Vitálny

Časový faktor pri plánovaní tehotenstva

Pin
Send
Share
Send
Send


Nepravidelný menštruačný cyklus - problém mnohých žien v reprodukčnom veku. Poruchy môžu byť spôsobené vonkajšími faktormi a rôznymi chorobami. Práca reprodukčných orgánov závisí aj od dobre zavedeného spojenia medzi ním a inými endokrinnými sekrečnými orgánmi, ako aj mozgovými štruktúrami - hypofýzou a hypotalamom. Porušenie tejto rovnováhy často vedie k narušeniu cyklu. Časový faktor s nepravidelným menštruačným, bolestivým, ako aj v prípade výrazného premenštruačného syndrómu sa ukázal ako vysoko účinný. Čo je to za liek? Kto a kedy je to zobrazené?

Mnohé ženy si všimli, že po časovom faktore prišiel mesačne. Odporúča sa tiež užívať liek pri plánovaní dieťaťa. To všetko je možné vďaka dobre zvolenému zloženiu vitamínov a minerálov v kombinácii s biologicky aktívnymi látkami. Podstata štandardnej cyklickej vitamínovej terapie je obsiahnutá v liekových kapsulách, ktoré sú jednoduché a pohodlné na pitie, pretože majú inú farbu.

Balenie obsahuje štyri typy blistrov: t

 • Tablety ružovej farby. Obsahujú železo, kyselinu listovú a kyselinu glutámovú, rutín a výťažok zo zázvoru.
 • Tablety žltej farby. Zahŕňa kyselinu nikotínamidovú, kyselinu listovú a kyselinu glutámovú, brokolicu.
 • Oranžové tablety. Pozostáva z vitamínov C a E, ako aj extraktu z angeliky.
 • Tablety béžovej farby. Obsahujú horčík, zinok, ginkgo biloba extrakt a Vitex posvätný.

Prvé blistrové kapsuly sú určené na sekrečnú fázu menštruačného cyklu. Železo (100% dennej dávky) a kyselina listová (65%), ktoré sú súčasťou, kompenzujú množstvo straty krvi. Rutín ovplyvňuje vlastnosti cievnej steny a posilňuje ju. To prispieva k zníženiu straty krvi, zníženiu počtu kritických dní a zabraňuje dlhodobému špineniu po kritických dňoch. To je dôvod, prečo sú skromné ​​periódy niekedy označené na pozadí časového faktora. Výťažok zázvoru má spazmolytický a protizápalový účinok, ktorý vedie k odstráneniu bolesti. Zázvor má tiež imunomodulačný účinok. A ako viete, počas menštruácie sa znižuje obranyschopnosť tela.

Druhé blistrové kapsuly sú vhodné pre proliferačnú fázu menštruačného cyklu. Nikotínamid (vitamín B3) sa podieľa na biosyntéze základných hormónov, bez ktorých nie je možné správne fungovanie pohlavných orgánov. Brokolica extrakt znižuje nadmerné účinky estrogénu na oboch maternice a ďalších systémov. Kyselina listová a kyselina glutámová sa podieľajú na raste vrstiev endometria.

Kapsuly z tretieho blistra zodpovedajú začiatku sekrečnej fázy. Vitamín C posilňuje imunitné reakcie. V predvečer mesačnej rezervy sa obranyschopnosť tela vyčerpá, čo sa prejavuje v recidivujúcom herpesu labial a exacerbácii iných chronických infekčných ochorení. Tiež vitamín C zvyšuje citlivosť endometria na hormón tehotenstva - progesterón, ktorého zničenie znižuje a vitamín E. Angelica extrakt má spazmolytický účinok. Stimuluje tiež tvorbu progesterónu. Tým sa vytvára prevencia nedostatku tohto dôležitého hormónu na prenášanie dieťaťa a zmierňuje bolesť, ktorá môže byť prítomná v predvečer menštruácie. Ak žena znížila časový faktor a mesačne neprišla, pravdepodobnosť tehotenstva nie je vylúčená.

Kapsuly z posledného, ​​štvrtého blistra sú zamerané na ukončenie sekrečnej fázy menštruačného cyklu. Horčík je relaxačná a „antistresová“ zložka. Znižuje prejavy predmenštruačného syndrómu, ako je podráždenosť, nervozita, vzrušivosť a tiež pomáha zlepšiť pamäť a pozornosť.

Extrakt z Ginkgo biloba zlepšuje mikrocirkuláciu, pôsobí protizápalovo a zlepšuje antioxidačnú ochranu organizmu. Vitex posvätný normalizuje hladinu prolaktínu, ktorý je dôležitý pre normalizáciu cyklu, a tiež vytvára priamy a spätný vzťah v reťazci hypofýzy-hypotalamus-vaječníkov. Táto vlastnosť je obzvlášť dôležitá, keď je časový faktor priradený v neprítomnosti menštruácie po dlhú dobu.

Pri predpísaní

Liek môže pôsobiť ako počiatočná terapia pri akýchkoľvek poruchách menštruačnej funkcie - s dlhou a ťažkou dobou, so zvyšovaním alebo znižovaním intervalu medzi cyklami atď.

Vymenovanie faktora času je tiež účinné pri závažnom premenštruačnom syndróme, bolesti v prsných žľazách v predvečer kritických dní.

Ako kompletný komplex vitamínov môže byť priradený počas tehotenstva plánovania. Ak ste stratili cyklus, ale až do tohto okamihu bol použitý časový faktor, oneskorenie menštruácie môže znamenať, že došlo k počatiu, keď sa liek má zrušiť.

Ako si vziať

Režim liečiva trochu závisí od typu menštruačných porúch.

Ak je pravidelnosť 28 dní a časový faktor je určený pre iné účely, potom by ste mali piť nasledovne: 5 dní, dve kapsuly sú ružovej farby, 9 dní sú žlté a oranžové (celkovo 18 dní) a 5 by sa malo vypiť dve béžové tablety.

Je možné sa opýtať, ako vziať časový faktor, ak nie sú žiadne mesiace na niekoľko mesiacov, a nie je známe, kedy budú. V tejto situácii by ste mali liek používať podľa schémy s 28-dňovým cyklom bez prestávok. Ak užívate časový faktor, ktorý sa začal mesačne pred ukončením blistra alebo balenia, musíte začať s prvou dávkou - s ružovou kapsulou.

V prípade, že trvanie cyklu je viac ako 28 dní, po ukončení recepcie, mali by ste počkať až do nástupu menštruácie, bez toho, aby ste konzumovali liek.

Ak je dĺžka kratšia ako 28 dní, potom, akonáhle začne menštruácia, príjem blistra sa má zastaviť bez ohľadu na to, koľko kapsúl zostane. A potom začať nový balíček, alebo len prestať piť drogu.

Pomôže vytvoriť cyklus

Ak je príčina menštruačnej dysfunkcie funkčná, potom pravdepodobnosť, že tento liek bude regulovať cyklus, je pomerne veľká.

V prípade, že nie je menštruácia po časovom faktore a celý kurz je ukončený, je potrebné podozrenie na závažnejšie problémy, pokračovať v vyšetrení a liečbe inými účinnými liekmi.

Normálny menštruačný cyklus

Ako dlho piť

Bežná dĺžka trvania prijímacieho konania je tri mesiace. Podľa svedectva môže ošetrujúci lekár čas zvýšiť alebo znížiť. Ak sa prsník zvýšil, po časovom faktore v normálnom normálnom cykle nie je menštruácia, preto by sa malo vylúčiť tehotenstvo, pretože liek uprednostňuje koncepciu.

Odporúčame prečítať si článok o príčinách absencie menštruácie. Z neho sa dozviete o typoch malátnosti, prirodzených a patologických príčin absencie menštruácie, normalizácii reprodukčného systému ženy.

Vedľajšie účinky

Negatívne účinky príjmu, spravidla nie sú dodržané. Ak je liek kombinovaný s použitím iných liečiv, ako aj s jedným použitím veľkého počtu kapsúl, hypervitaminóza môže byť pozorovaná v jednej alebo viacerých zložkách komplexu.

Časový faktor je moderný nehormonálny liek zameraný na reguláciu menštruačnej funkcie ženy. Tento nástroj možno použiť v rôznych klinických situáciách, ako je monoterapia, a vstupovať do iných komplexných schém. Vysvetlite, ako piť faktor času, ak nie je mesačný, dlhý alebo krátky cyklus, ošetrujúci lekár môže vždy. Liečbu možno podľa uváženia gynekológa predĺžiť na 6 - 12 mesiacov. Keď sa vo väčšine prípadov dosiahne výsledok, účinok je dlhodobo fixovaný.

Príprava "Time Factor"

"Time Factor" - súbor 4 blistrov, ktoré sa líšia zložením, aby normalizovali menštruačný cyklus.

Zmiernite príznaky PMS a cítite sa dobre počas celého cyklu!

"Time Factor" je špeciálne vytvorený zo 4 rôznych kompozícií biologicky aktívnych látok, ktoré organicky normalizujú rôzne fázy menštruačného cyklu. Je dôležité dôsledne užívať kapsuly od prvého dňa menštruačného cyklu bez toho, aby ste do 28 dní chýbali.

Faktor času zloženia

Ako bolo povedané, každý zo 4 blistrov s tabletami Časový faktor má iné zloženie. Blister №1 je určený na normalizáciu menštruačnej fázy mesačného cyklu. Obsahuje kyselinu listovú, železo, rutín, kyselinu glutámovú, extrakt zázvoru.

Liečba liekmi Blister №2 Časový faktor je navrhnutý tak, aby sa užíval v proliferatívnej fáze mesačného cyklu. Obsahuje nikotínamid, kyselinu listovú a kyselinu glutámovú. A tiež brokolica extrakt.

Na začiatku tajnej fázy cyklu musíte brať časový faktor vitamínov z tretieho blistra. Obsahujú vitamín C a E, ako aj extrakt z angeliky.

Na konci tajnej fázy mesačného cyklu by sa mali užiť kapsuly blistra číslo 4. Obsahuje horčík, zinok, posvätný extrakt Vitex a ginkgo extrakt.

Pomáha Time Factor otehotnieť?

Časový faktor pri plánovaní tehotenstva hrá úlohu podporovania rovnováhy vitamínov v tele. Dopĺňa výživu, pri ktorej nie je vždy dodržaná dostatočná hladina vitamínov a minerálov. Skladá sa iba z prírodných antioxidantov a mikroživín, vďaka čomu sú všetky fázy menštruačného cyklu normalizované, bolesť zmizne, hormonálna rovnováha ženy prichádza v poriadku.

Časový faktor, ktorý poskytuje pravidelný menštruačný cyklus, pomáha znižovať riziko neplodnosti. Táto droga pomáha

telo sa pripravuje na tehotenstvo, vytvára priaznivé podmienky pre ovuláciu a počatie (oplodnenie).

A obsah prírodných antioxidantov pomáha znižovať stresové účinky na vaječníky, čím chráni vajíčka pred pôsobením negatívnych faktorov v čase ovulácie. Kyselina listová, ktorá je jej súčasťou, znižuje riziko vrodených defektov plodu.

Časový faktor je teda dobrý spôsob, ako pripraviť ženu na tehotenstvo, pričom je úplne prirodzený a neškodný. Toto sa však vzťahuje len na prípravné obdobie. Keď dôjde k otehotneniu, liek by mal byť zastavený.

Čo je faktor času?

Ide o bioaktívny komplex, ktorý pomáha zmierniť príznaky PMS, normalizovať cyklus. Vitamíny faktora času sa vytvárajú z rôznych kompozícií biologicky aktívnych látok, ktoré prirodzene normalizujú rôzne fázy ženského cyklu. Je dôležité, aby pacient užíval pilulku už od začiatku svojho obdobia, mali by ste piť 28 dní. Nasýtenie tela užitočnými mikroelementmi, vitamíny pomáha zmierniť príznaky tohto obdobia.

Keď si kúpite liek, v kapsule nájdete dve rôzne farby. Každý blister obsahuje určitý súbor vitamínov a prospešných prvkov. Existujú určité pravidlá prijímania, ktoré sú spôsobené zložením každej pilulky. Niektoré z nich majú béžovú farbu, druhú - ružovú. Prvý z nich má toto zloženie:

 • železo,
 • vitamín E,
 • extrakt koreňa zázvoru,
 • rutín,
 • kyselina listová (vitamín B9),
 • kyselina glutámová.

Ružové kapsuly obsahujú tieto zložky: t

 • zinok,
 • vitamín C,
 • Vitex Extract
 • horčík,
 • indol-4-karbinol,
 • Extrakt z koreňa Angelica.

Farmakologický účinok

Tento výživový doplnok (BAA) sa skladá z prírodných zložiek, ktoré majú mierny účinok na telo. Účinok na hormonálnu rovnováhu má zloženie každého typu piluliek, správna kombinácia pri príprave vlastností zložiek poskytuje požadovaný výsledok. Zložky béžových kapsúl lieku majú nasledujúce farmakologické účinky:

 1. Kyselina listová Má pozitívny vplyv na metabolické procesy, tvorbu krvi, pomáha normalizovať hormonálnu rovnováhu vo vaječníkoch. Nepostrádateľným prvkom pri nosení a chovaní dieťaťa je zabránenie patológie počas tvorby embryonálnej nervovej trubice.
 2. Vitamín E je známy tým, že pomáha chrániť progesterón pred deštrukciou. Tento prvok zlepšuje stav kožných buniek, slizníc, vlasov, nechtov.
 3. Rutín. Tento prvok má posilňujúci účinok na steny ciev, zabraňuje krvácaniu.
 4. Železo. Táto zložka je zložkou proteínov myoglobínu a hemoglobínu, ktoré zabezpečujú adekvátne dýchanie tkaniva. Ženy, ktoré trpia ťažkou menštruáciou, majú často nedostatok železa, čo vytvára potrebu dodatočného príjmu tejto zložky.
 5. Kyselina glutámová pomáha zlepšovať redoxné procesy, krvný obeh v tele. Má priaznivý vplyv na stav nervového systému, hormonálnu rovnováhu a podieľa sa na normalizácii zlomeného cyklu.
 6. Ginger Root Extract Kompozícia má štandardizované množstvo gingerolov, ktoré majú mierne protizápalové, antispasmodické, imunomodulačné účinky.

Ružové kapsuly majú vďaka svojmu zloženiu tieto priaznivé účinky: t

 1. Horčík je nevyhnutný pre správne fungovanie nervového systému. Zložka potláča kŕče, má upokojujúci účinok, znižuje bolestivé pocity počas menštruačného cyklu.
 2. Vitamín C. Podieľa sa na tvorbe pohlavných hormónov, posilňuje bunkové membrány, zvyšuje citlivosť na gestagény z sliznice maternice.
 3. Zinku. Znižuje počet akné, zápal, normalizuje prácu mazových žliaz. Podporuje endokrinný, nervový systém.
 4. Výpis z posvätného Vitexu. Táto zložka obsahuje štandardizované množstvo aububínu, ktoré znižuje zvýšené hladiny prolaktínu. Táto skutočnosť pomáha obnoviť normálne trvanie luteálnej fázy.
 5. Indol-3-karbinol. Interferuje s patologickým rastom tkaniva, varuje endometrioidné cysty, myómy, endometriálnu hyperpláziu. Pozitívny vplyv na telo ženy v rozpore s hormonálnou rovnováhou.
 6. Angelica Root Extract Zložka poskytuje tok organickej kyseliny, normalizuje vylučovanie progesterónu, má mierny antispasmodický účinok.

Ak chcete stimulovať ovuláciu, normalizovať cyklus, zabudnúť na PMS a nie je len časovým faktorom. Vnútri je podrobný návod a popis a tiež prečo je výhodnejší ako Okami!

Ahoj všetci! Dnes chcem venovať svoju recenziu pozoruhodnému lieku, časovému faktoru, ktorý mi mnohokrát pomohol!

Stalo sa to tak, že v poslednom cykle som mal funkčnú cysty a došlo k silnému oneskoreniu a zlyhaniu cyklu (o tom sa môžete dozvedieť viac tu) a keď prišli menses, začal som piť tento liek na normalizáciu menštruačného cyklu.

Komplex biologicky aktívnych látok, ktoré tvoria faktor času, pomáha normalizovať rytmus a trvanie menštruačného cyklu, aby sa zmiernili symptómy PMS. Časový faktor udržiava pohodlie počas celého cyklu.

Časový faktor je ďalším zdrojom vitamínov C, E, niacínu, kyseliny listovej, železa, zinku, horčíka, zdroja flavonoidov, žien v reprodukčnom veku.
normalizovať menštruačný cyklus.

V prvom rade sa používa ako alternatíva hormonálnej liečby antikoncepciou. Tj. Ak máte kontraindikácie hormonálnej antikoncepcie, môžete si bezpečne kúpiť faktor času!

Vzhľadom k tomu, čas faktor je komplex vitamínov a minerálnych látok na udržanie normálnej hormonálnej hladiny, čo sa mi stalo.

Prišiel som k gynekológovi a ona trvala na tom, že aby som normalizoval môj cyklus (aj keď som mal len raz zlyhanie), musím piť 3 mesiace antikoncepcie. Vysvetlil som jej, že mám kontraindikácie a povedala, že si môžete vyskúšať časový faktor. Aj ja som to pila, ale na profylaxiu, a nedávno som zabudla, že na jar bolo potrebné začať piť a zrejme kvôli prudkej zmene počasia hormónov a stratil.

Prečo faktor času, ale nie ok?

- Opäť, prečo som si vybral časový faktor? Všetci vieme, že hormóny len maskujú problémy, pijete hormóny, vaječníky nefungujú, endokrinné žľazy sú potlačené, nie sú žiadne problémy, toto nie je zlý prevlek, ale akonáhle prestanete piť - všetko začína nové. a niekedy je možné, naopak, zbaviť sa takého hormonálneho zlyhania, ktoré nie je krehké, najmä ak máte predpísané piť hormóny po dobu 3 mesiacov úplne bez prerušenia menštruácie.

- faktor času, určený na normalizáciu hormónov vitamínmi.

To znamená, že ho pijeme 3 mesiace a normalizuje produkciu našich hypotalamických hormónov a vaječníkov.

Keďže náš menštruačný cyklus je rozdelený do určitých fáz, potom sú tablety navrhnuté pre každú fázu a musí sa prísne dodržiavať poradie ich príjmu.

Takže moje dojmy, ako aj výhody a nevýhody:

1. fáza - mesačne:

Teraz som začal druhý balíček, to znamená, že druhý mesiac administrácie, zvyčajne prvé 2 dni, ktoré mám, sú veľmi bolestivé, takže v týchto dňoch musím len ľahnúť, ale pri užívaní drogy sa bolesť výrazne znižuje! Teraz sa cítim trochu nepohodlne v spodnej časti brucha, ale ak chcem, môžem chodiť, jazdiť a dokonca tancovať! Veľmi pekne vám ďakujem!

2-я фаза- подготовка к овуляции:

Подготовка к овуляции - регулируется гормоном и если его недостаточно- то фолликул может не лопнуть, овуляция не пройдет и фолликул будет расти дальше образуя кисту, что и было у меня до приема тайм фактора.

при приеме препарата , я чувствовала себя прекрасно, иногда у меня бывает некоторая болезненность внизу живота,когда проходит овуляция или за несколько дней до нее, а при приеме тайм фактора, овуляцию я не ощущала.

3-я фаза- спад гормонов:

V tejto fáze, moja telesná teplota stúpa a vo večerných hodinách dosiahne 37-37,2 a corpus luteum začne rásť, ak hormóny nie sú normálne, môže sa objaviť cysta z tela.

- tu, pri užívaní drogy, všetko bolo v poriadku, cysty nevyšli a táto fáza prešla bez problémov.

4. fáza - príprava endometria maternice na menštruáciu:

Toto je najstrašnejšia fáza cyklu, tu zvyčajne začínam mať výkyvy nálady, slzy, škandály a vo všeobecnosti je lepšie, aby ste sa ku mne nepristúpili!

Tu hormóny padajú a endometrium maternice je odmietnuté a menštruácia začína, ak hormóny neklesnú - potom bude meškanie.

Podobne ako v poslednom cykle, aj moje oneskorenie bolo zvyčajne 20 dní a cyklus trval 49 dní. potom tento mesiac sa trochu pohnul a tvoril 35 dní, čo je normou, a zvyčajne mám 30-31 dní. Takže časový faktor normalizoval cyklus od prvého mesiaca prijatia!

Pozitívne body:

- normalizované homonálne pozadie, cyklus prešiel bez cyst a oneskorení

- zníženie mesačnej bolesti

- PMS takmer chýba

- hrudník bol menej chorý, len 2 dni pred menštruáciou, zvyčajne 6 dní

- posilnené nechty a vlasy - vďaka vitamínu e

Nevidím vôbec žiadne mínusy.

Cena a trvanie prijatia:

cena za balenie v oblasti 360-390 rubľov, musíte vziať od 3 do 6 mesiacov plne normalizovať hormonálne pozadie.

Odporúčam časovému faktoru každému, kto nechce otráviť svoje telo antikoncepčnými tabletkami na normalizáciu cyklu. A tiež na prevenciu funkčných ovariálnych cýst a na prípravu vaječníkov na počatie!

O drogách

Podľa návodu na použitie je Time Factor komplexným prípravkom na báze bioaktívnych látok.

Nástroj sa vyrába v 4 rôznych blistroch, ktorých príjem sa vykonáva v závislosti od fázy menštruačného cyklu.

Zloženie časového faktora sa líši v závislosti od farby a fázy cyklu:

 1. Počas menštruácie sa používa číslo 1 blistra. V tomto štádiu dochádza k úprave nedostatku železa a tiež k normalizácii spazmolytickej aktivity.
 2. Blister №2 je určený pre proliferatívnu fázu MC. Kapsuly tohto typu poskytujú spoľahlivú ochranu proti agresívnym účinkom tarragónov.
 3. Blister číslo 3 sa zavádza do cyklu na začiatku sekrečnej fázy. Vďaka nim sa dosahuje normalizácia sekrécie progesterónu a reguluje sa úplný rast endometria.
 4. Blister №4 sa používa v poslednom štádiu sekrečnej fázy. Komplex užitočných prvkov tohto typu kapsúl pomáha odstraňovať hladinu prolaktínu a eliminovať symptómy PMS.

Tento popis nám ponúka výrobcu. Aké sú indikácie na použitie tohto doplnku stravy?

Indikácie pre príjem časového faktora

V prvom rade by sa malo povedať, že rovnako ako všetky ostatné tabletky sa časový faktor neodporúča užívať bez lekárskeho predpisu. Zloženie liečiva obsahuje biologicky účinné látky, ktoré môžu v prípade individuálnej intolerancie vyvolať alergickú reakciu. Preto pred prijatím tohto alebo tohto lieku, bez ohľadu na to, či sa jedná o potravinový doplnok alebo iný liek, určite sa poraďte s odborníkom.

Medzi hlavné podmienky, za ktorých môže lekár predpísať tento nástroj, patria:

 • porušenie menštruačného cyklu,
 • nepravidelnosti cyklu
 • nadmerne bolestivé alebo nadmerne ťažké obdobia,
 • výrazný premenštruačný syndróm - opuchy, výkyvy nálady, bolestivé zväčšenie prsných žliaz, bolesti hlavy, atď.

Okrem toho sa počas plánovania tehotenstva odporúča časový faktor.

Časový faktor nie je liek, preto sa musí užívať v kombinácii s inými liekmi.

Za zmienku stojí, že doplnok stravy sa používa na porušovanie menštruačného cyklu ženou v ktoromkoľvek štádiu života, keď je potrebná jemná a zároveň neškodná korekcia pohody a zdravia.

Časový faktor jemne koriguje menštruačný cyklus, pomáha eliminovať bolestivé a nepríjemné príznaky PMS, normalizuje reprodukčný a hormonálny systém, pripravuje ženské telo na pripravovanú reštrukturalizáciu, ktorá je charakteristická pre obdobie tehotenstva.

Dávkovanie a trvanie kurzu

Terapeutický kurz by sa mal začať v prvý deň menštruačného cyklu. Kapsuly sa prehĺtajú okamžite, bez žuvania a umývania určitým množstvom teplej vody. Súdiac podľa posudkov a odporúčaní lekárov, priebeh liečby je 90 dní. Ak to lekár uzná za vhodné, po prestávke je možná opakovaná liečba.

Ako si vziať časový faktor pri plánovaní tehotenstva? Všetko závisí od trvania menštruačného cyklu. Ak trvanie cyklu je 28 dní, režim liečby predpokladá:

 • 1-14 denný cyklus - 2 čiapky. №1 denne,
 • 15-28 dní - 2 čiapky. №2 denne.

Ak je cyklus kratší ako 28 dní, režim bude nasledovný:

 • 1-14 dní - 2 čiapky. 1 každý deň
 • Od 15. do 1. dňa nového cyklu - 2 čiapky. 2 každý deň.

Ak je trvanie MC dlhšie ako 28 dní, režim bude nasledovný:

 • 1 - 15 dní MC - 2 uzávery. №1 denne,
 • 16 - 31 dní MC - 2 uzávery. №2 denne.

Pri nepravidelnom menštruačnom cykle je režim nasledovný:

 • 1-14 denný cyklus - 2 čiapky. 1 každý deň
 • od 15 do nasledujúceho týždňa - 2 čiapky. 2 každý deň
 • pokračovať bez prerušenia začína prijímať kapsuly číslo 1.

Existuje aj iný režim tejto drogy:

 • 1 - 5 dní MC - 2 uzávery. s blistrom číslo 1,
 • 6 až 14 dní užívalo 1 kapsulu. z blistra číslo 2,
 • 15-23 dní - 1 uzáver. z blistra číslo 3,
 • 24-28 dní - 2 čiapky. z blistra číslo 4.

kontraindikácie lieku

Napriek tomu, že časovým faktorom je bioaktívna prísada, tieto účinky nie sú vylúčené. A existuje množstvo kontraindikácií na používanie tohto nástroja.

Príjem časového faktora je zakázaný:

 • v čase prenášania dieťaťa
 • počas laktácie,
 • v prípade individuálnej neznášanlivosti na ktorúkoľvek zložku nástroja.

Okrem toho tento výživový doplnok obsahuje vo svojom zložení fenylplanín, ktorý je kontraindikovaný pre ľudí trpiacich fenylketonúrou.

Preto pred užívaním tohto lieku je nevyhnutné poradiť sa s odborníkom. V žiadnom prípade nie je samoliečba!

Analogické prípravky

O indikáciách pre použitie faktora času lieku sme už hovorili. Teraz stojí za to povedať pár slov o podobných liekoch, ktoré sa vyznačujú účinkom na telo, ktorý je čo najbližšie k tomuto nástroju. Súčasne, na rozdiel od originálu, v niektorých z nich sú prítomné hormóny, čo je dôležité vziať do úvahy pri výbere liečby jednej alebo inej choroby reprodukčného systému.

Medzi najčastejšie analógy faktora času liečiva patria:

 • "Tazalok"
 • "Bromokryptín-HF"
 • "Luteín"
 • "Masto Gran",
 • "Ovarium Compositum",
 • "Salvigol"
 • "Apifor-1" - sa vyrába vo forme čapíka,
 • "Suhasini"
 • "Rozakaps".

Okrem týchto liečiv existuje stále široká škála prostriedkov, ktoré možno použiť na elimináciu patologických stavov identickej etiológie, ako v prípade použitia faktora času. V tomto prípade je zakázané rozhodovať o nahradení lieku predpísaného lekárom analógovým. Takéto rozhodnutie môže urobiť len lekár, berúc do úvahy individuálne charakteristiky pacienta a kompatibilitu účinných látok s už používanou liečbou.

Na konci tejto publikácie zhrnieme trochu:

 1. Časovým faktorom je doplnok výživy pre ženy, ktoré majú určité problémy spojené s menštruačnou dysfunkciou.
 2. Liek pozostáva zo 4 blistrov, z ktorých každý je znázornený na použitie v konkrétnej fáze menštruačného cyklu.
 3. Napriek tomu, že časovým faktorom je doplnok výživy, neodporúča sa užívať ho bez predchádzajúcej konzultácie s odborníkom. Iba lekár môže určiť potrebu užívať tento konkrétny liek a vypracovať schému, berúc do úvahy individuálne vlastnosti tela každého jednotlivého pacienta.
 4. Tento nástroj má analógy, ktoré ovplyvňujú ženské telo rovnakým spôsobom. Zároveň sa však neodporúča vykonávať výmenu analógu bez vedomia ošetrujúceho lekára. To je spojené s následkami.

A čo ste počuli o tomto lieku? Možno ste vy alebo vaši priatelia už podstúpili terapiu s jeho účasťou? Podeľte sa s nami a našimi čitateľmi o zaujímavé a užitočné informácie pre niektorých našich návštevníkov stránok a zanechajte ich na konci publikácie.

Opis liečiva


"Time Factor" - súbor 4 blistrov, ktoré sa líšia zložením, aby normalizovali menštruačný cyklus.

Zmiernite príznaky PMS a cítite sa dobre počas celého cyklu!

"Časový faktor" špeciálne vytvorené zo 4 rôznych kompozícií biologicky aktívnych látok, ktoré organicky normalizujú rôzne fázy menštruačného cyklu. Je dôležité dôsledne užívať kapsuly od prvého dňa menštruačného cyklu bez toho, aby ste do 28 dní chýbali.

Obsah biologicky aktívnych látok:

Blister № 1rozovye kapsuly

Blister №2 žlté kapsuly

Oranžové kapsuly blister №3

Béžové kapsuly blister №4

Kyselina listová, mcg

Kyselina askorbová, mg

Tokoferol acetát (vitamín E), mg

RNP - odporúčaná spotreba
* - neprekračuje hornú prípustnú úroveň spotreby

Zloženie zložky "Časový faktor":

Blister č. 1 - pre menštruačnú fázu cyklu

Železo, kyselina listová, kyselina glutámová, rutín, výťažok zo zázvoru

Blister č. 2 - pre proliferačnú fázu cyklu

Nikotínamid, kyselina listová, kyselina glutámová, brokolica

Blister # 3 - na spustenie sekrečnej fázy cyklu

Vitamíny C, E, Angelica Root Extract

Blister č. 4 - na dokončenie sekrečnej fázy cyklu

Horčík, zinok, posvätný extrakt Vitex, extrakt z Ginkgo biloba

Spôsob aplikácie "Časový faktor":

užívanie lieku sa má začať od prvého dňa menštruačného cyklu, počnúc blistrovým číslom 1 - 2 kapsuly denne počas 5 dní. Potom blistrové číslo 2 - 1 kapsula denne počas nasledujúcich 9 dní. Potom číslo blistra 3 - 1 kapsula denne počas nasledujúcich 9 dní. Ďalej blister číslo 4 - 2 kapsuly denne počas nasledujúcich 5 dní. Celková dĺžka pobytu je 28 dní. Odporúčané trvanie kurzu je 3 mesiace. V prípade potreby sa môže príjem opakovať.

Ak je trvanie menštruačného cyklu dlhšie ako 28 dní, mali by ste si prestávku užívať kapsuly pred začiatkom nasledujúceho menštruačného cyklu a začať s druhým balením s blistrom č. Ak je trvanie menštruačného cyklu kratšie ako 28 dní od prvého dňa nového menštruačného cyklu, začnite užívať kapsuly č. 1 bez ohľadu na počet zvyšných kapsúl v blistri č.

Kontraindikácie:

Individuálna neznášanlivosť na zložky lieku, tehotenstvo, dojčenie.

kapsuly č. 38 na 400 mg.

Uchovávajte mimo dosahu detí pri teplote neprevyšujúcej 25 ° C.

Čas použiteľnosti: 2 roky.

Hľadáte kde a za akú cenu kúpiť Time Factor v Moskve? Opýtajte sa na našich webových stránkach.

Elena Basanova

Psychológ, rodinný psychológ Skype. Špecialista z webovej stránky b17.ru

Vieš, nemala som nič také, keď som vypila Time Factor, ale pridelila mi ho, aby som sa aspoň nejako vyrovnala so symptómami PMS, ktoré som mala neznesiteľná, myslela som si, že v týchto dňoch niekoho zabijem a nenávidím sa , Naopak, časový faktor mi pomohol, aj keď som pred menštruáciou a počas nich som teraz mužom.

Mám rovnakú podmienku ako autor .. Horor. Myslím, že prestať užívať drogu, ale obávam sa

Všetky akné je pokrytá! Výtok rieky a zlá prechádzka, rev z akéhokoľvek dôvodu. Takže sa môžete pohnúť. Ako byť

Začal som sa dusiť pri prijímaní tretieho blistra, ako sa ukázalo, že je to alergická reakcia

Takže keď som začal brať druhý blister, mám nepochopiteľný stav! Som naštvaný, ako migra, chorý, neustále spím a zároveň som unavený, vo všeobecnosti som sa začal cítiť hrozné, som pripravený prestať užívať tento liek

Lekár mi poradil piť časový faktor, už 3 roky nemôžem otehotnieť, moje zdravie je v poriadku, pretože to nefunguje. Začal som piť v marci, na začiatku som nemal žiadne špeciálne príznaky, ale začal som si všimnúť, že som bol neustále naštvaný, v práci som bol celý čas roztrhaný na svojich kolegov. Mesačný čas nešiel, ako sa mi zdalo. Tam bol slabý špinenie, testy boli negatívne, šiel do ultrazvuku, ako výsledok, tieto sekréty boli menštruačné. Lekár povedal, že sa to stane, keď si vezmete tento liek, nepijete jeden mesiac, teraz začala znova, a opäť na druhom blistri, všetko ma obťažuje. Čo sú to nezrozumiteľné vitamíny, pozrime sa, čo sa stane ďalej.

Súvisiace témy

Myslím, že musíte byť opatrní s časovým faktorom. Mám problém - telo neberie hormóny. tlakové skoky na 150 (pri mojich 110 až 70) impulzoch 150 sú kratšie ako horor. Lekár odporučil tento liek ako údajný vitamín, v dôsledku čoho boli opäť problémy s tlakom atď. Všeobecne platí, že sa mi zdá divné, že príjem je prísne ako hormonálny liek .. v recenziách, dievčatá tiež písať, že mazanica je prvýkrát, ako z hormónov. Moja rada pre tých, ktorí majú problémy s príjmom hormónov je presne. napriek tomu, že 95% hodnotení je pozitívnych.

Dievčatá, začali brať tretí blister, zvracanie špecificky. Najmä ráno. A hrudník bolí neznesiteľne. Takže neviem, kam sa vydať, na gynekológa, ktorý predpísal vitamíny alebo na špecialistu na prsník!: (Najviac podivné je, že len ľavá žľaza bolí.

Dievčatá, myslel som si, že sa mi to zdá: práca je nervózna, celý čas v pohybe, nedostatok spánku - nevoľnosť, škvrny. Na prvom blistri - pripravení zabiť všetkých a všetkých, na druhom - krvnom mazanine, na treťom - rev, sa upokojím len na štvrtej - zrejme na konci toho všetkého. Trávim na nápoji druhý kurz a už ani neviem, či stojí za to tretí. Strašne nepríjemné!

Chcem vedieť, kto má poškodené obličky - Po 2 pľuzgiere to bolí pásy .. Myslím, že to sú obličky.

V zásade je všetko v poriadku s mojím cyklom, mám problémy s PMS, som strašne nahnevaný a neadekvátny, začal som brať časový faktor v nádeji, že to pomôže, dnes som začal piť tretí pľuzgier, cítim sa zle, bolí žalúdok a už sú nejaké bláznivé veci Nechápem, či som sám tak psycho a strácam svoju myseľ, či je to z časového faktora! Zloženie nie je nič vážne, neviem, čo mám robiť.

A počas recepcie druhého blistra mám neustálu hnačku a bolesti hlavy.

Rovnaký nezmysel! Dokončil som 1 pľuzgier, začal som 2 blistre po celú dobu užívania tabletiek, bolesti hlavy, unavený, neustále spiaci, ľahostajnosť, apatia. Som veľmi impulzívna osoba od prírody, veľa kričím, zisťujem vzťah, vždy mám svoj vlastný názor na všetko, navyše mám nervóznu prácu, ktorá udržuje môj bojový duch v dobrom stave, po užití piluliek, ani ja, ani moji príbuzní ma nepoznali ako náhradníka , Bol som veľmi pomalý, som tichší, nechcem ani povedať nič, stav depresie hraničiaci s depresiou, ako keby vo mne bola dávka sedatíva koňa))))) Deje sa niečo divné!))

Lekár mi tieto "vitamíny" odporučil na prípravu na tehotenstvo. Než si kúpite a začnete piť, čítal som, že je to doplnok stravy, účinok z nich je len pozitívny, bla bla ... Ale potom, čo som začal piť je (som dokončiť svoj druhý kurz), začal som si všimol zmeny v tele vôbec nie k lepšiemu: môj stav je ospalý, ospalosť, moja hruď je naliata a bolesť, priberanie na váhe, konštantné nervové rakoviny. Všeobecne platí, že rovnaké príznaky ako pri užívaní antikoncepcie, ktorým nie sú vhodné (napríklad pre mňa, nie sú úplne vhodné). A najzaujímavejšie je, že si ani neviem predstaviť, že takýto vedľajší účinok by mohol byť z Time Factor !! (((ale po prečítaní tvojich recenzií tu som pochopil, čo sa deje ((a ja chcem varovať dievčatá, ktoré to len plánujú prijať) Dávajte pozor! Dobre zvážte všetky výhody a nevýhody, pretože tento liek nevyzerá ako doplnok výživy, ale skôr zodpovedá popisu hormónu ((((napriek tomu, že som si nevšimol žiadne pozitívne momenty absolútne (((((((

Kvôli hormonálnemu zlyhaniu, lekár predpísal Time Factor, bolesť hlavy začala, aj keď ho nikdy netrpela, potom hnačka, to je na druhom blistri. Teraz som na 4. mieste a pocit, že ma teraz všetko bolí. V dopoludňajších hodinách, nevoľnosť, žalúdok, črevá sú zdesení (((zostáva trochu, ale vedľajšie účinky zmiznú po ukončení recepcie, alebo budete musieť ísť do gastroenterológa (Dievčatá, buďte opatrní s drogou!

Časový faktor vo mne spôsobil strašnú nevoľnosť. a hlava ma bolela z negogu (((Musel som to zrušiť. Začal som užívať Aloez Compound, tiež prirodzený, aj na bylinkách. Teraz mi to vyhovovalo viac. Neboli žiadne vedľajšie účinky, cyklus bol obnovený a ja som tiež otehotnela.

Pijem Faktor prvého cyklu, alebo ho skôr dokončím, mám 3 dni od 4. blistra. Tento celý cyklus ťahá dolnú časť chrbta na pravej strane a robí vám trochu zle, naozaj som si myslel, že možno tehotenstvo, ale nie (test negatívne), chápem, čo to je pre mňa z tohto doplnku stravy. Budúci mesiac tieto príznaky pominú.

Chcem vedieť, kto má poškodené obličky - Po 2 pľuzgiere to bolí pásy .. Myslím, že to sú obličky.

Prvýkrát som piť "Time Factor". Popri Femostonovi som mu predpísal gynekológa 2.10. Na blistri 2 som začal vážne rušiť hrudník - bolesť a nepohodlie. Okrem toho, ako tu už bolo napísané, ľavé prsia je veľmi boľavé. Chystal som sa ísť k mamológovi, ale po prečítaní poznámok som pochopil, že je to pravdepodobne z lieku.

Dievčatá, po prijatí posledného pľuzgierika 4, mi bolí hlava podivne. Bojím sa. Má to niekto?

Neustále ťahám spodnú časť chrbta. Nevedel som z čoho, teraz za čas, ktorý som hriech

Začal brať druhý blister a na prvý deň hroznú bolesť hlavy a nevoľnosť. Poradila gynekológovi, aby normalizoval cyklus endometriózy. Теперь видимо придется бросить пить, жаль выброшенных денег.

Девочки, привет! Мне после ЗБ гинеколог тоже назначила тайм-фактор, нормализовать цикл. После чистки без ТФ цикл был 31 день, следующий уже с ТФ 32 и О была тогда, а сейчас вторая пачка ТФ, О не было и нет, день цикла уже 23 и с 10дц кровянистые выделения, я сначала думала после фитнеса, но походу это от тф. Sakra, ja som mu dúfal, že toľko (((myslím, že nebudem brať tretí balíček, radšej by som jesť včelie produkty! Eh, ale koľko rôznych smerov je venovaných tejto droge. (((

Vypil som faktor času 4 mesiace. Mám pereovulatory syndróm, som rozmazal krv na ovuláciu 1-2 krát kvôli hormonálnej nárast. Na pozadí tejto drogy sa jednorazové emisie krvi zmenili na krvácanie. Prvé 2-3 dni, 4 mesiace až 8 dní, ako skromné ​​mesačne a od nich 2 dni. s krvnými zrazeninami. Tu sú vitamíny. Po 4 mesiacoch a príznakoch anémie som prestala, aj keď mi boli predpísané ďalšie 2 mesiace a ako som nepila, všetko sa vrátilo do normálu hneď, ako to bolo. A stratil som predtým stabilný cyklus. A teraz (nevylučujem, že kvôli neustálemu krvácaniu) ďalšia polievka ukázala stav maternice ako po kyretáži. teraz je potrebné liečiť. Myslím, že je to ťažká droga. Lekári aj pacienti s ním musia byť opatrní.

Som tiež trochu chorý, ale z nejakého dôvodu večer. A tak zlepšenie všimol len na koži.

Všeobecne platí, že časový faktor nebol nič také, naopak, môžem na to len pozitívne reagovať. Ale každý taký ***** mal som na Jess, to je určite, visieť, a bolesti hlavy, opuchy a vlasy vypadol a, čo je najdôležitejšie, menštruácia je bolestivé. To bolo po ňom, že Time Factor bol obnovený.

A tu som, dievčatá, za ním som strelil 5 kilogramov, pil v júli a stále som nevyhodil ... a všetky vedľajšie účinky, o ktorých ste písali, boli tiež. bol obnovený skutočný cyklus. Len teraz ma táto váha prudko narúša, najmä skutočnosť, že ju po tomto lieku nemôžem vyhodiť.

Dievčatá, myslím, že je jasné, aký druh "vitamínov". Začiatok prvého blistra mal bolesť hlavy po dobu 3 dní, nechutný sen, všetky napäté, a na tretí deň bola nevoľnosť, ktorá dokonca zvracala ráno, telefonovala gynekológovi, radila nepiť 2 dni. o blahu. Na piaty deň som sa rozhodol piť pilulky (úprimne, len preto, že je to škoda 500 rubľov), začal sa druhý blister, v strede sa objavili príznaky PMS (besnota) a začala nevoľnosť, takže pilulky vleteli do zásobníka. gynekológ povedal, že pije 3 mesiace, ale stále môže, až kým otehotniete, a tehotenstvo je v kontraindikáciách, takže budete musieť zmeniť lekára ((a mali by ste písať na tieto "vitamíny" v Roszdravnadzor).

Dobrý deň všetci! Pijem druhý mesiac. Mám rovnaký problém. Hrudník bolí, žalúdok ťahá, bedra pravidelne bolí, čelo je pokryté akné. Čo mám robiť, prestať piť alebo trvať tri mesiace?

Som dospelá teta, začal som piť časový faktor, pretože to nevyhovovalo mojej dospievajúcej dcére, rozvinula vyrážku, určite sa mi to líši za liek a rozhodla som sa ho piť ako vitamíny sama, pričom je to príliš skoro na menopauzu, ale PMS mučila celý život. Opil som veľa rôznych výrobkov a mám niečo, čo by som mal porovnať s mojou kontrolou nad stravou som sa zlepšil na konci prvého balenia o štyri kg, takže to bolo na Yarine a pocity boli rovnaké.Moje stanovisko: áno, vitamíny, áno bylinky, ale. Som si úplne istý, že tieto bylinky sú rastlinné hormóny alebo niečo také, čo im nemôžete oficiálne nazývať hormóny, ale pre vitamíny a vitamíny je to jednoduché, ale myslím si, že škoda z nich je slušná, zlá pečeň.

Bol mi predpísaný trojmesačný kurz, časový faktor po prvom balení začal svrbiť kožu, koža vyzerala, že horí a svrbí už druhý rok.

Tesne pred recepciou, prečítajte si podrobne pre každú trávu z kompozície, ktoré sú na strane a všetko bude jasné. Nie každý si tento liek. A áno, existujú hormonálne zložky. Ale niekedy sú hormonálne lieky potrebné na normalizáciu cyklu a obnovenie tela. Tento rastlinný pôvod. Myslím, že je to lepšie ako OK všetky druhy a podobné hormóny.

Veľmi desivé príznaky PMS. začal brať časový faktor. Z ružovej tb nevoľnosť a nepohodlie v žalúdku, svrbenie tela. Otvoril kapsulu a je tu nejaký škaredý, hrozný zápach, teraz ich nechcem vôbec piť. Tak drahé, a to vonia ako hovno. Ak chcete prejsť na vyšetrenie, nie je jasné, ako môže byť liek vyrobený, že smrdí a dáva takéto vedľajšie účinky, fuuu.

Mal som hrozné pálenie v hrdle od prvej pilulky. Nemôžem nič pochopiť. Cíti sa, ako keby ste začali mať bolesť v krku, všetko je položené. Aj keď prestať piť bez štartu. Druhý deň nezanecháva tento pocit, a vďaka novému užívaniu novej kapsuly ((((

Po začiatku času som mal pocit svrbenia a pálenia v pošve počas prvých dní po menštruácii. Kto to bol?

V dôsledku užívania TF, moja tvár, väčšinou čelo, bola posypaná akné a čítal na internete, že sa to deje zo zvýšeného progesterónu. V prehľadoch som čítal, že TF pomáha zvyšovať progesterón a to je všetko. Zrazu budú moje závery pre niekoho užitočné. Dokončujem cyklus a zastavím sa so mnou, je nemožné pozrieť sa do zrkadla. Cieľom bolo len odstrániť príznaky PMS.

Sakra, mám tiež tvár v akné
Teraz z týchto vitamínov, len hrozné. A oni naozaj smrdí hovno obzvlášť ružové. Zakaždým, keď o tom musíte premýšľať.
Kúpil som si druhý balíček, ale čo mám robiť? Je potrebné piť 3 mesiace, pozrime sa, ako mesačne

Dobré popoludnie Nikdy sa sťažovali na PMS, len bolesť pri menštruácii. Mám 23 rokov. Pred pol rokom cyklus niekoľkokrát vyskočil, potom sa zotavil. Gynekológ odporučil všetkému rovnakému nápoju časový faktor 3 mesiace. Pijem druhý mesiac, 21. deň cyklu, takmer okamžite sa začali všetky druhy „kúziel“ - hrudník bolí a svrbí na 2 pľuzgieroch (potom prechádza), okolo neho rastú mnohé čierne chĺpky, neustála únava. Nepretržite posype akné (predtým dvakrát sypané počas cyklu - počas ovulácie a pred nástupom). Začala som si všimnúť, že som neustále nahnevaná a nahnevaná - nepozorovala som za sebou žiadne emocionálne príznaky ani počas PMS, ale tu sú trvalé. A čo je najdôležitejšie - zvýšený výber počas celého cyklu. Pri ovulácii sekréty zvyknutí, a potom sa nezastaví po ňom. Veľmi nepríjemné aj pri denných pančuchových vložkách, neustály pocit spúta. Výtok je číry alebo biely so žltkastým nádychom, po prvom balení menštruácia opäť prišla o 3 dni skôr, než je normálne, a všeobecne som si všimol zhoršenie celkovej pohody. Gynekológ povedal, že "tieto vaječníky začínajú pracovať normálne, je potrebné byť trpezlivý." Povedz mi, niekto, kto čelí podobným vedľajším účinkom časového faktora, alebo je to všetko rovnaké? Nezmenil som svoj sexuálny partner, sex so kondomom + so mnou neskončí. Teraz sa venujem písaniu diplomu, ale pred pár rokmi som to napísal, ale nikomu som sa neponáhľal.

Po časovom faktore (na jednej z piluliek), som okamžite začal strašne horieť v pažeráku a žalúdku, a stále z času na čas tam sú hrozné bolesti, chytí celý žalúdok, a hodí ho do potu. Potom som sa rozhodol začať so všetkými týmito nádhernými tabletkami. Ako zvyčajne, zaobchádzame s ním, s mrzačením druhými. Je lepšie piť prírodné bylinky ako všetky tieto nádherné výrobky petrochémie s partiou umelých plnív (v polovici je to E171 a ***** 172).

Mám tiež hroznú únavu. Nemôžem sa zobudiť do práce. zlé, pomyslel som si z nedostatku spánku. Chodím po ulici ako vo sne, aj moje nohy sú sotva rozoznateľné. Nepozerám sa na jeden z týchto problémov. Po dlhšom obnovení sa viac zaujímam. Ak prestanete piť. a mimochodom, začal som piť ružové pilulky.

Dievčatá, to je hrozné. Zdá sa, že PMS a toxikóza súčasne: únava, ospalosť, energetická nula, podráždenie zmiešané so slznosťou, beznádejná panika. Cítim sa zle, nie ráno, ale v neskorých popoludňajších hodinách. Nedotýkajte sa hrudníka. Menštruácia je ešte bolestivejšia ako pred začiatkom tohto lieku. Keď som začal piť ružovú, začal som svrbieť. Teplota začala stúpať na 37,4. Dokonca som sa nikdy necítila takým spôsobom v harmoniách. Chcem klamať, mlčať, moja hlava odmieta myslieť a moje emócie - aspoň utiecť k psychoterapeutovi.

PMS horšie - môžu byť vedľajšie účinky TF. ani z antikoncepcie ani z duphastonu som nebol taký zlý ako z TF. strávil na pití v priebehu tohto bada. lekár predpísal normy cyklu. bokom začal s opuchom nôh, potom kŕčové žily, nohy sa zväčšili na veľkosť, nenosili to do tf, ale márne. potom sa hrudník, rovnako ako všetky prsia, bolela, zväčšila, objavila sa pečať a toľko, že ľavý prsník sa vizuálne stal oveľa väčším ako ten pravý. potom opuch, alebo opuch tváre, očí, tváre, ako je soľ s vodou v noci, furosemid alebo kardio alebo sauna ich nevyčistili. každý deň som sa cítil, akoby som bol fyzicky a morálne kurva. Začali sa bolesti hlavy, únava, apatia a depresia, všetka sexuálna túžba zmizla. Ebbs a toky začali, v noci bola čalúnená, ráno bola celá opuchnutá, nemohla vstať, aj keď pre mňa to bolo zvyčajné a normálne, aby sme vstali spať o 5.30 a potom som sotva vylezla z postele. K tomu všetkému som za 3 týždne získal 4 kg, z prázdneho miesta, pretože správna výživa a pravidelné cvičenie sú neoddeliteľnou súčasťou môjho života. , Bol som zmätený, odkiaľ tieto 4 kg

sedel na diéte, zmenil cvičenie, ale hmotnosť nejde preč, rastie, svaly strácajú tón, telo sa zarastá. Pts nepohodlie v hlave, bolesť, tlak, uši leží. strašná nálada, rovná strecha ide, nechcú nič a to nie je potešením. ale väčšina hmotnosti a kvality tela je smutná. Manžel je prekvapený, že sa šíri od nuly. Som šokovaný z toho zlého. kŕčové žily a fibrocystická mastopatia, opuch tváre od protivozachat.byli, ale tu je to isté len 100 krát silnejšie. Dnes som vyhodil TF, nepil som o bohoch, napätie v mojej hlave, bolesť hlavy, preťaženie v ušiach odišlo, hlava je ľahká, ako by mala byť, zatiaľ nie je TIDE! Všeobecne, dúfam, že niekto nebude opakovať chybu, čítať ju a prestať akceptovať toto zlé. zdravie a z kŕčových žíl mi pomohla moja flebodia.

sedel na diéte, zmenil cvičenie, ale hmotnosť nejde preč, rastie, svaly strácajú tón, telo sa zarastá. Pts nepohodlie v hlave, bolesť, tlak, uši leží. strašná nálada, rovná strecha ide, nechcú nič a to nie je potešením. ale väčšina hmotnosti a kvality tela je smutná. Manžel je prekvapený, že sa šíri od nuly. Som šokovaný z toho zlého. kŕčové žily a fibrocystická mastopatia, opuch tváre od protivozachat.byli, ale tu je to isté len 100 krát silnejšie. Dnes som vyhodil TF, nepil som o bohoch, napätie v mojej hlave, bolesť hlavy, preťaženie v ušiach odišlo, hlava je ľahká, ako by mala byť, zatiaľ nie je TIDE! Všeobecne, dúfam, že niekto nebude opakovať chybu, čítať ju a prestať akceptovať toto zlé. zdravie a z kŕčových žíl mi pomohla moja flebodia.

Je to tiež hrozný stav, zdá sa, že nechcem žiť vôbec, potom som hysterický pred trasením, teraz plačem ako malý, potom spím a zlomím. Mám tiež problémy so žalúdkom, nemôžem nič jesť.
A prívesky sú veľmi boľavé s bedrami.
Nemohol som si ani myslieť, že to bolo od nich.

Začal piť a bolesť brucha. Chcem normalizovať cyklus.

*****. Nemohol si myslieť, čo by mohlo byť z bada. Zdá sa, že je potrebné zmeniť lekára rovnako ((((((Akonáhle takýto ***** predpísal. Mám trochu nadhodnotený prolaktín, nikdy som si nesťažoval na menštruáciu, všetko bolo načase, dobre, budem piť trochu, ale nič trestného! * - Mesačné obdobia by mali prísť včas a môj mazanec je stále hrozný ***** Moje mesačné obdobia nikdy smrdia tak strašne, teraz neviem, čo mám robiť, kam mám ísť Moja tvár je pokrytá pupienkami a neurodermatitída sa zhoršila! Bolesť, zvyčajne na druhý deň to bolo a prešiel, a teraz ani normálne mesačne ani normálne ja sám . Dôsledok *****, je mi veľmi ľúto, že sa začala A áno! - stať nafúknutý a naplnený vodou a je veľmi znepokojený tým, že maternica je čistiť normálnej menštruácie Pomoc pozhaluysta- ako sa rýchlo dostať von z nej ..

Prestaňte piť tento faktor času. Cín ľahko! Gynekológ ma varoval, že Time Factor nie je zďaleka vhodný pre každého a sú z neho vedľajšie účinky. Menovaný Aloez Compound. Droga je dobrá, páčilo sa mi to. Zrezal som ho s kurzom a PMS ho odstránil a cyklus sa normalizoval a hormóny sa vrátili do normálu. kúpil v Kyjeve v lekárni. Stále si môžete objednať prostredníctvom oficiálnej webovej stránky. Postarajte sa o svoje zdravie.

Time Factor lekár recenzia

Časový faktor

Časovým faktorom nie je liek, je to potravinový doplnok.

Uvoľňovacia forma - kapsuly, ako súčasť Vit. E, C, B9, P, kyselina glutámová, Mg, Zn, Fe, atď.

Recepcia sa navrhuje začať od 1. dňa menštruácie, trvanie liečby je tri mesiace.

Napriek tomu, že je uvedené odporúčanie na získanie časového faktora prezentované ako prostriedok na nápravu porušovania ovariálneho-menštruačného cyklu, ale neexistovali žiadne randomizované, placebom kontrolované, klinicky potvrdené štúdie na tomto lieku, neexistujú žiadne údaje o výsledkoch klinických štúdií s vedľajšími účinkami, bez kontraindikácií, neexistujú žiadne potvrdené informácie. o pozitívnom vplyve časového faktora na pregravidovú prípravu.

Môžem len odporučiť tento liek ako doplnok stravy, ďalší zdroj vitamínov a mikroprvkov.

Časový faktor

Time-Factor je biologicky aktívny doplnok výživy pre ženy vzhľadom na cyklické zmeny v tele.

Liek vo svojom zložení obsahuje dva typy kapsúl, ktorých obsah čo možno najviac zodpovedá potrebám tela počas celého menštruačného cyklu.
Vo svojom zložení okrem minerálnych látok (železo, horčík, zinok) obsahuje liek vitamíny E, C, kyselinu listovú, rutín atď.
Hlavný účinok faktora času je zameraný na reguláciu a normalizáciu menštruačného cyklu, jeho trvanie a tiež prispieva k normalizácii hormonálnej rovnováhy.

Krásny dizajn lieku, ktorý poskytuje kapsule z béžovej a ružovej kvety, ktoré sa ľahko používajú.
Béžové kapsuly sa užívajú v prvej fáze menštruačného cyklu a ružové kapsuly v druhej fáze menštruačného cyklu.

Kontraindikácie použitia Time-Factor sú tehotenstvo, dojčenie, neznášanlivosť na zložky lieku.

Time Factor Recenzie

Oneskorenie a B.T 37.1

Ahoj, Gynekológ mi napísal T.F ako vitamíny, pretože ultrazvuk, šmuhy a vyšetrenia neodhalili nič okrem nepravidelných období, môj manžel a ja plánujeme druhé dieťa, 2 roky som ich vypil na mesiac, nie je tam 38 mesiacov, bt Trvá posledných 6 dní, test je negatívny, ale so mnou as tehotenstvom to bolo 2 riadky, keď to bolo už 1,5 mesiaca tehotenstva. Môžem byť tehotná v okamihu príznakov len brnenie v pravej vaječníku, a nebude mať vplyv na zloženie druhej kapsuly na plod, ak je?

Pin
Send
Share
Send
Send