Hygiena

Tesnenia "Naturella": typy, výrobca, recenzie, fotografie

Pin
Send
Share
Send
Send


Nočné vankúšiky veľmi uľahčujú životný štýl modernej ženy. Poskytujú plný nočný spánok, ktorý vám umožní vstať v noci a ráno sa cítiť sviežo a pohodlne. Tesnenia pre nočné použitie sú samostatnou skupinou tesnení, ktorých vlastnosťou je dlhšia forma a vlastnosti, ktoré umožňujú absorbovať veľké množstvo kvapaliny.

Rôzni výrobcovia sa snažia, aby ich výrobky boli pohodlnejšie na používanie, poskytovali priedušný povlak a dokonca poskytovali príjemnú vôňu. Avšak, ak ich používate, cítite podráždenie alebo svrbenie, potom je lepšie vyzdvihnúť iné typy tesnení. V ideálnom prípade by sa tesnenie nemalo cítiť a spôsobiť nepohodlie.

Výhody nočných nohavíc Always Ultra

Vždy panty vložky patria medzi najobľúbenejšie produkty osobnej starostlivosti používané počas menštruácie, pretože úspešne kombinujú ceny a kvalitu. Tieto podušky so zväčšeným dlhým a vystuženým vnútrom poskytujú stopercentnú ochranu pred únikom počas akejkoľvek polohy v spánku. Usporiada tiež vonkajší kryt tesnení tohto typu, pričom ich povrch dýchania umožňuje vyhnúť sa začervenaniu a podráždeniu.

Jednou z výhod vložkových vložiek Always je možné pripísať ich bezpečnému upevneniu na spodnú bielizeň, v dôsledku čoho sa pri pohybe neohýbajú ani nepohybujú. Napriek tomu, že sú určené na spánok, napriek tomu je vhodné ich používať aj počas dňa na začiatku kritických dní, kedy je vyluhovanie krvi najčastejšie.

Tesnenia Libress

Nočné obloženie tohto výrobcu má mäkký povrch a vynikajúce absorpčné vlastnosti. Krídla spoľahlivo chránia pred nadmerným únikom počas silného výboja a podlhovastý rozvetvený tvar tesnenia dokonale nadväzuje na obrys tela a spoľahlivo sa hodí za ním. Absorbovateľná kvapalina v poduškách Libress sa zmení na gél a tesnenie vyzerá esteticky, aj keď je vymenené.

Tesnenia Naturella

Naturella Camomile Ultra Night sú hygienické vložky. Výhody tesnení, ktoré ich odlišujú od podobných výrobkov rovnakého účelu, v obsahu harmančeka jemný krém - balzam, ktorý chráni jemnú ženskú pokožku pred podráždením. Vrchná vrstva tesnení, ktorá sa nachádza v tesnej blízkosti kože, je vyrobená z mäkkého materiálu a stredný absorbent je vyrobený z prírodných vlákien. Pozdĺž hrany dištančných vložiek Naturalla sa nachádzajú špeciálne drážky v tvare kvetu, ktoré uľahčujú absorpciu, zatiaľ čo ochranné krídla na bokoch umožňujú bezpečné upevnenie tesnenia na bielizeň a ochranu pred únikom.

Kanpol postpartum priedušné pančuchové vložky

Priedušné puerperálne lôžko pre bábätká Canpol určené na pôrodné obdobie. Vzhľadom k tomu, že počas prvého dňa po poslednom pôrode ženy môžu mať výtok rôznej intenzity, tento typ podložky zaisťuje dokonalú absorpciu, ktorá plne odôvodňuje jeho účel. Nožné deky majú predĺžený a široký tvar a ich jemná štruktúra neinterferuje s telom v polohe na bruchu. Podložky sú pevne pripevnené na bielizeň vďaka širokému lepiacemu prúžku.

Nočné obloženie Koteks ultra

Koteks nočné hygienické vložky sa používajú v ťažkých výtokoch v kritických dňoch. Majú ultratenkú štruktúru, vrchnú vrstvu oka a mäkké krídla. Pre lepšiu ochranu proti nočnému prúdeniu majú predĺžený chrbát. Výhody nočných vankúšikov Koteks v schopnosti rýchlo absorbovať vlhkosť pomocou systému FAST ABSORB.

Bella Nightwear

Sú to super tenké hygienické nočné vankúšiky, ktoré sa dajú používať počas ťažkých období a počas dňa. Maximálny pretiahnutý tvar a krídla spoľahlivo zabraňujú úniku v noci. Vyrobené na špeciálnej technológii, ktorá umožňuje pokožke dýchať. Vrchná vrstva tesnení je vyrobená z hodvábneho sieťového materiálu drai, ktorý poskytuje pohodlné uchytenie na telo.

O výrobcovi

Tesnenia "Naturella" vyrába svetoznáma spoločnosť Procter & Gamble. Tento výrobca sa už dlho zaoberá vývojom výrobkov osobnej starostlivosti pre ženy pod značkou Tampax, Always. Ale tieto produkty sú drahé. Výrobcovia analyzovali dopyt a potreby zákazníkov a rozhodli sa vytvoriť produkt priemernej cenovej kategórie. V dôsledku toho boli v roku 2004 vyvinuté tesnenia Naturella.

Výrobca investoval veľa peňazí do značky. Kvalitná reklamná kampaň a jedinečné vlastnosti produktov takmer okamžite vyvolali veľké objemy predaja.

Dnes sú tesnenia „Naturalla“ úspešne implementované po celom svete.

Produkty "Naturella"

Pri vývoji tesnení Naturalla chcel výrobca vytvoriť produkt s najlepšími vlastnosťami a vynikajúcou ochranou. Na tento účel spoločnosť P&G použila prirodzené darčeky. Preto je tesnenie tesnení natreté v odtieňoch zelenej farby a má na zadnej strane harmančekový vzor. Toto rozhodnutie sa zameriava na ekologickosť výrobku a jeho bezpečnosť. Prírodná ochrana je dôležitou vlastnosťou, ktorá priťahuje zákazníkov z oblasti prírodného bohatstva (tesnenia). Fotografie celej série produktov sú uvedené nižšie.

Tesnenia sú vyrobené z ultra mäkkých moderných materiálov s využitím najnovších technológií. Absorbčné guličky sú ošetrené harmančekovým krémom, ktorý poskytuje spoľahlivú a bezpečnú ochranu pre jemnú pokožku.

Celá séria Naturella sa vyznačuje jednoduchosťou a komfortom. Tesnenia sú ideálne pre ženy, ktoré ocenia jemnosť a jemnosť. S produktmi "Naturalla" žena zabudne na možné nepríjemnosti, ktoré vznikajú počas kritických dní, a cíti sa ľahko.

Druhy tesnení

Každý rok spoločnosť P & G zlepšuje výrobné technológie a vyrába vylepšené tesnenia Naturalurela. Typy výrobkov tejto značky dnes existujú nasledovne.

Tesnenia pre kritické dni poskytujú pohodlie a sucho počas menštruácie. Vďaka svojmu jedinečnému tvaru spoľahlivo absorbujú vlhkosť v akejkoľvek polohe a chránia pred prípadnými netesnosťami. Žena teda môže pokračovať v bežných aktivitách a aktívne sa pohybovať. Prádlo bude vždy čisté. Okrem toho tieto podložky obsahujú harmančekové mlieko, ktoré zabraňuje podráždeniu. Preto výrobky "Naturalla" môžu používať ženy s citlivou pokožkou.

Tesnenia pre kritické dni "Naturalla" sú vyrábané v dvoch sériách.

 1. Klasický harmanček - sú určené pre špeciálnu ochranu. Vankúšiky majú jemnú vrchnú vrstvu s kvetinovou potlačou a príjemnou vôňou harmančeka. Táto séria je vhodná pre ženy s jemnou pokožkou. Klasickú líniu predstavujú vankúšiky pre prvé dni, keď potrebujete spoľahlivú ochranu (maxi), pre nevýznamné sekréty (normálne) a pre pohodlný spánok v kritických dňoch (noc). Nočné vankúšiky sú veľké a poskytujú suchosť v akejkoľvek polohe.
 2. Ultra - táto séria je vytvorená pre špeciálnu starostlivosť o jemnú pokožku intímnych miest a starostlivú ochranu v kritických dňoch. Tesnenia sú veľmi tenké a ľahké. Sú ideálnym riešením pre náročné ženy, ktoré vždy vyberajú len tie najlepšie produkty. Séria Ultra je tiež k dispozícii v niekoľkých verziách: pre ťažké výboje, krvácanie stredne intenzívne a pre nočné použitie.

Naturala Panty vložky sú určené pre každodenné použitie. Vďaka jemným materiálom a prírodným plnidlám dávajú pocit sviežosti po celý deň. A čo je najdôležitejšie - každodenné vložky sú veľmi tenké a úplne neviditeľné pod oblečením. Sú takmer nenahraditeľné v posledných dňoch menštruácie a sú schopní pomôcť s prvým krvácaním.

Pre aktívne ženy, P & G spúšťa naturella tampóny. Sú malé, rýchlo absorbujú vlhkosť a udržujú ju pevne vo vnútri. Tampony obsahujú prírodné vlákna a sú impregnované harmančekovým extraktom. Pre zákazníkov s rôznymi potrebami sú k dispozícii normálne a super tampóny. Tie majú vyšší stupeň absorpcie a sú vhodné pre prvé dni menštruácie.

nedostatky

 1. Tesnenia samice "Naturalla" vyžadujú časté zmeny. Preto nie je výhodné pre dievčatá s ťažkou menštruáciou kupovať výrobky tejto značky.
 2. Horná vrstva pomaly absorbuje kvapalinu. Z tohto dôvodu stále existuje možnosť perkolácie, ktorú výrobca popiera.
 3. V zriedkavých prípadoch sa môžu vyskytnúť alergie.
 4. Nie každý má rád príchuť. Mnoho žien pri výbere tesnení venuje veľkú pozornosť ich vôni. Podľa zákazníkov je lepšie používať hygienické výrobky bez vôní, ktoré často spôsobujú podráždenie pokožky.

Nezávislé testovanie tesnenia

Výrobca v popise výrobku uvádza vynikajúcu kvalitu a jedinečné vlastnosti vankúšikov "Prirodzene". Nezávislí experti testovali produkty tejto značky a určovali jej súlad so štátnymi normami. Počas výskumu sa ukázalo, že klasické vankúšiky absorbujú vlhkosť len z 300. kvapky. Hoci vrchná vrstva by mala absorbovať kvapalinu najneskôr do 9. kvapky. Tak sa na povrchu tesnenia, ktoré môže ľahko vytekať, zhromaždí pomerne veľa vlhkosti.

Oveľa lepšie výsledky preukázali tesnenia Ultra. Absorbovali vlhkosť 4 krát rýchlejšie. Odborníci ocenili mäkkosť materiálov.

Hodnotenie zákazníkov

Je ťažké nájsť ženu, ktorá by nevyskúšala podložky Naturalla. Názory produktov tejto značky sú odlišné. Väčšina žien je spokojná s kvalitou vankúšikov. Veľmi si cenia mäkkosť materiálov, jemnú vrchnú vrstvu, kompaktnú veľkosť a pohodlie. Veľa ľudí používa obloženie Naturalla po celý čas a považuje ich za najlepšie.

Existuje však veľa negatívnych recenzií o produktoch. Podľa zákazníkov, podložky zle a po dlhú dobu absorbovať sekréty a vždy tečú. Z tohto dôvodu majú niektoré ženy podráždenie a svrbenie.

Ďalšou veľkou nevýhodou je silný zápach. Mnohí zákazníci sú otrávení bohatou chemickou vôňou, ktorá pochádza aj z balených tesnení. Podľa žien táto prísada vyvoláva rozvoj alergií a niektorých ženských ochorení.

Jediným parametrom, ktorý vysoko ocenili všetci zákazníci spoločnosti Naturalla, je nízka cena.

výrobca

Podľa výrobcu "Naturalus", oficiálne stránky, ktoré možno nájsť na internete, vyrábať výrobky pod touto značkou v podnikoch - pobočky hlavnej spoločnosti. Sídlo spoločnosti Procter & Gamble sa nachádza v USA. Výrobné základne sa nachádzajú po celom svete. Výrobca zverejňuje presné informácie o tom, kde sú tesnenia Naturella vyrábané na každom balení vyrobených výrobkov.

Tento výrobok má požadované vlastnosti ochrany.

Kvalita výrobku

Počas menštruačného cyklu je dôležitým aspektom kvalita výrobkov používaných v citlivej zóne na absorbovanie veľkého množstva tekutiny, čo spôsobuje podráždenie kože a slizníc. Linka únikových produktov spĺňa najrôznejšie požiadavky. Výrobca ponúka mäkké klasické výrobky bez vôní, ultra tenké s mäkkým vrchným náterom, nočné a denné, voňajúce. Sú určené na vypúšťanie rôzneho objemu a intenzity. Tenké krídla umožňujú bezpečne upevniť výrobky, aby boli chránené pred únikmi v nebezpečnej zóne.

Zloženie sorbentu zahŕňa suché mlieko "Dermakrem", ktoré zabraňuje agresívnemu pôsobeniu na pokožku sekrétov, povrch produktu pred únikmi. Horný povrch má absorpčné drážky, ktoré umožňujú absorpciu a zadržanie kvapaliny vo vnútri absorpčného plniva. Neobvykle mäkký vrchný náter hygienickej ochrany nespôsobuje nepríjemné pocity spojené s podráždením pokožky počas nosenia.

Čo je zahrnuté

Vnútorná vrstva, ktorá absorbuje, pozostáva z prírodných hygroskopických vlákien. Vrchná vrstva je materiál prírodného pôvodu. Teleso vankúšikov je impregnované pleťovou vodou, ktorá spoľahlivo chráni pokožku pred agresívnymi účinkami vlhkého prostredia.

Hlavné zložky ochranného činidla sú: t

 • oxid zinočnatý je minerálny filter s antiseptickým účinkom,
 • Vitamín PP amid - zlepšuje lokálny krvný obeh, zabraňuje stagnácii,
 • dexpanthenol - prispieva k aktivácii regeneračných schopností epitelu,
 • kyselina aminooctová sójová - silný hydratačný krém,
 • extrakt farmaceutického harmančeka - sedatíva,
 • Mentol prírodného pôvodu je silným antiseptikom.

Externé parametre

Vzhľad výrobkov sa líši v závislosti od vlastností tovaru vo vnútri. Hlavná farebná koncepcia je vyjadrená v zelených farbách rôznych odtieňov. Na pravej strane obalu je kvet jednej z liečivých rastlín, ktorých vlastnosti a výťažky sa používajú na vytvorenie línie hygienického výrobku.

Tam sú vankúšiky zelené s harmančeka alebo nechtíka. Každé balenie obsahuje rôzne množstvo hygienických výrobkov, ktoré sú zobrazené na vodorovnej čiare vytlačenej na obale. Tesnenia Naturella je možné zakúpiť v každom obchode a ich fotografie sú zobrazené nižšie.

vlastnosť

Každý výrobok má svoje výhody a nevýhody, „Naturella“ nie je výnimkou.

klady:

 • cenovo dostupné
 • vynikajúcu kvalitu
 • použitie pri výrobe prírodných zložiek, t
 • prítomnosť širokých krídel,
 • deodorizačný účinok
 • jemná štruktúra
 • schopnosť sledovať kontúry tela.

nevýhody:

 • potreba častej výmeny
 • aromatická monotónia,
 • existujú nepríjemné športové aktivity,
 • zriedkavo, výskyt alergickej reakcie.

Každý výrobok má svoje výhody a nevýhody.

Séria "Classic Camomile"

Tento výrobok je určený na jemnú starostlivosť o jemnú pokožku:

 • Tesnenia "Naturalla Normal" (s krídlami a bez krídel) - pre vypustenie stredne ťažkého.
 • Tesnenia "Naturalla" 4 kvapky (Maxi) - pre spoľahlivú ochranu proti netesnostiam.
 • Noc v noci Naturella, fotografie je možné vidieť aj na internete:

Ultra Series

Tenšia, jednoduchšia a dýchateľnejšia línia:

 • so skromným výbojom - podložky Naturalla Ultra Normal,
 • počas nástupu menštruácie - podložky "Naturella ultra" Maxi,
 • pre pohodlný, pokojný spánok - "Knight".

V tejto ľahkej sérii sú tesnenia Naturella tenké, s fotografiami a špecifikáciami nájdete na tejto stránke:

Rad tesnení "Classic Camomile"

Panty vložky

Denníky "Naturalla" sú:

 • "Naturella" Plus - s vysokou absorpčnou kapacitou, s použitím odolných materiálov,
 • "Naturella" Light - ultra tenká, meniaca sa konfigurácia, sledujúca pohyby tela.

Denné nohavičky "Naturalla" sú ochutené, bez vôní.

Pre tých, ktorí uprednostňujú ergonomickejší spôsob ochrany, výrobcovia vytvorili hygienické prostriedky s rôznym stupňom absorpcie. Výrobnými materiálmi prírodného pôvodu sa používa extrakt harmančeka.

Pred zakúpením tesnení „Naturalla“ musíte určiť, ktoré výrobky sú pre vás najvhodnejšie. Mnohí ľudia sú v porovnaní s inými pozíciami podobných ochranných prostriedkov často prekvapení, koľko Naturella tesnení stojí. Konečné náklady závisia od obchodnej marže siete, v ktorej je tento produkt zakúpený. Nákup na internete "Naturalla" tesnenia, bude cena príjemne prekvapení.

Zákaznícke recenzie

Názory na kvalitu tovaru sa líšia. Vôňa vôní a vôní nevyhovuje každému. Niekedy nie je dostatočná nasiakavosť. Väčšina žien, ktoré vyskúšali Naturella podložky aspoň raz nemenia svoj výber. Ich jemnosť, priedušnosť a nasiakavosť prekonávajú mnohé analógy.

Stanovisko popredných odborníkov

Podložky "Naturella", recenzie gynekológa:

Alexander Nikolaevič Kukushkin, pôrodník-gynekológ, cms:

„Klinické štúdie ukázali, že línia vložiek Classic's Naturella nemá potrebnú schopnosť absorbovať vlhkosť, aby sa zabránilo šíreniu patogénnych baktérií. Ultra produkty sa ukázali byť účinným prostriedkom hygienickej ochrany počas menštruácie. Treba pripomenúť, že častá zmena hygienických absorbentov bráni vzniku gynekologických ochorení, toxického šoku.

Tampons naturella

Mnohé ženy dávajú prednosť tampónom. O to sa starali aj výrobcovia a vytvorili sériu týchto hygienických výrobkov z prírodných vlákien impregnovaných harmančekovým extraktom. Ak máte záujem o to, koľko môžete chodiť s tampónom Naturella, potom sa čas nelíši od času stanoveného pre všetky takéto položky osobnej hygieny - 4-6 hodín. Malé a pohodlné výrobky, ktoré sa dajú kúpiť za nižšiu cenu ako iné známe značky, si už zaslúžili svoju slávu medzi čestným sexom a pevne zakoreneným na trhu.

Získajte recenzie žien na populárne podložky Libress.

Vzhľad a veľkosť

Женские прокладки Naturella Camomile Ultra Normal по форме и размерам не сильно отличаются от других вариантов из категории «Нормал». Они не расчитаны на обильные выделения, поэтому форма симметричная, без расширенной и удлиненной задней части, как в прокладках «Супер». Клеевой слой занимает 51% ширины прокладки, поэтому она крепко крепится к белью.

Верхний слой нежный на ощупь — он изготовлен из нетканного материала похожего на хлопок. Согласно надписи на упаковке, этот слой пропитан кремом для успокоения нежной и чувствительной кожи. Je ťažké povedať, či je to a ako účinný je krém, ale pre citlivú pokožku tieto typy tesnení neodporúčame - čím menej prísad, tým lepšie. Okrem toho majú príchute, ktoré niekedy spôsobujú podráždenie a alergie. Avšak, vôňa je pomerne príjemná, kvetinová, a podľa recenzií Naturella Camomile Ultra Normal, niektoré ženy aj naďalej vybrať tieto podložky práve preto, že.

Absorpcia vody - 1.3

Hygienické vložky Naturella Camomile Ultra Normal absorbujú prekvapivo málo. Počas testu absorpcie vlhkosti dokázali zadržať iba 29,4 ml kvapaliny - to je najmenší objem v našich testoch. A to aj napriek skutočnosti, že podľa GOST R 52483-2005, musia takéto tesnenia absorbovať najmenej 55 ml! Ak by norma bola povinná, na trh by jednoducho nebola povolená. Ale pretože štandard je odporúčanie, Naturella Camomile Ultra Normal podložky sú ľahko kúpiť.

Nemôžu byť nazývané úplne zbytočné a nevyžiadané - tesnenia zapadajú do dní neskutočných emisií, ako možnosť Svetlo. Odporúčame však byť opatrní - je ľahké sa s nimi dostať do nepríjemnej situácie, ak si na začiatku kladiete kritické dni.

Absorpčná rýchlosť - 1,0

V tomto teste sme zmerali dobu, po ktorú sa vložka absorbovala 5 ml testovacieho roztoku. Pre väčšinu vzoriek, výsledok nepresiahol 9 sekúnd, a medzi nimi bolo veľa podložiek, ktoré zvládli v 1-2 sekundách (napríklad Ola Classic Normal "Soft Surface"). Ale Naturella Camomile Ultra Normal a tu s obrovským rozpätím šiel na koniec rebríčka: jeho výsledok je 36 sekúnd. Je ľahké si predstaviť, čo to znamená - kvapalina, ktorá nemá čas vstrebať sa môže ľahko prúdiť do strany.

Absorbcia vrchnej vrstvy - 1,0

Vrchná vrstva Naturella Camomile Ultra Normal je veľmi zle zmáčaná, a preto sa zdráha prejsť vlhkosťou. Zložili sme testovaciu kvapalinu na tesnenie a zvážili, koľko sa naleje predtým, ako roztok absorbuje. Výsledok bol pôsobivý - 22 kvapiek. Dá sa povedať, že nie je horšie, ale Naturella Ultra Maxi vstrebáva ešte dlhšie, s 24 kvapkami. Pre porovnanie, väčšina tesnení začala prejsť vlhkosťou s 1-2 kvapkami, to znamená takmer okamžite. Pridajte, že bolo ťažké vyskúšať podložky Naturella - kvapky sa zbierali vo veľkej louži, ktorá sa snažila prevrátiť z povrchu na stôl.

Vlhkosť - 1,4

Aby sme zistili, ako účinne si podložka uchová vlhkosť vo vnútri, naliali sme na ňu 30 ml testovacieho roztoku a na vrch položili záťaž na simuláciu zaťaženia. V ideálnom prípade by tekutina vôbec nemala vyniknúť, ale od Naturella Camomile Ultra Normal sme dostali až 16 ml! Malo by byť strašidelné sedieť v týchto tesneniach - kvapalina je veľmi zle zadržaná vo vnútri.

Rozvod tekutín - 2.6

Absorbent Naturella Camomile Ultra Normal je vyrobený zo superabsorpčného materiálu, ktorý premieňa kvapalinu na gélové granule. Takýto materiál veľmi dobre nerozpúšťa vlhkosť - hlavne sa zhromažďuje v strede, čo môže spôsobiť lokálny únik. Pokrok tekutiny cez absorbujúcu vrstvu, môžete vidieť na fotografii Naturella Camomile Ultra Normal.

Pin
Send
Share
Send
Send