Hygiena

Všetko o tesnení "Libress" t

Pin
Send
Share
Send
Send


Tesnenia Libress - výrobky švédskej značky, známe po celom svete. Výroba hygienických výrobkov pre ženy začala v 40. rokoch minulého storočia SCA. V 80. rokoch minulého storočia boli vynájdené ultratenké podložky pre ženy v kritických dňoch a pre každodenné použitie v jednotlivých obaloch. Moderné produkty Libresse má široký sortiment, vyrábaný po celom svete, ale pod rôznymi názvami - Nana, Bodyform, Nuvenia, Libra.

Vlastnosti tesnenia Libress

Na území našej krajiny sú hygienické výrobky Libress známe ako potomstvo americkej značky Procter & Gamble. K dispozícii viac ako 20 rokov. Domáce ženy sa s výrobkom zoznámili v 80-90 rokoch. Odvtedy sa značka nevzdáva vedúcej pozície v počte predajov.

V sortimente, ktorý kladie Libress na kritické dni, denne. Každá z nich obsahuje niekoľko línií - ULTRA s mäkkým povrchom alebo sieťovinou, MAXI pre nočné použitie, NATURAL CARE s výťažkami rastlinných bylín pre citlivú pokožku.

Univerzálnosť výrobkov pre kritické dni spočíva v extrémne tenkej vrstve - 3 mm, vysokej savosti. V tomto prípade výrobcovia používajú prírodné látky v miestach kontaktu s pokožkou, v modernom adsorbente. Spodná vrstva hygienických prostriedkov prechádza vzduchom, nevytvára skleníkový efekt, priaznivé prostredie pre reprodukciu mikroorganizmov. Vibrácia je príjemná na dotyk, nespôsobuje podráždenie, alergickú reakciu, poskytuje ochranu v kritických dňoch po dobu 4-8 hodín, v závislosti od intenzity výboja. Ďalšia fixácia je zabezpečená krídlami z mäkkého materiálu, ktoré netierajú jemnú kožu stehien.

Denné podložky opakujú anatomickú štruktúru intímnej oblasti, ktorá je úplne neviditeľná. Samostatne vyrábané výrobky pre šortky. Mäkká, jemná, priedušná s príjemnou vôňou.

Každé tesnenie je uzavreté v samostatnom obale, ktorý zabezpečuje hygienu, zvyšuje bezpečnosť ženského tela. Pohodlné nosenie, vloženie do kabelky. Cez vysokú kvalitu, cena zostáva cenovo dostupné - od 65 do 85 rubľov. na balenie. Môžete si kúpiť v lekárni, obchode s kozmetikou, tovarom pre domácnosť, špecializovanými oddeleniami supermarketu.

Libresse ultra

Obsahuje 8 typov fondov.

 • ULTRA GOODNIGHT s mäkkým povrchom, trojitá ochrana proti úniku. Je určený na nočné použitie na 8 kvapiek. Dĺžka nástroja je 320 mm, hrúbka je 3 mm. Rozšírená zadná časť, mäkké krídla, pohodlná svorka, špeciálna absorpčná vrstva. Neobsahuje vône, zároveň dokonale udržuje vôňu vo vnútri.
 • ULTRA LIGHT DEO Normal počas kritických dní s normálnym množstvom výtoku, 3-4 kvapky. Špeciálna vrchná vrstva vo forme sieťky rýchlo absorbuje vlhkosť, udržuje ju vo vnútri. Každá z nich má špeciálne vrecko na uskladnenie, pohodlnú likvidáciu. Obsahuje príjemnú arómu.
 • ULTRA LONG Super s vysokou schopnosťou absorbovať 5 kvapiek. Neobsahuje vône. Dĺžka výrobku 284 mm, hrúbka 3 mm. Špeciálna ochrana proti úniku - vnútorná vrstva, povrch oka, krídla.
 • ULTRA LONG s mäkkým povrchom, líši sa od predchádzajúcej verzie hornej vrstvy - prírodná mäkká tkanina, ktorá zabraňuje podráždeniu. Najmä pre mimoriadne citlivú pokožku. Poskytuje rýchlu absorpciu, neobsahuje vône, dobre zadržiava vlhkosť vo vnútri, nevytvára pocit vlhkosti.
 • ULTRA NORMAL s prekrytím siete alebo mäkký povrch. Schopnosť absorbovať sa odhaduje na 4 kvapky. Ultra Normal je vhodný pre normálne vybíjanie v kritických dňoch. ULTRA NORMAL DEO obsahuje vône s príjemnou vôňou.
 • ULTRA NORMAL ALOE VERA odlišný od predchádzajúcich produktov obsah extraktu aloe vera, ktorý je impregnovaný vrchnou vrstvou. Látka navyše šetrí jemnú pokožku, zabraňuje podráždeniu, alergickej reakcii.
 • Libresse Natural Care Ultra Normal pre normálny výtok so zvýšenou ochranou proti podráždeniu. Vrchná vrstva je nasiaknutá harmančekovými extraktmi aloe vera.

Libresse CLASSIC

Obsahuje 4 typy hygienických výrobkov počas menštruácie.

 • CLASSIC NORMAL je určený pre stredne intenzívny výboj. K dispozícii sú 2 odrody s mäkkým povrchom, ok. Označené 4 kvapkami. Dĺžka výrobku 240 mm, šírka 3 mm.
 • CLASSIC SUPER pre kritické dni s ťažkým výbojom, nočné použitie. Líšia sa od predchádzajúcej verzie v dĺžke - 284 mm. Neobsahuje vône, vrchná vrstva je sieťovina alebo mäkký povrch.

Libresse NATURAL CARE

Obsahuje 3 odrody. Vrchná vrstva je nasiaknutá harmančekovými extraktmi aloe vera. Najmä pre citlivú pokožku, náchylnú na podráždenie, alergiu, vonia príjemne vďaka prírodným zložkám, dobre zadržiava vôňu vo vnútri, nevytvára pocit vlhkosti. Šírka výrobku tejto série je 4 mm.

 • NATURAL CARE NORMAL pre stredne intenzívne sekréty. Označené 4 kvapkami. Vrchná vrstva z mäkkej, mäkkej, prírodnej tkaniny. Pohodlné krídla, vhodné rozmery - 240 mm.
 • NATURAL CARE SUPER pre intenzívne krvácanie. Na balení sú označené 5 kvapkami. Rýchlo vstrebáva, zadržiava vlhkosť, vonia vo vnútri.
 • NATURAL CARE GOODNIGHT - nočné vankúšiky so zvýšenou schopnosťou absorbovať. Vrchná vrstva je mäkký prírodný povrch, vo vnútri je moderný sorbent, ktorý zadržiava vlhkosť.

Libress produkty pre kritické dni sú prezentované v širokom rozsahu, je tu možnosť kúpiť nástroj za kus. Môžete ľahko nájsť pohodlnú ochranu pre každý deň.

Produkty na nočnú hygienu

Líšia sa v dĺžke výrobku, zvýšená schopnosť absorbovať, zadržiavať vlhkosť vo vnútri. Vo všeobecnosti sa líšia od série Normal v množstve a množstve absorpčného materiálu. Zároveň zostáva šírka 3-4 mm. Odporúča sa používať nočné vankúšiky na dni s bohatými sekrétmi, inokedy môžete použiť Libress Normal. Takže pre každý čas by mali byť rezervované maximálne 4 nočné vankúšiky, ak menštruácia prechádza bez krvácania.

Panty vložky

Produkty zahŕňajú niekoľko liniek - Libresse Dailyfresh, NATURAL CARE, CLASSIC. Najrozsiahlejšie denlifresh - 9 druhov nástrojov pre každodenné použitie. Výrobky sú extrémne tenké, nie sú viditeľné pri použití. Vrchná vrstva prírodnej textílie, spodná časť poskytuje voľnú cirkuláciu vzduchu. Na spodnú bielizeň sa upevní špeciálnym lepidlom, ktoré nezanecháva žiadne zvyšky.

PRÍRODNÁ STAROSTLIVOSŤ v jednej kópii. Vrchná vrstva je impregnovaná aloe vera a harmančekovými extraktmi. CLASSIC ponúka 2 druhy deodorizačných a bez zápachových vložiek.

DAILYFRESH MICRO, MULTISTYLE, DEO, NORMAL, LONG PLUS. Líšia sa dĺžkou, tvarom, schopnosťou absorbovať. Long Plus môže byť použitý na prvý, posledný deň menštruácie. K dispozícii je výrobok s príjemnou vôňou a bez vôní. Micro je vhodný pre všetky typy spodného prádla. Vrchná vrstva pančuchových vložiek je obohatená kyselinou mliečnou, ktorá pomáha udržiavať normálny stav pokožky v intímnej oblasti.

Inovatívne produkty - tesnenia Libresse s puzdrom. Špeciálne boxy s originálnym dizajnom, rôzne obrázky obsahujú 2 hygienické výrobky na kritické dni, asi 4 denne. Príslušenstvo je určené na úplné uloženie tesnení pri nosení v kabelke.

Recenzie dievčat

marina„Používam Libress prakticky od prvých dní mojej menštruácie. Snažil som sa inak. Najviac zo všetkého sa mi páčila séria s okom. Dobre fixovaný. Rýchlo absorbuje vlhkosť, drží vo vnútri. Bez pocitu vlhkosti, vždy presvedčený o ochrane kvality. Spodná bielizeň je veľmi zriedka špinavá, na nohaviciach nikdy nebola škvrna. Tesnenie je extrémne tenké, nehrdzavie, nebráni pohybu. Môj názor - najlepšie produkty pre ženy v súčasnosti.

alina:„Olveys si užil. Všetko vhodné okrem jedného - silne priľne k pokožke a tretí deň spôsobuje podráždenie. Rozhodol som sa vyskúšať Libress, spočiatku bol prekvapený. Rovnaká schopnosť absorbovať, ale bez tohto podráždenia. Používam teraz len tento hygienický prostriedok. Páči sa mi samostatné vrecko a v prípade potreby som si kúpil aj puzdro na nosenie podložiek v kabelke. “

O výrobcovi

Značka "Libresse" patrí do spoločnosti s medzinárodným názvom SCA, ktorá je najväčším švédskym výrobcom hygienických výrobkov, ktorý si zaslúži zastúpenie na svetovom trhu. Modrý kosoštvorec je nezmenený symbol ochrannej známky Libress, ktorý používajú iné značky dámskych hygienických výrobkov od spoločnosti SCA. Špecialisti spoločnosti nikdy nesedia na vavrínoch.

Vďaka ich inováciám boli vyvinuté:

 • Absorpčná technológia "Efflikapt", ktorá umožňuje znížiť hrúbku finálneho výrobku,
 • tvar ochranných prípravkov, ktoré maximálne opakujú kontúry tela ženy, zabraňujúc vniknutiu, t
 • individuálneho balenia pre každý výrobok,
 • prvé vydanie tesnení pre nohavičky - struny,
 • vývoj ultratenkých absorpčných prípravkov na nočnú ochranu.

Zloženie a externé parametre

Povrchový materiál pozostáva z netkaných vlákien:

 1. Prvá vrstva je priepustná - ide o drevené vlákna alebo polyester, podporuje pohyb vlhkosti do centra pre jej následné zadržanie. Zloženie drevných vlákien s inými sorbentmi, ktoré po absorpcii zadržiavajú vlhkosť, pôsobí ako sorbent.
 2. Adhezívna strana, ktorá pripevňuje podložku k bielizni, má v podstate živicové polymérne zlúčeniny.
 3. Spodným okrajom zabraňujúcim úniku je polyetylénová fólia.

Vonkajší obal je lepivý silikónový tesniaci papier. Ako individuálne balenie samostatného výrobku sa používa film z polyetylénu so silikónovým povlakom. Každé balenie predstavuje kartón alebo plastový obal. Ich farba a dizajn sa líšia v závislosti od interného obsahu. Tam sú "Libress" ružová, fialová, biela, modrá. Stály znak výrobcu je modrý diamantový tvar. Fotografie na stránke „Libress“ môžete vidieť na tejto stránke:

Výhody a nevýhody

Všetky dámske hygienické výrobky značky Libresse spĺňajú všetky bezpečnostné požiadavky. Výrobky nemajú žiadne toxické účinky, majú vysoký čas a množstvo absorbovanej tekutiny, nespôsobujú podráždenie pokožky.

Medzi výhody patrí:

 • nízka oxidácia kapoty,
 • vysoká absorpcia, absorpčná kapacita,
 • s požiadavkami na zdravotnú bezpečnosť
 • jednoduchosť použitia,
 • hypoalergénne
 • široký výber pre uspokojenie individuálnych potrieb
 • dostupnosť technológie "SecureFit", ktorá zaisťuje maximálnu priľnavosť k ohybom ženského tela, zabraňuje prenikaniu na oblečenie.

Medzi uvedenými nedostatkami:

 • označovanie výrobkov absorbujúcich vlhkosť.

"ULTRA Normal"

Mäkký povrch umožňuje dlhodobo suchú pokožku. Nedráždi, nepoškodzujte citlivú pokožku citlivých oblastí. Vybavená technologickou inováciou "Dry Fast", urýchľujúca absorpciu vlhkosti. Perfektné opakovanie siluety vám umožní udržať sa v mieri a pohybe.

DEO Libresse Natural Care Ultra Normal

Navrhnuté špeciálne pre majiteľov citlivej pokožky. Časť extraktu farmaceutického harmančeka, agávy dokonale zvlhčuje a chráni citlivé oblasti pokožky pred podráždením. Výrobok má špeciálnu ochranu proti nepríjemným zápachom.

Tesnenia "Classic Normal"

Starostlivosť Normal

Vankúšiky „Libress“ sú normálne, zahŕňajú prírodné extrakty liečivých rastlín, ktoré majú priaznivý vplyv na stav pokožky počas kritického obdobia. Neobsahujú umelé príchute. Má anatomický tvar, mäkký povrch s reliéfom. Štúdie ukázali, že povrch tohto výrobku je rozpoznávaný mäkší ako jeho predchodcovia, výrobky iných výrobcov.

Tesnenia "Classic Super"

Súvisiace témy

Páči sa mi knihovňa neviditeľná. vôbec sa necítia, ale olveys vytvára skleníkový efekt. Odovzdané z olveys na libres))

Mimochodom, dievčatá, ktoré používajú podložky! Viete, že kilometer od vás smrdí? Zhoršujúca sa krv a mäso nie je čistota a zdravie.

Oliveys ma šuká dokonca aj priatelia povedali, a dokonca z nich skleníkový efekt. naturalla - vôbec ich neabsorbujú, ale páči sa mi ich denníky

Naturella je najlepšia a forma nie je obrovská. Z dychu som boldeyu chladný, mal som také nálady))) a o tom, že z nich na kilometer nesie lutshe tak ako krv fu-hororu))))))) naturolla a len))))))))))))

Lizanka, parfumy ako podložky? niečo nové. A nechajme sa hádať, a nech ten, ktorý sa pýtal, skúste ako knihovník, tak naturella a sám sa rozhodne, čo je najlepšie. každý má svoj vlastný názor a len nervy, ktoré utratí!

Mimochodom, dievčatá, ktoré používajú podložky! Viete, že kilometer od vás smrdí? Zhoršujúca sa krv a mäso nie je čistota a zdravie.

Mimochodom, dievčatá, ktoré používajú podložky! Viete, že kilometer od vás smrdí? Zhoršujúca sa krv a mäso nie je čistota a zdravie.

Vysvetlenie hosť ость 23
ani tesnenie ani plienka nepijú vodu (od bežných výrobcov), pretože nie sú riedené vo vode, takže keď sa na nich vykonávajú experimenty, používajú špeciálne riešenie (slané), pretože moč a naše výlučky nie sú len vodou! pred tým, ako sa takéto informácie napíšu, by sa mali zhromažďovať o vedomostiach.

Allweiss 5 hviezdičiek a Kotex

Ale používam ho počas menštruácie: počas dňa Koteks ultra soft, A v noci Libress))) sa mi to páči)))

Tu všetci píšete, že Allweights sú 100% NIFIGA!
Radšej si vezmite Miláno! Je to to isté ako Olwayz a je to dvakrát lacnejšie!

ani tesnenie ani plienka nepijú vodu (od bežných výrobcov), pretože nie sú riedené vo vode, takže keď sa na nich vykonávajú experimenty, používajú špeciálne riešenie (slané), pretože moč a naše výlučky nie sú len vodou! pred tým, ako sa takéto informácie napíšu, by sa mali zhromažďovať o vedomostiach.

Používam Naturella a Miláno, normálne podložky, ale s Naturella sa to stane.

Bella saje nie je, ja používam Narrell

Nodo kúpiť viac kvapiek, aby sa nezmizol.

a páči sa mi vždy a noc Pts dobre absorbuje

Používam ružový olvayz, to je veľmi nepríjemné, že "miesto" v strede sa šíri cez tesnenie, ale odtoky z krídel :( Čo robiť? Aké tesnenia nemajú také vlastnosti, (.

Po nejakej polhodine som cítil, že mi všetko ničí nohy a aj keď nosím priateľku, cítim vôňu z tesnení. Teraz používam iba Libress, podľa môjho názoru sú to najkrajšie (samozrejme, že ich mnohí nepoužívajú, ale zatiaľ som sa na nich zastavil) .. dobre zapadajú do môjho tela a vydržia dlho. Ale Olweis ma besyat. pretože všetko sa potí a potom začína podráždenie, a tiež šukajú, keď si len obliekajú (mám 2 bratov a môj otec nie je veľmi príjemný chodiť po dome s hlukom vreciek, keď v rukách nie je žiadna taká vec) .. vo všeobecnosti moja voľba je Libress a tampony sú pre extrémne prípady Tampax

Najlepšie je Naturella! A nie je od nich žiadny smrad. Vonia pekne, čo vám nie je príjemné, ale vždy sa mi to vôbec nepáči.

Používam len koteksom. Sú veľmi tenké, veľa absorbujú, nepáchajú, najdlhšie krídla a textúra sú veľmi príjemné.

Mimochodom, dievčatá, ktoré používajú podložky! Viete, že kilometer od vás smrdí? Zhoršujúca sa krv a mäso nie je čistota a zdravie.

Po nejakej polhodine som cítil, že mi všetko ničí nohy a aj keď nosím priateľku, cítim vôňu z tesnení. Teraz používam iba Libress, podľa môjho názoru sú to najkrajšie (samozrejme, že ich mnohí nepoužívajú, ale zatiaľ som sa na nich zastavil) .. dobre zapadajú do môjho tela a vydržia dlho. Ale Olweis ma besyat. pretože všetko sa potí a potom začína podráždenie, a tiež šukajú, keď si len obliekajú (mám 2 bratov a môj otec nie je veľmi príjemný chodiť po dome s hlukom vreciek, keď v rukách nie je žiadna taká vec) .. vo všeobecnosti moja voľba je Libress a tampony sú pre extrémne prípady Tampax

a nie som v predmete, ale nepoužívajte podložky, dal MIRENA pred 2 rokmi, a nemám mesačne! zabudli, aké podložky sú! Teraz! Chodím okolo nich v obchode a ja som fialová, čo je lepšie, čo je horšie, a tampony nie sú potrebné!

ale predtým, ako som mal veľmi bohatú menštruáciu, tomu nebudete veriť, ale druhý a tretí deň som šiel s tamponom, pre poistenie som urobil maximálnu sumu, nezáleží na spoločnosti, ak je to len maximum, a dokonca aj handra by ležala! a zmenil to každé 1-2 hodiny, takže lilo! v týchto dňoch sa vždy v nemocnici (dobrá práca umožňuje) a sedel doma, bál sa vykloniť, komplexy boli, že vôňa, atď Hemoglobín klesol na 75. Život nebol radosť, gynekológ MYRENA radil a všetko, začal som nový život! Znova som sa narodil! To nie je reklama PEACE, to nejde všetkým.

určite libress.a v poslednej dobe (rok) som ešte vziať lacné tesnenia od Auchan.and sú veľmi spokojní s nimi.Obsahujú well.there sú tiež taky.Aké ďalšie, čo potrebujete z tesnenia?

Tam sú ešte tí, ktorí používajú podložky. Som šokovaný.
A tampóny na čo? presne ako v stredoveku, úprimne slovo!

Натурелла самые лучшие

kotex лучше всего! а вот ежедневки котекс янг лучше не использовать, они плохо клеятся и скатываются еще. вот либресс никогда не подводил, тоже очень хорошие прокладки, на ночь беру либресс найт)

Мне самой не нравятся Натурелла, Лучше Либрээйс или Олвейс. Ну и Белла тоже ничего.

кому-нибудь нравятся Олвейс.

мне нравятся прокладки Олвейс)
Натурелла,согласна со многими,кто писал,что протекает все.Много раз было,что я протекала)
Либресс,удобные,не шуршат,но меня не устраивает размер прокладок,уж слишком они,как я считаю,большие)
Olweis, to samé), aj keď trochu šuchnú, keď sú voľné šaty, ale nemyslím si, že ostatní budú vypočutí)
_______________________________________
Najlepšie zo všetkých - Olveys !!))

ak sú tesnenia - vždy
ak sú tampony O.B.

Snažil som sa všetky druhy tesnení, chcem sa podeliť o svoje dojmy.
Vždy používajte len tie nočné (pretože verím) alebo citlivé (pretože sú mäkké). Vždy zvyčajné Nevedel som - sieťovina sa pri šliapaní prikrčila, tesnenie prilepené na moje telo a „dýchalo“.
Molped sa raz pokúšal - toto je zdanie vždy, len gél je väčší a cena je menšia.
Naturella je dobrá, mäkká, ale je vhodná na obliekanie len vtedy, keď idete niekde dlhú dobu, pretože keď dlhšiu dobu nemeníte tesnenie, aromatické prísady zmäknú zápach. Ak máte v pláne meniť často, potom niektorí môžu cítiť ostrý zápach harmančeka a vypočítať, kto má mesačné obdobia.
Bella - lacná a vhodná pre ťažké výboje, najčastejšie sa hovorí.
Bella Perfekta - majú chladný dizajn, čipky, tenké, mierne aromatické. Povrch je jemná sieťka (prednostne vždy).
Ola! - podobnosť Belly. Lacné, vhodné pre bohaté.
Libress prírodný je dobrý, mäkký, chladný dizajn, ale náhle, ak to ide príliš silný, nemusí ušetriť.
Pink Libress - na kvalite nie nižšej Libress naturel, ale majú chladnú vôňu a superabsorbent (absorbuje).
________________________________________
Používam väčšinou v deň Libress, Bella Perfect. Noc - nočné Vždy.

ČO ZNEŠKODŇUJETE PRÁVO, KTORÉ JSETE JEDNODUCHÉ 11 ROKOV A POTVRDZUJEM, ŽE ČO SÚ OSOBY, KTORÉ SÚ OSOBY LEBRESS, A KTORÉ OSOBNÉ OSOBY SÚ VŠETKYMI RÔZNYMI A VŠEOBECNÝMI FARBAMI S VŠETKÝMI OSOBAMI, KTORÉ SA POTREBUJÚ POTREBOVAŤ NA ÚDAJE ĽUDÍ INÝCH ĽUDÍ INÝCH ĽUDÍ INÝCH ĽUDÍ VŠETKÝCH ĽUDÍ INÝCH JE TO VHODNÉ PRE VÁS A VAŠE A NEPODPORUJTE INÝM, KTORÝM POTVRDZUJÚ, ŽE MÁTE TO, ŽE ZAČNETE SPLNIŤ O VAŠICH VLASTNÝCH VLASTNÝCH LÁTOCH, KTORÉ MAJÚ ZOBRAZIŤ O VLASTNÝCH VLASTNÝCH VLASTNÝCH VLASTNÝCH VLASTNÝCH A KTORÝCH, KTORÍ JEDNA ZOBRAZUJE A ŽIVÉ. TAK BUDE JEDNA VOJNA. ČO CHCETE VOJIŤ.

ČO ZNEŠKODŇUJETE PRÁVO, KTORÉ JSETE JEDNODUCHÉ 11 ROKOV A POTVRDZUJEM, ŽE ČO SÚ OSOBY, KTORÉ SÚ OSOBY LEBRESS, A KTORÉ OSOBNÉ OSOBY SÚ VŠETKYMI RÔZNYMI A VŠEOBECNÝMI FARBAMI S VŠETKÝMI OSOBAMI, KTORÉ SA POTREBUJÚ POTREBOVAŤ NA ÚDAJE ĽUDÍ INÝCH ĽUDÍ INÝCH ĽUDÍ INÝCH ĽUDÍ VŠETKÝCH ĽUDÍ INÝCH JE TO VHODNÉ PRE VÁS A VAŠE A NEPODPORUJTE INÝM, KTORÝM POTVRDZUJÚ, ŽE MÁTE TO, ŽE ZAČNETE SPLNIŤ O VAŠICH VLASTNÝCH VLASTNÝCH LÁTOCH, KTORÉ MAJÚ ZOBRAZIŤ O VLASTNÝCH VLASTNÝCH VLASTNÝCH VLASTNÝCH VLASTNÝCH A KTORÝCH, KTORÍ JEDNA ZOBRAZUJE A ŽIVÉ. TAK BUDE JEDNA VOJNA. ČO CHCETE VOJIŤ.

Libresse a Naturella sú úplne iné, všetky majú svoje výhody a nevýhody: Libresse sú tenké, pohodlné a nie sú viditeľné pod oblečením, ale nie sú vhodné pre osoby s ťažkým výbojom, Naturella je veľmi mäkká, pohodlná, ale má vôňu, ktorá nemá každý má rád a okrem toho môže spôsobiť podráždenie. )))

Bella a zriedka Naturella. Bella je tenšia a má sieťku, ale Naturella je mäkšia. Ale príchuť trochu odpudzuje, hoci občas ju môžete použiť na zmenu.

Čo je lepšie, tampony alebo podložky Libresse?

Tampony sa cítite pohodlne v špeciálnych prípadoch, môžu byť použité počas športu, na kúpanie alebo za iných okolností. Je dôležité dodržiavať dobu nosenia, ktorá by nemala presiahnuť 4-5 hodín.

V noci by sa mali uprednostniť nočné taniere a tampóny by sa mali ponechať na použitie s činnosťou.

Ochrana kritických dní

Domáce štatistiky ukazujú, že 38% žien si tieto produkty osobnej starostlivosti vyberá v kritických dňoch.

Zvlášť osvedčená séria Naturel Care. Neobsahuje vône a má jedinečnú patentovanú formu razenia vrchnej vrstvy v kontakte s pokožkou. To zaisťuje maximálnu priľnavosť k telu a spoľahlivú ochranu proti úniku. Vďaka dýchacej sieti, ktorá zakrýva výrobok, sa skleníkový efekt nevytvára, čo vám umožňuje vyhnúť sa hromadeniu baktérií.

Tesnenia pre kritické dni sú rozdelené do takých typov v závislosti na povahe výboja: svetlo, normálne, ultra, super a super plus.

V poslednej dobe, výrobcovia zaviedli novú radu hygienických výrobkov pre kritické dni, Libresse Secure Fit, vnútri ktorého obsahuje špeciálnu látku, ktorá premení kvapalinu na gél, ktorý je trikrát spoľahlivejšie ako obvyklá ochrana proti úniku.

Dámske recenzie tesnení

Tesnenia Libresse sú na domácom a zahraničnom trhu v dopyte viac ako dve desaťročia. Takmer každý rok výrobcovia zlepšia svoje výrobky, vybavia výrobky osobnej hygieny novými ochrannými technológiami.

Dámske recenzie na tieto podložky naznačujú, že všetky ich typy majú vynikajúcu prácu s funkciou ochrany pred únikom, pachom masky, majú príjemnú vôňu, antibakteriálnu impregnáciu, a čo je najdôležitejšie, udržiavajú rovnováhu pH pokožky a nespôsobujú podráždenie.

Široká ponuka výrobkov od spoločnosti Libress vám umožňuje vybrať si najvhodnejšiu ochranu pre konkrétny deň kritických dní, ako aj dennú ochranu, ktorá podľa názoru žien poskytuje sviežosť po celý deň a vôbec sa necíti.

Nádherné riešenie pre moderné ženy, ktoré si cenia spoľahlivosť a úctu k svojmu zdraviu v kombinácii s dostupnou cenou.

Výučba vankúša

Hygiena v "kritických dňoch".

Absorbcia: 4 kvapky

Vďaka unikátnemu tvaru prednej a zadnej časti hygienické tesnenia LIBRESS dokonale sledujú kontúry ženského tela. Nové predĺžené krídla držia tesnenie ešte lepšie na mieste a poskytujú absolútnu ochranu a pohodlie.

Vyberte z obalu, odlepte ochranný prúžok, pripevnite k spodnej bielizni.

Libress podložky - to je dobrá voľba. Kvalita tovaru vrátane tesnení Libress podlieha kontrole kvality našimi dodávateľmi. Tesnenia Libress môžete kúpiť na našich webových stránkach kliknutím na tlačidlo "Pridať do košíka". Radi Vám dodáme tesnenia Libress na akúkoľvek adresu v rámci nášho odberného priestoru uvedeného v časti Dodávka, alebo si môžete objednať tesnenia Libress samoobsluhou.

Úprimne sa snažím pochopiť, čo ich TAAAK chváli! Stály momenty, ale obdivovať ... nie!

Žil pre seba malý muž, ktorý sa nehýbal, v pokoji a pokoji.

Ale tu, svrbenie, tá žena, muž na prúžky, ktoré majú poslať.

Ako dlho, ak je to krátke, prechádzal radmi pri hľadaní tých istých.

Zamračil sa na myseľ, zabudol na objednávku a vytiahol jej pás,

ale nie jednoduché, ale NIGHT ...

Z vidieckeho života je pokoj, žena sa neupokojí,

kým ten malý neučí všetky typy tesnení.

Tu, približne, a tieto plienky sa mi zdali (Nemôžem ich nazvať inak).

Už dlho som chcel túto spoločnosť vyskúšať, pretože neexistuje žiadny limit na chválu odem, tento produkt. Stalo sa tak, že nedostala to, čo chcela, no, nič, popíšeme, čo máme.

A máme nočné vankúšiky, Libresse MAXI dobrú noc, aby sme boli presní.

Prvý dojem bol radosť, mmm ... čo pekné tutu

wow, aké roztomilé obálky sú balené tesnenia.

Ale otvorenie obálky, to stalo sa jasné, že len výrobca pracoval na návrhu.

Na uvedenom balení 6 kvapieka to je kedy Hrúbka 6-7 mlna ne nedosiahnuteľnom.

Nemôžem hovoriť o ich absorpčnej schopnosti s obdivom, pretože všetko presahuje hranice tesnenia, a to na krídlach a spodnom prádle. Bol som sklamaný takým nepríjemným prekvapením, očakával som od nich viac s touto veľkosťou a cenou (80-90 rub.), Ak je to maximálna schopnosť absorbovať v celej spoločnosti, potom viac, jednoducho nekupujte. Okrem toho, tesnenie, v strede zmršťuje, zrejme lepidlo na krídlach nie je najlepšia kvalita. Mimochodom o krídlachOdobratie tesnenia z vrecka bolo nepríjemne prekvapené nepresnosťou obalu. Krídla sú pokrčené a na nich sú nejaké chybné kúsky papiera.

akýkoľvek ochranných pásmach (to je dobré) bez parfumu (čo je veľmi pozoruhodné), hoci tam je niečo chemické, sotva vnímateľné, ale jasne to nebolo určené (to nie je ani indikátor kvality).

S cieľom dokončiť môj nespokojný príbeh o tomto produkte, poviem, že bez ohľadu na to, čo «Goodnight»a maximálne "Ahoj posledné dni menštruácie", nie je jasné, prečo MAXI. Podľa jeho absorpcie, tieto dni len fit (pre mňa osobne).

Bohatá menštruácia nebude ťahať, určite! Pre bezchybné vybitie sa perfektne hodí! Už ich nebudem kupovať ...

Zatiaľ mám len jednu otázku, či stojí za to súdiť tieto tesnenia, spoločnosť ako celok?

Niekoľko recenzií o iných tesneniach

* Pár prikolchikov od výrobcov, ktorí čakali na mňa v podložky a denne.

* Každý obľúbený olveys v porovnaní s prírodnými a inými olveys

* a možnosť rozpočtu natali.

Ďakujeme za pozornosť ...

NAJLEPŠIE OBĽÚBENÉ A 100%))) VEĽMI FUNKČNÉ FOTOGRAFIE PANELOV S RÔZNYMI DIELMI MYHO TELA)))))) ()

Ak by to bolo možné, dal by som im 100 hviezd!
Toto sú moje obľúbené tesnenia.
Hoci v skutočnosti nepoužívam tesnenia vôbec, ale iba TIETO TAMY - (hrozné obťažovanie z nich) Bez Libressu si v kritických dňoch nedokážem predstaviť svoj život.
Najdôležitejšou vecou je, že sú VEĽKÉ))) Mám veľa úniku, najmä v noci, takže sú mojou spásou.
Nikdy som s nimi neunikla v noci. Aj keď je tesnenie naplnené, úplne odpustte.
Druhým plusom je povrch „nie mesh“… Veľmi mäkký, anatomicky tvarovaný, koža, aj keď nie úplne dýcha, ale nepotí sa a nezastavuje sa od „sieťky“ (ale našiel som „sieťovinu“, z ktorej sa telo nepotí a nie podráždenie TU IT) a zaujme pozíciu vášho tela.
Tretie plus je CENA! Za 10 kusov tejto radosti dávam len 68 rubľov.
Rozprávka))))
Odporúčam všetkým dievčatám na ťažký výtok))) Nebuďte sklamaní.
Navrhujem „vyhodnotiť razmerchik“ samotného tesnenia)))))
Môj manžel sa zasmial, keď videl fotografiu .... Ja som veľmi malý a malý, a moje tesnenie nie je)))) Ale stále je to pre mňa najlepšie)

Pin
Send
Share
Send
Send