Hygiena

Otázka týkajúca sa mesačne :)

Pin
Send
Share
Send
Send


Najprv musíte zistiť všetky životné podmienky.

Bude na mieste odpočinku WC, ako je to v prípade vody. Územie, na ktorom je suchý šatník s teplou vodou, je najlepšou voľbou.

Mali by ste zvážiť svoju pohodu.

Vezmite si lieky proti bolesti, lieky na zmiernenie kŕče.

Mali by ste zvážiť najlepšie hygienické produkty:

1) Jednorazové vankúšiky.
Je to nepohodlné, pretože pri dlhej chôdzi trenia nohy a pokožku na genitáliách. Nedostatok správnej hygieny počas menštruácie umožní množenie patogénov.

2) Tampony.
Tampon je pre ostatných neviditeľný, nespôsobuje nepohodlie. Nedráždi pokožku. Mali by sa však meniť častejšie ako doma, čo v teréne nemusí byť pohodlné ani hygienické.

3) Menštruačný kalíšok.
Všeobecne platí, že najideálnejšia možnosť. Menštruačný kalíšok zbiera viac sekrétov ako tampón. Možnosť úniku je vylúčená. Nádoba nespôsobuje nepríjemné pocity, nemusí sa nikde vyhadzovať. Vyprázdňovanie misky každých 10-12 hodín. Po vyprázdnení vyperte aj studenou vodou, vložte ho späť.

Ekaterina Andreevna Nikitenko

Psychológ, klinický psychológ. Špecialista z webovej stránky b17.ru

Myslel som tu tiež, keď som si spomenul na čas, keď boli tesnenia veľmi drahé.

Áno, a doma je ťažké skryť celú vec. keď žiješ s MCH. o vojne a pešia turistika konečne ticho!

Áno, a doma je ťažké skryť celú vec. keď žiješ s MCH. o vojne a pešia turistika konečne ticho!

Tiež som sa pýtal na tieto otázky. Počúvam ..

Priateľ o staršej sestre povedal. Sestra v prírode išla niekde s bratrancom pozdĺž cesty. Sestra vpredu, brat-za, za ňou. Dievča ležalo. Akonáhle boli vyrobené bez lepiacej vrstvy. O niečo neskôr to cítila. Potom, už sám, sa vrátil. Použité tesnenie ležalo v blízkosti cesty. Brat jednoducho odhodil tesnenie nohou a to je všetko. Predtým sa o tom niečo veľmi netrápilo. A teraz, keď sa tesnenia stali takými bežnými hygienickými prostriedkami, ako je kefka na zuby, ľudia oboch pohlaví sa na túto tému vôbec neobťažujú, neopúšťajú cesty, ale ani ich nepochovávajú. A mesačník v dievčatách je indikátorom ich zdravia žien a veľmi ich neskrývajú. Sledoval som dievčatá, ktoré študovali so svojím synom. A jedna taká uvoľnená dáma rozmazala krv v našom dome, zatiaľ čo ja a ja sme boli na dacha. Tu som bol pobúrený! A tu sa pýtate: "Kam ísť?" Áno, nejdú kamkoľvek, hádzať tam, kde je to potrebné!

"A jedna taká uvoľnená dáma rozmazala krv v našom dome, zatiaľ čo ja a ja sme boli na dacha."
Štyridsať, čo je nočná mora!

Súvisiace témy

Keď sa vezmete do zajatia, už nepomýšľate o svojich mesačných obdobiach :)) A ak v lese a na horách .. potom možno dávajú papiere, handry, obrúsky))

"Keď sa vezmete do zajatia, už nepomýšľate o svojich mesačných obdobiach :)) A ak v lese a na horách .. je to pravdepodobne kúsky papiera, handier, obrúskov))
A prečo si so sebou neprevezmete tesnenia na výlet? Každý vie, že dievčatá majú obdobia, je prirodzené niečo skrývať?

A ak už druhýkrát sooooo veľa? Je to normálne?

a čo je lepšie?


"Keď sa vezmete do zajatia, už nepomýšľate o svojich mesačných obdobiach :)) A ak v lese a na horách .. je to pravdepodobne kúsky papiera, handier, obrúskov))
A prečo si so sebou neprevezmete tesnenia na výlet? Každý vie, že dievčatá majú obdobia, je prirodzené niečo skrývať?


a čo je lepšie?
Zdá sa mi, že ob

Neviem o zajatí a dávnych dobách, v tých časoch som nežil. Ale o kampani v našej modernej dobe vám hovorím čo. Ak je farnosť plánovaná a viete, že počas tohto obdobia začnete svoje obdobie. Potom si vezmite balenie tesnení a vlhkých obrúskov na intímnu hygienu. Vezmite si so sebou vrece na odpadky a položte použité podložky a vlhké obrúsky. Vo farnosti v lese pôjdete na záchod do kríkov, takže tam budete meniť tesnenie. A s vreckom odpadkov je jasné, že to nie je povaha odhadzovania v lese, aby sme vyhodili. A s vyzdvihnúť odpadky a hodiť na určené miesto.

Fórum: Zdravie

Novinka pre dnešok

Populárna dnes

Užívateľ stránky Woman.ru chápe a akceptuje, že nesie výhradnú zodpovednosť za všetky materiály, ktoré čiastočne alebo úplne zverejnil prostredníctvom služby Woman.ru.
Užívateľ stránky Woman.ru zaručuje, že umiestnenie materiálov, ktoré im boli predložené, neporušuje práva tretích osôb (vrátane, ale nie výlučne, autorských práv), nepoškodzuje ich česť a dôstojnosť.
Užívateľ stránky Woman.ru zasielaním materiálov má teda záujem o ich uverejnenie na stránke a vyjadruje svoj súhlas s ich ďalším používaním redaktormi stránky Woman.ru.

Použitie a dotlač tlačených materiálov na stránke woman.ru je možné len s aktívnym odkazom na zdroj.
Použitie fotografických materiálov je povolené len s písomným súhlasom správy lokality.

Umiestnenie duševného vlastníctva (fotografie, videá, literárne diela, ochranné známky atď.)
na stránkach woman.ru je povolené len osobám, ktoré majú všetky potrebné práva na takéto umiestnenie.

Copyright (c) 2016-2018 Hurst Shkulev Publishing LLC

Vydanie siete "WOMAN.RU" (Woman.RU)

Certifikát o registrácii hromadných médií EL č. FS77-65950, vydaný Federálnou službou pre dohľad v oblasti komunikácie,
Informačné technológie a masové komunikácie (Roskomnadzor) 10. júna 2016. 16+

Zakladateľ: Spoločnosť s ručením obmedzeným “Hurst Shkulev Publishing”

Čo musíte premýšľať vopred

Aby sa outdoorové aktivity počas mesiaca nestali skutočným problémom, musíte sa vopred pripraviť na nadchádzajúci výlet. Samozrejme, že musíte začať platiť s výrobkami pre osobnú hygienu - tampóny alebo podložky:

 1. Ak chcete ušetriť miesto v batohu, mali by ste si vybrať tampóny bez aplikátora, Budú ľahšie použiteľné a z nich bude malý odpad, len malý celofánový obal. Takýto hygienický nástroj vám umožní cítiť sebaisto aj v podmienkach ďaleko od civilizácie. Aby sa zabránilo úniku, môžete okrem tamponu použiť aj tesnenie.
 2. Zbierať veci, starostlivo zvážiť všetky výhody a nevýhody, musíte zbaviť sa ďalších položiek, Je to potrebné na to, aby bol ponechaný väčší priestor pre všetky hygienické výrobky.
 3. Tiež stojí za to zásobiť na malé vrecia na odpadky.
 4. Skúste použiť biologicky odbúrateľné vrecká, vankúšiky a tampóny - Pomôže to vrhať okolitú prírodu. Prírodné produkty tiež nemenia vaginálne prostredie, ktoré zabráni toxickému šoku alebo vzniku infekcie.

Medzi najpotrebnejšie veci zozbierané pre kampaň počas menštruačného obdobia, by mali byť náhradné súpravy bielizne, takže môžete kedykoľvek zmeniť staré bielizeň na čerstvé. Je lepšie umiestniť osobné hygienické výrobky a spodnú bielizeň na iné veci, aby ste nemuseli obísť celý batoh hľadajúci tampon.

Vhodné hygienické výrobky

Pre intímnu hygienu (okrem tampónov alebo vankúšikov) je potrebné pripraviť:

 1. Vlhké obrúsky - Toto je najjednoduchšie a najlogickejšie riešenie, keď v blízkosti nie je žiadna nádrž. Ale aby boli dosť pre celú cestu, budete musieť zásobiť na veľkom balíku, ktorý bude batoh oveľa ťažšie. Servítky sú užitočné v dvoch typoch: antibakteriálne a obyčajné, môžete si kúpiť deti, sú hypoalergénne a nespôsobujú podráždenie, čo umožňuje ich použitie na intímnu hygienu počas menštruácie.
 2. Opätovne použiteľné podložky Husté a mäkké použitie dobre v noci. Medzi mínusmi: ak nie je miesto na umývanie, budete ho musieť odhodiť alebo niesť so sebou.
 3. Jednorazové vankúšiky. Ich veľkou nevýhodou je, že pri dlhodobej chôdzi sa trenia pokožkou a v horúčave sa môžu stať dodatočným zdrojom reprodukcie baktérií.
 4. Menštruačná misa výlet alebo výlet je jednou z najideálnejších možností. Nástroj je silikónová nádoba v tvare zvonu. Je umiestnená vo vnútri vagíny a jej steny sa jemne prilepia na tkanivá a nedovoľujú vytekať sekréty. Odstraňuje sa pre úzku časť, ktorá zostáva vonku. Vzhľadom k tomu, menštruačný obsah vyplniť pohár, to jednoducho musí byť vyčistené a môže byť znovu použité. Zvyčajne, s priemerným množstvom mesačne až do 10 hodín používania.

Čo robiť, ak so sebou nemáte žiadne špeciálne hygienické výrobky

Moderné hygienické výrobky sa stali nevyhnutným atribútom v období menštruácie, bez akýchkoľvek tampónov alebo vankúšikov, si každá žena jednoducho nedokáže predstaviť svoju existenciu. Sú však situácie, keď nie ste pripravení a tu musíte improvizovať:

 1. Pre položenie v kampani, keď mesačne začal úplne neočakávane, improvizované prostriedky - každá čistá tkanina bude prístup. Musí byť zložená v niekoľkých vrstvách a použitá ako tesnenie. A ak do stredu pridáte nejakú vodotesnú vrstvu, napríklad celofán, potom takýto samoobslužný hygienický produkt spoľahlivo udrží výtok. To nie je najlepšia voľba pre turistiku, ako domáce podšívka sa presunie na stranu a trieť. To môže byť upevnený s malým kolíkom, potom sa bude držať presne.
 2. Ak náhle tkanina nie je príliš veľa a ani na niekoľko vankúšikov, môžete si vyrobiť tampon. K tomu je potrebné vziať tenkú tkaninu pás alebo obväz a otočiť s valčekom, takže dlhý tip, s ktorým bude ľahké odstrániť tampon.
 3. Môže byť tiež použitý ako tampón. špongia na umývanie tela - obdĺžnik s dĺžkou 5-7 a šírkou 3-4 cm je z neho jednoducho vyrezaný.
 4. Ako prispôsobený nástroj sa hodí: vreckovka, obrúsky, obväzy a bavlnaako poslednú možnosť, môžete použiť toaletný papier.

Hlavnou podmienkou je samozrejme čistota použitých prostriedkov.

Ako sa vyrovnať s nepohodlie v túre v týchto dňoch

Aby sa necítili nepríjemnosti spôsobené nástupom menštruácie, je potrebné dodržiavať jednoduché pravidlá:

 1. Uistite sa, že ísť na lekárničku lieky proti bolesti, Pomôžu prekonať ťahovú bolesť brucha a dolnej časti chrbta, ako aj zmierniť kŕče. Je potrebné presne vypočítať dávkovanie, aby nový záchvat bolesti nebol prekvapený.
 2. nasledovať vodná bilanciapretože nedostatok tekutiny bude len silnejší. Užívanie liekov tiež vyžaduje, aby ste pili viac vody - to pomôže vyhnúť sa zažívacím ťažkostiam.
 3. Ak je to možné, na zmiernenie nepohodlia, ktoré musíte pripojiť k dolnej časti chrbta fľašu s teplou vodou alebo uterák máčaný v horúcej vode, Takýto obklad pomôže trochu uvoľniť svaly a spôsobiť úľavu.
 4. Nosenie počas mesiaca tmavé nohavice - čierna, hnedá alebo fialová. Ak náhle tesnenie nezvládne a únik nevyteká, potom budú bez povšimnutia. Okrem toho sa ľahko umývajú.
 5. Vždy je potrebné pripomenúť, že fyzická námaha počas túry môže vyvolať predčasný začiatok menštruácie, preto je potrebné vopred sa pripraviť a mať vždy k dispozícii osobné hygienické výrobky.

Ak ste museli čeliť neočakávanému začiatku kritických dní, môžete sa opýtať niekoho z dievčat, ktoré si zobrali tampony alebo podložky.

záver

Samozrejme, že kritické dni nie sú vždy hladké a často spôsobujú rôzne ochorenia, ale to nie je dôvod na opustenie outdoorových aktivít, turistiky alebo turistiky. Aby nedošlo k zachyteniu menštruácie prekvapením, je potrebné dôkladne sa pripraviť a vziať so sebou všetko, čo potrebujete: intímnu hygienu, lieky proti bolesti a čisté prádlo.

Čo by malo myslieť

Najprv musíte zistiť všetky životné podmienky. Výlety sú rôzne. Bude na mieste odpočinku WC, ako je to v prípade vody. Koniec koncov, tam sú miesta, kde turisti v procese turistiky zastaviť na noc. Územie, na ktorom je suchý šatník s teplou vodou, je najlepšou voľbou. Ak budete musieť stráviť noc, kde to dopadne, situácia je horšia. Bude potrebné zahriať trochu vody na ohni, odísť do dôchodku, vykonať postup umývania pod šírym nebom.

Mali by ste zvážiť svoju pohodu. Vezmite si lieky proti bolesti, lieky na zmiernenie kŕče. Ak začnete mesačne hojne s poškodením zdravia, aktívny odpočinok bude musieť zastaviť, vrátiť sa domov čo najskôr alebo požiadať o pomoc v najbližšej lekárni.

Čo si vybrať

Mali by ste zvážiť najlepšiu možnosť hygienických prostriedkov, ak mesačný pokles v čase aktívneho odpočinku, výlety do prírody.

 • Opätovne použiteľné podložky, Voľba okamžite zmizne bez ohľadu na to, či sú vytvorené alebo zakúpené. Pretože by sa mali často meniť, umyte si v ten istý deň. Pre túto kampaň nie sú žiadne podmienky. Je možné, že tok, ktorý sa dostane do nepríjemnej polohy.
 • Jednorazové vankúšiky, Je to nepohodlné, pretože pri dlhej chôdzi trenia nohy a pokožku na genitáliách. Nedostatok správnej hygieny počas menštruácie umožní množenie patogénov. Ak nie sú vhodné všetky ostatné typy hygienických výrobkov, postupujte nasledovne. Počas dňa sa snažia tesnenie často meniť. Používa sa na hodenie do koša pri každej príležitosti, pred zabalením do plastových tašiek. Vo večerných hodinách vykonajte postup prania.

 • tampóny, Ako hygienické pre menštruáciu budú pohodlnejšie podložky. Tampon je pre ostatných neviditeľný, nespôsobuje nepohodlie. Nedráždi pokožku. Mali by sa však meniť častejšie ako doma. Je tiež vhodnejšie skladovať použitý tampón, nezaberá veľa miesta v kabelke. Pohodlné jazdiť.
 • Menštruačný kalich. Všeobecne platí, že najideálnejšia možnosť. Menštruačný kalíšok zbiera viac sekrétov ako tampón. Možnosť úniku je vylúčená. Nádoba nespôsobuje nepríjemné pocity, nemusí sa nikde vyhadzovať. Po vyprázdnení vyperte aj studenou vodou, vložte ho späť.

Ak je mesačne v kampani, na výlet na piknik, potom môžete použiť akékoľvek známe hygienické prostriedky.

Mesačne začal v kampani nečakane - ako byť

Tesnenia môžu slúžiť ako uteráky, bavlna s obväzom, gáza. Z špongie môžete nakrájať kúsok veľkosti tampónu, použiť na tento účel. Ale pri najbližšej príležitosti musíte zakúpiť kompletný hygienický produkt. Vzhľadom k tomu, že bude po ruke veľa takýchto materiálov, nikde sa nevymažú a nevyschnú.

Bolesť môže byť odstránená fľašou teplej vody. Je umiestnený pred spaním na bruchu. Takže svaly sa uvoľňujú rýchlejšie, bolesť sa upokojuje.

Obdobia začali neočakávane, môžete sa ľahko opýtať na dostupnosť hygienických výrobkov pre dievčatá. Možno, že niekto má aj túto situáciu, alebo dievčatá len vzali ich tampóny s nimi, podložky.

Pin
Send
Share
Send
Send