Hygiena

Tampony s medom v gynekológii: recenzie lekárov

Pin
Send
Share
Send
Send


Ktorá žena by nechcela zabudnúť na gynekologické problémy a udržať si zdravie v dobrom stave? Na tieto účely sú často vhodné rôzne prostriedky tradičnej medicíny, ktoré sľubujú vynikajúcu prevenciu a dokonca vyliečili z chorôb.

Efektívne sú považované za tampóny s medom v gynekológii, ktorých recenzie sú väčšinou pozitívne. Mnohé ženy si všimnú vysokú účinnosť týchto nástrojov a hovoria, že dokonca pomáhajú pri počatí dieťaťa. Ako je to pravda? Je potrebné podrobnejšie študovať vplyv medových tampónov na telo.

Kedy sa používajú medové tampóny?

Takýto koncept ako „tampón s medom“ sa zdá byť pre mnohých niečím neobvyklým. V skutočnosti sa včelí produkt používa v mnohých oblastiach tradičnej medicíny. Jeho užitočné vlastnosti sú veľmi vysoké, ako o tom vedeli naše prababičky.

Časom sme zabudli na prospešné vlastnosti medu. A márne, pretože obsahuje najvyššiu koncentráciu vitamínov, stopových prvkov a biologicky aktívnych látok. Predtým cvičil douching s pomocou medu, a nie bez dôvodu. Koniec koncov, to boli tieto postupy, ktoré pomohli udržať reprodukčný systém v poriadku.

Podľa posudkov žien sa tampóny s medom používajú na zápalové ochorenia, v prítomnosti infekcií alebo silného výtoku. Pacienti hovoria o zázračných účinkoch na reprodukčný systém pomocou ľudových prostriedkov, ktoré dokonca pomáhajú pri počatí dieťaťa.

Tieto nástroje sú účinné v týchto prípadoch:

 • v prípade erózie krčka maternice: podľa pacientov medové tampóny zmierňujú bolesť a vedú k vzniku genitálneho systému v tóne,
 • v prítomnosti rôznych vnútorných zápalov,
 • počas porúch klimatického typu,
 • na liečbu kandidózy,
 • v prítomnosti metritídy, kolpitídy, parametritídy, adnexitídy,
 • na liečbu neplodnosti: podľa žien pomohli medové tampóny mnohým otehotnieť.

Najčastejšie sa používajú tieto lieky počas neplodnosti. Stávajú sa dobrou alternatívou k medu a sú predpísané v kombinácii s inými liekmi.

Čo je používanie medových tampónov

Medové tampony sa veľmi často používajú v gynekológii a sú účinné, čo dokazujú recenzie pacientov. To nie je prekvapujúce, pretože takéto fondy sa skladajú z množstva užitočných stopových prvkov.

Tak prečo sú medové tampony také užitočné a prečo je o nich veľa dobrých recenzií?

Tieto fondy sú netradičné metódy na odstránenie mnohých problémov žien. O medových lotionoch, strechách známych pred mnohými desaťročiami a teraz sa tieto znalosti vracajú. Koniec koncov, tradičné metódy liečby môžu skutočne ľahko odstrániť zápal, odstrániť mikroflóru a mať na ňu priaznivý vplyv.

Všeobecne platí, že ženy hovoria pozitívne tampony a vyskúšajú ich nielen na prevenciu chorôb, ale aj na liečbu. Prečo sa to deje? Med je bohatý na vitamíny a mikroelementy, dobre sa vstrebáva do kože alebo slizníc, čo ho pozitívne ovplyvňuje. Je to veľký prírodný liek, ktorý obsahuje vitamíny, železo, kyselinu listovú, tráviace enzýmy, horčík, zinok a ďalšie.

Med má regeneračné vlastnosti na koži a slizniciach, bojuje s baktériami, ktoré vyvolávajú hnisavé procesy, účinne odstraňuje patogény typu týfusu a dyzentérie.

Použitie tampónov pomáha normalizovať menštruačný cyklus, zmierňuje stav počas menopauzy a dokonca zmierňuje zápal. Pitie lyžice tohto nástroja v dopoludňajších hodinách môže zmierniť záchvaty toxikózy počas tehotenstva.

kontraindikácie

Nie všetky ženy môžu používať med. Napriek svojej užitočnosti je veľmi alergická a môže dokonca spôsobiť šok. Preto je používanie tamponov možné len vtedy, ak pacient nie je na tento produkt alergický.

Individuálna neznášanlivosť medu je pomerne bežná koncepcia. Ak chcete pochopiť, či je, musíte najprv vykonať malý test. Môžete položiť kvapku produktu na ruku a pozrieť sa na reakciu. Akékoľvek pálenie alebo svrbenie by malo varovať.

Podobnú liečbu je potrebné odmietnuť v prípadoch, keď sú pozorované nasledujúce príznaky.

 • Alergické reakcie.
 • Dysbacteriosis.
 • Opuch, pálenie alebo svrbenie.
 • Zvýšený zápal.

Ako vidíte, takýto prírodný a veľmi užitočný produkt nie je vhodný pre každého. To je pochopiteľné, pretože veľká koncentrácia stopových prvkov a vitamínov môže spôsobiť negatívne reakcie v tele. Preto by ste mali počúvať sami a prestať používať medové výrobky s alergiami alebo idiosynkráziami.

Ako si vyrobiť med tampon urobiť sám

Takéto liečivé prírodné liečivá môžu byť vykonané nezávisle. Na to potrebujete nasledujúce komponenty:

 • sterilné gázové a bavlnené guľôčky alebo hotové tampóny akejkoľvek značky, t
 • pohár tekutého prírodného medu (nie kandizovaný),
 • klystír alebo sprcha.

Pred zhotovením a vložením tamponu by si žena mala umývať ruky alebo nosiť sterilné rukavice. Pre každý postup sa používa nový tampón, ktorý musí byť čistý.

Takéto prostriedky tradičnej medicíny sa môžu vykonávať dvoma hlavnými spôsobmi:

 1. Používa sa sterilný obväz, ktorý zabalí bavlnené alebo hotové tampóny. Potom sa navlhčí v medovom roztoku (časť medu sa rozpustí v dvoch častiach vody). Nástroj sa vstrekne hlboko do pošvy a ráno sa musí odstrániť. Postup sa opakuje počas 10-14 dní.
 2. Tampon je rozmazaný medom, ktorý naň kladie lyžičku. Potom sa vloží do vagíny 3-4 hodiny, nie viac. Liečba sa opakuje približne dva týždne.

Takéto liečby sú účinné pri zápale, erózii, neplodnosti a iných gynekologických problémoch. V tomto prípade sa odporúča očistiť vagínu pred zákrokom uskutočnením injekčnej striekačky s roztokom sódy alebo harmančeka.

Účinok tamponov je už viditeľný v deň 5-6 po začiatku používania. Počas liečby sa často pozorujú nahnedlé sekréty, takže by sa mali použiť podložky.

Na dosiahnutie tohto efektu by ste mali používať iba prírodné odrody medu:

Nakupuje sa v lekárňach alebo priamo v včelínach mimo mesta. Môžete miešať aloe, propolis, cibuľu s medom. Vďaka týmto komponentom sa činnosť nástroja stáva efektívnejšou.

Názory gynekológov

Môžete naozaj dôverovať medu produkty? Mnohí pacienti si uvedomujú svoj vysoký účinok, ale iní hovoria o negatívnych skúsenostiach. S nejednoznačnosťou posudkov o používaní tampónov s medom v gynekológii môže povedať len lekár.

Podľa odborníkov nemusia byť tampóny vhodné pre každého pacienta. Nie je možné jasne zaručiť dobrý účinok z používania medu, pretože pôsobí na každú osobu inak. Odborníci so skúsenosťami hovoria, že tampóny by sa mali používať na liečbu zápalu a odstraňovanie popôrodných komplikácií. Ale opäť - najlepšie je aplikovať ich v kombinácii s inými liekmi a pod dohľadom špecialistu.

Účinnosť medu je dokázaná mnohými. Existuje však mnoho kontraindikácií, ktoré treba vziať do úvahy. Preto pred použitím takýchto lekárskych tampónov by ste sa mali vždy poradiť s gynekológom. Pacient musí tiež pamätať na to, že používanie tampónov nechráni pred akoukoľvek chorobou a nie je vhodné pre každého. Ak sa vyskytnú nejaké nepríjemné pocity, určite by ste sa mali poradiť so svojím lekárom a odmietnuť túto možnosť liečby.

Súvisiace témy


Posledný cyklus robil 10 dní pred ovulami, príšery prišli *****, dúfam v ďalší cyklus, urobím to znova.

Ahoj holky, budem tiež robiť tampony s medom, AI nepomohlo, raz sa vydali s letom sódovky, vyskúšali medové tampóny a v tomto cykle sa sýtili sódou, nebolo jedno tehotenstvo, normálne hormóny, nasledovala ultrazvuková ovulácia - to sa deje, Spermogromma mali sme vynikajúcu hyperpláziu. Umyte sa, mám 34 rokov. Dievčatá, chápem, aké je to ťažké. apathetically, nič sa nepáči čestne, tak chcem moje dieťa (((((((((Budem sa snažiť med liečby, budem odhlásiť, plus záhradné sprcha. Dievčatá písať výsledky, svedectvo, nádej zomrie, poďme sa navzájom podporovať)))

Tampony začali robiť, nie sú tam žiadne príjemné pocity, výtok, teplo, až kým nič neťahá do spodnej časti brucha. Robím aloe s medom, používam hotové tampony, dobre sa pred použitím používajú, gázové tampony pre mňa vyzerali strašne nepohodlne.

Dobré popoludnie Dievčatá, ktoré napísali vyššie, niekto pomohol?


Dobré popoludnie Dievčatá, ktoré napísali vyššie, niekto pomohol?

po dlhú dobu nebolo tehotenstvo. Lekári ma k neplodnosti, babička mi poradil, aby sa do vagíny (hlbšie) med + propolis (zmraziť a trieť propolis) všetko úhľadne vo vodnom kúpeli zahriať až do uniformy, chladné a pridať trochu viac medu, mix. v noci dajte tampony ponoriť do tejto zmesi. Odložila 10 tamponov a otehotnela. porodila dcéru.

Tiež som pil vitamín ***** a trávu boron maternice s medom.

Je zaujímavé. Od nasledujúceho mesiaca sa budem snažiť, neskôr napíšem.

Po dvoch IVF, druhý bol potrat. Urobil som tampony s medom (2 hodiny), aby som vyliečil + vypil šalviu a borovicu lesnú maternicu 20 minút pred jedlom. Po 4 mesiacoch prišlo tehotenstvo, samo. Nebol chránený, pretože to nebolo ani v myšlienkach. Tento recept mi ​​povedal priateľ, ktorý po ňom otehotnela a jej babička jej ju podala. Koniec koncov, predtým, než to bol prvý liek na problémy žien.

Urobil som to: Ihneď po menštruačnom období (nejaký med + propolis, propolis by mal byť zmrazený, rozotretý a rozpustený vo vodnom kúpeli) potom zmiešaný s medom, ktorý nezohrieval a ponoril domáce tampony do tejto zmesi celú noc. Pre-dať čistiaci klystír do konečníka a potom trochu dusená nechtíka (a nechať roztok nechtíka zostať v konečníku) tiež videl borovicový les a vitamín E - celá liečba trvala 10 dní, otehotneli okamžite po liečbe, dcéra rastie)), a tak dať neplodnosť , 12 rokov nebolo tehotenstvo. P.S.Propolis sa rozpúšťa v mede vo vodnom kúpeli, ale je to zlé - trpezlivosť, nespí so svojím manželom počas liečby. Veľa šťastia všetkým!


Po dvoch IVF, druhý bol potrat. Urobil som tampony s medom (2 hodiny), aby som vyliečil + vypil šalviu a borovicu lesnú maternicu 20 minút pred jedlom. Po 4 mesiacoch prišlo tehotenstvo, samo. Nebol chránený, pretože to nebolo ani v myšlienkach. Tento recept mi ​​povedal priateľ, ktorý po ňom otehotnela a jej babička jej ju podala. Koniec koncov, predtým, než to bol prvý liek na problémy žien.


Urobil som to: Ihneď po menštruačnom období (nejaký med + propolis, propolis by mal byť zmrazený, rozotretý a rozpustený vo vodnom kúpeli) potom zmiešaný s medom, ktorý nezohrieval a ponoril domáce tampony do tejto zmesi celú noc. Pre-dať čistiaci klystír do konečníka a potom trochu dusená nechtíka (a nechať roztok nechtíka zostať v konečníku) tiež videl borovicový les a vitamín E - celá liečba trvala 10 dní, otehotneli okamžite po liečbe, dcéra rastie)), a tak dať neplodnosť , 12 rokov nebolo tehotenstvo. P.S.Propolis sa rozpúšťa v mede vo vodnom kúpeli, ale je to zlé - trpezlivosť, nespí so svojím manželom počas liečby. Veľa šťastia všetkým!


Tiež som pil vitamín ***** a trávu boron maternice s medom.


Je zaujímavé. Od nasledujúceho mesiaca sa budem snažiť, neskôr napíšem.

Urobil som to: Ihneď po menštruačnom období (nejaký med + propolis, propolis by mal byť zmrazený, rozotretý a rozpustený vo vodnom kúpeli) potom zmiešaný s medom, ktorý nezohrieval a ponoril domáce tampony do tejto zmesi celú noc. Pre-dať čistiaci klystír do konečníka a potom trochu dusená nechtíka (a nechať roztok nechtíka zostať v konečníku) tiež videl borovicový les a vitamín E - celá liečba trvala 10 dní, otehotneli okamžite po liečbe, dcéra rastie)), a tak dať neplodnosť , 12 rokov nebolo tehotenstvo. P.S.Propolis sa rozpúšťa v mede vo vodnom kúpeli, ale je to zlé - trpezlivosť, nespí so svojím manželom počas liečby. Veľa šťastia všetkým!

Oh, ja som pokazil, ale stále)

Mám polyvestosis oboch vaječníkov, môj manžel naozaj chce dieťa, povedz mi, je to stojí za to vyskúšať tampony?

Nemôžem otehotnieť 5 rokov. Včera sa tam tampónom radili prvýkrát, keď som si dal med s medom, bolesť žalúdka a bolesť na pravej strane, vytiahnutý za dve hodiny, nemohol spať. Je to normálne? Vedel, že niekto pred alebo po tampóne strká?

Aj tieto tampóny, nemôžem otehotnieť 6 rokov. Dnes bude siedmy tampon. Budem písať budúci mesiac o výsledkoch.

Vitajte! Robím med a aloe tampóny v noci, ráno som si to s krvou, je to normálne? Povedz mi to!

Tiež som tiež v deň 8 ste smrad, je to normálne, alebo by to malo byť zastavené? Teraz mám ovuláciu navyše

Taktiež som liečený tampónmi s medom, môžem pomôcť, mám funkčnú cysty, hormóny, ako dúfam, že normálne pomôže

Tiež mi poradili, robím obyčajný tampón v mede a to každý deň 4 hodiny! Skutočne dúfam, že zázrak, pretože lekári sú už unavení, majú jednu vec za druhou!


Čítal som fórum Skulno s receptami, ktoré som hľadal niečo nové, náhodou som nahliadol, odpoviem na niekoľko, ak po tamponoch budú rôzne veci, hlien, sukrovity a tak ďalej. Nebojte sa ho vyčistiť. Ak sa počas tamponov niečo začne zraniť, je to tiež normálne - znamenie, že liečba začala. Prichádza jar, jarný koreň lúčky lesnej (zemiakovej), ktorý je na vodke (100 g na 1 liter) lieči neplodnosť spôsobenú hormonálnymi prípravkami a množstvom ďalších chorôb. Pivoňka koreň v tinktúre, buret, yarutku pole, plantain - Radšej by som piť na liečbu zápalu v tinktúrach lepšie. Potom semeno jabĺčka, sibírskej prameňa, červenej kefy, šalvie, fialovej purpurovej, Astragalus maltolistus a ľavého lístkového gaštanu pomáha otehotnieť. Najlepšia vec je Pallas Euphorbia. Veľa šťastia

Niekto tu pomohol aloeh tampónom s medom otehotnieť?

Po dvoch IVF, druhý bol potrat. Urobil som tampony s medom (2 hodiny), aby som vyliečil + vypil šalviu a borovicu lesnú maternicu 20 minút pred jedlom. Po 4 mesiacoch prišlo tehotenstvo, samo. Nebol chránený, pretože to nebolo ani v myšlienkach. Tento recept mi ​​povedal priateľ, ktorý po ňom otehotnela, podal jej babičku. Koniec koncov, predtým, než to bol prvý liek na problémy žien.

Po dvoch IVF, druhý bol potrat. Urobil som tampony s medom (2 hodiny), aby som vyliečil + vypil šalviu a borovicu lesnú maternicu 20 minút pred jedlom. Po 4 mesiacoch prišlo tehotenstvo, samo. Nebol chránený, pretože to nebolo ani v myšlienkach. Tento recept mi ​​povedal priateľ, ktorý po ňom otehotnela a jej babička jej ju podala. Koniec koncov, predtým, než to bol prvý liek na problémy žien.

Niekto tu pomohol aloeh tampónom s medom otehotnieť?

Nerobil nikto tampon, ale jednoducho v striekačke aloe s medom a všetkým tam? Aký vplyv? Prvýkrát po tomto postupe to bolo, ako by voda vyšla bez zápachu, dnes som si dal druhý deň

veľmi dobrý liek na zápal.

Kde to kúpiť, to je dôvod. Mám 3. a 1. potrat. sú 2 chlapci, naozaj chcú dieťa))

Nemôžete, ak drozd a alergie na med.

dievčatá hovoria, že to nie je nebezpečné pri všetkých takýchto postupoch, keď je tehotenstvo

No, ste tak negramotní?

Dievčatá, nemyslím si, že jedno pi môže byť veľmi odlišné od toho druhého, mám z týchto tamponov drozdovú mršinu a tam je drozd.

A prečo medové tampóny s drozdom.

Fórum: Zdravie

Novinka pre dnešok

Populárna dnes

Užívateľ stránky Woman.ru chápe a akceptuje, že nesie výhradnú zodpovednosť za všetky materiály, ktoré čiastočne alebo úplne zverejnil prostredníctvom služby Woman.ru.
Užívateľ stránky Woman.ru zaručuje, že umiestnenie materiálov, ktoré im boli predložené, neporušuje práva tretích strán (vrátane, ale nie výlučne, autorských práv), nepoškodzuje ich česť a dôstojnosť.
Užívateľ stránky Woman.ru zasielaním materiálov má teda záujem o ich zverejnenie na stránke a vyjadruje svoj súhlas s ich ďalším používaním redaktormi stránky Woman.ru.

Použitie a dotlač tlačených materiálov na stránke woman.ru je možné len s aktívnym odkazom na zdroj.
Použitie fotografických materiálov je povolené len s písomným súhlasom správy lokality.

Umiestnenie duševného vlastníctva (fotografie, videá, literárne diela, ochranné známky atď.)
na stránkach woman.ru je povolené len osobám, ktoré majú všetky potrebné práva na takéto umiestnenie.

Copyright (c) 2016-2018 Hurst Shkulev Publishing LLC

Vydanie siete "WOMAN.RU" (Woman.RU)

Certifikát o registrácii hromadných médií EL č. FS77-65950, vydaný Federálnou službou pre dohľad v oblasti komunikácie,
Informačné technológie a masové komunikácie (Roskomnadzor) 10. júna 2016. 16+

Zakladateľ: Spoločnosť s ručením obmedzeným “Hurst Shkulev Publishing”

Proti zápalu maternice

Lokálna aplikácia medu pomáha proti zápalu. K tomu je potrebné zabaliť malé množstvo tohto výrobku s gázou a potom ho vložiť do vagíny až 4 hodiny.

Je lepšie používať med s vodou (30% roztok). Priebeh liečby je dva týždne, účinné sú aj recepty s aloe v gynekológii pre zápalové procesy.

Liečba endometriózy

Veľmi dôležitou vlastnosťou, ktorú je potrebné mať na pamäti, je, že pri liečbe gynekologických ochorení medom je potrebné používať iba medovky, citrón alebo med. Sú to tieto typy, ktoré nedráždia steny vagíny.

Je potrebné monitorovať kvalitu produktu, je potrebné kupovať kvalitné a prednostne priamo z včelín. Tiež nemusíte vopred zbierať všetko, čo potrebujete, je lepšie používať čerstvé, čerstvo pripravené materiály.

Použitie liekoviek s aloe extraktom

V ľudovej medicíne je tento nástroj považovaný za všeliek na všetky choroby. Tradičná medicína však nepopiera svoj terapeutický účinok.

Lekári často predpisujú tento liek na prevenciu chrípkových a akútnych respiračných vírusových infekcií a jeho liečivé vlastnosti sa používajú v oftalmológii, pulmonológii, otolaryngológii, reumatológii, imunológii, gynekológii, dermatológii a kozmetológii.

Vaginálne zavedenie medových tampónov v každom z nich môže byť sprevádzané použitím lieku v potravinách. Tým sa zvýši účinnosť liečby. Koniec koncov, väčšina gynekologických ochorení sa vyznačuje poruchou, zlou náladou a chuťou, bolesť, s ktorou sa med úspešne vyrovná.

Medová terapia

Medové tampóny v gynekológii sa pripravujú na základe určitej odrody tohto včelárskeho produktu. Vhodné na takéto účely:

Je celkom zrejmé, že tento spôsob liečby je kontraindikovaný pre tých, ktorí sú alergickí na niektorú zo zložiek, jeho individuálnu neznášanlivosť.

Okrem toho by ste nemali používať tento spôsob liečby a ženy trpiace vaginálnou suchosťou. Predpokladá sa, že v niektorých prípadoch môžu medové tampóny spôsobiť vaginálnu dysbiózu.

Nižšie sú reálne recenzie žien, ktoré podstúpili liečbu touto metódou a zbavili sa choroby.

Pri liečbe medom sa neodporúča užívať hotové výrobky určené na použitie počas menštruácie.

Ak chcete vyrobiť tampon s medom sám, stačí mať sterilnú gázu alebo obväz a med priamo. Urobiť gynekologické tampóny dvoma spôsobmi:

 1. Sterilný obväz alebo gáza v medovom roztoku,
 2. Zabaliť med do obväzu alebo tenká a pevne otočiť.

Výrobok nie je možné pripraviť vopred, je lepšie použiť nástroj pripravený priamo pred úvodom.

Ako urobiť tampon pre gynekológiu závisí od ochorenia a stupňa jeho zložitosti.

Tampons proti drozdu

Je veľmi ťažké sa zbaviť huby v pošve, a to aj pomocou tradičného liečebného komplexu. Navyše, väčšina liekov má vedľajšie účinky.

Alkalické prostredie je extrémne nepríjemné pre patogén drozdu. Použitie medu je vhodné na boj proti kvasinkovým hubám. Včelí výrobok prispieva k dekontaminácii, zlepšuje mikroflóru, zmierňuje svrbenie a opuch a bude mať upokojujúci účinok.

Na ošetrenie je kúsok gázy nasiaknutý zmesou medu a odvarom kvetov žeruchy v pomere 1: 1. Pre bujón sa 10 g rastliny umiestni do 100 g vody, varí sa 10 minút a potom sa prefiltruje.

Je lepšie ponechať prostriedky na celú noc. Podľa posudkov žien, ktoré uplatnili túto možnosť liečby, zlepšenie prichádza po 3 zasadnutiach.

Existujú úplne odlišné názory na liečbu gynekologických ochorení medu. Môžete nájsť ako nadšené a ostro negatívne hodnotenie.

Niekto si všimne alergickú reakciu a podráždenie na zapálenej sliznici. Ženy, ktoré boli liečené, pomohli zbaviť sa nepríjemných chorôb alebo počať dieťa, hovoria o tejto metóde len z pozitívneho hľadiska.

Výsledky liečby pre každého pacienta sa môžu líšiť. Pred použitím akéhokoľvek spôsobu liečby je potrebné poradiť sa s odborníkmi, ktorí si v každom konkrétnom prípade budú môcť vybrať vhodnú možnosť liečby.

Aloe proti vaginitíde

Činidlá na liečbu zápalu genitálií:

 • aloe roztok (aloe šťava, kurkuma a voda),
 • medová tinktúra s aloe (aloe šťava, bylinky, med a vodka).

Ženský reprodukčný systém je často vystavený všetkým druhom chorôb, ktoré môžu viesť k strate plodnosti. Z tohto dôvodu je potrebné okamžite liečiť všetky gynekologické ochorenia. Aloe šťava sa už dlho používa pri liečbe zápalu pošvy.

Medové tampony v gynekológii sa používajú na liečbu rôznych ochorení. Konečný výsledok závisí od správneho použitia lieku, pretože každé ochorenie vyžaduje individuálny prístup. Preto sa pred liečbou odporúča konzultovať s lekárom.

Zápal maternice

Ženy veľmi často nevenujú pozornosť ťahom v dolnej časti brucha. A márne. Symptómom zápalového procesu môže byť nepohodlie počas menštruácie, po potrate alebo podchladení:

 • endometritída,
 • endometritída,
 • perimetrity,
 • endocervicitis.

Ošetrenie v tomto prípade sa vykonáva s čistým medom. Tampon je nasiaknutý tekutým nektárom a vstreknutý do vagíny po dobu 5 hodín. Procedúry sa vykonávajú každý druhý deň a striedajú sa s injekčnou injekčnou propolisovou tinktúrou. Terapeutický kurz je najmenej 2 týždne.

Získanie huby je veľmi ťažké. Dokonca aj lieky nie vždy prinášajú dlho očakávanú úľavu. Dlhodobé užívanie liekov naviac vyvoláva množstvo vedľajších účinkov.

Varovanie. Kvetinový nektár pomôže vyriešiť problém, pretože má zásadité prostredie a má škodlivý vplyv na spóry.

Na ošetrenie drozdu medovým tampónom zavedeným do genitálií po hygienických postupoch počas 12 hodín alebo cez noc.

endometrióza

Pre patológiu je charakteristická abnormálna proliferácia epitelových tkanív, často presahujúca hranice maternice. Ochorenie je nebezpečné zlyhanie cyklu, hojná menštruácia a v dôsledku toho ohrozujúca neplodnosť.

Použitie tampónov zabráni nadmernému rastu tkaniva, vyčistí maternicu a pomôže obnoviť epitel. Na ošetrenie sa tekutý med zriedi vodou a nasiakne handričkou. Terapeutický nástroj sa umiestni do vagíny cez noc a ráno sa dopije s liečivými bylinkami.

Je známe, že med má anestetikum a dobrý regeneračný účinok. Tieto vlastnosti nektáru sú veľmi dôležité v boji proti erózii. Na liečbu patológie sa pripraví infúzia 2 dielov nektáru a 1 diel prevarenej vody. Tampon sa ponorí do teplého roztoku a umiestni sa do genitálií 10 hodín.

Pre väčšiu účinnosť je sladká terapia doplnená o harmančekové douching a požitie čajových byliniek ivan.

Med pre neplodnosť

Lekárska prax ukazuje, že príčinou neplodnosti v 80% prípadov sú zápalové ochorenia - prenášané alebo vyskytujúce sa v chronickej forme. Medové tampony môžu eliminovať patologický proces, obnoviť sliznicu, normalizovať mesačný cyklus a hormóny.

Neplodnosť je liečená hrubým, ale nie kandizovaným nektárom. Procedúry sa vykonávajú denne po dobu 3 týždňov, potom absolvujú sedemdňovú prestávku a pokračujú v reláciách. Takéto mesačné kurzy sa opakujú 4-6-krát, až kým sa neobjaví trvalé zotavenie alebo tehotenstvo.

Napriek obrovským výhodám pre telo sa medové tampóny nedajú vždy používať. Existuje niekoľko stavov, kedy je liečba kontraindikovaná:

 • individuálnu neznášanlivosť k zložkám produktu,
 • mesačne,
 • šarlatové krvácanie.

Potravinová alergia na nektár nespôsobuje vždy lokálnu reakciu. Preto sa odporúča v prvých dňoch liečby vydržať tampón nie viac ako 2-3 hodiny a vidieť výsledok. Výskyt svrbenia, pálenia, začervenania a iných nepríjemných pocitov naznačuje, že medová terapia je kontraindikovaná.

Varovanie. Pri silnom poškodení tkanív na začiatku liečby sa môže vyskytnúť pocit pálenia a svrbenie. Hovorí o obnovení sliznice. Nezamieňajte tento príznak regenerácie s alergiami.

Výsledky sladkej terapie gynekologických ochorení môžu byť veľmi odlišné. Preto, ak chcete použiť alebo nie tampóny s medom, musí sa žena sama rozhodnúť.

Najdôležitejšia vec je konzultovať s lekárom. Ak lekár, po vyšetrení a diagnostikovaní, schváli liečbu, nektár môže byť použitý bez obmedzenia.

Varovanie. Článok slúži len na informačné účely. Je nutná konzultácia s lekárom.

Tampony s medom v gynekológii sú skôr netradičným spôsobom, ako sa zbaviť ženských problémov. Efektívne eliminujú vznik zápalových procesov, čistia mikroflóru vnútorných pohlavných orgánov ženy.

Nemôžeme povedať, že tampóny s medom sú rovnako užitočné a vhodné pre každého. Výsledok liečby je vždy veľmi individuálny.

A ak sú pre jednu ženu tampony s medom vhodné ako prostriedok liečby a prevencie, potom pre iného môže byť ich použitie úplne neplodné.

Neodporúča sa používať podobné prostriedky tradičnej medicíny v týchto prípadoch:

 • zvýšené hladiny mužských hormónov (hyperandrogeny),
 • individuálnej neznášanlivosti výrobku,
 • menštruácie.

V prvých dňoch liečby môže žena pociťovať mierne pálenie a svrbenie, ktoré jej nevadí. To je normálne. Negatívne vedľajšie účinky zahŕňajú:

 • suchá sliznica vagíny,
 • opuch,
 • silné svrbenie
 • podráždenie,
 • vaginálna dysbakterióza,
 • nepohodlie.

Ak včelársky produkt spôsobí alergickú reakciu, liečba sa má prerušiť a má sa vykonať antipeptický roztok, ktorý sa má doplniť, a potom sa má užiť antihistaminikum.

Pri liečení erózie krčka maternice sa môže objaviť hnedá farba. Nie sú dôvodom na znepokojenie a zvyčajne končia na konci liečby. Hlavná vec - tampon musí byť sterilný! Zavádzajte ho prednostne do chirurgických rukavíc alebo do úplne čistých rúk.

Recenzie skvelého nástroja sú vo väčšine prípadov pozitívne. Mnohí predstavitelia slabšieho pohlavia sami testovali účinok tampónov s medom a hovorili o ich vysokej účinnosti proti rôznym ženským chorobám.

Niektorí pridali aloe miazgu k medu v pomere 1 až 2. Takéto zloženie má liečivé účinky a aktívne ho používajú tehotné ženy na hormonálne narušenie, hrozbu potratu.

Vo výnimočných prípadoch tampony spôsobili alergickú reakciu. Niekedy, namiesto medu, ženy uprednostňovali používať vaginálne zátky na základe propolisu.

Niektorí odborníci sú však k tejto metóde liečby skeptickí a uprednostňujú predpísať štandardnú liekovú terapiu svojim pacientom.

Je dôležité si uvedomiť, že takýto nástroj nie je vhodný pre všetky ženy. Výsledok liečby je vždy individuálny. Pred liečbou je nevyhnutné poradiť sa so svojím gynekológom a pri používaní musíte pozorne počúvať svoje pocity.

Tento nástroj možno použiť pre tehotné ženy pred eróziou a kandidózou, liečba nespôsobuje vedľajšie účinky a neovplyvňuje vývoj dieťaťa.

Na prípravu terapeutického prostriedku je nutné použiť iba prírodný, čerstvý med. Budete tiež potrebovať bežné hygienické tampóny alebo sterilnú vatu a hodvábnu niť. Okrem toho môžete použiť aloe vera šťava, pečená cibuľa, odvar z liečivých bylín.

Pred vyrobením tampónov s medom je potrebné vykonať douching. Antibakteriálny roztok pripravený z harmančeka, nechtíka, šalvie alebo ľubovníka bodkovaného.

Tráva sa varí vriacou vodou v pomere 1 polievková lyžica na 250 ml kvapaliny. Dajte vývar trvať na tom, potom sa filtruje cez tenké plátno a robiť injekčné striekačky.

Nezávisle urobiť lekársky výter medu môže byť nasledovný.

 1. Odstráňte jednotlivé balenie z hygienického tampónu.
 2. Ponorte tampón do medu zahriateho na teplotu miestnosti a zriedte vodou (1: 2).
 3. Tampon vložte hlboko do pošvy a nechajte ho cez noc.
 4. V dopoludňajších hodinách opakujte sprchovanie s teplým odvarom byliniek.

Tampony sa aplikujú denne počas 10-14 dní. V prvých dňoch užívania lieku by sa mal liek ponechať iba 3-4 hodiny, v prípade nepríjemných pocitov sa má tampón ihneď odstrániť.

Počas liečby sa môže objaviť erózia krčka maternice nahnedlým výtokom z pošvy, na konci liečby prejdú.

Ak nemôžete kúpiť prírodný med, môžete použiť vaginálne sviečky s propolisom. Liek má podobný účinok, úplne sa rozpúšťa a jemne ovplyvňuje sliznicu.

Šťava Aloe vera má tiež užitočné vlastnosti, môže byť zmiešaná s medom (1: 2). Použite čerstvý list rastliny alebo lekársky extrakt v ampulkách na injekcie. Aloe má upokojujúci účinok, zmierňuje podráždenie, bolesť, zlepšuje liečivé vlastnosti medu.

Vatový tampón sa hojne navlhčí v pripravenej zmesi, zavedie sa do vagíny a nechá sa cez noc. Postup sa opakuje denne počas 10 dní.

Tento nástroj môže byť použitý pre tehotné ženy na liečbu kandidózy, s hrozbou potratu, hormonálnych porúch. Ľudová metóda nemá na dieťa vplyv, na rozdiel od liekov.

Tampon môžete vyrobiť s medom a aloe iným spôsobom: nakrájajte čerstvý list (asi 3-4 cm), umyte a vytvorte pozdĺžny rez. Potom dužinu vyklopte von, rozotrite na vrchole medu a zabalte do sterilnej gázy.

Potom sa pripravené prostriedky vložia do vagíny na noc. Ak chcete extrahovať, musíte squat dole, napätie trochu a vytiahnuť tampon.

Použitie tampónov doma je potrebné len po konzultácii s gynekológom. Je užitočné kombinovať postupy s tradičnými metódami liečby. Nemôžete samostatne liečiť, môže to viesť ku komplikácii ochorenia a zhoršeniu zdravia.

V takýchto prípadoch sa neodporúča používať domáce tampóny:

 • alergia na včelie produkty,
 • vysoké hladiny mužských pohlavných hormónov.

U niektorých žien spôsobuje medový tampón vaginálnu dysbiózu, suché sliznice, podráždenie, opuch a svrbenie. V takýchto prípadoch sa má liečba prerušiť.

Med zlepšuje produkciu mužských pohlavných hormónov, takže u žien trpiacich hyperandrogénnym ochorením je takáto liečba kontraindikovaná. Významné zvýšenie hladiny testosterónu v krvi vedie k vzniku vlasov na tvári a tele, akné, ktoré nie je možné liečiť.

Medové tampony v gynekológii sú ďalším prostriedkom liečby, ktorý možno vykonať doma. Použitie prírodného včelieho produktu pomáha liečiť zápalové, plesňové ochorenia, eróziu.

Mnohé ženy si všimli účinnosť ľudového lieku, ktorý im pomohol zbaviť sa ich neduhov a predstaviť si dlho očakávané dieťa.

Liečba aloe medom môže poskytnúť väčší terapeutický účinok v komplexnej terapii. Konzultácia s lekárom pred použitím tohto lieku by mala byť povinná, najmä pri akútnych formách ochorenia u malých detí a starších ľudí.

Tinktúra na Cahors

Aloe s Cahors a medom sa najčastejšie predpisuje pri chorobách žalúdka, pri poruchách pankreasu a pečene. Pomáha tiež pri zápale pľúc, bronchitíde, tuberkulóze, astme, dobre čistí krv, zmierňuje únavu a upokojuje nervový systém.

Môže sa používať na liečbu a prevenciu ochorení dýchacích ciest. Na jeho prípravu môžete použiť aj iné dezertné červené víno.

Aloe recept s medom a Cahors

Ďalším včelárskym produktom, ktorý je spojený s medom a má aj liečivé vlastnosti, propolis. Liečba chorôb žien nimi už nemôže byť nazývaná len populárnou metódou.

V sedemdesiatych rokoch sa v Poľsku uskutočnili štúdie na túto tému, ktoré demonštrovali účinnosť lieku pri liečbe vaginálnych poranení a infekčných ochorení orgánov.

Máme propolisové tampóny používané na to, aby sme sa zbavili:

 • Erozie krčka maternice. Pred mokrým vatovým tampónom sa vopred očistí od hlienu. Potom vstúpte do tampónu upraveného 10-15% propolisovou masťou. Môžete tiež vziať kus výrobku, zabaliť s gázou a vstúpiť do pošvy v noci. V oboch prípadoch by sa tampon mal dotýkať krčka maternice. Výsledok by sa mal prejaviť v priebehu 10-12 dní. Ďalším receptom je propolis s maslom. Na vodnom kúpeli sa zmieša 10 g prvého činidla a 200 g druhej látky. Pre tento efekt stačí, aby ste každý deň počas 10 dní používali namočený tampón,
 • Vaginálny zápal spôsobený trichomonádami, hubami alebo inými cudzími mikroorganizmami. V takýchto prípadoch sa tampóny impregnujú 3% vodným alkoholovým roztokom propolisu. Liečia sa 7 dní, do vagíny sa vkladajú 1 krát denne,
 • Maternice myómy. Benígny nádor sa znižuje pod vplyvom propolisových liekov, podávaných vaginálne,
 • Zápal močového mechúra.

Tampony impregnované prostriedkami propolisu sú vďaka svojim liečivým účinkom na rany často predpisované po gynekologických operáciách. Obnova s ​​nimi je oveľa rýchlejšia.

V kombinácii s propolisom med tiež znásobuje svoje liečivé vlastnosti. Obzvlášť aktívne sa obe liečivá prejavujú s adnexitídou v chronickej forme.

Med vo výške ½ lyžičky sa zmieša s kusom propolisu, veľkosť fazule. Všetko umiestnené v gázovej podložke a držať v pošve 8-10 hodín.

10-12 процедур бывает достаточно, чтобы почувствовать облегчение.

Indikácie na použitie

Сделать гигиеническое средство просто. Для этого стерильную марлю или бинт складывают в несколько слоев и сворачивают в форме цилиндра, предварительно поместив внутрь ватные шарики. Krútený tampón zviazaný silnou niťou, zanechávajúci dlhý hrot.

Hotový produkt sa navlhčí medicínskou zmesou a vstrekne do pošvy do požadovanej hĺbky. Na konci postupu sa použitý tampón odstráni šnúrkou a vyhodí.

Varovanie. Pri medovej terapii sa neodporúča používať zakúpené hygienické výrobky určené na menštruačný cyklus.

Pred každým zákrokom sa genitálie musia umyť roztokami liečivých bylín:

 • harmanček,
 • nechtík,
 • dubová kôra,
 • Ľubovník bodkovaný.

Tým sa odstráni sliznica sekrétov a zvýši sa účinnosť liečby. Med na terapiu je lepšie vziať čerstvé, priamo z včelín. Obchod môže byť nekvalitný a výsledok nebude.

rysy

Najdôležitejším bodom pri ošetrení tampónmi je pre nich používať len med alebo med. Na základe preskúmania liečby lekári ani samotné ženy neodporúčajú iné odrody. Medové tampony nie sú vhodné pre každého, takže je veľmi dôležité sledovať pocity počas procesu liečby.

Ak pociťujete pocit pálenia, svrbenie, neznesiteľné nepohodlie okamžite alebo po použití tampónov, prestaňte liek používať. V každom prípade si takéto postupy vyžadujú predchádzajúci súhlas lekára alebo jeho konzultácie.

príprava

 1. Vezmite malý kúsok medu.
 2. Zabaľte ho do kusu sterilnej gázy tak, aby sa ukázalo ako tampon.
 3. Vložte do vagíny najmenej 4 hodiny.

S neplodnosťou

zloženie:

 • Med (mal by byť dvakrát menej vody),
 • Teplá prevarená voda.
 • Gáza.

príprava

 1. Med dobre rozriedený vo vode.
 2. Potom musíte gázu namočiť do medovej vody.

Gáza navlhčená v medovej vode sa vloží do vagíny a nechá sa 12 hodín. Procedúra sa opakuje každý deň počas 21 dní.

S neplodnosťou

zloženie:

 • Med (mal by byť dvakrát menej vody),
 • Teplá prevarená voda.
 • Gáza.

príprava

 1. Med dobre rozriedený vo vode.
 2. Potom musíte gázu namočiť do medovej vody.

Gáza navlhčená v medovej vode sa vloží do vagíny a nechá sa 12 hodín. Procedúra sa opakuje každý deň počas 21 dní.

S aloe a medom

zloženie:

 • Malý list aloe,
 • Lžička medu
 • Sterilná gáza alebo obväz.

príprava

 1. List je dobre umytý, očistený od ostnatej kože.
 2. Dali ju do tenkého plátna a pridali k nemu med.
 3. Preložte tampon a vstreknite cez noc.

Minimálny priebeh liečby je 10 dní, postup by sa mal vykonávať každú noc bez priechodu. Medové tampony dokonale pomáhajú pri zápalových procesoch v gynekológii, mnohé ženy hovoria, že aj pleť sa stáva sviežejšou.

Kto môže používať medové tampóny? Predovšetkým tí, ktorí trpia chorobami žien a nevedia, čo majú urobiť, aby sa zotavili. Veková kategória môže byť ľubovoľná. Táto náprava zvláda eróziu, zápal, adhézie a dokonca sterilitu.

Najmenej ambiciózne je vypočuť si prinajmenšom takzvaný zázrak tradičnej medicíny. Niektorí lekári sú skeptickí k realizácii takejto liečby, iní - chvália a radia. Samozrejme, rozhodnete sa.

prihláška

Aplikovať tampon s medom by mal byť čo naj starostlivejšie. Uistite sa, že si umyte ruky pred začatím procedúry, rovnako ako nákup len vysoko kvalitný med, najlepšie priamo z včelín. Potom bude kvalita produktu efektívna a bude mať trvalý účinok. Liek nemôže byť pripravený večer, je lepšie použiť čerstvé suroviny bezprostredne pred zavedením.

Pre koncepciu

Mnohí pravdepodobne budú prekvapení, ale tampony s medom pomôžu niektorým ženám vyriešiť problém počatia. Pripravte ich na nižšie uvedený recept.

zloženie:

 • Sterilný obväz,
 • Med (5-10 gramov)
 • Páskovacie nite.

príprava

 1. Dajte kúsok medu do obväzu.
 2. Zvinúť látku, zviazaný s niťou na konci.

Tí, ktorí túto metódu už vyskúšali, sa odporúča, aby vykonali všetky manipulácie večer, pred spaním. Priebeh liečby je najmenej 12 dní.

S neplodnosťou

Schéma výroby a použitia je podobná schéme použitej vyššie, aby sa zlepšila schopnosť otehotnieť. Prísne vzaté, všetky manipulácie so sladkou medicínou sa robia v noci, aby sa telo mohlo uvoľniť. Počas spánku prenikajú účinné látky sliznicou a liečia ju. Okrem toho sú všetky toxické látky vytiahnuté, krvný obeh sa zlepšuje v malej panve. Znamená to, že sa zvyšuje aj schopnosť počať a vykonávať dieťa.

Z ženských ochorení

Nielen v mladom veku ženy trpia gynekologickými ochoreniami. Tento problém môže byť v starobe alebo počas menopauzy. Preventívne kurzy medových tampónov odstránia také ženské ochorenia ako cystitída, drozd, adhézie po operáciách na reprodukčných orgánoch. Samozrejme, tradičná liečba by sa nemala zanedbávať, ale môžete využiť aj tradičnú medicínu.

Môžem si kúpiť hotové liečivé tampóny?

Ak nemáte možnosť vyrábať takýto liek sami, môžete si ho kúpiť. Dnes sú veľmi populárne liečivé tampóny z prírodných liečivých bylín vyrobené podľa receptov čínskej medicíny. Pravdepodobne každý dnes vie, aká účinná je čínska medicína, o čom svedčia mnohé recenzie na internete, a nie iba.

Názory na účinnosť medových tampónov sú rozdelené. Niektorí argumentujú, že tento nástroj pôsobí negatívne, spôsobuje alergie a dráždi už zapálenú sliznicu. Iní ďakujú lekárom alebo priateľkám za včasný recept a uvážia, že mu dlhujú svoje zdravie a narodenie detí.

Pred začatím liečby odporúčame, aby ste sa poradili s gynekológom. Okrem toho by ste nemali zhoršovať ochorenie, nevenujte mu pozornosť. Pri prvých príznakoch nepohodlia "na ženskej časti" kontaktujte lekára!

Keď sa používajú medové tampóny

Med sa používa hlavne pri zápalových ochoreniach maternice. Podľa niektorých žien med dokonca pomáha prekonať neplodnosť a prispieva k počatiu.

Aký je rozsah indikácií pre použitie tamponov s medom?

 • zápalové ochorenia maternice (trubice, prívesky, cysta),
 • erózia krčka maternice,
 • klimatické poruchy
 • drozd (kandidóza),
 • počas tehotenstva
 • metritída, parametritis, trichomonas colepitis, adnexitis.

Použitie tampónov s medom je dobrým a pohodlným spôsobom liečby ochorení žien. Niekedy lekár môže predpísať med douching v komplexe spolu s užívaním iných liekov (napríklad med roztoku 30% pre douching). Prírodný med ako čistý včelí produkt prichádza k záchrane v mnohých citlivých ženských situáciách. Podľa posudkov niektorých šťastných žien med skutočne vylieči eróziu krčka maternice po pôrode (môže byť použitý v kombinácii s inými liečivými odvarmi, napríklad harmanček alebo aloe). Jedným z dôvodov jej použitia je erózia krčka maternice počas súčasného tehotenstva.

Vaginálne a cervikálne sekréty (objavujúce sa z krčka maternice) môžu byť tiež odstránené tampónmi s medom (20 - 25 g medu by malo byť mazané tamponom a umiestnené hlboko do pošvy). Priebeh liečby je 10-15 procedúr.

Medové tampony pomáhajú vyrovnať sa s neplodnosťou. Možno to znie hlasno, ale podľa niektorých šťastných, tampony im pomohli predstaviť si dlho očakávané dieťa. Dá sa predpokladať, že med pôsobí v zápalovom zameraní maternicových príveskov (vaječníkov) a to spôsobuje neplodnosť.

Výhody medových tampónov

Tampony s medom v gynekológii sú skôr netradičným spôsobom, ako sa zbaviť ženských problémov. Efektívne eliminujú vznik zápalových procesov, čistia mikroflóru vnútorných pohlavných orgánov ženy. Nemôžeme povedať, že tampóny s medom sú rovnako užitočné a vhodné pre každého. Výsledok liečby je vždy veľmi individuálny. A ak sú pre jednu ženu tampony s medom vhodné ako prostriedok liečby a prevencie, potom pre iného môže byť ich použitie úplne neplodné.

Je kontraindikované používať tampony s medom v prípadoch extrémnej individuálnej citlivosti, intolerancie alebo alergií. Konzultácia s ošetrujúcim gynekológom - to je dôvod, prečo musíte najprv požiadať, ak máte nejaké problémy na ženskom fronte. Nemali by ste kontrolovať výhody medových tampónov.

Podľa niektorých žien môžu tampóny s medom spôsobiť dysbakteriózu vagíny (jej prirodzené prostredie je trochu narušené, dochádza k suchu). Je vhodné poznamenať, že neexistuje žiadne vedecké odôvodnenie použitia medu v gynekológii ako takej, stále zostáva zástupcom tradičnej medicíny.

Ako si vyrobiť tampóny s medom

Aby ste sa mohli pripraviť na priebeh ošetrenia medovými tampónmi, musíte vedieť, ako na to. Budete potrebovať:

 • balenie tampónov a pohára medu (tekuté, ale nie kandizované!),
 • sterilná gáza alebo obväz
 • injekčnej striekačky alebo klystír.

Tampon s medom môže byť vyrobený dvoma spôsobmi.

Po prvé: tampón musí byť zabalený do sterilného obväzu a navlhčený v medovom roztoku (pomer: 1 diel medu na 2 diely vody, môžete pridať niekoľko kvapiek roztoku aloe). Tento tampón musí byť vložený hlboko do vagíny v noci (nie viac ako 12 hodín), ráno na odstránenie. Pred zavedením, musíte urobiť čistenie vagíny (napríklad sóda alebo harmanček striekačky). Priebeh liečby: 10-14 dní (nie dlhšie ako dva týždne).

Druhý spôsob, ako urobiť tampon: mazať 1 lyžička. med (asi 25 g.), zadajte do vagíny 3-4 hodiny (dlhšie sa neodporúča!). Liečebný cyklus je tiež nevyhnutný, aby vydržal aspoň dva týždne. Už 5 - 6 dní môžete pocítiť úľavu od zápalových procesov a bolestivých pocitov (počas používania môže dôjsť k vyprázdneniu hnedej farby).

Používanie tampónov s medom musí byť sprevádzané inými pomôckami. Napríklad striedanie medu obklady s mazaním vagína 15% propolis tinktúry.

Alternatívou k tampónom s medom môžu byť špeciálne navrhnuté liečivé fytoamá, ktoré pomáhajú bojovať proti ženským gynekologickým ochoreniam.

Natalia Evgenievna Pokhodilova

Psychológ, Kinesiologist Online konzultant. Špecialista z webovej stránky b17.ru

tu teraz Ani nič na odpoveď nechodí! tieto tampóny sa zbavia hlienu a zahrejú. spermie ľahšie

pomoc, 1 deň-šarlát + med, 2 dni-scarlet, 3 dni-scarlet + med + propolis 4 dni scarlet a nový, z troch chodov a otehotneli .. len neúspešne .. potrat v ranom období, moje malé rady, vopred testované na skryté infekcie.

medové tampóny pomáhajú liečiť eróziu a zápal. potrebné vložiť 20 minút. priateľ pomohol.

Ale myslím, že je lepšie ísť k lekárovi.

Môžem s istotou povedať, že osobne pomohli mojej matke, bolo im zakázané po dlhej dobe po silnej autonehode porodiť, neskôr sa objavili hroty, ktoré mi poradili - vyskúšal som to a pomohlo mi to 23 rokov!

Pin
Send
Share
Send
Send