkou tejto metódy je schopnosť skúmať embryo pre vývojové abnormality. Mnohí sa však zaujímajú o otázku, prečo táto metóda nie je široko využívaná, napríklad na počatie dievčaťa? Odpoveď spočíva v tom, že väčšina štátov túto metódu nevyužíva z etických dôvodov a robí výnimku len v súvislosti s lekárskymi indikáciami.

Zvyšok párov sa musí spoliehať na iné spôsoby, ako nájsť dieťa požadovaného pohlavia. Takže, aby sa vypočítali priaznivé dni pre koncepciu dievčaťa, manželia sa uchýlia k vedecky založeným a populárnym metódam. Medzi prvé patria:

 • vedecká metóda založená na distribúcii chromozómov a životnom cykle spermií,
 • metóda založená na špecifikách obnovenia krvi, jej skupiny a faktora Rh.

Pokusy o počatie dievčaťa podľa tabuľky alebo špeciálneho kalendára (čínske a japonské metódy sú veľmi populárne), ako aj použitie špeciálnej diéty patria medzi „populárnejšie“. Predpokladá sa, že určité produkty konzumované ženou pred tehotenstvom môžu ovplyvniť pohlavie potomstva.

Vedecký spôsob počatia dievčaťa

Biologicky je pohlavie budúceho dieťaťa úplne závislé od chromozómu spermatozoon, ktorý oplodňuje vajíčko. Pripomeňme, že vajíčko je obdarené len jedným chromozómom X, zatiaľ čo spermie majú chromozóm X alebo Y, takže iba človek môže ovplyvniť pohlavie nenarodeného dieťaťa.

Populárna a vysoko účinná metóda na povzbudenie dievčaťa, ktorá sa má narodiť, je blízkosť pár dní pred ovuláciou.

Táto metóda je založená na špecifickosti spermií, to znamená na jej prežití vo vaginálnom prostredí. Dôležitou vlastnosťou je, že spermie netolerujú hodnoty teploty nad 28 stupňov. Dostať sa do tela dámy, môžu žiť v ňom nie viac ako 4 dni.

Mechanizmus počatia dieťaťa určitého pohlavia je spojený s týmto: Y-chromozómy zomierajú za deň, ale X-chromozómy úspešne vydržia dlhý pobyt vo vajíčkovodoch. Ale ako si predstaviť dievča na ovuláciu? Ak chcete otehotnieť dieťa, musíte určite poznať deň ovulácie. Na tento účel je potrebné dodržať plán ovulácie na 3-4 mesiace. Definícia samotnej ovulácie sa vykonáva meraním bazálnej teploty alebo vykonaním špeciálneho testu.

Koncepcia dievčaťa ovuláciou je možná, ak máte sex 3 dni pred uvoľnením zrelého vajíčka. V týchto dňoch spermie s chromozómom Y stratia životaschopnosť a nebudú schopné oplodnenia. To znamená, že budú dávať cestu do X-viazaných spermií, ktoré zabezpečia koncepciu dieťaťa.

Krvná metóda

S narodením dieťaťa určitého pohlavia a krvnej skupiny mamy a otca existuje určitý vzťah. Tieto informácie, ako aj údaje o pôsobení Rh faktora možno nájsť na predporodnej klinike. Existuje však iný spôsob, ktorý sa opiera o obdobia obnovy krvi budúcich rodičov.

Nie je tajomstvom, že ľudia majú pravidelnú obnovu krvi. V dámach sa tento proces koná každé 3 roky a v mužskej polovici každé 4 roky. Ako to môže mať vplyv na podlahu dieťaťa?

Считается, что у кого из пары при зачатии кровь «моложе», тот и установит пол малыша («моложе» кровь матери – будет дочка).

Но как рассчитать это? Чтобы расчет зачатия девочки был верным, следует количество полных лет матери поделить на 3. К дробной части числа необходимо добавить количество месяцев от момента рождения дамы до времени зачатия ребенка. Так, если возраст мамы 22 года, то при делении на 3, получается 7,3. To znamená, že zvyšná časť je 3. Ak sa matka narodila, napríklad v októbri, a koncepcia sa konala vo februári, potom 3 mesiace by sa mali pridať do 5 mesiacov. Výsledkom je 8 mesiacov - to je vek matky matky.

Analogicky sa vypočíta vek otcovej krvi, ale počet plných rokov človeka sa vydelí 4. Ak sa ukáže, že matka matky je „mladšia“, potom sa dievča pravdepodobne narodí. Avšak v tomto výpočte je dôležitá jedna nuancia: zmena krvi sa vyskytuje aj za rôznych okolností. Ak rodičia mali vážnu stratu krvi (operácia, pôrod), potom sa výpočet vykonáva od tohto momentu.

Charakteristiky stravy

Ľudia, ktorí nezanedbávajú populárne metódy, by mali venovať pozornosť nutričným odporúčaniam. Existuje samostatná strava, ktorá by mala byť sledovaná niekoľko mesiacov, aby sa dieťa narodilo. Pre úspešnú následnú koncepciu dcéry budete musieť vylúčiť soľ, mäso, zemiaky a cukor zo stravy. Zároveň sa odporúča opierať sa o produkty obohatené vápnikom a horčíkom:

 • vajec,
 • tvaroh,
 • mlieko,
 • ryža, proso,
 • tvrdý syr
 • varené ryby
 • ovocie (okrem banánov, broskýň), t
 • zelenina (uhorky, mrkva, repa, cibuľa).

Predpokladá sa, že takáto diéta má priaznivý účinok na tvorbu prostredia, ktoré je priaznivé pre chromozóm X. Odborníci sú dosť skeptickí k tomu, že niektoré výrobky dokážu určiť pohlavie potomkov, ale nepopierajú: kvalita, ako aj pravidelnosť príjmu potravy môžu pozitívne ovplyvniť proces počatia. Budúci rodičia by určite mali uprednostňovať zdravé potraviny.

Málo o procese koncepcie

Žena má maternicu a dva vaječníky. Keď sa začne produkovať hormón estrogén, vajíčko sa rozširuje. Každý mesiac vajce opúšťa vaječník (okamih ovulácie) a začína sa pohybovať cez vajíčkovody. Jej cieľom - dutina maternice.

Niektoré ženy môžu súčasne produkovať niekoľko vajíčok. V tomto prípade ich spermie oplodnia. Ak je spojenie v dvoch vajciach, potom sa narodia dvojčatá (v prípade prítomnosti troch vajec - triplety). Ak je oplodnené vajíčko rozdelené na dve, narodia sa dvojčatá.

Zvyčajne je mesačný cyklus 28 dní. Počet týchto dní však môže byť menší alebo väčší. Krvný prietok trvá približne päť dní. Prvý deň krvácania sa vyznačuje hojnosťou výtoku. Ovulácia nastáva uprostred cyklu, v deň 14. Jeho začiatok môže byť určený bazálnou teplotou. V prvej polovici cyklu klesá. Keď teplota prudko stúpne o 0,5 stupňa, začala ovulácia. Žena často cíti napätie v spodnej časti brucha.

Poďme hovoriť o mužoch. Zodpovedajú za pohlavie nenarodeného dieťaťa, pretože majú potrebný súbor chromozómov. Mužské spermie sú uložené v semenníkoch, ktoré sú zabalené v miešku. Ich funkcia: udržiavanie konštantnej teploty v semenníkoch. Je menšia ako 36,6 °. Mužský hormón testosterón je zodpovedný za produkciu spermií a ich akumuláciu. Počas ejakulácie sa uvoľňuje približne 3,5 gramu spermy. Toto množstvo obsahuje približne 300 000 spermií.

V procese počatia spermie a vajec sú zapojené. Vaječná bunka obsahuje jeden chromozóm X. spermatozoid nesie dva chromozómy: X a Y. Keď dôjde k fúzii, ženský chromozóm sa pripojí k mužovi. V dôsledku toho sú možné nasledujúce kombinácie: XX alebo XY. S kombináciou dvadsiateho sa narodí dievča, s chlapcom xy.

Spermie X a Y majú odlišný vzhľad a schopnosti. Typ X má oválnu hlavu a veľkú pevnosť. Takéto spermie žijú dlhšie ako X. Avšak v kvantitatívnom vyjadrení je X spermie menšie ako Y.

Zobrazenie Y má okrúhlu hlavu. Vyznačuje sa veľkou krehkosťou, vysokou rýchlosťou pohybu a krátkou životnosťou. Spermia Y viac ako X.

Po momente spojenia vaječnej bunky a spermie (okamih počatia) začína nová jednotná vaječná bunka svoje delenie. Výsledkom je zygota. S ním začína vývoj plodu.

Ak koncepcia nevyšla, potom sa škrupina steny maternice odlupuje. V tomto bode žena začína menštruačným krvácaním. V tom čase je žena mučená indispozíciou.

Prvá metóda: ako si predstaviť dievča na ovuláciu

Do úvahy sa berie čas nástupu ovulácie, rýchlosť pohybu spermií a ich životnosť. Je jasné, že mužské spermie sú veľmi aktívne, ale nie húževnaté. Deň po pohlavnom styku zomrú. Samice chromozómov sú pomalšie. Ale majú schopnosť žiť niekoľko dní. Ak máte pohlavný styk v deň ovulácie, potom je pravdepodobnejšie, že budete mať chlapca. Aké dni počať dievča? Ak chcete porodiť a vychovávať dievča, musíte naplánovať sex deň pred očakávanou ovuláciou.

Vypočítajte presný deň ovulácie je jednoduché. Rozdeľuje cyklus na polovicu. To znamená, že pre cyklus 28 dní je deň ovulácie 14. Pre presnejšie stanovenie dňa ovulácie sa meria bazálna teplota. Je potrebné urobiť takéto kroky v priebehu niekoľkých cyklov, aby sa zistil presný čas uvoľnenia vaječnej bunky čo najpresnejšie.

Ako si predstaviť dievča na ovuláciu

 1. Cyklus sa začína počítať od prvého dňa krvavého výboja. Počas celého cyklu sú priaznivé a nepriaznivé dni.
 2. Nasledujúce štyri dni sú považované za bezpečné, v tomto čase nemôžete otehotnieť. Ak vezmeme do úvahy 28 kalendárový cyklus, nie je možné otehotnieť od 1 do 9 dní. V tom čase žena cíti miernu indispozíciu a určitú slabosť.
 3. Nasledujúcich päť dní sa považuje za podmienečne bezpečné. Vzhľadom k povahe ženského tela, ovulácia môže nastať v rôznych časoch. To znamená, že koncepcia v týchto dňoch je stále možná.
 4. Nasledujú ďalšie štyri dni, počas ktorých je vysoká pravdepodobnosť zlúčenia XX, to znamená, že dostane dievča. To je odôvodnené dobrou životaschopnosťou ženských chromozómov.
 5. Nástup ovulácie a jej prvý deň. V tomto okamihu vajcia už dozrelo a opustilo vaječník. Toto je najpriaznivejší deň na počatie dieťaťa všeobecne.
 6. Po ovulácii počas 4 dní je veľmi pravdepodobné, že si vezmete chlapca. Pretože aktivita chromozómov Y je veľmi vysoká.
 7. Nasledujú štyri dni podmieneného bezpečia kvôli blízkosti menštruácie.
 8. Nasledujúcich päť dní sa považuje za sterilných na sex. Tehotenstvo jednoducho neprichádza. Jediná vec, ktorú žena zažíva v tejto dobe, je bolesť a nepohodlie. Sexuálna intimita kvôli tomu nemusí byť jej radosť. Často pre ženské pohlavie počas menštruácie sú záblesky podráždenosti a agresie.

Maľovaná metóda má dobrú presnosť.

Aby sme to zhrnuli, je potrebné predstaviť si dievča na ovuláciu:

 1. Minimalizujte počet spermií.
 2. Zmeňte mikroflóru v pošve.
 3. Koncepcia vedenia pred ovuláciou.

Druhá metóda: krv

Niektorí ľudia veria, že krv rodičov je zodpovedná za pohlavie dieťaťa. V tomto prípade je víťazom najmladšia a následne zdravá krv. Ak je mama krv mladšia, potom sa narodí dievča. O otcovi je opak.

Podstata aktualizácie krvi je nasledovná. U ľudí sa krv v pravidelných intervaloch úplne obnovuje. Pre mužov je toto obdobie 4 roky, pre ženy - 3. Na určenie, ktorá krv je mladšia, musíte rozdeliť vek otca na 4 roky a matku na 3. Kto bude mať menší zvyšok, tú krv a mladší. Nenarodené dieťa bude mať najzdravšiu a najsilnejšiu krv.

Takýto výpočet je prijateľný, ak v živote ľudí nie sú žiadne nebezpečné faktory, medzi ktoré patria:

 • Hlboké a silné zranenie.
 • Veľká strata krvi.
 • Operácia.
 • Potrat.
 • Potrat.

Tieto faktory znižujú cyklus obnovy krvi. Pre presnosť by sa preto mal počítať od dátumu faktora.

Tretia metóda: čínsky kalendár

Ktoré dni si môžete predstaviť dievča? Číňania vymysleli špeciálny kalendár, ktorý poskytol informácie o oblasti nenarodeného dieťaťa. Mudrci verili, že žena rôzneho veku, v rôznych mesiacoch, môže počať dieťa určitého pohlavia. Kalendár vynájdený v Číne je tiež populárny v našej krajine. Tabuľka má nasledujúce riadky, stĺpce a údaje. Vek ženy sa odráža vyššie, vpravo - pravdepodobný mesiac počatia. Na priesečníku týchto dvoch stĺpcov sú písmená M a D. M je chlapec, D je dievča. Ak teda vyberiete vek matky a mesiac počatia, môžete získať pohlavie nenarodeného dieťaťa. Používanie kalendára je jednoduché. Ak je na križovatke chlapec a rodičia chcú dievča, potom si musíte vybrať ďalší mesiac na počatie.

Štvrtá metóda: japonský kalendár

Japonský kalendár je trochu podobný vo svojej definícii čínskej. Skladá sa iba z dvoch tabuliek. Prvá tabuľka vychádza z dátumu narodenia rodičov. V hornej časti je uvedený mesiac narodenia človeka a ľavica - mesiac narodenia ženy. Na priesečníku riadkov a stĺpcov je uvedený náhodný obrázok. Musí byť identifikovaný a zapamätaný. Budete ju potrebovať pre druhú tabuľku. Mesiac koncepcie je ohromený druhou tabuľkou. Na vrchu prvej tabuľky je tiež obrázok. V strede stola sú stĺpy, v nich sú červené a modré kríže. Čím sa kríža viac, táto podlaha sa objaví v tomto páre.

Piata metóda: podľa slovanskej metódy

Tu základ tvoria aj výpočty. Ak žena chce dievča, musí čakať na pár rokov a stráviť počatie dieťaťa len na párnych číslach mesiaca.

Ďalší výklad. Aby sme v budúcnosti dostali dievča, je potrebné pridať do mesiaca matky číslo mesiaca počatia. Mala by dostať párne číslo. Ak je to zvláštne, potom je to chlapec.

Okrem toho sa predpokladá, že je potrebné predstaviť si dievča len počas dňa. V tomto prípade musí celá iniciatíva pochádzať od ženy.

Šiesta metóda: špecifická diéta

Jeho význam je, že musíte jesť len určité potraviny. Zástancovia tejto metódy veria, že jedlo vytvára v tele určité prostredie, ktoré ovplyvňuje pohlavie dieťaťa. Ak človek konzumuje len zdravé jedlo a vzdáva sa zlých návykov, kvalita jeho spermií sa výrazne zvýši. Tiež, ak žena vedie správny životný štýl, jej šance na získanie zdravého potomka len zvýšiť.

Všeobecné pokyny pre výživu pre počatie dievčaťa:

 • 4 mesiace pred koncepciou by sa mal výrazne obmedziť cukor, mäso, zemiaky a soľ.
 • Jesť ženu potrebuje jedlo bohaté na vápnik a horčík. Tieto prvky môžu byť zbierané z mrkvy, uhoriek, repy, cibule a niektorých ďalších zeleniny.
 • Musíte tiež jesť mlieko, ryby, ovocie (okrem banánov a broskýň), akúkoľvek zeleninu, vajcia, morské plody a ryžu.
 • Podľa najprísnejšieho zákazu všetkých škodlivých produktov.

Siedma metóda: podľa metódy Ericksona

Podľa metódy vedca v laboratóriu vykonávať analýzu spermií a potrebné filtrácie. Pre narodenie dievčatá zo spermií odstrániť tie spermie, ktoré výrazne pohybujú rýchlo. Toto sú mužské chromozómy. Vyčistené spermie sa vložia do vagíny. V dôsledku toho môže byť vajíčko oplodnené iba ženskými chromozómami. Preto sa objaví dievča.

Toto je nová metóda. Nie všade, kde sa to dá vykonať.

Ôsma metóda: psychologická nálada

Možno si niekto myslí, že je to bezvýznamné, ale technika funguje. Je potrebné psychicky vizualizovať dievča vo fáze plánovania. Mama musí neustále reprezentovať svoje dieťa. Jej sny by mali byť úplne ponorené do myšlienky dievčaťa. Mama musí do najmenšieho detailu prezentovať dcéru: jej vlasy, oči, pery, výšku, charakter. Vieme, že myšlienky sú materiálne. A ak sa pokúsite, môžete naprogramovať svoju budúcu dcéru sami.

Deviata metóda: lunárny kalendár

Lunárny kalendár bol populárny vo vzdialených dňoch. Podľa lunárneho kalendára sa konali mnohé historické udalosti. Na ňom si môžete vybrať najoptimálnejšie dni pre narodenie dievčaťa. Takže podľa kalendára, mesiac prechádza každých 2,5 dní cez potrebné ženské znamenie. Medzi príznaky žien patria Taurus, Panna a rakovina. Je tiež možné dostať tehotné dievča, keď je mesiac v Kozorožci, ryby a Škorpión.

Desiata metóda: krvný test

Klinika určuje krvnú skupinu a Rh faktor. Analýza sa uvádza vo fáze plánovania. Po porovnaní Rh faktora oboch rodičov. Keď má pár iný Rh faktor, nie je možné otehotnieť celé roky. Situáciu zhoršuje ženský negatívny rhesus, pri ktorom sa spermie v tele jednoducho odmietajú. Keď sú faktory Rh rovnaké, potom bude pravdepodobnejšie narodenie dievčaťa.

Niektoré odporúčania

 • Žena by nemala mať orgazmus, inak vzniknuté alkalické prostredie zabije X-spermie.
 • Vedenie koncepcie niekoľko dní pred ovuláciou. Mužské chromozómy neprežijú až do dňa X.
 • Po ovulácii, nemôžete ísť na pohlavný styk, alebo je potrebné byť starostlivo chránený. V čase abstinencie bude potrebovať viac ako dva dni. Ak uplynie menej času, potom chromozóm Y predbehne X.
 • Snažte sa, aby náklonnosť a predohra minimálne. Znížte percento vzrušenia.

Ďalší tip: zvýšiť kyslé prostredie v pošve a zvýšiť šancu otehotnieť ako dievča, musíte urobiť octové umývanie. Na tento účel sa dve polievkové lyžice kvapaliny rozpustia v litri vody. Indukovaný roztok nie je možné uchovávať až do použitia dlhšie ako dve hodiny. Odporúča sa okamžite použiť.

V akej pozícii počať dievča

Ak chcete získať dievča, musíte dosiahnuť pózu z najmenej prenikania. Do tejto kategórie patria: „misionár“, „lyžica“, muž je hore a žena stojí chrbtom k nemu.

 1. Ak má plod častý tep, potom je to dievča.
 2. Ak žena vytiahne sladkú, potom bude dcéra.
 3. Ak sa tvar brucha zvýši, potom je to pre ženské pohlavie.
 4. Ak nastávajúca matka neustále chce spať - dievčaťu.
 5. Ak sa plod pohybuje v spodnej časti brucha - potom je to princezná.
 6. Mama spí na pravej strane - k narodeniu dcéry.

Ak je pohlavie dieťaťa nevyhnutné pre pár, potom môžete použiť predimplantačnú genetickú diagnózu, ktorá sa vykonáva počas IVF. Potom je jasné, že pohlavie nenarodeného dieťaťa je vopred jasné, pretože oplodnenie vajíčka prebieha v skúmavke odborným lekárom. Ale pre IVF musia existovať určité indikácie. Ani všetky páry nemajú túto príležitosť. Okrem toho, IVF stojí veľa peňazí.

Uvedené metódy neposkytujú absolútnu záruku, že sa dievča narodí. A ak sa v protiklade s očakávaniami napriek úsiliu o svetlo objavilo dieťa zlého pohlavia (chlapec), nemali by ste sa hnevať na Boha a byť rozrušený. Každé dieťa je najväčšou radosťou a darom.

Tabuľka, ktorá pomáha počať dievča

Skôr spoľahlivá metóda na určenie najlepšieho času pre tehotenstvo pre dcéru je staroveký čínsky stôl. Je veľmi jednoduché použitie: v schéme musíte nájsť celý počet rokov matky v čase počatia, nakresliť čiaru vpravo a nájsť mesiac so symbolom v ružovom poli. Ak nakreslíte čiaru z bunky na hornú čiaru, môžete zistiť mesiac, aby ste počali dcéru.

Výber požadovaného mesiaca v tabuľke pre plánovanie svojej dcéry, musíte vypočítať dátum uvoľnenia vajcia a pokúsiť sa otehotnieť pred ovuláciou. Spolu, tabuľka a výpočet ovulácie pomôže s vysokou pravdepodobnosťou otehotnieť dievča.

Obtiažnosť použitia stola nastáva, ak ovulácia dopadne na koniec jedného alebo začiatku ďalšieho mesiaca, na priesečníku ktorej bunky rôznych farieb - s označením chlapca a dievčaťa.

Kalkulačka pre počúvanie dievčat

Táto stránka má kalkulačku ovulácie online. Kde môžem urobiť výpočet pre koncepciu dievčaťa. Vypočítajte si najlepší čas, môžete dokonca aj na kalendári ovulácie. Schéma je približná, pretože nie všetky ženy sa môžu vyskytnúť presne uprostred cyklu.

Niekedy môže nastať tehotenstvo aj počas menštruácie. Je to spôsobené zrením 2 vajec za 1 mesiac. Jedna ženská bunka vyjde uprostred cyklu, druhá - na konci alebo na začiatku ďalšieho.

Je vedecky dokázané, že deň pohlavného styku má priamy vplyv na pohlavie dieťaťa. Preto, ak chce pár mať dievča, je veľmi dôležité vypočítať ovuláciu s maximálnou presnosťou, prípadne s použitím rôznych metód výpočtu.

Približný ovulačný kalendár je znázornený na obrázku. Modrá ukazuje priaznivé dni pre koncepciu. Ak žena nemá možnosť vypočítať ovuláciu, môžete použiť zobrazený kalendár na počatie dievčaťa.

Pred koncipovaním musíte premýšľať nad nasledujúcimi bodmi.

 1. Na ktoré dni cyklu sa dievča cíti zvýšená sexuálna túžba, zvýšená chuť do jedla, nepríjemné pocity v dolnej časti brucha alebo brnenie vo vaječníku? Tieto príznaky naznačujú ovuláciu. Pri tehotenstve by sa mal pohlavný styk s dieťaťom objaviť 1-2 dni pred príznakmi opísanými vyššie.
 2. Pred plánovaným pohlavným stykom na počatie dievčaťa by sa malo sexuálnym aktom vyhnúť 1-2 dni. To pomôže zlepšiť kvalitu spermií.
 3. Nezneužívajte počet sexuálnych aktov na počatie. Viaceré spojenia za deň iba zhoršujú kvalitu spermií, preto nepriaznivo ovplyvňujú možné oplodnenie.

Ako používať ovulačný kalendár? S vedomím vyššie uvedených nuancií môže dievča vypočítať ovuláciu a optimálne dni na počatie dievčaťa. Pri pohlavnom styku by sa mal zvoliť od 8. do 12-13 dní cyklu. Длительность цикла и дата овуляции у каждой женщины индивидуальна, поэтому нужно ориентироваться на собственные ощущения. Важно, чтобы последний перед овуляцией половой акт состоялся не позже, чем за 2 дня до выхода яйцеклетки. Это максимально поможет снизить шанс беременности мальчиком.

Расчет зачатия девочки по крови

Pohlavie dieťaťa môže byť plánované krvou rodičov. Každých pár rokov sa u mužov a žien aktualizuje biologická tekutina. U žien sa tento proces vyskytuje raz za 4 roky, u mužov raz za 3 roky. Pri výpočtoch postupujte takto:

 • rozdeliť plný vek dievčaťa 4 (napríklad 29: 4 = 7, vo zvyšku 1),
 • počet rokov, ktoré muži delia 3 (napríklad 32: 3 = 10, vo zvyšku 2).

Vo vyššie uvedenom príklade bola krv ženy obnovená naposledy (1 menej ako 2). V tomto prípade vysoká pravdepodobnosť otehotnenia dcéry.

Pri výpočte je dôležité zvážiť všetky straty krvi. Po pôrode sa chirurgické zákroky, rany s ťažkým krvácaním, transfúzie, biologická tekutina aktualizujú vopred. V tomto prípade musí odpočítavanie začať viesť od poslednej straty krvi.

Diéta pre počúvanie dievčat

Francúzsku diétu na počatie dcéry vyvinuli vedci. Pre požadované tehotenstvo, musíte dodržiavať diétny režim najmenej 4 týždne pred oplodnením.

Použitie určitých produktov významne ovplyvňuje pohlavie dieťaťa pri počatí. Je to spôsobené tým, že potrava, ktorú jedli, vytvára v pošve kyslé alebo zásadité prostredie. V kyslom prostredí „samičie“ spermiálne bunky umierajú, keď je „muž“, naopak, životaschopný. Preto je dôležité, aby dcéra otehotnieť, zatiaľ čo jesť výrobky, ktoré vytvárajú alkalické prostredie v pošve. Patrí medzi ne:

 • jablká, hrušky, ananásy,
 • jahody, maliny, broskyne, t
 • mrkva, repa, uhorky, baklažán, t
 • ryby, chudé mäso v malých množstvách, t
 • tvaroh, kyslá smotana, mlieko,
 • mandle, lieskové orechy, arašidy,
 • ryža, krupica,
 • čaj, kakao.

Aby sa zabránilo otehotneniu zo strany syna, mali by byť z tejto stravy vylúčené nasledujúce potraviny:

Vo viac ako 80% prípadov sa jej podarilo otehotnieť s dieťaťom požadovaného pohlavia a dodržiavať francúzsku stravu.

Predstavuje manželov na počatie dievčaťa

Počas pohlavného styku, aby sa počala dievča, žena by sa mala vyhnúť orgazmu. V dôsledku kontrakcie svalov maternice spermie rýchlo prenikajú do krčka maternice. Vzhľadom k tomu, že "mužské" bunky sú svižnejšie, orgazmus pomáha pri počatí chlapca, nie dievčaťa.

Pózovať pre počúvajúce dievčatá zahŕňajú také ustanovenia:

 • na boku muž leží za ženou,
 • plytké prenikanie misijné postavenie v čase ejakulácie,
 • žena leží na bruchu, muž je na vrchole.

Tieto a ďalšie pózy s plytkým prienikom pomáhajú znížiť rýchlosť prenikania spermií do krčka maternice. To je nevyhnutné, aby sa v čase oplodnenia zachovali iba malé spermie s „X“ v malej panve.

Pre úspešné tehotenstvo, dievča potrebuje vypočítať ovuláciu s vysokou presnosťou, držať sa francúzskej stravy a poznať vhodné držanie tela s plytkým prienikom. Spoločne všetky opísané metódy pomôžu predstaviť si dievča s maximálnou pravdepodobnosťou.

Pin
Send
Share
Send
Send