Hygiena

Čínske tampony: recenzie lekárov

Pin
Send
Share
Send
Send


Málokto počul o existencii čínskych tampónov. Niektorí z nich sú donekonečna obdivovaní, nazývajúc všeliek všeliek pre všetky ženské choroby, zatiaľ čo iní hovoria o ich používaní oveľa zdržanlivejšie. Ktorý názor je správny? Možno táto otázka musí každý odpovedať sám za seba. Cieľom tohto článku je poskytnúť možnosť porovnať spätnú väzbu o fytoamágach pozitívnej aj negatívnej povahy.

Začnime s "lietať v masti", to znamená, zvážiť negatívne recenzie čínskych tampónov. Nesúhlasíme s nimi s pripomienkami ľudí, ktorí majú pozitívnu skúsenosť s používaním takýchto gynekologických nástrojov, a napokon budeme študovať názor lekárov na túto metódu liečby.

Nie je to tak hladké alebo negatívne hodnotenie čínskych tampónov

Naozaj, uzdravujúce čínske gule, napriek ich úžasnej popularite, majú množstvo oponentov, ktorí aktívne zdieľajú svoje negatívne skúsenosti na webe, čo odrádza od nákupu takýchto produktov. S týmito pripomienkami podrobnejšie oboznámení, môžete vidieť, že je to takmer vždy o individuálnej neznášanlivosti, alebo o pravdepodobnom nadobudnutí falšovaných výrobkov, a niekedy sa návod na použitie jednoducho nedodržiava.

Pomohol som, ale je tu veľká nevýhoda

Marina Ryazantseva, 29, Moskva

„Fampaonin sa rozhodol vyskúšať tampóny po pozitívnej odpovedi ženy, ktorá vyliečila chronickú drozd s ich pomocou. Táto bolesť mi nedala odpočinok 5 rokov. Pred menštruáciou sa vyžaduje opakovanie. Nystatín, Flucostat, Pimafucin, atď. Mučené, ktoré sa majú liečiť. Zo všetkých krátkych efektov. Zúfalý, rozhodol sa dať šancu, nariadil. Svrbenie počas aplikácie prvého tampónu bolo hrozné, chcela som ho už vytiahnuť, ale prekonala som sa. Utrpeli všetky tri dni, druhá vec bola jednoduchšia. Absolvoval 6 tampónov. Ak by to nebolo pre toto nepohodlie, chcela by pochváliť, pretože tri mesiace už drozd „nezvyšuje hlavu“.

Vyskúšam niečo iné ...

Anastasia Dubrovina, 34 rokov, Voronezh

„Použil som tampony Qing Gong na úpravu cyklu. Všeobecne platí, že neexistujú žiadne osobitné sťažnosti, po absolvovaní kurzu 8 tampónov, menštruačné obdobie začalo ísť stabilnejšie. Ale už ich nebudem kupovať, pretože ich zápach je pre mňa nepríjemný. V tejto veci som veľmi citlivý. Možno skúsim tampóny iných výrobcov. “

Existujú pochybnosti ako prostriedok

Ekaterina Ostapova, 23 rokov, Jaroslavl

„Neviem, prečo sú chválení! Niektoré druhy vrásčitých obalov, lopta samotná v balení sa začala rozpadávať, a pre úplné šťastie, zatiaľ čo to bolo injekčné, bol tampón odtrhnuté lano. Odhoďte. Či už falošné, alebo ľudia slepo vedené na reklamu. Nechcem znova experimentovať. Skúšal som čínske gule Guyfey Bao ".

Nepríjemné pocity, ale ak potrebujete, potom potrebujete!

Olga Maksimova, 31 rokov, Samara

„Kúpil som si rastlinné tampóny Wedge Point na oficiálnych stránkach. Niekoľko rokov žila v Číne - tam sa predávajú v lekárňach. Preto nebola žiadna nedôvera. Liečené cysty vaječníkov. Musel som dokončiť 3 kurzy za pol roka. Pozitívna dynamika, vzdelanie sa znížilo 2-krát, ale počas liečby bol v pošve stabilný pocit suchosti. Musel sa zdvihnúť často harmanček. Celkovo to stálo za to. Budem pokračovať v uplatňovaní. “

Nesedí

Irina Indienko, 45, Moskva

„Tampons Lacklife získal od konzultanta. Nemohol som ho použiť, aj keď som naozaj dúfal, že sa zbavím maternicového polypu. Ale liečba nebola dostatočne silná - hodinu po injekcii bol silný pocit pálenia. Netoleroval som to, vytiahol loptu, zdriemol ju s harmančekom na dlhú dobu. Ľudia trpiaci alergiou, ako som ja, by sa mali snažiť opatrne. “

Dobrý nástroj, poradím

Marina Khazova, 25 rokov, Moskva

„Ošetrené čínskymi tampónmi Sunway polycystických vaječníkov. Obával som sa, že prípad skončí operáciou, hľadal som alternatívu. Stretol som sa s názormi na popis týchto nezvyčajných loptičiek. Dlho myslel, a potom sa ešte rozhodol vyskúšať. Kurz 24 kusov odstránil problém. Ani tomu verte. Pravda, pravidelne tu bol pocit sucha, ale kvôli takémuto výsledku je možné trpieť. Výtoky boli vo forme bielo-žltých filmov. Ale po 5 tamponoch sa úplne zastavili. Odporúčam vám vyskúšať všetky ženy. Naozaj funguje!

Moja skúsenosť s čínskymi loptičkami

Olga Savinova, 30 rokov, Petrohrad

„Po 2 mesiacoch liečby OK sa začali hrozné bolesti vo vaječníkoch, žila na Spazmalgone. Na internete som videl fyto-tamponové recenzie. Nejako sám túžba prišla vyskúšať. Objednala 2 balenia tampónov Lou Li Meitana, to znamená 12 vecí. Po prvej loptičke vyšiel krvavý hlien, niektoré handry. Bolo to nechutné. Po druhom a treťom - iba biele kúsky. Plnené furatsilínovým svetlým roztokom. Na konci kurzu moja bolesť zmizla. Myslím, že to pomohli tampony. “

Pre tých, ktorí chcú otehotnieť

Julia Lisitsa, 34, Stavropol

„Poviem svoj príbeh. Ženatý 8 rokov. Všetky tieto roky, neúspešne snaží otehotnieť. Mal som nepretržité problémy v gynekológii: dva vaječníkové cysty, chronický zápal príveskov a konštantná antibakteriálna dysbakterióza počas liečby antibiotikami. Stručne povedané, už som začal strácať nádej. Zlé myšlienky išli k mojej hlave - chcel som sa rozviesť s manželom, aby som mohol nájsť zdravú matku pre svoje deti. A tu doktor, ktorý videl moje zúfalstvo, napísal šepot, aby si objednal tampóny Wedge Point. Úplne som neveril, že niektoré bylinky pomôžu. Ale stále sa rozhodol vyskúšať.

Prvýkrát prišli hrče hlienu, ktoré sa prelína krvou, filmy sú transparentné. Dokonca sa bojí. Potom po ďalších 2-3 tampónoch "handier", niektoré vyšli počas douching. Tento pocit sa však postupne zlepšoval, zápaly sa zastavili, cyklus sa zlepšil. Na koncepcii nejako nemyslel. A potom jedného dňa - meškanie. Uvažovalo sa, že cyklus opäť zlyhal. A v skutočnosti, náš zázrak sa stal - malá Veronichka. Toľko rokov hlúpeho a bolestivého ošetrenia, ale pomoc prišla, odkiaľ sa neočakávala. “

Ako som liečil eróziu

Irina Popová, 28 rokov, Stavropol

„O tamponoch som sa dozvedel pred 3 rokmi a odvtedy ich pravidelne používam. Potom ma lekár potešil diagnózou: cervikálnou eróziou. Neposlúchol som jeho názor a nevykonával som ním predpísanú liečbu. Na radu mojej tety som napísal čínske lekárske tampóny Krásny život. Po 5 eróznych guľkách nie je žiadna stopa. "

Neočakávaný výsledok

Svetlana Aksyutina, 45 rokov, Kazaň

„Bylinkové tampóny Kleen Pointu mi dal priateľ, keď som jej sťažoval, že sa chystám upratať, aby som odstránil polyp. Odporučila, aby sa neponáhľali, povedali, že im to ešte nepomôžu. Bolo to desivé používať - ​​mal som zaujatý názor na Čínu. Ale rozhodol sa vziať šancu, naozaj nechcel ísť do nemocnice. Na prvý deň sa bolela dolná časť brucha a dolná časť chrbta bola vytiahnutá (ako pri menštruácii). Bála sa, ale rozhodla sa, že sa nevytiahne. Všeobecne platí, že v deň 3 vytiahla tampon a na ňom boli nechutné filmy hnedočervenej farby, zrazeniny. Videl som takú hrôzu na fotografii v recenzii fyto-tamponov a neveril som, že niekto vo vnútri by mohol mať takú špinu. Posypané harmančekom - používali ho takmer 3 litre na to, aby sa tam všetko dobre umylo. Vyšlo mnoho fragmentov hnedej farby. Bolesti sa zastavili na druhý deň. Spracovalo sa presne podľa inštrukcií (24 kusov). Lekár na recepcii neveril výsledkom!

Verte tomu alebo nie, pozrite sa na to!

Galina Dylevskaya, 28 rokov, Rostov-on-Don

„Od dospievania trpel nepravidelnou menštruáciou. Vo veku 24, som získal docela veľa vredov v gynekológii: endometriálnej hypoplazie, polycystickej choroby, erózie, dysplazie stupňa 2, malý ohyb maternice. Netreba dodávať, že tehotenstvo v mojej situácii sa stalo niečím fantáziou. Na radu jej sestry sa rozhodla vyskúšať kliny klinov pre ženy. Prvé 3 krát boli sekréty pripomínajúce nakladaný zázvor, len žltkasté (s krvavými škvrnami). A potom bolo všetko čisté. Ošetrené 3 mesiace. A stal sa zázrak - teraz som tehotná, čoskoro sa v našej rodine objaví malý syn. Či už chcete - verte a chcete - skontrolujte! “

Liečba menopauzy

Svetlana Borodovskaya, 51, Samara

„Tampony sa začali používať na radu gynekológa, ktorý bol pozorovaný od začiatku menopauzy. Trpela návaly horúčavy (sprchovala sa až 20-krát denne), stala sa strašne nervóznou, vyskytli sa nezrovnalosti v srdcovom rytme, pigmentové škvrny jej prešli po tvári, krku, rukách. Myslel som na všetky staroby. Bola to škoda. Život nie je sladký, pretože vždy bola zdravou a krásnou ženou, ktorá sa ošetrila. Rozhodol som sa stále používať radu a vyskúšať tieto neznáme tampóny. Nebolo čo stratiť a doktor nariadil. Po 18 kusoch sa situácia začala zlepšovať: prílivy nie sú väčšie ako 3-4 krát a nie sú tak silné, nervy sa stali pokojnejšími, moja arytmia sa upokojila. A najúžasnejšia vec je, že takmer všetky pigmentové škvrny zmizli alebo sa stali oveľa ľahšími. Jediný negatívny - periodicky tam bol pocit sucha v intímnej oblasti, to bolo nutné, pred tampon bol vložený, znížiť ju na 1 minútu do teplého harmančeka odvar. Ale počas menopauzy sa to stáva samo o sebe. Veľké tampony, konaj! A chémia v nich nie je.

Ak si chcete prečítať viac informácií o čistých tamponoch a prečítajte si recenzie tamponov pre krásny život, postupujte podľa odkazov.

Stanovisko lekárskych špecialistov

Názor lekárov je tiež rozdelený. Niektorí ich považujú za banálne šarlatánstvo, odvolávajúce sa na skutočnosť, že nie sú oficiálne drogami, zatiaľ čo iní ich úspešne uplatňujú vo svojej lekárskej praxi.

Irina Anatolievna Romanova, gynekológka (Moskva)

„Samozrejme, rovnako ako väčšina mojich kolegov, spočiatku to bolo kategoricky negatívne v súvislosti s používaním produktov orientálnej medicíny. Koniec koncov, nie sú oficiálne uznané ako droga. Praktické skúsenosti sú však oveľa presvedčivejšie ako predsudky. Videl som tých, ktorí otehotneli po použití týchto produktov, tí, ktorí vyliečili eróziu, polypy, zápal príveskov, vaginálnu kandidózu. V mojej praxi je veľa takýchto prípadov. Preto sa môj názor dramaticky zmenil. Úprimne povedané, často odporúčam ženám, aby si tento spôsob liečby vyskúšali. Najdôležitejšou vecou je tu nekupovať falšované výrobky. “

Victoria Andreevna Belova, gynekológka (Petrohrad)

„Nevidím žiadny zločin v používaní alternatívnej medicíny. V mojej praxi aplikujem farmakológiu aj naturopatiu. Domnievam sa, že táto kombinácia je obzvlášť účinná. A o tampónoch: stimulujú povrchové oddelenie sliznice, čím začínajú proces regenerácie, odoberajú toxíny a baktérie. Veľmi efektívne. Je obzvlášť príjemné „pokračovať“ v tehotenstve, ktoré niekedy ani nevedelo, že poznajú radosť z materstva, a čínske tampony im prezentovali túto šancu. Chápete, že všetky pochybnosti rozptýlia takéto výsledky. “

Victor N. Kozenko, gynekológ pôrodník (Moskva)

„Verím iba v oficiálnej medicíne. V dnešnej dobe sa liečia bylinkami - nejaký zatemnenie. Verím, že všetky tieto pozitívne výsledky sú jednoducho samo-hypnózy. Nechcem ani počúvať, keď moji pacienti začnú hovoriť o čínskych veciach. Existuje choroba, existuje štandardný liečebný režim. Všetko ostatné je považované za babičku. “

Marina V. Vakueva, gynekologická sestra (Vologda)

„V poslednej dobe často odporúčame našim pacientom, aby podstúpili liečebný postup s bylinnými tampónmi. Pre ženy je to len dar z nebies. Zloženie je prirodzené, ak si ho prečítate, sú tu len bylinky. Takéto liečenie je oveľa bezpečnejšie, efektívnejšie a čo je dôležitejšie, lacnejšie ako celý zoznam liekov, ktoré musíme predpisovať. Ale kto má prospech z ľudí liečených rýchlo a bez komplikácií? Nikto nebude liečiť! Použil som ho sám viac ako raz a radil som svojim príbuzným. “

Niekoľko slov o bylinných tampónoch

V prehľadoch čínskych tampónov nájdete ich pomerne podrobný popis. Stále však používame informácie z oficiálnych stránok a údaje, ktoré ruskí špecialisti poskytujú o produkte.

V Číne sa tento nástroj objavil v lekárňach na dlhú dobu. Pred niekoľkými desaťročiami sa vláda krajiny zaoberala problémom zdravia žien a obrátila sa na tradičnú medicínu. V starodávnych pojednaniach sa zistil opis bylinného lieku, ktorý nielen vyliečil široké spektrum gynekologických ochorení, ale aj uľavil ženám samotnú príčinu ochorenia. Asi pred štrnástimi rokmi boli tampony zaradené do sériovej výroby a boli aktívne propagované v televízii. Výsledok nebol dlho očakávaný, dnes viac ako pätnásť percent žien čelí gynekologickým problémom v Strednom kráľovstve.

Recenzie čínskych tampónov sa postupne začali dostávať k našim krajanom. Spočiatku sa zamerali na výsledky zástupcov slabšieho pohlavia zo Stredného kráľovstva a potom sa podelili o svoje skúsenosti s používaním tohto nástroja. V mnohých prípadoch boli výsledky jednoducho ohromujúce. Dokonca aj lekári pokrčil ramenami, keď ultrazvukové vyšetrenie videlo redukciu myómov alebo šťastná žena, ktorá ich videla čakať na dieťa, ktoré bolo neúspešne liečené na neplodnosť mnoho rokov.

To všetko vytvorilo mnoho povestí o bylinných čínskych tampónoch. Recenzia lekárov môže raz a navždy ukončiť spor o účinnosť alebo márnosť tohto nástroja. Preto sa v našom dnešnom článku určite obrátime na názor odborníkov v oblasti zdravia žien. Koniec koncov, všetko, čo im neodporúča, automaticky spadá do kategórie self-treatmentu a môže spôsobiť značné škody na pacientovi.

Čo je liek z Číny?

Ak sa odvolávame na recenzie čínskych tampónov, ktoré naši krajania zanechali na internete, môžeme konštatovať, ako presne vyzerajú. Zvyčajne je každý tampón jednotlivo zabalený a pri otvorení vyzerá skôr ako lopta. Zhora je zabalená do siete, ktorá musí byť pred použitím odstránená.

Samotný tampón je sáčok byliniek, ktoré musia byť vložené do vagíny podľa návodu. Napriek tomu, že dnes je na trhu niekoľko typov tohto výrobku, ich zloženie nie je príliš odlišné. A v Číne sú známe pod jedným menom.

Každý tampón má dlhé lano, ktoré zaručuje jeho pohodlné a ľahké vybratie z tela. Pri nákupe tohto nástroja sa uistite, že dávate pozor na integritu obalu, často je tento obľúbený výrobok kovaný. Dôkazom toho sú preskúmania čínskych tampónov, ktoré obsahujú informácie o negatívnych skúsenostiach s nákupom tovaru prostredníctvom sprostredkovateľov. Preto niektoré ženy dôrazne odporúčajú neriskovať svoje zdravie a kontaktovať iba oficiálnych dodávateľov tejto drogy z Číny.

Odporúčania na použitie

Napriek tomu, že v hodnoteniach zákazníkov o čínskych tampónoch je naznačená pomerne široká škála ich použitia, stojí za to pozorne si preštudovať pokyny, aby ste získali spoľahlivé informácie o problémoch, pre ktoré je tento nástroj určený. Vo spravodlivosti treba poznamenať, že pôvodne sa liek odporúča na prevenciu rôznych ochorení. Ženy v Číne ju pravidelne, niekoľkokrát do roka, používajú v kurzoch, aby sa predišlo problémom so zdravím. Ale ako liek, tampony sa darili veľmi dobre. Recenzia lekárov na čínskych lekárskych tampónoch často poskytuje informácie o tom, že tento nástroj preukázal dobré výsledky ako v sebe, tak v kombinácii s tradičnou schémou liečby určitých chorôb.

Indikácie pre použitie znamenajú nasledovné problémy:

 • Zápalové procesy spôsobené rôznymi vírusmi a baktériami (chlamydia, urealizmus, atď.).
 • Cervikálna erózia rôznych stupňov.
 • Chronická cystitída.
 • Inkontinencia.
 • Polypy.
 • Cysty rôznych veľkostí.
 • Neplodnosť.

Na oficiálnych stránkach výrobcu nájdete informácie o tom, že liek je účinný v myóme, ako aj iné závažné ochorenia. Niektoré recenzie gynekológov o čínskych lekárskych tampónoch obsahujú fakty o tom, ako liek pomohol ženám s vaginálnym herpesom, ako aj nepravidelný a bolestivý cyklus.

Pravidlá uplatňovania

Niekedy sa ženy sťažujú, že tampon aplikovali nesprávne, čo spôsobilo nepohodlie, svrbenie a pálenie. Preto buďte veľmi opatrní a používajte náradie iba v súlade s pokynmi:

 • Pred manipuláciou s tampónmi si umyte ruky teplou vodou a mydlom.
 • Otvorte obal, odstráňte sieťovinu a odviňte lano.
 • Potom sa tampón ponorí do prevarenej vody pri pohodlnej teplote asi na 30 sekúnd.
 • Potom jemne zatlačte bylinkovú guľu do pošvy, nechávajte šnúru vonku.
 • Tampon by mal zostať vo vnútri po dobu troch dní, v prípade silného pálenia alebo bolesti by sa mal okamžite odstrániť.
 • Po troch dňoch sa odstráni tampón a vylúči sa extrakt harmančeka. V tomto procese môžu vyjsť kúsky epitelu, zrazeniny (vrátane krvavých) a vaginálny výtok sa môže zosilniť.
 • Интервал между процедурами должен составлять не менее двух дней.
 • Курс обычно длится около одного месяца.

V prehľadoch čínskych bylinných tampónov gynekológov a obyčajných žien sa často vyskytujú informácie o nadmernej suchosti vagíny spôsobenej týmto liekom. Chcem povedať, že tento vedľajší účinok prechádza s časom. Ale ak vám to prinesie značné nepríjemnosti, potom po namočení tamponu do prevarenej vody, ponorte ho do olivového oleja a až potom vstreknite. To zmäkne epitel a urobí procedúru pohodlnejšou.

kontraindikácie

Nemali by ste brať čínsky liek ako všeliek na všetky neduhy, má množstvo kontraindikácií, ktoré je potrebné vziať do úvahy pred nákupom a používaním výrobku:

 • Tampony by sa nemali používať počas menštruácie, dva dni pred a po ňom.
 • Vyhnite sa sexuálnemu kontaktu po dobu, keď je trávny loptička vo vás.
 • Po extrakcii tampónu a vyplachovaní by malo trvať najmenej dve hodiny pred obnovením intímneho života.
 • S silný pocit pálenia, vždy odstrániť liek: niekedy bylinky, ktoré sú súčasťou môže spôsobiť alergickú reakciu.
 • Počas tehotenstva a dojčenia je zakázané používať čínsky liek. Je tiež kontraindikovaný u panien.
 • Počas obdobia liečby sa vyvarujte konzumácii alkoholu.
 • Bylinné tampóny nefungujú dobre s antikoncepčnými tabletkami.

Lekári varujú pred použitím finančných prostriedkov na niektoré ochorenia obličiek a pečene, preto sa pred kúpou tampónov určite poraďte so svojím lekárom.

Rôzne bylinné gule

K dnešnému dňu môže spotrebiteľ kúpiť tri druhy fondov, ktoré sa vyrábajú v Strednom kráľovstve. O každom z nich sa podrobne dozviete z posudkov gynekológov:

 • Čínske Qing Gong Tampons,
 • Krásny život,
 • Čistý bod.

Mnohé ženy majú záujem rozlišovať jeden typ lieku od iného. Všeobecne platí, že ich zloženie je identické, ale prítomnosť v zložení niektorých bylín mierne mení indikácie pre použitie guličiek. Preto budeme každý nástroj osobitne posudzovať v nasledujúcich častiach článku.

Čínske tampóny Čistý bod

Recenzie gynekológov o tomto produkte obsahujú množstvo užitočných informácií a ak k nim pridáte nadšené komentáre svojich pacientov, je jasné, že tento nástroj je veľmi účinný pri liečbe mnohých ženských ochorení.

Čínsky čistý bod tampony (recenzie gynekológov o nich sú celkom lichotivé) sú považované za terapeutické a profylaktické súčasne. Pôvodne bola určená na očistenie tela od rôznych infekcií a baktérií. Preto sú ženy v procese liečby veľmi často vystavené odstráneniu rôznych zrazenín a hlienu z pošvy. Mnohé dámy hovoria, že po ukončení terapie sa cítia v nebývalej ľahkosti a dokonca si všimnú vážne zmeny k lepšiemu v intímnom živote (viacnásobné orgazmy, zvýšená citlivosť pošvy a podobne).

Zloženie čínskych tampónov Čistý bod (recenzie lekárov a výsledky mnohých testov výrobkov vykonaných v Rusku plne potvrdzujú zloženie uvedené na jeho obale) obsahuje viac ako šesťdesiatdeväť bylín. Medzi nimi nájdete:

 • živica draka
 • gáfor,
 • angelica,
 • kadidlo podľa vlastného výberu
 • ženšen koreň a ďalšie

Tampóny vo výrobe sú najzávažnejším výberom kvality a ich účinnosť potvrdzujú aj dlhoročné klinické štúdie.

V procese liečby sa ženy môžu zbaviť mnohých problémov a chorôb:

 • drozd,
 • zápalové ochorenia,
 • infekcie genitálneho traktu
 • erózia krčka maternice,
 • zrasty
 • neplodnosť,
 • hemoroidy,
 • menštruačných nepravidelností.

Je pozoruhodné, že tieto skutočnosti potvrdzujú hodnotenie čínskych čistých tampónov. Lekári boli tiež viac ako raz prekvapení výsledkami, s ktorými ich dlhoroční pacienti prišli na recepciu. Účinok bol často ako skutočný zázrak, v ktorom je dosť ťažké uveriť osobe pracujúcej v medicíne.

Zaujímavé je, že po očistnom účinku, ktorý má bylinné gule a zbavuje sa choroby, si ženy všimli iné pozitívne zmeny vo svojich telách:

 • posilnenie imunity
 • zlepšenie pleti
 • normalizácia mikroflóry vo vagíne a prietoku krvi v panve,
 • rovnováha hormonálneho systému
 • vylučovanie toxínov
 • ochrana pred infekciami a zápalmi
 • normalizácia svalového tonusu panvových orgánov.

Avšak, lekári sami, v recenziách o čínskych zdravotníckych tampónov Clean point, nie sú v zhone na potvrdenie týchto informácií, ale stále verí, že tento efekt nie je vylúčený.

Majte na pamäti, že rôzne ochorenia vyžadujú rôzne trvanie liečby. Povieme vám, koľko tamponov budete musieť kúpiť, aby ste sa zbavili svojich problémov:

 • infekčné a zápalové ochorenia vyžadujú jeden cyklus šiestich tampónov,
 • liečiť eróziu, drozd a zápal močového mechúra, budete potrebovať od šiestich do dvanástich bylinných loptičiek,
 • pre hemoroidy a adhézie, osemnásť tamponov, rovnaké množstvo vám pomôže zbaviť sa cystických zmien,
 • Tí, ktorí majú vo svojej diagnóze „myóm“, musia viesť kurz dvadsiatich štyroch loptičiek.

Ako profylaxia postačí použiť tampón raz mesačne štyri dni po ukončení menštruácie.

Čínske tampóny Krásny život

Recenzie lekárov o tomto produkte sú celkom bežné. Samozrejme, špecialisti sú zriedka takí nadšení ako ich pacienti, ale nedokážu si uvedomiť, že výsledok použitia bylinných loptičiek je pomerne vysoký.

Tampon je malá guľôčka, ktorá nepresahuje jeden centimeter v priemere a obsahuje asi šesťdesiattri liečivých bylín:

 • klinček,
 • myrha,
 • stemona sessile,
 • Sophora žltá,
 • letný cyprus atď.

V komplexe, všetky bylinky pomáhajú zastaviť vývoj baktérií, usmrtiť parazity a absorbovať toxíny. Súčasne normalizujú mikroflóru, krvný obeh, zmierňujú zápal a zvyšujú imunitu. Použitie tampónov znižuje riziko opakovaného výskytu choroby, pretože sa zvyšujú ochranné funkcie v tele.

Z recenzie čínskych tampónov Krásny život, môžeme uzavrieť o rozsahu ich použitia:

 • vaginitída,
 • zápalové ochorenia,
 • cystická,
 • inkontinencia moču
 • zápal močového mechúra,
 • erózia krčka maternice,
 • drozd,
 • predmenštruačný syndróm.

Jedno balenie obsahuje šesť bylinných loptičiek, niekedy je potrebné zakúpiť si niekoľko balíčkov na kurz. Väčšina všetkých tampónov bude potrebná pri chorobách malej panvy - tridsať kusov. Pri akútnych chronických ochoreniach bude stačiť osemnásť guličiek a zápalové ochorenia maternice budú vyžadovať liečbu dvadsiatimi štyrmi tampónmi.

Mnohé ženy si všimli, že po jednom kurze výrazne zlepšili svoju pleť a pigmentové škvrny zmizli. Obzvlášť potešený podobným účinkom tých dievčat, ktoré sa po pôrode nemôžu zbaviť pigmentácie.

Bylinné tampóny "Qing Gong"

Tieto gule sa veľmi nelíšia od tých nástrojov, ktoré sme už opísali. Vyrábajú sa v Hongkongu a majú podobné zloženie byliniek. Tento produkt nie je na ruskom trhu tak známy ako iné druhy tampónov, ale postupne sa stáva aj vďaka popularite.

Tieto guľôčky sú ukázané v rade zápalových ochorení, vrátane benígnych nádorov. Dokázali svoju účinnosť pri znižovaní maternice a oslabovaní svalového tonusu vagíny.

Početné recenzie lekárov a fotografií čínskych tampónov, ktoré sú zverejnené na internete, dávajú zákazníkom možnosť navigovať, vybrať si produkt a správne aplikovať bylinné loptičky. Ale nezabudnite, že existujú negatívne komentáre, ktoré je tiež potrebné zvážiť pri plánovaní nákupu. V ďalšej časti článku sa pokúsime analyzovať informácie o používaní tohto produktu.

Recenzie lekárov a pacientov: kúpiť alebo nie

Ak začnete pozorne skúmať recenzie, zistíte, že väčšina z nich je pozitívna. Ženy sú nadšené, že hovoria o tom, ako im tampony pomohli zbaviť sa chronických ochorení, av niektorých prípadoch došlo dokonca k poklesu o niekoľko centimetrov myómov maternice. Zo všetkých týchto pozitív však existujú negatívne komentáre. Ženy sa zvyčajne sťažujú na alergické reakcie a pálenie. Tento vedľajší účinok sa však dá očakávať vzhľadom na množstvo byliniek obsiahnutých v produkte. Skutočnosť, že niektorá zložka môže byť alergickou reakciou, žena nemusí vedieť ani sama seba. Preto buďte opatrní, keď začínate používať čínske gule. Niektoré ženy sú vystrašené hojným výtokom a bolesťou, ktorá je sprevádzaná priebehom liečby. Ale podľa odborníkov, bez toho, že je nemožné vyčistiť a aktualizovať telo. Toto je hlavný účel používania čínskych tampónov. Až po dôkladnom očistení tela je možné obnoviť jeho ochranné funkcie a normalizovať metabolické procesy.

Čo hovoria odborníci o používaní čínskej medicíny? Žiaľ, medzi gynekológmi neexistuje jednota. Jedna skupina kategoricky odmieta akékoľvek prostriedky tradičnej medicíny. Títo lekári veria, že bylinná liečba nemala byť povolená v našom osvietenom veku. Tvrdia, že každá choroba má svoj vlastný liečebný režim a nemali by ste ísť hľadať alternatívne metódy. Zvyčajne sú to práve títo špecialisti, ktorí odpíšu účinok používania čínskych tampónov na samo-hypnózu a nechcú ani uvažovať o tom, že liek môže zmierniť gynekologické problémy.

Ostatní gynekológovia však svojim klientom nezakazujú používať prostriedky orientálnej medicíny. Pozerajú sa na nich ako na alternatívu a nepopierajú, že trávne gule majú na ženy. Lekári hovoria, že liek z Číny skutočne pomáha zbaviť sa mnohých chorôb, vrátane neplodnosti. Gynekológovia sú prekvapení, že zaznamenávajú početné histórie svojich pacientov, ktoré nemožno nazvať inak ako zázračné uzdravenie. Preto, ak chcete kúpiť čínske tampóny, potom sa nebojte a určite si vyskúšajte tento nástroj. Možno vám to vráti radosť zo života a zdravie žien.

Čo je tento nástroj?

Zloženie čínskych bylinných tampónov zahŕňa iba prírodné zložky. Ich recept bol požičaný zo starých rukopisov. V tých dňoch ešte neexistovali žiadne stopy po moderných chemických liekoch, takže ženy používali všetko, čo im matka príroda dala veľkoryso, aby si zachovali svoje zdravie.

V zložení čínskych tampónov nájdete nasledujúce rastlinné zložky:

 • Tráva anjelky a lúčneho jadra,
 • Myrha olej a gáfor,
 • Karafiát a fialová kvetenstvo,
 • Kadidlo z živice, t
 • Ženšenový koreň,
 • Kôra z agátu a granátového jablka.

Pri výrobe čínskych tampónov sa môžu použiť aj iné rastlinné zložky, ktorých podiely sú starostlivo vyberané a vypočítavané modernými čínskymi špecialistami v oblasti medicíny. Použitie tohto gynekologického nástroja pomáha obnoviť zdravú vaginálnu mikroflóru a tiež pomáha zlepšiť celkové hormonálne hladiny.

Pri použití tamponu dochádza k úplnému zničeniu patogénnych húb a baktérií, ktoré sú často príčinou vzniku dysbiózy. Pri ošetrení tampónmi dochádza k dôkladnému čisteniu ženského reprodukčného systému pred škodlivými toxínmi a toxínmi a tiež k rýchlej regenerácii slizničných buniek pohlavných orgánov. V dôsledku toho dochádza k skorému hojeniu mikrotrhlín a ďalšiemu poškodeniu.

Tampony tiež prispievajú k znateľnej normalizácii prekrvenia panvových orgánov. Okrem toho je možné tento nástroj použiť na preventívne účely.

Možno, mnohí ľudia vedia, že narušenie hormonálneho systému môže najviac negatívne ovplyvniť vzhľad ženy. Takáto nerovnováha je často vinníkom značného poškodenia kože tváre vo forme nadmernej suchosti alebo naopak zvýšenej sekrécie lipidov. Tiež vzhľad akné, rovnako ako predčasné vrásky a vekové škvrny. Pretože čínske tampóny prispievajú k celkovej normalizácii hormonálnych hladín, mnohé ženy si po pravidelnom užívaní všimli zlepšenie vzhľadu a stavu pokožky.

Typy čínskych bylinných tampónov

Dnes sú na ruskom trhu dva druhy čínskych bylinných tampónov. Prvý typ tejto obľúbenej ženskej nápravy sa nazýva Krásny život. Ich použitie prispieva k rýchlej obnove a normalizácii menštruačného cyklu. Použitie týchto tampónov s ťažkou menštruáciou pomáha normalizovať množstvo výboja.

Tento typ bylinného tampónu pomáha liečiť také populárne ženské ochorenie ako polycystický vaječník. Okrem toho sa tampony používajú na normalizáciu mikroflóry a na liečenie zápalových procesov. Bol zaznamenaný liek na ochorenia, ako je bakteriálna vaginitída a kandidóza. Pozitívny vplyv ich používania zaznamenáva mnoho užívateľov.

Na profylaktické účely stačí použiť jeden tampón približne raz mesačne. Pri liečbe rôznych typov ženských ochorení sa používa špecifický liečebný režim. Nevýhodami tohto nástroja sú napríklad skutočnosť, že pokyny na používanie čínskych bylinných tampónov sú napísané v ich rodnom jazyku a ruská alebo aspoň anglická verzia nie je priložená. Algoritmus ich aplikácie je však celkom jednoduchý:

 • Pred použitím výrobku sa odporúča dôkladne si umyť ruky a utrieť ich uterákom.
 • Opatrne otvorte ochranný obal tampónu,
 • Vytiahnite a jemne narovnajte šnúru,
 • Vezmite si pozíciu, ktorá je vhodná pre inštaláciu tamponu
 • Opatrne umiestnite tampón do pošvy.

Ak žena trpí suchosťou slizníc pošvy, potom sa pred priamym zavedením tampónu musí uchovávať v pohári prevarenej vody. Vnútri tampónu by mali byť až tri dni. Potom by mala byť starostlivo odstránená a vyprázdnenie harmančeka odvar. Opätovné použitie tampónov je povolené len po jednom dni.

Druhý typ čínskych bylinných tampónov je Clean Point. Používajú sa ako profylaktické činidlá, ktoré zabraňujú vzniku rôznych zápalových procesov a nádorov. Často sa tiež používajú na normalizáciu mikroflóry a sliznice genitálnych orgánov. Tieto tampóny často používajú pri liečbe nasledujúcich patológií:

 • Erózia krčka maternice,
 • endometrióza,
 • Zápal vaječníkov,
 • kandidóza,
 • neplodnosť,
 • Bolestivá menštruácia.

Dôležité: pri použití tamponov v žiadnom prípade by ste nemali zabrániť požitiu patogénov.

Tieto čínske bylinné tampóny tiež neobsahujú návod na použitie v ruštine. Balík obsahuje len čínsku variáciu. Používajú sa však podobne ako v predchádzajúcom pohľade, takže by nemali existovať žiadne osobitné ťažkosti.

Farmakologické vlastnosti tampónov

Ak sa rozhodnete vyskúšať zázračné tampóny, čínski výrobcovia trvajú na ultrazvuku vnútorných pohlavných orgánov pred začiatkom liečby a na konci liečby, aby sa identifikovala problémová oblasť a potom sa dosiahol priaznivý účinok lieku na zdravie žien.

Krásny život a Clean Point sú radom vaginálnych tampónov pre ženy. Prostriedky sú hnedé a gázové, vyrobené vo forme malej guličky. Tento nástroj sa nepredáva v lekárni. Lekárska bylina je základom gynekologických nástrojov. Preto je dôležité pochopiť, ktoré aktívne zložky sú zahrnuté do tampónov a aký je mechanizmus ich pôsobenia:

 • Kushen má antipyretické vlastnosti
 • calamus draco podporuje regeneráciu poškodeného tkaniva
 • Bornei gáfor je lokálne analgetikum,
 • Kontis čínsky je účinný proti patogénom,
 • Angelica Chinese uprednostňuje normalizáciu hormonálnych hladín, inhibuje zápalový proces,
 • spermatický kmeň má antibakteriálny účinok
 • Aralia Manchu pomáha posilňovať imunitné sily tela,
 • Smilax hladký bojuje s opuchom
 • živica drakového stromu má hemostatické vlastnosti a jadro má podobný účinok v dôsledku vysokej koncentrácie vitamínu C,
 • kadidlo je aktívne proti baktériám a vírusom
 • myrha má antivírusový účinok
 • Klinček má tonizujúci účinok.

Je potrebné poznamenať, že väčšina z týchto bylín nerastú na území Ruska a nie sú používané v gynekológii.

Kedy môžu byť použité tampóny?

Ženy, ktoré testovali gynekologickú inováciu, možno rozdeliť do nasledujúcich kategórií:

 1. Tí, ktorí veria, že tento nástroj je absolútne k ničomu.
 2. Ženy, ktoré nenašli prospešné vlastnosti čínskej novosti, ale necítili negatívny vplyv počas používania vaginálnych prostriedkov.
 3. Tí, ktorí s dôverou vyhlasujú vysokú toxicitu tampónov.

Je dôležité uviesť, kedy je potrebné uplatniť čínsky prostriedok nápravy a aké diagnózy:

 1. Endometrióza.Návod na použitie naznačuje, že sliznica maternice prestáva rásť pod vplyvom liečivých bylín. Účinné látky neutralizujú zápal vnútorných pohlavných orgánov.
 2. Erózia krčka maternice. Účinné látky majú liečivé účinky.
 3. Drozd. Použitie tampónov podporuje ničenie húb podobných kvasinkám.
 4. Sexuálne prenosné choroby (STD).
 5. Zápal močového mechúra (cystitída) a uretritída.
 6. Maternice myómy. Taníny pomáhajú znižovať vylučovanie maternice.
 7. Hormonálne poruchy (nepravidelné periódy).
 8. Neplodnosť.
 9. Obnovenie elasticity vaginálnych svalov.

Funkcie aplikácie

Postup činností pri použití čínskych tampónov je takmer rovnaký ako pri použití bežných hygienických výrobkov počas menštruácie. Je vhodné zvážiť pravidlá používania čínskych prostriedkov:

 1. Povinné dôkladné umývanie rúk, aby sa zabránilo možnej infekcii zavedením tampónu.
 2. Nezabudnite, že predtým, než budete musieť uvoľniť vlákno, určené pre pohodlné vyberanie finančných prostriedkov po dátume exspirácie. Ak bol tampon správne vložený, nebude to cítiť.
 3. Ženy, ktoré trpia vaginálnou suchosťou, môžu navlhčiť liek chladnou vodou.
 4. Tampon sa odporúča nosiť 3 dni, čo spôsobuje osobitné obavy zo strany mnohých žien.

Je dôležité zvážiť existujúce komplikácie, keď je použitie tampónov kategoricky kontraindikované:

 1. Čínsky liek môže spôsobiť potrat.
 2. Účinné látky prechádzajú do materského mlieka, ktoré môže mať nepredvídateľné účinky na dieťa.
 3. Zloženie tampónov vyvoláva zvýšené krvácanie a zvýšený krvný tlak, takže obdobie menštruácie nie je najlepší čas na liečbu a pre hypertenzných pacientov je život ohrozujúci.

Je dôležité uviesť niekoľko vedľajších účinkov, pretože výrobcovia trvajú na tom, že tieto prejavy sa zdajú byť negatívne, pretože hovoríme o čistení tela pred škodlivými mikroorganizmami:

 1. Vaginálny výtok pripomínajúci kúsky papiera. Výrobcovia vysvetľujú výskyt tohto príznaku elimináciou produktov mikrobiálnej degradácie.
 2. Ťahanie bolesti v spodnej časti brucha. Výrobcovia sa domnievajú, že bolesť je spôsobená svalovými sťahmi maternice, ktorá je takto odstránená.
 3. Svrbenie tiež nie je nebezpečným príznakom, pretože signalizuje interakciu vaginálnej sliznice so zvyškami mikróbov.
 4. Šarlatové sekréty s veľkými zrazeninami sú prirodzeným procesom čistenia tela od stagnujúcej krvi. Tento proces je normálny len pre ženy trpiace myómom maternice.
 5. Porušenie menštruačného cyklu nastáva v dôsledku zvýšeného krvného obehu. Výrobcovia zabezpečujú, že v krátkom čase po ukončení liečby sa cyklus normalizuje.

Čínske tampóny je potrebné aplikovať s veľkou opatrnosťou, berúc do úvahy množstvo nežiaducich reakcií organizmu a kontraindikácií. Poraďte sa so svojím lekárom o predchádzajúcej konzultácii. Vezmite vážne cieľ tohto čínskeho zariadenia.

Pin
Send
Share
Send
Send